UA74209C2 - Спосіб і пристрій для розподілу грудкового насипного матеріалу - Google Patents

Спосіб і пристрій для розподілу грудкового насипного матеріалу Download PDF

Info

Publication number
UA74209C2
UA74209C2 UA2003043573A UA200343573A UA74209C2 UA 74209 C2 UA74209 C2 UA 74209C2 UA 2003043573 A UA2003043573 A UA 2003043573A UA 200343573 A UA200343573 A UA 200343573A UA 74209 C2 UA74209 C2 UA 74209C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
bulk material
fact
scattering
reactor
lumpy
Prior art date
Application number
UA2003043573A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Леопольд Вернер Кепплінгер
Леопольд Вернер КЕППЛИНГЕР
Йоханн ВУРМ
Франц БЕРНЕР
Original Assignee
Фоест-Альпіне Індустріанлагенбау Гмбх Енд Ко
Фоэст-Альпине Индустрианлагенбау Гмбх Энд Ко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Фоест-Альпіне Індустріанлагенбау Гмбх Енд Ко, Фоэст-Альпине Индустрианлагенбау Гмбх Энд Ко filed Critical Фоест-Альпіне Індустріанлагенбау Гмбх Енд Ко
Publication of UA74209C2 publication Critical patent/UA74209C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C21METALLURGY OF IRON
    • C21BMANUFACTURE OF IRON OR STEEL
    • C21B5/00Making pig-iron in the blast furnace
    • C21B5/008Composition or distribution of the charge
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C21METALLURGY OF IRON
    • C21BMANUFACTURE OF IRON OR STEEL
    • C21B13/00Making spongy iron or liquid steel, by direct processes
    • C21B13/0006Making spongy iron or liquid steel, by direct processes obtaining iron or steel in a molten state
    • C21B13/0013Making spongy iron or liquid steel, by direct processes obtaining iron or steel in a molten state introduction of iron oxide into a bath of molten iron containing a carbon reductant
    • C21B13/002Reduction of iron ores by passing through a heated column of carbon
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27BFURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS IN GENERAL; OPEN SINTERING OR LIKE APPARATUS
    • F27B1/00Shaft or like vertical or substantially vertical furnaces
    • F27B1/10Details, accessories, or equipment peculiar to furnaces of these types
    • F27B1/20Arrangements of devices for charging
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F27FURNACES; KILNS; OVENS; RETORTS
    • F27DDETAILS OR ACCESSORIES OF FURNACES, KILNS, OVENS, OR RETORTS, IN SO FAR AS THEY ARE OF KINDS OCCURRING IN MORE THAN ONE KIND OF FURNACE
    • F27D3/00Charging; Discharging; Manipulation of charge
    • F27D2003/0001Positioning the charge
    • F27D2003/0006Particulate materials
    • F27D2003/0007Circular distribution

Abstract

Винахід належить до пристрою та способу для розподілу грудкового насипного матеріалу, зокрема залізної руди, що принаймні частково попередньо відновлена, на розширювану поверхню, зокрема на стаціонарний шар, причому ця поверхня поширюється в межах реактора або ємності, що використовують у фізичному або хімічному технологічному процесі, зокрема у реакторі, який використовують у металургійній установці для виробництва переробного чавуну або загальновживаної сталевої продукції, і грудковий насипний матеріал завантажують через принаймні один завантажувальний пристрій, що має принаймні два, зокрема обертально-симетричні, жолоби, що переважно розташовані на такій самій відстані від вертикальної повздовжньої осі реактора. При цьому принаймні частину насипного матеріалу, зокрема після її подачі у зазначений жолоб і до контактування з розширюваною поверхнею, розподіляють у радіальному та (або) дотичному напрямках, якщо дивитися зверху, у розсіювальному пристрої, що відповідає принаймні одному з жолобів і переважно знаходиться у зазначеному жолобі.

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до пристрою та способу для розподілу грудкового насипного матеріалу, зокрема, 2 залізної руди, що принаймні частково попередньо відновлена, на розширювальну поверхню, зокрема, на стаціонарному шарі, причому ця поверхня поширюється в межах реактора або ємності, що використовують у фізичному або хімічному технологічному процесі, зокрема, у реакторі, що використовують у металургійній установці для виробництва передільного чавуну або загальновживаної сталевої продукції, і грудковий насипний матеріал завантажують через принаймні один завантажувальний пристрій, що має принаймні два, зокрема, 70 обертально-симетричні, жолоби, що переважно розташовані на такій самій відстані від вертикальної повздовжньої осі ректора.
Винахід відноситься також до нових типів розсіювальних пристроїв.
Розподіл грудкового насипного матеріалу на розширювальній поверхні є проблемою, відомою фахівцям у галузі будівництва установок і технології процесів. Особливо у разі реакторів, що використовують у технології 72 хімічних / фізичних процесів, докладають значних зусиль, щоб досягти розподілу насипного матеріалу, оптимізованого до конкретного процесу. Неналежне завантаження реактора цього типу може призвести до зниження якості продукту, а також до значно вищого рівня забруднення навколишнього середовища, спричиненого, приміром, більшими викидами пилу. У результаті на продуктивність установки цього типу справляється несприятливий вплив. в О5-А-4497609 описаний пристрій, за допомогою якого потік насипного матеріалу можна неперервно завантажувати до шахтної печі. З цією метою насипний матеріал завантажують на периферію шахтної печі через кілька жолобів.
З огляду на відомі технічні рішення задача винаходу полягає в удосконаленні способу відповідно до обмежувальної частини п.1 та пристою відповідно до обмежувальної частини п.11 формули винаходу, що у с порівнянні з відомими технічними рішеннями призводять до кращого управління процесом і більш економічної Ге) конфігурації установки.
Ця задача винаходу вирішується завдяки використанню способу відповідно до відмітної частини п.1 та пристою відповідно до відмітної частини п.11 формули винаходу.
Ще одна задача винаходу полягає у створенні простих в експлуатації розсіювальних пристроїв відповідно до о обмежувальної частини п.24 або 27. Ця задача вирішується завдяки розсіювальним пристроям за п.24 або 27. ав
Винахід виявився таким, що забезпечує переваги особливо у разі, якщо його використовують у плавильному газифікаторі, й у цьому відношенні він дуже докладно документований. Втім, використання винаходу не сч обмежується цим варіантом здійснення, а скоріше опис операцій, що відбуваються у плавильному газифікаторі, «І представляє пояснення, наведені для прикладу. Використання винаходу в інших металургійних установках, 325 зокрема, шахтній печі, являють собою подальші конкретні варіанти здійснення винаходу. -
Плавильний газифікатор є давно відомим пристроєм для виробництва передільного чавуну або загальновживаної сталевої продукції.
Відомий плавильний газифікатор використовують для плавки практично попередньо відновленої залізної « руди (прямо відновленого чавуну) та отримання відновного газу з носіїв відновного газу, переважно з З 70 трудкового вугілля. с Вугілля та прямо відновлений чавун зазвичай подають до плавильного газифікатора через купол останнього; з» щодо вугілля, то його виявилося доцільнішим вводити центрально.
Отже, прямо відновлений чавун подають через один або кілька ексцентрично розташованих отворів на куполі газифікатора.
За одним із пропонованих варіантів здійснення способу розподілу грудкового насипного матеріалу, зокрема, і залізної руди, що принаймні частково попередньо відновлена, на розширювальній поверхні, зокрема, на «їз» стаціонарному шарі, причому ця поверхня поширюється в межах реактора або ємності, що використовують у фізичному або хімічному технологічному процесі, зокрема, у реакторі, що використовують у металургійній о установці для виробництва передільного чавуну або загальновживаної сталевої продукції, і грудковий насипний о 20 матеріал завантажують через принаймні один завантажувальний пристрій, що має принаймні два, зокрема, обертально-симетричні, жолоби, які переважно розташовані на однаковій відстані від вертикальної повздовжньої с осі ректора, у такий спосіб ще й принаймні частку насипного матеріалу розподіляють у радіальному та (або) дотичному напрямках, якщо дивитися зверху.
Ще одна відмітна ознака пропонованого способу полягає у тому, що насипний матеріал розподіляють у 29 розсіювальному пристрої принаймні частково всередині жолобу.
ГФ) Ще одна відмітна ознака пропонованого способу полягає у тому, що зони розсіювання суміжних жолобів принаймні частково перекриваються до того, як розсіюваний насипний матеріал досягає стаціонарного шару. о Додаткова відмітна ознака пропонованого способу полягає у тому, що малюнок розсіювання усіх жолобів у цілому представляє собою, якщо дивитися зверху, практично концентричне коло. 60 Винахід відрізняється ще й пропонованим пристроєм для розподілу грудкового насипного матеріалу, зокрема, губчастого заліза, з потоку насипного матеріалу на розширювальну поверхню, зокрема, на стаціонарний шар, причому ця поверхня поширюється в межах реактора, що використовують у фізичному або хімічному технологічному процесі, зокрема, у реакторі плавильної установки для виробництва передільного чавуну або загальновживаної сталевої продукції, переважно у плавильному газифікаторі, і грудковий насипний бо матеріал завантажують через завантажувальний пристрій, що має принаймні два, переважно обертально-симетричні жолоби, і завантажувальний пристрій має ще принаймні один додатковий розсіювальний пристрій для розсіювання насипного матеріалу, за допомогою якого принаймні частку насипного матеріалу можна розподіляти у радіальному та (або) дотичному напрямках, якщо дивитися зверху.
У технології, зокрема, у металургійній технології, розподіл насипного матеріалу через жолоби або похилі труби є давно відомим.
Додатково передбачений розсіювальний пристрій забезпечує додаткове розсіювання насипного матеріалу, коли він падає на поверхню, або розширення потоків насипного матеріалу, утворюваних у такий спосіб.
У варіанті здійснення винаходу, якому віддається особлива перевага, розширені потоки насипного матеріалу /о перекриваються. Завдяки цьому забезпечується, зокрема, отримання стаціонарним шаром практично рівномірного живлення насипного матеріалу навіть у разі негараздів з жолобом, приміром, у результаті його забивання.
Щоб досягти розсіювання, якнайможна рівномірного, особливо прийнятним є розподіл у радіальному та дотичному напрямках, якщо дивитися зверху, хоча як радіальний розподіл, так і дотичний розподіл, /5 Використовувані індивідуально, також призводять до розширення потоку насипного матеріалу та розсіювання насипного матеріалу, хоча й у меншій мірі.
Одна з відмінних ознак пропонованого способу полягає у тому, що жолоби розташовані на такій самій відстані від повздовжньої осі ректора.
У варіанті здійснення винаходу, якому віддається особлива перевага, насипний матеріал у цьому випадку го завантажують на стаціонарний шар в кількох точках на уявному колі або кільці, при цьому, за ще одним варіантом здійснення, якому віддається перевага, індивідуальні потоки насипного матеріалу, призначені для конкретних жолобів, частково пересікаються. У такий спосіб уможливлюється компенсація негаразду одного або більше жолобів під час завантаження стаціонарного шару.
Одна з відмінних ознак винаходу полягає у тому, що розсіювальний пристрій встановлено жорстко. с
Особливо при відносно високих температура, рухомі пристрої приміром, у відповідних реакторах, зарекомендували себе відносно ненадійними. Вони потребують вжиття особливих захисних заходів (щодо і) температури, зносу), а це спричиняє значні видатки.
Ї навпроти, нерухомий, тобто, жорсткий пристрій є недорогим і надійним.
Ще одна відмінна ознака винаходу полягає у тому, що розсіювальний пристрій передбачають якрухомий,але ду зо без будь-якого механічного приводу, зокрема, без будь-якого приводу. При цьому у варіанті здійснення винаходу, якому віддається перевага, розсіювальний пристрій жорстко кріплять. о
Одна з відмінних ознак винаходу полягає у тому, що розсіювальний пристрій розміщують всередині жолоба. У с такий спосіб розсіювальний пристрій не піддається діянню високої температури плавильного газифікатора.
Зокрема, слід зважити на високе променеве тепло, що випромінюється у плавильному газифікаторі, « з5 спричиняючи високе навантаження на все внутрішнє обладнання у газовій камері. Встановлення розсіювального ча пристрою у жолобі призводить до того, що розсіювальний пристрій ефективно захищений від цих термічних або термомеханічних навантажень, завдяки чому досягають тривалого строку служби.
Ще одна відмінна ознака винаходу полягає у тому, що розсіювальний пристрій має на внутрішній стороні жолобу низку виступів. «
Зазначені виступи призначені для сповільнення матеріалу у жолобі та, зокрема, його завантаження на в с стаціонарний шар вздовж круглого кільця на заданій відстані від центру газифікатора. У варіанті здійснення, якому віддається перевага, зносостійкі виступи передбачають у нижній частині жолоба. ;» Ще одна відмінна ознака винаходу полягає у тому, що розсіювальний пристрій має ланцюг, переважно ланцюг з круглими кільцями.
Ланцюг представляє собою просту і недорогу альтернативу, що дозволяє сповільнювати матеріал у жолобі -І або похилій трубі і у такий спосіб забезпечує бажане завантаження вздовж круглого кільця. Цей ланцюг роблять з жаротривкого та зносостійкого матеріалу. пи Ще одна додаткова відмінна ознака винаходу полягає у тому, що ланцюг на заданій відстані один від одного, ко що переважно змінюється, має низку розсіювальних елементів, скажімо, вузлів.
Завдяки цьому забезпечують особливо рівномірне розсіювання. о Винахід також відрізняється пропонованим розсіювальним пристроєм за п. 12 або 13 формули винаходу.
Ге) В одному конкретному варіанті здійснення розсіювальний пристрій має кілька ланцюгів, на кожному з яких в свою чергу є кілька вузлів, причому суміжні вузли передбачають з інтервалами, що переважно відрізняються між собою.
Пропонований розсіювальний пристрій спричиняє уповільнення та розсіювання насипного матеріалу і у такий спосіб спричиняє результуючий потік насипного матеріалу, що б'є по стаціонарному шару для його розширення. (Ф, За конкретним варіантом здійснення передбачається пристрій, що використовують для спрямовування та ка розсіювання насипного матеріалу. Цей пристрій має жолоб і низку виступів на внутрішній стороні зазначеного жолобу. во Не обмежуючі приклади варіантів здійснення винаходу докладніше описуються нижче із посиланнями на схематичні креслення, на яких:
Фіг.1 схематично показує розподіл ПВЧ у плавильному газифікаторі.
Фіг.2 показує приклад варіанту здійснення пристрою для сумісних спрямовування та розсіювання.
Фіг.3 показує приклад варіанту здійснення розсіювального пристрою. 65 На Фіг.1 схематично показаний розподіл ПВЧ у плавильному газифікаторі. У цьому випадку плавильний газифікатор має живлення 1 для вугілля, б для ПВЧУ, 2 для пилу, З для кисню, а також льотку 4 для шлаку та чавуну та лінію випуску газу 5 для випуску відновного газу. Вугілля та ПВЧ подають до плавильного газифікатора у неперервний спосіб. Живлення 6 для ПВЧ має шість отворів у куполі газифікатора, що розміщені на рівній відстані від вуглеподавального пристрою, зорієнтованого вздовж повздовжньої, і обладнані жолобами або похилими донизу трубами. Заради ясності на Фіг.1 показане лише одне живлення б для ПВЧ, але воно призначене, щоб представляти усі живлення 6 для ПВЧУЧ.
ПВЧ пропускають через 6 жолобів, кожний з яких прикріплений до купола газифікатора у відповідному отворі, причому кожний жолоб має на своїй внутрішній поверхні виступи, призначені для розсіювання ПВЧ.
ПВЧ розподіляють вздовж уявного кола або кільця на шар плавильного газифікатора, причому до центру 70 ПВЧ зовсім не завантажують. Розподіл ПВЧ схематично показаний на Фіг.1, на якому схематично змальований розподіл ПВЧ на стаціонарному шарі. Розсіювання ПВЧ у жолобах призводить у порівнянні з відомими технічними рішеннями до збільшення радіуса розсіювання ПВЧ на стаціонарному шарі, причому індивідуальні зони розсіювання частково перекриваються. Пропоноване розсіювання призводить до рівномірного розподілу та, зокрема, кращого змішування ПВЧУ з подаваним вугіллям.
На Фіг.2 схематично показаний пропонований для спрямовування та розсіювання ПВЧ. Цей пристрій представляє собою жолоб 8, на внутрішній стороні якого є кілька виступів 9. Під час проходження ПВЧ через цей жолоб виступи відхиляють та сповільнюють його.
Усі частини описаного вище пристрою мають бути адаптовані до переважних умов у відповідній зоні використання. У разі використання у плавильному газифікаторі повинні використовуватися переважно матеріали, 2о що здатні витримувати високі температури і мають високу стійкість до зносу. Далі, може знадобитися передбачити вогнетривку футерівку для тих частин, що зазнають діянь особливо високих температур.
Ті частини вищеописаного пристрою, що, як показав досвід, зазнають особливо високого зносу, додатково захищають підсиленнями, приміром, приварними металевими листами.
На Фіг.3 показаний варіант здійснення розсіювального пристрою, що пропонується для використання, сч ов приміром, у плавильному газифікаторі для подачі ПВЧ на стаціонарний шар. У цьому випадку у жолобі 10 передбачені один або більше ланцюгів 10, що кріпляться прийнятним кріпильним пристроєм 11 у захисній трубі і) 12.
У варіанті здійснення, якому віддається перевага, ланцюги мають кілька вузлів. При цьому відстані між вузлами переважно різна. Насипний матеріал, що подають у жолоб 10 живильною лінією 14, уповільнюється та Ге! зо розсіюється ланцюгами та (або) вузлами ланцюгів. «в)

Claims (28)

Формула винаходу с «
1. Спосіб для розподілу грудкового насипного матеріалу на розширювану поверхню, причому ця поверхня їч- поширюється в межах реактора або ємності, що використовують у фізичному або хімічному технологічному процесі, і грудковий насипний матеріал завантажують через принаймні один завантажувальний пристрій, що має принаймні два жолоби, який відрізняється тим, що принаймні частину насипного матеріалу до контактування з розширюваною поверхнею розподіляють в зонах розсіювання у радіальному та/або дотичному напрямках, якщо « 70 дивитися зверху, У розсіювальному пристрої, що розташований принаймні в одному з жолобів. ш-в с 2.
Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що зазначені жолоби розташовані на однаковій відстані від вертикальної повздовжньої осі реактора. :з» З.
Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що грудковим насипним матеріалом є залізна руда, що принаймні частково попередньо відновлена.
4. Спосіб за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що розширюваною поверхнею є стаціонарний шар. -І
5. Спосіб за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що реактор використовують у металургійній установці для виробництва переробного чавуну або попередніх сталевих продуктів. ве
6. Спосіб за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що зазначені жолоби є обертально-симетричними. г)
7. Спосіб за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що частину насипного матеріалу розподіляють у радіальному та/або дотичному напрямках після її подачі у зазначений жолоб.
о
8. Спосіб за будь-яким з пп. 1-7, який відрізняється тим, що частину насипного матеріалу розподіляють у Ге; розсіювальному пристрої, що знаходиться в жолобі.
9. Спосіб за будь-яким з пп. 1-8, який відрізняється тим, що зони розсіювання суміжних жолобів принаймні частково перекриваються до досягання стаціонарного шару.
10. Спосіб за будь-яким з пп. 1-9, який відрізняється тим, що малюнок розсіювання усіх жолобів у цілому являє собою, якщо дивитися зверху, практично концентричне коло. (Ф)
11. Пристрій для розподілу грудкового насипного матеріалу з потоку насипного матеріалу на розширювану ГІ поверхню, причому ця поверхня поширюється в межах реактора, що використовують у фізичному або хімічному технологічному процесі, який містить завантажувальний пристрій, який має принаймні два жолоби, во який відрізняється тим, що завантажувальний пристрій має розсіювальний пристрій, що розташований принаймні в одному з жолобів, для розсіювання грудкового насипного матеріалу, за допомогою якого принаймні частку насипного матеріалу можна розподіляти у радіальному та/або дотичному напрямках, якщо дивитися зверху.
12. Пристрій за п. 11, який відрізняється тим, що грудковим насипним матеріалом є губчасте залізо. 65
13. Пристрій за п. 11 або 12, який відрізняється тим, що розширюваною поверхнею є стаціонарний шар.
14. Пристрій за будь-яким з пп. 11-13, який відрізняється тим, що зазначений реактор є реактором плавильної установки для виробництва переробного чавуну або попередніх сталевих продуктів.
15. Пристрій за п. 14, який відрізняється тим, що зазначений реактор є плавильним газифікатором.
16. Пристрій за будь-яким з пп. 11-15, який відрізняється тим, що зазначені жолоби є обертально-симетричними.
17. Пристрій за п. 11, який відрізняється тим, що зазначений розсіювальний пристрій розташований у зазначеному жолобі.
18. Пристрій за будь-яким з пп. 11-17, в якому зазначені жолоби розташовані на однаковій відстані від вертикальної повздовжньої осі ректора. 70
19. Пристрій за будь-яким з пп. 11-18, який відрізняється тим, що розсіювальний пристрій встановлений жорстко.
20. Пристрій за будь-яким з пп. 11-18, який відрізняється тим, що розсіювальний пристрій виконаний рухомим, але без будь-якого механічного приводу.
21. Пристрій за будь-яким з пп. 11-20, який відрізняється тим, що розсіювальний пристрій має низку /5 Виступів, розташованих на внутрішній стороні жолоба.
22. Пристрій за будь-яким з пп. 11-21, який відрізняється тим, що розсіювальний пристрій має ланцюг, переважно з круглими кільцями.
23. Пристрій за п. 22, який відрізняється тим, що зазначений ланцюг на заданій відстані один від одного, що переважно змінюється, має низку розсіювальних елементів, зокрема вузлів.
24. Розсіювальний пристрій для розсіювання грудкового матеріалу, який відрізняється тим, що зазначений розсіювальний пристрій має жолоб і кілька ланцюгів, розташованих в зазначеному жолобі, на кожному з яких, в свою Чергу, є кілька вузлів.
25. Розсіювальний пристрій за п. 24, який відрізняється тим, що суміжні вузли розташовані з інтервалами, що різняться між собою. сч
26. Розсіювальний пристрій за п. 24 або 25, який відрізняється тим, що він адаптований для використання в пристрої для розподілу грудкового насипного матеріалу за будь-яким з пунктів 11-23. і)
27. Розсіювальний пристрій для розсіювання грудкового матеріалу, який відрізняється тим, що зазначений розсіювальний пристрій має жолоб і низку виступів, розташованих на внутрішній стороні зазначеного жолоба.
28. Розсіювальний пристрій за п. 27, який відрізняється тим, що він адаптований для використання в Ге! зо пристрої для розподілу грудкового насипного матеріалу за будь-яким з пунктів 11-23. «в) с « і -
- . и? -і щ» іме) («в) іЧе) іме) 60 б5
UA2003043573A 2000-09-22 2001-08-27 Спосіб і пристрій для розподілу грудкового насипного матеріалу UA74209C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
AT0161200A AT409140B (de) 2000-09-22 2000-09-22 Verfahren und vorrichtung zum verteilen eines stückigen schüttgutes
PCT/EP2001/009852 WO2002027041A2 (de) 2000-09-22 2001-08-27 Verfahren und vorrichtung zum verteilen eines stückigen schüttgutes

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA74209C2 true UA74209C2 (uk) 2005-11-15

Family

ID=3688441

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2003043573A UA74209C2 (uk) 2000-09-22 2001-08-27 Спосіб і пристрій для розподілу грудкового насипного матеріалу

Country Status (20)

Country Link
US (2) US7059818B2 (uk)
EP (1) EP1325156B1 (uk)
JP (1) JP2004510121A (uk)
KR (1) KR100815377B1 (uk)
CN (1) CN100347506C (uk)
AT (2) AT409140B (uk)
AU (2) AU2001289838B9 (uk)
BR (1) BR0113935B1 (uk)
CA (1) CA2420533C (uk)
CZ (1) CZ2003817A3 (uk)
DE (1) DE50112046D1 (uk)
MX (1) MXPA03002143A (uk)
MY (1) MY142749A (uk)
PL (1) PL196447B1 (uk)
RU (1) RU2272076C2 (uk)
SK (1) SK287155B6 (uk)
TW (1) TW550290B (uk)
UA (1) UA74209C2 (uk)
WO (1) WO2002027041A2 (uk)
ZA (1) ZA200301707B (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
KR100985372B1 (ko) * 2003-07-09 2010-10-04 주식회사 포스코 용광로 장입 분배슈트의 구동장치

Family Cites Families (32)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2646407A (en) * 1953-07-21 Art of handling fluent particles
USRE23825E (en) * 1954-05-11 Rotary drum apparatus and means
US1988676A (en) * 1930-09-17 1935-01-22 Andreas Arno Turbine for filling bags with finely divided materials
US2246723A (en) * 1939-04-10 1941-06-24 Delivuk Louis Combined elevator and pneumatic grain cleaner
US2318881A (en) * 1941-04-05 1943-05-11 Mundy Grain Trimmers Patents L Grain trimming devie
US2837194A (en) * 1956-07-30 1958-06-03 Ross William Feeding and controlling the flow of granular materials
FR1197358A (fr) * 1957-06-21 1959-11-30 Fellner & Ziegler Gmbh Perfectionnements apportés aux dispositifs d'alimentation des fours à cuve, de préférence pour la cuisson ou calcination de la chaux
FR1266362A (fr) * 1960-09-01 1961-07-07 Rheinische Kalsksteinwerke G M Dispositif rotatif de chargement d'une cuve, en particulier d'un four à cuve
FR1367391A (fr) * 1963-08-30 1964-07-17 Dispositif de chargement pour fours à cuves
DE2335681A1 (de) * 1973-07-13 1975-01-30 Buehler Miag Gmbh Rundsiloanlage zum speichern von schuettgut
US3885684A (en) * 1974-06-27 1975-05-27 Lester R Mitchell Silage spreader
LU72956A1 (uk) * 1975-07-11 1976-02-04
US4029220A (en) * 1975-11-28 1977-06-14 Greaves Melvin J Distributor means for charging particulate material into receptacles
US4040529A (en) * 1976-05-17 1977-08-09 Wurdeman Marion E Grain flow propelled grain spreader
LU77547A1 (uk) * 1977-06-16 1977-09-19
JPS5446805A (en) * 1977-09-16 1979-04-13 Eidai Co Ltd Production of decorative board by binding wood veneer
CA1208256A (en) * 1979-03-20 1986-07-22 Vilnis Silins Method of protecting a metallic surface susceptible to abrasion by rock-like material
SE441865B (sv) * 1981-03-10 1985-11-11 Skf Steel Eng Ab Anordning for att uppifran tillfora styckeformigt material till ett schakt
AU543793B2 (en) * 1981-09-09 1985-05-02 K.K. Ishida Koki Seisakusho Preventing adhesion of weighed material
US4411578A (en) * 1981-09-25 1983-10-25 Aggregates Equipment, Inc. Shuttle spreading conveyor
JPS59104406A (ja) * 1982-12-07 1984-06-16 Ishikawajima Harima Heavy Ind Co Ltd 粉粒状被処理剤の装入装置
LU87341A1 (fr) * 1988-09-22 1990-04-06 Wurth Paul Sa Installation de chargement d'un four a cuve
JPH04236705A (ja) * 1991-01-16 1992-08-25 Nkk Corp 高炉の炉頂中心部へのコ−クス装入方法
US5413537A (en) * 1994-07-07 1995-05-09 Hume; Daniel A. Positive drive system
DE29515419U1 (de) * 1995-07-14 1995-11-16 Zeisel Peter Dipl Ing Drehschurre zum Beschicken eines Schachtofens
JP3772377B2 (ja) * 1996-03-14 2006-05-10 Jfeスチール株式会社 高炉用ベルレス式炉頂装入装置の旋回シュート
JPH1046220A (ja) 1996-08-02 1998-02-17 Sumitomo Metal Ind Ltd 高炉の分配シュート
US5836362A (en) * 1997-07-15 1998-11-17 Praxair Technology, Inc. Multiple adsorbent loading method and apparatus for a radial flow vessel
DE69916328T2 (de) * 1999-01-20 2005-05-04 Totalfinaelf France Vorrichtung zum dispergieren von schüttgut im innenraum eines behälters
DE19929180C2 (de) * 1999-06-25 2001-08-09 Zimmermann & Jansen Gmbh Beschickungsvorrichtung für einen Schachtofen
US6471029B1 (en) * 2000-06-07 2002-10-29 Steve Pierce Method and apparatus for distributing particles such as grain
KR100889502B1 (ko) * 2002-11-29 2009-03-19 주식회사 포스코 정련로의 중더스트 처리 방법 및 처리장치

Also Published As

Publication number Publication date
AT409140B (de) 2002-05-27
US20040022621A1 (en) 2004-02-05
RU2272076C2 (ru) 2006-03-20
ZA200301707B (en) 2004-03-01
AU2001289838B9 (en) 2007-03-01
WO2002027041A3 (de) 2002-10-24
CA2420533C (en) 2009-09-22
MXPA03002143A (es) 2004-05-04
AU8983801A (en) 2002-04-08
EP1325156A2 (de) 2003-07-09
CA2420533A1 (en) 2003-03-04
WO2002027041A2 (de) 2002-04-04
BR0113935A (pt) 2003-07-22
CN1462355A (zh) 2003-12-17
JP2004510121A (ja) 2004-04-02
EP1325156B1 (de) 2007-02-14
PL360593A1 (en) 2004-09-20
KR100815377B1 (ko) 2008-03-19
KR20030045080A (ko) 2003-06-09
MY142749A (en) 2010-12-31
DE50112046D1 (de) 2007-03-29
US20060182555A1 (en) 2006-08-17
AU2001289838B2 (en) 2006-06-08
SK287155B6 (sk) 2010-01-07
ATA16122000A (de) 2001-10-15
SK2742003A3 (en) 2003-09-11
CZ2003817A3 (cs) 2003-10-15
US7059818B2 (en) 2006-06-13
US7513729B2 (en) 2009-04-07
ATE353979T1 (de) 2007-03-15
TW550290B (en) 2003-09-01
CN100347506C (zh) 2007-11-07
BR0113935B1 (pt) 2009-12-01
PL196447B1 (pl) 2008-01-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
KR0131266B1 (ko) 컨버터를 이용한 철의 제조방법
AU2014360665B2 (en) Smelting process and apparatus
CS277403B6 (en) Apparatus for making sponge iron
AU2180299A (en) Cooled roof for electric arc furnaces and ladle furnaces
EP0261432A1 (en) Method for operating shaft furnace
EA009539B1 (ru) Устройство для распределения горячего загружаемого материала
UA74209C2 (uk) Спосіб і пристрій для розподілу грудкового насипного матеріалу
US5201941A (en) Process for introducing additive substances which are capable of flow into a metallurgical vessel and a vessel for that process
US4009870A (en) Metallurgical shaft furnace
US3503736A (en) Direct iron and steelmaking process
RU2181148C2 (ru) Способ получения расплава металла и плавильно-газификационный аппарат для его осуществления
AU2001295514B2 (en) Method and device for producing a static bed
US6179896B1 (en) Process for producing liquid pig iron or semifinished steel products from ore
Dutta et al. Blast Furnace Process
RU2151197C1 (ru) Способ выплавки чугуна и агрегат для его осуществления
US6833106B1 (en) Compact blast furnace installation
SU1191708A1 (ru) Вагранка
JPH03291316A (ja) 高炉操業法
JPH04308013A (ja) 高炉操業方法