PL244856B1 - Regał ekspozycyjny - Google Patents

Regał ekspozycyjny Download PDF

Info

Publication number
PL244856B1
PL244856B1 PL435896A PL43589620A PL244856B1 PL 244856 B1 PL244856 B1 PL 244856B1 PL 435896 A PL435896 A PL 435896A PL 43589620 A PL43589620 A PL 43589620A PL 244856 B1 PL244856 B1 PL 244856B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
shelf
edge
side walls
insert
holes
Prior art date
Application number
PL435896A
Other languages
English (en)
Other versions
PL435896A1 (pl
Inventor
Jakub Konieczny
Original Assignee
Werner Kenkel Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Werner Kenkel Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia filed Critical Werner Kenkel Spolka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia
Priority to PL435896A priority Critical patent/PL244856B1/pl
Publication of PL435896A1 publication Critical patent/PL435896A1/pl
Publication of PL244856B1 publication Critical patent/PL244856B1/pl

Links

Landscapes

  • Display Racks (AREA)

Abstract

Regał ekspozycyjny posiadający korpus, zawierający ścianę tylną połączoną ze stanowiącymi swoje lustrzane odbicie ścianami bocznymi oraz co najmniej jedną półkę z rantem, połączoną ze ścianą tylną korpusu i wyposażoną w zaczepy osadzane w ścianach bocznych korpusu charakteryzuje się tym, że ściany boczne (2) korpusu posiadają w wewnętrznych warstwach co najmniej jedną parę otworów, a do wewnętrznych warstw ścian bocznych (2) zamocowane są panele wzmacniające z podłużnym wcięciem w ich górnej części, tak że wcięcie pokrywa się z otworem, a pomiędzy warstwami ściany bocznej (2) znajduje się wkładka, wzdłuż której przedniej krawędzi znajduje się co najmniej jedno wybranie z wgłębieniem w kształcie litery „U” w jego dolnej części, a pomiędzy warstwami owijki półki (5), które stanowią rant (6) znajduje się wkładka rantu wyposażona na obu końcach w elementy zaczepowe, które wystają poza obręb rantu (6).

Description

Opis wynalazku
Przedmiotem wynalazku jest regał ekspozycyjny wolnostojący, zwłaszcza z tektury falistej, o konstrukcji składanej przeznaczony do eksponowania produktów.
Znane regały tego typu składają się z korpusu nośnego, wykonanego z co najmniej jednego arkusza tektury lub innego materiału dającego się formować w przestrzenne konstrukcje, oraz półek łączonych z korpusem za pomocą elementów zaczepowych. Korpus wykonany jest albo z jednego wykroju, obejmującego ścianę tylną korpusu i ściany boczne, które to ściany są oddzielone od siebie liniami gięcia, albo ze sklejonych ze sobą ściany tylnej i ścian bocznych stanowiących odrębne wykroje. Półki w znanych regałach łączone są ze ścianą tylną i/lub ze ścianami bocznymi. Konstrukcje znanych regałów umożliwiają ich składanie do postaci płaskiej, wygodnej i użytecznej w transporcie i przechowywaniu. Zewnętrzne powierzchnie ścianek bocznych stanowią w wielu konstrukcjach powierzchnie ekspozycyjne zadrukowane materiałami reklamowymi.
Znany z polskiego wzoru użytkowego 119898 składany regał ekspozycyjny zawierający tekturowy wykrój konstrukcji nośnej obejmujący ściankę tylną mającą po lewej i po prawej stronie ścianki boczne oddzielone od ścianki tylnej pionowymi liniami zagięcia, które to ścianki boczne mają zamocowane w pobliżu skrajnie zewnętrznych pionowych krawędzi i rozmieszczone wzdłuż tych krawędzi prowadnice oporowe do osadzania zaczepów półek. Każda z półek stanowi oddzielny tekturowy wykrój i ma prostokątną powierzchnię zaopatrzoną w języki mocowane do ścianki tylnej a ponadto każda półka ma pas czołowy rozmieszczony pod kątem zasadniczo prostym do powierzchni półki, na końcach którego do pasa czołowego po lewej i po prawej stronie półki, są trwale zamocowane zasadniczo prostopadle do powierzchni półki zaczepy do osadzenia prowadnic oporowych zamontowanych trwale na ścianach bocznych. Na ścianach bocznych ponadto trwale zamocowane podpory półek w postaci tworzywowych kątowników. Półki mają usztywnienia w postaci prostokątnych profili tekturowych. Zarówno podpórki jak i prowadnice i zaczepy wykonane są z termoplastycznego tworzywa sztucznego. W ściance tylnej znajdują się nacięcia do mocowania języków półek. Wykrój konstrukcji nośnej jest wykonany z co najmniej jednej warstwy tektury falistej oklejonej kartonem, przy czym powierzchnia licowa wykroju konstrukcji nośnej oraz wykroju półki jest powlekana warstwą laminatu foliowego.
Znana jest z polskiego opisu patentowego PL 227 936 B1 półka regałów ekspozycyjnych, zaopatrzona w element zabezpieczający zsunięcie towaru poza półkę oraz elementy do połączenia jej z elementami wsporczymi regału. Element zabezpieczający zsunięcie towaru poza półkę stanowi płaska listewka usytuowana poprzecznie do blatu półki od krawędzi czołowej, połączona rozłącznie z blatem półki. Na dwóch przeciwległych bocznych krawędziach blatu półki ukształtowane są elementy zaczepowe w kształcie połowy litery „U” o odpowiednio dobranych wymiarach, do połączenia blatu z bocznymi elementami wsporczymi regału.
Z polskiego opisu patentowego PL 227 978 B1 znany jest regał wystawienniczy posiadający korpus składający się z wykonanych z oddzielnych wykrojów ścian bocznych, ściany tylnej i półek połączonych są ze ścianą tylną korpusu wahliwie wzdłuż swojej tylnej krawędzi, a ze ścianami bocznymi korpusu wzdłuż bocznych krawędzi półek za pomocą zamontowanych wzdłuż tych bocznych krawędzi rygli, które mocuje się w zaczepach zamontowanych na wewnętrznej stronie ścianek bocznych korpusu. Na powierzchni ścianki wzmacniającej ściany bocznej znajdują się prostokątne otwory umożliwiające montaż zaczepów, za pomocą których ustala się położenie półek regału w stanie roboczym, przy czym zaczep składa się z ramki oraz z wysuniętej głowicy zaopatrzonej w wycięcia dla elementów chwytających rygla. Półka w wykroju w stanie rozłożonym posiada ściankę roboczą oraz zakładkę łączącą półkę ze ścianą tylną korpusu, a wzdłuż bocznych krawędzi występy umożliwiające montaż rygli, za pomocą których ustala się położenie półek w stanie roboczym, poprzez umieszczenie elementów chwytających rygla w wycięciach zaczepów zamontowanych na ściankach bocznych korpusu regału. Zaczepy oraz rygle wykonane są z tworzywa sztucznego.
Znany jest z polskiego opisu zgłoszeniowego wynalazku P.403527 regał ekspozycyjny posiadający korpus w kształcie otwartego z przodu i od góry prostopadłościanu. Ściana tylna korpusu połączona jest ze stanowiącymi swoje lustrzane odbicie ścianami bocznymi, mającymi dwie warstwy zewnętrzną i wewnętrzną. Półki regału są połączone wahliwie wzdłuż swojej tylnej krawędzi ze ścianą tylną korpusu i wyposażone są w zaczepy osadzane w ścianach bocznych korpusu od strony jego wnętrza. Półka z rantem składa się z owijki półki i wkładki półki. Owijka półki utworzona jest z płata górnego i dolnego połączonych oddzielonym od nich liniami gięcia pasem rantu, który zagięty wzdłuż linii gięcia dzielącej go na dwa równe podłużne paski, stanowi zewnętrzną warstwę rantu półki. Wkładka znajdująca się między płatami tej owijki, składa się z dwóch, przylegających do siebie płatów górnego i dolnego zagiętych wzdłuż oddzielającej te płaty linii gięcia. Do przednich krawędzi obu płatów przylegają paski rantu, które po zagięciu w górę stanowią wypełnienie rantu. Do bocznych krawędzi płata górnego przylegają zaczepy ryglujące, utworzone z dwóch przylegających do siebie, symetrycznych względem oddzielającej je linii gięcia, pól zaczepowych oraz przylegającego do zewnętrznego pola zaczepowego, oddzielonego linią gięcia wypustu mocującego. Ściany boczne korpusu posiadają w wewnętrznych warstwach podłużne, poziome wycięcia, w które wsunięte są zaczepy ryglujące, tak że znajdują się między warstwami ściany bocznej.
W znanych konstrukcjach elementy łączące półki z korpusem w postaci zaczepów, rygli i wsporników są przeważnie wykonane z tworzyw sztucznych, co komplikuje proces produkcyjny, a przede wszystkim utrudnia recykling.
Celem wynalazku jest opracowanie regału ekspozycyjnego o lekkiej konstrukcji, umożliwiającej przenoszenie dużych obciążeń, pozbawionego jakichkolwiek części i elementów z tworzyw sztucznych. Konstrukcja ma być wykonana wyłącznie z tektury lub innego ekologicznego materiału i jednocześnie zapewniać bezproblemowy transport, łatwe rozkładanie i składanie oraz optymalne instalowanie i wykorzystanie w punktach. Taki regał ma spełniać zatem wszystkie cechy użytkowe wymagane od tego typu konstrukcji, a jednocześnie być przyjaźniejszy i nowocześniejszy z punktu widzenia ochrony środowiska i recyklingu.
Regał ekspozycyjny według wynalazku posiadający korpus w kształcie otwartego z przodu prostopadłościanu. Korpus zawiera ścianę tylną połączoną ze stanowiącymi swoje lustrzane odbicie ścianami bocznymi, mającymi dwie warstwy zewnętrzną i wewnętrzną. Regał ma co najmniej jedną półkę z rantem, składającą się z owijki oraz wkładki. Półka wzdłuż swojej tylnej krawędzi jest połączona ze ścianą tylną korpusu. Półka wyposażona jest w zaczepy osadzane w ścianach bocznych korpusu od strony jego wnętrza.
Regał charakteryzuje się tym, że ściany boczne korpusu posiadają w wewnętrznych warstwach co najmniej jedną parę otworów. Do wewnętrznych warstw ścian bocznych, pomiędzy warstwami ścian bocznych, do wewnętrznych warstw zamocowane są na wysokości otworów panele wzmacniające z podłużnym wcięciem w ich górnej części, tak że podłużne wcięcie panelu pokrywa się z otworem w wewnętrznej warstwie ściany bocznej. Pomiędzy warstwami ściany bocznej znajduje się wkładka, wzdłuż której przedniej krawędzi znajduje się co najmniej jedno wybranie na wysokości otworu w wewnętrznych warstwie ściany bocznej. Wybranie w dolnej części ma wgłębienie w kształcie litery „U”, które znajduje się poniżej dolnej krawędzi wcięcia w panelu wzmacniającym oraz otworu w ścianie bocznej. Pomiędzy warstwami owijki półki, które tworzą rant znajduje się wkładka rantu wyposażona na obu końcach w elementy zaczepowe, które wystają poza obręb rantu i są wsunięte w otwór na ścianie bocznej, tak że elementy zaczepowe opierają się na dolnych krawędziach wycięć w wewnętrznych warstwach ścian bocznych oraz wcięć w panelach wzmacniających, a dolna krawędź wypustu zaczepu mieści się we wgłębieniu wybrania wkładki.
Korzystnie jest jeżeli od górnej krawędzi otworów odchodzą w górę dwa nacięcia.
Korzystnie jest jeżeli nacięcia mają kształt litery „V”.
Korzystnie jest jeżeli otwory w ścianach bocznych oraz wcięcia paneli wzmacniających mają kształt prostokąta.
Korzystnie jest jeżeli elementami zaczepowymi są haczykowate wypusty w kształcie prostokąta.
Korzystnie jest jeżeli wkładka rantu wykonana oraz panele wzmacniające wykonane są z tektury litej.
Korzystnie jest jeżeli półka posiada wzdłuż obu bocznych krawędzi blatu podłużny występ, a w wewnętrznych warstwach ścian bocznych korpusu znajduje się co najmniej jedna para poziomych otworów, a na wysokości tych otworów we wkładkach znajdują się poziome otwory wkładki, przy czym dolne krawędzi poziomych otworów ściany bocznej i wkładki stanowią podporę dla występów półki.
Korzystnie jest jeżeli zewnętrzna warstwa ścian bocznych zaopatrzona jest wzdłuż swoich górnych krawędzi w zakładki górne mocowane po zagięciu do wewnętrznej warstwy ściany bocznej.
Zaletą wynalazku jest możliwość wykonania regału w całości, w tym elementów zaczepowych i paneli wzmacniających, z tektury lub innego ekologicznego materiału, dzięki czemu regał pozbawiony jest elementów plastikowych, co ułatwia recykling.
Regał według wynalazku jest stabilną konstrukcją, wzmocnioną przez dodatkowe warstwy wzmacniające boków. Konstrukcja regału zapewnia optymalne przenoszenie wysokich obciążeń. Konstrukcja półek z zaczepami, które to półki zaczepiane są do boków, umożliwia ich rozkładanie do postaci płaskiej, co znacznie zwiększa właściwości użytkowe np. przy transporcie gdzie zmniejszenie gabarytów regału jest oczekiwane. Półkę na czas transportu można odłączyć od boków korpusu, tak że trzyma się tylko na zakładce tylnej, połączonej ze ścianą tylną regału, zmniejszając gabaryty rozłożonego standu. Zaczepy półek kotwiczą się w bokach podczas składania regału.
Regał ekspozycyjny według wynalazku jest uwidoczniony w przykładzie wykonania na rysunku, na którym fig. 1 przedstawia złożony regał w widoku perspektywicznym z przodu, fig. 2 przedstawia wykrój ściany bocznej regału, fig. 3 przedstawia wykroje wkładki, fig. 4 przedstawia wykrój wkładki półki, fig. 5 przedstawia wykrój owijki półki, fig. 6 przedstawia wykrój wkładki rantu oraz panelu wzmacniającego, fig. 7 przedstawia półkę w widoku z przodu, fig. 8 przedstawia regał w widoku perspektywicznym z przodu z otworami w wewnętrznych warstwach ścian bocznych, fig. 9 przedstawia wykrój ściany bocznej z otworami w warstwie wewnętrznej, fig. 10 przedstawia wykrój wkładki z otworami, fig. 11 przedstawia regał przed rozłożeniem, fig. 12 przedstawia półkę z występami w widoku perspektywicznym, fig. 13 przedstawia półkę z występami w widoku z boku, fig. 14 przedstawia wykrój wkładki półki w wariancie z wypustami, fig. 15 przedstawia wykrój owijki półki w wariancie z wypustami.
Przykład 1: Regał ekspozycyjny w przykładzie wykonania pokazany na fig. 1 do 7 wykonany jest z tektury falistej. Regał posiada korpus w kształcie otwartego z przodu i od góry prostopadłościanu, składający się ze ściany tylnej 1, stanowiących swoje lustrzane odbicie ścian bocznych 2 z otworami 4 w warstwach wewnętrznych 2a tych ścian bocznych 2, oraz półek 5 z rantem 6 z elementami zaczepowymi 14. Ściany boczne 2 są wykonane z odrębnych wykrojów i mają dwie warstwy wewnętrzną 2a i zewnętrzną oraz są wyposażone wzdłuż swoich bocznych krawędzi w zakładki boczne 7, za pomocą których łączą się trwale ze ścianą tylną 1 korpusu. Regał ekspozycyjny posiada cztery poziome półki 5, połączone wahliwie, zakładką tylną 12 przylegającą do tylnej krawędzi owijki 9 półki, ze ścianą tylną 1 korpusu. Zewnętrzne warstwy ścian bocznych 2 zaopatrzone są wzdłuż swoich górnych krawędzi w zakładki górne 10, zamocowane po zagięciu do wewnętrznej warstwy 2a ściany bocznej 2 w celu wzmocnienia i usztywnienia konstrukcji, a także zwiększenia jej estetyki. Wewnętrzne warstwy 2a ścian bocznych 2 posiadają cztery pary prostokątnych otworów 4, od których górnych krawędzi odchodzą skośnie w górę po dwa nacięcia 4a w kształcie litery „V”.
Do wewnętrznych warstw 2a ścian bocznych 2 na wysokości otworów 4 przyklejone są panele wzmacniające 11 z tektury litej, które posiadają podłużne wcięcia 11a wykonane w ich górnej części. Wcięcia 11a pokrywają się z otworami 4.
Pomiędzy warstwami obu ścian bocznych 2 znajduje się wkładka 3 o powierzchni zasadniczo takiej samej co ściana boczna 2. Wkładki 3 posiadają wzdłuż przedniej krawędzi 31 po cztery wybrania 32, znajdujące się na wysokości otworów 4. W dolnych częściach wybrań 32 znajduje się wgłębienie 32a w kształcie litery „u” wykonane w części wkładki 3 znajdującej się pod wybraniem 32, tak że pozostała część wkładki 3 tworzy wypust 32b wzdłuż jej krawędzi przedniej 31. Wgłębienie 32a znajduje się poniżej dolnej krawędzi wcięcia 11a oraz otworu 4.
Półka 5 z rantem 6 została pokazana na fig. 4-7. Półka 5 składa się z owijki 9 przedstawionej na fig. 5 oraz umieszczonej między warstwami owijki 9, wkładki 12 przedstawionej na fig. 4. Owijka 9 półki 5 utworzona jest z jednego arkusza materiału i składa się z płata górnego 91 i dolnego 92, połączonych oddzielonym od nich liniami gięcia pasem rantu 93. Zewnętrzną warstwę rantu 6 półki 5 stanowią dwa podłużne paski, z których składa się pas rantu 93, zagięte wzdłuż oddzielających te paski linii gięcia. Do tylnej krawędzi płata górnego 91 owijki 9 przylega, oddzielona linią gięcia, zakładka tylna 12. Wkładka 8 półki 5 pokazana na fig. 4, składa się z jednego arkusza podzielonego linią gięcia na płat główny 81 i dwa płaty boczne 82, które zagina się o 180 st. wzdłuż oddzielających je od płata głównego 81 linii gięcia 83. Złożoną wkładkę 8 umieszcza się w owijce 9. Wymiary płatów owijki 9 oraz wkładki 8 są tak dobrane, aby po ich zagięciu oraz sklejeniu owijki 9 półki 5, wkładka 8 szczelnie wypełniała środek tej owijki 9.
Odchodzące od otworów 4, skierowane w górę nacięcia 4a zapobiegają rozdzieraniu się warstw tektury podczas montażu półki 5. Nacięcia 4a na wybranym odcinku osłabiają wewnętrzną warstwę 2a ściany bocznej 2 korpusu, która pod naporem elementów zaczepowych półek 5 ugina się w niewielkim stopniu w stronę zewnętrznej warstwy ściany bocznej 2, ułatwiając w ten sposób montaż elementu zaczepowego 14 w otworze 4. Pomiędzy paskami pasa rantu 93 stanowiącymi zewnętrzne warstwy rantu 6 znajduje się wkładka rantu 13 zakończona z obu stron elementami zaczepowymi 14 w postaci haczykowatych wypustów, które wystają poza obręb rantu 6. Wkładka rantu 13 z elementami zaczepowymi 14 w postaci haczykowatych, prostokątnych wypustów, wykonana jest z tektury litej. Zaczepy 14 półek 5 są łączone rozłącznie ze ścianami bocznymi 2 i po ich wsunięciu w otwory znajdują się między warstwami ściany bocznej 2, tak że dolna krawędź 14a wypustu zaczepu 14 znajduje się we wgłębieniu 32a.
Przykład 2: Regał ekspozycyjny w przykładzie wykonania pokazany na fig. 8-14 posiada konstrukcję jak opisano w przykładzie pierwszym z tymi różnicami, że półka 5 posiada wzdłuż bocznych krawędzi blatu podłużne, prostokątne występy 15, jak to pokazano na fig. 12 i 13. Występy 15 tworzą dodatkowe powierzchnie w owijce 9, w postaci podłużnych występów 9a wzdłuż bocznych krawędzi płata górnego oraz dodatkowe powierzchnie wkładki 8, dystansujące poszczególne płaty wkładki 8 od siebie, które to powierzchnie łączą się ze sobą w linii gięcia 83. Natomiast w wewnętrznych warstwach 2a ścian bocznych 2 korpusu znajdują się prostokątne poziome otwory 16 o szerokości odpowiadającej długości występów 15. Na tej samej wysokości wkładka 3 posiada poziome otwory 17, przy czym dolne krawędzie poziomych otworów 16 i 17 stanowią podporę dla występów 15 półki 5.

Claims (8)

1. Regał ekspozycyjny posiadający korpus, zawierający ścianę tylną połączoną ze stanowiącymi swoje lustrzane odbicie ścianami bocznymi, mającymi dwie warstwy zewnętrzną i wewnętrzną oraz co najmniej jedną półkę z rantem, składającą się z owijki oraz wkładki, połączoną wzdłuż swojej tylnej krawędzi ze ścianą tylną korpusu i wyposażoną w zaczepy osadzane w ścianach bocznych korpusu od strony jego wnętrza, znamienny tym, że ściany boczne (2) korpusu posiadają w wewnętrznych warstwach (2a) co najmniej jedną parę otworów (4), a pomiędzy warstwami ścian bocznych (2) do wewnętrznych warstw (2a) zamocowane są na wysokości otworów (4) panele wzmacniające (11) z podłużnym wcięciem (11a) w ich górnej części, tak że wcięcie (11a) pokrywa się z otworem (4), a pomiędzy warstwami ściany bocznej (2) znajduje się wkładka (3), wzdłuż której przedniej krawędzi (31) znajduje się co najmniej jedno wybranie (32) na wysokości otworu (4), które to wybranie (32) w dolnej części ma wgłębienie (32a) w kształcie litery „U”, znajdujące się poniżej dolnej krawędzi wcięcia (11a) panelu wzmacniającego (11) oraz otworu (4), a pomiędzy warstwami owijki (9) półki (5), które stanowią rant (6) znajduje się wkładka rantu (13) wyposażona na obu końcach w elementy zaczepowe (14), które wystają poza obręb rantu (6) i są wsunięte w otwór (4).
2. Regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że od górnej krawędzi otworów (4) odchodzą w górę dwa nacięcia (4a).
3. Regał ekspozycyjny według zastrz. 2, znamienny tym, że nacięcia (4a) mają kształt litery „V”.
4. Regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że otwory (4) oraz wcięcia (11a) w panelach (11) mają kształt prostokąta.
5. Regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że elementami zaczepowymi (13a) są haczykowate wypusty w kształcie prostokąta.
6. Regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że wkładka rantu (13) z elementami zaczepowymi (14) oraz panele wzmacniające (11) wykonane są z tektury litej.
7. Regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że półka (5) posiada wzdłuż obu bocznych krawędzi blatu podłużny występ (15), a w wewnętrznych warstwach (2a) ścian bocznych (2) korpusu znajduje się co najmniej jedna para poziomych otworów (16) oraz na wysokości tych otworów (16) we wkładkach (3) znajdują się poziome otwory (17) wkładki, przy czym dolne krawędzie otworów poziomych (16) i (17) stanowią podporę dla występów (15) półki (5).
8. Regał ekspozycyjny według zastrz. 1, znamienny tym, że zewnętrzna warstwa ścian bocznych (2) zaopatrzona jest wzdłuż swoich górnych krawędzi w zakładki górne (10) mocowane po zagięciu do wewnętrznej warstwy (2a) ściany bocznej (2).
PL435896A 2020-11-05 2020-11-05 Regał ekspozycyjny PL244856B1 (pl)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL435896A PL244856B1 (pl) 2020-11-05 2020-11-05 Regał ekspozycyjny

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PL435896A PL244856B1 (pl) 2020-11-05 2020-11-05 Regał ekspozycyjny

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL435896A1 PL435896A1 (pl) 2022-05-09
PL244856B1 true PL244856B1 (pl) 2024-03-18

Family

ID=81534648

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL435896A PL244856B1 (pl) 2020-11-05 2020-11-05 Regał ekspozycyjny

Country Status (1)

Country Link
PL (1) PL244856B1 (pl)

Also Published As

Publication number Publication date
PL435896A1 (pl) 2022-05-09

Similar Documents

Publication Publication Date Title
DK2528482T3 (en) Article display support
US8651298B2 (en) Multi-ply laminated corrugated display rack
AU2007226186B2 (en) A blank for a rack
US11021316B2 (en) Pallet stabilizer
WO2006097686A1 (en) Support device
CA2714841A1 (en) Product display case
PL244856B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL239784B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL239783B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL227978B1 (pl) Regał ekspozycyjny
GB2511728A (en) A box and a blank or kit of parts for creating said box
PL119898U1 (pl) Skladany regal ekspozycyjny
US20110303625A1 (en) Sales display unit
GB2384234A (en) Unit for keeping shopping tidy in a car boot
PL242909B1 (pl) Regał kartonowy z półkami
PL233972B1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL71182Y1 (pl) Regał ekspozycyjny
PL71183Y1 (pl) Regał ekspozycyjny
JP3134204U (ja) 梱包用兼陳列用収納箱
PL243750B1 (pl) Półka
JP5482086B2 (ja) ハンガー陳列台
JPH0421499Y2 (pl)
PL214833B1 (pl) Zestaw montazowy do budowy modulowych konstrukcji stoisk reklamowych, zwlaszcza regalów
PL230091B1 (pl) Dyspenser grawitacyjny
PL241874B1 (pl) Regał ekspozycyjny