Anti-gel component for extrusion of ziegler-natta catalyzed olefin polymers
Info
Publication number
EG15687A
EG15687A EG81721A EG72181A EG15687A EG 15687 A EG15687 A EG 15687A EG 81721 A EG81721 A EG 81721A EG 72181 A EG72181 A EG 72181A EG 15687 A EG15687 A EG 15687A