PL186729B1 - Regał do wypalania dla wózka piecowego - Google Patents

Regał do wypalania dla wózka piecowego

Info

Publication number
PL186729B1
PL186729B1 PL99332490A PL33249099A PL186729B1 PL 186729 B1 PL186729 B1 PL 186729B1 PL 99332490 A PL99332490 A PL 99332490A PL 33249099 A PL33249099 A PL 33249099A PL 186729 B1 PL186729 B1 PL 186729B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
spacers
support
slots
kiln
beams
Prior art date
Application number
PL99332490A
Other languages
English (en)
Other versions
PL332490A1 (en
Inventor
Wolfgang Schneider
Hans Zeis
Original Assignee
Saint Gobain Industriekeramik
Saint Gobain Industriekeramik Roedental Gmbh
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from DE19821635A external-priority patent/DE19821635B4/de
Application filed by Saint Gobain Industriekeramik, Saint Gobain Industriekeramik Roedental Gmbh filed Critical Saint Gobain Industriekeramik
Publication of PL332490A1 publication Critical patent/PL332490A1/xx
Publication of PL186729B1 publication Critical patent/PL186729B1/pl

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27DDETAILS OR ACCESSORIES OF FURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS, IN SO FAR AS THEY ARE OF KINDS OCCURRING IN MORE THAN ONE KIND OF FURNACE
    • F27D5/00Supports, screens, or the like for the charge within the furnace
    • F27D5/0006Composite supporting structures

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Furnace Charging Or Discharging (AREA)
  • Tunnel Furnaces (AREA)

Abstract

1. Regal do wypalania dla wózka piecowego ze slupkami podporowymi, na których znajduja sie jedne nad drugimi, w odstepach od siebie, umieszczone od- powiednio na jednym poziomie pary belek nosnych, przy czym na kazdej parze belek nosnych sa umieszczone w odstepie od siebie prety pryzmatyczne, które tworza ruszt do ukladania produktów przeznaczo- nych do wypalania, znamienny tym, ze kazdy slupek podporowy (16) jest utwo- rzony z elementów dystansowych (18), w liczbie odpowiadajacej liczbie umiesz- czonych jedne nad drugimi rusztów (30), przy czym kazdy element dystansowy (18) ma szczeline (22), poprzez która przecho- dzi przyporzadkowana belka nosna (26). F IG . 4 PL PL PL PL PL PL PL

Description

Przedmiotem wynalazku jest regał do wypalania dla wózka piecowego, ze słupkami podporowymi, na których jedne nad drugimi, w odstępie od siebie, znajdują się odpowiednio na jednym poziomie pary belek nośnych, przy czym na każdej parze belek nośnych są ułożone w odstępie od siebie pręty pryzmatyczne, które tworzą ruszt do układania dla produktów przeznaczonych do wypalania.
W znanych regałach do wypalania dla wózka piecowego słupki podporowe są wykonane jako jednoczęściowe i swymi odcinkami stopowymi są utwierdzone w przynależnym wózku piecowym. Wytworzenie takich jednoczęściowych słupków podporowych wymaga znacznych nakładów produkcyjnych. Również utwierdzenie tzn. zamocowanie słupków podporowych w wózku piecowym wymaga znacznych nakładów. Jednoczęściowe ukształtowanie słupków podporowych ma ponadto tę poważną wadę, że nie da się całkowicie wyeliminować niebezpieczeństwa złamania się tych słupków, na przykład w sąsiedztwie miejsca ich zamocowania, to znaczy w obszarze przejściowym między odcinkiem stopowym danego słupka podporowego i wystającą swobodnie z wózka piecowego częścią słupka podporowego. Nie da się ponadto wyeliminować całkowicie niebezpieczeństwa złamania się słupków podporowych między rusztami do układania dla produktów przeznaczonych do wypalania, to znaczy na odcinku pomiędzy płaszczyznami utworzonymi przez pręty pryzmatyczne. Dalszą wadą takich znanych regałów do wypalania dla wózków piecowych jest to, że belki nośne przechodzą normalnie poprzez znajdujące się we wzajemnym odstępie szczeliny w ukształtowanych jako
186 729 jednoczęściowe słupkach podporowych, co oznacza, że nie mogą być załadowywane i rozładowywane pojedyncze ruszty lecz regał paliwowy jako całość.
Gdyby jednak w tego rodzaju znanym regale do wypalania dla wózka piecowego musiały być poszczególne płaszczyzny, to znaczy poszczególne ruszty, załadowane i rozładowane indywidualnie, to konieczne jest wprowadzanie odpowiedniego urządzenia chwytającego pomiędzy znajdujące się jedne nad drugimi ruszty do układania produktów przeznaczonych do wypalania, aby móc załadować względnie rozładować odpowiednie pręty pryzmatyczne, to znaczy w danym wypadku ruszt górny. W celu umożliwienia takiego zabiegu jest jednak niezbędne, aby istniała wystarczająco duża wolna przestrzeń dla wspomnianego urządzenia chwytającego pomiędzy sąsiadującymi, położonymi jedne nad drugimi rusztami, ponad wypalanymi produktami. Przestrzeń taka jest zapewniona tylko wtedy, gdy wysokość wypalanego produktu na danym ruszcie jest odpowiednio mała. Rezultatem jest jednak to, że w takich znanych regałach do wypalania dla wózków piecowych stopień wypełnienia jest odpowiednio mały.
Celem wynalazku jest opracowanie konstrukcji regału do wypalania dla wózka piecowego wymienionego typu, który można wykonać łatwo i przy niewielkich kosztach, i w którym umieszczone w pewnych odstępach jedne nad drugimi ruszty mogą być bezproblemowo załadowywane i rozładowywane, a przestrzeń pomiędzy umieszczonymi jedne nad drugimi, sąsiadującymi rusztami do układania może być nieomal całkowicie, to znaczy optymalnie, wypełniona, tak że uzyskuje się odpowiednio duży stopień wypełnienia.
Regał do wypalania dla wózka piecowego ze słupkami podporowymi, na których znajdują się jedne nad drugimi, w odstępach od siebie, umieszczone odpowiednio na jednym poziomie pary belek nośnych, przy czym na każdej parze belek nośnych są umieszczone w odstępie od siebie, pręty pryzmatyczne, które tworzą ruszt do układania produktów przeznaczonych do wypalania, według wynalazku charakteryzuje się tym, że każdy słupek podporowy jest utworzony z elementów dystansowych, w liczbie odpowiadającej liczbie umieszczonych jedne nad drugimi rusztów, przy czym każdy element dystansowy ma szczelinę, poprzez którą przechodzi przyporządkowana belka nośna.
Korzystnie, elementy dystansowe mają kształt tulei.
Korzystnie, element dystansowy o kształcie tulei ma wielokątny kształt powierzchni obwodowej podstawy.
Korzystnie, element dystansowy o kształcie tulei ma kołowy kształt powierzchni obwodowej podstawy.
Korzystnie, w środkowej części elementów dystansowych znajdują się szczeliny z krawędzią o zamkniętym obwodzie.
Korzystnie, szczeliny w elementach dystansowych są otwarte w stronę ich powierzchni podstawy, tak że obydwie belki nośne jednego rusztu przylegają do elementów dystansowych znajdującego się pod nim drugiego rusztu.
Korzystnie, utworzone z elementów dystansowych słupki podporowe są umieszczone na nóżkach wsporczych wystających do góry z części podstawowej.
Korzystnie, pomiędzy nóżkami wsporczymi i utworzonymi przez elementy dystansowe słupkami podporowymi znajdują się elementy płytowe.
Ukształtowany w ten sposób regał do wypalania dla wózka piecowego ma tę zaletę, że poszczególne elementy dystansowe, w porównaniu z jednoczęściowym, stosunkowo długim słupkiem podporowym, mogą być wykonane w prosty i niekosztowny sposób, przy czym elementy dystansowe dają się łatwo i w krótkim czasie zmontować w dany słupek podporowy, to znaczy dają ułożyć się w stos.
Zazwyczaj, taki regał do wypalania dla wózka piecowego jest wyposażony w cztery słupki podporowe, które są umieszczone w obszarach narożnych, jeden nad drugim, usytuowanych we wzajemnych odstępach rusztów do układania. Każdy ruszt do układania jest utworzony przez oddzielone wzajemnie od siebie pręty pryzmatyczne, które są ułożone odpowiednio na każdej parze belek nośnych. W celu załadowania i wyładowania zgodnego z wynalazkiem regału do wypalania dla wózka piecowego zostaje dana para belek nośnych uchwycona na swych wystających poza słupki podporowe odcinkach końcowych za pomocą
186 729 odpowiednio ukształtowanego urządzenia chwytającego. Przy tym odpowiednio manipuluje się prętami pryzmatycznymi umieszczonymi na danej parze belek nośnych, wraz ze znajdującymi się na nich produktami. Załadowywanie regału do wypalania dla wózka piecowego według wynalazku odbywa się od dołu ku górze, to znaczy wychodząc od części podstawowej regału do wypalania względnie od wózka piecowego. Rozładowywanie zgodnego z wynalazkiem regału do wypalania dla wózka piecowego następuje począwszy od najwyższego, to znaczy wychodząc od najbardziej odległego od wózka piecowego rusztu do układania, w dół do wózka piecowego.
Przy tym, z każdą parą belek nośnych i znajdującymi się na nich prętami pryzmatycznymi zostają przemieszczone również przyporządkowane elementy dystansowe, to znaczy słupki podporowe zostają przy tym odpowiednio wydłużone lub skrócone.
Szczeliny w elementach dystansowych są przy tym celowo tak zwymiarowane, że nadają się one do określonego mieszczenia belek nośnych, co oznacza, że belki nośne zachowują w odniesieniu do elementów dystansowych pewną ograniczoną możliwość ruchu, również wtedy, gdy regał do wypalania dla wózka piecowego jest wystawiony na działanie odpowiednio wysokich temperatur przy wypalaniu. Unika się w ten sposób zakleszczania między belkami nośnymi i przyporządkowanymi im elementami dystansowymi, powodowanego przez rozszerzanie cieplne.
Ponieważ zgodne z wynalazkiem, złożone z pojedynczych elementów dystansowych słupki podporowe nie są narażone na obciążenia zginające lub ścinające, lecz tylko na powodowane przez siłę ciężkości obciążenia ściskające, więc można te elementy dystansowe korzystnie kształtować jako stosunkowo cienkościenne tuleje. Odpowiednio mniejszy jest więc nakład materiałowy. Dalszą zaletą jest to, że na elementy dystansowe, dzięki ich nieznacznemu mechanicznemu obciążeniu, można zastosować tańsze materiały.
W zgodnym z wynalazkiem regale do wypalania dla wózka piecowego elementy dystansowe w formie tulei mogą mieć wielokątny kształt powierzchni obwodu podstawy. Mogą więc być np. czworokątne, sześciokątne, ośmiokątne lub tym podobne kształty powierzchni obwodu podstawy. Przy takim ukształtowaniu korzystne jest układanie elementów dystansowych w stos, w sposób pasujący, w celu utworzenia słupków podporowych regału do wypalania dla wózka piecowego.
Zgodnie z wynalazkiem, jest również możliwe, aby elementy dystansowe w postaci tulei miały kołowy kształt powierzchni obwodowej podstawy. Możliwe jest także, aby elementy dystansowe w postaci tulei miały powierzchnię obwodową podstawy o kształcie eliptycznym lub tym podobną. Przy konstrukcji wspomnianego powyżej typu jest również korzystne, aby sąsiadujące elementy dystansowe były obrócone wzajemnie względem siebie przy układaniu w stos w celu utworzenia danego słupka podporowego.
Elementy dystansowe poszczególnych słupków podporowych mogą mieć jednakowe wymiary wzdłużne lub mogą mieć różną długość, to znaczy być różnej wysokości. Przez wprowadzenie elementów dystansowych o odpowiednio różnych wymiarach wysokościowych, dadzą się w regale do wypalania dla wózka piecowego według wynalazku w prosty i korzystny sposób zrealizować, zgodnie z zapotrzebowaniem, różne wysokości jakie mogą być zajmowane.
Zgodnie z wynalazkiem szczeliny mogą być wykonane w części środkowej elementów dystansowych i mieć jedną krawędź o zamkniętym obwodzie. Taki kształt jest związany z odpowiednio większym kosztem wykonania. W porównaniu z tym mniejszy jest koszt wykonania szczeliny w elementach dystansowych, która jest otwarta od strony powierzchni podstawy, tak że obie belki nośne jednego rusztu przylegają do elementów dystansowych rusztu znajdującego się pod spodem. Takie elementy dystansowe z otwartą u spodu szczeliną dają się wykonywać w prostszy sposób.
W regale do wypalania słupki podporowe, utworzone z elementów dystansowych, mogą być osadzone na stopach wsporczych, które wystają w górę z wózka piecowego. Możliwe jest także, aby pomiędzy stopami wsporczymi i utworzonymi z elementów dystansowych słupkami podporowymi znajdowały się elementy płytowe.
186 729
Przedmiot wynalazku jest uwidoczniony w przykładach wykonania na rysunku, na którym fig. 1 przedstawia wózek piecowy z regałem do wypalania, w widoku z góry, fig. 2 - wózek piecowy z regałem do wypalania, w widoku w kierunku strzałki II na fig. 1, fig. 3 - wózek piecowy z regalem do wypalania, w widoku w kierunku strzałki III na fig. 1, fig. 4 - fragment regału do wypalania dla wózka piecowego według fig. 1 do 3, w widoku perspektywicznym, fig. 5 - słupek podporowy regału do wypalania dla wózka piecowego według fig. 1 do 4, złożony z ustawionych w stos elementów dystansowych, w przekroju, fig. 6 - słupek podporowy według fig. 5, w widoku od dołu, to znaczy w kierunku strzałki VI na fig. 5, fig. 7 - element dystansowy słupka podporowego według fig. 5, w widoku od dołu, fig. 8 - inny element dystansowy słupka podporowego według fig. 5, w widoku od dołu, fig. 9 - element dystansów}' według fig. 8, w przekroju wzdłuż linii ΙΧ-ΙΧ, fig. 10 - inne rozwiązanie regału do wypalania dla wózka piecowego z cylindrycznymi elementami dystansowymi w postaci tulei do tworzenia słupków podporowych, w widoku perspektywicznym, fig. 11 - fragment regału do wypalania dla wózka piecowego według fig. 10 z lepiej uwidocznionymi cylindrycznymi elementami dystansowymi w postaci tulei oraz przyporządkowanymi tym elementom dystansowym belkami nośnymi i umieszczonymi na belkach nośnych drążkami pryzmatycznymi, przeznaczonymi do tworzenia rusztu na wypalane produkty, w widoku perspektywicznym, fig. 12 - narożny fragment regału do wypalania dla wózka piecowego, według fig. 1 do 4, z umieszczonymi produktami przeznaczonymi do wypalenia, w widoku z góry, a fig. 13 - przekrój regału do wypalania dla wózka piecowego, załadowanego produktami przeznaczonymi do wypalenia względnie wypalonymi, według fig. 10 i 11.
Na fig. 1 do 3 ukazana jest konstrukcja regału 10 do wypalania dla wózka piecowego z częścią podstawową 12, z której na stronie wierzchniej wystają nóżki wsporcze 14. Z nóżek wsporczych 14 wystają ku górze słupki podporowe 16, utworzone przez ustawione w stos, jeden na drugim, elementy dystansowe 18. Takie elementy dystansowe 18 są wyraźnie uwidocznione również na fig. 4 do 9 i 12, względnie na fig. 10, 11 i 13. Figury 4 do 9 i 12 uwidaczniają elementy dystansowe 18, ukształtowane jako tuleje 20 o kwadratowym kształcie powierzchni obwodowej podstawy. Każdy z tych elementów dystansowych 18 ma szczelinę 22, która jest otwarta w kierunku powierzchni 24 podstawy elementu dystansowego 18 (patrz zwłaszcza fig. 9). Położone naprzeciw siebie szczeliny 22 każdego elementu dystansowego 18 służą do umieszczenia belki nośnej 26.
Regał 10 do wypalania względnie elementy dystansowe 16 tworzące słupki podporowe 18 są w ten sposób umieszczone, że na tym samym poziomie regału 10 do wypalania znajduje się po bokach, naprzeciw siebie, jedna para belek nośnych 26, jak to uwidoczniono na fig. 1 lub fig. 3. Na obydwóch belkach nośnych 26 każdego poziomu leżą, wzajemnie od siebie oddzielone, pręty pryzmatyczne 28. Każda para belek nośnych i umieszczone na nich pręty pryzmatyczne 28 tworzą w ten sposób ruszt 30 do układania produktów 32 przeznaczonych do wypalania (patrz na przykład fig. 12). Przeznaczone do wypalania produkty 32 są umieszczone na podkładach do wypalania 34, które leżą na sąsiednich prętach pryzmatycznych 28. Do elementów dystansowych 18 przylegają pręty pryzmatyczne 28, w tym celu, aby definitywnie ustalić położenie elementów dystansowych 18.
Jak widać zwłaszcza na fig. 6 i 12, ustawione na sobie w stos elementy dystansowe 18 są obrócone wzajemnie względem siebie o 45° dla uzyskania odpowiedniej stabilności słupków podporowych 16. Z tego powodu elementy dystansowe 18 zgodnie z fig. 8 mają szczeliny 22 na przeciwległych szerokich stronach 36, podczas gdy pokazane na fig. 7 elementy dystansowe 18 mają szczeliny 22 otwarte od spodu w naprzeciwległych obszarach narożnych 38.
Figury 10, 11 i 13 uwidaczniają konstrukcję regału 10 do wypalania dla wózka piecowego, w którym słupki podporowe 16 są utworzone przez elementy dystansowe 18, mające postać tulei 40 o kołowym kształcie powierzchni obwodowej podstawy. Ażeby takie tuleje 40 móc układać w sposób pasujący jeden nad drugim w stosy dla utworzenia danego słupka podporowego 16, każda tuleja 40 może mieć, na przykład na górnej stronie, obwodowy kołnierz 42, który służy do ustalenia dolnej krawędzi 44 znajdującego się nad nią elementu dystansowego 18, jak to widać na fig. 13.
186 729
Jak pokazano na fig. 10 i 11, przy tym rozwiązaniu konstrukcyjnym regału paliwowego 10 elementy dystansowe 18 mają szczeliny 22, które w obszarze środkowym danego elementu dystansowego 18 są położone naprzeciw siebie wzdłuż średnicy i które mają krawędź 46 o zamkniętym obwodzie. Belki nośne 26 rozciągają się więc w tej postaci wykonania regału paliwowego 10 poprzez szczeliny 22 z krawędzią 46 o zamkniętym obwodzie. Na belkach nośnych 26 są umieszczone pręty pryzmatyczne 28. Na prętach tych spoczywają podkłady 34 do wypalania, na których umieszczone są produkty 32 przeznaczone do wypalania (fig. 13).
186 729
FIG. 4
186 729
18,20
18,2(
18,20
FIG. 6
186 729
\%6ίΐ9
186 729
FIG. 11
186 729
186 729
FIG. 13
186 729
Departament Wydawnictw UP RP. Nakład 50 egz. Cena 4,00 zł.

Claims (8)

  1. Zastrzeżenia patentowe
    1. Regał do wypalania dla wózka piecowego ze słupkami podporowymi, na których znajdują się jedne nad drugimi, w odstępach od siebie, umieszczone odpowiednio na jednym poziomie pary belek nośnych, przy czym na każdej parze belek nośnych są umieszczone w odstępie od siebie pręty pryzmatyczne, które tworzą ruszt do układania produktów przeznaczonych do wypalania, znamienny tym, że każdy słupek podporowy (16) jest utworzony z elementów dystansowych (18), w liczbie odpowiadającej liczbie umieszczonych jedne nad drugimi rusztów (30), przy czym każdy element dystansowy (18) ma szczelinę (22), poprzez którą przechodzi przyporządkowana belka nośna (26).
  2. 2. Regał według zastrz. 1, znamienny tym, że elementy dystansowe (18) mają kształt tulei (20, 40).
  3. 3. Regał według zastrz. 2, znamienny tym, że element dystansowy (18) o kształcie tulei ma wielokątny kształt powierzchni obwodowej podstawy.
  4. 4. Regał według zastrz. 1, znamienny tym, że element dystansowy (18) o kształcie tulei ma kołowy kształt powierzchni obwodowej podstawy.
  5. 5. Regał według zastrz. 1, znamienny tym, że w środkowej części elementów dystansowych (18) znajdują się szczeliny (22) z krawędzią (46) o zamkniętym obwodzie.
  6. 6. Regał według zastrz. 1, znamienny tym, że szczeliny (22) w elementach dystansowych (18) są otwarte w stronę ich powierzchni (24) podstawy, tak że obydwie belki nośne (26) jednego rusztu (30) przylegają do elementów dystansowych znajdującego się pod nim drugiego rusztu (30).
  7. 7. Regał według zastrz. 1, znamienny tym, że utworzone z elementów dystansowych (18) słupki podporowe (16) są umieszczone na nóżkach wsporczych (14), wystających do góry z części podstawowej (12).
  8. 8. Regal według zastrz. 7, znamienny tym, że pomiędzy nóżkami wspierającymi (14) i utworzonymi przez elementy dystansowe (18) słupkami podporowymi (16), znajdują się elementy płytowe.
PL99332490A 1998-04-15 1999-04-13 Regał do wypalania dla wózka piecowego PL186729B1 (pl)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19816434 1998-04-15
DE19821635A DE19821635B4 (de) 1998-04-15 1998-05-14 Ofenwagen-Brennregal

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL332490A1 PL332490A1 (en) 1999-10-25
PL186729B1 true PL186729B1 (pl) 2004-02-27

Family

ID=26045461

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL99332490A PL186729B1 (pl) 1998-04-15 1999-04-13 Regał do wypalania dla wózka piecowego

Country Status (3)

Country Link
EP (1) EP0964217B1 (pl)
PL (1) PL186729B1 (pl)
PT (1) PT964217E (pl)

Families Citing this family (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP2007333272A (ja) * 2006-06-14 2007-12-27 Espec Corp ラック、ラックシステム、熱処理装置、並びに、熱処理システム
DE102010061134A1 (de) * 2010-12-09 2012-06-14 Saint-Gobain Industriekeramik Rödental GmbH Keramische Platte für Brennwagenaufbauten und Feuerfestzustellungen
JP2016537600A (ja) 2013-10-07 2016-12-01 サン−ゴバン セラミックス アンド プラスティクス,インコーポレイティド 耐火物
CN105509483A (zh) * 2016-01-27 2016-04-20 北京创导工业陶瓷有限公司 箱体式窑车
CN105800045B (zh) * 2016-04-18 2017-12-12 中国宣纸股份有限公司 大尺寸压榨宣纸的转运装置及该装置的使用方法
CN105928370A (zh) * 2016-06-16 2016-09-07 江苏南瓷绝缘子股份有限公司 一种电瓷业窑车窑具
DE102016010228A1 (de) * 2016-08-26 2018-03-01 Schunk Ingenieurkeramik Gmbh Brennhilfsmittel

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB440621A (en) * 1935-07-30 1936-01-02 Bernard Joseph Moore Improvements in trucks
US2118641A (en) * 1936-11-13 1938-05-24 Electro Refractories & Alloys Kiln furniture
EP0037842B1 (en) * 1980-04-14 1984-08-08 Acme Marls Limited Support element, upright support and support structure for supporting articles during kiln firing
DE3123896C2 (de) * 1981-06-16 1985-12-12 Adolf A. Fleischmann Inh. Werner Fleischmann, 6000 Frankfurt Tunnelofenwagen
EP0325671A1 (de) * 1988-01-28 1989-08-02 Cesiwid Elektrowärme Gmbh Aufsatz für Brennwagen

Also Published As

Publication number Publication date
EP0964217A1 (de) 1999-12-15
EP0964217B1 (de) 2003-06-25
PT964217E (pt) 2003-10-31
PL332490A1 (en) 1999-10-25

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN107567526B (zh) 混凝土部件制造用模块、位移体以及格栅用于制造模块和混凝土部件的用途
PL186729B1 (pl) Regał do wypalania dla wózka piecowego
US3616766A (en) Metal pallet
US4407654A (en) Handling and support system for kiln fired ware
EP0359894B1 (en) A six-way connector
US2801752A (en) Modular stacking unit
US4418627A (en) Shelf-type storage system
US2591049A (en) Crane loading portable bar rack
RU2000118817A (ru) Устройство загрузки для удержания деталей, подлежащих термической обработке в печи
JPS59205584A (ja) 窯車棚モジユ−ル
US4053246A (en) Storage rack assembly and mounting clamp therefor
EP0037842B1 (en) Support element, upright support and support structure for supporting articles during kiln firing
US3395810A (en) Heat treating basket
US2118641A (en) Kiln furniture
EP0208249A1 (en) Kiln cars
EP0798746A1 (en) Spacer for a transportable nuclear fuel rod bundle
US3248024A (en) Storage bin with interlocking components
US6142774A (en) Support for a ceramic wagon superstructure for supporting molded blanks of ceramic material to be fired
US4043462A (en) Loading plate structure adapted to be stacked
AU2014265051A1 (en) A support for concrete reinforcing
HU224365B1 (hu) Kemencekocsi-égetőállvány
KR200435995Y1 (ko) 물류창고용 랙구조물의 타이빔 설치 구조체
US3443800A (en) Gas circulating separator
US3156456A (en) Heat treating tray
KR102526099B1 (ko) 소형물품 보관용 셔틀 랙