UA87032C2 - Пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів - Google Patents

Пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів Download PDF

Info

Publication number
UA87032C2
UA87032C2 UAA200709765A UAA200709765A UA87032C2 UA 87032 C2 UA87032 C2 UA 87032C2 UA A200709765 A UAA200709765 A UA A200709765A UA A200709765 A UAA200709765 A UA A200709765A UA 87032 C2 UA87032 C2 UA 87032C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
pocket
radial
cap
plug
tongue
Prior art date
Application number
UAA200709765A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Сорце Маурицио
Original Assignee
Джефит С.П.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Джефит С.П.А. filed Critical Джефит С.П.А.
Publication of UA87032C2 publication Critical patent/UA87032C2/uk

Links

Landscapes

  • Closures For Containers (AREA)

Description

Винахід відноситься до закупорювальних засобів з однокомпонентною пробкою для гнучких пакетів, зокрема до пробки з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів.
Закупорювальні засоби для упакування зазначеного вище типу зазвичай називаються пробками - дозаторами «Фліп-топ», тобто мається на увазі наявність пробки з відкидним ковпачком. Такі пробки складаються з дозуючого корпуса, установленого на верхній частині горловини і так званого нижнього елемента «спаут», і ковпачка, що забезпечує відкриття і закриття дозатора і виготовленого за одне ціле з дозатором, з яким ковпачок з'єднаний за допомогою гнучкого шарнірного елемента. Шарнір забезпечує взаємодію дозатора і ковпачка при відкритті і закритті упаковки.
Крім цього, ковпачок захищає зону дозатора, призначену для виливання рідини або текучої речовини, від стикання зі сторонніми домішками і забезпечує гігієнічність його застосування.
При відкриванні не треба звертати увагу на ковпачок, тому що він з'єднаний з дозатором і відсутній ризик втрати або забруднення у випадку його випадкового падіння.
Дозатор закупорювальних засобів типу «фліп--оп» має елементи для приклеювання або впаювання на стінках упаковки.
Для відкривання ковпачка зазвичай використовуються два типи гарантійних систем.
Перший тип гарантійної системи (УУО 03/004361) складається з одного елемента, з'єднаного з ковпачком за допомогою перемичок належної кількості, що з'єднується з дозатором за допомогою замка спеціального виконання при першому етапі закриття, який передує застосуванню пробки « фліп-топ». При першому відкритті ковпачка перемички відламуються, і вище описана гарантійна система залишається прикріпленою до дозатора.
Це саме рішення отримується при зміні положення гарантійної системи, спочатку прикріпленої до дозатора за допомогою перемичок і з'єднаної з ковпачком до застосування закупорювальної системи. У цьому випадку гарантійна система при першому відкритті залишається прикріпленою до ковпачка.
Явним недоліком даного рішення в обох випадках є те, що факт розкривання упаковки є недостатньо очевидним, тому що після повторного закриття ковпачка торці перемичок повертаються в первинне положення, що утруднює визначення факту розкриття гарантійного механізму.
По-друге, техніка, яка застосовується для з'єднання гарантійної системи з дозатором або з ковпачком до використання, утруднює використання закупорювального засобу і сприяє від'єднанню гарантійної системи від іншої частини закупорювального засобу і його наступному попаданню в навколишнє середовище.
Інший тип гарантійної системи (УУО 02/28735) передбачає виконання елемента, що прикріплений до дозатора за допомогою перемичок у належній кількості і має спеціальну геометрію для стикування з ковпачком при першому закритті, що передує застосуванню пробки « фліп-топ». В остаточній конфігурації гарантійна система виглядає як « смужка-колечко», яка прикріплена до дозатора і знаходиться в зачепленні з ковпачком.
Таке саме рішення виходить при зміні положення гарантійного механізму, спочатку прикріпленого до ковпачка за допомогою перемичок і з'єднаного з дозатором до застосування. В обох випадках, відкриття можливо тільки тоді, коли гарантійне колечко від'єднується від пробки « фліп-топ», відламавши перемички і вивільнивши або ковпачок, або дозатор. Доказом розкриття упаковки є саме відсутність гарантійного колечка.
Явним недоліком даного рішення в обох випадках є наявність елемента, що відривається від пробки «фліп- топ»: при першому розкриванні пробки «Фліп-топ» необхідно від'єднати гарантійне колечко від іншої частини закупорювального засобу, що не виключає його попадання в навколишнє середовище, або, що ще гірше, його випадкове проковтування. Крім того, неефективна конфігурація стикування гарантійного колечка з ковпачком або дозатором (залежно від конфігурації) дозволяє відкрити упаковку без відламування перемичок, що утруднює визначення факту відкриття або цілісності гарантійного механізму. | в останню чергу, незважаючи на досить ефективну систему виявлення факту розкриття упакування (відсутність частини пробки), ця конфігурація не відповідає вимозі ринку, що забороняє використання рішень, що забруднюють навколишнє середовище, тому що в описаному випадку гарантійне колечко викидається в навколишнє середовище.
Враховуючи вищевказане, в основу винаходу поставлена задача створити пробку з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів, що одночасно була б дешевою, гігієнічною і надійною щодо очевидності факту розкриття упаковки, тобто мала конструктивні і функціональні характеристики для забезпечення заданих вимог і одночасно виключала б недоліки, що присутні у пробках типу «фліп-топ» відомих конструкцій.
Поставлена задача вирішується тим, що в пробці з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів, що має дозатор, жорстко зв'язаний з ромбовидною основою і має корпус і горловину, і ковпачок, шарнірно з'єднаний з дозатором за допомогою гнучкого елемента, згідно з винаходом корпус дозатора виконаний ребристим і в ньому виконана виїмка, утворена вертикальною поверхнею і двома горизонтальними поверхнями, упор, утворений трьома вертикальними поверхнями і горизонтальною поверхнею, на якій є зубець, що виступає за межі зазначеної горизонтальної поверхні, карман, по вертикалі утворений двома зовнішніми округленими стінками і двома внутрішніми округленими стінками, а в радіальному напрямку утворений двома зовнішніми радіальними стінками і двома внутрішніми радіальними стінками, які утворюють перший радіальний кут, а по горизонталі утворений верхньою і нижньою стінками і з'єднаний із циліндричним ребристим корпусом за допомогою перемичок з можливістю їхнього розриву при відкриванні пробки, і проріз, у якому розташований карман, при цьому зазначений проріз виконаний над виїмкою і обмежений двома вертикальними радіальними поверхнями, що утворюють другий радіальний кут, який більший першого радіального кута, причому горловина утворена внутрішньою поверхнею і зовнішньою поверхнею, з'єднаною перехідною поверхнею з ребристим корпусом, а ковпачок містить днище, на внутрішній стороні якого виконане ущільнювальне кільце, на торці якого є кільце, що центрує, і язичок, утворений внутрішньою поверхнею і зовнішньою поверхнею, відстань між якими менша відстані між двома внутрішніми радіальними стінками карману, і має два зубці, які виконані на кінці язичка з його протилежних сторін і обмежені двома вертикальними поверхнями, відстань між якими більша відстані між двома внутрішніми радіальними стінками карману, і горизонтальною поверхнею, відстань між якою і поверхнею, що утворює торець ковпачка, більше відстані між верхньою і нижньою стінками карману.
Винахід не обмежується описаним вище варіантом виконання.
Зокрема, карман має різні радіальні і/або осьові розміри.
Можливі варіанти, в яких частина язичка, що виходить за межі карману, має різну форму.
Можливі конструкції пробки, у яких перемички карману мають різне розташування і/або розміри.
Можливі варіанти, у яких зубці язичка мають різне розташування всередині карману і/або форму і/або розміри.
В окремих варіантах язичок розташований на ковпачку в різному осьовому і/або радіальному положенні і має різні форму і/або радіальні і/або осьові розміри.
Передбачено варіанти, коли язичок зафіксований у кармані за допомогою зубців у різних радіальному і/або осьовому положеннях.
Однокомпонентна пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів забезпечує одержання виробу з полегшеною вагою і зниженою вартістю і відповідає вимозі одержання гарантійної системи, яка візуально встановлює як факт розкриття упаковки, так і запобігання попаданню частин гарантійної системи в навколишнє середовище.
Зміна положення карману відносно корпуса, що визначає перехід від закритого положення до відкритого положення пробки, є очевидним і незаперечним фактом порушення цілісності запропонованої пробки «фліп-топ».
При цьому має місце зміна зовнішнього вигляду пари деталей язичок - карман, що також свідчить про порушення цілісності пробки з відкидним ковпачком.
Крім того, відламування перемичок і вільний рух карману разом з язичком, свідчать про порушення цілісності запропонованої пробки «фліп-топ». При цьому в закритому положенні пробки істотно змінюється положення перемичок у порівнянні з положенням, що передує розкриттю пробки, що є додатковим очевидним і незаперечним фактом порушення цілісності запропонованої пробки « фліп-топ».
Таким чином, описане конструктивне виконання запропонованої пробки, забезпечує надійну гарантійну систему, що свідчить про цілісність пробки або про факт її розкриття.
Наявність у язичка кріпильних зубців, що перешкоджають від'єднанню карману від язичка, позитивно вирішує питання видалення частин пробки в навколишнє середовище, виключаючи попадання частин пробки в їжу або навколишнє середовище.
Невеликі розміри карману, що виконує функцію гарантійної системи запропонованої пробки «фліп-топ», при рівній ефективності забезпечують значну економію матеріалу.
Додаткові характеристики і переваги запропонованої пробки типу «Ффліп-топ», згідно з винаходом, будуть зазначені в описі виконання, наведеного як показовий і не обмежуючий приклад, з посиланням на прикладені креслення, на яких:
Фіг 1 зображує пробку з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів в закритому положенні, виконану згідно з винаходом;
Фіг. 2 зображує пробку, наведену на Фіг. 1, у відкритому положенні, вигляд зверху, згідно з винаходом;
Фіг. З зображує пробку, наведену на фіг. 1, у відкритому положенні, вигляд збоку з боку ковпачка, згідно з винаходом;
Фіг. 4 зображує горловину і карман пробки, наведеної на фіг. 1, у відкритому положенні, згідно з винаходом;
Фіг. 5 зображує пробку, наведену на Фіг. 1, у відкритому положенні в розрізі, згідно з винаходом.
Посилаючись на прикладені креслення, позиція 1 відповідає запропонованій пробці 1 з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів типу «фліп-топ» у зборі, що складається з дозатора 2 і ковпачка 4, з'єднаного за одне ціле з даним дозатором 2 за допомогою шарніра 5. За одне ціле з ковпачком 4 з'єднаний язичок 3, що виконує функцію замка, який зачіпляється в кармані 10, розташованому в дозаторі 2, що має вісь Х-
Х, як буде зазначено далі в описі.
Згідно з кресленнями, у дозаторі 2 є вихідна горловина б, призначена для розливу рідини, що міститься в упаковці, з якою описувана пробка безпосередньо з'єднана.
Зв'язок між вихідною горловиною 6 і дозатором 2 забезпечується за допомогою співвісної з ними перехідної поверхні 7, що належним чином з'єднана з ними.
Дозатор 2 має ребристу ромбовидну основу 8, призначену для з'єднання з вибраною гнучкою упаковкою.
Форма, розміри і можливі варіанти з'єднання в єдине ціле ромбовидної основи 8 з іншою частиною дозатора 2 не є предметом домагань і обмеженням для застосування запропонованого винаходу. У зв'язку із цим ребристу ромбовидну основу 8 не буде далі описано.
Посилаючись на Фіг. 2, вихідна горловина б складається із циліндричного патрубка 61 з округленою поверхнею з боку вільного торця і утвореною внутрішньою поверхнею 610 і зовнішньою поверхнею 620. Патрубок 61 стикується з ковпачком 4 за допомогою кільця, що центрує 46, яке є торцем ущільнювального кільця 40, виконаного на днищі 45 ковпачка 4. Патрубок 61 і кільце, що центрує 46 виконують функцію центрування ковпачка 4 з дозатором 2 при закриванні і не будуть далі описані, тому що вважаються стандартними.
За одне ціле з дозатором 2 виконаний карман 10, розміщений на ділянці циліндричної поверхні ребристого корпуса 20 (Фіг. 4). Із зовнішньої сторони карман 10 виглядає як округлена смужка, що має вертикальну вісь, паралельну осі Х-Х (Фіг. 4), і утворює посадкове місце для язичка 3, що буде далі описано. Карман 10 по вертикалі утворений двома зовнішніми округленими стінками 30, 34 і двома внутрішніми округленими стінками 31, 32, у радіальному напрямку карман 10 утворений двома зовнішніми радіальними стінками 35, 38 і двома внутрішніми радіальними стінками 36, 37, що утворюють перший радіальний кут, а по горизонталі карман 10 утворений верхньою і нижньою стінками 39, 401. Карман 10 і прикріплена до нього петля 104 (Фіг. 1) з'єднані з ребристим корпусом 20 за допомогою кінців зазначеної петлі 104, що служать перемичками 104А и 1048, які виконані з можливістю розриву при відкриванні пробки з ковпачком.
На ребристому корпусі 20 виконана виїмка 21, утворена вертикальною поверхнею 22 і двома горизонтальними поверхнями 23, 24, і упор 25, утворений трьома вертикальними поверхнями 26, 27, 28 і горизонтальною поверхнею 29. На корпусі 20 є проріз, у якому розташований карман 10, при цьому проріз виконаний над виїмкою 21 і обмежений вертикальними радіальними поверхнями 41, 43, що утворюють другий радіальний кут, більший першого радіального кута.
Карман 10 з боку патрубка 61 обмежений верхньою стінкою 39 (фіг. 4). Тому вхід язичка З у кишеню 10 відбувається з боку цієї стінки 39.
На фіг. 1 на ковпачку 4 зображений декоративний малюнок 48, що складається із двох стрілок, що вказують місце для відкривання самої кришки 4. Дане зображення служить винятково як інструкція для застосування і виконує чисто естетичну функцію, тому не є предметом домагання і далі не описується.
На фіг. 1, 2, 4 під карманом 10 виконаний зубець 15 у вигляді виступу, що разом з ребром 26 виготовлений за одне ціле з ребристим корпусом 20 дозатора 2 і виступає за межі горизонтальної поверхні 29. Зубець 15 розташований під карманом 10 і має верхню поверхню, паралельну поверхні 401 карману 10.
На Фіг. 2, З представлений язичок 3, утворений двома вертикальними поверхнями 351, 352, відстань між якими менше відстані між внутрішніми радіальними стінками 36, 37 карману 10, і має два зубці 300, 301, виконані на кінці язичка З з його протилежних сторін і обмежені двома вертикальними поверхнями 310, 320, відстань між якими більше відстані між внутрішніми радіальними стінками 36, 37 карману 10, і горизонтальною поверхнею 302, відстань між якою і поверхнею 303 більше відстані між верхньою і нижньою стінками 39, 401 карману 10.
Описані зубці 300 і 301 дозволяють зафіксувати язичок З у кармані 10. Відстань, що утворилася, між стінками 310 ії 320 дозволяє язичку З туго входити в карман 10. Вхід язичка З еластично деформує карман 10 у зв'язку зі змушеним збільшенням відстані між внутрішніми радіальними стінками 36 і 37 самого карману 10 і деформує перемички 104А и 1048. Внаслідок деформації перемичок 104А и 1048 карман 10 опирається на зубець 15 і витримує зусилля, що виникло за рахунок тертя при вході язичка З у карман 10, без ушкодження і відламування перемичок 104 і 1048.
Як видно на Фіг. 1, на циліндричному корпусі 50 ковпачка 4 виконане поглиблення, обмежене поверхнями 51, 52, 53. Виступ на поверхні 53, названий козирком, дозволяє відламувати ковпачок 4 за рахунок відриву перемичок 104А и 1048 і відповідне підняття карману 10 під дією язичка 3. Шарнір 5 представляє собою тонку пластинку зі змінним перетином, яка виконує подвійну функцію - забезпечення стійкого з'єднання між дозатором 2 і ковпачком 4 і забезпечення їхньої взаємної рухливості при переході пробки «фліп-топ» 1 у положення закрито/відкрито.
Шарнір 5 є умовно стандартною деталлю, і далі не буде описуватися.
Ковпачок 4 має днище 45 і циліндричний корпус 50, осьова симетрія якого щодо осі У-У може по розсуду перериватися малюнками 48, призначеними для інструкції по застосуванню пробки. Дані малюнки не є домаганням. Циліндричний корпус 50 закінчується опорною поверхнею 303, з якої виступає язичок 3. У цьому місці безперервність циліндричної поверхні корпуса 50 переривається поглибленням, обмеженим поверхнями 51, 52, 53. Козирок являє собою невелику площину, що злегка виступає з поверхні 52. Козирок з передньої сторони обмежений поверхнею 52. Структура і конфігурація елементів зв'язку корпуса 50 з поверхнями 52, 53, 54 не впливають на функціональність винаходу.
Із днища 45 ковпачка 4 в напрямку осі В-В і всередині самого ковпачка 4 виступає ущільнювальне кільце 40, що має край, протилежний днищу 45, зі спеціальним профілем для забезпечення ущільнення рідини або текучої речовини, що утримується в упаковці, з якою описувана пробка з'єднана. Зокрема, ущільнювальне кільце 40 фіксується в патрубку 61, забезпечуючи ущільнення. Структура, функції і взаємодії ущільнювального кільця 40 і патрубка 61 не є підставою для домагання, і далі не будуть описуватися.
Далі описується робота запропонованої пробки з відкидним ковпачком, зокрема, з посиланнями на фіг. 2, 3,4 і 5.
У закритому положенні запропонованої пробки 1 визначається взаємодія її складових частин і підкреслюються переваги справжнього винаходу, які є предметом для наступних домагань. Закриття пробки 1 виконується поворотом ковпачка 4 навколо осі 7-7 з наближенням убік дозатора 2. Цей рух обумовлює згинання середньої м'якої частини шарніра 5. Ущільнювальне кільце 40 зачіпляється в патрубку 61 за допомогою кільця, що центрує 46, і направляє ковпачок 4 на останньому етапі закриття. Вищевказаний поворотний рух і напрямок, задані ущільнювальним кільцем 40, змушують язичок З входити з карману 10, користуючись при цьому похилими стінками 330 і 331 язичка 3. При опусканні язичка З у карман 10 еластичність зубців 300 і 301 і зворотна деформація, пов'язана із примусовим збільшенням відстані між внутрішніми вертикальними стінками 36 і 37 карману 10, дозволяють нижньому краю 340 язичка З необоротно перебороти нижню стінку 401 (фіг. 5) карману 10. Цей рух був би неможливий при відсутності їхньої еластичності, тому що відстань між поверхнями 310 і 320 язичка З значно більше відстань між стінками 36 і 37 карману 10. Одночасно із входом язичка З у карман 10 завершується закриття ковпачка 4 на дозаторі 2, тобто поверхні 303 (Фіг. 2) і 7 суміщаються, а вісь У-У ковпачка 4 і вісь Х-Х дозатора 2 збігаються. Остання умова забезпечена також зачепленням кільця, що центрує 46, з патрубком 61.
У закритому положенні язичок З необоротно вставлений у карман 10 на такій висоті, що дозволяє нижньому краю 340 язичка З у вертикальному напрямку перебороти нижню стінку 401 (Фіг. 5) карману 10. Видимими деталями язичка З є нижній край 340 (фіг. 3) і зубці 300 і 301 за винятком частини, закритою поверхнею 44 карману 10.
У положенні, що утворилося після вставляння язичка З у карман 10 за допомогою зубців 300 і 301, необхідно передбачити певну відстань уздовж осі Х-Х або У-У між поверхнями 302 і 303, відповідно, нижніх країв зубців 300 і 301, і нижньою стінкою 401 (Фіг. 5) карману 10. Дана відстань повинна запобігати випадковому відламуванню перемичок 104А, 1048 в період, що передує першому відкриттю описуваної пробки «фліп-топ» 1. Дана відстань також повинна запобігати частковому відкриттю пробки 1, що могло б визволити кільце, що центрує, 46 з патрубка 61 без відламування перемичок 104А, 1048. Крім цього, дана відстань є визначальним фактом розкриття запропонованої пробки « фліп-топ» 1, тому що, як буде докладно описано далі, викликає зміну положення карману 10 між закритими положеннями пробки 1 до й після першого розкриття.
У положенні, що утворилося після з'єднання язичка З з карманом 10, створена оптимальна гарантійна система, що гарантує цілісність вмісту упаковки, на якій закріплена запропонована пробка «фліп-топ».
Тепер переходимо до уточнення етапу першого розкриття пробки 1 «фліп-топ».
При першому розкриванні споживач тримає упаковку, на якій закріплена пробка 1, і натисканням великого пальця на ковпачок 4, відповідно на поверхню 52 і поверхню 53, що служить козирком, повертає його догори відносно дозатора 2 навколо осі 2-7, і переводить шарнір 5 у положення, представлене на Фіг. 2. Цей рух змушує язичок З за допомогою кріпильних зубців 300 і 301 стикатися з карманом 10. Продовження руху підйому/перекидання ковпачка 4 наштовхується на вище зазначену перешкоду і єдиний шлях проходу для патрубка 61 викликає відламування перемичок 104А, 1048. Карман 10 від'єднується від дозатора 2 і вільно переміщується під дією власної ваги по язичку З доти, доки нижня стінка 401 карману 10 (Фіг. 5) стикається з поверхнями 302 і 303 зубців 300 і 301 (Фіг. 3).
Відламування перемичок 104А, 1048 викликає переміщення карману 10 на висоту, яка дозволяє однозначно визначити візуально факт відламування перемичок 104А и 1048. При цьому відламування перемичок 104А и 1048 обумовлює необоротне від'єднання карману 10 від корпуса 2. У зв'язку із цим карман 10 вільно рухається уздовж язичка З, але від'єднання карману 10 від язичка З неможливо через опір між зубцями 300 і 301 ії нижньою поверхнею 401 карману 10.
Пробка з відкидним ковпачком, іншими словами пробка «фліп-топ», згідно з винаходом, виробляється в техніці лиття під тиском і краще, коли перше закриття здійснюється в самій прес-формі до виштовхування виробу із прес-форми.
Пробка виконана із пластмасового матеріалу, поліпропілену або поліетилену.
Необоротна зміна положення карману 10 щодо корпуса 2, що визначає перехід від закритого положення до відкритого положення пробки 1 « фліп-топ», є очевидним і незаперечним фактом порушення цілісності пробки 1 « фліп-топ».
Необоротна зміна положення карману 10 викликає зміну зовнішнього вигляду пари деталей - язичка З і карману 10, що також свідчить про порушення цілісності пробки 1 « фліп-топ».
Рух, що супроводжує вільне переміщення карману 10 до торкання зубців 300, 301 язичка З при першому розкритті пробки 1 « фліп-топ» після відламування перемичок 104А и 1048, і вільний рух карману 10 уздовж язичка 3, свідчать про порушення цілісності пробки 1 « фліп-топ».
Необоротне відламування перемичок 104А и 104В8 карману 10 є очевидним і незаперечним фактом порушення цілісності описуваної пробки 1.
Необоротне відламування перемичок 104А и 1048 карману 10, у закритому положенні пробки 1, спричиняє зміну положення перемичок 104А и 1048 в порівнянні з положенням перед розкриттям, що є додатковим очевидним і незаперечним фактом порушення цілісності пробки 1 « фліп-топ».
Наявність кріпильних зубців 300 і 301 язичка З, що перешкоджають від'єднанню карману 10 від язичка 3, позитивно вирішує питання видалення частин пробки в навколишнє середовище.
Мінімальний розмір карману 10, що виконує завдання гарантійної системи запропонованої пробки 1 « фліп- топ», при рівній ефективності забезпечує значну економію матеріалу.
З урахуванням вище викладеного, запропонована пробка, згідно з винаходом, дозволяє задовольнити вимоги, зазначені на початку опису і уникнути незручностей, спричинених пробками, що випускаються за раніше відомою технологією.
Очевидно фахівець даної галузі, з метою задоволення можливих і специфічних вимог, зможе внести багато змін і варіантів до вище описаної пробки з відкидним ковпачком типу « фліп-топ», згідно з винаходом, визначеним домаганнями, зазначеними нижче.
Кі и виш Й й 104 с ой Й Усна
ОО осв тт Що Ше ил не о нених х Ши ка а, В з-е ів 104д ту "яр ін ке їх 1048
СЕ» 24 п АК М 301 -т и Кий . 23: урни а х 27 и МИ 28 ов 10-77 м ее ПА ра КИ Син і Ган вок ун ут тт Няни
ДО нан нал ноіннни ша сок до кмовляння зетеєая К нн НЕК
Ж
«Фіг. 1
45 40 303
Ї рий в че
М ж ЇХ я Пл из у Д 61 ще пл ЩА я СУ чо М 2 -- г. ще і - о поет . я х. іт, В і-й р, і Удьх я ой І Й, г . Аб
За ною кий вен і ли;
Я Х. 5 ди я а
Пр вс -КУ НИ М, 26 - АЙ ле в
Їх КК УК -Г, 43 / кож 4
М
Фіг. 2 пре ши
Е ТР б дя Й Н й ї сит хі ї У і і ие ПИ ша: п
А жа Ки і У ! ї сім, ніш Е мзиз і Мов. -ч А Бест
Мін с ва ЖИ
Е жу
Фіг. З со ск чн рою дл їж я ее ваш: : еВ х Той ВЕ че я ше ; м х БЕ дю ентуй снить я п ; ц ії їх паж пі ОКО Ен Її
ОО в ін етнй З
Її Щі «ії я щі і ! ІВ! вк о Я А стик КИЙ : її чи | ях пед ї | Н ко соя нн
Ж і ся тшюю ку
Н | Е но я зд я н ї Ї Хі Ко й ШИ ре с й З ше Я не
КО Ва тя
ІДИ ЯМ же см
М ААУ ИН бе рі як Я Грн
ОО них КН сте Демо і іУ Кк ри Ще щу Й ї, х Н сет З Шк зл кю ДЕ м яса - і ях ме У (ій й ЕЛ й що ну и Укл МА Ду вн нт квочки и ЕН ТК І и Й ї 1 и ри «ж ММ ВО У яні є зей, -а
Фіг. 4 ; св МК : в я т ї де чася з я смпепденнитнн В де ще у г пе й й
Ме ще Я З ; ЯН скжктьв І що КО У т ЕЕ х ; ЕХ СО як фбеваря ни нн а скиклниккаккашьиЙ ши их . В й пис нн ШИ ; ж й і ім - ГО ; ШИ но: з І зоб х
І ОКО
Її ше: р нний дичні ї
Др слнія ки СГ и вий ме с хз у ; - 15 с
ЗІ.
У її ї ще ої сел юю к» ки я
Фіг. 5

Claims (8)

1. Пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів, що має дозатор (2), який включає ребристий корпус (20) 1 горловину (6) і жорстко зв'язаний з ромбоподібною основою (8), 1 ковпачок (4), шарнірно з'єднаний з дозатором (2) за допомогою гнучкого елемента (5), при цьому ребристий корпус (20) має виїмку (21), утворену вертикальною поверхнею (22) 1 горизонтальними поверхнями (23, 24), упор (25), утворений трьома вертикальними поверхнями (26, 27, 28) 1 горизонтальною поверхнею (29), на якій є зубець (15), що виступає за межі зазначеної горизонтальної поверхні (29), карман (10), утворений по вертикалі двома зовнішніми округленими стінками (30, 34) і двома внутрішніми округленими стінками (31, 32), у радіальному напрямку двома зовнішніми радіальними стінками (35, 38) і двома внутрішніми радіальними стінками (36, 37), що утворюють перший радіальний кут, а по горизонталі утворений верхньою і нижньою стінками (39, 401) 1 з'єднаний з ребристим корпусом (20) за допомогою перемичок (104А, 104В) з можливістю їхнього розриву при відкриванні пробки, проріз, у якому розташований карман (10), при цьому проріз виконаний над виїмкою і обмежений вертикальними радіальними поверхнями (41, 43), що утворюють другий радіальний кут, більший першого радіального кута, причому горловина (б) утворена внутрішньою поверхнею (6010) 1 зовнішньою поверхнею (620), з'єднаною перехідною поверхнею (7) з ребристим корпусом (20), а ковпачок (4) містить днище (45), на внутрішній стороні якого виконане ущільнювальне кільце (40), на торці якого є кільце, що центрує (46), 1 язичок (3), який утворений двома вертикальними поверхнями (351, 352), відстань між якими менша відстані між внутрішніми радіальними стінками (36, 37) кармана (10), 1 має два зубці, (300, 301), виконані на кінці язичка (3) з його протилежних сторін і обмежені двома вертикальними поверхнями (310, 320), відстань між якими більша відстані між внутрішніми радіальними стінками (36, 37) кармана (10), 1 горизонтальною поверхнею (302), відстань між якою і поверхнею (303) більша відстані між верхньою і нижньою стінками (39, 401) кармана (10).
2. Пробка за п. 1, яка відрізняється тим, що карман (10) має різні радіальні 1/або осьові розміри.
3. Пробка за п. І, яка відрізняється тим, що частина язичка (3), яка виходить за межі кармана (10), має різну форму.
4. Пробка за п. 1, яка відрізняється тим, що перемички (104А, 104В) кармана (10) мають різне розташування 1/або розміри.
5. Пробка за п. І, яка відрізняється тим, що зубці (300, 301) язичка (3) мають різне розташування всередині кармана (10) 1/або форму, 1/або розміри.
6. Пробка за п. 1, яка відрізняється тим, що язичок (3) розташований на ковпачку (4) в іншому осьовому 1/або радіальному положенні.
7. Пробка за п. 1, яка відрізняється тим, що язичок (3) має різні форму 1/або радіальні, 1/або осьові розміри.
8. Пробка за п. 1, яка відрізняється тим, що язичок (3) зафіксований у кармані за допомогою зубців (300, 301) у різних радіальному 1/або осьовому положеннях.
UAA200709765A 2007-01-12 2007-08-30 Пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів UA87032C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ITAL20070003 ITAL20070003A1 (it) 2007-01-12 2007-01-12 Chiusura a capsula per contenitori flessibili di liquidi

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA87032C2 true UA87032C2 (uk) 2009-06-10

Family

ID=39927229

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200709765A UA87032C2 (uk) 2007-01-12 2007-08-30 Пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів

Country Status (5)

Country Link
BR (1) BRPI0801795A2 (uk)
EA (1) EA010814B1 (uk)
IT (1) ITAL20070003A1 (uk)
RU (1) RU2344977C2 (uk)
UA (1) UA87032C2 (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2472683C2 (ru) * 2008-11-17 2013-01-20 Дмитрий Владимирович Вихорев Способ укрепления увеличенной камеры крышки пэт
RU2653119C1 (ru) * 2017-03-20 2018-05-07 Общество с ограниченной ответственноостью "Аквафор" (ООО "Аквафор") Устройство очистки жидкости

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CA2092369C (en) * 1993-03-24 1999-06-01 Christian Guillot Tamper-evident closure cap for containers
KR200196226Y1 (ko) * 2000-04-07 2000-09-15 김종기 파우치 음료용기용 원터치식 스파우트
US6431381B1 (en) * 2000-10-11 2002-08-13 Seaquist Closures Foreign, Inc. Positive orientation systems for closures and containers
FR2820120A1 (fr) * 2001-01-30 2002-08-02 Crown Cork & Seal Tech Corp Bouchon avec orifice verseur ferme par un couvercle et systeme d'inviolabilite du couvercle
US7735665B2 (en) * 2005-02-18 2010-06-15 Rexam Closure Systems Inc. Child-resistant flip-top dispensing closure, package and method of manufacture

Also Published As

Publication number Publication date
ITAL20070003A1 (it) 2008-07-13
EA010814B1 (ru) 2008-12-30
RU2007111565A (ru) 2008-10-10
BRPI0801795A2 (pt) 2009-02-10
EA200701431A1 (ru) 2008-08-29
RU2344977C2 (ru) 2009-01-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP2580138B1 (en) Tamper evident closure
RU2524876C1 (ru) Укупорочное средство с элементом контроля первого вскрытия
US5395015A (en) Dispensing closure with a modified lid for increased opening angle
US20120067922A1 (en) Closure
KR20070033035A (ko) 개봉 표시 디스펜싱 클로저
EP1582475A1 (en) Tamper evident closure assembly
US9650185B2 (en) Tamper evident closure
US9523596B2 (en) Auto-refill single dose dispenser
JP2017507093A (ja) 容器閉止装置
UA87032C2 (uk) Пробка з відкидним ковпачком для упакування рідких і текучих продуктів
WO2014103574A1 (ja) リフィル容器用注出構造
ITMI20070520A1 (it) Dispositivo di chiusura anti effrazione per bottiglie
CA2511487A1 (en) A closure device for closing a receptacle opening
JP5709613B2 (ja) 不正防止キャップ
JP5855521B2 (ja) 注出栓
JP6327458B2 (ja) 2材成形ヒンジキャップ
JP5579405B2 (ja) ヒンジキャップ
JP5704996B2 (ja) 不正防止キャップ
JP6051117B2 (ja) 詰め替え容器
JP6074857B2 (ja) ヒンジキャップ
JP6093661B2 (ja) 詰め替え容器
JP7558628B2 (ja) ヒンジキャップ
JP4350195B2 (ja) チューブ用キャップ
JP7490192B2 (ja) 液体充填容器用口栓および同口栓を備えた液体充填容器
CH634523A5 (it) Chiusura di garanzia per contenitori con sezione fungente da tappo e separabile.