UA72217C2 - Method and device for monitoring hot glass vessels - Google Patents

Method and device for monitoring hot glass vessels Download PDF

Info

Publication number
UA72217C2
UA72217C2 UA2001010700A UA2001010700A UA72217C2 UA 72217 C2 UA72217 C2 UA 72217C2 UA 2001010700 A UA2001010700 A UA 2001010700A UA 2001010700 A UA2001010700 A UA 2001010700A UA 72217 C2 UA72217 C2 UA 72217C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
radiant energy
vessels
vessel
conveyor
sensitive element
Prior art date
Application number
UA2001010700A
Other languages
English (en)
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed filed Critical
Publication of UA72217C2 publication Critical patent/UA72217C2/uk

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01NINVESTIGATING OR ANALYSING MATERIALS BY DETERMINING THEIR CHEMICAL OR PHYSICAL PROPERTIES
    • G01N21/00Investigating or analysing materials by the use of optical means, i.e. using sub-millimetre waves, infrared, visible or ultraviolet light
    • G01N21/84Systems specially adapted for particular applications
    • G01N21/88Investigating the presence of flaws or contamination
    • G01N21/90Investigating the presence of flaws or contamination in a container or its contents
    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01NINVESTIGATING OR ANALYSING MATERIALS BY DETERMINING THEIR CHEMICAL OR PHYSICAL PROPERTIES
    • G01N21/00Investigating or analysing materials by the use of optical means, i.e. using sub-millimetre waves, infrared, visible or ultraviolet light
    • G01N21/84Systems specially adapted for particular applications
    • G01N21/88Investigating the presence of flaws or contamination
    • G01N21/90Investigating the presence of flaws or contamination in a container or its contents
    • G01N2021/9063Hot-end container inspection

Landscapes

  • Immunology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Biochemistry (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Analytical Chemistry (AREA)
  • Pathology (AREA)
  • Control Of Conveyors (AREA)
  • Re-Forming, After-Treatment, Cutting And Transporting Of Glass Products (AREA)
  • Investigating Materials By The Use Of Optical Means Adapted For Particular Applications (AREA)
  • Investigating Or Analyzing Materials Using Thermal Means (AREA)
  • Radiation Pyrometers (AREA)
  • Length Measuring Devices By Optical Means (AREA)

Description

Даний винахід стосується способу та пристрою для контролю гарячих щойно виготовлених скляних судин під час руху їх послідовно одна за одною на робочу позицію для виконання від відповідної операції технологічної або будь-якої іншої обробки.
Відповідно до викладеного, наприклад, в описанні винаходу до патенту США З 968 368 /Сейджер/, який був переуступлений правопопереднику патентовласника даного винаходу і зміст яке то включається в даний опис винаходу шляхом посилання на нього, важливе значення має контроль щойно виготовлених скляних судин, поки вони усе ще продовжують мати приховану теплоту, одержану ними в процесі їх виготовлення, який здійснюють з метою вибракування судин, що не відповідають технічним умовам за будь-якою з кількох ознак, наприклад, таких, як злипання двох пляшок одна з одною або позаштатне положення, що займається ними на конвеєрі, який транспортує ці судини, наприклад, вони можуть бути "перекинуті" набік. У вищезгаданому описі винаходу до патенту США 3 968 368 пропонується здійснювати такий контроль за допомогою сприйняття променистого тепла, яке випромінюють пляшки при проходженні їх послідовно одна за одною повз детектори, чутливі до випромінювання. Проте детектори, що застосовуються у пристрої, який розглядається в описі винаходу до патенту США З 968 368, не забезпечували достатньо точного фокусування вихідного випромінювання і вимагали проведення занадто великого обсягу регулювальних робіт, що забирали багато часу, і лише після цього забезпечувалася реальна можливість використання їх на регулярній основі в умовах масового виробництва скляних судин на заводі-виготовнику.
Ї Проблема виявлення скляних судин, що займають позаштатне положення в черзі йдучих одна за одною щойно виготовлених таких судин, розглядається також і в описі винаходу до патенту США 4 494 656 /Ший та ін./, в якому пропонується використовувати променисту енергію, що спрямовується на судини, наприклад, лазером, з метою виявлення присутності або відсутності такої променистої енергії у зіставленні з тим, є вона в наявності чи її немає, якщо судини займають правильне положення чи навпаки, в результаті чого і виявляються всі ті судини, що перебувають у позаштатному положенні. Однак обладнання, яке потрібно буде встановити при реалізації винаходу, викладеного в описі до патенту 4 494 656, коштує дорого, і його не можна буде достатньо легко пристосувати для контролю судин, що переміщаються спареними конвеєрами, розташованими один нобіля одного, від одиночної формувальної машини - саме ця схема їх переміщення характерна для сучасних високопродуктивних склоформувальних машин, тому що при цьому необхідно буде розмістити лазерні випромінювальні пристрої таким чином, щоб вони були звернені всередину, тобто назустріч один одному, що може призвести до накладення один на одного сигналів, які сприймаються протилежно спрямованими лазерами. Вищезгадані та інші проблеми, пов'язані з контролем щойно виготовлених скляних судин, вирішуються при застосуванні способу та пристрою відповідно до даного винаходу, при реалізації якого промениста енергія, яку випромінюють судини внаслідок того, що вони усе ще продовжують мати приховану теплоту, одержану ними в процесі їх виготовлення, сприймається оптичним сфокусованим чутливим елементом під час їх руху послідовно одна за одною повз такий чутливий елемент або ж повз деякої безлічі аналогічних чутливих елементів, здійснюючих контроль судин з метою виявлення порушень технічних умов або ж позаштатних положень, які займають судини. Пристрій, що пропонується відповідно до даного винаходу, легко може бути пристосований до умов, характерних для системи спарених конвеєрів, тому що ці чутливі елементи розташовуються поза конвеєрами із зовнішнього їхнього боку і спрямовані всередину, завдяки чому потрібно усього лише встановити відбивну перегородку або екран для захисту від випромінювання між конвеєрами, щоб відповідний чутливий елемент перестав сприймати сигнали, що вказують па стан судини, яка знаходиться на дальньому від цього чутливого елемента конвеєрі, продовжуючи при цьому сприймати сигнали, що надходять від судин, які знаходяться на ближньому до неї конвеєрі.
Відповідно, метою даного винаходу є створення більш досконалих способу та пристрою для контролю гарячих, щойно виготовлених скляних судин під час їх руху послідовно одна за одною у напрямку до робочої позиції для виконання відповідної технологічної операції, який здійснюють з метою виявлення позаштатних положень, що займаються судинами, або ж будь-яких інших порушень технічних умов. Більш конкретно, метою даного винаходу є створення способу та пристрою, що відповідають наведеному тут вище стислому їх опису і які легко можуть бути пристосовані до умов, характерних при переміщенні судин із застосуванням системи спарених конвеєрів, розташованих один побіля одного.
Для більш повного розуміння суті даного винаходу та його цілей пропонуються наведені тут нижче креслення, які супроводжуються стислим їх описанням, а також докладний опис більш прийнятного варіанта здійснення даного винаходу з формулою винаходу, що додається наприкінці.
Перелік фігур креслень
Фіг. 1 являє собою вигляд у плані установки зі спареними конвеєрами, що призначена для переміщення щойно виготовлених скляних судин від входу на конвеєр до виходу з конвеєра, причому до складу цієї установки включені чутливі елементи, що сприймають випромінювання, виконані відповідно до більш прийнятного варіанта здійснення даного винаходу і призначені для сприйняття теплового випромінювання від судин.
Фіг. 2 являє собою зображений у збільшеному масштабі частковий вигляд у вертикальному розрізі одного з чутливих елементів установки, показаної на фіг. 1.
Фіг. З являє собою схематичний вигляд системи управлінні, призначеної для керування одним з чутливих елементів, показаних на фіг. 1 та 2. На фіг. 1 показана конвеєрна система у зборі, позначена в цілому позицією 10, яка складається із розташованих один побіля одного конвеєрів 12, 14. Конвеєрна система 10 у зборі застосовується для переміщення послідовно одна за одною деякої безлічі щойно виготовлених скляних судин від вхідного свого кінця 16, який розташований таким чином, щоб приймати ці судини від формуючої такі скляні судини відповідної машини індивідуально-секційного /.-с/ типу, яка на кресленнях, що додаються, не показана, до вихідного свого кінця 18, який розташований таким чином, щоб вивантажувати ці судини на поперечний конвеєр, який на кресленнях, ідо додаються, також не показаний і який забезпечує доставку цих судин до завантажувального пристрою печі для відпалювання скла, який і забезпечує їх подачу в піч для відпалювання скла. Ця система в загальних рисах показана та описується у варіанті здійснення у вигляді конвеєрної установки у зборі, що має лише один конвеєр, в опублікованій заявці на і європейський патент ЕР 0 949 211 А2, яка відповідає заявці на патент США, що розглядається одночасно, під порядковим номером 09/055.512, переуступленій власнику заявки на даний винахід і зміст якої включається в опис даного винаходу шляхом посилання на нього.
У міру того, як зазначені судини переміщаються уздовж конвеєрів 12, 14 до вихідного кінця 18 конвеєрної системи 10 у зборі, вони проходять повз однієї або більше пар розташованих один навпроти одного і спрямованих всередину чутливих елементів 20, 22. Ці чутливі елементи 20.) 22 розташовані таким чином, щоб виявляти теплове випромінювання, випромінюване зазначеними судинами, яке буде досить значним завдяки наявності у судин залишкової кількості прихованої теплоти, одержаної ними в процесі виготовлення їх, яке нещодавно закінчилося, в і.-с. машині.
Як показано на фіг. 2, чутливий елемент 22, подібно до всіх інших таких само чутливих елементів, включає до свого складу оптичне волокно з лінзою у зборі 24, які дозволяють йому сприймати різко сфокусовану теплову променисту енергію від судини С, показаної на кресленні частково штрихпунктирноїо лінією, і яка проходить повз чутливий елемент 22, переміщаючись конвеєром 14. Як показано на фіг. 3, сигнал, що вказує на наявність або відсутність відслідковуваної променистої енергії, передається в блок 26 первинного вимірювального перетворювача з пристроєм управління, який служить для приведення в дію соленоїда 28 відвідного пристрою, якого на кресленні не показано, з подачею при цьому відповідного сигналу чер|з клемну коробку 30 у тому випадку, якщо характер променистої енергії, що сприймається, і інтфвал часу її сприйняття чутливим елементом 22 не відповідають тому її характеру та інтервалу час)), які слід очікувати у тому випадку, коли судина С знаходиться в бажаному положенні і має задану орієнтацію. Наприклад, чутливий елемент 22 буде розпізнавати, коли судина С знаходиться в положенні "лежачи" або коли спостерігається скупчений стан деякої безлічі таких судин, і якщо має місце один з таких випадків, то тоді ця судина разом з усіма іншими розташованими з порушенням норми судинами С будуть вилучені з конвеєра до того, як такі судини С дійдуть до вихідного кінця 18 конвеєрної системи 10 у зборі. Блок 26 первинного вимірювального перетворювача з пристроєм управління має зв'язок з пунктом візуального відображення інформації 34. Параметри конфігурації та інші дані передаються в обох напрямках між пунктом візуального відображення інформації 34 і блоком 26 первинного вимірювального перетворювача з пристроєм управління.
Вимоги, що ставляться до вузла оптичного волокна з лінзою у зборі 24, який входить до складу чутливого елемента 22, задовольняються прийнятною мірою при застосуванні чутливого елемента з детектором випромінювання інфрачервоного кінця невидимої частини спектра, які у сполученні один з одним утворюють прилад такого типу, який можна придбати у фірми "Мікрон Інструмент Ко., Інк", м. Окленд, шт. Нью-Джерсі,
США, під кодовим фірмовим позначенням 17:528-СО, який у готовому складеному вигляді включає в себе детекторний вузол під кодовим фірмовим позначенням 17516-1 і вузол оптичного волокна з лінзою та пристроєм для продування повітрям під кодовим фірмовим позначенням 17517-1 і призначається для передачі аналогового сигналу, що сприймається, в блок 26 первинного вимірювального перетворювача з пристроєм управління. Такий чутливий елемент у складеному вигляді здатний виявляти наявність енергії із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах не більше 1" по куту при його вершині. Як випливає з показаного на фіг. 1, вузол оптичного волокна з лінзою у зборі 24 чутливого елемента 22 розташований таким чином, щоб мати в полі свого зору ту частину судини С, яка лише трішечки здіймається над конвеєром 14, завдяки чому він спрямований буде на округлену нижню опорну частину судини С. При такому розташуванні чутливого елемента характер променистої енергії, що виявляється за допомогою вузла 24, буде зовсім іншим, наприклад, у тому випадку, коли судина С перебуває в положенні лежачи, ніж у тому випадку, копи судина С займає, як їй і належить, вертикальне положення.
У конвеєрній системі зі спареними конвеєрами, наприклад, у такій, як показана для прикладу на фіг. 1, більш прийнятно було 6 захистити чутливі елементи, що слідкують за рухом судин тільки по одному або тільки по другому із наявних двох конвеєрів, від дії на них променистої енергії, яка виходить від тих судин, які рухаються поряд по іншому, а не по тому конвеєру, що контролюється цими чутливими елементами. Для цього встановлюється, наприклад, відбивна перегородка 32, яка у більш прийнятному варіанті являє собою виконану з теплоіїзоляційного матеріалу або ж оохолоджувану зсередини відбивну перегородку і розташовується між розташованими на одній прямій та спрямованими назустріч один одному чутливими елементами 20,22, завдяки чому чутливий елемент 20 відслідковує стан тільки судин С. що знаходяться на конвеєрі 12, а чутливий елемент 22 відслідковує стан тільки судин С, що знаходяться на конвеєрі 12, а чутливий елемент 22 відслідковує стан тільки судин С, що знаходяться на конвеєрі 14.
Принцип дії системи контролю, виконаної відповідно до даного винаходу, передбачає, що бажаний сигнал, який належить сприйняти кожному чутливому елементу, може змінюватися в реальному масштабі часу у функції від швидкості дії формувальної машини, завдяки чому відповідає необхідність у проведенні повторного калібрування системи щораз при зміні швидкості дії цієї машини, а також передбачає, що така зміна сигналу може здійснюватися з прирощенням, що; осягає такої мізерно малої величини, як 1/16 градуса. Окрім цього, передбачається також групуючись на точності дії даної системи, пристосувати її таким чином, щоб вона автоматично вела облік кількості контрольованих нею судин.
У наведеному тут вище описі подано и розглянуто найкращий, за задумом винахідників, варіант реалізації даного винаходу, проте все ж таки цілюом очевидним буде той факт, що спеціалістами з даної галузі техніки можуть бути внесені відповідні зміни і доповнення, а також запропоновані якісь еквівалентні технічні вирішення, які не виходять за межі суті та обсягу винаходу, причому як суть, так і обсяг даного винаходу обмежуються виключно лише положеннями, викладеними в поданій тут нижче формулі винаходу, а також у визнаних юридично її еквівалентах.
кі ЩО кит о зей
Н Мет дра тонн
Н їй ІЗ ; й р: ни и ЩІ и зро НУ ОЦ І ям ний бонеенссьнсі Й рада 4 !
І деки мод ВІДЖЕТ: мини - чі пн схову ши ши й щі ши с нн нс ння ; р
У ре г. шт й Ї ! : ;
ЕЕ: До ЧАК Н ро її Кк пн ни Годин
Ой т РЕМА АС собьео ВХ дові г ; с ші й -а Ше ке : 7 в Баня Ці о ші вив ще ї пронауя ; юна пок
Моди о рресимклакетикакк і терті г Щі
Н Й ва НИ Щ у Й. - ши, Е
НІ. свя вис ЩоК
С ВиЖмі ше
Фі за Ка ної пи
Н ц й Її ! ! вену рин ше ; Ї : ! | и Ми
Н Вк і пиття ' ення | ранні
Н 4 | і фот няння | 7 Н
СКК, з хв»
Ффа.д

Claims (9)

1. Пристрій для контролю щойно виготовлених скляних посудин, який відрізняється тим, що містить конвеєр, призначений для переміщення цих посудин, що проходять при цьому повз контрольний пункт, а також чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, розташований на контрольному пункті і призначений для сприйняття теплової енергії, випромінюваної цими посудинами, причому зазначений чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, сфокусований таким чином, щоб приймати теплову енергію із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах не більше 1" за кутом при його вершині.
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що згаданий чутливий елемент розташований відносно згаданого конвеєра таким чином, щоб приймати теплову енергію від тієї частини посудини, що знаходиться на конвеєрі, яка трішечки здіймається над округленою нижньою опорною частиною посудини, коли ця посудина займає, як їй і належить, вертикальне положення.
З. Пристрій для контролю щойно виготовлених скляних посудин, який відрізняється тим, що містить перший конвеєр, призначений для переміщення цих посудин, що проходять при цьому повз перший контрольний пункт, другий конвеєр, призначений для переміщення цих посудин, що проходять при цьому повз другий контрольний пункт, перший чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, розташований на першому контрольному пункті і призначений для сприйняття теплової енергії, випромінюваної цими посудинами, що знаходяться на першому конвеєрі, причому зазначений перший чутливий елемент, який виявляє променисту енергію, сфокусований таким чином, щоб приймати теплову енергію із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах не більше 17 за кутом при його вершині, другий чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, розташований на другому контрольному пункті і призначений для сприйняття теплової енергії, випромінюваної цими посудинами, що знаходяться на другому конвеєрі, причому зазначений другий чутливий елемент, який виявляє променисту енергію, сфокусований таким чином, щоб приймати теплову енергію із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах не більше 1" за кутом при його вершині, при цьому згадані перший і другий чутливі елементи, що виявляють променисту енергію, розташовані протилежно один одному і знаходяться із зовнішнього боку стосовно як згаданого першого конвеєра, так і згаданого другого конвеєра, а також відбивну перегородку, розташовану між згаданим першим конвеєром і згаданим другим конвеєром і яка відгороджує один від одного розташовані на одній прямій згаданий перший чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, і згаданий другий чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, з метою запобігання сприйняттю згаданим першим чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, тієї променистої енергії, яка надходить від посудин, що знаходяться на згаданому другому конвеєрі, а також з метою запобігання сприйняттю згаданим другим чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, тієї променистої енергії, що надходить від посудин, що знаходяться на згаданому першому конвеєрі.
4. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що згаданий перший чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, розташований стосовно згаданого першого конвеєра таким чином, щоб приймати теплову енергію від тієї частини посудини, що знаходиться на першому конвеєрі, яка трішечки здіймається над округленою нижньою опорною частиною посудини, що знаходиться на першому конвеєрі, коли ця посудина, що знаходиться на першому конвеєрі, займає, як їй і належить, вертикальне положення, а згаданий другий чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, розташований стосовно згаданого другого конвеєра таким чином, щоб приймати теплову енергію від тієї частини посудини, що знаходиться на другому конвеєрі, яка трішечки здіймається над округленою нижньою опорною частиною посудини, що знаходиться на другому конвеєрі, коли ця посудина, що знаходиться на другому конвеєрі, займає, як їй і належить, вертикальне положення.
5. Спосіб виявлення посудини, що займає неправильно орієнтоване положення в партії щойно виготовлених скляних посудин, який відрізняється тим, що здійснюють переміщення зазначеної партії цих посудин, що проходять при цьому повз контрольний пункт, забезпечують наявність чутливого елемента, що виявляє променисту енергію, на контрольному пункті, причому зазначений чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, сфокусований таким чином, щоб приймати теплову енергію, що міститься в цих посудинах, із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах не більше 17 за кутом при його вершині, приймають чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, ту променисту енергію, яка надходить від кожної посудини в зазначеній партії цих посудин, що переміщуються з проходженням їх при цьому повз контрольний пункт; а також здійснюють приведення в дію соленоїда для того, щоб вибракувати посудину, коли виявляється, що промениста енергія, яка надходить від неї, не відповідає тій променистій енергії, яка була 6 сприйнята від посудини, що має належну орієнтацію.
6. Спосіб за п. 5, який відрізняється тим, що зазначеним чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, приймають променисту енергію від тієї частини кожної посудини, яка трішечки здіймається над округленою нижньою опорною частиною посудини, коли ця посудина має, як їй і належить, вертикальну орієнтацію.
7. Спосіб виявлення посудини, що займає неправильно орієнтоване положення, в партії щойно виготовлених скляних посудин, який відрізняється тим, що здійснюють переміщення першої частини зазначеної партії цих посудин, що проходять при цьому повз перший контрольний пункт, переміщення другої частини зазначеної партії цих посудин, що проходять при цьому повз другий контрольний пункт, забезпечують наявність першого чутливого елемента, що виявляє променисту енергію, на першому контрольному пункті, причому зазначений перший чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, сфокусований таким чином, щоб приймати теплову енергію із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах не більше 17 за кутом при його вершині, забезпечують наявність другого чутливого елемента, що виявляє променисту енергію, на другому контрольному пункті, причому зазначений другий чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, сфокусований таким чином, щоб приймати теплову енергію із забезпеченням при цьому конуса спрямованості своєї дії в межах на більше 1" за кутом при його вершині, приймають першим чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, ту променисту енергію, яка надходить від кожної посудини в першій частині зазначеної партії цих посудин, що переміщуються з проходженням їх при цьому повз перший контрольний пункт, приймають другим чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, ту променисту енергію, яка надходить від кожної посудини в другій частині зазначеної партії цих посудин, що переміщуються з проходженням її при цьому повз другий контрольний пункт; а також здійснюють приведення в дію соленоїда, що має зв'язок з першим чутливим елементом, який виявляє променисту енергію, для того, щоб вибракувати посудину, що знаходиться на першому конвеєрі, коли виявляється, що промениста енергія, яка надходить від неї, не відповідає тій променистій енергії, що була б прийнята від посудини, що має належну орієнтацію, що знаходиться на першому конвеєрі.
8. Спосіб за п. 7, який відрізняється тим, що додатково здійснюють огородження другої частини зазначеної партії посудин, що переміщуються з проходженням їх при цьому повз другий контрольний пункт, з метою запобігання передачі променистої енергії від них на перший чутливий елемент, що виявляє променисту енергію, а також з метою запобігання передачі променистої енергії від посудин, що складають першу частину зазначеної партії посудин і переміщуються з проходженням їх при цьому повз перший контрольний пункт, на другий чутливий елемент, що виявляє променисту енергію і знаходиться на другому контрольному пункті.
9. Спосіб за п. 7, який відрізняється тим, що згаданим першим чутливим елементом, що виявляє променисту енергію, приймають променисту енергію від посудини, що входить в першу частину зазначеної партії посудин, від тієї частини цієї посудини, яка трішечки здіймається над округленою нижньою опорною частиною цієї посудини, що входить в першу частину зазначеної партії посудин, коли ця посудина займає, як їй і належить, вертикальне положення, а другий чутливий елемент розташовують таким чином, щоб приймати теплову енергію від тієї частини посудини, що входить в другу частину зазначеної партії посудин, яка трішечки здіймається над округленою нижньою опорною частиною цієї посудини, що входить в другу частину зазначеної партії посудин, коли ця посудина, що входить в другу частину зазначеної партії посудин, має, як їй і належить, вертикальну орієнтацію.
UA2001010700A 2000-01-31 2001-01-30 Method and device for monitoring hot glass vessels UA72217C2 (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US09/495,271 US6639166B1 (en) 2000-01-31 2000-01-31 Method and apparatus for inspection of hot glass containers

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA72217C2 true UA72217C2 (en) 2005-02-15

Family

ID=23967982

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001010700A UA72217C2 (en) 2000-01-31 2001-01-30 Method and device for monitoring hot glass vessels

Country Status (26)

Country Link
US (2) US6639166B1 (uk)
EP (1) EP1122525B1 (uk)
JP (1) JP4090205B2 (uk)
CN (1) CN1191469C (uk)
AR (1) AR029224A1 (uk)
AT (1) ATE320592T1 (uk)
AU (1) AU771897B2 (uk)
BR (1) BR0100212A (uk)
CA (1) CA2332770C (uk)
CO (1) CO5300486A1 (uk)
CZ (1) CZ301292B6 (uk)
DE (1) DE60117881T2 (uk)
DK (1) DK1122525T3 (uk)
EE (1) EE05014B1 (uk)
ES (1) ES2256092T3 (uk)
HU (1) HU228784B1 (uk)
ID (1) ID29124A (uk)
MX (1) MXPA01001128A (uk)
MY (1) MY126003A (uk)
PE (1) PE20011192A1 (uk)
PL (1) PL199478B1 (uk)
PT (1) PT1122525E (uk)
RU (1) RU2253105C2 (uk)
SI (1) SI1122525T1 (uk)
UA (1) UA72217C2 (uk)
ZA (1) ZA200100803B (uk)

Families Citing this family (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7256389B2 (en) * 2005-11-07 2007-08-14 Emhart Glass Sa Glass bottle inspection machine
ES2446546T3 (es) * 2009-12-10 2014-03-10 Emhart Glass S.A. Método y sistema para la monitorización de un proceso de formación de recipientes de vidrio
US9671357B2 (en) * 2009-12-10 2017-06-06 Emhardt Glass S.A. System and method for monitoring hot glass containers to enhance their quality and control the forming process
US9233868B2 (en) * 2011-02-23 2016-01-12 Emhart Glass S.A. System and method for controlling pusher parameters to adjust the placement of glass containers on the conveyor
US9458043B2 (en) * 2013-11-15 2016-10-04 Emhart Glass S.A. Utilization of wall thickness measurement in combination with thermal imaging of containers
RU2539090C1 (ru) * 2013-11-22 2015-01-10 Открытое Акционерное Общество "Уральский Научно-Исследовательский И Проектный Институт Галургии" (Оао "Галургия") Способ транспортировки отбитой горной массы
CN104597081A (zh) * 2014-12-29 2015-05-06 樊晖 平面玻璃内部缺陷自动检测设备和检测方法
US10798315B2 (en) 2019-03-01 2020-10-06 Owens-Brockway Glass Container Inc. Removal of interference of absorbers from intensity data
US11970618B2 (en) 2021-07-21 2024-04-30 The Goodyear Tire & Rubber Company Rubber tire compound containing IPN-promoting resin
CH719104A1 (de) 2021-11-01 2023-05-15 Cerrion Ag Überwachungssystem für eine Behälterglasformmaschine.
DE102022121195A1 (de) * 2022-08-22 2024-02-22 Krones Aktiengesellschaft Mehrspurige Inspektion von Behältnissen

Family Cites Families (20)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
NL278853A (uk) * 1961-05-25
GB1075152A (en) * 1963-01-21 1967-07-12 Nat Res Dev Improvements in automatic apparatus for use in inspection
GB1216075A (en) * 1967-05-01 1970-12-16 Plessey Co Ltd Improvements in or relating to image-forming infra-red bolometers
US3968368A (en) 1975-03-10 1976-07-06 Owens-Illinois, Inc. Inspection apparatus and method for hot glass containers
US4331227A (en) * 1979-10-11 1982-05-25 Pepsico Inc. Bottle washer discharge sorting arrangement
US4427431A (en) 1981-03-30 1984-01-24 Owens-Illinois, Inc. Electronic control of a glass forming machine
US4421542A (en) 1981-05-01 1983-12-20 Brockway Glass Company, Inc. Automatic glassware forming machine with automatic down and/or stuck ware rejection
US4494656A (en) 1983-04-01 1985-01-22 Powers Manufacturing, Inc. Down and stuck ware inspection method and apparatus
GB2149910B (en) 1983-11-16 1986-10-08 Emhart Ind Detecting the temperature of moulds of a glassware forming machine of the individual section type
US4574009A (en) 1985-01-07 1986-03-04 Owens-Illinois, Inc. Gob arrival sensor for a glass forming machine
JP2550339Y2 (ja) 1991-06-03 1997-10-08 株式会社村田製作所 熱源移動検出装置
JPH05157523A (ja) * 1991-12-02 1993-06-22 Ishizuka Glass Co Ltd ホットエンドにおけるガラス壜の形状検査方法
US5279636A (en) 1992-10-28 1994-01-18 Gte Products Corporation Glass article inspection and rejection apparatus
JPH06152803A (ja) 1992-11-12 1994-05-31 Fujitsu Ltd コマーシャルメッセージ付テレホンカード及びそれを使った電話接続方法
EP0607558A1 (de) * 1993-01-18 1994-07-27 Elpatronic Ag Verfahren zur Ermittlung von flüssigen Substanzen in einem Behälter
US5437702A (en) 1993-08-24 1995-08-01 Coors Brewing Company Hot bottle inspection apparatus and method
GB9408446D0 (en) * 1994-04-28 1994-06-22 Electronic Automation Ltd Apparatus and method for inspecting hot glass containers
US5734467A (en) 1995-07-31 1998-03-31 Coors Brewing Company Inspection apparatus for high temperature environments
FR2760528B1 (fr) 1997-03-05 1999-05-21 Framatome Sa Procede et dispositif d'examen photothermique d'un materiau
US5897677A (en) 1997-07-24 1999-04-27 Owens-Brockway Glass Contianer Inc. Sampling of hot glassware in a glassware manufacturing system

Also Published As

Publication number Publication date
PT1122525E (pt) 2006-07-31
EP1122525B1 (en) 2006-03-15
US6639166B1 (en) 2003-10-28
AU1670901A (en) 2001-08-02
MXPA01001128A (es) 2002-08-20
HU0100474D0 (en) 2001-03-28
SI1122525T1 (sl) 2006-06-30
RU2253105C2 (ru) 2005-05-27
PE20011192A1 (es) 2001-11-16
JP2001302266A (ja) 2001-10-31
JP4090205B2 (ja) 2008-05-28
PL199478B1 (pl) 2008-09-30
EE200100057A (et) 2001-10-15
HUP0100474A3 (en) 2002-04-29
CO5300486A1 (es) 2003-07-31
CN1191469C (zh) 2005-03-02
EP1122525A2 (en) 2001-08-08
ID29124A (id) 2001-08-02
PL345526A1 (en) 2001-08-13
DE60117881D1 (de) 2006-05-11
BR0100212A (pt) 2001-08-28
HU228784B1 (en) 2013-05-28
CA2332770C (en) 2007-05-08
AU771897B2 (en) 2004-04-08
US20030155281A1 (en) 2003-08-21
CZ301292B6 (cs) 2010-01-06
CN1310339A (zh) 2001-08-29
EE05014B1 (et) 2008-04-15
DE60117881T2 (de) 2006-10-05
ATE320592T1 (de) 2006-04-15
MY126003A (en) 2006-09-29
DK1122525T3 (da) 2006-07-10
CA2332770A1 (en) 2001-07-31
EP1122525A3 (en) 2004-09-01
ES2256092T3 (es) 2006-07-16
CZ2001361A3 (cs) 2001-09-12
HUP0100474A2 (hu) 2001-09-28
ZA200100803B (en) 2001-08-08
US6743998B2 (en) 2004-06-01
AR029224A1 (es) 2003-06-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA72217C2 (en) Method and device for monitoring hot glass vessels
EP1348932B1 (en) Method and apparatus for monitoring wall thickness of blow-molded plastic containers
CN101382600B (zh) 穿入检测设备
CA1051538A (en) Inspection apparatus and method for hot glass containers
EP0965836B1 (en) Inspection of container mouth using infrared energy emitted by the container bottom
EP0605171A3 (en) Lens inspection system.
US6191859B1 (en) Optical systems for use in sorting apparatus
KR20150107613A (ko) 다광축 광전 센서 시스템, 다광축 광전 센서 시스템의 제어 방법, 프로그램 및 기록 매체
JP6596245B2 (ja) 物品検査装置
CN109202030A (zh) 一种连铸头尾坯位置跟踪检测系统及方法
WO2016204331A1 (ko) 광 선로 감시 시스템
SE414231B (sv) Siktmetare med minst en metstrecka
US6181980B1 (en) Method and system for controlling conveyance and processing of piece goods
WO2024024163A1 (ja) ゴブ監視装置及びラインセンサカメラの位置調整方法
GB2187277A (en) Automatic surface colour grading of eggs
JPH08319123A (ja) ガラス製品成形機
US20210361530A1 (en) Apparatus for optically counting discrete objects
RU2008382C1 (ru) Устройство для контроля обрыва нитей
JP4176572B2 (ja) 血卵検査方法及び血卵検査装置
JPH03167442A (ja) 光コネクタ付きケーブルの特性測定装置
JPS6127359B2 (uk)
JPH02128112A (ja) タバコフィルタ検査装置
JP2005043170A (ja) 血卵検査方法及びその装置
TH36704A (th) เครื่องจักรการแยกสีสำหรับวัสดุเม็ด