PL241067B1 - Składany stojak reklamowy - Google Patents

Składany stojak reklamowy Download PDF

Info

Publication number
PL241067B1
PL241067B1 PL417216A PL41721616A PL241067B1 PL 241067 B1 PL241067 B1 PL 241067B1 PL 417216 A PL417216 A PL 417216A PL 41721616 A PL41721616 A PL 41721616A PL 241067 B1 PL241067 B1 PL 241067B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
side walls
rear wall
stand
catch element
catch
Prior art date
Application number
PL417216A
Other languages
English (en)
Other versions
PL417216A1 (pl
Inventor
Jacek Borys
Original Assignee
Jacek Borys
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Jacek Borys filed Critical Jacek Borys
Priority to PL417216A priority Critical patent/PL241067B1/pl
Publication of PL417216A1 publication Critical patent/PL417216A1/pl
Publication of PL241067B1 publication Critical patent/PL241067B1/pl

Links

Landscapes

  • Display Racks (AREA)

Abstract

Składany stojak reklamowy wyposażony w korpus z płyty tekturowej składający się ze ściany tylnej, do której wzdłuż jej bocznych krawędzi przymocowane są boczne ściany (B1, B2) korpusu za pomocą elementów łączących, a do ścian bocznych od wewnętrznej strony korpusu rozłącznie za pomocą elementu łączącego zamontowane są półki (P) z płyty tekturowej, przy czym każdy element łączący składa się z elementu wsporczego oraz z elementu zaczepowego charakteryzuje się tym, że ściany boczne (B1, B2), korpusu stojaka reklamowego i ewentualnie ściana tylna (T) od wewnętrznej strony zaopatrzone są w perforowania (1), każde wzdłuż linii o kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego w elemencie wsporczym, a do tego perforowania (1) przylega perforowanie (2) wyznaczające kształt elementu montażowego w elemencie wsporczym, z jednej strony bigowane (3), a ponadto w bocznych ściankach (B1, B2) korpusu od wewnętrznej strony, w pobliżu krawędzi łączącej każdą ścianę boczną ze ścianą tylną (T) korpusu wykonane są co najmniej dwa otwory-nacięcia (4) w kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego w elemencie wsporczym z przylegającym nacięciem (5) o szerokości elementu montażowego z jednej strony bigowanym (6), podczas gdy ściana tylna (T) stojaka od zewnętrznej jego strony, przy bocznych krawędziach, na wysokości nacięć (4) w bocznych ściankach (B1, B2) korpusu w pobliżu krawędzi łączącej ścianę boczną ze ścianą tylną korpusu, zaopatrzona jest w otwory o kształcie centralnego otworu w płytce montażowej elementu zaczepowego, a półki (P) stojaka od strony spodniej, w pobliżu bocznych krawędzi i ewentualnie w pobliżu tylnej krawędzi zaopatrzone są w otwory każde o kształcie centralnego otworu w płytce montażowej elementu zaczepowego.

Description

PL 241 067 B1
Opis wynalazku
Przedmiotem wynalazku jest składany stojak reklamowy do prezentacji towarów w celu sprzedaży.
Z opisu patentowego P.389047 znany jest regał ekspozycyjny składający się z jednoelementowej płyty nośnej, która po zagięciu wzdłuż pionowych linii zaginania tworzy korpus o powierzchni tylnej i bokach. Do powierzchni tylnej przymocowane są trwale i wahliwie, wzdłuż swojej tylnej krawędzi półki. Do wewnętrznych powierzchni bocznych korpusu, na wysokości przednich krawędzi półek przymocowane są trwale elementy wsporcze, zaś do przednich krawędzi półek, z ich boków, przymocowane są elementy zaczepowe, ustalające półkę. Zagięcie płyty nośnej według poziomych linii zaginania, po wyprostowaniu jej według pionowych linii zaginania do płaszczyzny daje niewielkie gabaryty regału w postaci przygotowanej do transportu.
Z opisu patentowego nr P.398645 znany jest składany stojak reklamowy wyposażony w korpus składający się ze ściany tylnej i ścian bocznych wykonanych z płyty tekturowej, w którym do tylnej ściany korpusu od jej wewnętrznej strony zamontowane są półki z płyty tekturowej, a do wewnętrznych ścian bocznych korpusu półki te zamontowane są prostopadle rozłącznie za pomocą elementu łączącego, przy czym każdy element łączący składa się z elementu wsporczego usytuowanego na wewnętrznej ścianie korpusu oraz z elementu zaczepowego zamocowanego przy zewnętrznej bocznej krawędzi półki.
Element wsporczy zawiera podłużny prostopadłościenny element dystansowy zaopatrzony w element montażowy w płaszczyźnie podstawy oraz zawiera dodatkową ściankę po przeciwnej stronie podstawy tworzącą wzdłużną kieszeń, z wycięciem równoległym do podstawy, w środkowej części dodatkowej ścianki, natomiast element zaczepowy zawiera płaską płytkę zaczepową o wielkości zbliżonej do prostokątnej podstawy elementu wsporczego; na wysokości wycięcia w dodatkowej ściance elementu wsporczego element zaczepowy zawiera podłużny zaczepowy wypust; dodatkowo element zaczepowy zawiera płaski element montażowy połączony z płytką zaczepową elementu zaczepowego z jej górnej strony.
Zgodnie z wynalazkiem składany stojak reklamowy wyposażony w korpus wykonany z tylnej płyty tekturowej oraz bocznych ścian przymocowanych do ściany tylnej za pomocą elementów łączących, a do wewnętrznych bocznych ścian korpusu i ewentualnie do ściany tylnej zamocowane są półki, do ścian bocznych przy pomocy elementów łączących, przy czym każdy element łączący składa się z elementu wsporczego oraz z elementu zaczepowego, a element wsporczy zawiera podłużny prostopadłościenny element roboczy zaopatrzony w płaski element montażowy wokół podłużnej podstawy elementu roboczego, podczas gdy element zaczepowy zawiera płaską płytkę roboczą o wielkości zbliżonej do podłużnej podstawy prostopadłościennego elementu roboczego elementu wsporczego, a prostopadle do płytki elementu zaczepowego, z jego górnej strony, usytuowana jest płytka montażowa zaopatrzona w otwory, w tym w otwór centralny, a ponadto składany stojak reklamowy ewentualnie zaopatrzony jest w cokół przymocowany do bocznych ścianek stojaka, od ich wewnętrznej strony, za pomocą elementów łączących, charakteryzuje się tym, że ściany boczne korpusu stojaka reklamowego i ewentualnie ściana tylna od wewnętrznej strony zaopatrzone są w perforowania, każde wzdłuż linii o kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego w elemencie wsporczym, a do tego perforowania przylega perforowanie wyznaczające kształt o wymiarach nieco większych od wymiarów elementu montażowego w elemencie wsporczym, z jednej strony bigowane. Ponadto ściany boczne zaopatrzone są w pobliżu krawędzi łączącej ścianę boczną ze ścianą tylną korpusu w co najmniej dwa otwory-nacięcia wykonane w kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego w elemencie wsporczym z przylegającym nacięciem w kształcie elementu montażowego, z jednej strony bigowanym.
Ściana tylna stojaka od zewnętrznej jego strony, przy bocznych krawędziach, na wysokości otworów-nacięć w bocznych ściankach korpusu, w pobliżu krawędzi łączącej ścianę boczną ze ścianą tylną korpusu, zaopatrzona jest w otwory, każde o kształcie centralnego otworu w płytce montażowej elementu zaczepowego, w odległości od bocznej krawędzi ściany tylnej równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą elementu zaczepowego a centralnym otworem w płytce montażowej elementu zaczepowego.
Półki stojaka od strony spodniej, w pobliżu bocznych i ewentualnie tylnej krawędzi zaopatrzone są w otwory, każde o kształcie centralnego otworu w płytce montażowej elementu zaczepowego w odległości od bocznej krawędzi półki równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą elementu zaczepowego a centralnym otworem w płytce montażowej elementu zaczepowego.
PL 241 067 B1
Perforowania w obu bocznych ściankach korpusu stojaka i ewentualnie w ścianie tylnej przeznaczone do zamocowania jednej półki wykonane są na tej samej wysokości, w liczbie co najmniej równej ilości zaplanowanych półek.
Otwory-nacięcia w obu bocznych ściankach wykonane są ewentualnie na górnej ich części, podczas, gdy na pozostałej części ściany boczne połączone są trwale ze ścianą tylną.
Składany stojak reklamowy według wynalazku zaopatrzony jest ewentualnie w klipsy mocujące elementy zaczepowe w kształcie centralnego otworu w płytce montażowej elementu zaczepowego.
Składany stojak reklamowy ewentualnie wyposażony jest w bigi na ustalonej wysokości ścian bocznych i ściany tylnej, korzystnie w połowie wysokości.
Dla zamocowania półek stojaka rozrywa się wybrane perforacje w ścianach bocznych korpusu stojaka i umieszcza się w wybranych gniazdach elementy wsporcze. Za pomocą bigów maskuje się wcześniej rozerwane perforacje.
Elementy zaczepowe umieszcza się w gniazdach półek.
Gniazda są systemem mocowania elementów łączących w sposób rozłączny bez stosowania kleju. Takie łączenie bez kleju ułatwia segregację odpadów (tektura, papier, plastik). W produkcji stojaków egzemplarze zniszczone lub nie spełniające wymagań kontroli jakości można łatwo zdemontować i wykorzystać ponownie w produkcji, co w wersji połączenia trwałego nie było możliwe.
Zaletą proponowanego rozwiązania są też regulowane półki, gdzie jest możliwość wybrania odległości między półkami i ilości półek, a także małe gabaryty transportowe dzięki możliwości złożenia ścian bocznych i tylnej stojaka.
Przedmiot wynalazku zostanie bliżej objaśniony w przykładzie wykonania na rysunku, na którym fig. 1 pokazuje składany stojak reklamowy w widoku z przodu, fig. 2 pokazuje elementy stojaka po rozłożeniu na płasko, w widoku od wewnątrz stojaka, fig. 3 pokazuje elementy stojaka po rozłożeniu na płasko, w widoku od strony zewnętrznej stojaka, fig. 4 pokazuje fragment stojaka w widoku od wewnątrz z perforacjami w ścianie tylnej, fig. 5 pokazuje przykładowy element wsporczy, a fig. 6 - przykładowy element zaczepowy, fig. 7 pokazuje gniazdo do umieszczenia elementu wsporczego dla półki, fig. 8 pokazuje gniazdo do umieszczenia elementu wsporczego dla ściany bocznej stojaka, fig. 9 pokazuje gniazdo do umieszczenia elementu wsporczego dla ściany bocznej lub cokołu stojaka, fig. 10 pokazuje gniazdo do umieszczenia elementu zaczepowego w półce, fig. 11 pokazuje ścianę boczną stojaka rozłożoną i złożoną na pół, fig. 12 pokazuje montaż ściany tylnej stojaka w widoku z tyłu, fig. 13 pokazuje stojak, w którym ściany boczne zaopatrzone są w otwory-nacięcia w górnej części stojaka, podczas, gdy w dolnej części ściany boczne połączone są trwale ze ścianą tylną, fig. 14 pokazuje sposób składania na płasko stojaka z fig. 13, a fig. 15 pokazuje od spodu klips mocujący element zaczepowy.
Składany stojak reklamowy wyposażony jest w korpus wykonany z tylnej płyty tekturowej T oraz bocznych ścian B1, B2 przymocowanych do ściany tylnej za pomocą elementów łączących.
Do bocznych ścian B1, B2 korpusu od ich wewnętrznej strony zamocowane są półki P prostopadle do ścian bocznych, pod kątem ostrym (pochylenie półki „do przodu”) lub rozwartym (pochylenie półki „do tyłu”), rozłącznie, przy pomocy elementów łączących. Do ściany tylnej T półki P zamocowane są również przy pomocy elementów łączących lub trwale za pomocą klejenia. Każdy element łączący składa się z elementu wsporczego W usytuowanego na wewnętrznej ścianie korpusu oraz z elementu zaczepowego Z zamocowanego przy zewnętrznej krawędzi półki.
Element wsporczy W zawiera podłużny prostopadłościenny element roboczy D zaopatrzony w płaski element montażowy M1 wokół podłużnej podstawy elementu roboczego. Element montażowy M1 montowany jest wewnątrz ściany bocznej B1, B2 korpusu stojaka i ewentualnie wewnątrz ściany tylnej T.
Element zaczepowy Z zawiera płaską płytkę roboczą R o wielkości zbliżonej do podłużnej podstawy prostopadłościennego dystansowego elementu roboczego D elementu wsporczego W. Prostopadle do płytki roboczej R elementu zaczepowego Z, z jego górnej strony, usytuowana jest płytka montażowa M2.
Płytka montażowa M2 elementu zaczepowego Z zaopatrzona jest w otwory, w tym w otwór centralny O.
Ściany boczne B1, B2, korpusu stojaka reklamowego i ewentualnie ściana tylna T od wewnętrznej strony zaopatrzone są w perforowania 1, każde wzdłuż linii o kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego D w elemencie wsporczym W.
PL 241 067 B1
Do tego perforowania 1 przylega perforowanie 2 wyznaczające kształt o wymiarach nieco większych od wymiarów elementu montażowego M1 w elemencie wsporczym, z jednej strony bigowane 3 (gniazda G1 i G3).
Ewentualnie w ścianach bocznych B1 i B2 perforowanie 2 wyznaczające kształt o wymiarach nieco większych od wymiarów elementu montażowego M1 w elemencie wsporczym W, z jednej strony bigowane 3, przylega do perforowania 1 obejmując je (gniazdo G2).
Perforowania 1 w bocznych ścianach B1, B2 korpusu wykonane w kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego D w elemencie wsporczym W usytuowane są poziomo, pod kątem ostrym lub rozwartym, dłuższym bokiem elementu dystansowego D w stosunku do podstawy stojaka, w liczbie par co najmniej równej ilości zaplanowanych półek.
Perforowania w obu bocznych ściankach B1 i B2 przeznaczone do zamocowania jednej półki wykonane są parami na tej samej wysokości.
Ponadto w bocznych ściankach B1, B2 korpusu wykonane są co najmniej dwa otwory-nacięcia 4 w kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego D w elemencie wsporczym W usytuowanego pionowo lub pod kątem dłuższym bokiem elementu dystansowego D względem podstawy stojaka, w pobliżu krawędzi łączącej ścianę boczną ze ścianą tylną korpusu zapewniające stabilne, sztywne połączenie pleców z bokami.
Do otworu-nacięcia 4 usytuowanego pionowo lub pod kątem dłuższym bokiem elementu dystansowego D w stosunku do podstawy stojaka przylega od strony dłuższego boku elementu dystansowego nacięcie 5 w kształcie nieco większym w pionie od elementu montażowego M1, z jednej strony bigowane 6.
Półki stojaka od strony spodniej, w pobliżu bocznych krawędzi i ewentualnie w pobliżu tylnej krawędzi zaopatrzone są w otwory 7, każde o kształcie centralnego otworu O w płytce montażowej M2 elementu zaczepowego Z, w odległości od krawędzi półki równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą elementu zaczepowego Z a centralnym otworem O w płytce montażowej M2 elementu zaczepowego. Na wysokości otworu 7, przy brzegu półki, znajduje się wycięcie 8 na umieszczenie płytki roboczej R elementu zaczepowego Z.
Ściana tylna T stojaka od zewnętrznej jego strony, przy bocznych krawędziach, na wysokości otworów-nacięć 4 w bocznych ściankach korpusu w pobliżu krawędzi łączącej ścianę boczną ze ścianą tylną korpusu, zaopatrzona jest w otwory 9, każde o kształcie centralnego otworu O w płytce montażowej M2 elementu zaczepowego Z, w odległości od bocznej krawędzi ściany tylnej równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą R elementu zaczepowego Z a centralnym otworem O w płytce montażowej elementu zaczepowego. Na wysokości otworu 9, przy brzegu ściany tylnej, znajduje się wycięcie 10 na umieszczenie płytki roboczej R elementu zaczepowego Z.
Ściana tylna cokołu C od spodniej jego strony, przy bocznych krawędziach, na wysokości gniazda G2 w ścianie bocznej B1, B2 korpusu stojaka zaopatrzona jest w otwory 11, każde o kształcie centralnego otworu O w płytce montażowej M2 elementu zaczepowego Z, w odległości od bocznej krawędzi cokołu równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą R elementu zaczepowego Z a centralnym otworem O w płytce montażowej elementu zaczepowego. Na wysokości otworów 11, przy brzegach cokołu C, znajdują się wycięcia 12, każde na umieszczenie płytki roboczej R elementu zaczepowego Z.
Ściany boczne B1, B2 korpusu stojaka połączone są ze ścianą tylną T korpusu stojaka za pomocą elementów łączących, których elementy wsporcze W i zaczepowe Z zamocowane są w ścianach korpusu stojaka za pomocą ich elementów montażowych M1 i M2.
Element zaczepowy Z montowany jest w ścianie tylnej T stojaka od zewnętrznej jej strony, w otworach 9 i wycięciach 10 za pomocą płytki montażowej M2.
Element wsporczy W montowany jest w ścianach bocznych B1, B2 stojaka za pomocą płytki montażowej M1 w otworach - nacięciach 4 po odgięciu na linii bigu 6 nacięcia 5.
Półki P przymocowane są do wewnętrznych ścian bocznych B1, B2 korpusu prostopadle, pod kątem ostrym lub rozwartym - rozłącznie, każda półka do jednej ściany przy pomocy co najmniej jednego elementu łączącego składającego się z elementu wsporczego W i elementu zaczepowego Z.
Półki P przymocowane są od wewnątrz do ściany tylnej T korpusu trwale lub rozłącznie, każda półka przy pomocy co najmniej jednego elementu łączącego składającego się z elementu wsporczego W i elementu zaczepowego Z.
Składany stojak reklamowy wyposażony jest w bigi 14 w połowie wysokości ścian bocznych i ściany tylnej dla możliwości złożenia na pół ścian bocznych i tylnej stojaka.

Claims (2)

  1. PL 241 067 B1
    Dla zamocowania półek stojaka rozrywa się wybrane perforacje 1 i 2 w ścianach bocznych B1, B2 korpusu stojaka tworząc gniazda G1. W gniazdach G1 umieszcza się elementy wsporcze W, każdy za pomocą płytki montażowej M1. Za pomocą bigów 3 maskuje się wcześniej rozerwane perforacje 2. Elementy zaczepowe Z montowane są wewnątrz podstawy półki od strony ścian bocznych B1, B2 korpusu stojaka, w otworach 7 i wycięciach 8.
    Ewentualnie stojak zaopatrzony jest w cokół C przymocowany do bocznych ścianek B1, B2 stojaka od ich wewnętrznej strony za pomocą elementów łączących, i ewentualnie do najniższej półki stojaka trwale lub za pomocą elementów łączących.
    Otwory 9 w ścianie tylnej T, otwory 7 w spodniej części półek oraz otwory 11 w cokole C maskuje się za pomocą klipsa 13, który jednocześnie mocuje element zaczepowy Z.
    W innym przykładzie wykonania otwory-nacięcia 4 z nacięciami 5 w obu bocznych ściankach (B1 i B2) korpusu stojaka wykonane są na górnej części ścian bocznych, powyżej bigów 14 podczas, gdy na pozostałej części ściany boczne (B1 i B2) połączone są trwale ze ścianą tylną (T).
    Sposób składania na płasko takiego stojaka, pokazany na fig. 14, polega na tym, że ściany boczne B1 i B2 oraz tylną T stojaka składa się zaginając wzdłuż bigu 14 do tyłu o 180°. Następnie złożone ściany boczne B1 i B2, wzdłuż krawędzi stanowiących trwałe połączenie ścian bocznych B1, B2 z tylną T składa się do wewnątrz stojaka, równolegle do ściany tylnej T.
    Zastrzeżenia patentowe
    1. Składany stojak reklamowy wyposażony w korpus z płyty tekturowej składający się ze ściany tylnej, do której wzdłuż jej bocznych krawędzi przymocowane są boczne ściany korpusu za pomocą elementów łączących, a do ścian bocznych od wewnętrznej strony korpusu rozłącznie za pomocą elementu łączącego zamontowane są półki z płyty tekturowej, przy czym każdy element łączący składa się z elementu wsporczego oraz z elementu zaczepowego, a element wsporczy zawiera podłużny prostopadłościenny roboczy element dystansowy zaopatrzony w element montażowy w płaszczyźnie podłużnej podstawy elementu dystansowego, natomiast element zaczepowy zawiera płaską płytkę roboczą o wielkości zbliżonej do podłużnej prostokątnej podstawy roboczego elementu dystansowego w elemencie wsporczym, a z płytką roboczą elementu zaczepowego, prostopadle do niej, połączona jest płytka montażowa, a elementy montażowe zaopatrzone są w otwory, a ponadto składany stojak reklamowy ewentualnie zaopatrzony jest w cokół przymocowany do bocznych ścianek stojaka, od ich wewnętrznej strony, za pomocą elementów łączących, znamienny tym, że ściany boczne (B1, B2), korpusu stojaka reklamowego i ewentualnie ściana tylna (T) od wewnętrznej strony zaopatrzone są w perforowania (1), każde wzdłuż linii o kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego (D) w elemencie wsporczym (W), a do tego perforowania (1) przylega perforowanie (2) wyznaczające kształt elementu montażowego (M1) w elemencie wsporczym, z jednej strony bigowane (3), a ponadto w bocznych ściankach (B1, B2) korpusu od wewnętrznej strony, w pobliżu krawędzi łączącej każdą ścianę boczną ze ścianą tylną (T) korpusu wykonane są co najmniej dwa otwory-nacięcia (4) w kształcie prostopadłościennego elementu dystansowego (D) w elemencie wsporczym (W) z przylegającym nacięciem (5) o szerokości elementu montażowego (M1) z jednej strony bigowanym (6), podczas gdy ściana tylna (T) stojaka od zewnętrznej jego strony, przy bocznych krawędziach, na wysokości nacięć (4) w bocznych ściankach (B1, B2) korpusu w pobliżu krawędzi łączącej ścianę boczną ze ścianą tylną korpusu, zaopatrzona jest w otwory (9) o kształcie centralnego otworu (O) w płytce montażowej (M2) elementu zaczepowego (Z), w odległości od bocznej krawędzi ściany tylnej równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą elementu zaczepowego (Z) a centralnym otworem (O) w płytce montażowej elementu zaczepowego, a półki stojaka od strony spodniej, w pobliżu bocznych krawędzi i ewentualnie w pobliżu tylnej krawędzi zaopatrzone są w otwory (7), każde o kształcie centralnego otworu (O) w płytce montażowej (M2) elementu zaczepowego (Z), w odległości od bocznej krawędzi półki równej dystansowi pomiędzy płytką roboczą elementu zaczepowego (Z) a centralnym otworem (O) w płytce montażowej (M2) elementu zaczepowego.
  2. 2. Składany stojak reklamowy według zastrz. 1, znamienny tym, że perforowania (1) w obu bocznych ściankach (B1 i B2) przeznaczone do zamocowania jednej półki wykonane są parami na tej samej wysokości w liczbie par co najmniej równej ilości zaplanowanych półek.
PL417216A 2016-05-16 2016-05-16 Składany stojak reklamowy PL241067B1 (pl)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL417216A PL241067B1 (pl) 2016-05-16 2016-05-16 Składany stojak reklamowy

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL417216A PL241067B1 (pl) 2016-05-16 2016-05-16 Składany stojak reklamowy

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL417216A1 PL417216A1 (pl) 2017-11-20
PL241067B1 true PL241067B1 (pl) 2022-08-01

Family

ID=60324488

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL417216A PL241067B1 (pl) 2016-05-16 2016-05-16 Składany stojak reklamowy

Country Status (1)

Country Link
PL (1) PL241067B1 (pl)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
PL71841Y1 (pl) * 2018-03-02 2021-04-06 Jacek Borys Składany stojak reklamowy

Also Published As

Publication number Publication date
PL417216A1 (pl) 2017-11-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7111743B1 (en) Foldable stepped display stands
US8540091B2 (en) Blank for a rack
US7886916B2 (en) Expandable modular display stand
US20140230295A1 (en) Free-standing display fixture
US20080083682A1 (en) Display stand merchandise tray
US20220139272A1 (en) Sustainable A-Frame Display
US7753218B2 (en) Tilt back merchandise display stand
BRPI0716000A2 (pt) màdulo de exibiÇço dobrÁvel
GB2461310A (en) Shelf made from a folded sheet
US7070057B2 (en) Foldable display stand with self erecting stabilizing base
PL223509B1 (pl) Składany stojak reklamowy
PL241067B1 (pl) Składany stojak reklamowy
US20050184015A1 (en) Display unit with pass through shelves
JP3129591U (ja) 自立可能な箱形スタンド状広告媒体
US2326493A (en) Display stand
PL70874Y1 (pl) Stojak reklamowy
US1731875A (en) Display rack
JP3623199B2 (ja) 商品陳列台
CA2542228C (en) Tilt back merchandise display stand
PL67369Y1 (pl) Składany regał ekspozycyjny
JP6661932B2 (ja) 陳列台
JP2015002786A (ja) 展示用ケース
ES1216264U (es) Desarrollo para expositor plegable
PL66230Y1 (pl) Stojak ekspozycyjny, zwlaszcza do dwustronnej prezentacji