LT5204B - Sujungimo įrenginys - Google Patents

Sujungimo įrenginys Download PDF

Info

Publication number
LT5204B
LT5204B LT2003062A LT2003062A LT5204B LT 5204 B LT5204 B LT 5204B LT 2003062 A LT2003062 A LT 2003062A LT 2003062 A LT2003062 A LT 2003062A LT 5204 B LT5204 B LT 5204B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
positive
negative
connecting device
profiles
rods
Prior art date
Application number
LT2003062A
Other languages
English (en)
Other versions
LT2003062A (lt
Inventor
Eckhard NAPP
Original Assignee
Anton Hurtz Gmbh & Co. Kg
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Anton Hurtz Gmbh & Co. Kg filed Critical Anton Hurtz Gmbh & Co. Kg
Priority to LT2003062A priority Critical patent/LT5204B/lt
Publication of LT2003062A publication Critical patent/LT2003062A/lt
Publication of LT5204B publication Critical patent/LT5204B/lt

Links

Landscapes

  • Body Structure For Vehicles (AREA)
  • Mutual Connection Of Rods And Tubes (AREA)

Abstract

Išradime aprašytas sujungimo įrenginys (1) tarp dviejų sujungtų strypų (2, 3), kurie sujungimo vietoje (4) turi vienas kitą iš esmės papildančius teigiamą ir neigiamą profilius, kurie išilgai atskyrimo siūlės (7) su tam tikru laisvumo laipsniu suvedami į sujungimo padėtį, jis turi atskirą uždarymo skląstį (9), kuris tęsiasi abipus sujungimo vietos (22) tarp teigiamo ir neigiamo profilių, strypai (2, 3) kartu su uždarymo skląsčiu (9) sudaro sujungimą iš trijų sudedamųjų dalių, tarp kurių, priešpasiekiant sujungimo padėtį, priešinga laisvumo laipsnio (X) kryptimi uždarymo skląsčio (9) dėka susidaro judinama užtvara, o sujungti teigiamas (5) ir neigiamas (6) profiliai sudaro uždarymo skląsčio (9) skerspjūvį atitinkančią išėmą (8), kuri perdengia sujungimo vietą (7) iš abiejų pusių. ą

Description

Išradime aprašytas sujungimo įrenginys (1) tarp dviejų sujungtų strypų (2, 3), kurie sujungimo vietoje (4) turi vienas kitą iš esmės papildančius teigiamą ir neigiamą profilius, kurie išilgai atskyrimo siūlės (7) su tam tikru laisvumo laipsniu suvedami į sujungimo padėtį, jis turi atskirą uždarymo skląstį (9), kuris tęsiasi abipus sujungimo vietos (22) tarp teigiamo ir neigiamo profilių, strypai (2, 3) kartu su uždarymo skląsčiu (9) sudaro sujungimą iš trijų sudedamųjų dalių, tarp kurių, prieš pasiekiant sujungimo padėtį, priešinga laisvumo laipsnio (X) kryptimi uždarymo skląsčio (9) dėka susidaro judinama užtvara, o sujungti teigiamas (5) ir neigiamas (6) profiliai sudaro uždarymo skląsčio (9) skerspjūvį atitinkančią išėmą (8), kuri perdengia sujungimo vietą (7) iš abiejų pusių.
Išradimas skirtas sujungimo įrenginiui, būtent - sujungimo įrenginiui tarp dviejų sujungtų strypų, kurie susijungimo vietoje turi vienas kitą iš esmės papildančius teigiamą ir neigiamą profilius, kurie išilgai atskyrimo siūlės su tam tikru laisvumo laipsniu suvedami [sujungimo padėtį.
Tokio pobūdžio sujungimo įrenginiai yra iš principo žinomi. Jie yra aprašyti, pavyzdžiui, Europos patentinėje paraiškoje EP0399371 ir Prancūzijos patentinėje paraiškoje FR2784721. Čia kalbama dažniausiai apie griovelio ir kakliuko sujungimus, kai sujungimo strypai sustumiami šioje srityje. Ši sujungimo vieta dar turi būti užfiksuota paprastai pasinaudojant klijais, suvirinant arba sukniedijant.
Taigi sujungimo gamybai reikalingas mažiausiai vienas įrankis, dėl to didėja šių sujungimų gamybos kaštai. Be to, esant ypatingiems sujungimams, kaip pavyzdžiui, griovelio ir kakliuko sujungimams, prisideda dar ir tai, kad galutinis vartotojas visiškai negali jų atlikti. Todėl sujungimas turi būti galutinai paruoštas jau gamybos vietoje. Tai sąlygoja dideles ypač didelių gabaritų strypų konstrukcijų transportavimo išlaidas.
Išradimo tikslas yra informuoti apie pradžioje minėto pobūdžio sujungimo įrenginį, kuris techniškai paprastų priemonių dėka garantuoja visuomet stiprų ir stabilų sujungimą ir tuo pat metu gali būti sujungiamas be jokių pagalbinių priemonių.
Šis tikslas remiantis išradimu įgyvendinamas minėto pobūdžio sujungimo įrenginyje panaudojant atskirą uždarymo skląstį, kuris tęsiasi abipus sujungimo vietos tarp teigiamo ir neigiamo profilių, tuo tarpu kai strypai kartu su uždarymo skląsčiu sudaro sujungimą iš trijų sudedamųjų dalių, tarp kurių, prieš pasiekiant sujungimo padėtį, priešinga laisvumo laipsnio kryptimi uždarymo skląsčio dėka susidaro judinama užtvara, o sujungti teigiamas ir neigiamas profiliai sudaro uždarymo skląsčio skerspjūvį atitinkančią išėmą, kuri perdengia sujungimo vietą iš abiejų pusių.
Išradime minimu įrenginiu labai paprasta naudotis, kadangi tereikia sujungti teigiamą ir neigiamą profilius nustatyta sujungimo kryptimi. Sujungus strypų profilius, tereikia įvesti atitinkamą uždarymo skląstį į esamą išėmą. Šis darbas labai paprastas ir jam nereikia jokių įrankių.
Pirmiausiai, sujungus teigiamą ir neigiamą profilius, atsiranda geometrinis uždarymas. Tik įterpus arba įvedus uždarymo skląstį gaunamas jėgos uždarymas.
Remiantis kitu išradimo įgyvendinimu yra numatyta, kad teigiamas ir neigiamas profiliai abipusiškai apima mažiausiai vieną pirmą galinę išpjovą. Jau vien profiliams suteikta forma užtikrina tam tikrą atramą.
Tačiau taip pat yra įmanoma, kad uždarymo skląstis sujungtoje padėtyje susijungtų su antra galine išpjova. Tokiu būdu įstatant uždarymo skląstį, užkertamas kelias abiejų strypų atsilaisvinimui išilginės strypo ašies kryptimi.
Ypač tvirtas sujungimas bus tada, kai tiek teigiamas ir neigiamas profiliai, tiek uždarymo skląstis sujungiami su trečia galine išpjova.
Norint išvengti judėjimo paskutinio laisvumo laipsnio kryptimi dar iki galutinio surinkimo, pakanka, kad išilginė uždarymo skląsčio ašis nusidriektų statmenai laisvumo laipsnio krypčiai. Tai sąlygoja labai tvirtą sujungimą, esant tempimo apkrovai palei strypo išilginę ašį.
Sujungimas gali būti visiškai išardytas statmenai strypo išilginei ašiai abipusio perstūmimo dėka. Norint to išvengti yra naudinga, kai išilginė uždarymo skląsčio ašis nuožulniai eina laisvumo laipsnio kryptimi. Uždarymo skląstis gali būti įrengtas įsukamai.
Iki šiol paminėti sujungimai buvo susiję su bendrais sujungimais palei išilginę sujungtų strypų ašį. Tačiau taip pat įmanoma, kad strypai būtų sujunti vienas su kitu buku, stačiu arba smailiu kampu.
Remiantis kitu įgyvendinimu yra numatyta, kad mažiausiai keturi strypai būtų sujunti į vieną rėmą. Atsižvelgiant į šį paprastai pastatomą sujungimą, galima šiuos keturis strypus išmontavus transportuoti taupant vietą bei išlaidas.
Tai ypač aktualu tada, kai rėmai dideli. Tam tikriems panaudojimams reikalingi būtent tokie rėmai, kurių ilgosios dalys siekia apie 7 m. Kadangi trumposios dalys tuo tarpu sudaro apie 3,50 m, tai galutinai sumontuoto rėmo transportavimas pareikalautų didesnio ploto bei išlaidų. Šis transportavimo plotas nuo šiol gali būti sumažintas esamo išradimo dėka, kadangi atskiros rėmo dalys gali būti transportuojamos sukrautos viena ant kitos.
Paskirties vietoje šios rėmo dalys atitinkamai sudedamos ir kiekviename kampe įstumiamas ten priklausantis uždarymo skląstis.
Pageidaujant ten įstumtas uždarymo skląstis gali būti išimamas arba neišardomas. Tačiau tai galioja ir visiems iki šiol paminėtiems sujungimams.
Remiantis kitu išradimo įgyvendinimui yra numatyta, kad uždarymo skląsčio skersinis pjūvis yra stačiakampio formos, apskritimo formos, rombo formos, aštuoniukės formos, kregždutės uodegos formos, elipsės formos arba kryžiaus formos.
Kai sujungiamieji strypai sveria mažai, bet jų tvirtumas yra didelis, naudinga, kai strypai yra tuščiaviduriai ir ribojasi sutvirtinimais ties sujungimais.
Ypač naudinga, kai sutvirtinimai yra prie strypų ertmės pritaikyti tuščiaviduriai ir pilnaviduriai strypai, kurie liečia vidinį strypų paviršių visa plokštuma arba išilgai mažiausiai dviejų linijų ilgio kryptimi, tuo tarpu, kai sutvirtinimas įtaisytas arba išilgai viso stypo ilgio arba išilgai vienos viso strypo ilgio dalies.
Paprastai teigiamas ir neigiamas profiliai gaminami skirtingais formą suteikiančiais įrankiais taip, kad jie sujungimo padėtyje vienas kitą iš esmės papildytų. Ypatingai naudinga mažesnių išlaidų reikalaujanti gamyba, o taip pat ir sandėliavimas egzistuoja tada, kai teigiamas ir neigiamas profiliai sujungtoje padėtyje yra skerspjūvyje simetriški centrui. Todėl visi tokio pobūdžio profiliai gali būti gaminami tuo pačiu formą suteikiančiu įrankiu.
Strypus sudėjus vieną ant kito, jų priekinės pusės turi identišką profilį. Norint šiuos teigiamą ir neigiamą profilius sustumti vieną į kitą, tereikia pasukti vieną strypą, gulintį ant kito strypo, 180° kampu ir įstatytį į atitinkamą profiliavimą.
Naudinga, kai konstrukcinės dalys yra iš metalo, medienos arba plastmasės, arba iš mažiausiai dviejų medžiagos rūšių kombinacijos.
Savaime suprantama, ir kitos medžiagos gali būti naudojamos.
Kitos teigiamos išradimo savybės/požymiai išplaukia iš sekančio daugelio įgyvendinimo pavyzdžių aprašymo, kaip ir iš brėžinių, kuriais remiamasi, kuriuose:
Fig.1 a, b, - 15a, b pateikti strypų priekinių pusių, o taip pat ir sujungtų sujungimo įrenginių pagal 1-15 įgyvendinimo pavyzdžius, vaizdai.
Pagal fig. 1a, b - 15a, b aprašoma penkiolika įgyvendinimo pavyzdžių, atkreipiant dėmesį į tai, kad yra daug kitų šio sujungimo įrenginio pastatymo galimybių.
Aiškumo dėlei nepaisant skirtingo profiliavimo visiems atlikimo pavyzdžiams naudojamas tas pats išeitinis piešinys.
Brėžiniuose pavaizduoti sujungimo įrenginiai 1, kurie panaudojami tarp dviejų sujungtų pirmo ir antro strypų 2 ir 3.
Šie strypai 2, 3 sujungiami sujungimo vieta 4. Be to strypai 2 ir 3 turi du iš esmės vienas kitą papildančius teigiamą 5 ir neigiamą 6 profilius, kurie išilgai atskyrimo siūlės su tam tikru laisvumo laipsniu X suvedami į sujungimo poziciją. Šis laisvumo laipsnis X reiškia galutinę judėjimo kryptį geometrinio uždarymo tarp teigiamo 5 ir neigiamo 6 profilių pasiekimui. Nors brėžiniuose visada naudojama tik viena laisvumo laipsnio X strėlytės kryptis, savaime suprantama, kad taip pat ir priešinga kryptis gali būti naudojama sujungimo atlikimui. Šis laisvumo laipsnis X gali būti tiesios linijos, kaip kad parodyta brėžiniuose, arba, pavyzdžiui, apskritimo arba kreivės formos.
Aprašyme pagal brėžinius priimta, kad pirmasis strypas 2 nejudinamas, o antrasis 3 judinamas, sujungiant su pirmuoju strypu 2.
Kai abu šie strypai 2 ir 3 sudedami į sujungimo poziciją, į išėmą 8 įstatomas atskiras uždarymo skląstis 9.
Ši išėma 8 sudaroma teigiamo 5 ir neigiamo 6 profilio sujungtoje padėtyje ir atitinka uždarymo skląsčio 9 skerspjūvį.
Atskiras uždarymo skląstis 9 tęsiasi abipus sujungimo vietos 7 tarp teigiamo 5 ir neigiamo 6 profilių. Strypai 2 ir 3 kartu su uždarymo skląsčiu 9 sudaro sujungimą iš trijų sudedamųjų dalių, tarp kurių laisvumo laipsnio X krypčiai tiesiogiai prieš pasiekiant sujungimo poziciją priešingoje dalyje uždarymo skląsčio 9 dėka susidaro judinama užtvara.
Sujungus abu strypus 2 ir 3, pirmiausia atsiranda geometrinis uždarymas. Tik įterpus arba įvedus uždarymo skląstį 9, gaunamas dar ir jėgos uždarymas.
Yra trys šių geometrinio ir jėgos uždarymų atlikimo galimybės. Viena vertus, teigiamas 5 ir neigiamas 6 profiliai gali būti taip profiliuoti, kad jie abipusiškai apima mažiausiai vieną pirmą galinę išpjovą 10. Tai pavaizduota fig.8, 9, 11, 14 ir 15.
Kita galimybė egzistuoja, kai uždarymo skląstis 9 sujungtoje padėtyje susijungia su antra galine išpjova 11. Tokios galinės išpjovos pavaizduotos fig. 1-5, 7 ir 10.
Galiausiai yra dar viena galimybė: tai abiejų galinių išpjovų kombinacija. Taip atsitinka, kai tiek teigiamas 5 tiek neigiamas 6 profiliai, o taip pat ir uždarymo skląstis susijungia su trečia galine išpjova 12. Tai pavaizduota fig.6, 12 ir 13.
Uždarymo skląsčio 9 krypčiai yra galimybė, kad išilginė uždarymo skląsčio 9 ašis nusidriektų statmenai laisvumo laipsnio X krypčiai. Tai vyksta statmenai brėžinio lapo plokštumai fig. 1-15.
Žinoma, yra dar galimybė, kai trys sudedamosios sujungimo įrenginio 1 dalys dar juda statmenai lapo plokštumai ir, vadinasi, atsilaisvina/atsileidžia.
Jei tai nepageidaujama, tam užkertamas kelias, kai išilginė uždarymo skląsčio 9 ašis eina nuožulniai laisvumo laipsnio X krypčiai. Uždarymo skląstis 9 todėl eina nuožulniai normaliai lapo plokštumai.
Todėl pirmuoju atveju uždarymo skląstis eina įstrižai vienos ašies, tuo tarpu antru atveju eina įstrižai dviejų ašįų.
Iki šiol buvo aprašomi strypų 2 ir 3 sujungimai, kur išilginės strypų 2 ir 3 ašys sutapdavo. Tačiau taip pat įmanoma, kad strypai būtų sujunti vienas su kitu buku, stačiu arba smailiu kampu.
Dažniausiai visgi bus status kampas tam, kad iš strypų 2 ir 3 bei sujungimo įrenginio 1 būtų galima pastatyti keturkampį rėmą.
Tai ypač naudinga, kai rėmas yra didelis. Būna, pavyzdžiui, tokių rėmų, kurių kraštinių ilgis siekia nuo 7 iki 3,5 m. Iki šiol buvo įprasta tokio dydžio rėmus gabenti galutinai sumontuotus, arba surinkti paskirties vietoje, panaudojant atitinkamą įrankį, pavyzdžiui, suvirinimo įrenginį.
Nuo šiol galima tokio tipo rėmus gabenti išmontuotais, dėl to sutaupomos transportavimo išlaidos. Palyginus su ankstesniu variantu, nuo šiol gabenami maži paketai. Paskirties vietoje sumontuojami atitinkami strypai 2 ir 3 taip, kad teigiamas 5 ir neigiamas 6 profiliai susijungia vienas su kitu. Galiausiai tereikia įstatyti į kiekvieną kampą uždarymo skląstį 9. Savaime suprantama, tokiu būdu gali būti sumontuojami ir kiti patalpų įrenginiai bei konstrukcijos.
Šie įstatyti skląsčiai 9 gali būti arba atsukami ir yra išėmoje 6. Tačiau taip pat įmanoma atitinkamomis priemonėmis pritvirtinti šį uždarymo skląstį 9.
Uždarymo skląsčio 9 skerspjūvio forma gali būti įvairi. Taigi uždarymo skląstis 9 skerspjūvyje gali, pavyzdžiui, būti stačiakampio formos (fig.1, 5, 6,
8, 9, 14 ir 15 ), apskritimo formos (fig.10-12), rombo formos (fig.13), aštuoniukės formos (fig.4), kregždutės uodegos formos (fig.7), elipsės arba kryžiaus formos (fig.2 ir 3).
Jei dėl svorio sumažinimo priežasčių strypai 2, 3 yra tuščiaviduriai, sujungimas, o ypač strypai 2, 3 vis dėl to turi tam tikrą tvirtumą, galima numatyti su, pavyzdžiui, strypų 2, 3 sujungimais besiribojančius sutvirtinimus.
Yra įmanoma, kad sutvirtinimai yra prie strypų 2 ir 3 vidinės ertmės pritaikyti tuščiaviduriai ir pilnaviduriai strypai. Pritaikytų tuščiavidurių ir pilnavidurių strypų skersinio pjūvio forma gali būti parinkta taip, kad jie liečia vidinį strypų 2 ir 3 paviršių visa plokštuma arba išilgai mažiausiai dviejų linijų ilgio kryptimi, tuo tarpu, kai sutvirtinimas įrengtas arba išilgai viso stypo ilgio arba išilgai vienos viso strypo ilgio dalies. To dėka galima gauti ypač didžiulį atsparumą sukimui ir lenkimui aukščiau paminėtų didelių rėmų atveju.
Visiems įgyvendinimo pavyzdžiams bendra tai, kad teigiamas 5 ir neigiamas 6 profiliai sujungtoje padėtyje yra skerspjūvyje simetriški centrui.
Tai reiškia, kad abu vienas ant kito sudėti profiliai yra suformuoti identiškai.
Tai sumažina gamybos bei sandėliavimo išlaidas. Tačiau galima numatyti ir nesimetrišką profiliavimą.
Galima panaudoti įvairių rūšių medžiagas, tačiau pirmenybė teikiama metalui, medienai arba plastmasei, arba mažiausiai dviejų medžiagą rūšių kombinacijai.

Claims (14)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Sujungimo įrenginys (1) tarp dviejų sujungtų strypų (2, 3), kurie sujungimo vietoje (4) turi vienas kitą iš esmės papildančius teigiamą (5) ir neigiamą (6) profilius, kurie išilgai atskyrimo siūlės (7) su tam tikru laisvumo laipsniu (X) suvedami į sujungimo poziciją, besiskiriantis tuo, kad turi atskirą uždarymo skląstį (9), kuris tęsiasi abipus sujungimo vietos (7) tarp teigiamo (4) ir neigiamo (6) profilių, tuo tarpu strypai (2, 3) kartu su uždarymo skląsčiu (9) sudaro sujungimą iš trijų sudedamųjų dalių, tarp kurių, prieš pasiekiant sujungimo padėtį, priešinga laisvumo laipsnio (X) kryptimi uždarymo skląsčio (9) dėka susidaro judinama užtvara, o sujungti teigiamas (5) ir neigiamas (6) profiliai sudaro uždarymo skląsčio (9) skerspjūvį atitinkančią išėmą (8), kuri perdengia sujungimo vietą (7) iš abiejų pusių.
  2. 2. Sujungimo įrenginys pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad teigiamas (5) ir neigiamas (6) profiliai turi mažiausiai po vieną pirmą galinę išpjovą (10).
  3. 3. Sujungimo įrenginys pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad uždarymo skląstis (9) sujungtoje padėtyje susijungia su antra galine išpjova (11).
  4. 4. Sujungimo įrenginys pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad tiek teigiamas (5) ir neigiamas (6) profiliai, tiek uždarymo skląstis (9) susijungia su trečia galine išpjova.
  5. 5. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-4 punktų, besiskiriantis tuo, kad išilginė uždarymo skląsčio (9) ašis yra statmena laisvumo laipsnio (X) krypčiai.
  6. 6. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-4 punktų, besiskiriantis tuo, kad išilginė uždarymo skląsčio ašis (9) yra nuožulni laisvumo laipsnio (X) krypčiai.
  7. 7. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-6 punktų, besiskiriantis tuo, kad strypai (2, 3) yra sujunti vienas su kitu buku, stačiu arba smailiu kampu.
  8. 8. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-7 punktų, besiskiriantis tuo, kad rėmą sudaro mažiausiai keturi sujungti strypai (2, 3).
  9. 9. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-8 punktų, besiskiriantis tuo, kad įstumtas uždarymo skląstis (24) gali būti vėl išimtas arba būti neišimamas.
  10. 10. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-9 punktų, besiskiriantis tuo, kad uždarymo skląsčio (9) skerspjūvis yra stačiakampio, apskritimo, rombo, aštuoniukės, kregždutės uodegos, elipsės arba kryžiaus formos.
  11. 11. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-10 punktų, besiskiriantis tuo, kad strypai (2, 3) yra tuščiaviduriai ir ties sujungimų riba turi sutvirtinimus.
  12. 12. Sujungimo įrenginys pagal 11 punktą, besiskiriantis tuo, kad sutvirtinimai yra prie strypų (2, 3) vidinės ertmės pritaikyti tuščiaviduriai ir pilnaviduriai strypai, kurie liečia vidinį strypų (2, 3) paviršių visa plokštuma arba išilgai mažiausiai dviejų linijų išilgine kryptimi, kai sutvirtinimas įrengtas arba išilgai viso stypo ilgio arba išilgai vienos viso strypo ilgio dalies.
  13. 13. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-12 punktų, besiskiriantis tuo, kad sujungtų teigiamo (5) ir neigiamo (6) profilių skerspjūviai yra simetriški centro atžvilgiu.
  14. 14. Sujungimo įrenginys pagal vieną iš 1-13 punktų, besiskiriantis tuo, kad konstrukcinės dalys yra iš metalo, medienos arba plastmasės, arba mažiausiai dviejų medžiagų rūšių kombinacijos.
LT2003062A 2003-06-26 2003-06-26 Sujungimo įrenginys LT5204B (lt)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2003062A LT5204B (lt) 2003-06-26 2003-06-26 Sujungimo įrenginys

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2003062A LT5204B (lt) 2003-06-26 2003-06-26 Sujungimo įrenginys

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LT2003062A LT2003062A (lt) 2004-12-27
LT5204B true LT5204B (lt) 2005-03-25

Family

ID=33487958

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LT2003062A LT5204B (lt) 2003-06-26 2003-06-26 Sujungimo įrenginys

Country Status (1)

Country Link
LT (1) LT5204B (lt)

Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0399371A1 (de) 1989-05-20 1990-11-28 Otto, Wulf Markus Verbindungsbeschlag für Stabelemente
FR2784721A1 (fr) 1998-10-14 2000-04-21 Gerard Racine Structure de diedre et procede de fabrication de cette structure

Patent Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0399371A1 (de) 1989-05-20 1990-11-28 Otto, Wulf Markus Verbindungsbeschlag für Stabelemente
FR2784721A1 (fr) 1998-10-14 2000-04-21 Gerard Racine Structure de diedre et procede de fabrication de cette structure

Also Published As

Publication number Publication date
LT2003062A (lt) 2004-12-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US3786612A (en) Angle connectors for modular beam structures
SK8312003A3 (en) Connecting device
KR100260626B1 (ko) 건물 유닛에 있어서의 접합부재 및 그 제조방법
US5711131A (en) Structural truss
KR101728636B1 (ko) 건축용 무용접 스틸 레일 프로파일 구조물
CZ263099A3 (cs) Způsob výroby manuálně nastavitelných tuhých tyčí se sekcemi, použitelných jako rámy pro stěny, falešné stěny, falešné stropy a podobné a tyče se sekcemi tímto způsobem zhotovené
KR101456055B1 (ko) 철근 마디 형태를 이용한 철근 커플러 및 철근 이음 방법
KR101618798B1 (ko) 데크거푸집 고정 구조
KR20180007355A (ko) 무해체 강판 복합 거푸집
CS222200B2 (en) Frame construction
LT5204B (lt) Sujungimo įrenginys
EP1272792B1 (en) Method of interconnecting rods when mounting a frame structure
CZ294178B6 (cs) Kombinace spojovacího elementu a dvou podélných profilových dílů a způsob výroby spojovacího elementu
KR102309623B1 (ko) 하나의 연결브라켓으로 프레임바를 다방향으로 상호 연결하여 조립할 수 있는 다방향 연결브라켓
US3205631A (en) Building construction
JP4157211B2 (ja) 鋼製セグメントとその製作方法
JP2570027B2 (ja) Pc梁部材の主筋の継手部構造
JPH1122027A (ja) T字型または十字型プレキャスト壁パネルを用いた壁体および該壁体に使用するt字型または十字型プレキャスト壁パネル
WO2002040810A1 (en) Connectors for sideforms used in formwork for moulding concrete construction panels
KR102270444B1 (ko) 측면 및 하부강판을 고정철물과 연결강봉을 이용하여 일체화시키는 강판 거푸집 보
KR102060922B1 (ko) 조립형 트러스
JPS5820730Y2 (ja) 鉄筋の連結金具
JP3035333U (ja) 木造建築用補強金具
RU30147U1 (ru) Модульная система каркаса сооружения
KR100196532B1 (ko) 건축물의 개구부틀

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 20060626