UA44371C2 - Спосіб випробування трубопроводів і пристрій для контролю трубопроводів - Google Patents

Спосіб випробування трубопроводів і пристрій для контролю трубопроводів Download PDF

Info

Publication number
UA44371C2
UA44371C2 UA2000041869A UA00041869A UA44371C2 UA 44371 C2 UA44371 C2 UA 44371C2 UA 2000041869 A UA2000041869 A UA 2000041869A UA 00041869 A UA00041869 A UA 00041869A UA 44371 C2 UA44371 C2 UA 44371C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
pipeline
information
coil
fact
receiver
Prior art date
Application number
UA2000041869A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Джон Ферріс Берд
Джеймс Едвард Ремшо
Original Assignee
Транско Плс
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Транско Плс filed Critical Транско Плс
Publication of UA44371C2 publication Critical patent/UA44371C2/uk

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01NINVESTIGATING OR ANALYSING MATERIALS BY DETERMINING THEIR CHEMICAL OR PHYSICAL PROPERTIES
    • G01N27/00Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means
    • G01N27/72Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means by investigating magnetic variables
    • G01N27/82Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means by investigating magnetic variables for investigating the presence of flaws
    • G01N27/90Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means by investigating magnetic variables for investigating the presence of flaws using eddy currents
    • G01N27/9013Arrangements for scanning
    • G01N27/902Arrangements for scanning by moving the sensors
    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01NINVESTIGATING OR ANALYSING MATERIALS BY DETERMINING THEIR CHEMICAL OR PHYSICAL PROPERTIES
    • G01N27/00Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means
    • G01N27/72Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means by investigating magnetic variables
    • G01N27/82Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means by investigating magnetic variables for investigating the presence of flaws
    • G01N27/90Investigating or analysing materials by the use of electric, electrochemical, or magnetic means by investigating magnetic variables for investigating the presence of flaws using eddy currents
    • G01N27/9006Details, e.g. in the structure or functioning of sensors

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • Electrochemistry (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Analytical Chemistry (AREA)
  • Biochemistry (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Immunology (AREA)
  • Pathology (AREA)
  • Investigating Or Analyzing Materials By The Use Of Magnetic Means (AREA)
  • Measurement Of Length, Angles, Or The Like Using Electric Or Magnetic Means (AREA)

Abstract

Переміщуваний пристрій для контролю трубопроводу можна буксирувати по трубопроводу за допомогою троса. Пристрій включає в себе блок живлення, ведучий процесорний модуль і котушку, яка генерує поле вихрового струму, яке проходить по трубі. Результуюче поле виявляється ведучим кільцем датчиків і веденим кільцем датчиків. Інформація про амплітуду і фазу виявленого поля разом з інформацією про орієнтацію засобу доставки посилається на базову станцію і, отже, в комп'ютер. Кодер відстані сприяє встановленню положення будь-яких виявлених дефектів.

Description

Винахід відноситься до контролю трубопроводів, а більш конкретно - до засобу доставки, який можна буксирувати по трубопроводу для забезпечення можливості аналізу структури його стінок.
Труби великого діаметра тестують користуючись складними трубопровідними скребками, які можуть працювати навіть тоді, коли труби є діючими, тобто коли по трубі тече, наприклад, газ.
У патенті США 4203069А показана котушка, що формує вихрові струми, призначена для використання з ротором для концентрації поля.
У патенті США 553259ІА розкритий пристрій, що використовує магнітне поле, що обертається для контролю дефектів в стінці банки для напоїв.
У ЕРО0О65325А розкритий дефектоскоп, що використовує вихрові струми з котушки-джерела зі зв'язаним в ній детектором.
У ОРОВО0О56ІТА розкритий дефектоскоп, що використовує передаючі і приймаючі котушки, що використовують дефектоскопію вихровими струмами зі зменшеним шумом.
У ОРОЗ120457А розкритий дефектоскоп, в основу якого покладено застосування вихрових струмів, що використовує котушки для зменшення впливу зовнішньої відхиляючої пластини.
У ОРБ1133856А розкрита детекторна система, що використовує вимірювання товщини за допомогою як вихрових струмів, так і ультразвуку як допоміжний засіб діагностики.
Нарешті, у патенті США 42925 89А, який слід розглядати як прототип заявленого винаходу, описані спосіб та пристрій для контролю труб, що передбачають використання генераторних засобів для генерації поля вихрових струмів всередині трубопроводу шляхом генерації перемінного магнітного поля вздовж труби та детекторний засіб для виявлення результуючого поля, що містить ряд обмоток з котушками та сигнальним процесором, що вимірює амплітуду та фазу сигналу, який характеризує дефект труби.
До недоліків цього рішення слід віднести неможливість його використання для контролю та випробування трубопроводів малого діаметру, які виготовлені як з чорних, так і кольорових металів.
Задача даного винаходу полягає в розробці вдосконаленого пристрою, який забезпечує випробування труб малого діаметра як з чорних, так і з кольорових металів на наявність дефектів.
Відповідно до винаходу, запропонований пристрій контролю трубопроводів, призначений для переміщення по трубопроводу і включаючий в себе генераторний засіб для генерації поля вихрових струмів всередині трубопроводу і детекторний засіб для виявлення результуючого поля, і відмінний тим, що пристрій контролю виконаний з можливістю визначення наявності дефектів в трубопроводах як з чорних, так і з кольорових металів, причому детекторний засіб містить перший і другий приймачі, віддалені в подовжньому напрямі на будь-якій стороні від котушки збудження, що знаходиться в одному місці і створює генераторний засіб, при цьому приймачі виконані з можливістю прийому інформації, що отримується від котушки збудження, в двох місцях, віддалених в подовжньому напрямі, на трубопроводі, причому інформація оновлюється, коли пристрій переміщається по трубопроводу, і передбачено комп'ютерний засіб для вибору частоти збудження котушки в залежності від характеру чорних або кольорових металів трубопроводу, що випробовується.
Відповідно до винаходу, запропонований також спосіб випробування трубопроводу з використанням пристрою контролю трубопроводів, що полягає в тому, що генерують вихровий струм в котушці у вказаному пристрої і виявляють вихровий струм, що індукується в стінці трубопроводу, і який відрізняється тим, що включає етапи, на яких вибирають частоту збудження котушки в залежності від характеру трубопроводу з забезпеченням можливості випробування трубопроводів як із чорних, так і кольорових металів, виявляють вихровий струм, що індукується, в двох місцях, віддалених в подовжньому напрямі від котушки, розташованої в одному місці між ними, і оновлюють інформацію, коли пристрій переміщається вздовж трубопроводу, для забезпечення визначення дефектів в трубопроводі.
Тепер винахід буде описаний на прикладі, причому фіг. 1 зображає конкретний варіант здійснення засобу доставки для трубопроводу відповідно до даного винаходу, фіг. 2 більш детально зображає засоби управління і обробки даних, показані на фіг. 1, фіг. З зображає конфігурацію засобів зчитування зі пов'язаною з ними обробкою, і фіг. 4 зображає алгоритм, пов'язаний з роботою системи.
Пристрій контролю трубопроводу, показаний на фіг. 1, містить засіб доставки, що буксирується 10, показаний всередині труби 11, який можна буксирувати лебідкою (не показана) за допомогою троса 12 для забезпечення випробування труби, по якій він проходить. Засіб доставки, що буксирується містить декілька зв'язаних пристроїв. Вони включають в себе блок живлення 20 і ведучий процесорний модуль 21 і ведуче кільце 22 датчиків. Котушка 24 генерує вихровий струм поля дистанційного управління, який виявляють за допомогою кільця 22 датчиків. Котушка відділена від кільця 22 датчиків за допомогою віддільника 23 для ослаблення будь-якого поля, що безпосередньо передається, між котушкою 24 і датчиком 22. Також передбачене ведене кільце 25, відділене від котушки 24 ослабляючим віддільником 26. Кільце 25 датчиків сполучене з веденим процесорним модулем 27. Базова станція ЗО забезпечує канал зв'язку між засобом доставки 10 і комп'ютером 31 з можливістю ініціювання випробування і прийому результуючої інформації.
Кодер 32 відстані передбачений для генерування інформації про відстань, коли засіб доставки переміщається по трубопроводу. Кодер відстані можна із зручністю встановлювати на барабані троса (не показаний), зв'язаному з лебідкою, таким чином, що коли засіб доставки буксирують, пройдена відстань безперервно оновлюється, а інформація про неї передається зворотно на базову станцію 30.
Пристрій виконаний з можливістю індукування вихрових струмів в стінку трубопроводу завдяки полю змінного струму, що генерується котушкою 24. Автори винаходу встановили, що такі вихрові струми можна використати в трубопроводах як з чорних, так і з кольорових металів (тобто магнітних і немагнітних), і що при наявності гладкої стінки труби забезпечується рівномірне ослаблення поля із збільшенням відстані.
Коли в поверхні присутня неоднорідність, викликана піттінгом, тріщинами і т.д., в полі вихрових струмів, що виявляється, відбуваються зміни, що виявляються за допомогою датчиків 22 і 25. За рахунок використання двох наборів матриць датчиків підвищується здатність до встановлення точки дефекту. Крім того, кожна матриця датчиків має по двадцять чотири датчики, так що можна провести в цілому 48 вимірювань для зчитування амплітуди і 48 вимірювань для зчитування фази, що охоплюють бічну поверхню труби. Автори винаходу встановили, що шляхом проведення вимірювань фази в доповнення до вимірювань амплітуди можна визначати відмінності між внутрішніми і зовнішніми дефектами стінки труби. Інформація може проходити на базову станцію і з неї по 48 аналогових і 48 цифрових каналах.
Описаний пристрій може працювати всередині малих труб діаметром 101,бмм (4 дюйми) і менше і може копіювати структуру при наявності в трубопроводі колін, що мають діаметр закруглення 1,5 0.
Як правило, система може забезпечувати інтервал сканування бмм при швидкості лебідки біля 6 метрів за хвилину. У засіб доставки вбудований акселерометр по осях «х» і «у» для забезпечення інформації про орієнтацію, що посилається в комп'ютер, що викликається тим, що засіб доставки може, зокрема, обертатися під час його переміщення по трубопроводу. Діапазон буксирування може становити декілька сотень метрів, забезпечуючи таким чином дуже корисний і економічно ефективний механізм контролю.
Інформація, що проходить в комп'ютер 31 через базову станцію ЗО, забезпечує визначення ряду параметрів з виявленої інформації. Це може сприяти відображенню «в реальному масштабі часу»: 1. амплітуди і фази, 2. азимута в діапазоні 0 - 360",
З. швидкості.
Крім того, за допомогою комп'ютера можна обчислювати дефекти, включаючи розмір і положення дефектів.
Засіб доставки, показаний на фіг.1, буде мати електронні засоби управління з деякими вимогами до живлення і передачі даних, які детальніше показані на фіг. 2.
Вимоги до живлення засобу доставки приймаються по шині 35 і проходять в блок живлення 20. Вхідним сигналом може бути напруга 1108 змінного струму, а вихідним сигналом блоку живлення буде напруга 1508 постійного струму для задоволення потреб збудження котушки з використанням шини 33. Для електронних схем всередині засобу доставки буде доступна низька напруга постійного струму (наприклад, 2 58). Зв'язок в обох напрямах між засобом доставки і базовою станцією буде здійснюватися через з'єднання 30. Буде використовуватися відповідний протокол зв'язку (наприклад, А5232).
Ведучий процесор 21 буде керуватися мікропроцесором і включати в себе канали передачі даних між ведучим вузлом 22 датчиків і веденим процесором для забезпечення синхронізації, а також управління 32 для збудження котушки. Послідовні дані проходять між ведучим процесором 21 і датчиком 22 по шині 31.
Дані проходять також між веденим процесором 27 і датчиком 25 по шині 34. Замість введення всіх вимог обробки у ведений і ведучий процесори 27 і 21, можна забезпечити узгодження і обробку сигналів всередині вузла датчиків, як показано на фіг. З для ведучих датчиків 22. Тут спеціалізовані апаратні засоби збору даних (засоби 22а9,е узгодження сигналів і мікроконтролер 22) видають поліпшену шумову характеристику і зменшене навантаження обробки на процесор у ведучому модулі 21 і забезпечують прискорену попередню обробку.
Синхронізацією вибірки даних буде управляти опорний вхідний сигнал фази. Частота вибірки буде залежати від вибраної частоти збудження.
Мікроконтролер буде реалізований у вигляді восьмирозрядного мікроконтролера з мінімальною пропускною спроможністю портів. Послідовний інтерфейс за даними буде приймати стандартний протокол.
Канали будуть спареними, як показано, при цьому кожний мікропроцесор 221 підтримує два канали 22а, 226 датчиків зі зв'язаними з ними засобами 224, 22е узгодження сигналів.
Повертаючись до фіг.2, зазначаємо, що єдина котушка збудження 24 забезпечує збудження поля, а датчики підтримуються в безпосередній близькості до стінки труби, причому датчики орієнтації по осях «х» і «у» в кожному вузлі 22, 25 датчиків компенсують обертання всередині труби і перекіс між двома вузлами датчиків. Перед орієнтацією зчитують ідентифікацію засобу доставки і завантажують даний в файл калібрування в комп'ютері 31.
Потім задають конфігурацію засобу доставки за допомогою комп'ютера для формування ряду каналів і вимог до адрес датчиків.
Крім того, задають струм в котушці, що задовольняє технологічним вимогам.
І нарешті, задають частоту збудження котушки. Вона може знаходитися в межах діапазону 20Гц - 1кГціі вибирається в залежності від матеріалу труби, що досліджується, оскільки випробовують трубопроводи як з чорних, так і з кольорових металів. У процесі експлуатації засіб доставки буксирують по трубі, а коли це відбувається, кодер 32 відстані, показаний на фіг.1, буде видавати дані про пройдену відстань.
Для визначення дефектів в трубопроводі, команда сканування даних посилається з комп'ютера і приймається через базову станцію у ведучому контролері засобу доставки. Ця інформація потім повторно передається ведучим контролером у ведений контролер. Потім здійснюється сканування в канали. Ведений контролер посилає дані у ведучий контролер в пакетному форматі, а ведучий контролер приймає також дані з ведучих датчиків. Ведучий контролер збирає дані, що включають в себе інформацію про амплітуду і фазу, і дані орієнтації від обох кілець датчиків і посилає їх в головний комп'ютер для відображення і обробки. Алгоритм роботи типової системи показаний на фіг.4. Крім того, ведучий контролер синхронізує ведений і генерує сигнал збудження котушки, що збуджується. Для гарантії синхронізації між ведучим і веденим контролером можна ввести компенсацію тимчасових затримок.
ря «ЛИ с У) ї
ЛЕН ЕЕ вОУ ЕІ 7 32 с й |) 20,21 ,29 23 25 /26 /25 11 тс еп ен ат
Сачко сте Я о 21 10 27
Фіг. 1
З 0. послідовні дані вузол датчиків зв'язок з засобом 21 и 37 22 г.
Й упрадління І 36 ОТО 20 збудження 25 шо бокс живлення транспортного й ; З засобу | й послідовні дані : І ? 7 (ведений) модуль 35 ? 5 й
Фіг 2 г2а 22а РЕ 2285 . 2 2 Ї і опорний сигнал и фази . Фіг. З команда вмикання ні сканування прийнята? так передача команди вибірки з датчиків збирання даних амплітуди у збирання даних фази форматування пакету п. даних і передача вимірювання струму в котушці . вимірювання азимуту подача опорного сигналу . фази в датчики її
Фіг. 4

Claims (20)

1. Пристрій для контролю трубопроводів, який переміщується по трубопроводу і включає в себе генераторний засіб для генерації поля вихрових струмів всередині трубопроводу і детекторний засіб для виявлення результуючого поля, який відрізняється тим, що пристрій контролю виконаний з можливістю визначення наявності дефектів в трубопроводах як з чорних, так і з кольорових металів, причому детекторний засіб містить перший і другий приймачі, віддалені в подовжньому напрямі на будь-якій стороні від котушки збудження, що знаходиться в одному місці і створює генераторний засіб, при цьому приймачі виконані з можливістю прийому інформації, що надходить від котушки збудження, в двох місцях, віддалених в подовжньому напрямі, на трубопроводі, причому інформація оновлюється при переміщенні пристрою по трубопроводу, і містить комп'ютерний засіб для вибору частоти збудження котушки в залежності від виконання трубопроводу, що випробовується, з чорних і кольорових металів.
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що комп'ютерний засіб виконаний з можливістю вибору частоти в діапазоні 20 Гц - 1 кГц.
3. Пристрій за пп. 1 або 2, який відрізняється тим, що котушка збудження є єдиною котушкою, що збуджується, і відділена від першого і другого приймачів відділялючими засобами, виконаними з можливістю ослаблення будь- якого сигналу, що досягає приймачів не через стінки трубопроводу.
4. Пристрій за пп. 1, 2 або 3, який відрізняється тим, що ведучий процесор сполучений з першим приймачем і котушкою збудження для управління вказаними приймачем і котушкою для видачі інформації про синхронізацію у другий приймач через ведений процесор.
5. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 4, який відрізняється тим, що включає в себе засіб для визначення інформації про вихрові струми, що стосується як амплітуди, так і фази, і засіб для визначення відмінностей між внутрішніми і зовнішніми дефектами стінки труби в залежності від вказаної інформації.
6. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 5, який відрізняється тим, що включає в себе засіб для буксирування пристрою контролю по трубопроводу, засіб для визначення інформації про відстань і засіб для визначення інформації про орієнтацію по азимуту пристрою контролю, коли він переміщається по трубопроводу.
7. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - б, який відрізняється тим, що комп'ютерний засіб виконаний з можливістю відображення інформації про виявлені амплітуду і фазу, а також інформації про азимут і швидкість, коли пристрій переміщається вздовж трубопроводу.
8. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 7, який відрізняється тим, що включає в себе засіб для генерування пакетів даних для передачі у віддалений комп'ютерний засіб для оцінки.
9. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 8, який відрізняється тим, що включає в себе засіб для визначення розмірів дефектної дільниці на трубопроводі.
10. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 9, який відрізняється тим, що детекторний засіб включає в себе безліч котушок датчиків, сполучених за допомогою засобів узгодження сигналів з мікропроцесором, який утворює канал процесора, причому процесор приймає опорний сигнал для синхронізації вибірки даних.
11. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 10, який відрізняється тим, що кожний засіб приймача для виявлення сигналів містить кільце датчиків, рознесених по його периферії.
12. Пристрій за будь-яким з пп. 1 - 11, який відрізняється тим, що він являє собою засіб доставки, що буксирується, виконаний з можливістю проходження по колінах в трубопроводі, і включає в себе перший датчик азимута, розміщений разом з першим приймачем, і другий датчик азимута, розміщений разом з другим приймачем, для видачі інформації про орієнтацію з метою компенсації обертання засобу доставки всередині трубопроводу і будь-якого перекосу між першим і другим приймачами.
13. Спосіб випробування трубопроводу з використанням пристрою для контролю трубопроводу, по якому генерують вихровий струм в котушці у вказаному пристрої і виявляють вихровий струм, що індукується в стінці трубопроводу, який відрізняється тим, що він включає етапи, на яких вибирають частоту збудження котушки в залежності від характеру трубопроводу для забезпечення можливості випробувань трубопроводів як з чорних, так і з кольорових металів, виявляють вихровий струм, що індукується в двох місцях, віддалених в подовжньому напрямі від котушки, розташованої в одному місці між ними, і оновлюють інформацію, коли пристрій переміщається вздовж трубопроводу, для забезпечення визначення дефектів в трубопроводі.
14. Спосіб за п. 13, який відрізняється тим, що частоту збудження вибирають в межах діапазону 20 Гц - 1 кГц.
15. Спосіб за п. 13 або 14, який відрізняється тим, що включає етап ослаблення будь-якого сигналу, що приймається на етапі виявлення, відмінного від сигналу, що приймається через стінку трубопроводу.
16. Спосіб за п. 13, 14 або 15, який відрізняється тим, що етап виявлення включає в себе виявлення амплітуди і фази вихрового струму для визначення відмінностей між внутрішніми і зовнішніми дефектами стінки трубопроводу.
17. Спосіб за будь-яким з пп. 13 - 16, який відрізняється тим, що включає етапи, на яких буксирують пристрій по трубопроводу, визначають пройдену відстань і визначають орієнтацію положення детекторного засобу в трубопроводі, коли пристрій переміщається по трубопроводу.
18. Спосіб за будь-яким з пп. 13 - 17, який відрізняється тим, що включає етап, на якому визначають розміри дефекту в трубопроводі, виходячи з отриманої інформації.
19. Спосіб за будь-яким з пп. 13-18, який відрізняється тим, що використовують пристрій, який являє собою засіб доставки, що буксирується, який виконують з можливістю проходження по колінах в трубопроводі і обладнують першим датчиком азимута, який розміщують разом з першим приймачем, і другим датчиком азимута, який розміщують разом з другим приймачем, для видачі інформації про орієнтацію, для компенсації обертання засобу доставки, що буксирують, всередині трубопроводу і будь-якого перекосу між першим і другим приймачами. при переміщенні засобу доставки по трубопроводу.
20. Спосіб за будь-яким з пп. 13 - 19, який відрізняється тим, що включає етапи, на яких посилають команду сканування із засобу, віддаленого від пристрою, збирають дані амплітуди у відповідь на вказану команду, збирають дані фази у відповідь на вказану команду, форматують дані в пакет, передають пакет у вказаний віддалений засіб і виявляють інформацію про азимут для забезпечення обертання пристрою всередині трубопроводу.
UA2000041869A 1997-09-06 1998-08-24 Спосіб випробування трубопроводів і пристрій для контролю трубопроводів UA44371C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GBGB9718891.6A GB9718891D0 (en) 1997-09-06 1997-09-06 Pipeline inspection device
PCT/GB1998/002547 WO1999013326A1 (en) 1997-09-06 1998-08-24 Eddy current pipeline inspection device and method

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA44371C2 true UA44371C2 (uk) 2002-02-15

Family

ID=10818622

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000041869A UA44371C2 (uk) 1997-09-06 1998-08-24 Спосіб випробування трубопроводів і пристрій для контролю трубопроводів

Country Status (19)

Country Link
US (1) US6456066B1 (uk)
EP (1) EP1012595A1 (uk)
JP (1) JP2001516053A (uk)
KR (1) KR20010023726A (uk)
CN (1) CN1277674A (uk)
AR (1) AR016649A1 (uk)
AU (1) AU731987B2 (uk)
BR (1) BR9815646A (uk)
CA (1) CA2303153A1 (uk)
GB (2) GB9718891D0 (uk)
HU (1) HUP0003512A3 (uk)
ID (1) ID24764A (uk)
IL (1) IL134883A0 (uk)
MX (1) MXPA00002316A (uk)
NZ (1) NZ503358A (uk)
PL (1) PL339080A1 (uk)
SK (1) SK3172000A3 (uk)
UA (1) UA44371C2 (uk)
WO (1) WO1999013326A1 (uk)

Families Citing this family (30)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US6888347B2 (en) * 2003-09-12 2005-05-03 General Electric Company Omnidirectional eddy current probes, array probes, and inspection systems
US7563022B2 (en) * 2003-11-28 2009-07-21 Ontario Power Generation Inc. Methods and apparatus for inspecting reactor pressure tubes
CN100392391C (zh) * 2005-01-17 2008-06-04 林俊明 一种内穿过式低频电磁检测传感器
US7362097B2 (en) * 2005-07-05 2008-04-22 Arizona Public Service Company RFT pipeline inspection system and method therefor
AU2007298991B2 (en) 2006-09-21 2011-05-26 Tuv Rheinland Sonovation Holding B.V. Device and method for detecting an anomaly in an assembly of a first and a second object
US7505859B2 (en) * 2007-04-05 2009-03-17 Olympus Ndt Method and algorithms for inspection of longitudinal defects in an eddy current inspection system
KR100779030B1 (ko) * 2007-05-09 2007-11-23 류재용 매설배관 변형 검출기 및 이를 이용한 매설배관 변형 검사장치
CA2711129A1 (en) * 2007-12-28 2009-07-09 General Electric Company Process and apparatus for testing a component using an omni-directional eddy current probe
GB2468098B (en) * 2007-12-31 2012-03-07 Gen Electric Method for compensation of responses from eddy current probes
US8319494B2 (en) * 2009-06-26 2012-11-27 Tdw Delaware Inc. Pipeline inspection tool with double spiral EMAT sensor array
CN102411028A (zh) * 2011-08-24 2012-04-11 中国科学院等离子体物理研究所 用于核聚变装置块体穿管结构高热负荷部件连接质量的涡流无损检测方法
JP5829930B2 (ja) * 2012-01-27 2015-12-09 日立Geニュークリア・エナジー株式会社 渦電流探傷システム及び渦電流探傷方法
KR101490038B1 (ko) * 2013-08-08 2015-02-06 한국수력원자력 주식회사 열교환기 전열관 와전류검사 교정장치
GB201317673D0 (en) * 2013-10-07 2013-11-20 Guardian Global Technologies Ltd Downhole detection tool
RU2548599C1 (ru) * 2013-12-26 2015-04-20 Федеральное государственное бюджетное образовательное учреждение высшего профессионального образования Северо-Кавказский горно-металлургический институт (государственный технологический университет) Устройство контроля качества протяжённых изделий
US10031108B2 (en) 2014-10-10 2018-07-24 Paul W. Lott Multi-frequency eddy current pipeline inspection apparatus and method
US10101301B2 (en) * 2015-03-24 2018-10-16 Board Of Trustees Of Michigan State University Rotating field transceiver nondestructive inspection probe
US10746698B2 (en) 2017-01-31 2020-08-18 Exxam Systems, LLC Eddy current pipeline inspection using swept frequency
EP3379222B1 (en) 2017-03-22 2020-12-30 Methode Electronics Malta Ltd. Magnetoelastic based sensor assembly
US11135882B2 (en) 2018-02-27 2021-10-05 Methode Electronics, Inc. Towing systems and methods using magnetic field sensing
US11221262B2 (en) 2018-02-27 2022-01-11 Methode Electronics, Inc. Towing systems and methods using magnetic field sensing
WO2019168565A1 (en) 2018-02-27 2019-09-06 Methode Electronics,Inc. Towing systems and methods using magnetic field sensing
US11084342B2 (en) 2018-02-27 2021-08-10 Methode Electronics, Inc. Towing systems and methods using magnetic field sensing
US11014417B2 (en) 2018-02-27 2021-05-25 Methode Electronics, Inc. Towing systems and methods using magnetic field sensing
US11491832B2 (en) 2018-02-27 2022-11-08 Methode Electronics, Inc. Towing systems and methods using magnetic field sensing
KR102099140B1 (ko) * 2018-10-05 2020-04-09 조선대학교산학협력단 와전류 검사용 프로브 및 이를 이용한 비파괴검사 장치
KR102008105B1 (ko) * 2018-12-04 2019-08-07 에디웍스(주) 멀티 채널 와전류센서를 이용한 레일 결함 검출 장치, 센서 교정 방법 및 결함 검출 방법
CN109932419A (zh) * 2019-02-11 2019-06-25 中国石油天然气股份有限公司 一种原油输送管道内腐蚀检测装置及其方法
CN109765292B (zh) * 2019-02-18 2024-03-26 西南石油大学 一种管道缺陷精准定位方法
CN115338202B (zh) * 2022-10-17 2022-12-27 国机传感科技有限公司 一种带有测径功能的柔性清管器

Family Cites Families (20)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2790140A (en) * 1951-10-03 1957-04-23 Houston Oil Field Mat Co Inc Method of and means for testing ferrous material
US3786684A (en) * 1971-12-27 1974-01-22 Automation Ind Inc Pipeline inspection pig
CA1035019A (en) * 1975-11-12 1978-07-18 Patrick C. Porter Accelerometer pig
US4203069A (en) * 1977-12-29 1980-05-13 Electric Power Research Institute, Inc. Method and apparatus for non-destructively testing electrically conductive elongate cylindrical components using an eddy current producing coil with a rotor to concentrate the magnetic field in a selected area
US4292589A (en) * 1979-05-09 1981-09-29 Schlumberger Technology Corporation Eddy current method and apparatus for inspecting ferromagnetic tubular members
CA1208291A (en) * 1981-05-11 1986-07-22 Thomas R. Schmidt Method and apparatus for detecting flaws in tubular metallic members
JPS57190264A (en) * 1981-05-19 1982-11-22 Osaka Gas Co Ltd Defect detector for metal pipe
JPS5975146A (ja) * 1982-10-21 1984-04-27 Chugoku X Sen Kk 金属管の渦流探傷装置
GB2148012B (en) * 1983-10-05 1987-04-01 Robert Wesley Cobcroft Induced magnetic field borehole surveying method and probe
JPS61133856A (ja) * 1984-12-04 1986-06-21 Nippon Telegr & Teleph Corp <Ntt> 地下管路診断方法及びその装置
DE3638936A1 (de) * 1986-11-14 1988-05-26 Kernforschungsz Karlsruhe Verfahren und einrichtung zur detektion von korrosion oder dergleichen
JPH03120457A (ja) * 1989-10-03 1991-05-22 Idemitsu Eng Co Ltd 強磁性金属管の渦流探傷方法および装置
US5117182A (en) * 1990-06-08 1992-05-26 Atomic Energy Of Canada Limited Ferromagnetic eddy current probe having multiple levels of magnetization
US5293119A (en) * 1992-02-20 1994-03-08 Sqm Technology, Inc. Electromagnetic microscope for evaluation of electrically conductive and magnetic materials
US5532591A (en) * 1992-02-27 1996-07-02 Logue; Delmar L. Apparatus for detecting surface flaws in cylindrical articles by means of asymmetric magnetic detection
JPH07248314A (ja) * 1994-03-11 1995-09-26 Toshiba Corp 渦流探傷用プローブ
JPH085611A (ja) * 1994-06-17 1996-01-12 Tokyo Gas Co Ltd リモートフィールド渦流式探傷装置及びデータ収集方法
JP3428734B2 (ja) * 1994-08-01 2003-07-22 東京瓦斯株式会社 金属管探傷装置及び金属管探傷方法
EP0816838A1 (en) * 1996-06-25 1998-01-07 Halliburton Company Apparatus and method for well bore casing inspection
US5821747A (en) * 1997-01-08 1998-10-13 Queen's University At Kingston Method and apparatus for scanning a plurality of parallel pipes for flaws using tube-to-tube through transmissions

Also Published As

Publication number Publication date
AU8871598A (en) 1999-03-29
EP1012595A1 (en) 2000-06-28
WO1999013326A1 (en) 1999-03-18
HUP0003512A3 (en) 2003-05-28
HUP0003512A2 (hu) 2001-02-28
PL339080A1 (en) 2000-12-04
MXPA00002316A (es) 2004-10-14
SK3172000A3 (en) 2000-09-12
GB2329024A (en) 1999-03-10
KR20010023726A (ko) 2001-03-26
BR9815646A (pt) 2002-12-31
IL134883A0 (en) 2001-05-20
CA2303153A1 (en) 1999-03-18
NZ503358A (en) 2001-09-28
AU731987B2 (en) 2001-04-12
AR016649A1 (es) 2001-07-25
GB2329024B (en) 2002-05-29
US6456066B1 (en) 2002-09-24
GB9718891D0 (en) 1997-11-12
JP2001516053A (ja) 2001-09-25
ID24764A (id) 2000-08-03
GB9818387D0 (en) 1998-10-21
CN1277674A (zh) 2000-12-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA44371C2 (uk) Спосіб випробування трубопроводів і пристрій для контролю трубопроводів
US5623203A (en) Remote field flaw sensor including an energizing coil, first and second receiving coil groups oriented perpendicular and a third receiving coil oriented parallel to pipe
US6164137A (en) Electromagnetic acoustic transducer (EMAT) inspection of tubes for surface defects
US20070080681A1 (en) Method and device for the non-destructive and contactless detection of flaws in a test piece moved relative to a probe
US4727321A (en) Method and device for magnetic and ultrasonic testing of ferro-magnetic objects
EP0266103A2 (en) Magnetic flux leakage probe for use in nondestructive testing
RU2012102933A (ru) Способ и установка для удаления двойной индикации дефектов при контроле труб по дальнему полю вихревых токов
KR0169089B1 (ko) 이동 센서를 이용한 과도 전자기 검사 방법 및 장치
WO2002068948A3 (en) Method and apparatus for inspecting pipelines from an in-line inspection vehicle using magnetostrictive probes
US5256966A (en) Method for detecting flaws in a steam generator tube using a flexible eddy current probe having coil bank switching
EP0228473B1 (en) Apparatus for non-destructively inspecting flaw of metal materials utilizing magnetic field
RU2610931C1 (ru) Способ вихретокового контроля электропроводящих объектов и устройство для его реализации
JP2960741B2 (ja) 探傷方法
JP3119321B2 (ja) 埋設管に於ける対象個所の検知方法
GB2334107A (en) Coiled tubing inspection system
KR101988886B1 (ko) 감속과 결함 지시 기능을 구비하는 휴대형 엔코더 장치
RU2681552C1 (ru) Способ обнаружения несанкционированных врезок в трубопровод
JP2921613B2 (ja) 埋設配管の検査方法
JP3769067B2 (ja) 延伸された加工物の欠陥検出方法及び装置
JPS63501659A (ja) 波動エネルギにより導波管を用いて物体を検査および/又は位置決定する方法
RU2191365C2 (ru) Локатор перфорационных отверстий и соединительных муфт обсадных ферромагнитных труб
JPS6345555A (ja) 鋼管の孔食探査方法
JP2542780Y2 (ja) リモートフィールド渦流式探傷装置
RU2000108449A (ru) Способ и устройство для контроля трубопроводов
JPH05196608A (ja) 離隔渦流探傷方法および装置