UA124059C2 - Аварійний термоклапан одноразової дії - Google Patents

Аварійний термоклапан одноразової дії Download PDF

Info

Publication number
UA124059C2
UA124059C2 UAA201808819A UAA201808819A UA124059C2 UA 124059 C2 UA124059 C2 UA 124059C2 UA A201808819 A UAA201808819 A UA A201808819A UA A201808819 A UAA201808819 A UA A201808819A UA 124059 C2 UA124059 C2 UA 124059C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
fuse
channel
emergency
thermovalve
coolant
Prior art date
Application number
UAA201808819A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Ніколай Юрьєвіч Журавльов
Николай Юрьевич Журавлев
Ігорь Івановіч Шмаль
Игорь Иванович Шмаль
Original Assignee
Акционєрноє Общєство Інжинірінговая Компанія "Асе"
Акционерное общество Инжиниринговая компания "АСЭ"
Акционєрноє Общєство "Атоменергопроект"
Акционерное Общество "Атомэнергопроект"
Акционєрноє Общєство "Наука І Інновациі"
Акционерное Общество "Наука И Инновации"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Акционєрноє Общєство Інжинірінговая Компанія "Асе", Акционерное общество Инжиниринговая компания "АСЭ", Акционєрноє Общєство "Атоменергопроект", Акционерное Общество "Атомэнергопроект", Акционєрноє Общєство "Наука І Інновациі", Акционерное Общество "Наука И Инновации" filed Critical Акционєрноє Общєство Інжинірінговая Компанія "Асе"
Publication of UA124059C2 publication Critical patent/UA124059C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F16ENGINEERING ELEMENTS AND UNITS; GENERAL MEASURES FOR PRODUCING AND MAINTAINING EFFECTIVE FUNCTIONING OF MACHINES OR INSTALLATIONS; THERMAL INSULATION IN GENERAL
    • F16KVALVES; TAPS; COCKS; ACTUATING-FLOATS; DEVICES FOR VENTING OR AERATING
    • F16K17/00Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F16ENGINEERING ELEMENTS AND UNITS; GENERAL MEASURES FOR PRODUCING AND MAINTAINING EFFECTIVE FUNCTIONING OF MACHINES OR INSTALLATIONS; THERMAL INSULATION IN GENERAL
    • F16KVALVES; TAPS; COCKS; ACTUATING-FLOATS; DEVICES FOR VENTING OR AERATING
    • F16K17/00Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves
    • F16K17/36Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves actuated in consequence of extraneous circumstances, e.g. shock, change of position
    • F16K17/38Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves actuated in consequence of extraneous circumstances, e.g. shock, change of position of excessive temperature
    • F16K17/383Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves actuated in consequence of extraneous circumstances, e.g. shock, change of position of excessive temperature the valve comprising fusible, softening or meltable elements, e.g. used as link, blocking element, seal, closure plug
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F16ENGINEERING ELEMENTS AND UNITS; GENERAL MEASURES FOR PRODUCING AND MAINTAINING EFFECTIVE FUNCTIONING OF MACHINES OR INSTALLATIONS; THERMAL INSULATION IN GENERAL
    • F16KVALVES; TAPS; COCKS; ACTUATING-FLOATS; DEVICES FOR VENTING OR AERATING
    • F16K17/00Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves
    • F16K17/40Safety valves; Equalising valves, e.g. pressure relief valves with a fracturing member, e.g. fracturing diaphragm, glass, fusible joint

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Safety Valves (AREA)
  • Temperature-Responsive Valves (AREA)

Abstract

Аварійний термоклапан одноразової дії містить корпус, в якому виконано наскрізний канал для подачі охолоджувальної рідини через його вхідний отвір в напрямку його вихідного отвору, і плавкий запобіжник, розташований в наскрізному каналі корпусу і складений з щонайменше двох частин, котрі повністю перекривають переріз наскрізного каналу, виконані з матеріалів з різною температурою плавлення і розташовані в наскрізному каналі послідовно, з наростанням температури плавлення кожної наступної частини в напрямку від вхідного отвору наскрізного каналу до його вихідного отвору, при цьому корпус може мати поперечні ребра жорсткості і/або поперечні уступи в місці розташування плавкого запобіжника.

Description

Галузь техніки
Винахід стосується машинобудування, а саме аварійних термоклапанів одноразової дії зі вставкою, що підлягає руйнуванню, і може бути використаний у металургії, нафтовій, газовій та атомній промисловості, зокрема в атомних електростанціях, і в інших сферах техніки, за умови необхідності подачі охолоджувальної рідини в об'єм з високими теплофізичними параметрами при виникненні аварійних ситуацій.
Попередній рівень техніки
Відомий термоклапан, що містить стопор і плавку вставку, яка в разі необхідності спрацьовує по заданому температурному діапазону (Патент РФ 2149303, пріоритет 23.11.1991,
МПК: Е16К 17/40).
Даний клапан повинен надійно спрацьовувати в аварійних режимах при підвищенні температури понад допустиме значення, проте, через те, що як запірний елемент використано кульку, витрата середовища через клапан обмежена і не є стійкою.
Відомий термоклапан, що містить два аксіально встановлених підпружених штока, плавкий запобіжник, притискну прокладку і фіксатор, що з'єднує між собою прилеглі кінці першого і другого штоків (патент СВ 2342709, публікація 19.04.2000, МПК Е16К 17/40).
Недоліком даного технічного рішення є низька надійність роботи зазначеного клапана, так як запобіжник віддалений від контрольованої зони і розташований в середній частині корпусу клапана.
Найбільш близьким аналогом винаходу є аварійний термоклапан одноразової дії, переважно для подачі охолоджувальної води, що містить циліндроподібний корпус, в якому на торцях зроблено вхідний і вихідний отвори, розміщені в циліндроподібному корпусі, аксіально встановлені перший і другий підпружені штоки, на кінці другого з яких закріплена засувка з притискною прокладкою для герметичного перекриття вхідного отвору, плавкий запобіжник і фіксатор, що з'єднує між собою протилежні кінці першого і другого штоків, при цьому запобіжник розташований в перфорованій гільзі, яка змонтована на стінці вихідного отвору циліндроподібного корпусу, на вільному кінці першого штока встановлений поршень з можливістю входження всередину перфорованої гільзи, а фіксатор складається зі встановленого на кінці першого штока конуса з розташованим на ньому в розведеному
Зо положенні розрізним пружинним кільцем, упорної втулки для кільця та обичайки, яка укріплена на другому штоку, при цьому кільце встановлено таким чином, що при русі першого штока воно зісковзує з конуса всередину обичайки для забезпечення переміщення штоків в одному напрямку (патент Мо 2469233, заявка Мо 2011145286/06 від 09.11.2011, МПК: Ет16К 17/40- прототип).
Зазначений клапан працює наступним чином. Командою на спрацьовування аварійного термоклапана (режим подачі охолоджувальної води) є підвищення температури в районі вихідного отвору циліндроподібного корпусу. Температура повинна бути достатньою для розкладання плавкого запобіжника, на який спирається підпружений поршень. Плавкий запобіжник розплавляється приблизно при температурі 600 "С і витікає з отворів перфорованої гільзи, поршень вдавлюється пружиною в гільзу і тягне за собою шток, який ковзає по втулці.
Розрізне розведене пружинне кільце фіксатора зіштовхується торцем втулки на конусний кінцевик і стискається, потрапляючи всередину обичайки, звільняючи хід обичайки зі штоком, який в свою чергу викликає ударне розширення пружини і зміщує обичайку, яка осідає на пусковий циліндр. Водночас шток тягне за собою заслінку з прокладкою і відкриває вхідний отвір для подачі охолоджувальної води до обладнання.
Вода надходить з ємності і рухається по вхідному отвору між посадковим місцем сідла засувки далі в міжреберні канали, обмежені ребрами, до вихідного отвору для подачі на охолоджуване обладнання.
Недоліками такого рішення є низька витрата охолоджувальної рідини в режимі подачі охолоджувальної води через захаращення проточної частини клапана конструктивними елементами, недостатня надійність роботи аварійного термоклапана, обумовлена необхідністю виконання послідовних механічних переміщень ряду елементів клапана для його відкриття, великий обсяг періодичних регламентних робіт в режимі очікування, таких як повірки зусиль пружин, що постійно перебувають у високонавантаженому стані в режимі очікування, або їх періодичні заміни, значна громіздкість конструкції.
Розкриття винаходу
Задачею цього винаходу є розробка конструкції аварійного термоклапана одноразової дії з високою надійністю та ефективністю роботи, що забезпечується за рахунок підвищення витрати охолоджувальної рідини в режимі подачі охолоджувальної рідини при збереженні його габаритів бо і підвищення технологічності обслуговування в ході експлуатації.
Технічним результатом цього винаходу є підвищення надійності та ефективності роботи аварійного термоклапана одноразової дії за рахунок підвищення витрати охолоджувальної рідини в режимі подачі охолоджувальної рідини при збереженні його габаритів.
Технічний результат досягається тим, що в запропонованому аварійному термоклапані одноразової дії, що містить корпус, в якому зроблено наскрізний канал для подачі охолоджувальної рідини через його вхідний отвір в напрямку його вихідного отвору, і плавкий запобіжник, розташований в наскрізному каналі корпусу, плавкий запобіжник складається з, щонайменше, двох частин, котрі повністю перекривають переріз наскрізного каналу, виконаних з матеріалів з різною температурою плавлення і розташованих в наскрізному каналі послідовно, з наростанням температури плавлення кожної наступної частини в напрямку від вхідного отвору наскрізного каналу до його вихідного отвору.
У варіанті виконання корпус в місці розміщення запобіжника забезпечений поперечними ребрами жорсткості.
У варіанті виконання корпус має поперечні уступи, виконані в місці розташування плавкого запобіжника, зі змінним поперечним перерізом наскрізного каналу в напрямку від вхідного отвору до вихідного.
Короткий опис креслень
Суть запропонованого технічного рішення розкрита на Фіг. 1, де показано в розрізі бажаний варіант виконання аварійного термоклапана одноразової дії в початковому положенні, в режимі очікування.
На Фіг 2 показано в розрізі бажаний варіант виконання аварійного термоклапана одноразової дії в режимі подачі охолоджувальної рідини, тобто після руйнування плавкого запобіжника, стрілками показано напрямок руху охолоджувальної рідини.
Запропонований аварійний термоклапан одноразової дії в бажаному варіанті містить корпус 1, розміщений і закріплений в стінці 4 приміщення, всередині якого можлива аварія з різким підвищенням теплофізичних параметрів. У корпусі 1 зроблено наскрізний канал, що має вхідний отвір 2 і вихідний отвір З, виконані з можливістю подачі охолоджувальної рідини з ємності 5 в область високих теплофізичних параметрів з протилежного боку аварійного термоклапана при виникненні аварійної ситуації тобто перевищення проектного значення температури
Зо середовища біля вихідного отвору 3. Усередині наскрізного каналу встановлено запобіжник, що складається з контактуючої з охолоджувальною рідиною першої частини 6 їі контактуючої з середовищем з високими теплофізичними параметрами другої частини 7 плавкого запобіжника, що повністю перекривають переріз наскрізного каналу. Таким чином, плавкий запобіжник складається з двох компонентів: першої частини 6 і другої частини 7, розташованих у напрямку від вхідного отвору 2 до вихідного 3, котрі контактують між собою і внутрішніми стінками корпусу клапана.
При цьому перша частина б плавкого запобіжника виконана з матеріалу з меншою температурою плавлення, ніж друга частина 7 плавкого запобіжника.
Корпус 1 може мати поперечні уступи, розміщені в місці розташування плавкого запобіжника. Вхідний отвір 2 наскрізного каналу термоклапана сполучається з охолоджувальною рідиною в ємності 5. В останній підтримується необхідний рівень рідини для забезпечення подачі її самопливом через відкритий термоклапан при виникненні високих теплофізичних параметрів в області, що межує зі вихідним отвором З наскрізного каналу. Стінка 4 приміщення, в якому в аварійних умовах виникають високі теплофізичні параметри, служить перепоною для поширення виникаючих високих теплофізичних параметрів в навколишнє середовище і сусідні об'єми, приміщення. Крім того, до стінки приміщення 4 герметично кріпиться аварійний термоклапан з можливістю обслуговування протягом терміну експлуатації.
Сполучення з ємністю 5 з охолоджувальною рідиною забезпечується для вхідного отвору 2 аварійного термоклапана з метою виконання клапаном своїх функцій в режимі подачі охолоджувальної рідини.
Запропонований аварійний термоклапан функціонує в двох режимах: у режимі очікування та у режимі подачі охолоджувальної рідини наступним чином.
У режимі очікування теплофізичні параметри у вихідного отвору З недостатньо високі для того, щоб викликати плавлення другої частини 7 легкоплавкої вставки плавкого запобіжника, який перекриває переріз наскрізного каналу і перешкоджає витіканню охолоджувальної рідини з бака 5. При цьому плавкий запобіжник витримує тиск гідравлічного стовпа охолоджувальної рідини в ємності 5 і розрахункові ударні навантаження з боку вихідного отвору З за рахунок сил адгезії, що зв'язує корпус 1 і плавкий запобіжник, а в бажаному варіанті - також за рахунок розміщення уступів і поперечних ребер жорсткості в місці розміщення плавкого запобіжника.
Крім того, в режимі очікування можуть виникати ударні навантаження, такі як стрибки тиску, при яких аварійний термоклапан повинен забезпечувати герметичність конструкції до моменту досягнення заданих теплофізичних параметрів у вихідного отвору 3, тобто перешкоджати протоку розміщеної в баку охолоджувальної рідини 5 від вхідного отвору 2 до вихідного отвору 3. Демпфірування ударних навантажень виробляється, в основному, другою частиною 7 плавкого запобіжника, яка безпосередньо контактує з середовищем з високими теплофізичними параметрами.
Варіант втілення винаходу
Запропонований аварійний термоклапан є пасивним пристроєм, який відповідно до регламенту періодично проходить огляд і періодичну зміну аварійних термоклапанів відповідно до регламенту. При цьому виконання аварійного термоклапана з плавким запобіжником, що складається з декількох частин, що повністю перекривають переріз наскрізного каналу аварійного термоклапана, не містить рухомих механічних пристроїв. Це підвищує технологічність процесу обслуговування клапана, спрощує процедуру обслуговування і тим само підвищує надійність і ефективність роботи аварійного термоклапана.
Подією, за якої відбувається спрацьовування аварійного термоклапана, тобто перехід з режиму очікування в режим подачі охолоджувальної рідини, є підвищення теплофізичних параметрів, зокрема, температури, в районі вихідного отвору З наскрізного каналу. Значення температури (далі - температура відкриття), перевищення якого призводить до зміни режиму роботи термоклапана - з режиму очікування в режим подачі охолоджувальної рідини - встановлюється при виготовленні аварійного термоклапана шляхом вибору матеріалів, з яких виготовляються частини плавкого запобіжника.
Спрацьовування аварійного термоклапана відбувається наступним чином. Після досягнення температури середовища у вихідного отвору З значень, рівних або таких, що перевершують температуру плавлення і руйнування другої частини 7 плавкого запобіжника, відбувається плавлення і руйнування другої частини 7 плавкого запобіжника. Запобіжник до моменту руйнування сприймає тиск гідростатичного стовпа рідини в баку 5 з охолоджувальною рідиною, а процес руйнування другої частини 7 плавкого запобіжника ініціюється виключно контактом з високотемпературним середовищем біля вихідного отвору 3. При цьому перша частина 6
Зо плавкого запобіжника виконує роль теплоїзолятора, що не допускає контакту з охолоджувальною рідиною другої частини 7 плавкого запобіжника до моменту повного плавлення і руйнування частини 7. Цим забезпечується максимальне звільнення прохідного перерізу наскрізного каналу термоклапана, в якому спочатку перебувала друга частина 7 плавкого запобіжника (в режимі очікування), в ході відкриття термоклапана - при переході в режим подачі охолоджувальної рідини.
Після руйнування другої частини 7 плавкого запобіжника, виникає безпосередній контакт високотемпературного середовища з першою частиною 6 плавкого запобіжника. Контакт першої частини б плавкого запобіжника із середовищем при високих теплофізичних параметрах і гідростатичний тиск охолоджувального середовища в ємності 5 спільно призводять до швидкого плавлення і руйнування частини б плавкого запобіжника. Останнє обумовлюється тим, що температура плавлення першої частини 6 плавкого запобіжника нижча, ніж для матеріалу другої частини 7, і температура плавлення першої частини 6 плавкого запобіжника не значною мірою перевершує температуру охолоджувальної рідини. По завершенні руйнування плавкого запобіжника наскрізний канал аварійного термоклапана від вхідного отвору 2 до вихідного З вільний, перешкоди для протоку охолоджувальної рідини через аварійний термоклапан відсутні.
Таким чином, термоклапан функціонує в режимі подачі охолоджувальної рідини через повний переріз наскрізного каналу з ємності 5 самопливом в область з високими теплофізичними параметрами, як показано на рис. 2, що забезпечує високу надійність і ефективність роботи аварійного термоклапана. Ще раз підкреслимо, що рух охолоджувальної рідини на вхідному отворі 2 забезпечується надлишковим тиском, що виникає завдяки існуванню тиску гідростатичного стовпа рідини в ємності 5.
Промислова придатність
Підвищення міцності плавкого запобіжника термоклапана в умовах значних перепадів тисків може досягатися встановленням поперечних ребер жорсткості, які збільшують міцність плавкого запобіжника, що знаходиться в режимі очікування термоклапана, і не створюють значного захаращення прохідного перерізу в режимі подачі охолоджувальної рідини.
Поперечний переріз наскрізного каналу аварійного термоклапана може змінюватися уздовж осьової координати наскрізного каналу. Це може бути забезпечено, наприклад, одним або декількома уступами в місці розміщення плавкого запобіжника. У цьому випадку збільшується бо граничний перепад тиску для термоклапана в режимі очікування при виникненні аварійних стрибків тиску в області з високими теплофізичними параметрами, так як в даному випадку фіксацію плавкого запобіжника, крім сил адгезії, що виникають на межі плавкого запобіжника і корпусу 1, здійснює механічний контакт плавкого запобіжника з одним або декількома уступами.
У кращому варіанті винаходу уступи виконані в місці розташування другої частини 7 плавкого запобіжника аварійного термоклапана.
Запропонована конструкція аварійного термоклапана виконана без застосування механічних компонентів, які переміщуються при відкритті термоклапана. Це дозволяє підвищити надійність функціонування термоклапана. Дана конструкція дозволяє збільшити прохідний перетин термоклапана за сталих габаритних розмірів або знизити останні при незмінній витраті охолоджувальної рідини. Оптимізація масових і габаритних характеристик аварійного термоклапана також забезпечує зниження собівартості виготовлення термоклапана.
Запропонований аварійний термоклапан одноразової дії має високу надійність і може бути використаний в металургії, нафтовій газовій та атомній промисловості, зокрема, в атомних електростанціях, а також в інших областях техніки за умови необхідності подачі охолоджувальної рідини в обсяг з високими теплофізичними параметрами при виникненні аварійних ситуацій.

Claims (3)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Аварійний термоклапан одноразової дії, що містить корпус, в якому виконано наскрізний канал для подачі охолоджувальної рідини через його вхідний отвір в напрямку його вихідного отвору, і плавкий запобіжник, розташований в наскрізному каналі корпусу, який відрізняється тим, що плавкий запобіжник складається з щонайменше двох частин, котрі повністю перекривають переріз наскрізного каналу, виконані з матеріалів з різною температурою плавлення і розташовані в наскрізному каналі послідовно, з наростанням температури плавлення кожної наступної частини в напрямку від вхідного отвору наскрізного каналу до його вихідного отвору.
2. Аварійний термоклапан за п. 1, який відрізняється тим, що корпус в місці розташування запобіжника забезпечений поперечними ребрами жорсткості. Зо
3. Аварійний термоклапан за п. 1, який відрізняється тим, що корпус має поперечні уступи, виконані в місці розташування плавкого запобіжника. или ; 1 ско і Як бен оо ЕК ТИНИ що сан ша те ен кн - МО их юю Е зна миня перо ШИ х Й як аа ви я шко одн В піно но і сили 5 оо т тт мих ких ОН от етос ох и М оно й Кк с Мих оо М БОКОМ ОЯ ко ттттттстртитя ж их кое ВИН НН -- их см УМО шк з є ре. Еш мно шішшо шщу : ЯКО ша ня нон - я тт, сл сс о ВИН чати д о: ЖИ нт - Ах не хо Б вини шеннозещо щш шкі чі і-ї й Б ша нини Є Й пеки клі В ана дону ння кл «среди -- Яодин ро Кекс н- шов Ат 7 У й Гір у / я Я є а ше кій х Н ос ш--і де іч МО
Фіг. 1
UAA201808819A 2017-09-04 2017-10-24 Аварійний термоклапан одноразової дії UA124059C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
RU2017131093A RU2666841C1 (ru) 2017-09-04 2017-09-04 Аварийный термоклапан одноразового действия
PCT/RU2017/000776 WO2019045592A1 (ru) 2017-09-04 2017-10-24 Аварийный термоклапан одноразового действия

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA124059C2 true UA124059C2 (uk) 2021-07-14

Family

ID=63580555

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201808819A UA124059C2 (uk) 2017-09-04 2017-10-24 Аварійний термоклапан одноразової дії

Country Status (12)

Country Link
US (1) US11773998B2 (uk)
EP (1) EP3680528A4 (uk)
JP (1) JP6972001B2 (uk)
KR (1) KR20200024698A (uk)
CN (1) CN109790937B (uk)
AR (1) AR112885A1 (uk)
CA (1) CA3015905C (uk)
EA (1) EA037866B1 (uk)
JO (1) JOP20180079B1 (uk)
RU (1) RU2666841C1 (uk)
UA (1) UA124059C2 (uk)
WO (1) WO2019045592A1 (uk)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2747897C1 (ru) * 2020-10-13 2021-05-17 Игорь Иванович Шмаль Аварийный термоклапан одноразового действия
RU2764485C1 (ru) * 2020-12-29 2022-01-17 Акционерное Общество "Атомэнергопроект" Клапан подачи воды
WO2023128808A1 (ru) * 2021-12-29 2023-07-06 Акционерное Общество "Атомэнергопроект" Аварийный термоклапан одноразового действия

Family Cites Families (33)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1557250A (en) * 1922-03-30 1925-10-13 Earl M Grandfield Safety plug
US1925007A (en) * 1930-06-11 1933-08-29 Globe Automatic Sprinkler Co Fusible unit
US3200987A (en) * 1961-11-03 1965-08-17 Bendix Corp Thermal fuse screw
US3269402A (en) * 1963-11-22 1966-08-30 Bendix Corp Thermal fuse
US3927791A (en) * 1974-08-05 1975-12-23 Welcome D Hershberger Fusible plug
US4232796A (en) * 1978-08-04 1980-11-11 Sharon Manufacturing Company Thermal release plug for a fabricated pressure vessel
SU892092A1 (ru) * 1980-05-08 1981-12-23 Предприятие П/Я В-2827 Термоклапан
US4628953A (en) * 1985-02-11 1986-12-16 Goodyear Aerospace Corporation Fusible plug safety device for venting aircraft tires
JPS62165080A (ja) * 1986-01-10 1987-07-21 Mitsubishi Electric Corp 溶栓
US4744383A (en) * 1987-04-29 1988-05-17 Aluminum Company Of America Thermally activated valve
US4744382A (en) * 1987-04-29 1988-05-17 Aluminum Company Of America Combination thermal or pressure activated relief valve
US4969482A (en) * 1988-12-01 1990-11-13 Flodyne Controls, Inc. Emergency fuel shut-off valve
US4989627A (en) * 1990-03-23 1991-02-05 Allied-Signal Inc. Thermal fuse valve
DE4426856C1 (de) * 1994-07-28 1995-07-27 Siemens Ag Signalsonde für eine Druckentlastungseinrichtung
US6006774A (en) * 1994-12-21 1999-12-28 Cti Composite Products Thermally activated pressure relief valve or fuse plug for protecting pressurized devices from over pressure due to fire
DE19508160C1 (de) * 1995-03-08 1996-06-27 Karlsruhe Forschzent Schmelzstopfen zum Aufschmelzen unter Wärmeeinwirkung
US5791367A (en) * 1996-01-25 1998-08-11 Gas Research Institute Pressure relief device
GB2342709B (en) 1998-10-16 2002-12-31 Risbridger Ltd Shear valve
RU2149303C1 (ru) 1999-11-23 2000-05-20 Романенко Николай Трофимович Автоматический термоклапан
US6250326B1 (en) * 2000-02-04 2001-06-26 Pci Industries Dual temperature fire damper releasing system
JP2002286138A (ja) * 2001-03-23 2002-10-03 Mitsubishi Electric Corp 圧力容器用可溶栓、圧力容器用可溶栓の製造方法、及び圧力容器
RU2206811C1 (ru) * 2002-07-23 2003-06-20 Романенко Николай Трофимович Термопредохранительный клапан (варианты)
AU2002331761A1 (en) * 2002-08-28 2004-03-19 21St Century Energy, Inc. Automatic emergency sprinkler shutoff valve
JP2005282764A (ja) * 2004-03-30 2005-10-13 Toyota Motor Corp 高圧ガスタンク用安全弁
US8733382B2 (en) * 2007-01-12 2014-05-27 GM Global Technology Operations LLC Thermally activated safety valve for pressure vessels
DE102007014334A1 (de) * 2007-03-26 2008-10-02 Robert Bosch Gmbh Schmelzlegierungselement, Thermosicherung mit einem Schmelzlegierungselement sowie Verfahren zum Herstellen einer Thermosicherung
JP5140487B2 (ja) * 2008-05-16 2013-02-06 川崎重工業株式会社 安全弁
JP2012103106A (ja) * 2010-11-10 2012-05-31 Toshiba Corp 原子炉格納容器の冷却装置
JP5775688B2 (ja) * 2010-12-20 2015-09-09 株式会社フジキン 安全弁用可溶栓
RU2469233C1 (ru) * 2011-11-09 2012-12-10 Открытое акционерное общество "Атомэнергопроект" Аварийный термоклапан одноразового действия
EP2747087A1 (de) * 2012-12-22 2014-06-25 AREVA GmbH Rohrabsperreinrichtung und Vorrichtung zur Notversorgung der in einem Reaktorbehälter eines Kernkraftwerks angeordneten Brennstäbe mit Kühlflüssigkeit mit einer solchen Rohrabsperreinrichtung
JP6155103B2 (ja) * 2013-06-12 2017-06-28 株式会社不二工機 可溶栓
CN106337956A (zh) * 2016-10-18 2017-01-18 创尔特热能科技(中山)有限公司 一种感温熔断的顶针式阀门

Also Published As

Publication number Publication date
EP3680528A1 (en) 2020-07-15
JP6972001B2 (ja) 2021-11-24
EP3680528A4 (en) 2021-08-25
CN109790937B (zh) 2021-04-30
JOP20180079A1 (ar) 2019-03-04
JOP20180079B1 (ar) 2023-09-17
US20210180709A1 (en) 2021-06-17
CA3015905C (en) 2021-07-06
EA201992865A1 (ru) 2020-04-01
AR112885A1 (es) 2019-12-26
RU2666841C1 (ru) 2018-09-12
CA3015905A1 (en) 2019-03-04
WO2019045592A1 (ru) 2019-03-07
KR20200024698A (ko) 2020-03-09
BR112018067419A2 (pt) 2019-04-30
JP2020510163A (ja) 2020-04-02
CN109790937A (zh) 2019-05-21
EA037866B1 (ru) 2021-05-28
US11773998B2 (en) 2023-10-03

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA124059C2 (uk) Аварійний термоклапан одноразової дії
US4619284A (en) Pyrotechnic valve
US9746092B2 (en) Valve assembly, in particular for space travel drive systems, which is closed when not actuated
JP5255901B2 (ja) 安全弁装置
US5791367A (en) Pressure relief device
RU2469233C1 (ru) Аварийный термоклапан одноразового действия
PL109952B1 (en) Pressure relief valve,especially for hydraulic stamp
KR101543261B1 (ko) 파단유량 차단장치 및 이를 구비하는 원전
RU2747897C1 (ru) Аварийный термоклапан одноразового действия
RU2790506C1 (ru) Аварийный термоклапан одноразового действия
WO2023128808A1 (ru) Аварийный термоклапан одноразового действия
EP0088077B1 (en) Fire safe valve
RU211514U1 (ru) Аварийный термоклапан одноразового действия
US11959557B2 (en) Preventing damage to valves due to cold weather
EP1418372A1 (en) Thermally activated relief valve
KR20240095375A (ko) 일회용 비상 열동식 밸브
BR112018067419B1 (pt) Válvula térmica de emergência de ação única
RU219720U1 (ru) Установка пожаротушения с запорно-пусковым устройством
KR102369111B1 (ko) 공기배출밸브가 구비된 액츄에이터
CN112037938B (zh) 控制棒内置式水压驱动回路以及控制棒驱动装置
JP2012103106A (ja) 原子炉格納容器の冷却装置
EP4273427A1 (en) Water supply valve
RU2575186C1 (ru) Предохранительное мембранное устройство
RU2154765C2 (ru) Импульсный открывающий кольцевой клапан
KR20160081079A (ko) 스팀 트랩밸브