UA81249C2 - Method and system for carrying and/or transportation of wire - Google Patents

Method and system for carrying and/or transportation of wire Download PDF

Info

Publication number
UA81249C2
UA81249C2 UA20041210014A UA20041210014A UA81249C2 UA 81249 C2 UA81249 C2 UA 81249C2 UA 20041210014 A UA20041210014 A UA 20041210014A UA 20041210014 A UA20041210014 A UA 20041210014A UA 81249 C2 UA81249 C2 UA 81249C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
wire
rotation
devices
axis
following devices
Prior art date
Application number
UA20041210014A
Other languages
English (en)
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed filed Critical
Publication of UA81249C2 publication Critical patent/UA81249C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B21MECHANICAL METAL-WORKING WITHOUT ESSENTIALLY REMOVING MATERIAL; PUNCHING METAL
    • B21FWORKING OR PROCESSING OF METAL WIRE
    • B21F11/00Cutting wire
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B21MECHANICAL METAL-WORKING WITHOUT ESSENTIALLY REMOVING MATERIAL; PUNCHING METAL
    • B21FWORKING OR PROCESSING OF METAL WIRE
    • B21F23/00Feeding wire in wire-working machines or apparatus
    • B21F23/002Feeding means specially adapted for handling various diameters of wire or rod
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B21MECHANICAL METAL-WORKING WITHOUT ESSENTIALLY REMOVING MATERIAL; PUNCHING METAL
    • B21FWORKING OR PROCESSING OF METAL WIRE
    • B21F23/00Feeding wire in wire-working machines or apparatus
    • B21F23/005Feeding discrete lengths of wire or rod
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B21MECHANICAL METAL-WORKING WITHOUT ESSENTIALLY REMOVING MATERIAL; PUNCHING METAL
    • B21GMAKING NEEDLES, PINS OR NAILS OF METAL
    • B21G3/00Making pins, nails, or the like
    • B21G3/18Making pins, nails, or the like by operations not restricted to one of the groups B21G3/12 - B21G3/16
    • B21G3/20Making pins, nails, or the like by operations not restricted to one of the groups B21G3/12 - B21G3/16 from wire of indefinite length
    • YGENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC
    • Y10TTECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER US CLASSIFICATION
    • Y10T83/00Cutting
    • Y10T83/465Cutting motion of tool has component in direction of moving work
    • Y10T83/4734Flying support or guide for work

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Wire Processing (AREA)

Description

Опис винаходу
Цей винахід відноситься до способу здійснення принаймні однієї операції з принаймні одним дротом на 2 принаймні одній машині для деформування дроту, вказана операція спричиняє деформацію принаймні частини дроту, вказана машина містить принаймні два синхронізованих блоки, що обертаються у протилежних напрямках, вказані блоки кожен містить принаймні один робочий пристрій для здійснення вказаної операції.
Винахід також включає систему, що використовує вказаний спосіб.
При виготовленні виробів з дроту, таких як гвіздки, великі гвіздки та ін., дріт подають до протягувальної 70 машини, де дріт ріжуть на заготовки бажаної довжини. Після нарізки заготовки просуваються на транспортний пристрій до місця, де формується головка та інші деталі. Зазвичай нарізка формує як гострий кінець з одного, так і кінець для так званої головки з другого боку. Частина дроту, який буде різатися, захоплюється транспортним пристроєм саме до чи під час операції різання таким чином, що дріт здебільшого підтримується обладнанням, що подає, для подачі дроту з котушки та транспортного пристрою. Відстань між транспортним 79 пристроєм та обладнанням, що подає, часто значна, тим самим дріт може випадково злегка вигнутися по вказаній відстані. Таке явище може призвести до погіршення якості гострих кінців та головок, оскільки нарізані частини дроту вибірково можуть мати зміщений центр через незначний вигин дроту. Також, через вигин дроту деякі заготовки можуть надходити на транспортний пристрій поза його центром і таким чином вони можуть відсуватися та спричиняти збої в роботі.
Транспортний пристрій може мати захисний зажим на дроті до того як різка буде завершена оскільки інакше заготовки можуть губитися чи випадати, що може призвести до збоїв у роботі. При використання різаків, встановлених на блоках, що обертаються, розмір блоків визначає наскільки близько транспортний пристрій може розташовуватися до місця здійснення операції, де заготовка відділяється від дроту і по суті це також спричиняє мінімальну довжину заготовки. Це є небажаним обмеженням виробничого обладнання. с
Одна задача цього винаходу полягає в забезпеченні способу підвищення якості операції різання чи іншої Ге) операції деформації дроту шляхом стабілізації та підтримування дроту під час вказаної операції. Другою задачею є забезпечення способу, коли заготовки можуть нарізатися з коротшою довжиною порівняно з відомими методами. Наступною задачею є забезпечення системи для впровадження зазначеного способу та аспектів вказаного способу. о
Нові та характерні аспекти способу згідно з винаходом спричиняють те, що принаймні два наступних «І пристрої, що співпрацюють, тимчасово зчіплюють дріт, вказане зчіплювання розпочинається принаймні до чи під час принаймні однієї операції, коли принаймні один із вказаних наступних пристроїв обертається з віссю сч обертання паралельною осі першого блоку, а принаймні один другого наступного пристрою обертається з віссю пе обертання паралельною осі другого блоку, і коли обертання вказаного наступного пристрою синхронізоване з обертанням принаймні одного блоку, і коли наступний пристрій у першій фазі зчеплення поступово подається, а со у другій фазі зчеплення поступово розтягується вслід за дротом.
За допомогою нових і характерних аспектів способу досягається те, що наступні пристрої своїм зчепленням з дротом стабілізують і підтримують дріт, що рухається під час операції. Також отримано те, що наступний « пристрій може транспортувати заготовки з місця, де вони відділяються від дроту та на відстань поза зчепленням З 70 з транспортним пристроєм. Завдяки цим двом аспектам досягається як більш однорідна якість, так і можливість с виготовлення заготовок зі значно коротшою довжиною.
Із» Наступний пристрій може надалі зчіплювати дріт після принаймні однієї операції. Чим довше заготовки підтримуються та транспортуються наступним пристроєм, тим далі транспортний пристрій може бути розміщення, що є проектною перевагою.
Наступний пристрій може мати зворотній хід до кожної вісі обертання за другою фазою зчеплення. Коли та со після того, як заготовки були безпечно поданими на транспортний пристрій, наступний пристрій може стикатися з - транспортним пристроєм. Шляхом переміщення назад наступного пристрою у цей час цього можна уникнути.
Наступний пристрій може бути задіяним з боку робочого пристрою, чий бік протилежний напрямку обертання. о З цього боку наступний пристрій може стабілізувати та підтримувати дріт до та під час операції деформації на «їз» 20 дроті і може далі підтримувати та стабілізувати вільний кінець дроту, у випадку якщо це операція різки після того, як заготовка була відрізана. с Наступний пристрій може бути задіяним з боку робочого пристрою, чий бік знаходиться у напрямку обертання. З цього боку наступний пристрій може стабілізувати і підтримувати дріт до чи під час операції деформації на дроті, а потім він може далі підтримувати та транспортувати нарізані заготовки до транспортного 25 пристрою.
ГФ) Наступний пристрій може бути задіяним з обох боків робочого пристрою, чий бік протилежний руху обертання і діяти на бік робочого пристрою, чий бік знаходиться у напрямку обертання. Таким чином наступний пристрій о може стабілізувати та підтримувати дріт до чи під час операції деформації на дроті і може далі підтримувати та стабілізувати вільний кінець дроту у випадку операції різки після того, як заготовка була відрізана, а 60 також як подальше підтримування та транспортування відрізаної заготовки до транспортного пристрою.
Нові та аспекти, що характеризують систему, згідно з винаходом, спричиняють те, що принаймні два наступних пристрої, що співпрацюють, тимчасово зчіплюють дріт, вказане зчеплення починається принаймні до чи під час принаймні однієї операції, коли принаймні один зі згаданих пристроїв обертається по вісі обертання паралельній першому блоку, а принаймні один наступний другий пристрій обертається по осі обертання, бо паралельній другому блоку, і коли обертання вказаного наступного пристрою синхронізоване з обертанням принаймні одного блоку, і коли наступний пристрій у першій фазі зчеплення поступово подається, а у другій фазі зчеплення поступово розтягується слідом за дротом.
Завдяки новим та аспектам, що характеризують систему, досягнуто того, що наступні пристрої своїм
Зчепленням з дротом стабілізують та підтримують дріт, що рухається, під час операції. Також досягнуто, що наступний пристрій може транспортувати заготовки з місця, де вони відокремлюються від дроту та на відстань, безпечну для зчеплення з транспортним пристроєм. Завдяки цим аспектам досягається більш висока та однорідна якість, а також з'являється можливість виготовлення заготовок зі значно коротшою довжиною.
Наступні пристрої можуть кожен містити передню поверхню зчеплення, зазначена поверхня включає виїмки 7/0 для зчеплення дроту. Виїмка добре розміщена і частково оточує дріт для отримання безпечного зчеплення, а також здійснює центрувальну дію на дріт.
Наступні пристрої можуть кожен містити змінний елемент, котрий включає передню поверхню зчеплення.
Передня поверхня зчеплення зношується від зчеплення з дротом і бажано за замінювати лише зношену частину.
В одному варіанті проекту наступний пристрій може містити кілька стрижнів, і зазначені стрижні /5 бпроектовані в один блок. Проектуючи стрижні в блоки, дається можливість синхронізації руху стрижнів та блоків. Використовуючи стрижні отримують низьку масу наступного пристрою, котрий зменшує дію доцентрових сил при високій швидкості обертання.
У більш бажаному проекті стрижні можуть бути введеними у контакт з та виведеними з контакту з дротом таким чином, що вказані стрижні кожен еластично спрямовані від вісі обертання за допомогою пружинного гор елемента і під час обертання розтягуються та стискаються, вказане розтягування та стискання керуються кулачком та зазначеним пружинним елементом. Таким чином, стрижні можуть деформуванням пружинних елементів, у випадку якоїсь несподіванки, затримати їх між двома стрижнями, що співпрацюють. Кулачки контролюють стискання та зусилля стрижнів щодо пружинних елементів.
У подальшій конструкції кожен з вказаних стрижнів може під час обертання пересуватися як всередину так і сч г назовні відносно вісі обертання, зазначений рух контролюється спрямовуючою рейкою.
Далі винахід описує виробничу машину для виробництва гвіздків, що містить систему згідно з однією чи і) більше вимогами 7-17.
Крім того, винахід описаний з посиланням на рисунки, що подають приклади конструкції цього винаходу.
Фіг.1 являє собою вид з боку системи згідно з винаходом. Ге! зо Фіг.2а-і є схематичними відображеннями функції системи з одним комплектом наступного пристрою, що співпрацює. -
Фіг.За-і4 є схематичними відображеннями функції системи з одним комплектом наступного пристрою, що с співпрацює.
Фіг.4а-4 являє собою схематичні відображення функції системи з двома комплектами наступного пристрою, -- зв ЩО співпрацює. со
Фіг.Ба-с є схематичними відображеннями функції системи з чотирма комплектами наступного пристрою, що співпрацює.
Фіг.6 є поперечним перетином впродовж лінії А-А на Фіг.1.
Фіг.7 являє собою розгорнутий вид збоку кулачка з індикацією положення двох наступних пристроїв та « робочого пристрою. в с Фіг.8-10 є схематичними зображеннями функції системи в альтернативних конструкціях. . Фіг.1 описує дріт 1, що рухається у напрямку, вказаному стрілкою, позначеною літерою Т до транспортного и?» пристрою 22, котрий може включати ряд валиків 24. Дріт ріжеться на заготовки, що передаються на транспортний пристрій. Заготовки можуть, наприклад, далі подаватися для наступної переробки на гвіздки,
Великі гвіздки, гвинти та ін. Дріт ріжуть за допомогою пристроїв, розташованих на двох блоках 2 та 4, що
Го! обертаються, обертаючись у напрямках, вказаних стрілками, позначеними як К1 та К2. Блок 2 включає кількість робочих пристроїв 6 та наступні пристрої 8.1 та 8.2. Блок 4 включає кількість робочих пристроїв 7 та наступні - пристрої 10.1 та 10.2. Наступні пристрої можуть переважно бути інтегрованими з блоками, але також можуть ко розміщуватися окремо і синхронізуватися з блоками. Обертання двох блоків 2 і 4 синхронізоване. Робочі 5ор пристрої 6 та 7 співпрацюють, наприклад, для різання дроту 1, виготовляючи один кінець гострим, а другий ве кінець плоским. Замість різання, операція може будь-якого виду деформацією та/чи холодним розтягуванням.
Ге) Наступні пристрої 8.1 та 10.1, а також 8.2 і 10.2 співпрацюють для зчіплювання дроту з принаймні супортом та стабілізувати дріт до чи під час операції за допомогою робочих пристроїв 6 та 7.
Наступний пристрій може далі використовуватися для допомоги у транспортуванні дроту до транспортного дв пристрою 22.
Фіг.2а-4 описує блоки 2 і 4, що обертаються разом з робочими пристроями 6 та 7 і з наступними пристроями
Ф) 8 та 10. Блоки обертаються у напрямках, вказаних стрілками з позначками КІ! та К2. Дріт 1 рухається у ка напрямку, вказаному стрілкою, позначеною літерою Т. Фіг2а описує ситуацію до початку зчеплення дроту 1.
Наступні пристрої 8 та 10 розширені до максимуму досягнення для зчеплення дроту 1 якомога можливо раніше. бо Зчеплення може бути отриманим до чи під час операції, здійснюваної за допомогою робочих пристроїв 6 та 7.
Фіг.25 показує ситуацію, коли наступні пристрої 8 та 10 були зчеплені з дротом 1 і пластично деформувалися згідно зі зменшенням до потрібного діаметру на вказаній позиції порівняно з позицією, показаною на Фіг.2а.
Шляхом зчеплення наступні пристрої стабілізують і підтримують дріт, котрий підвищує якість та точність операції на дроті. На Фіг.2с дріт 1 був нарізаний і була сформована заготовка 26. Вільний кінець дроту також 65 підтримується наступними пристроями 8 і 10 після операції, як показано на рисунку 24. У першій фазі зчеплення, див. на Фіг.2а та 250, наступні пристрої 8 і 10 пластично деформуються щодо дроту 1 чи один щодо другого, а пізніше у другій фазі, див. Фіг.2с та 24, вони розширюються, за допомогою чого наступні пристрої можуть під час обертання здійснювати зчеплення з дротом 1. Таким чином дріт 1 може утримуватися вирівняним і центрованим так, наприклад, що випадкові напруження на дроті є принаймні стримуваними від вигинання дроту відносно бажаного прямого профілю.
Фіг.За-і показує блоки 2 й 4, що обертаються, забезпечені з робочими пристроями 6 та 7 та наступними пристроями 8 і 10. Блоки обертаються у напрямках, вказаних стрілками, позначеними як КІ і К2. Дріт 1 рухається у напрямку, вказаному стрілкою, позначеною літерою Т. Фіг.За показує ситуацію, коли дріт 1 зчіплюється наступними пристроями 8 і 10. Зчеплення тут відбувається до операції і здійснюється робочими 7/0 пристроями б та 7. Фіг.Зр показує ситуацію, коли наступні пристрої 8 ї 10 були зчеплені з дротом 1 і пластично деформовані та зчеплені з дротом 1 та пластично деформовані відповідно до потрібного зменшеного діаметру на показаній позиції порівняно з позицією, показаною на Фіг.За. На Фіг.Зс дріт 1 був нарізаний на заготовку і заготовка 26 була сформована. Заготовка 26 підтримується наступними пристроями 8 і 10 також після операції як показано на Фіг.3а. Таким чином, дріт 1 може транспортуватися на візуально не представлений транспортний пристрій (див. Фіг.1). На Фіг.3а показано транспортування заготовки 26. Також показано як наступні пристрої 8 та 10 розширюються для підтримування зчеплення з заготовкою 26.
Фіг.4а-Ь показує блоки 2 та 4, що обертаються, забезпечені робочими пристроями 6 та 7 та наступними пристроями 8.1, 8.2 та 10.1 і 10.2. Блоки обертаються у напрямках, вказаних стрілками з позначками КІ і КО.
Дріт 1 рухається у напрямку, вказаному стрілкою, позначеною літерою Т. Фіг.4а показує ситуацію, коли дріт 1 Зчіплюється шляхом пластичного деформування за допомогою наступних пристроїв 8.1 та 10.1. Зчеплення таким чином відбувається до та під час операції завдяки робочим пристроям 6 та 7. Фіг.45 показує ситуацію, коли наступні пристрої 8.2 та 10.2 також були зчепленими з дротом 1. Обидва комплекти наступних пристроїв 8.1 і 10.1 як ії 8.2 та 10.2 зчіплюють дріт 1 під час операції за допомогою робочих пристроїв б та 7. Таким чином дріт 1 підтримується і стабілізується з двох боків операції, так що дріт 1 може бути розміщеним і утримуваним сч ов дуже точно відносно робочих пристроїв 6 та 7. На Фіг.4с дріт 1 був нарізаний на заготівки і була сформована заготовка 26. Заготовка 26 підтримується наступними пристроями 8.1 і 10.1 також після операції, як показано і) на Фіг.4д. Вільний кінець дроту 1 підтримується наступними пристроями 8.2 та 10.2 На Фіг4й4 показано транспортування заготовки 26 та те, що наступні пристрої 8 і 10 розширюються для того, щоб підтримувати зчеплення з заготовкою 26. Також наступні пристрої 8.2 і 10.2 розширюються для підтримування зчеплення з Ге! зо дротом.
Фіг.Ба-с показує блоки 2 та 4, що обертаються та забезпечують робочі пристрої б і 7 та з наступними - пристроями 8.1, 8.2, 8.3, 8.4 та 10.1, 10.2,10.3,10.4. с
Блоки обертаються у напрямках, вказаних стрілками, позначеними літерами КІ та К2. Дріт 1 рухається у напрямку, вказаному стрілкою, позначеною літерою Т. Фіг.5а показує ситуацію, коли дріт 1 зчіплюється -- зв наступними пристроями 8.1, 8.2, 8.3 та 10.1, 10.2, 10.3. Зчеплення таким чином відбувається до та під час со операції завдяки робочим пристроям 6 та 7. Фіг.50 показує ситуацію, коли усі наступні пристрої зчіплюються під час операції завдяки чому досягається підвищена стабільність, підтримка та точність. На Фіг.5с дріт 1 був нарізаний на заготовки і була сформована заготовка 26. Заготовку 26 підтримують пристрої 8.1, 8.2 та 10.1, 10.2 також після операції, показаної на Фіг.5Ь. Вільний кінець дроту 1 підтримується наступними пристроями « 8.3, 8.4 та 10.3, 10.4. На Фіг.5с показане транспортування заготовки 26, коли обидва наступні пристрої 8.1 та з с 10.1, а також 8.2 та 10.2 зчеплені і забезпечують дуже стабільне та безпечне транспортування заготовки.
Й Фіг.б6 показує блок 4, що містить отвір 40, де розміщений наступний пристрій 10, вказаний наступний и?» пристрій включає стрижень 14. Кінець стрижня 14, що включає поверхню зчеплення, забезпечений виїмкою 12.
Кінець стрижня 14 може бути змінним для легкого переміщення зношеної деталі. Стрижень 14 розміщений в отворі 40 і направляється двома ковзними підшипниками 28 та 38. Стрижень 14 далі забезпечений отвором 42, о де розміщений пружинний елемент 18. Пружинний елемент може, як показано, бути циліндричною пружиною.
Пружинний елемент 18 примушує рухатися стрижень 14 у напрямку виїмки 12. Для утримування стрижня 14 на - місці та разом з управлінням розширенням та стискуванням пружинного елемента забезпечений кулачок 20, що ко не обертається, в той час як кульковий підшипник 32 через втулку ЗО та гвинт 34 з'єднаний зі стрижнем 14.
Гвинт 34 вставлений в отвір Зб з різьбою у стрижні 14. Коли блок 4 обертається в той час, як кулачок 20 ве залишається фіксованим, кульковий підшипник 32 буде рухатися на кулачку 20, який зусиллям контактує з
Ге) пружинним елементом 18. Забезпечуючи кулачок 20 відповідною геометрією, здійснюється управління розширенням та стискуванням стрижня 14. Доцентрова сила, що діє на стрижень 14 під час обертання, збільшує контакт між кульковим підшипником 32 та кулачком 20.
Фіг.7 показує кулачок 20, забезпечений зоною 44, де діаметр збільшений. З пояснювальною метою наступні пристрої 10.1 і 10.2 показані впродовж робочого пристрою 7. Два пружинних елементи 18 докладають зусилля до
Ф) наступних пристроїв 10.1 та 10.2 від центру обертання. Два кулькових підшипники 32 знаходяться у контакті з ка кулачком 20, включно з зоною 44. Коли кульковий підшипник 32 проходить через зону 44 наступні пристрої 10.1 та 10.2 спочатку розширюються назовні, а потім стискуються всередину під час проходу. во Рух всередину та назовні наступних пристроїв 8 та 10 може також бути керованим направляючою, що еквівалентна кулачку як всередину, так і назовні від кулачка. Використання кулачка 20 та пружинного елемента 18 є, проте, переважним, оскільки наступні пристрої можуть пластично деформуватися всередину у випадку збою в роботі завдяки пружинному елементу 18.
Фіг.8-10 показує блоки обертання 2 та 4 забезпечені робочими пристроями 6 і 7. Блоки обертаються у 65 напрямках, вказаних стрілками, позначеними як КІ! та К2. Дріт 1 рухається у напрямку, вказаному стрілкою, позначеною літерою Т.
У конструкції, показаній на Фіг.8, наступні пристрої 8.1, 8.2 та 10.1, 10,2 являють собою еластичні, гнучкі пальці, виготовлені, наприклад, з гуми, так, що вони спочатку згинаються для зменшення ефективної довжини дроту, а у пізнішій фазі розпрямляються для збільшення ефективної дожини за дротом.
У конструкції, показаній на Фіг.9, наступні пристрої 8.1, 8.2 та 10.1 і 10.2 являють собою еластичні, здатні до деформації блоки, напр., виготовлені з гуми, так, що вони спочатку деформуються для зменшення ефективної довжини і зчіплюють дріт під час обертання, а на пізнішій фазі розширюються для збільшення ефективної довжини за дротом.
У конструкції, показаній на Фіг.10, наступні пристрої 8 та 10 являють собою еластичні кільця, виготовлені /о напр. з гуми, вказані кільця забезпечені канавками 46, де розміщені робочі пристрої 6 та 7. Кільця спочатку деформуються для зменшення ефективної довжини і зчіплюють дріт під час обертання, а на пізнішій фазі розширюються для збільшення ефективної довжини за дротом.
Слід зрозуміти, що не лише операція різки може здійснюватися на дроті, але й також послідовність різних операцій, наприклад, для формування гвіздків, великих гвіздків та ін. до того, як будуть відділені окремі вироби. Також, під час вказаної послідовності операцій, наступні пристрої можуть використовуватися для стабілізації, підтримування та/чи транспортування дроту. Також, більше за один дріт може оброблятися у часі, наприклад, два чи три паралельних дроти. Наступні пристрої для більшої кількості дротів можуть розміщуватися на одному блоці.

Claims (18)

Формула винаходу
1. Спосіб підтримування та/або транспортування дроту, що передбачає здійснення у машині для деформування дроту принаймні однієї операції на принаймні одному дроті, яка викликає деформацію принаймні сч ов частини дроту, а машина містить принаймні два синхронізованих блоки, що обертаються в протилежних напрямках, кожний з яких містить принаймні один робочий пристрій для здійснення вказаної операції, (о) який відрізняється тим, що принаймні два взаємодіючі наступні пристрої тимчасово зчіплюють дріт, при цьому зчеплення починається принаймні до чи під час принаймні однієї операції, коли принаймні один зі згаданих наступних пристроїв обертається з віссю обертання, паралельною осі першого блока, та принаймні один другий Фо зо наступний пристрій обертається з віссю обертання паралельною осі другого блока, при цьому обертання вказаного наступного пристрою синхронізовано з обертанням принаймні одного блока, причому наступний « пристрій у першій фазі зчеплення поступово пластично стискається, а на другій фазі зчеплення поступово с розтягується слідом за дротом.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що наступні пристрої зчіплюють дріт під час принаймні однієї (ж операції. со
З. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що наступні пристрої відводять у напрямку відповідної осі обертання після другої фази зчеплення.
4. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що наступні пристрої діють з того боку робочих пристроїв, який знаходиться у напрямку, протилежному напрямку обертання. « 20
5. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що наступні пристрої діють з того боку робочих пристроїв, з с який знаходиться у напрямку обертання.
6. Спосіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що наступні пристрої діють обидва з того боку робочих :з» пристроїв, який знаходиться у напрямку, протилежному напрямку обертання, і діють з того боку робочих пристроїв, який знаходиться у напрямку обертання.
7. Система для підтримування та/або транспортування дроту для здійснення способу за п. 1, що містить оо машину для деформації дроту, яка містить принаймні два синхронізованих у різних напрямках обертання блоки, кожен із блоків містить принаймні один робочий пристрій для здійснення вказаної операції, яка відрізняється - тим, що вона містить принаймні два наступних пристрої, що співпрацюють, при цьому зазначені наступні г) пристрої виконані з можливістю тимчасово зчіплювати дріт принаймні до чи під час принаймні однієї операції, і принаймні один з вказаних наступних пристроїв виконаний з можливістю обертання з віссю обертання, - паралельною осі першого блока, а принаймні один другий наступний пристрій виконаний з можливістю Ге обертання з віссю обертання, паралельною осі другого блока, при цьому вказаний наступний пристрій виконаний з можливістю синхронізовано обертатись з обертанням принаймні одного блока, а наступний пристрій у першій фазі зчеплення має можливість поступово пластично стискатись, а у другій фазі зчеплення поступово розтягуватись за дротом.
8. Система за п. 7, яка відрізняється тим, що наступні пристрої виконані з можливістю зчіплювати дріт під (Ф) час принаймні однієї операції. ГІ
9. Система за п. 7 або 8, яка відрізняється тим, що кожен із наступних пристроїв має поверхню зчеплення, яка містить виїмку для зчеплення дроту. во
10. Система за п. 9, яка відрізняється тим, що кожен наступний пристрій містить змінний елемент з поверхнею зчеплення.
11. Система за п. 7 або 8, яка відрізняється тим, що наступні пристрої містять стрижні, які розташовані в кожному із двох синхронізованих у різних напрямках обертання блоках.
12. Система за п. 11, яка відрізняється тим, що кожен стрижень має пружинний елемент для відтискання його ди У напрямку від осі обертання, при цьому стрижень жорстко з'єднаний з кульковим підшипником, що має контакт при обертанні блока з кулачком, завдяки чому стрижні мають можливість зчеплення та розчеплення з дротом під час обертання.
13. Система за п. 11, яка відрізняється тим, що кожен з вказаних стрижнів розташований в двох підшипниках ковзання, завдяки чому стрижень під час обертання має можливість рухатись як всередину, так і назовні відносно до осі обертання.
14. Система за п. 7 або 8, яка відрізняється тим, що наступні пристрої виконані з можливістю відведення всередину у напрямку осі обертання після другої фази зчеплення.
15. Система за п. 7 або 8, яка відрізняється тим, що наступні пристрої виконані з можливістю діяти принаймні з одного боку робочих пристроїв, який знаходиться у напрямку, протилежному напрямку обертання. 70
16. Система за п. 7 або 8, яка відрізняється тим, що наступні пристрої виконані з можливістю діяти принаймні з одного боку робочих пристроїв, який знаходиться у напрямку обертання.
17. Система за п. 7 або 8, яка відрізняється тим, що наступні пристрої виконані з можливістю діяти обидва з того боку робочих пристроїв, який знаходиться у напрямку, протилежному напрямку обертання, і діяти з того боку робочих пристроїв, який знаходиться у напрямку обертання.
18. Машина для виготовлення гвіздків, яка відрізняється тим, що вона містить систему для підтримування та/або транспортування дроту за пп. 7-17. се що о Ге) «І се «- (ее)
- . а (ее) - ко т» (Че) ко бо б5
UA20041210014A 2002-05-31 2003-05-24 Method and system for carrying and/or transportation of wire UA81249C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US10/161,253 US6782727B2 (en) 2002-05-31 2002-05-31 Method and system for support and/or transport of a wire
PCT/DK2003/000346 WO2003101643A1 (en) 2002-05-31 2003-05-24 Method and system for support and/or transport of a wire

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA81249C2 true UA81249C2 (en) 2007-12-25

Family

ID=29583386

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA20041210014A UA81249C2 (en) 2002-05-31 2003-05-24 Method and system for carrying and/or transportation of wire

Country Status (11)

Country Link
US (1) US6782727B2 (uk)
EP (1) EP1531953A1 (uk)
CN (1) CN1301811C (uk)
AU (1) AU2003233776A1 (uk)
BR (1) BR0304927A (uk)
CA (1) CA2487129A1 (uk)
MX (1) MXPA04011907A (uk)
PL (1) PL372124A1 (uk)
RU (1) RU2311253C2 (uk)
UA (1) UA81249C2 (uk)
WO (1) WO2003101643A1 (uk)

Families Citing this family (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN100439015C (zh) * 2004-11-30 2008-12-03 李灯辉 制作电导式针头的刀具
FR2929145B1 (fr) * 2008-03-27 2010-03-12 Numalliance Poste d'amenage
DE102010011735B3 (de) * 2010-03-17 2011-07-28 Wafios AG, 72764 Anordnung zum Ablängen von Nagelrohlingen von einem intermittierend zugeführten Draht
DK2720814T3 (en) * 2011-06-15 2018-07-23 Enkotec As SYSTEM INCLUDING A LEADING DEVICE
EP3501687A1 (de) * 2017-12-21 2019-06-26 HILTI Aktiengesellschaft Verfahren und vorrichtung zur herstellung von nägeln sowie nagel
EP3501686A1 (de) * 2017-12-21 2019-06-26 HILTI Aktiengesellschaft Verfahren und vorrichtung zur herstellung von nägeln sowie nägel

Family Cites Families (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US597211A (en) * 1898-01-11 William i
US2074966A (en) * 1935-03-11 1937-03-23 Andrews Steel Company Apparatus for manufacturing surfacing units
US2327894A (en) * 1940-08-31 1943-08-24 Remington Arms Co Inc Ammunition
US3800348A (en) * 1972-11-10 1974-04-02 Raybestos Manhattan Inc Method and apparatus for cutting and inserting blanks from a rod
CH655260A5 (it) * 1983-08-23 1986-04-15 Albino Castiglioni Macchina di tranciatura e stampaggio con equilibratura delle masse per consentire l'aumento della velocita di lavoro.
US4918809A (en) * 1987-12-18 1990-04-24 Steinhilber Wilhelm A Nail making machine
DE69225705T2 (de) * 1992-08-24 1998-10-15 Stanley Works C V Verfahren und Vorrichtung zur Herstellung einer Gruppe von Nägeln
EP1036609A1 (en) * 1999-03-10 2000-09-20 Albino Castiglioni Machine for cropping and press-forming material fed in wire form
EP1034861A3 (en) * 1999-03-10 2001-09-19 Albino Castiglioni Machine for cutting and press-forming material fed in the form of wire

Also Published As

Publication number Publication date
MXPA04011907A (es) 2005-03-31
RU2004139082A (ru) 2005-09-20
WO2003101643A1 (en) 2003-12-11
CN1665616A (zh) 2005-09-07
CA2487129A1 (en) 2003-12-11
CN1301811C (zh) 2007-02-28
RU2311253C2 (ru) 2007-11-27
PL372124A1 (en) 2005-07-11
AU2003233776A1 (en) 2003-12-19
US20030221473A1 (en) 2003-12-04
US6782727B2 (en) 2004-08-31
EP1531953A1 (en) 2005-05-25
BR0304927A (pt) 2004-09-28

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN204603451U (zh) 数控加工设备
JP2016144822A (ja) 線材の切断装置
JPH09503444A (ja) パンチプレスに使用するための製品加工工具及びダイ
CN105246614B (zh) 用于通过使线材段弯曲来生产夹钳的装置和方法
EP3237195B1 (en) Methods for producing pressware
MX2021007659A (es) Maquina de bobinado, metodo de fabricacion de resorte en espiral, y resorte en espiral.
UA81249C2 (en) Method and system for carrying and/or transportation of wire
US20210086385A1 (en) Cutting machine for cutting elongated products, and related method
US3714776A (en) Apparatus for producing chain links
CA2794000A1 (en) Bandolier with laterally offset and spaced work piece
KR100491496B1 (ko) 연신된 메쉬 시이트 형성을 위하여 슬릿 스트립의 측면 엣지를 파지, 안내 및 운송하기 위한 기계 장치
US1925034A (en) Prick punching machine
US6427433B1 (en) Rocker joint pin for chain, and method and apparatus for producing the rocker joint pin
JPS59104228A (ja) ストリツプ供給装置
CN210648744U (zh) 一种毛细管剪切设备
US3551926A (en) Apparatus for the cold-stamping of screws, rivets and the like
US3611769A (en) Method and apparatus for shaping bar stock by rolling
US1206252A (en) Machine for making nut-blanks.
JP2008221262A (ja) ボトル缶製造装置及びボトル缶製造方法
JPH0155060B2 (uk)
EP0650786B1 (en) Cartridge fed apparatus for forming curved rectangular bodied needles
US713885A (en) Feed mechanism for plates or strips.
US3067780A (en) Method and machine for cutting springs to length and for forming end loops thereon
KR20050024305A (ko) 와이어의 지지 및/또는 운반을 위한 방법 및 시스템
US3721276A (en) Eyelet making device for springs,to be coupled to winding machines and operating at the same output speed of the latter