UA67858C2 - Device for the teeth carriers of a reel in a header - Google Patents

Device for the teeth carriers of a reel in a header Download PDF

Info

Publication number
UA67858C2
UA67858C2 UA2002021352A UA2002021352A UA67858C2 UA 67858 C2 UA67858 C2 UA 67858C2 UA 2002021352 A UA2002021352 A UA 2002021352A UA 2002021352 A UA2002021352 A UA 2002021352A UA 67858 C2 UA67858 C2 UA 67858C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
reel
teeth
axis
control lever
rotation
Prior art date
Application number
UA2002021352A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Schumacher Geratebaugmbh Geb
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Schumacher Geratebaugmbh Geb filed Critical Schumacher Geratebaugmbh Geb
Publication of UA67858C2 publication Critical patent/UA67858C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01DHARVESTING; MOWING
    • A01D57/00Delivering mechanisms for harvesters or mowers
    • A01D57/01Devices for leading crops to the mowing apparatus
    • A01D57/02Devices for leading crops to the mowing apparatus using reels
    • A01D57/03Devices for leading crops to the mowing apparatus using reels with supplementary controlled movement of the crop-engaging members, e.g. of the tines

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Outside Dividers And Delivering Mechanisms For Harvesters (AREA)
  • Harvester Elements (AREA)
  • Transmission Devices (AREA)
  • Basic Packing Technique (AREA)

Description

Цього ідеального розподілу держаків зубів ще не було досягнуто в жодній з відомих конструкцій.
Таким чином, задача винаходу полягає у втіленні вищеописаного розподілу зубів.
Згідно з винаходом, цю задачу вирішують шляхом розташування держаків зубів мотовила жниварки для колосових культур, які тримають збиральні зуби, причому мотовило знаходиться в обертальному режимі навколо осі обертання, і держаки зубів є радіально зсунутими відносно осі обертання й розташовані паралельно до неї, а також можуть переміщуватися навколо регулюючої осі, що проходить паралельно осі обертання, включаючи напрямний елемент із замкненим першим розподільним кулачком, окружність якого відрізняється від правильного кола, причому відносно нього мотовило знаходитися в обертальному режимі, І перший розподільний кулачок оточує вісь обертання і в цілому розташовується з можливістю переміщення навколо осі між нею та веденою ланкою, яка може бути з'єднана з держаком зубів, і, залежно від держака зубів, окремою регулюючою передачею, що має ведучу ланку, що може бути встановлена навколо осі хитань в обертальному або поворотному режимі на мотовилі і через перший розподільний кулачок повертається на ведучий кут повороту й має ведену ланку, яка повертається на ведений кут повороту, причому передбачається така передача, що ведений кут повороту є більшим за ведучий кут повороту.
Завдяки цьому з'являється можливість повертати держаки зубів більш ніж на 180" вперед і назад і вибирати кривизну для першого розподільного кулачка, яка завдяки передачі забезпечує потрібне положення збиральних зубів. Конструкторові, таким чином, було надано можливість вибрати таку конструктивну форму розподільного кулачка, яка найбільше відповідає потрібним умовам експлуатації.
Крім того, перевагою є те, що трубки держаків зубів здійснюють поворотні рухи у прямому та зворотному напрямках, і, таким чином, зводиться до мінімуму можливість намотування стеблової культури. Крім того, досягається відносно проста будова пристосування, яке не має складних елементів передачі, і, крім того, для їзди по дорозі забезпечується спрямування зубів донизу. Завдяки подібному пристосуванню спрощується обслуговування або експлуатація мотовила. В оптимальному варіанті перший розподільний кулачок має яйцеподібну або овальну форму.
Згідно з першою конструктивною формою передбачається, що регулююча передача кожного держака зубів включає одноплечий важіль управління, встановлений навколо осі хитань у поворотному режимі на мотовилі, який одним кінцем ексцентрично відносно осі хитань спирається на перший розподільний кулачок, як ведуча ланка, та тягу як елемент передачі від ведучої ланки до веденої ланки, яка одним кінцем діє на одноплечий важіль управління ексцентрично відносно осі хитань і ексцентрично відносно регулюючої осі діє на регулюючий засіб, який з'єднується з держаком зубів, як ведена ланка для переміщення через повертання держака зубів, інший кінець якого з'єднано з пружинним елементом, який через натяг тримає тягу в напруженому стані.
У другій конструктивній формі пристосування передбачено, що регулююча передача кожного держака зубів включає двоплечовий важіль управління, встановлений навколо осі хитань у поворотному режимі на мотовилі, який одним кінцем ексцентрично відносно осі хитань спирається на перший розподільний кулачок, як ведуча ланка, тягу як елемент передачі від ведучої ланки до веденої ланки, яка одним кінцем діє на двоплечовий важіль управління і ексцентрично відносно регулюючої осі діє на регулюючий засіб, який з'єднується з держаком зубів, як ведена ланка для переміщення через повертання держака зубів, інший кінець якої є з'єднаним з одним кінцем важеля управління, віддаленим від взаємодіючого з першим розподільним кулачком.
Додатково до першої конструктивної форми передбачається, що тяга включає першу та другу тягу, і регулюючий засіб включає перший та другий регулюючий засіб, причому перша тяга одним кінцем закріплюється на важелі управління і ексцентрично відносно регулюючої осі діє на регулюючий засіб, який з'єднується з держаком зубів, для зміщення через повертання держака зубів, і друга тяга одним кінцем закріплюється на другому регулюючому засобі, а інший її кінець з'єднано з пружинним елементом, який через натяг тримає тягу в напруженому стані.
Додатково до другої конструктивної форми передбачається, що тяга включає першу та другу тягу, і регулюючий засіб включає перший та другий регулюючий засіб, причому перша тяга одним кінцем закріплюється на важелі управління і ексцентрично відносно регулюючої осі діє на регулюючий засіб, який з'єднується з держаком зубів, для переміщення через повертання держака зубів, і друга тяга одним кінцем закріплюється на другому регулюючому засобі, а інший її кінець з'єднується з кінцем двоплечового важеля управління, віддаленим від кінця, який взаємодіє з першим розподільним кулачком.
Особливо вигідної конструктивної форми досягають, коли регулююча передача кожного держака зубів утворюється як передача за допомогою гнучкого зв'язку і включає встановлений у поворотному режимі навколо осі хитань на мотовилі регулюючий диск як ведучу ланку, який ексцентрично відносно осі хитань тримає напрямний ролик, що взаємодіє з першим розподільним кулачком, тягу як елемент передачі та перший напрямний диск як ведену ланку, причому тяга оточує регулюючий диск та перший напрямний диск.
Звідси випливає зовсім проста будова. При цьому передбачено, що регулюючий диск має більший діаметр, ніж перший напрямний диск. В оптимальному варіанті перший напрямний диск у діаметрі є значно більшим за перший напрямний диск, призначений для держака зубів. Передачу між обома дисками вибирають згідно з відповідною формою кулачків з доріжками першого розподільного кулачка.
Кут повороту, на який зміщуються ведені ланки навколо регулюючої осі, становить від 0" до 360", в оптимальному варіанті - від 180" до 210".
У варіанті втілення винаходу передбачено, що тяги виконуються у вигляді ланцюгів, зубчастих ременів, клинових ременів, плоских ременів або тросів, а регулюючі засоби, а також регулюючий диск відповідно виконуються у вигляді ланцюгових коліс, зубчасторемінних шківів, клиноремінних шківів або плоскоремінних шківів. В оптимальному варіанті пружинний елемент виконано як пружину розтягнення.
Можливим є також втілення у вигляді пружини стискання. Після цього тягу проводять через пружину і закріплюють на кінці пружини. Пружину після цього встановлюють в опорі для пружини.
Належна додаткова опора та напрямна важеля управління забезпечуються, коли він має опорний ролик, яким він спирається на розподільний кулачок. У разі, коли передбачено лише один розподільний кулачок, опорний ролик через пружину розтягнення або, відповідно, пружинний елемент тримають у контакті з першим розподільним кулачком.
Ще одна підходяща конструктивна форма пристосування згідно з винаходом передбачає, що регулюючу передачу кожного держака зубів виконано як зубчасту передачу, яка включає встановлене в поворотному режимі навколо осі хитань на мотовилі перше зубчасте колесо або сегмент зубчастого колеса як ведений кут, який ексцентрично відносно осі хитань тримає напрямний ролик, що взаємодіє з першим розподільним кулачком і безпосередньо або через проміжне з'єднання проміжного зубчастого колеса зачеплюється з закріплюваним на держаку зубів другим зубчастим колесом.
Також існує можливість передбачення другого розподільного кулачка, який проходить на незмінній відстані від першого розподільного кулачка. У цьому випадку важіль управління або з'єднаний з ним чи з регулюючим диском, чи першим зубчастим колесом, чи сегментом зубчастого колеса опорний ролик перебуває між обома розподільними кулачками з геометричним замкненням, тобто є встановленим примусово.
Мотовило зернозбирального комбайна за шириною відповідає поперечній ширині жниварки. Останнім часом жниварки шириною у десять і більше метрів уже не є рідкістю. Відповідної ширини має бути й мотовило. Мотовило розташовується на бокових поперечинах жниварки і перебуває в обертальному режимі. Цей рівень техніки є загальновідомим, не є предметом винаходу, а отже, графічно його не представлено.
Винахід забезпечує можливість передбачення в кожній зоні повертання мотовила іншого положення збиральних зубів. Наприклад, регулювання може відбуватися таким чином, що зуби в першій зоні повертання є спрямованими перпендикулярно землі для входження у культуру, яка збирається, без значного її відгортання, після цього вони спрямовуються на ріжучий брус, щоб із силою протягти культуру, яка збирається, над ріжучим брусом, відразу після цього знову набувають практично перпендикулярного стану і відкидаються в наступну ділянку таким чином, щоб їх можна було легше витягти з зібраної культури, яку забирають із машини.
У нижчеподаному описі на основі мотовила для зернозбирального комбайна подібні мотовила можуть бути застосовані в найрізноманітніших збиральних машинах, таких як валкова жниварка або інші подібні машини.
Оптимальні приклади втілення докладніше описано за допомогою фігур. На них показано: фіг.1 - перший приклад втілення пристосування, який стосується опорної зірки мотовила на передній стороні; фіг.2 - другий приклад втілення пристосування, який стосується опорної зірки мотовила на передній стороні; фіг.3 - двоплечовий важіль управління для конструктивної форми згідно з фіг.2, обидва плеча якого є зміщеними відносно одне одного і який, таким чином, має колінчасту форму; фіг.4 - вид розташування з двома регулюючими засобами, виконаними як напрямні диски, та двома тягами; фіг.5 - вид збоку розташування обох напрямних дисків згідно з фіг.4 у збільшеному масштабі; фіг.б6 - третій приклад втілення пристосування, який стосується опорної зірки мотовила на передній стороні; фіг.7 - деталь, яка стосується опори регулюючого диска на опорній зірці, що належить до конструктивної форми згідно з фіг.б; фіг.8 - альтернативний варіант виконання регулюючого диска та зв'язаного з ним напрямного ролика; фіг.9 - ще одна конструктивна форма, яка стосується опори регулюючого диска на опорній зірці; фіг10 - четвертий приклад втілення пристосування з зубчастою передачею, як регулюючою передачею, і; фіг.11 - п'ятий приклад втілення з регулюючою передачею, що включає сегмент зубчастого колеса.
У конструктивній формі згідно з фіг1 центральну трубку мотовила 1 позначено цифрою 3. На ній, залежно від ширини мотовила, розташована певна кількість радіальних опорних зірок 4, які разом з центральною трубкою 3 обертаються навколо осі обертання 2 у напрямку стрілки М. На зовнішній окружності опорної зірки 4 розташовані держаки зубів 5, розподілені по окружності. Держаки зубів 5 виконано у формі трубок і можуть зміщуватися навколо регулюючої осі 9. На держаках зубів 5 розташовано збиральні зуби 8, які випинаються назовні. Збиральні зуби 8 розподілено по ширині держаків зубів 5 відповідно до глибини пласта. Вони повертаються разом з держаками зубів 5. Для повертання кожного держака зубів 5 передбачено окреме пристосування, яке включає перший регулюючий засіб у формі напрямних дисків 10. Кожен держак зубів 5 тримає напрямний диск 10, який повертає його навколо регулюючої осі 9. Для повертання кожного напрямного диска 10 служить тяга 11, яка включає гілку прямого ходу або, відповідно, першу гілку 12, та гілку зворотного ходу або, відповідно, другу гілку 13. Тягу 11, наприклад, виконано як трос, і вона лежить у фрикційному з'єднанні на зовнішньому контурі напрямного диска 10 таким чином, що при натягненні першої гілки 12 відбувається повертання держака зубів 5, на якому тримаються збиральні зуби 8 навколо регулюючої осі 9 вліво. Оскільки друга гілка 13 через пружинний елемент 14 у формі пружини розтягнення тримається на закріпленому на опорній зірці 4 кріпильному елементі 15 або, відповідно, кріпиться до нього, то пружинний елемент 14 розтягується.
Натягнення першої гілки 12 тяги 11 відбувається через важіль управління 16, який виконано як одноплечовий важіль управління і розташовується на кінці навколо осі хитань 17 на опорній зірці 4 у поворотному режимі. На його віддаленому від осі хитань 17 кінці прикріплено напрямний ролик 18. У зоні цього кінця діє також тяга 11. Важіль управління 16 спирається своїм напрямним роликом 18 на внутрішній контур першого розподільного кулачка 19. Він утримується у прилеглому до нього стані через натягнений пружинний елемент 14. На незмінній відстані від першого розподільного кулачка 19 встановлено другий розподільний кулачок 20. Обидва розподільні кулачки 19, 20 є зміщеними відносно осі обертання 2 таким чином, що напрямний ролик 18 переміщується, а важіль управління 16 повертається. При більшому чи меншому натягненні першої гілки 12 тяги 11 держак зубів 5 відповідним чином повертається. Обидва розподільні кулачки 19, 20 мають по суті яйцеподібну або овальну форму. Форми розподільним кулачкам 19, 20 надають залежно від необхідності з огляду на потрібне повертання, для досягнення потрібного співвідношення рухів. Описана для одного з держаків зубів 5 форма пристосування є прийнятною для всіх держаків зубів 5. Розподільні кулачки 19, 20 залишаються нерухомими відносно мотовила 1, яке повертається, тобто вони не повертаються, і, таким чином напрямні ролики 18 через повертання важеля управління відповідно до шляху першого розподільного кулачка 19 відносно осі обертання 2 мотовила 1 наближаються до неї або віддаляються від неї, завдяки чому відбувається зміщення держаків зубів 5 через повертання.
На фіг.2 показано другу конструктивну форму пристосування для мотовила 101. Мотовило 101 відповідає мотовилу згідно з фіг.1. Оскільки в обох застосовано однакові деталі, можна послатися на опис до фіг.1. Для полегшення розуміння на фіг.2 використано номери посилання, які відрізняються від номерів на фіг.1, що стосуються застосовуваних і порівнюваних в обох варіантах втілення елементів лише на число 100. Таким чином, вісь обертання з фіг.1 позначено номером посилання 2, а на фіг.2 - номером посилання 102. Однак далі виникають розбіжності з пристосуванням згідно з фіг.1. Замість одноплечового важеля управління передбачено двоплечовий важіль управління 116, який на фіг.3 детально представлено у збільшеному вигляді, і обидва плеча якого 21, 22 по суті мають однакову довжину. Вони повертаються навколо осі хитань 117. На відміну від конструктивної форми згідно з фіг.1, передбачено тягу 111, перша гілка якої 112 проходить від місця з'єднання з першим плечем важеля 21 через напрямний диск 110, а друга гілка 113, що від нього відходить, є з'єднаною з віддаленим від напрямного ролика 118 кінцем плеча важеля 22. Для подібного розташування вимагається орієнтація з геометричним замкненням, тобто примусова орієнтація для напрямного ролика 118 між двома розподільними кулачками, а саме, першим розподільним кулачком 119 та другим розподільним кулачком 120, оскільки має відбуватися замкнене регулювання через другу гілку 113 за допомогою важеля управління 116. У конструктивній формі згідно з фіг.1 відбувається зворотна подача через пружинний елемент 14.
У цій конструктивній формі розподільні кулачки 119, 120 жорстко й ексцентрично відносно осі обертання 102 установлено на не представленій несучій поперечині мотовила, на якій розташовано мотовило 101. Розподільні кулачки 119, 120 для обмеженого переміщення кута нахилу збиральних зубів 108 можуть бути зміщені за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки на невеликий кут. Для фіксації служить фіксуючий пристрій. Для легшого розуміння перший розподільний кулачок 119 та другий розподільний кулачок 120 представлено лише як діючий контур. Тримачі для з'єднання першого та другого розподільних кулачків 119, 120 з несучою поперечиною мотовила так само не представлено.
В обох конструктивних формах згідно з фіг.1 та 2 завдяки представленим розподільним кулачкам 19, 119 або, відповідно, 20, 120 досягається практично перпендикулярне спрямування збиральних зубів 8, 108 у робочій зоні донизу. Процес повертання, починаючи з представленого вгорі справа держака зубів, при якому має місце навскісне спрямування вгору і вправо, веде до повертання по суті у напрямі руху, а після цього, перед входженням у стебла 7, 107 - до спрямування донизу, до землі 6, 106. Ця позиція по суті зберігається, доки не досягається діаметральне положення, тобто, по суті, у межах кута повороту мотовила 1, 101 на 1807. Шляхом відповідного довільного коректування кривизни, залежно від потреби, можна досягати найрізноманітніших положень збиральних зубів 8, 108. Однак представлені у зв'язку з фіг.1 та 2 позиції є найдоцільнішими позиціями. Вони дозволяють здійснювати перпендикулярне входження у культуру, яка збирається, таким чином, що не виникає ніякого ударного руху збиральних зубів 8, 108. Крім того, при транспортуванні існує можливість завантаження на транспортний засіб, при яшму збиральні зуби 8, 108 по суті є спрямованими донизу.
Замість втілення з однією тягою може бути передбачено також дві тяги. Одну таку конструктивну форму спрощено представлено на фіг.4 та 5. При цьому фіг.4 та 5 слід розглядати разом. На фіг.4 та 5 можна бачити розташування з двома напрямними дисками 210, 26, розташованими поряд один з одним на регулюючій осі 209. Відповідним чином, передбачено першу тягу 211, яка проходить до кінця важеля управління на боці напрямного ролика. Ця перша тяга 211 обвивається навколо першого напрямного диска 210, проходячи через його верхню точку, і закріплюється за допомогою гвинта 24.
Друга тяга 23 обвивається навколо другого напрямного диска 26 через частину його окружності і так само закріплюється на ньому за допомогою гвинта 24. Вона так само проходить до пружинного елемента або до відверненого від напрямного ролика кінця двоплечового важеля управління.
У третій конструктивній формі згідно з фіг.6 центральну трубку мотовила позначено номером 303. З передбачених по ширині мотовила опорних зірок представлено лише опорну зірку 304, яка разом з центральною трубкою 303 обертається навколо осі обертання 302 у напрямку стрілки М. Як і в інших конструктивних формах, на зовнішній окружності опорної зірки 304 розташовано держаки зубів 305, які можуть зміщуватися навколо регулюючої осі 309. Держаки зубів 305 мають відповідні збиральні зуби 308, які можуть розташовуватися під кутом. Вони повертаються разом з держаками зубів 305. Для повертання держаків зубів 305 передбачено пристосування згідно з винаходом. Воно включає перший регулюючий засіб у формі напрямних дисків 310, які в альтернативному варіанті можуть бути виконані як ремінні шківи і є жорстко з'єднаними з держаком зубів 305. Як можна бачити з фіг.7 та 9, на опорній зірці 304 розташовано виконані як ремінні шківи радіально зміщені всередину регулюючі диски 27. У конструктивній формі згідно з фіг.б та 7 на регулюючих дисках 27 на відстані від їх осі хитань 317 установлено аксіально виступаючі напрямні ролики 318. На виконаному як ремінний шків напрямному диску 310 або, відповідно, регулюючому диску 27 лежить безкінечна тяга 311, наприклад, у формі зубчастого ременя. Вузол, який складається зі регулюючих дисків 27, напрямного диска 310 та тяги 311 обертається разом з опорною зіркою 304, коли вона приводиться в обертальний рух. Цей вузол обертається відносно пристосування, яке включає два розподільні кулачки, а саме, перший розподільний кулачок 319 та другий розподільний кулачок 320, який розташовано на незмінній відстані від першого. Обидва ці розподільні кулачки 319, 320 є жорстко закріпленими, наприклад, відносно стопорних важелів, на яких в обертальному режимі розташовано мотовило 301, таким чином, що залишаються в нерухомому стані, коли обертається мотовило 301. Напрямні ролики 318 окремих регулюючих дисків 27 проходять між обома розподільними кулачками 319, 320. Обидва розподільні кулачки 319, 320 мають таку форму, що зміна відстані до осі обертання 302 при обертанні мотовила 301 принаймні у частковій зоні відбувається таким чином, що через напрямний ролик, який проходить між обома розподільними кулачками 319, 320, відбувається повертання регулюючих дисків 27 навколо осі хитань 317. Цей рух передається в межах передаточного відношення між регулюючим диском 27 та відповідним напрямним диском 310 при проміжному з'єднанні тяги 311 і веде до повертання держаків зубів 305 та зв'язаних з ними збиральних зубів 308. В оптимальному варіанті намагаються забезпечити таку послідовність руху, щоб у зоні А збиральні зуби 308 принаймні вільними надламаними відрізками спрямовувалися донизу перпендикулярно землі 306. У зоні В передбачено, що збиральні зуби 308 переміщуються таким чином, що подають стеблову культуру на ножовий брус 28. У наступній зоні повертання С вони знову спрямовуються практично перпендикулярно, і у зоні ЮО вони перебувають у найдальшій увібраній позиції, з якої знову відбувається відкидання в наступні позиції аж до позиції А.
На фіг.8 та 9 порівняно з фіг.7 показано варіанти зміненого розташування напрямного ролика. Так, у конструктивній формі згідно з фіг.8 передбачено окремий регулюючий диск 27а, який за допомогою опори 29а розташовано на опорній зірці 304а. На цій опорі встановлено важіль 25, на якому тримається ексцентрично до осі хитань 317а установлений напрямний ролик З318а, У конструктивній формі згідно з фіг.9 монтаж регулюючого диска 270 відбувається безпосередньо в опорній зірці 3040 таким чином, що регулюючий диск 270 розташовується уздовж опорної зірки 304р, і зв'язаний з опорою важіль 250 з розташованим ексцентрично відносно осі хитань 31705 напрямним роликом 31856 перебуває справа від опорної зірки 3046.
На фіг.10 схематично представлено четвертий варіант втілення.
Держакові зубів 405 як веденій ланці відповідає перший регулюючий засіб у формі другого зубчастого колеса 410, Воно через проміжне зубчасте колесо 30 в обертальному режимі з'єднується з першим зубчастим колесом 31. Першому зубчастому колесу 31 відповідає напрямний ролик 418, який проходить між першим розподільним кулачком 419 та другим розподільним кулачком 420 і розташовується у поворотному режимі на опорній зірці 404 мотовила 401 навколо осі хитань 417. Оскільки діаметр зубчастих коліс від першого зубчастого колеса 31 до другого зубчастого колеса 410 при проміжному з'єднанні через проміжне зубчасте колесо 30 зменшується, передача відбувається таким чином, що кут повороту, який виконує перше зубчасте колесо 31 навколо осі хитань 417, є меншим за кут повороту, який виконує друге зубчасте колесо 410 навколо регулюючої осі 409. Це зумовлюється передаточним відношенням, конфігурацією обох розподільних кулачків 419, 420 та їх позицією відносно осі обертання 402 опорної зірки 404.
На відміну від четвертого варіанту втілення, у п'ятому варіанті втілення згідно з фіг.11 замість повного першого зубчастого колеса передбачено сегмент зубчастого колеса 531, на кінці якого тримається напрямний ролик 518, який проходить між обома розподільними кулачками 519, 520. Сегмент зубчастого колеса 531 служить як ведуча ланка й повертається навколо осі хитань 517. Він зачеплюється безпосередньо виконаною як друге зубчасте колесо 510 веденою ланкою, з'єднаною з держаком зубів 505.
Сегмент зубчастого колеса 531 у поворотному режимі розташовано на опорній зірці 504 навколо осі хитань
« м я у й , и вх ; 1-й 5 ку ко ве ту з
Ше МИХ в р В 8. й вк й Іі Й й й хі в і і. ж і льки с оди цв. вчи шу й--- їй АК
Н ЩІ аа Ь
Н не що СД а 4 х й її У
НА З 7 х їх
Н К Й й Її
Н І І я "спро як й
Ел, мин НІ / и и щі
К / КИ Шк, і и ; ї 7 Я весен / / ж о ден
РИ нене
ЕІ И и я солі ве вино о В
Фі
Н ї 2 ; яв ск Мт: й те
Пе ан ни го шт ян мя
Ех АХ пні й їжа є ніж МИ ШЕ ШІ
ИН м АВ нив ие
М КАХ Я шк
ЛИ ува ух х пз З ши » кн ки У бот ЛК се Х бом ТВ
За ще ня Й | Ше
ТК в У вт ра
Тк яд ка й
ІЗ и різ М ма : х / р, у Х І 2 ! Х 7 р У .чш й / і / й Кк Х й й и ; М Її і о ин Й ій й п: Й ши: ДЯ й і ; , ; в
ГИ и /
М / Кк р й вен я г 2 , - сс
Її є т р Б
ЇЇ / А шию яви ни пи І ЗМ
ФГ.
ї Ша . при й. х І сш
І т ння щи
Я !
СІ і
З ї -н т
Ш з | | пли я
Фі.З бе появ
А
НЯ .
ЕН і з
ТЕ. шк
Г Щ шо ; ри ; ПУЕ) ни ШЕ
И
Щи
НЕ
Фіг ї І 2ю з ї -- 95) пін сн
Її С ! у Ге й я екшн Фіг. 4 р" 23 ще х Бл і ОЙ ше
ИХИМ, о й не
ТЕХ х р ра ТА -3й щі й Н ї я ра Кт АТ гм х, ; х сен Ден і / ту й я Куна М 0-3
Ж МА шк ой дитині о ящик, с ко понння ук т КВК й КО. г у лк ох
У Кз ее і |, НО
Женя Ка ЕЕ оНА Й жи
Й Ша и ШИ Не зви си й НН на КТ ; КО м Ж ам Шо я х и КИ /
Оу у /
Х / у й " хо Й і і зи Й
Ш-Я- | /
Зп8-- - ї з в я М Й ен ріку сен й в аг. б . т й її
Женя . і '
Не 1 до
Яр
Шен! Я 25-78 С ---- ! | зв ; ' ІЙ ї
У й Н . й й
У
ФІГУ ів й оте
Го р
ЗаваЯ Ж
ГЯ й ши 4 : з 0... я рн. 298 т т
І ж
У ШІ І Зв м -к о «г. 8 йо бе п
ІЙ щої»
ІІ
Іі и
Га
З бен й і
ІЙ !
ІВ І Зв
ПО н-я тя
З дит
Яви -- і
І
Я
Фе щи
Гя /
Я
7 ЗК
З ! ри лем іш о т де. 05 я х пі ра ї й й ві цена ши сн о сб-кн-ю / й оч Я ще ї рови щен ра | и СИ ува ди з, «Ї «г ре Ї А їй о чеу
Бе й ко їх / КО, Х У г й ле ча Ша сн й а ча й х І и
Х ши в я ; х кит що Я й щ чен Вау
З І; і 6--о /
У к ре З
ТДТУ тосту щі, їй спиш й кн осш-йх,
Шаке Шк ши к шко їх р Х Зоя , й и х - А х же А у я т і зе БЖ й х р 4 пбдшин У М,
О Со реч ; 750 а Я х ' ра х ра й , Й жі / ,
ЕХ 5 / / і М / / і 1 ле й і , ї ї та, А пев ; Я і і лег Що ; ве / ! І ; у
Н і / и ра | / і й Й ШИ нний і і А ра де нання
ПИ нина і /
ГА Ю
Фр.
UA2002021352A 1999-08-18 2000-07-14 Device for the teeth carriers of a reel in a header UA67858C2 (en)

Applications Claiming Priority (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19938585 1999-08-18
DE10029372A DE10029372C2 (de) 1999-08-18 2000-06-20 Stellanordnung für die Zinkenträger einer Haspel für ein Schneidwerk
PCT/DE2000/002325 WO2001011940A1 (de) 1999-08-18 2000-07-14 Stellanordnung für die zinkenträger einer haspel für ein schneidwerk

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA67858C2 true UA67858C2 (en) 2004-07-15

Family

ID=26006083

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2002021352A UA67858C2 (en) 1999-08-18 2000-07-14 Device for the teeth carriers of a reel in a header

Country Status (7)

Country Link
US (1) US6698175B1 (uk)
BR (1) BR0013351A (uk)
DE (2) DE10029372C2 (uk)
DK (1) DK176381B1 (uk)
RU (1) RU2226331C2 (uk)
UA (1) UA67858C2 (uk)
WO (1) WO2001011940A1 (uk)

Families Citing this family (25)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US6591598B2 (en) * 2001-10-01 2003-07-15 Macdon Industries Ltd. Crop harvesting header with cam controlled movement of the reel fingers
DE10339152B3 (de) * 2003-08-26 2004-12-30 Case Harvesting Systems Gmbh Zinkensteuerung für eine Haspel in einem Schneidwerk
US7568332B2 (en) * 2007-07-20 2009-08-04 Santa Fe Ingredients Mechanized harvesting machine with rotating picking elements
BR122018009860B1 (pt) 2007-08-13 2021-05-04 Walter And Eliza Hall Institute Of Medical Research Produto produzido a partir do grão de cevada adequado para consumo de indivíduos portadores de doença celíaca e método para produzir grãos de cevada
DE102007053628B4 (de) * 2007-11-08 2011-05-05 Erfindergemeinschaft Gustav und Fred Schumacher GbR (vertretungsberechtigte Gesellschafter: Gustav und Fred Schumacher, 57612 Eichelhardt) Zinkenträgeranordnung
DE102008052581B4 (de) 2008-10-21 2012-12-06 Gebr. Schumacher Gerätebaugesellschaft mbH Lageranordnung für einen Zinkenträger an einer Haspel einer Erntemaschine
US8387351B2 (en) * 2010-02-04 2013-03-05 Wayne A. Guyer Harvester header bat reel assembly tensioning member
CA2799093A1 (en) 2012-12-18 2014-06-18 Honey Bee Manufacturing Ltd. Draper seal for crop header
US8833048B2 (en) 2013-02-14 2014-09-16 Honey Bee Manufacturing, Ltd. Harvesting header bat with adjustably spaced quick release fingers
US10021823B2 (en) 2013-12-30 2018-07-17 Honey Bee Manufacturing Inc. Harvesting header transport apparatus and method
US9901032B2 (en) 2013-12-30 2018-02-27 Honey Bee Manufacturing Ltd. Harvesting header transport
CA2847456C (en) 2014-03-26 2021-01-19 Honey Bee Manufacturing Ltd. Cam reel with complex bat path
US9844183B2 (en) 2014-03-26 2017-12-19 Honey Bee Manufacturing Ltd. Cam reel with complex bat path
CA2853947A1 (en) 2014-06-09 2015-12-09 Honey Bee Manufacturing Ltd. Harvesting header knife drive assemby
US9730389B2 (en) 2014-11-05 2017-08-15 Hcc, Inc. Adjustable roller frame assembly for pick-up reel
CN104521441A (zh) * 2014-12-05 2015-04-22 重庆瑜欣平瑞机电有限公司 一种用于收割机的拨禾装置
CA2876686C (en) 2014-12-24 2021-01-19 Honey Bee Manufacturing Ltd. Reel system
EP3064052B1 (en) * 2015-03-02 2018-05-16 CNH Industrial Belgium nv Agricultural reel cam system
CA2885046C (en) 2015-03-13 2020-06-16 Honey Bee Manufacturing Ltd. Controlling a positioning system for an agricultural implement
US10462966B2 (en) 2015-03-13 2019-11-05 Honey Bee Manufacturing Ltd. Controlling a positioning system for an agricultural implement
CA2937639A1 (en) 2016-07-29 2018-01-29 Honey Bee Manufacturing Ltd. Header cutting system
US10477765B2 (en) * 2017-09-20 2019-11-19 Cnh Industrial America Llc Rotatable coupler for a reel arm of a reel header
US10426091B2 (en) * 2018-11-20 2019-10-01 Honey Bee Manufacturing Ltd. Pickup reel for a crop harvesting header
US11343968B2 (en) * 2018-12-06 2022-05-31 Macdon Industries Ltd Crop harvesting reel with an end shield plate and fingers for guiding crop
CN113039938B (zh) * 2021-03-16 2022-02-15 常州大学 一种高度可调节的拨禾装置

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2380173A (en) * 1943-06-28 1945-07-10 William H Harrison Harvester reel
US2694894A (en) * 1952-06-25 1954-11-23 Arthur A Linscheid Harvester pickup reel
US3302378A (en) * 1964-07-20 1967-02-07 Goodwin Mfg Company Spring finger rotary sweep
US3472008A (en) * 1966-11-14 1969-10-14 Sperry Rand Corp Harvester reel
US3512348A (en) * 1967-04-28 1970-05-19 Hesston Corp Reel for farm implements
GB1462864A (en) * 1973-05-21 1977-01-26 Sperry Rand France Rotary mowers
FR2247153B1 (uk) 1973-05-21 1979-08-03 Sperry Rand France
US4067177A (en) * 1976-08-09 1978-01-10 Universal Harvester Company, Inc. Harvester reel
US5007235A (en) * 1990-06-07 1991-04-16 Hay & Forage Industries Tine tube bearing assembly for a harvesting reel
US5359839A (en) * 1993-07-19 1994-11-01 Deere & Company Toothbar release for harvester header reel
US5595053A (en) * 1995-03-01 1997-01-21 Hcc Inc. Harvesting machine reel
CA2180625C (en) 1996-07-05 2003-09-30 Francois Talbot Finger angle adjustment of a pickup reel of a crop harvesting header
US5987861A (en) * 1996-07-25 1999-11-23 Duncan; Allister T. Pea harvester
US6170244B1 (en) * 1999-04-28 2001-01-09 Deere & Company Cam path for orientating fingers of a harvesting reel
US6453655B2 (en) * 1999-12-09 2002-09-24 Omar Ruben Ferraris Reel for harvesting machines

Also Published As

Publication number Publication date
DE10029372C2 (de) 2001-10-11
WO2001011940A1 (de) 2001-02-22
BR0013351A (pt) 2002-04-23
DE10082341D2 (de) 2002-09-26
DE10029372A1 (de) 2001-04-19
RU2002106822A (ru) 2004-03-10
DK176381B1 (da) 2007-10-22
RU2226331C2 (ru) 2004-04-10
US6698175B1 (en) 2004-03-02
DK200200239A (da) 2002-02-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA67858C2 (en) Device for the teeth carriers of a reel in a header
US3066469A (en) Asparagus harvester
CN110495296A (zh) 联合收割机
US5127217A (en) Round baler having wide windrow converging mechanism
CN104541751B (zh) 水稻小麦联合收割机
US2503828A (en) Seed planter
CN112314127A (zh) 一种播种距离可调式自动播种机
US3101827A (en) High speed planter clutch
JP3234439B2 (ja) 移植機の苗分送方法
SU399224A1 (ru) МОТОВИЛО к ЖАТКЕ ЗЕРНОУБОРОЧНОГО КОМБАЙНА
JPH0228680Y2 (uk)
SU299173A1 (ru) Сетепосадочна машина
SU643112A1 (ru) Наклонна камера жатки зерноуборочного комбайна
JP2518857Y2 (ja) 移植機の苗送り装置
JP2001224224A (ja) コンバインの刈取部
SU1240377A1 (ru) Аппарат дл посадки корнеплодов
US4800673A (en) Arches driver
JP3305908B2 (ja) 移植機の苗取出・供給方法及び装置
JPH11346521A (ja) 作物の収穫機
JPS6341859Y2 (uk)
SU101165A1 (ru) Приспособление к гнездовым се лкам, работающим от узломерной проволоки, дл изменени величины междугнездий в р дках
JP3930827B2 (ja) 野菜移植機のシャッター装置
EP0257697A1 (en) A crop crushing machine
SU1766300A1 (ru) Се лка
SU387640A1 (ru) Прореживатель всходов растений