LT6027B - Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys - Google Patents

Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys Download PDF

Info

Publication number
LT6027B
LT6027B LT2012083A LT2012083A LT6027B LT 6027 B LT6027 B LT 6027B LT 2012083 A LT2012083 A LT 2012083A LT 2012083 A LT2012083 A LT 2012083A LT 6027 B LT6027 B LT 6027B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
reinforced concrete
piles
gravity
steel shell
trestle
Prior art date
Application number
LT2012083A
Other languages
English (en)
Other versions
LT2012083A (lt
Inventor
Rauf Zabolonkov
Original Assignee
Uab "Hidrosfera"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Family has litigation
First worldwide family litigation filed litigation Critical https://patents.darts-ip.com/?family=48748304&utm_source=google_patent&utm_medium=platform_link&utm_campaign=public_patent_search&patent=LT6027(B) "Global patent litigation dataset” by Darts-ip is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Application filed by Uab "Hidrosfera" filed Critical Uab "Hidrosfera"
Priority to LT2012083A priority Critical patent/LT6027B/lt
Priority to PCT/IB2013/053971 priority patent/WO2014037824A1/en
Publication of LT2012083A publication Critical patent/LT2012083A/lt
Publication of LT6027B publication Critical patent/LT6027B/lt

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E02HYDRAULIC ENGINEERING; FOUNDATIONS; SOIL SHIFTING
    • E02BHYDRAULIC ENGINEERING
    • E02B3/00Engineering works in connection with control or use of streams, rivers, coasts, or other marine sites; Sealings or joints for engineering works in general
    • E02B3/04Structures or apparatus for, or methods of, protecting banks, coasts, or harbours
    • E02B3/06Moles; Piers; Quays; Quay walls; Groynes; Breakwaters ; Wave dissipating walls; Quay equipment
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E02HYDRAULIC ENGINEERING; FOUNDATIONS; SOIL SHIFTING
    • E02BHYDRAULIC ENGINEERING
    • E02B3/00Engineering works in connection with control or use of streams, rivers, coasts, or other marine sites; Sealings or joints for engineering works in general
    • E02B3/04Structures or apparatus for, or methods of, protecting banks, coasts, or harbours
    • E02B3/06Moles; Piers; Quays; Quay walls; Groynes; Breakwaters ; Wave dissipating walls; Quay equipment
    • E02B3/068Landing stages for vessels
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E02HYDRAULIC ENGINEERING; FOUNDATIONS; SOIL SHIFTING
    • E02BHYDRAULIC ENGINEERING
    • E02B17/00Artificial islands mounted on piles or like supports, e.g. platforms on raisable legs or offshore constructions; Construction methods therefor
    • E02B2017/0056Platforms with supporting legs
    • E02B2017/0069Gravity structures

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Environmental & Geological Engineering (AREA)
  • Ocean & Marine Engineering (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Revetment (AREA)
  • Bridges Or Land Bridges (AREA)

Abstract

Šiuo išradimu siekiama sukurti iš esmės naują gravitacinio – estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukciją, skirtą priimti švartuojamus laivus, kuri žymiai padidintų prieplaukos estakados stiprumą, patikimumą bei stabilumą bangavimo atžvilgiu ir taip pat būtų paprasta ją sumontuoti. Pagal šį išradimą gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninis statinys susideda ne tik iš polių, bet ir iš didelio diametro plieninių kevalų, sumontuotų ant akvatorijos dugno. Šie plieniniai kevalai atlieka amortizatoriaus funkciją bei visai neprileidžia vandens prie polių, o visa šių kevalų tuščia erdvė yra užpilta smėliu (gruntu). Plieninių kevalų viduje sukalami poliai, kuriuos jungia gelžbetoninis rostverkas, ant kurio montuojamos išilginės ir skersinės sijos. Ant išilginių ir skersinių sijų montuojamas gelžbetoninis antstatas / estakada. Gelžbetoninis antstatas sujungtas su plieniniais kevalais ir rostverku bei sudaro kietą gravitacinę konstrukciją, ant kurios montuojami laivų švartavimo stulpai ir atmušos. Praktiškai visus šio hidrotechninio statinio konstrukcinius elementus galima surinkti ir paruošti ant kranto, jų montavimo darbai nesudėtingi ir nebrangūs.

Description

TECHNIKOS SRITIS
Šis išradimas yra susijęs su prieplaukų, tiltų bei uostų konstrukcijomis. Ypač su hidrotechniniais statiniais, skirtais priimti švartuojamus laivus.
TECHNIKOS LYGIS
Kaip žinoma, hidrotechniniai statiniai, skirti priimti švartuojamus laivus, turi pasižymėti šiomis savybėmis: geru atsparumu horizontalioms apkrovoms, kurias sukelia besišvartuojantys laivai bei bangos (bangavimas), ir geru atsparumu vertikalioms apkrovoms, kurias sukelia mechanizmai ir visa tai, kas yra sukonstruota, integruota arba padėta ant estakados (gelžbetoninio antstato). Nagrinėjant ilgametę hidrotechninių statinių istoriją, išaiškėja, kad pagrindinė hidrotechninių statinių gedimo priežastis yra jūros / vandenyno bangos, kurios (silpniau arba stipriau) nuolat neigiamai veikia minėtą hidrotechninį statinį bei laikui bėgant pažeidžia jį.
Pasaulyje yra užpatentuota nemažai įvairių atramų, apsauginių konstrukcijų, tvirtinimų bei stabilizacinių mechanizmų, kurie vienaip arba kitaip sprendžia minėtų hidrotechninių statinių stabilumo bei patikimumo problemas. Tačiau bangavimas, ypač audrų metu, yra labai rimtas iššūkis ir panašu, kad ši sritis dar ilgai bus atvira inovacijoms bei naujovių įgyvendinimams.
Žinomas anglų patentas Nr. GB391366, publikuotas 1933 m. balandžio 27 d. Šiame patente yra nagrinėjama hidrotechninio statinio konstrukcija, kuri, palyginus su standartiniais statiniais, užtikrina stabilesnę bei patikimesnę prieplaukos konstrukciją naudojant didesnį polių, ant kurių laikosi estakada, kiekį (skaičių). Konstruojant polių eiles (polių eilė yra išdėstyta statmenai bangų judėjimo krypties atžvilgiu), palaipsniui yra mažinamas atstumas tarp polių (kuo polių eilė yra arčiau kranto, tuo atstumas tarp polių yra mažesnis): tokiu būdu palaipsniui slopinamas bangavimas ir dėl didelio polių kiekio mažinama apkrova kiekvienam atskiram poliui atskirai bei visai konstrukcijai bendrai. Tačiau konstrukcija labai gremėzdiška ir sprendžia problemą pagal paprastą principą: didesniam saugumui - didesnis polių kiekis.
Taip pat žinomas kinų patentas Nr. CN1435540, publikuotas 2003 m. rugpjūčio 13 d. Šiame patente nagrinėjamas hidrotechninis statinys, kurio pagrindą sudaro santykinai didelio ploto (palyginus su poliu, kurio skersmuo yra ženkliai mažesnis už estakados plotą) stačiakampio formos betonu arba kita konstrukcine medžiaga užpildyta forma / atrama, ant kurios viršutinės dalies yra statoma / montuojama estakada (estakados plotas yra palyginamas / panašus į minėtos užpildytos formos plotą). Šio patento išskirtinis bruožas yra tas, kad prie minėtos užpildytos atramos apačioje yra išlietas ir neatsiejamai pritvirtintas (prie minėtos atramos) trapecijos formos paaukštinimas, kuris neleidžia bangoms plaktis į minėtą atramą pilna jėga. Tačiau ši konstrukcija turi kelis minusus: pirmas - reikia labai daug konstrukcinių medžiagų, skirtų minėtai atramai suformuoti / išlieti; antras - didelio ploto konstrukcijos, nors iš pirmo žvilgsnio ir atrodo labai stiprios, labai bijo net vidutinių (pagal stiprumą) plokščių bangų (todėl išradime minėtas trapecijos formos paaukštinimas yra ne tiek patobulinimas, kiek būtinybė ir neišvengiamas akivaizdus sprendimas).
Žinomas anglų patentas Nr. GB395534, publikuotas 1933 m. liepos 20 d. Šiame patente nagrinėjama krantinės sienos tipo atrama, kuri apsaugo krantą nuo (skersinių) bangų ardančio poveikio. Ši atrama susideda iš periodiškai išdėstytų kolonų, kur greta esančios kolonos tarpusavyje sujungtos naudojant plokštes. Šio išradimo išskirtinis bruožas yra tas, kad minėtų kolonų konstrukcija yra sudaryta iš skirtingų formų blokų, kurie sumažina bangų smūginę galią. Tačiau ši konstrukcija pritaikyta apsaugoti krantą nuo nepageidaujamo bangų poveikio ir nelabai pritaikyta hidrotechninių statinių konstrukcijoms kurti / realizuoti. Naudoti šio patento konstrukciją hidrotechninių statinių struktūroje (architektūroje) būtų per daug brangu (nes ji reikalauja labai daug statybinių medžiagų) ir per daug sudėtinga (nes ji yra pernelyg gremėzdiška). Montažiniai darbai būtų irgi labai problematiški.
Taip pat žinomas amerikiečių patentas Nr. US3479824, publikuotas 1969 m. lapkričio 25 d. Šiame patente pateikiamos plokštės / panelės, kuriose yra suformuotos stačiakampio formos kiaurymės. Šios plokštės gali būti išdėstytos vandenyje ir tvirtinamos prie jūros dugno ant specialių stovų tokiu būdu, kad, esant stipresniam bangavimui, jos galėtu šiek tiek judėti / suptis kartu su vandens judėjimu / bangavimu. Tokios plokštės praleidžia vandenį, bet slopina stipresnes bangas. Tačiau ši bangų slopinimo konstrukcija arba jų sistema negali būti naudojama prieplaukose, nes jose kursuoja laivai ir tokio pobūdžio povandeninės konstrukcijos yra nepageidaujamos.
Arčiausias pagal technikos lygį yra amerikiečių patentas US1204946, publikuotas 2011 m. lapkričio 14 d. Šiame patente yra pateikta estakada, kuri laikosi ant polių, kurie tarpusavyje yra sutvirtinti „X“ formos jungtimis. Šio patento esmė ir yra estakados polių sutvirtinimas jungtimis. Tačiau šis sustiprinimas nėra radikalus, jis tik šiek tiek sustiprina visos konstrukcijos stiprumą. Be to, yra labai daug sujungimų, kuriuos, laikui bėgant, reikia prižiūrėti / remontuoti.
Žemiau yra aprašyta ir pateikta iš esmės nauja gravitacinio - estakadinio tipo konstrukcija, kuri tiesiogiai su bangomis nekovoja (nes priešintis bangoms tiesiogiai yra per daug sunku ir beprasmiška), tačiau sprendžia prieplaukos stabilumo ir patikimumo klausimus radikaliai, efektyviai ir tuo pačiu metu paprastai.
IŠRADIMO ESMĖ
Šiuo išradimu yra siekiama sukurti iš esmės naują hidrotechninio statinio konstrukciją, kuri ženkliai padidintų prieplaukos estakados stiprumą, patikimumą bei stabilumą bangavimo atžvilgiu ir taip pat būtų paprasta montažinių / konstrukcinių darbų prasme.
Šio išradimo esmė yra gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninis statinys, skirtas priimti:
švartuojamų laivų horizontalias apkrovas su estakada ant polių pagrindo bei vertikalias apkrovas nuo mechanizmų, sukonstruotų, integruotų arba padėtų ant estakados.
Pagal šį išradimą, gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninis statinys susideda iš didelio skersmens (diametro) plieninių kevalų, sumontuotų ant akvatorijos dugno tam tikru žingsniu (pasikartojančiu atstumu) vienas nuo kito, kurių viduje sukalti plieniniai poliai ant kurių sumontuota estakada. Šie poliai užtikrina garantuotą laikančiąją galią, ant jų sumontuojamas gelžbetoninis rostverkas, ant kurio montuojamos išilginės ir skersinės sijos. Ant išilginių ir skersinių sijų montuojamas gelžbetoninis anstatas, kuris kitaip dar vadinamas danga arba estakada. Plieninai kevalai užpildomi kokybišku smėliu. Gelžbetoninis antstatas sujungtas su plieniniais kevalais ir rostverku ir sudaro kietą gravitacinę konstrukciją, ant kurios montuojami laivų švartavimo stulpai ir atmušos.
Palyginus su esamais hidrotechniniais statiniais, šiš gravitacinio estakadinio tipo hidrotechninis statinys pasižymi šiomis savybėmis / privalumais:
esant nepalankioms geologinėms sąlygoms, siekiant to paties estakados konstrukcijos patikimumo, jai įrengti reikia mažiau polių;
ženkliai padidėja kiekvieno atskiro poliaus laikančioji galia, nes jis yra įkalamas į plieninio kevalo esantį smėlį;
gravitacinė statinio dalis praktiškai nepriima vertikalių apkrovų, o tai padidina jos stovumą ir ekonomiškumą;
ant išilginių ir skersinių sijų galima sumontuoti didesnės keliamosios galios technologinę įrangą;
rostverko matmenys žymiai mažesni negu „grynos estakados“ atstato;
praktiškai visus hidrotechninio statinio konstrukcinius elementus galima surinkti ir paruošti ant kranto, jų montavimas sutaupo laiko ir mažina statybos kaštus.
TRUMPAS BRĖŽINIŲ FIGŪRŲ APRAŠYMAS
Fig. 1 yra pavaizduota šio išradimo bendra gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija.
Fig. 2 yra pavaizduota gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija pjūvyje iš viršaus.
Fig. 3 yra pavaizduota gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija pjūvyje iš šono.
TINKAMIAUSI {GYVENDINIMO VARIANTAI
Šiuo metu pasaulyje prieplaukų gravitacinių - estakadinių tipo konstrukcijų pagrindą dažniausiai sudaro poliai, ant kurių montuojama visa estakados konstrukcija. Tačiau tokios konstrukcijos silpnoji vieta yra poliai, nes būtent jiems tenka visi įvairaus pobūdžio poveikiai: švartuojamų laivų horizontalios apkrovos, krovinių, įrangos ir mechanizmų vertikalios apkrovos, taip pat vandens bangų bei povandeninių srovių nuolatinis destrukcinis poveikis.
Šis išradimas skirtas patobulinti gravitacinio - estakadinio tipo (polių pagrindo) hidrotechninio statinio konstrukciją, skirtą priimti švartuojamus laivus, siekiant padidinti jos stabilumą bei patikimumą ir tuo pačiu metu užtikrinti montavimo paprastumą.
Bangų ir povandeninių srovių destrukcinis poveikis yra žinomas nuo senų laikų: laukui bėgant vanduo suardo viską. O stiprus bangavimas kenkia visiems laivams ir visoms kranto konstrukcijoms. Žemiau yra aprašyta ir pateikta iš esmės nauja gravitacinio - estakadinio tipo konstrukcija, kuri tiesiogiai su bangomis nekovoja (nes priešintis bangomis tiesiogiai yra per daug sunku ir beprasmiška), tačiau sprendžia prieplaukos stabilumo ir patikimumo klausimus radikaliai bei efektyviai ir tuo pačiu metu paprastai.
Fig. 1 yra pavaizduota šio išradimo bendra gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio (1) konstrukcija, susidedanti iš šių pagrindinių konstrukcinių elementų: polių (2), gelžbetoninio rostverko (3), išilginių bei skersinių sijų (4: 4a ir 4b), gelžbetoninio atstato / estakados (5), švartavimo stulpo (6), atmušos (7), plieninio kevalo (8) ir grunto / smėlio (9).
Visa šio išradimo idėja yra apsaugoti minėtus polius (2) nuo bangų ir povandeninių srovių, nuo laivo slėgio ir ledų poveikio, t.y. nuo išorinių poveikių. Šiam tikslui pasiekti, konstrukcijos gravitacinė dalis susideda iš didelio skersmens plieninių kevalų (8), sumontuotų ant akvatorijos dugno (10) tam tikrais atstumais vienas nuo kito ir užpiltais smėliu / gruntu (9) kaip parodyta Fig. 1. Būtent šie plieniniai tuščiaviduriai kevalai (8), įleisti į akvatorijos dugną (10), ir apsaugo polius (2) nuo bangų poveikio. Kiekvienas plieninis kevalas (8) turi santykinai nedidelio storio gelžbetoninį žiedą (11) ir tuščią ertmę, užpiltą gruntu arba smėliu (9). Optimaliausias minėto plieninio kevalo (8) skersmuo yra 8-20 m, tačiau gali būti ir kitų išmatavimų.
Kadangi minėti kevalai (8) yra apvalios formos, jie nebijo skersinių įvairių krypčių bangų. Taip pat jie yra labai tvirti ir tuo pačiu metu pigūs, nes jų išorinį apvalkalą sustiprina gelžbetoninis žiedas (11), o vidus pripildytas smėliu arba gruntu (9). Kadangi šie kevalai (8) yra pakankamai didelio diametro (8), jie atsparūs net ir stipriems tiesioginiams smūgiams. Be to, tiesioginiai smūgiai arba poveikis kevalams (8) neperduodamas poliams (2). Fig. 2 yra pavaizduota gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija pjūvyje iš viršaus, o Fig. 3 yra pavaizduota gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija pjūvyje iš šono.
Kiekvieno plieninio kevalo (8) viduje sukalami poliai (2), kurie viršutinėje savo dalyje sujungti tarpusavyje naudojant gelžbetoninius rostverkus (3). Šie gelžbetoniniai rostverkai (3) atlieka estakados pamatų funkciją: ant jų montuojamos išilginės (4a) ir skersinės (4b) sijos (4), kurios ir jungia greta esančius plieninius kevalus (8). Ant išilginių ir skersinių sijų (4) formuojama gelžbetoninė danga ir statomas gelžbetoninis anstatas / estakada (5), ant kurios montuojami laivų švartavimo stulpai (6) ir atmušos (7).
Esant poreikiui, minėtų plieninių kevalų (8) geometrija gali būti ne tik apvalios formos, bet ir netaisyklingos formos (pvz., specialiai pritaikytos tam tikros krantinės reljefui, bangų judėjimo krypčiai ir panašiai).
Tokio hidrotechninio statinio (1) estakada (5) gali priimti labai dideles eksploatacines apkrovas. Naudojant minėtus plieninius kevalus (8) ir užtikrinant pakankamą estakados (5) patikimumo laipsnį, galima naudoti mažiau polių (2).
Šis išradimas unikalus dar tuo, kad gravitacinis statinys nepriima vertikalių apkrovų ir tai ženkliai padidiną jo stovumą bei ekonomiškumą. Taip pat žymiai padidėja kiekvieno atskiro poliaus (2) laikančioji galia, kadangi jis įkaltas į plieninio kevalo (8) viduje esantį smėlį (9).
Ant šio išradimo statinio (1) išilginių bei skersinių sijų (4) galima sumontuoti didelės keliamosios galios technologinę įrangą, nes visa konstrukcija (1), palyginus su šiuo metu naudojamomis konstrukcijomis, yra žymiai stipresnė (estakada gali atlaikyti net apytikriai 30% didesnį svorį) ir patikimesnė (patikimumo laipsnis padidėja apytikriai du kartus).
Be to, šią konstrukciją lengva surinkti ir paruošti ant kranto, t.y. šis išradimas užtikrina ne tik hidrotechninio statinio didesnį patikimumo laipsnį, bet tuo pačiu metu ir pigų bei paprastą surinkimą / instaliaciją montažinių darbų prasme.
Siekiant iliustruoti ir aprašyti šį išradimą, aukščiau yra pateiktas tinkamiausių įgyvendinimo varianto aprašymas. Tai nėra išsamus arba ribojantis išradimas, kuriuo siekiama nustatyti tikslią formą arba įgyvendinimo variantą. Į aukščiau pateiktą aprašymą reikia žiūrėti daugiau kaip į iliustraciją, o ne kaip į apribojimą. Akivaizdu, kad tos srities specialistams gali būti akivaizdžios daugybė modifikacijų ir variacijų, įgyvendinimo variantai yra parinkti ir aprašyti tam, kad tos srities specialistai geriausiai išaiškintų šio išradimo konstrukciją ir jos geriausią praktinį pritaikymą, skirtą skirtingiems įgyvendinimo variantams su skirtingomis modifikacijomis, tinkančiomis konkrečiam panaudojimui arba įgyvendinimo pritaikymui, nes, esant konkrečiai gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcijai, kiekybiniai šio išradimo konstrukcijos parametrai gali skirtis. Numatyta, kad išradimo apimtis apibrėžiama priėjo pridėta apibrėžtimi ir jos ekvivalentais, kuriuose visi minėti terminai turi prasmę plačiausiose ribose, nebent nurodyta kitaip. Turi būti pripažinta, kad įgyvendinimo variantuose, aprašytuose tos srities specialistų, gali būti sukurti pakeitimai, nenukrypstantys nuo šio išradimo apimties.

Claims (2)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija, susidedanti iš:
    polių, gelžbetoninio rostverko, išilginių ir skersinių sijų, estakados, švartavimo stulpų bei atmušų, besiskirianti tuo, kad konstrukcijos gravitacinė dalis susideda iš didelio skersmens plieninių kevalų (8), sumontuotų ant akvatorijos dugno (10) tam tikrais atstumais vienas nuo kito ir užpiltais gruntu / smėliu (9), kurie apsaugo polius (2) nuo išorinio poveikio;
    kur:
    kiekvienas apvalios formos plieninis kevalas (8) turi gelžbetoninį žiedą (11) ir tuščią ertmę, užpiltą gruntu arba smėliu (9);
    kiekvieno plieninio kevalo (8) viduje sukalami poliai (2), kurie viršutinėje savo dalyje sujungti tarpusavyje naudojant gelžbetoninius rostverkus (3);
    gelžbetoniniai rostverkai (3) atlieka estakados pamatų funkciją: ant jų montuojamos išilginės (4a) ir skersinės (4b) sijos (4), kurios jungia greta esančius plieninius kevalus (8);
    ant išilginių ir skersinių sijų (4) formuojama gelžbetoninė danga ir statomas gelžbetoninis anstatas / estakada (5), ant kurios montuojami laivų švartavimo stulpai (6), atmušos (7) ir kita įranga.
  2. 2. Gravitacinio - estakadinio tipo hidrotechninio statinio konstrukcija pagal 1 punktą, besiskirianti tuo, kad plieninio kevalo (8) forma yra netaisyklinga (t.y. - specialiai pritaikyta krantinės reljefui, bangų judėjimo krypčiai ir panašiai).
LT2012083A 2012-09-05 2012-09-05 Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys LT6027B (lt)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2012083A LT6027B (lt) 2012-09-05 2012-09-05 Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys
PCT/IB2013/053971 WO2014037824A1 (en) 2012-09-05 2013-05-15 Gravity-based elevated hydro-technical structure

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2012083A LT6027B (lt) 2012-09-05 2012-09-05 Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LT2012083A LT2012083A (lt) 2014-03-25
LT6027B true LT6027B (lt) 2014-05-26

Family

ID=48748304

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LT2012083A LT6027B (lt) 2012-09-05 2012-09-05 Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys

Country Status (2)

Country Link
LT (1) LT6027B (lt)
WO (1) WO2014037824A1 (lt)

Families Citing this family (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP6286193B2 (ja) * 2013-11-28 2018-02-28 東亜建設工業株式会社 護岸構造
CN108797513A (zh) * 2018-06-12 2018-11-13 中交第三航务工程勘察设计院有限公司 一种标准化装配式桩基码头结构及其建造方法
RU2695457C1 (ru) * 2018-07-02 2019-07-23 Юлий Васильевич Горгуца Причальное сооружение мостового типа на опорах из пустотелых железобетонных массивов для районов с повышенной сейсмичностью
CN109440724B (zh) * 2018-11-21 2020-07-10 安徽省交通航务工程有限公司 高桩码头现浇横梁模板悬吊支撑体系的安装方法
CN111074841B (zh) * 2019-12-27 2021-07-13 中交第三航务工程勘察设计院有限公司 一种高桩梁板装配式横梁结构及其施工方法
CN113700033B (zh) * 2021-08-06 2022-09-23 中铁大桥勘测设计院集团有限公司 一种深水群桩基础

Citations (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1204946A (en) 1916-01-20 1916-11-14 Nat Wharf And Bridge Company Concrete wharf-support.
GB391366A (en) 1932-10-03 1933-04-27 Robert Charles Bristow Improvements in and relating to wharf and like constructions
GB395534A (en) 1931-09-11 1933-07-20 Sylvain Louis Ravier Improvements in and relating to wharf or quay walls
US3479824A (en) 1967-09-18 1969-11-25 Cecil F Schaaf Seawall and fence construction
CN1435540A (zh) 2002-01-31 2003-08-13 梁元会 重力式码头壁结构体

Family Cites Families (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JPS55142837A (en) * 1979-04-20 1980-11-07 Metsukusu:Kk Gravity-type caisson
KR20020031603A (ko) * 2000-10-19 2002-05-03 이무일 섬유보강콘크리트를 이용한 프리플렉스 빔 교량구조물
CN201526424U (zh) * 2009-09-25 2010-07-14 中国水电顾问集团华东勘测设计研究院 单桩式海上风力发电机基础结构
TW201116666A (en) * 2009-11-13 2011-05-16 mao-song Shen Makeshift road

Patent Citations (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1204946A (en) 1916-01-20 1916-11-14 Nat Wharf And Bridge Company Concrete wharf-support.
GB395534A (en) 1931-09-11 1933-07-20 Sylvain Louis Ravier Improvements in and relating to wharf or quay walls
GB391366A (en) 1932-10-03 1933-04-27 Robert Charles Bristow Improvements in and relating to wharf and like constructions
US3479824A (en) 1967-09-18 1969-11-25 Cecil F Schaaf Seawall and fence construction
CN1435540A (zh) 2002-01-31 2003-08-13 梁元会 重力式码头壁结构体

Also Published As

Publication number Publication date
LT2012083A (lt) 2014-03-25
WO2014037824A1 (en) 2014-03-13

Similar Documents

Publication Publication Date Title
ES2952964T3 (es) Estructura marítima para la cimentación de edificaciones y su método de instalación
US7717642B2 (en) Buoyancy stabilized pier
US7942607B2 (en) Underwater tunnel
ES2728170T3 (es) Plataforma de turbina eólica flotante y método de montaje
ES2835551T3 (es) Cimentación de gravedad para aerogeneradores offshore
JP6386455B2 (ja) エネルギー減衰体
LT6027B (lt) Gravitacinio-estakadinio tipo hidrotechninis statinys
ES2387342B2 (es) Plataforma semisumergible triángular para aplicaciones en mar abierto
WO2014177729A1 (es) Estructura sumergible de soporte activo para torres de generadores y subestaciones o elementos similares, en instalaciones marítimas
WO2014053680A1 (es) To be translated from eng (see isr)
WO2021094630A1 (es) Estructura para soporte de instalaciones marinas y procedimiento de ejecución
KR102368919B1 (ko) 부력조절이 가능한 콘크리트 폰툰을 이용한 해상 부유식 소파제
US20110299937A1 (en) Pre-stressed concrete foundation for a marine building structure
JP5136589B2 (ja) 水中構造物の補強梁と補強工法
WO2016042173A1 (es) Cimentación por gravedad para la instalación de aerogeneradores offshore y torres meteorológicas
WO2021224525A1 (es) Plataforma flotante de hormigón armado de aplicación a la industria del sector de la eólica marina
ES2840055T3 (es) Planta portuaria y método para amarrar un cuerpo flotante en una planta portuaria
WO2020136288A1 (es) Plataforma flotante para aerogeneradores de gran potencia
CN115432129A (zh) 一种平台外扩的三立柱半潜式海上光伏支撑系统及安装施工方法
CN212077786U (zh) 一种码头构件及其码头结构
US10214870B2 (en) Buoyancy compensated erosion control module
WO2011154799A2 (en) Pre-stressed concrete foundation for a marine building structure
CN218969958U (zh) 装配式海洋平台模块及海洋平台
CN221163254U (zh) 漂浮式海上风电基础
KR101326773B1 (ko) 부등침하에 대응이 용이한 항만구조물

Legal Events

Date Code Title Description
BB1A Patent application published

Effective date: 20140325

FG9A Patent granted

Effective date: 20140526

MG9A Patent invalidated

Effective date: 20180315