CZ254596A3 - Kufr - Google Patents

Kufr Download PDF

Info

Publication number
CZ254596A3
CZ254596A3 CZ962545A CZ254596A CZ254596A3 CZ 254596 A3 CZ254596 A3 CZ 254596A3 CZ 962545 A CZ962545 A CZ 962545A CZ 254596 A CZ254596 A CZ 254596A CZ 254596 A3 CZ254596 A3 CZ 254596A3
Authority
CZ
Czechia
Prior art keywords
lid
gripping
case according
arms
longitudinal plane
Prior art date
Application number
CZ962545A
Other languages
English (en)
Other versions
CZ283205B6 (cs
Inventor
Georg Bergmann
Original Assignee
Herlitz Aktiengesellschaft
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Herlitz Aktiengesellschaft filed Critical Herlitz Aktiengesellschaft
Publication of CZ254596A3 publication Critical patent/CZ254596A3/cs
Publication of CZ283205B6 publication Critical patent/CZ283205B6/cs

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45CPURSES; LUGGAGE; HAND CARRIED BAGS
    • A45C13/00Details; Accessories
    • A45C13/18Devices to prevent theft or loss of purses, luggage or hand carried bags
    • A45C13/22Detachable handles; Handles foldable into the luggage
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45CPURSES; LUGGAGE; HAND CARRIED BAGS
    • A45C5/00Rigid or semi-rigid luggage

Landscapes

  • Purses, Travelling Bags, Baskets, Or Suitcases (AREA)
  • Packaging Of Annular Or Rod-Shaped Articles, Wearing Apparel, Cassettes, Or The Like (AREA)
  • Closures For Containers (AREA)
  • Centrifugal Separators (AREA)
  • General Details Of Gearings (AREA)
  • Iron Core Of Rotating Electric Machines (AREA)

Description

jícího dvě volná ramena, které je spustitelné do polohy, v níž leží na povrchu víka nebo při spojitém nayazování na horní povrch víka leží ve žlábkovitém vyOTST^^vytvořeném v horním povrchu víka, a je z ní uvodítelné do přenášecí nebo uchopovací polohy, ležící v odstupu od povrchu víka, v níž přídržné nosy, přiřazené volným ramenům, zasahují pod opěrné nosy spodního dílu kufru.
Dosavadní stav techniky
Takové kufry jsou známé kupříkladu z evropského patentového spisu EP-A-0 438 702. Zde je ovšem uchopovací ucho vytvořeno jako sklopné, takže se otáčí z polohy rovnoběžné s horní stranou víka do polohy k ní kolmé. Oboustranně volná ramena uchopovacího ucha tvoří ramenoy sklopné směrem ke spodnímu dílu kufru, jehož volný konec obsahuje přídržné nosy, které jsou orientovaný od sebe a priyQchujsklopeném svisle k horní straně víka y jsou vždy vsouvány po opěrný nos spodního dílu kufru.
Jelikož jsou s výhodou všechny konstrukční díly zhotoveny z plastu, vzniká při otáčení uchopovacího ucha ze sklopené polohy do přenášecí polohy nebezpečí, že se přídržné nosy zlomí, čímž se stane uložení nosného ramene nepoužitelným.
Vynález si proto klade za úkol výše popsaný kufr zjednodušit a tímto zjednodušeným uspořádáním usnadnit manipulaci a vytvořit uchopovací ucho tak, aby bylo funkčně spolehlivější.
-2Podstata vynálezu
Uvedeného cíle je podle vynálezu dosaženo tím, že u kufru v úvodu popsaného typu jsou volná ramena uložení, lineárně posuvně ve vedeních, uložených v ostrém úhlu ke střední podélné rovině kufru. Tím je dosavadní otočný pohyb nahrazen „lineárním vedením uchopovacího ucha ze spuštěné polohy do uchopovací a přenášecí polohy. Lineární vedení mají proti otočným kloubům tu výhodu, že se dají jednodušeji .vyrobit a že se s nimi dá také snáze manipulovat, nebot narážky, které omezují úhel otáčení uchopovacího ucha, mohou zcela odpadnout. V případě vynálezu je dráha, podél níž jsou volná ramena uchopovacího ucha posuvná, jednak omezena polohou opěrných nosů, které současně slouží jako narážká^fako opěra při nošení, a jednak horním povrchem víka nebo v něm vytvořenou prohlubní při spuštěném uchopovacím uchu. Uvedený kufr může být odpovídajícím uzpůsobením spodního dílu kufru přizpůsoben účelu potřeby, zejména jako kufřík na spisy, uzpůsobený pro uložení závěsných sešitů a desek. Takové závěsné sešity mají horní nosnou kolejnici, jejíž hákovité hlavové konce přesahuj í přes příčné a vodorovné opěrné části spodního dílu kufru. Tyto opěrné části mohou být vytvořeny na příslušných úzkých čelních stranách kufru.
Vedení pro volná ramena jsou s výhodou uložena ve víku, takže víko může být s uchopovacím uchem zdvihnuto, aby se zajistil přístup do nitra spodního dílu kufru. S výhodou vedení svírají se střední podélnou rovinou úhel od 15° do '25°, zejména 19° až 20°. Tato šikmá poloha vybíhá do strany, takže víko může být při spuštěném uchu bez problémů zvednuto, přičemž opěrné nosy mohou být vedeny mimo oblast opěrných nosů okolo nich. Současně je přihlíženo k požadavku, aby mohla být šikmá poloha uchopovacího ucha volena co možná nejstrmější, takže pří jeho posouvání ze spuštěné polohy do přenášecí a uchopovací polohy je příčný posun, vyvolávaný současné šikmým postavením, držen v úzkých mezích. Opěrné
-3nosy, které jsou upevněny na vnitřní straně spodního dílu kufru nebo s ním tvoří celek, jsou uloženy přibližně v oblasti střední podélné roviny, takže ψpři vytaženém uchu dosáhne podepření v oblasti střední podélné osy nebo střední podélné roviny.
S výhodou je šikmým vedením obou volných ramen uchopovací rukojeti zajištěno, že uchopovací ucho nebo jeho podélná osa leží ve spuštěné poloze rovnoběžně se střední podélnou rovinou a po lineárním posunu do přenášecí nebo uchopovací polohy, při které jsou volná ramena pohybována podél vedení, zaujímá polohuy ležící přibližně v oblasti střední podélné roviny. Tím je zajištěno, žepřř, vytaženém uchopovacím uchu je toto ucho postaveno naďjroperného nosu, tvořícího opěru pro nesení, takže je možné nesení kufru bez volnosti v naklápění.
Podle dalšího znaku vynálezu je uchopovací ucho v oblasti základny, ležící mezi volnými rameny, v průřezu vytvořeno ve tvaru půlkruhu, s výhodou tak, že horní plochá strana základny svírá ostrý úhel s podélnými osami ramen, takže horní plochá strana leží rovnoběžně s rovinným horním povrchem víka. Jako podebíratelná část uchopovacího ucha tak slouží spodní strana uchopovacího ucha ve tvaru půlválce.
Podle dalšího znaku vynálezu jsou přídržné nosy vytvořeny jako koncové háky volných ramen a tyto háky vystupují v podstatě kolmo z roviny, tvořené vodítky. Délka obou ramen, která byla u řešení známého ze spisu EP 0 438 701 B1 konstrukčně omezena širokou stranou víka, může být v provedení podle vynálezu překročena. Aby se ramena mohla vést uvnitř prostoru^ tvořeného víkem neboý^se mohla vést skrytě k meziprostoru mezi víkem a spodním dílem kufru, je s výhodou délka ramen zvolena tak, že délka průmětu ramen na střední podélnou rovinu je menší£ než je výška víka. Tím je zabráněno přesahům volných ramen pod spodní hranu víka při
-4zasunutém uchopovacím uchu.
Podle dalšího provedení vynálezu mohou být vedení jsou tvořena z plochých profilů^uložených na krátkých £*elg«^ :kvch pelr, Ijjplócnywb nich vnitřních stranách víka . áy^odel nich vedeny^ť t 1 I profilu volných ramen. Těmito opatřeními jsou vytvořeny plochy, klouzající po sobě, ní.
které umožňují spolehlivé vedeJsou-li vedení uložena nad opěrnými nosy spodního dílu kufru, může být navíc zajištěno, že je uchopovací ucho na svých obou volných ramenových stranách spolehlivě vedeno po celé posuvové dráze. Opuštění záběru s vodítky je vyloučeno.
S výhodou je víko při spuštěném uchu uloženo volně nasunutelně a odnímatelné na spodním dílu kufru, takže je od kloubů jako spojení mezi víkem a spodním v případě potřeby je spodní díl kufru použitelný také bez víka, jehož sklopená poloha by mohla překážet.
možné upustit dílem kufru a
Konečně má víko s výhodou na své horní straně vybrání pro spuštění uchopovacího ucha, je opatřeno na své horní straně jak prohlubní pro spuštění uchopovacího ucha, tak i záběrovou prohlubní pro podebrání uchopovacího ucha. První vybr&n íYTTrouží k tomu, že kufr dostane příznivý kvádroví tý tvar pro ukládání na sebe, aniž by hor^í.
obsahovala rušivé přesahující části. Druhé' k lehčí manipulaci s uchopovacím uchem při vytahování ze spuštěné polohy do polohy nošení.
Přehled obrázků na výkresech
Vynález je blíže vysvětlen v následujícím popisu na příkladech provedení s odvoláním na připojené výkresy, ve kterých znázorňuje obr.l perspektivní pohled na kufr, obr.2 perspektivní pohled na spodní díl kufru po sejmutí horního víka
-5s uchem, obr.3 perspektivní pohled na horní víko bez uchopovacího ucha, obr.4 perspektivní pohled na třmenovíté uchopovací ucho, obr.5 boční pohled, částečně v řezu, na kufr podle vynálezu, obr.6 půdorysný pohled na kufr, částečně v řezu, obr.7 svislý řez podélnou střední rovinou, obr.8 boční pohled na spodní díl kufru, částečně v řezu, obr.9 detail opěrného nosu, -obr.10 půdorysný pohled na horní víko, obr.11 boční pohled na víko, obr.12 řez rovinou B-B z obr.10 a obr.13 řez rovinou A-A z obr.10.
Příklady provedení vynálezu
Jak je patrné z obr.l až 4, sestává kufr v podstatě ze žlabovitého spodního dílu 20, odnímatelného víka 21 a <4«A</ 22. Žlabovitý spodní díl 20 kufru sám sestává z krabice 201 ve tvaru v podstatě kvádru, otevřené směrem nahoru, jakož z vnějších stěn 202. uložených na krátkých úzkých stranách s odstupem vzhledem k příslušným postranním stěnám spodního díli$< kterétyoří, jak ještě bude podrobněji vysvětleno, opěrné nos^vjako opěry pro uchopovací uchécííebo jeho přídrž-223χ- r né nosyJ^Spodní díl 20 kufru může být opatřen funkčně přizpůsobenými miskami, úložnými přihrádkami a podobnými úpravami nebo, jak je zamýšleno v daném případě, úložnými kolejnicemi pro závěsné sešity, které jsou opatřeny nosnými kolejnicemi. Podle tvaru závěsných sešitů, vazačů nebo desek, známých ze stavu techniky, jsou příslušné nosné kolejnice uloženy v horní části spodního dílujjcufru na úzkých stranách, takže podle šířky kufru (20^ může být zavěšeno a v kufru dopravováno více závěsných sešitů.
Na delší přední a zadní stěně má spodní díl 20 kufru lichoběžníkové výřezy, které usnadňují přístupnost k závěsným sešitům. Víko 21 má d^Lku, která je přizpůsobena vzdálenostijUrčené postranniiBTystenami 202. Šířka je o něco větší, než je šířka kufru, takže je víko nasunutelné shora na spodní díl 20 kufru. Z funkčních důvodů je víko uvnitř rovněž duté a otevřené směrem dolů. Horní atyofta 211 víka je opat-6řena první prohlubní 212, která je svým tvarem přizpůsobena uchopovaca^ucfiopovacího ucha 22, takže podle znázornění na obr.l spuštěný guitojee svým povrchem přibližně spojitě navazuje n’ rrch 211 víka.
Aby se uchopovací uchoV™olllo podebrat a vysunout nahoru,- má víko další záběrovou prohlubeň 215. která je v podstatě konvexně tvarována a probíhá po celé šířce víka 21. Podle lichoběžníkového vybrání 203 spodního dílu kufru je víko na spodní straně konvexně prodlouženo směrem dolů,, aby plně krylo v nasunutém stavu lichoběžníkové vybrání 203. V oblasti krátkých postranních stěn má prohlubeň 212 v sobě průchody, kterými je možné prostrčit volná rameric^žéhopovacího ucha 22. Podle obr.3 sestává uchopovací ucho 22 z dílu ve tvaru v podstatě písmene U, jehož základna 221 slouží jako úchop, z níž na obou koncích vystupují volná ramena 222. opatřená na dolním konci hákem ZŽ23^kterv jako přidržnv nos<
může zabrat zespodu do opěrných nos^^odního dílu kufru a může tak tvořit opěru^umožňující nesení kufru.
Všechny uvedené části jsou s výhodou z plastu, kupříkladu zhotovené vstřikováním. Z důvodů stabilizace mohou být spodní díl 20 kufru i víko 21 opatřeny výztužnými žebry, jak je to patrné na přední straně víka 21 na obr.3. Dále může mít víko na vnější straně dna v oblasti jeho rohů stavěči patky nebo popřípadě válečky.
Obr.5 znázorňuje,podélný řez kufrem s vytaženým uchem 22, u kterého-^fetupuj ící na konci volných ramen 2221 zasahují pod opěrné nosy 204 ^uložené na úzkých postranních stěnách spodního dílu 20 kufru, které tvoří opěru takového druhu, že je nejen zabráněno dalšímu vytahování uchopovacího ucha 22, ale že celý kufr může být zvednut a přenášen. Volná ramena 222 uchopovacího ucha 22 jsou vedena podél plochých profW^il, které jsou částí víka 21 a leží nad opěrnými nosy 204 při úplně nasunutém víku 21. * Využitelný —7— vnitřní prostor spodního dílu 20 kufru je určován v podstatě vzdáleností úzkých postranních stěn 205, jakož i plnoplošnou přední stěnou 206, popřípadě stejně velkou zadní stěnou 206. Horní postranňř^éeny 202 jsou uloženy v odstupu vůči odpovídajícím krátkým postranním sténám 205. takže je možné prostrčení volných ramen 222, jakož i vedení 214 víka v uvedeném meziprostoru. Užšíoo^tranní stěrf^^víka se nasunou zevně přes horní postranniTsTeny 202 a přední a zadní stěnu 206.
Z obr.6 je patrné, že uchopovací ucho 22^spuštěné do prohlubně 212^leží svojí podélnou osou rovnoběžně se střední podélnou rovinou 23.. Z této polohy je uchopovací uchc^fx polohy^ ležící v né do a znázorněné na osuvodstupu od horního povrchu 211 víka obr.5, ve které se střední podélná osa 223 uchopovacího ucha 22 v důsledku ,šikmého uspořádání vedení 214 muže pohybovat jak svisle k rpovrchu 211 víka, tak i napříč k němu, takže^podélnCÚ střední osa ťáej dostane do žj^podeii střední podélné roviny 23. V. „této vytažené koncové poloze uchopovacího ucha 22 zasahuj 1 fíakyy^ž23 pod opěrný nosy 204, které jsou upevněné na vnitřní straně krajni^^CSííy 202 nebo jsou na ní vstřikování^vytvořené jako nálitky.
Obr.7 ukazuje v pohledu z boku dvě možná koncová postavení uchopovacího ucha 22 a jeho vedení na víku 21. K tomuto účeju má víko pod prohlubní 212 šikmo postavený plochý
USEK2L/ profiTr7l4. který svírá se střední podélnou rovinou 23 úhel přibližně 10°. Pro usnadnění vedení má uchopovací ucho 22 na volných ramenech 222 po stranách přesahující ploché profily 224, které mohou klot^a^ podél plochého profiluTzi4. v zasunuté polpze,- doléhá eaate 221 uchopovacího ucha spuštěná ve žlábk^j^L^ / Pťlcemž konec volných ramen 222. tvořených háky přfdr&ujdt
ItcSU 223, leží nad, spodní hranou úzké postranní stěny víka, takže v této poloz^&olné rameno 222 zevně viditelné. Záběrem ruky do prohlubně 212 je možné uchopovací ucho 22% podebrat a vytáhnout šikmo nahoru, přičemž je drženo vždy ve vedeních —8—
214T 224^Xve spojení s odpovídajícími postranními operami ve víku/. Touto šikmou polohou vedení 214, 224 se přesouvá podélná osa uchopovacího ucha 22Í z osové polohy X do polohy, v níž se příslušná podélná osa dostane do/roviny 23.
- - Pokud jde o obr.8, odkazuje se na výše uvedená vysvětlení. Přídavně jsou zde znázorněna výztužná žebra 207, jakož i stavěči patky 208.
Obr.9 ukazuje řez opěrnými nosy 204. které jsou geometricky a konstrukčně sladěny s přídržným nosem 223 a zejména jeho dosedací plochou. Sklon dose^^^gloc^iy 25 je tak sladěn s úhlem sklonu dorazové plochy naku takže je podle obr.7 možné plošné dolehnutí. Jelikož je prohlubeň 212 uložena rovnoběžně se střední podélnou rovinou 23., je symetricky vytvořena další dorazová plocha 26, vytvořená zrcadlově souměrné ke střední podélné rovině j/nebo ose ^3). a v důsledku čehož je možné víko nasadit nejen v první poloze^^š» obr.?X, ale v poloze otočené o 180°, přičemž hák 223 může být veden až na narážku 26. To však předpokládá, že vedení 214 je částí víka, jak je také znázorněno na obr.7.
Víko 21 je také při zasunutém uchu 22^ďéIíTl^^íoha na obr.7/^ odnímatelné nahoru, neboť nos háku 223 může být veden rovnoběžně okolo opěrného nosu 204.
ubně 215
Z obr.10 vyplývá, že za základě tvaru pro záběr ruky prohlubeň 212 Xmizí* nebo vybíhá určené záběrovou prohlubní 215. Také povrch víka je na jeho' spodní straně opatřen výztužnými žebry ^16)|
Jak ukazuje boční pohled na víko podle obr.11, částečně v řezu, je zábě^y^ jayohlubefi 21> po straně odpovídado roviny jícím způsobem zesírěnáYfetěnou 216. probíhající rovnoběžně s úzkou čelní stěnou 217. Přídavně a rovnoběžně s ní je ulo—9— žena vnitřní vodicí stěna 218. takže stěny 218 a 216. ležící ve vzájemném odstupu, poskytují postranní vedení pro volná ramena 222 uchopovacího ucha, která sama spolu s vedením 214 a s -jt^alžími stěnovými úseky 219. ležícími ^v odstupu od vedeníyyoEr.l^~poskytu ji vedení s jednoznačným prostorovým vymezením. Další podrobnosti jsou patrné z obr.12 a 13, ukazující řezy A-A nebo B-B z obr.10.

Claims (12)

  1. PF2545- 96 ze žlabovitého spodního dílu ucha
    1. Kufr, sestávající horního víka (21) a třmenovm^ého uchopovacího (22), obsahujícího dvě volná ramenayfTťteré je spustitelné do (20), leží horní povrch (211) £2112) nebo Při spojitém víka leží ve žlábkovitém polohy, v níž navazování na vyfltamn 212) y vytvořeném v horním povrchu (211) víka, a je z ní uvgditelné do přenášecí nebo uchopovací polohy, ležící v odstupu od povrchu (211) víka, v níž přídržné nosy (223), přiřazené volným ramenům (222), zasahují pod opěrné nosy (204) spodního d^£u (20)/Jaifru, vyznačený tím, že volná ramena (22Z?f3^u uložení lineárně posuvně ve vedeních (214), uložených v ostrém úhlu ke střední podélné rovině (23) kufru.
  2. 2. Kufr podle nároku (214) jsou uložena ve víku (21) vyznačený tím, že vedení
  3. 3. Kufr podle nároku 1 nebo 2vyznačený tím, ní (214) svírají se střední podélnou rovinou (23) 15° do 25°, s výhodou 19° až 20°.
    že vedeúhel od
  4. 4. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 3^vyznačený tím, že opěrné nosy (204) jsou uloženy přibližně v oblasti střední podélné roviny (23).
  5. 5. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 4^vyznačený tím, že uchopovací ucho (22) nebo jeho podélná osa (224) leží ve spuštěné poloze rovnoběžně se střední podélnou rovinou (23) a po lineárním posunu do přenášecí nebo uchopovací polohy, při které jsou volná ramena (222) pohybována podél vedení (214), zaujímá polohu^ležící přibližné v oblasti střední podélné roviny (23).
  6. 6. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 5^ vyzná-líčený tím, že uchopovací ucho (22) je v oblasti základny (221) , ležící mezi volnými rameny (222), v průřezu vytvořeno ve tvaru půlkruhu, s výhodou tak, že horní plochá strana základny (221) svírá ostrý úhel s podélnými osami ramen (222) , takže horní plochá strana leží rovnoběžně s rovinným horním povrchem (211> víka.
  7. 7. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 6vyznačený tím, že přidržné nosy/ jsou vytvořeny jako koncové háky
    223l)Tvolných ramen (222) a tyto háky vystupují v podstatě kolmo z roviny, tvořené vedeními (214).
  8. 8. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 7^vyznačený tím, že délka průmětu ramen (222) na střední podélnou rovinu (23) je menšíj než je výška víka (21).
  9. 9. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 8χvyznačený tím, že vedení^jsou tvořena z plochých profi^ú~Q2l4)^ stranách víí Wftyo(224) volných ramen (222).
  10. 10. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 9^vyznačený tím, že vedení (214) JgXT jsou uložena nad opěrnými nosy (204) spodního dílu (20) kufru.
  11. 11. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 10^vyznačený tím, že víko (21) je uloženo při spuštěném uchu (22) volně nasunutelné a odnímatelně na spodním dílu (20) kufru.
    ^uložených na krátkých celních vnitrních dél nich vedených, profily
  12. 12. Kufr podle nejméně jednoho z nároků 1 až 11^vyznačený tím, že víko (21) je opatřeno na své^orni**Vtoganó (211) jak prohlubni (212) pro spuštěni uchopovacího ucha (22JL), tak i záběrovou prohlubni (215) pro podebrání uchopovacího ucha (221).
CZ962545A 1996-01-12 1996-08-29 Kufr CZ283205B6 (cs)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE29600948U DE29600948U1 (de) 1996-01-12 1996-01-12 Tragkoffer

Publications (2)

Publication Number Publication Date
CZ254596A3 true CZ254596A3 (cs) 1998-01-14
CZ283205B6 CZ283205B6 (cs) 1998-01-14

Family

ID=8018310

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
CZ962545A CZ283205B6 (cs) 1996-01-12 1996-08-29 Kufr

Country Status (5)

Country Link
EP (1) EP0784946A3 (cs)
CZ (1) CZ283205B6 (cs)
DE (1) DE29600948U1 (cs)
HU (1) HUP9600713A1 (cs)
PL (1) PL313652A1 (cs)

Family Cites Families (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB291616A (en) * 1927-06-16 1928-06-07 Reginald Iveson Denham A new or improved handle for boxes and portable cases or cabinets
GB1313616A (en) * 1971-04-19 1973-04-18 Wagner T R Tool carrier case
DD226769B1 (de) * 1984-08-31 1987-08-19 Robotron Veb K Ausziehbarer tragegriff
DE9000819U1 (de) * 1990-01-25 1991-05-23 Elba-Ordner-Fabrik Kraut & Meienborn Gmbh & Co, 5600 Wuppertal Registratur-Tragkoffer

Also Published As

Publication number Publication date
DE29600948U1 (de) 1996-04-04
EP0784946A2 (de) 1997-07-23
EP0784946A3 (de) 1999-04-07
HU9600713D0 (en) 1996-05-28
CZ283205B6 (cs) 1998-01-14
PL313652A1 (en) 1997-07-21
HUP9600713A1 (en) 1997-12-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP2722134B1 (en) Toolbox
US20200346819A1 (en) Stackable system container and transport system
SK278769B6 (sk) Deliteľná nádoba, najmä kartón na fľaše
US8201701B2 (en) Folding container
EP1859908A1 (en) A container assembly
KR0156949B1 (ko) 공구 파렛을 지니는 공구상자
JPS60139210A (ja) 食品キヤビネツトの引出し支持体
EP2235452B1 (en) A cooling device
FI83195C (fi) Delbar flasklaoda.
CZ254596A3 (cs) Kufr
US4945629A (en) Vertical carrousel
CZ237796A3 (en) Transport container performed as grate case
WO2016076505A1 (ko) 대차용 접이식 손잡이 구조체
JPH0636432U (ja) 棚付の収納ボックス
EP0173385B1 (en) Store accessory for a step-ladder
JP5061517B2 (ja) 作業用足場構造及び物品収納棚
EP1226048B1 (en) Arrangement at a load carrier
KR20200015069A (ko) 행거제품 물류시스템용 트롤리
CN218113506U (zh) Pcb板收纳架
KR200351038Y1 (ko) 코너 싱크대 선반의 슬라이딩 인출장치
EP0370585B1 (en) Hoisting frame for a container
JP5181074B1 (ja)
JP4303384B2 (ja) 運搬用容器
KR200235595Y1 (ko) 내장형운반손잡이를구비한냉장고
ITMI20111322A1 (it) Carrello isolato termicamente per il trasporto di ghiaccio

Legal Events

Date Code Title Description
IF00 In force as of 2000-06-30 in czech republic
MM4A Patent lapsed due to non-payment of fee

Effective date: 20010829