PL199379B1 - Stół dla sklepów samoobsługowych - Google Patents

Stół dla sklepów samoobsługowych

Info

Publication number
PL199379B1
PL199379B1 PL370482A PL37048202A PL199379B1 PL 199379 B1 PL199379 B1 PL 199379B1 PL 370482 A PL370482 A PL 370482A PL 37048202 A PL37048202 A PL 37048202A PL 199379 B1 PL199379 B1 PL 199379B1
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
hinge
self
feet
wall
posts
Prior art date
Application number
PL370482A
Other languages
English (en)
Other versions
PL370482A1 (pl
Inventor
Franz Polidar
Manfred Handerer
Original Assignee
Wanzl Metallwarenfabrik Kg
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Wanzl Metallwarenfabrik Kg filed Critical Wanzl Metallwarenfabrik Kg
Publication of PL370482A1 publication Critical patent/PL370482A1/pl
Publication of PL199379B1 publication Critical patent/PL199379B1/pl

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47FSPECIAL FURNITURE, FITTINGS, OR ACCESSORIES FOR SHOPS, STOREHOUSES, BARS, RESTAURANTS OR THE LIKE; PAYING COUNTERS
    • A47F5/00Show stands, hangers, or shelves characterised by their constructional features
    • A47F5/10Adjustable or foldable or dismountable display stands
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47FSPECIAL FURNITURE, FITTINGS, OR ACCESSORIES FOR SHOPS, STOREHOUSES, BARS, RESTAURANTS OR THE LIKE; PAYING COUNTERS
    • A47F3/00Show cases or show cabinets
    • A47F3/14Display trays or containers
    • A47F3/142Display trays to be placed on the floor, e.g. by means of legs or of integrated cabinets underneath
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47FSPECIAL FURNITURE, FITTINGS, OR ACCESSORIES FOR SHOPS, STOREHOUSES, BARS, RESTAURANTS OR THE LIKE; PAYING COUNTERS
    • A47F5/00Show stands, hangers, or shelves characterised by their constructional features
    • A47F5/10Adjustable or foldable or dismountable display stands
    • A47F5/108Adjustable or foldable or dismountable display stands adapted for regular, e.g. daily, transport, filled with articles to a display area

Landscapes

  • Tables And Desks Characterized By Structural Shape (AREA)
  • Display Racks (AREA)
  • Paper (AREA)
  • Polishing Bodies And Polishing Tools (AREA)
  • Table Devices Or Equipment (AREA)
  • Combinations Of Kitchen Furniture (AREA)
  • Handcart (AREA)
  • Telephonic Communication Services (AREA)
  • Exchange Systems With Centralized Control (AREA)
  • Liquid Crystal Substances (AREA)
  • Toys (AREA)

Abstract

Stó l (1) dla sklepów samoobs lugowych, z ra- m a podstawow a (2), która posiada cztery rurowe stopy (3), z dwiema ramami bocznymi (16), usy- tuowanymi równolegle i posiadaj acymi pierwsz a scian e (17) i drug a scian e (18) oraz z dnem (22), usytuowanym nad ram a podstawow a (2) i ograni- czonym scianami (17, 18), przy czym ka zda ra- ma boczna wyposa zona jest w dwa rurowe s lup- ki (15), które podtrzymuj a sciany (17, 18) i przy pomocy srodków lacz acych s a tak po laczone ze stopami (3) ramy podstawowej (2), ze le zace na- przeciwko siebie powierzchnie przekroju stóp (3) i s lupków (15) s a usytuowane albo na wspólnej p laszczy znie (10) albo w odst epie, ka zda na jed- nej p laszczy znie (10'). Wynalazek charakteryzuje si e tym, ze ka zda stopa (3) po laczona jest z jed- nym s lupkiem (15) przy pomocy zawiasu (11) i, ze pozioma o s (13) ka zdego zawiasu (11) znaj- duje si e albo na albo pod p laszczyzn a (10) albo pomi edzy obu p laszczyznami (10'). PL PL PL PL

Description

Opis wynalazku
Przedmiotem wynalazku jest stół dla sklepów samoobsługowych z ramą podstawową, która posiada cztery rurowe stopy, z dwiema ramami bocznymi ramami, usytuowanymi równolegle i posiadającymi pierwszą ścianę i drugą ścianę oraz z dnem, usytuowanym nad ramą podstawową i ograniczonym ścianami, przy czym każda rama boczna wyposażona jest w dwa rurowe słupki, które podtrzymują ściany i przy pomocy środków łączących są tak połączone ze stopami ramy podstawowej, że leżące naprzeciwko siebie powierzchnie przekroju stóp i słupków są usytuowane albo na wspólnej płaszczyźnie albo w odstępie, każda na jednej płaszczyźnie.
Stoły tego rodzaju są znane w różnych wykonaniach. Wspólne dla wszystkich tych stołów jest to, że dla celów transportu, przykładowo, podczas ich dostawy, mogą one być doprowadzone do postaci możliwie najbardziej oszczędzającej miejsce i przestrzeń. Znane są różne rozwiązania dla tego celu.
Opisany stół jest bardzo poszukiwany w praktyce, ponieważ ze względu na swoją ramę podstawową okazał się wyjątkowo mocny i stabilny. Taki stół opisany został w opisie niemieckiego wzoru użytkowego nr 299 14 238.8. Stół ten można doprowadzić do postaci użytkowej przez składanie różnych elementów. I tak, przykładowo, w stopy ramy podstawowej muszą zostać najpierw wstawione elementy łączące, zanim będą mogły zostać nasadzone na te elementy łączące, cztery słupki podtrzymujące ściany boczne.
Zadaniem wynalazku jest ukształtowanie stołu wymienionego na wstępie rodzaju w taki sposób, żeby można było zrezygnować z wymienionych połączeń wtykowych. Pomimo to stół powinien dać się złożyć. Dalej, stół ten powinien być tak ukształtowany, żeby móc ustawić w stos jeden na drugim kilka stołów w stanie złożonym.
Zadanie to zostało rozwiązane zgodnie z wynalazkiem przez to, że stół dla sklepów samoobsługowych, z ramą podstawową, która posiada cztery rurowe stopy, z dwiema ramami bocznymi, usytuowanymi równolegle i posiadającymi pierwszą ścianę i drugą ścianę oraz z dnem, usytuowanym nad ramą podstawową i ograniczonym ścianami, przy czym każda rama boczna wyposażona jest w dwa rurowe słupki, które podtrzymują ściany i przy pomocy środków łączących są tak połączone ze stopami ramy podstawowej, że leżące naprzeciwko siebie powierzchnie przekroju stóp i słupków są usytuowane albo na wspólnej płaszczyźnie albo w odstępie, każda na jednej płaszczyźnie, charakteryzuje się tym, że każda stopa ramy podstawowej połączona jest z jednym słupkiem przy pomocy zawiasu i, że pozioma oś każdego zawiasu znajduje się albo na albo pod płaszczyzną albo pomiędzy obu płaszczyznami.
Korzystnie, każdy zawias znajduje się na leżącej wewnątrz ściance słupka i na leżącej wewnątrz ściance stopy.
Korzystnie dalej, każdy zawias wyposażony jest w dwa skrzydełka zawiasu, a każde skrzydełko zawiasu ma cokół i każdorazowo jeden cokół osadzony jest w stopie i jeden cokół osadzony jest w sł upku.
Zgodnie z wynalazkiem, każde skrzydełko zawiasu oprócz cokołu, jest wyposażone w płytkę zderzakową, a płytki zderzakowe przylegają do płaszczyzn przekroju stopy i słupka.
Zgodnie z następną cechą wynalazku, na każdy zawias przewidziane jest na jednej płytce zderzakowej podwyższenie, a na drugiej płytce zderzakowej zagłębienie.
Zgodnie z kolejną cechą wynalazku, do dwóch słupków jest zamocowana na stałe każda pierwsza ściana, a każda druga ściana połączona jest przegubowo obrotowo wokół osi pionowej z jednym ze słupków położonych naprzeciwko siebie po przekątnej.
Korzystnie przy tym, każda druga ściana unieruchomiona jest rozłącznie na leżącym na przeciwko wolnym słupku.
Korzystnie dalej, usytuowane między słupkami dno jest zdejmowane.
Korzystnie wreszcie, stół dla sklepów samoobsługowych w stanie nieużytkowym jest stołem sztaplowanym przez to, że stopy jednego stołu oparte są na stopach dalszego stołu znajdującego się w stanie nieuż ytkowym.
Dzięki temu, że w stole według wynalazku, łączy się każde dwa słupki sztywno z pierwszą ścianą i mocuje na jednym z dwóch słupków drugą ścianę w taki sposób, że ścianę tę można obracać w ograniczonym zakresie wokół pionowej osi, wynalezione rozwiązanie oferuje następujące korzyści:
- Ramy boczne można mieścić ich ścianami wokół zawiasów w oszczędzającym miejsce położeniu nieużytkowym. Najpierw trzeba jedynie zdjąć dno i ułożyć na ramie podstawowej.
- W złożonym stanie pierwsze i drugie ściany unieruchamiają dno leżące na ramie podstawowej.
PL 199 379 B1
- W tym stanie stół ma postać pł askiego pakietu, tak, ż e mo ż na go transportować i przesyła ć w postaci oszczędzającej miejsce.
- Przez złożenie czterech słupków staje się swobodny widoczny u góry obszar czterech stóp. Na stopy pierwszego, złożonego stołu można wtedy nałożyć drugi, również złożony stół, tak, że kilka stołów tworzy rodzaj wieży, którą, zabezpieczoną odpowiednim sznurowaniem, można doskonale transportować.
- Dla rozł o ż enia stoł u w poł o ż enie uż ytkowania należ y jedynie umieś cić obie ramy boczne w położeniu pionowym, co drugą ścianę unieruchomić przy pomocy sąsiedniego słupka i następnie wprowadzić dno pomiędzy cztery ściany, bez konieczności stosowania jakichś dodatkowych środków mocujących.
W pierwszej postaci wykonania skrzydełka zawiasów znajdują się na stronach zewnętrznych słupków i stóp.
W drugiej postaci wykonania skrzydełka zawiasów są ukształtowane blokowo, tak, że można je osadzić w słupkach i stopach.
Wynalazek został bliżej objaśniony w przykładach wykonania w oparciu o rysunek, na którym fig. 1 przedstawia stół w położeniu użytkowym; fig. 2 - ten sam stół na początku składania; fig. 3 - szczegół obszaru połączenia jednej stopy i jednego słupka; fig. 4 - ten sam szczegół ze słupkiem złożonym w dół; fig. 5 - stopę dalszego stołu wspartą na stopie pokazanego tu stołu i fig. 6 - układ z wkładanym zawiasem w dwóch przedstawieniach.
Stół 1 składany przedstawiony na fig. 1 przeznaczony jest dla sklepów samoobsługowych. Służy tam do wystawiania towarów. Stół 1 ma ramę podstawową 2 wyposażoną w cztery stopy 3. Stopy 3 połączone są przez dwie poziome podpory podłużne 4. Obydwie podpory podłużne 4 z kolei są tak połączone przez dwie dalsze poziomo umieszczone podpory poprzeczne 5, że rama podstawowa 2 okazuje się nadzwyczaj stabilną strukturą. W przykładzie wykonania, stopy 3 i podpory podłużne i poprzeczne 4, 5 są utworzone z rury czworokątnej. To samo dotyczy również czterech słupków 15, które, wychodząc ze stóp 3, poprowadzone są do góry. Każdy słupek 15 jest połączony obrotowo, przy pomocy zawiasu 11, który usytuowany jest na ściance 19 słupków 15 leżącej wewnątrz, i na ściance 7 stóp 3 leżącej wewnątrz, wokół osi poziomej 13 ze stopą 3. Każde dwa słupki 15 znajdujące się na wzdłużnym boku 14 stołu 1 podtrzymują pierwszą ścianę 17 tak, że dzięki temu ukształtowane są dwie ramy boczne 16. Do każdej ramy bocznej 16, do jednego z leżących po przekątnej słupków 15 jest przyłączona przegubowo druga ściana 18 w taki sposób, że może się ona obracać wokół osi pionowej 20. Drugie ściany 18 są unieruchamiane rozłącznie na leżących naprzeciwko wolnych słupkach 15. W obrębie ścian 17 i 18 i nad ramą podstawową 2 znajduje się dno 22, które wkładane jest od góry pomiędzy ściany 17, 18 i opiera się od dołu, na co najmniej dwóch ścianach 17 i/lub 18.
Figura 2 przedstawia początek procesu składania stołu 1 opisanego na fig. 1. Dno 22 wyjęte jest do góry ze ścian 17, 18 i leży, niepokazane, na ramie podstawowej 2. Drugie ściany 18 zostały odłączone od leżących naprzeciwko słupków 15 i są obracane w kierunku strzałki na wewnętrzną stronę 21 pierwszej ściany 17 swojej ramy bocznej 16. Następnie, po kolei, każda rama boczna 16 zostaje złożona w dół na dno 22 leżące na ramie podstawowej 2 o 90°, patrz strzałki. Łatwo można sobie wyobrazić, że tak złożony stół 1 tworzy płaski pakiet.
Figura 3 przedstawia szczegółowo stopę 3 i przyłączony przegubowo do stopy 3 słupek 15. Przy stopie 3 widoczna jest część podpory poprzecznej 5. Powierzchnie przekroju 9 stopy 3 i sł upka 15 przylegają do siebie. Leżą one, dalej, we wspólnej płaszczyźnie 10. W tej płaszczyźnie 10 lub nieco głębiej, leży również usytuowana poziomo oś 13 zawiasu 11 służącego jako element łączący, którego skrzydełko 12 skierowane do góry przymocowane jest na stałe do leżącej wewnątrz ścianki 19 słupka 15 a skrzydełko 12' skierowane w dół do leżącej wewnątrz ścianki 7 stopy 3. Leżące wewnątrz ścianki 7 i 19 stóp 3 i słupków 15 każdej ramy bocznej leżą na przeciwko siebie w odbiciu lustrzanym. Rysunek przedstawia słupek 15 w położeniu użytkowym stołu 1.
Figura 4 przedstawia szczegół przedstawiony na fig. 3, jednak ze złożonym do dołu słupkiem 15. Z rysunku widać wyraźnie, że górna krawędź 8 stopy, a więc również górny otwór stopy 3 dostępne są od góry. Każda rama boczna 16 jest odpowiednio do tego złożona do dołu za pomocą dwóch zawiasów 11.
Figura 5 przedstawia stopę 3 pierwszego stołu 1 znajdującego się w stanie nieużytkowym, na którym spoczywa stopa 3 drugiego stołu również w stanie nieużytkowym. W ten sposób można składać w stos jeden na drugim stoły 1, przy czym stopy 3 stołu 1 znajdującego się na górze przylegają do stóp stołu 1 znajdującego się pod spodem.
PL 199 379 B1
Jeśli chce się doprowadzić stół 1 ze stanu nieużytkowego znowu w stan użytkowy, najpierw należy rozłożyć do góry pierwszą ramę boczną 16 i następnie drugą ramę boczną 16. Następnie należy obrócić obie ściany boczne 18 w położenie użytkowe i zabezpieczyć na leżących naprzeciwko słupkach 15. W końcu należy zdjąć dno 22 z ramy podstawowej 2 i umieścić od góry pomiędzy ścianami 17, 18 i we właściwy sposób oprzeć co najmniej na jednej części ścian 17, 18.
Figura 6 przedstawia dwa rysunki stopy 3 i słupka 15, połączone zawiasem 11, którego skrzydełka 12, 12' znajdują się wewnątrz stopy 3 i słupka 15, podczas gdy pozioma oś 13 zawiasu 11 znajduje się na zewnątrz stopy 3 i słupka 15. Każde skrzydełko zawiasu 12, 12' ma cokół 23. Cokół dolnego skrzydełka zawiasu 12' jest osadzony kształtowo w wydrążonej stopie 3 a cokół 23 górnego skrzydełka zawiasu 12 jest osadzony kształtowo w wydrążonym słupku 15 i zabezpieczony w odpowiedni sposób przed rozłączeniem. Każdy cokół ma płytkę zderzakową 24. Płytka zderzakowa 24 dolnego skrzydełka zawiasu 12' przylega do powierzchni przekroju 9 stopy 3 a płytka zderzakowa 24 górnego skrzydełka zawiasu 12 przylega do powierzchni przekroju 9 słupka 15. Ponieważ płytki zderzakowe 24 maja pewną grubość, powierzchnie przekroju 9 przylegają, każda do płaszczyzny 10', których odstęp odpowiada podwójnej grubości jednej płytki zderzakowej 24. Pozioma oś 13 zawiasu 11 leży, odpowiednio do tego, pomiędzy obiema płaszczyznami 10'. Przegub zawiasu 25, który łączy górne skrzydełko zawiasu 12 i dolne skrzydełko zawiasu 12' ukształtowany jest zgodnie z wiedzą znaną fachowcowi. Skrzydełka zawiasu 12, 12' można, dlatego połączyć albo przy pomocy trzpienia osiowego, albo, w przypadku wykonania z tworzywa sztucznego korzystnie również przy pomocy zawiasu taś mowego. W aspekcie dodatkowego zabezpieczenia i centrowania przedstawionego ukł adu zaleca się przewidzieć na jednej z obu płytek zderzakowych 24 podwyższenie 26, przykładowo w postaci stożkowego kolca i dokładnie naprzeciwko, patrz lewy rysunek, na drugiej płytce zderzakowej 24 odpowiednie zagłębienie 27 albo odpowiedni otwór dla przyjęcia z zabezpieczeniem podwyższenia 26. W położeniu użytkowym stołu 1 podwyższenie 26 znajduje się w zagłębieniu 27.
Nieistotne jest, na której płytce zderzakowej 24 znajduje się podwyższenie 26, a na której zagłębienie 27. Rysunek po prawej stronie przedstawia stopę 3 ze słupkiem 15 złożonym do dołu. Zawiasy 11 właśnie opisane stosuje się w stole 1 w taki sam sposób jak to opisano na fig. 1 i 2.

Claims (9)

  1. Zastrzeżenia patentowe
    1. Stół dla sklepów samoobsługowych, z ramą podstawową, która posiada cztery rurowe stopy, z dwiema ramami bocznymi, usytuowanymi równolegle i posiadającymi pierwszą ścianę i drugą ścianę oraz z dnem usytuowanym nad ramą podstawową i ograniczonym ścianami, przy czym każda rama boczna wyposażona jest w dwa rurowe słupki, które podtrzymują ściany i przy pomocy środków łączących są tak połączone ze stopami ramy podstawowej, że leżące naprzeciwko siebie powierzchnie przekroju stóp i słupków są usytuowane albo na wspólnej płaszczyźnie albo w odstępie, każda na jednej płaszczyźnie, znamienny tym, że każda stopa (3) ramy podstawowej (2) połączona jest z jednym słupkiem (15) przy pomocy zawiasu (11) i, że pozioma oś (13) każdego zawiasu (11) znajduje się albo na albo pod płaszczyzną (10) albo pomiędzy obu płaszczyznami (10').
  2. 2. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 1, znamienny tym, że każdy zawias (11) znajduje się na leżącej wewnątrz ściance (19) słupka (15) i na leżącej wewnątrz ściance (7) stopy (3).
  3. 3. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 1, znamienny tym, że każdy zawias (11) wyposażony jest w dwa skrzydełka zawiasu (12, 12'), a każde skrzydełko zawiasu (12, 12') ma cokół (23) i każdorazowo jeden cokół (23) osadzony jest w stopie (3) i jeden cokół (23) osadzony jest w słupku (15).
  4. 4. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 3, znamienny tym, że każde skrzydełko zawiasu (12, 12') oprócz cokołu (23), jest wyposażone w płytkę zderzakową (24), a płytki zderzakowe (24) przylegają do płaszczyzn przekroju (9) stopy (3) i słupka (15).
  5. 5. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 4, znamienny tym, że na każdy zawias (11) przewidziane jest na jednej płytce zderzakowej (24) podwyższenie (26), a na drugiej płytce zderzakowej (24) zagłębienie (27).
  6. 6. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 1, znamienny tym, że do dwóch słupków (15) jest zamocowana na stałe każda pierwsza ściana (17), a każda druga ściana (18) połączona jest przegubowo obrotowo wokół osi pionowej (20) z jednym ze słupków (15) położonych naprzeciwko siebie po przekątnej.
    PL 199 379 B1
  7. 7. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 6, znamienny tym, że każda druga ściana (18) unieruchomiona jest rozłącznie na leżącym na przeciwko wolnym słupku (15).
  8. 8. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 1, znamienny tym, że usytuowane między słupkami (15) dno (22) jest zdejmowane.
  9. 9. Stół dla sklepów samoobsługowych według zastrz. 1, znamienny tym, że jest stołem sztaplowanym, przez to, że w stanie nieużytkowym stopy (3) jednego stołu oparte są na stopach (3) dalszego stołu (1) znajdującego się w stanie nieużytkowym.
PL370482A 2002-06-11 2002-07-31 Stół dla sklepów samoobsługowych PL199379B1 (pl)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE10225989A DE10225989A1 (de) 2002-06-11 2002-06-11 Zusammenlegbarer Tisch

Publications (2)

Publication Number Publication Date
PL370482A1 PL370482A1 (pl) 2005-05-30
PL199379B1 true PL199379B1 (pl) 2008-09-30

Family

ID=7714661

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
PL370482A PL199379B1 (pl) 2002-06-11 2002-07-31 Stół dla sklepów samoobsługowych

Country Status (13)

Country Link
US (1) US7302896B2 (pl)
EP (1) EP1511411B1 (pl)
KR (1) KR100768582B1 (pl)
CN (1) CN100405956C (pl)
AT (1) ATE307518T1 (pl)
AU (1) AU2002368008B2 (pl)
DE (3) DE20218413U1 (pl)
ES (1) ES2252500T3 (pl)
HK (1) HK1074152A1 (pl)
HU (1) HUP0600334A2 (pl)
PL (1) PL199379B1 (pl)
RU (1) RU2278608C2 (pl)
WO (1) WO2003103458A1 (pl)

Families Citing this family (18)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE202004014597U1 (de) 2004-09-18 2004-12-23 Heinrich J. Kesseböhmer KG Zusammenlegbarer Verkaufs- und Transportbehälter
US7703738B2 (en) * 2005-05-31 2010-04-27 Siemens Industry, Inc. System and method for assembling a structure
DE102006020635B4 (de) * 2006-05-04 2008-04-10 Siegel Gmbh & Co.Kg Tisch für die Warenpräsentation
DE202007015619U1 (de) 2007-11-09 2009-03-26 Heinrich J. Kesseböhmer KG Zusammenlegbares Transport- und Lagerbehältnis
DE102011111540B4 (de) 2011-08-31 2014-05-15 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh Tisch
DE102011114594B4 (de) 2011-09-30 2014-02-27 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh Vorrichtung zur Präsentation von Anzeigemitteln
DE202013005741U1 (de) 2013-06-27 2014-09-29 Kesseböhmer Holding e.K. Zusammenlegbarer Verkaufs- und Transportbehälter
DE202014002760U1 (de) 2014-03-28 2015-06-30 Kesseböhmer Holding e.K. Transport- und Lagerbehältnis
DE202016102702U1 (de) 2016-05-20 2016-06-30 Aldi Einkauf Gmbh & Co. Ohg Präsentationsvorrichtung für Waren in Verkaufseinrichtungen
DE202017001112U1 (de) 2017-03-01 2018-06-04 Kesseböhmer Holding Kg Verkaufs- und Transportbehälter zur Warenpräsentation
DE202017001134U1 (de) 2017-03-01 2018-06-04 Kesseböhmer Holding Kg Verkaufs- und Transportbehälter zur Warenpräsentation
DE102017005030A1 (de) 2017-05-24 2018-11-29 Kesseböhmer Holding Kg Faltbares Möbel
DE102018104736A1 (de) 2018-03-01 2019-09-05 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh Verkaufstisch
DE102018108923A1 (de) 2018-04-16 2019-10-17 Wanzl Metallwarenfabrik Gesellschaft Mit Beschränkter Haftung Draht-Etage für einen Verkaufstisch oder ein Regalsystem
DE102018109105A1 (de) 2018-04-17 2019-10-17 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh Profilstange für einen Verkaufstisch, Verkaufstisch sowie Verwendung hierzu
WO2020030381A1 (de) 2018-08-06 2020-02-13 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh Verkaufstisch
DE102018123584A1 (de) 2018-09-25 2020-03-26 Wanzl GmbH & Co. KGaA Trennwandelement für einen Verkaufstisch sowie Verkaufstisch
DE102023106046A1 (de) 2023-03-10 2024-09-12 Kesseböhmer Holding Kg Zusammenlegbarer Warenpräsentationsbehälter mit Kommunikationsschiene

Family Cites Families (16)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB1050176A (pl) *
US526081A (en) * 1894-09-18 Folding crib
US174257A (en) * 1876-02-29 Improvement in folding bedsteads
US2823390A (en) * 1954-11-12 1958-02-18 Hagelfeldt Lydia Adolfina Foldable crib
US3699594A (en) * 1969-11-03 1972-10-24 William Matthey Doret Folding bed
US3722009A (en) * 1971-08-03 1973-03-27 H Hrynda Portable crib
US4057873A (en) * 1976-03-25 1977-11-15 Rudolph Bursani Door hinge coupling device
US4089467A (en) * 1977-08-08 1978-05-16 Curtiscorp, Inc. Polystyrene container with polypropylene hinge and latch
KR930002912Y1 (ko) * 1990-09-18 1993-05-24 박공구 절첩식 다용도 책상
GB9223333D0 (en) * 1992-11-06 1992-12-23 Hughes Luke A Folding table
KR19980020861U (ko) * 1996-10-17 1998-07-15 박두철 전개 및 조립이 용이한 절첩식 책상
KR100217263B1 (ko) * 1997-06-12 1999-09-01 고동식 절첩식 보관 결속 진열대
DE29914238U1 (de) * 1999-08-18 1999-10-14 Wanzl Metallwarenfabrik Gmbh, 89340 Leipheim Tisch zur Darbietung von Ware
DE20105314U1 (de) * 2000-03-28 2001-07-19 Flüsshöh, Horst, 42477 Radevormwald Standbein mit einem Knickgelenk
JP6357351B2 (ja) * 2014-05-28 2018-07-11 株式会社Screenホールディングス 錠剤印刷装置および錠剤印刷方法
KR20190000098U (ko) * 2018-12-28 2019-01-09 최효돈 진동 마사지 기기

Also Published As

Publication number Publication date
CN100405956C (zh) 2008-07-30
AU2002368008B2 (en) 2006-01-05
RU2278608C2 (ru) 2006-06-27
AU2002368008A1 (en) 2003-12-22
ATE307518T1 (de) 2005-11-15
DE10225989A1 (de) 2003-12-24
DE50204732D1 (de) 2005-12-01
EP1511411A1 (de) 2005-03-09
ES2252500T3 (es) 2006-05-16
RU2004118305A (ru) 2005-05-27
WO2003103458A1 (de) 2003-12-18
US20040187746A1 (en) 2004-09-30
EP1511411B1 (de) 2005-10-26
HK1074152A1 (en) 2005-11-04
PL370482A1 (pl) 2005-05-30
CN1607917A (zh) 2005-04-20
DE20218413U1 (de) 2003-03-20
US7302896B2 (en) 2007-12-04
HUP0600334A2 (en) 2006-08-28
KR20050002800A (ko) 2005-01-10
KR100768582B1 (ko) 2007-10-22

Similar Documents

Publication Publication Date Title
PL199379B1 (pl) Stół dla sklepów samoobsługowych
US4986330A (en) Privacy booth
EP2661990B1 (en) Vertically-elevating sliding foldable frame
US4974526A (en) Portable self-storing folding table
US6851564B2 (en) Multi-plane compound folding frame
US20110115350A1 (en) Folding tv cabinet
US5322172A (en) Collapsible display stand
CN113892754A (zh) 伸缩折叠桌
US3361090A (en) Portable shielded desk
US3365258A (en) Knock-down counter construction
US4354331A (en) Collapsable structures
US6142560A (en) Collapsible child's table
US5503417A (en) Erectable display assembly with casters
US4016819A (en) Table trolley
CN216723618U (zh) 伸缩折叠桌
US20130206620A1 (en) Collapsible Garment Stillage
US1997182A (en) Folding table
US6474617B1 (en) Apparatus to support a light post and such a lamp post
US2271121A (en) Knockdown showcase structure
CN212972204U (zh) 折叠式多层置物架
US2360575A (en) Combination crib and play pen
JPH03226454A (ja) 幌付パレット
AU656828B2 (en) Improved collapsible storage container
US1953261A (en) Knockdown table
KR100362555B1 (ko) 롤필름전용 파렛트