UA141647U - Матеріал для вагінального лікарського засобу - Google Patents

Матеріал для вагінального лікарського засобу Download PDF

Info

Publication number
UA141647U
UA141647U UAU201908671U UAU201908671U UA141647U UA 141647 U UA141647 U UA 141647U UA U201908671 U UAU201908671 U UA U201908671U UA U201908671 U UAU201908671 U UA U201908671U UA 141647 U UA141647 U UA 141647U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sodium
vaginal
medicinal product
ornidazole
nystatin
Prior art date
Application number
UAU201908671U
Other languages
English (en)
Inventor
Наталія Федорівна Сапожнікова
Original Assignee
Мілі Хелскере Лімітед
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Мілі Хелскере Лімітед filed Critical Мілі Хелскере Лімітед
Priority to UAU201908671U priority Critical patent/UA141647U/uk
Publication of UA141647U publication Critical patent/UA141647U/uk

Links

Landscapes

  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)

Abstract

Матеріал для вагінального лікарського засобу містить активні компоненти та фармацевтично прийнятні допоміжні речовини, причому як активні компоненти містить орнідазол, неоміцину сульфат, преднізолон, протигрибковий агент, згідно з корисною моделлю твердість матеріалу складає 5-7 кг/см2, час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 5-15 хвилин, як протигрибковий агент використовують ністатин, при наступному співвідношенні компонентів, у мас. %: неоміцину сульфат 7,2-10,4 ністатин 1,368-1,92 преднізолон 0,216-0,264 орнідазол 36-44 фармацевтично прийнятні допоміжні речовини решта до 100 %.

Description

Корисна модель належить до галузі медицини, а саме до матеріалів для використання у вагінальних лікарських засобах для профілактики та лікування гінекологічних захворювань.
За офіційними статистичним даними, до 60 9о жінок репродуктивного віку хворіють на гінекологічні захворювання. Та цей показник є значно більшим, якщо враховувати кількість жінок, що не звертаються до лікаря та, наприклад, займаються самолікуванням.
Класифікація гінекологічних захворювань у жінок по загальних типах виглядає наступним чином: 1) інфекційні гінекологічні захворювання. Захворювання інфекційної природи, що виникають в результаті впливу патогенних мікроорганізмів. (вагініт, вагіноз, ендометрит, сальпінгоофорит); 2) ендокринні гінекологічні захворювання. Захворювання, спричинені порушенням роботи залоз статевих органів та, в результаті, гормональними змінами та порушенням гормонального фону (порушення менструального циклу, гіперпролактинемія, синдром полікістозних яєчників); 3) пухлинні гінекологічні захворювання. До цього типу відносять доброякісні та злоякісні пухлини та видозміни шийки матки.
Серед усього спектра гінекологічних захворювань, інфекційні захворювання є найпоширенішими серед усіх захворювань жіночої репродуктивної системи. Процес лікування додатково ускладняється відсутністю симптомів або нечіткими симптомами перебігу інфекційних гінекологічних захворювань; додатково, переважна кількість жінок не звертається до лікаря навіть за наявності тривожних симптомів та не здійснює планові профілактичні огляди у гінеколога (згідно рекомендацій спеціалістів - раз на півроку). Таким чином, ситуація щодо лікування гінекологічних захворювань на сьогоднішній день є складною, є дуже велика кількість випадків захворювань, ускладнень, небажаних наслідків та навіть летальних випадків, які, при своєчасному зверненні та ефективному лікуванні можна попередити та повністю вилікувати.
Зокрема, вагініт (або кольпіт) є запаленням слизової оболонки піхви та вульви. В основному виникає під дією патогенних організмів, таких як СагапегеПйа, Сапаїда, Мусоріазта,
Сатруйобасіег, збудників хламідіозу, гонореї, генітального герпесу, тощо. Хоча, симптоми вагініту, на перший погляд, є несерйозними (свербіж, печія, характерні виділення, біль), наслідки вагініту є небезпечними та можуть призвести до ускладнень перебігу вагітності.
Вагіноз (також бактеріальний вагіноз або гарднерельоз) - виникає в результаті надмірного
Зо росту бактерій та дисбалансу нормальної мікрофлори у піхві. Вагіноз може перебігати без симптомів або з невираженими симптомами (білі або сірі виділення, печія при сечовиділенні).
Вагіноз значно підвищує ризики інших інфекційних захворювань, зокрема таких, що передаються статевим шляхом, таким як ВІЛ/СНІД. Також вагіноз є небезпечним для вагітних жінок та може спричинити передчасні роди.
Таким чином, проблема ефективного лікування гінекологічних захворювань на сьогодні є невирішеною та існує необхідність у розширенні асортименту лікарських засобів для лікування гінекологічних захворювань у жінок.
Останнім часом у цій галузі широко використовуються комбіновані лікарські засоби, що містять два або більше активних фармацевтичних інгредієнти з різним терапевтичним ефектом.
Комбіновані лікарські засоби для лікування гінекологічних захворювань є ефективними з огляду на велику кількість причин виникнення хвороби та велику кількість можливих збудників.
Широкий спектр дії комбінованого препарату дозволяє досягти швидкого полегшення після початку лікування та досягти бажаного терапевтичного ефекту без проведення попередніх лабораторних досліджень для визначення типу інфекції. Додатково, поєднання декількох активних фармацевтичних інгредієнтів в одному препараті дозволяє значно спростити режим лікування та зробити його більш зручним.
Так, одним із компонентів комбінованого препарату для лікування гінекологічних захворювань може бути антипротозойний активний інгредієнт. Зокрема, відомим антипротозойним активним інгредієнтом є орнідазол. Орнідазол належить до групи нітроїмідазолів та характеризується широким спектром дії та невеликою кількістю нетяжких побічних ефектів (переважно, з боку травної системи). Механізм дії орнідазолу пов'язаний з порушенням структури ДНК у чутливих до нього мікроорганізмів (Епіатоебра Пізо1уїса,
Типспотопазх мадіпаїї5, Сіагаїа Іатбійа, Сіовігідішт 5рр., Ризорасіегіит 5рр Васіегоїідез та ін.).
Ще одним можливим компонентом для комбінованого препарату є антибіотик, такий як неоміцин. Неоміцин є природнім антибіотиком, що відноситься до групи амінглікозидів покоління та характеризується широким спектром дії (особливо чутливі грам-негативні бактерії, грам-позитивні - менше). Ністатин є вибірково активним відносно грибків внаслідок здатності зв'язування компоненту грибкової мембрани - ергостеролу. У зв'язку із проявом небажаних побічних ефектів та токсичної дією приймається місцево.
Додатково, як активний компонент для комбінованого препарату для лікування гінекологічних захворювань є кортикостероїдний активний інгредієнт, наприклад, преднізолон.
Преднізолон володіє вираженою глюкокортикоїдною активністю та широко застосовується для лікування запальних хвороб, а також знижує вирогідність утворення рубців при запальних процесах.
У зв'язку із особливостями фармакологічної дії вказаних активних фармацевтичних інгредієнтів на організм людини, окрім перорального введення також пропонується місцеве введення лікарських засобів, хоча інтравагінальне введення є більш складним для пацієнта.
Для ефективного лікування гінекологічних захворювань комбіновані препарати мають бути втілені у фармацевтичних формах, що характеризуються прийнятними терапевтичними властивостями з одного боку, та є зручними у застосуванні, щоб полегшити процес лікування.
Однією із можливих лікарських форм є така тверда форма як вагінальні таблетки. Використання вагінальнх таблеток, зазвичай, відбувається наступним чином: таблетка вводиться якомога глибше в піхву (за допомогою аплікатора або без нього) та залишається у півні на певний час для вивільнення терапевтично ефективної кількості активних речовин та досягнення терапевтичного ефекту. Після закінчення цього періоду дії таблетки, залишки таблетки витікають із піхви та видаляються за допомогою гігієнічних засобів.
На ринку України відомий лікарський засіб у формі вагінальних таблеток НЕОТРИЗОЛ (див. інформацію за посиланням ПпЕр:/лто2досз5.Кіем.цалікімежм.рпр?іа-37706). НЕОТРИЗОЛ містить чотири активних інгредієнти: орнідазол, неоміцину сульфат, міконазол нітрат, преднізолон.
Показання для використання: - лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Сапаїйда аїБісап5), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби); - профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням; - санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями.
Відомий препарат для лікування гінекологічних захворювань застосовується наступним
Зо чином:
Препарат вводити глибоко в піхву по 1 таблетці на ніч. Після введення слід полежати не менше 15 хвилин. Лікування не переривати під час менструації. Слід продовжувати застосовувати таблетки навіть тоді, коли зникли всі симптоми захворювання.
Середня тривалість лікування та профілактики препаратом становить 8 діб. Якщо після 8-
З5 денного курсу терапії симптоми не зникли, то лікування слід повторити.
Порядок введення: 1. Розташувати вагінальну таблетку в аплікаторі. 2. Занурити аплікатор з таблеткою у теплу (30-40 "С) кип'ячену воду на декілька секунд. 3. Обережно вставити аплікатор з таблеткою, якомога глибше у піхву (краще у положенні на спині). 4. Залишити таблетку в піхві, видаливши її з аплікатора, після чого аплікатор помити теплою мильною водою, ополоснути та висушити.
Препарат НЕОТРИЗОЛ має наступні відомі недоліки: - Активний інгредієнт міконазол всмоктуватись навіть при місцевому вагінальному введенні, що обмежує можливості використання препарату через взаємодію з іншими лікарськими засобами (зокрема, антикоагулянтами, циклоспорином, фенітоїном тощо). - Таблетка є недостатньо твердою та може зламатись, зокрема, таке спостерігається часто після розм'якшення таблетки у воді у випадку перебільшення часу витримування таблетки у воді протягом 5-10 секунд, що робить неможливим подальше введення цієї таблетки та призводить до втрат лікарського засобу. - Повільне вивільнення активних інгредієнтів препарату: згідно з рекомендованим режимом лікування, таблетку необхідно залишити на ніч, тобто для прояву терапевтичного ефекту
НЕОТРИЗОЛУ необхідно принаймні 6-8 годин контакту препарату зі слизовою оболонкою піхви. - Тривалий контакт препарату зі слизовою оболонкою піхви призводить до більшого ризику виникнення побічних ефектів: свербіж, печія, роздратування, пересихання слизової тощо. У зв'язку із чутливістю слизової піхви, прояв вказаних побічних ефектів може призвести до повного припинення лікування. - Спосіб лікування є складним та передбачає велику кількість дій, які потрібно виконувати протягом 8 діб.
В основу корисної моделі поставлена задача розширення арсеналу та асортименту місцевих лікарських засобів для лікування гінекологічних захворювань шляхом створення матеріалу для вагінального лікарського засобу, що має гарні показники вивільнення активних фармацевтичних інгредієнтів, є твердим, міцним та стійким до механічного впливу, та характеризується прийнятним часом розпадання матеріалу, з якого створено вагінальний лікарський засіб.
Задача вирішується створенням матеріалу для вагінального лікарського засобу, причому твердість матеріалу складає 5-7 кг/см7, час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 5-15 хвилин, який містить активні компоненти та фармацевтично прийнятні допоміжні речовини, причому як активні компоненти містить орнідазол, неоміцину сульфат, преднізолон та ністатин, при наступному співвідношенні компонентів, у мас. Фо: неоміцину сульфат 7,2-10,4 ністатин 1,368-1,92 преднізолон 0,216-0,264 орнідазол 36-44 фармацевтично прийнятні допоміжні речовини решта до 100 Ор.
Крім того, за одним із варіантів технічного рішення, матеріал для вагінального лікарського засобу містить як фармацевтично прийнятні допоміжні речовини пропілгалат, крохмаль, мікрокристалічну целюлозу, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, діоксид кремнію колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят, тальк, магнію стеарат, натрію карбоксиметилцелюлозу, при наступному співвідношенні компонентів, у мас. Фо: неоміцину сульфат 7,2-10,4 ністатин 1,368-1,92 преднізолон 0,216-0,264 орнідазол 36-44 пропілгалат 0,072-0,088 крохмаль 21,42-26,18 мікрокристалічна целюлоза 18,36-22,44 натрію метилпарабен 0,072-0,088 натрію пропілпарабен 0,018-0,022 діоксид кремнію колоїдний безводний 1,08-1,4 натрію крохмальгліколят 1,08-1,4 тальк 1,08-1,4 магнію стеарат 1,08-1,4 натрію карбоксиметилцелюлоза 1,08-1,4.
Крім того, за одним із варіантів технічного рішення, матеріал для вагінального лікарського засобу має час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм у 8-11 хвилин.
Крім того, за одним із варіантів технічного рішення, матеріал для вагінального лікарського засобу має співвідношенні компонентів, у мас. 9: неоміцину сульфат 7,6-8,8 ністатин 1,36-1,44 преднізолон 0224-0248 орнідазол 39,2-40,8 пропілгалат 0,076-0,084 крохмаль 22,92-24,68 мікрокристалічна целюлоза 19,6-21,2 натрію метилпарабен 0,076-0,084 натрію пропілпарабен 0,0192-0,028 діоксид кремнію колоїдний безводний 1,12-1,28 натрію крохмальгліколят 1,12-1,28 тальк 1,12-1,28 магнію стеарат 1,12-1,28 натрію карбоксиметилцелюлоза 1,12-1,28.
Крім того, за одним із варіантів технічного рішення, матеріал для вагінального лікарського засобу має співвідношенні компонентів, у мас. 9: неоміцину сульфат 8 ністатин 1,3816 преднізолон 0,24 орнідазол 40 пропілгалат 0,08 крохмаль 23,7984 мікрокристалічна целюлоза 20,4 натрію метилпарабен 0,08 натрію пропілпарабен 0,02 діоксид кремнію колоїдний безводний 1,2 натрію крохмальгліколят 12 тальк 1,2 магнію стеарат 1,2 натрію карбоксиметилцелюлоза 1,2.
Крім того, за одним із варіантів технічного рішення, матеріал для вагінального лікарського засобу використовують для виготовлення лікарського засобу, призначеного для лікування гінекологічних захворювань.
Крім того, за одним із варіантів технічного рішення, гінекологічними захворюваннями є бактеріальний вагіноз та вагініт, трихомонадний вагініт, грибковий вагініт, спричинений Сапаїда аібісап5; вагініти, спричинені змішаними інфекціями.
Ністатин - протигрибкова хімічна сполука, яка належить до сполук поліенової групи. Ністатин впливає на мембрану грибків, зв'язуючись з одним із компонентів - ергостеролом. Унаслідок цього порушується структура грибкової клітини і вона гине. Цей компонент має вибіркову токсичність для грибків, тому що клітини людини чи клітини бактерій замість ергостеролу містять холестерол.
Запропонований матеріал для вагінального лікарського засобу містить певним чином підібрані фармацевтично прийнятні допоміжні компоненти для формування матеріалу з певними фізико-хімічними властивостями, з якого виготовляють лікарський засіб для лікування гінекологічних захворювань, наприклад, у формі таблеток. Саме якісний і кількісний склад матеріалу для вагінального лікарського засобу обумовлює винахідницький задум цієї розробки.
Нами було винайдено таке співвідношення активних та допоміжних речовин, яке дозволяє досягти необхідності твердості матеріалу та розпадання матеріалу за певний необхідний час.
Так, такі допоміжні речовини як натрій метилпарабен і натрій пропілпарабен використовуються як консерванти. Натрію метилпарабен та натрію пропілпарабен здатні також проявляти і активність проти дріжджових і пліснявих грибів, а також проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.
Діоксид кремнію колоїдний безводний належить до групи синтетичних активних високодисперсних мінеральних наповнювачів. У фармації використовується як допоміжна речовина, стабілізатор, гелеутворювач, адсорбент, поліпшує плинність таблетованих, мазевих, гелевих та інших сумішей.
Така допоміжна речовина як крохмаль у заявленій фармацевтичній композиції для вагінального застосування виконує функції розріджувача. Розріджувачі вводяться до складу таблеткових сумішей для досягнення необхідної маси таблетованих ліків з малим умістом діючих речовин (зазвичай 0,01-0,001 г).
Також крохмаль у фармацевтичній композиції для вагінального застосування використовується як склеювальний компонент (5-20 95 розчин), а висушений - як ковзний компонент або як допоміжна речовина у процесі дражирування.
Тальк у заявленій фармацевтичній композиції для вагінального застосування використовується як змащувальна речовина, він впливає на сипкість грануляту, має антистатичні й антиадгезійні властивості.
Натрію крохмальгліколят та натрію карбоксиметилцелюлоза у фармацевтичній композиції для вагінального застосування використовуються як розпушувачі.
Мікрокристалічну целюлозу використовують у фармацевтичній композиції для вагінального застосування як розріджувач.
Використання всіх вищевказаних допоміжних речовин сприяє покращенню фізико-хімічних властивостей, а саме покращенню твердості таблетки та розпадання матеріалу через заданий необхідний час.
Вищезазначений склад допоміжних речовин був спеціально розроблений, щоб надати певні фізико-хімічні властивості матеріалу для вагінального лікарського засобу, а саме легшому введенню у піхву, характеризується певними показниками часу розпадання матеріалу, та відповідно вивільнення активних речовин, створює достатню концентрацію активних речовин.
Заявлений матеріал для вагінального лікарського засобу може використовуватись для виготовлення лікарського засобу для лікування нижченаведених гінекологічних захворювань:
- бактеріальний вагіноз; - вагініт; - трихомонадний вагініт; - грибковий вагініт, спричинений Сапаїйда аїБісапв; - вагініти, спричинені змішаними інфекціями (трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби).
ВІДОМОСТІ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗДІЙСНЕННЯ ТЕХНІЧНОГО РІШЕННЯ
Приклад 1
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 62,12 кг орнідазолу, 11,88 кг неоміцину сульфату, 2,45 кг ністатину та 29 кг кукурудзяного крохмалю, 0,11 кг пропілгалату та 31,95 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,34 кг, змішують із 1,66 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 2,7 кг кукурудзяного крохмалю, 0,11 кг натрію метилпарабену, 0,033 кг натрію пропілпарабену та 0,7 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40-45 "С. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом 3 1,62 кг магнію стеарату, 1,62 кг очищеного тальку, 1,62 кг колоїдного діоксиду кремнію, 2,92 кг
Зо кармелози натрію, 1,6 кг кукурудзяного крохмалю і 1,62 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг ж 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 5 хвилин.
Приклад 2
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 59,09 кг орнідазолу, 14,52 кг неоміцину сульфату, 2,11 кг ністатину та 27 кг кукурудзяного крохмалю, 0,11 кг пропілгалату та 32,7 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,39 кг, змішують із 1,61 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 3,15 кг кукурудзяного крохмалю, 0,13 кг натрію метилпарабену, 0,028 кг натрію пропілпарабену та 0,76 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40- 4576. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом з 1,89 кг магнію стеарату, 1,67 кг очищеного тальку, 1,85 кг колоїдного діоксиду кремнію, 3,1 кг кармелози натрію, 1,91 кг кукурудзяного крохмалю і 1,94 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг - 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 7 хвилин.
Приклад З
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 63,63 кг орнідазолу, 12,21 кг неоміцину сульфату, 2,34 кг ністатину та 31 кг кукурудзяного крохмалю, 0,11 кг пропілгалату та 26,75 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,35 кг, змішують із 1,65 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 2,78 кг кукурудзяного крохмалю, 0,11 кг натрію метилпарабену, 0,029 кг натрію пропілларабену та 0,65 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40- 4576. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом з 1,85 кг магнію стеарату, 1,85 кг очищеного тальку, 1,89 кг колоїдного діоксиду кремнію, 3,13 кг кармелози натрію, 1,99 кг кукурудзяного крохмалю і 1,67 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг - 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 8 хвилин.
Приклад 4
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 66,66 кг орнідазолу, 12,87 кг неоміцину сульфату, 2,22 кг ністатину та 26 кг кукурудзяного крохмалю, 0,12 кг пропілгалату та 27,49 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,36 кг, змішують із 1,64 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 3,08 кг кукурудзяного крохмалю, 0,12 кг натрію метилпарабену, 0,029 кг натрію пропілларабену та 0,67 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40- 4576. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55"С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом 60 3 1,94 кг магнію стеарату, 1,71 кг очищеного тальку, 1,76 кг колоїдного діоксиду кремнію, 2,07 кг кармелози натрію, 1,99 кг кукурудзяного крохмалю і 1,98 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг ж 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 9 хвилин.
Приклад 5
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 60,6 кг орнідазолу, 13,2 кг неоміцину сульфату, 2,28 кг ністатину та 30 кг кукурудзяного крохмалю, 0,12 кг пропілгалату та 29,72 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,37 кг, змішують із 1,63 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують З кг кукурудзяного крохмалю, 0,12 кг натрію метилпарабену, 0,03 кг натрію пропілпарабену та 0,72 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40-45 "С. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом з 1,8 кг магнію стеарату, 1,8 кг очищеного тальку, 1,8 кг колоїдного діоксиду кремнію, 2,64 кг
Зо кармелози натрію, 1,25 кг кукурудзяного крохмалю і 1,8 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг ж 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 10 хвилин.
Приклад 6
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 65,15 кг орнідазолу, 12,54 кг неоміцину сульфату, 2,05 кг ністатину та 28 кг кукурудзяного крохмалю, 0,12 кг пропілгалату та 28,24 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,33 кг, змішують із 1,67. кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 2,93 кг кукурудзяного крохмалю, 0,12 кг натрію метилпарабену, 0,027 кг натрію пропілпарабену та 0,74 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40- 4576. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом з 1,67 кг магнію стеарату, 1,94 кг очищеного тальку, 1,67 кг колоїдного діоксиду кремнію, 1,96 кг кармелози натрію, 1,56 кг кукурудзяного крохмалю і 1,71 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг - 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 11 хвилин.
Приклад 7
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 57,57 кг орнідазолу, 13,86 кг неоміцину сульфату, 2,17 кг ністатину та 31 кг кукурудзяного крохмалю, 0,13 кг пропілгалату та 31,21 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,39 кг, змішують із 1,61 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 2,85 кг кукурудзяного крохмалю, 0,11 кг натрію метилпарабену, 0,032 кг натрію пропілларабену та 0,68 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40- 4576. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом 3 1,71 кг магнію стеарату, 1,76 кг очищеного тальку, 1,71 кг колоїдного діоксиду кремнію, 3,34 кг кармелози натрію, 1,81 кг кукурудзяного крохмалю і 1,89 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг - 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 12 хвилин.
Приклад 8
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 56,56 кг орнідазолу, 13,53 кг неоміцину сульфату, 2,51 кг ністатину та 32 кг кукурудзяного крохмалю, 0,13 кг пропілгалату та 30,47 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,38 кг, змішують із 1,62 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 3,23 кг кукурудзяного крохмалю, 0,13 кг натрію метилпарабену, 0,032 кг натрію пропілларабену та 0,79 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40- 4576. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал отриманий на етапі 4 пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом 60 з 1,76 кг магнію стеарату, 1,89 кг очищеного тальку, 1,94 кг колоїдного діоксиду кремнію, 3,48 кг кармелози натрію, 1,6 кг кукурудзяного крохмалю і 1,76 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг - 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 13 хвилин.
Приклад 9
Матеріал для вагінальної таблетки виготовляють наступним чином: 1. В мішалку завантажують 54,54 кг орнідазолу, 14,19 кг неоміцину сульфату, 2,39 кг ністатину та 33 кг кукурудзяного крохмалю, 0,13 кг пропілгалату та 28,98 кг мікрокристалічної целюлози та перемішують протягом 30 хвилин з одержанням першої суміші. 2. Окремо, необхідну кількість преднізолону, а саме 0,4 кг, змішують із 1,6 кг кукурудзяного крохмалю у серійному розведенні, до отримання другої суміші. 3. На наступному етапі готують суспензію - змішують 3, З кг кукурудзяного крохмалю, 0,13 кг натрію метилпарабену, 0,031 кг натрію пропілпарабену та 0,77 кг повідону і необхідну кількість очищеної води у посуді із нержавіючої сталі з сорочкою. Отриману суспензію нагрівають до кипіння і розмішують до отримання однорідної пасти і охолоджують пасту до 40-45 "С. 4. Отриману на 2 етапі другу суміш виливають у першу суміш, отриману на етапі 1, і ретельно перемішують до одержання вологої маси, подібної по консистенції до тіста. 5. Грануляція. Матеріал, отриманий на етапі 4, пропускають через сито 8 мм, встановлене на млині, і збирають вологі гранули у барабані з поліетиленовою підкладкою. б. Висушування. Вологі гранули висушують на візку протягом 45 хвилин або при температурі від 50 до 55 "С протягом 30 хвилин. Всю вологу масу висушують за 3-4 етапи. Вміст вологи перевіряють за допомогою інфрачервоного вологоміра. 7. Зменшення розмірів. Висушені гранули пропускають через сито 20 меш. Грубі гранули пропускають через гранулятор 20 меш. Зважують і реєструють вагу гранул. 8. Змащення. Сухі просіяні гранули завантажують в чистий сухий стрічковий змішувач разом 3 1,98 кг магнію стеарату, 1,98 кг очищеного тальку, 1,98 кг колоїдного діоксиду кремнію, 3,53 кг
Зо кармелози натрію, 1,37 кг кукурудзяного крохмалю і 1,85 кг натрію крохмальгліколяту та перемішують протягом 20 хвилин. 9. Компресування. Змащені гранули відділяють на ротаційну компресійну машину.
Отриманий матеріал для вагінальної таблетки відповідає наступним критеріям:
Маса партії: 150 кг ж 5 95 мас, крихкість: не більше 1,0 95 втрати маси матеріалу, твердість: 5-7 кг/сме. Час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 15 хвилин.
Випробування виготовлених з триманого за прикладами 1-9 матеріалу таблеток, показали, що витримування таблеток у воді з температурою 30-40 "С протягом 15-30 секунд, та потім введення у піхву за допомогою аплікатора, не спостерігалось жодного випадку зламування таблеток.
Технічний результат, який досягається технічним рішенням: - розширення арсеналу та асортименту вагінальних лікарських засобів для лікування гінекологічних захворювань; - створення матеріалу для вагінального лікарського засобу, із кращими фізико-хімічними властивостями (збільшена твердість, збільшений час розпадання під дією води, збільшений час витримування у воді для початку розпадання у воді) дозволяє виготовити вагінальний лікарський засіб із кращими механічними характеристиками, та який витримує механічні навантаження під час введення лікарського засобу у піхву; - має кращі показники вивільнення активних фармацевтичних інгредієнтів.
Наведені приклади лише ілюструють технічне рішення, але не обмежують його.

Claims (7)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Матеріал для вагінального лікарського засобу, який містить активні компоненти та фармацевтично прийнятні допоміжні речовини, причому як активні компоненти містить орнідазол, неоміцину сульфат, преднізолон, протигрибковий агент, який відрізняється тим, що твердість матеріалу складає 5-7 кг/сме, час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10-11 мм на 6-7 мм складає 5-15 хвилин, як протигрибковий агент використовують ністатин, при наступному співвідношенні компонентів, у мас. 9о: неоміцину сульфат 7,2-10,4 ністатин 1,368-1,92 преднізолон 0,216-0,264 орнідазол 36-44 фармацевтично прийнятні допоміжні речовини решта до 100 Ор.
2. Матеріал для вагінального лікарського засобу за пунктом 1, який відрізняється тим, що як фармацевтично прийнятні допоміжні речовини використовують пропілгалат, крохмаль, мікрокристалічну целюлозу, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, діоксид кремнію колоїдний безводний, натрію крохмальгліколят, тальк, магнію стеарат, натрію карбоксиметилцелюлозу, при наступному співвідношенні компонентів, у мас. 90: неоміцину сульфат 7,2-10,4 ністатин 1,368-1,92 преднізолон 0,216-0,264 орнідазол 36-44 пропілгалат 0,072-0,088 крохмаль 21,42-26,18 мікрокристалічна целюлоза 18,36-22,44 натрію метилпарабен 0,072-0,088 натрію пропілпарабен 0,018-0,022 діоксид кремнію колоїдний безводний 1,08-1,4 натрію крохмальгліколят 1,08-1,4 тальк 1,08-1,4 магнію стеарат 1,08-1,4 натрію карбоксиметилцелюлоза 1,08-1,4.
3. Матеріал для вагінального лікарського засобу за будь-яким з пунктів 1-2, який відрізняється тим, що час розпадання матеріалу у вигляді паралелепіпеда із розмірами сторін 20-21 мм на 10- 11 мм на 6-7 мм складає 8-11 хвилин.
4. Матеріал для вагінального лікарського засобу за будь-яким із пунктів 2-3, який відрізняється тим, що співвідношення компонентів складає, у мас. 90: неоміцину сульфат 7,6-8,8 ністатин 1,36-1,44 преднізолон 0224-0248 орнідазол 39,2-40,8 пропілгалат 0,076-0,084 крохмаль 22,92-24,68 мікрокристалічна целюлоза 19,6-21,2 натрію метилпарабен 0,076-0,084 натрію пропілпарабен 0,0192-0,028 діоксид кремнію колоїдний безводний 1,12-1,28 натрію крохмальгліколят 1,12-1,28 тальк 1,12-1,28 магнію стеарат 1,12-1,28 натрію карбоксиметилцелюлоза 1,12-1,28.
5. Матеріал для вагінального лікарського засобу за пунктом 4, який відрізняється тим, що співвідношення компонентів складає, у мас. 90: неоміцину сульфат 8 ністатин 1,3816 преднізолон 0,24 орнідазол 40 пропілгалат 0,08 крохмаль 23,7984 мікрокристалічна целюлоза 20,4 натрію метилпарабен 0,08 натрію пропілпарабен 0,02 діоксид кремнію колоїдний безводний 1,2 натрію крохмальгліколят 12 тальк 1,2 магнію стеарат 1,2 натрію карбоксиметилцелюлоза 1,2.
6. Матеріал для вагінального лікарського засобу за будь-яким із пунктів 1-5, який відрізняється тим, що його використовують для виготовлення лікарського засобу, призначеного для лікування гінекологічних захворювань.
7. Матеріал для вагінального лікарського засобу за пунктом 6, який відрізняється тим, що гінекологічними захворюваннями є бактеріальний вагіноз та вагініт, трихомонадний вагініт, грибковий вагініт, спричинений Сапайда аїрісапе; вагініти, спричинені змішаними інфекціями.
UAU201908671U 2019-07-19 2019-07-19 Матеріал для вагінального лікарського засобу UA141647U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201908671U UA141647U (uk) 2019-07-19 2019-07-19 Матеріал для вагінального лікарського засобу

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201908671U UA141647U (uk) 2019-07-19 2019-07-19 Матеріал для вагінального лікарського засобу

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA141647U true UA141647U (uk) 2020-04-27

Family

ID=71115012

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201908671U UA141647U (uk) 2019-07-19 2019-07-19 Матеріал для вагінального лікарського засобу

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA141647U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11291632B2 (en) Synthetic progestogens and pharmaceutical compositions comprising the same
US11951213B2 (en) Synthetic progestogens and pharmaceutical compositions comprising the same
US8404272B2 (en) Fiber-reinforced composite rings for intravaginal controlled drug delivery
JP5409596B2 (ja) 婦人科の障害の治療における乳酸オリゴマーの使用
KR102217942B1 (ko) 과한 체중으로 영향 받은 여성 환자를 위한 드로스피레논-기반의 피임제
KR20120044307A (ko) 긴급 피임용 제약 조성물
CN104470498B (zh) 含有低聚乳酸的药物组合物
KR100782638B1 (ko) 에스트로겐 화합물 및 프로게스테론 화합물로 이루어진호르몬 조성물
EP2210585A1 (en) SPRM pharmaceutical compositions methods of treatment using them
DE60012554T2 (de) Beta-agonisten zur behandlung der endometriose bzw. unfruchtbarkeit oder steigerung der fruchtbarkeit
EP2329819B1 (en) Pharmaceutical composition for use in treating sexually transmitted infections
Krishna et al. A review on vaginal drug delivery systems
Gupta et al. Intravaginal delivery approaches for contraception: an overview with emphasis on gels
UA141647U (uk) Матеріал для вагінального лікарського засобу
UA142171U (uk) Матеріал для вагінального лікарського засобу
US11413249B2 (en) Synthetic progestogens and pharmaceutical compositions comprising the same
CN101730514A (zh) 用于类固醇阴道释放的新体系的药物组合物
CN102872024A (zh) 口腔内使用的米索前列醇药物组合物
CN101502513A (zh) 一种利福昔明缓释制剂组合物及其制备方法
UA141646U (uk) Фармацевтична композиція для вагінального застосування для лікування гінекологічних захворювань
RU2320319C1 (ru) Суппозитории вагинальные
EP4324465A1 (en) Compounds for use in the treatment of a microbial infection in the urogenital system