UA75123C2 - Herbicidal composition as a water emulsion and a method to control the growth of undesirable vegetation - Google Patents

Herbicidal composition as a water emulsion and a method to control the growth of undesirable vegetation Download PDF

Info

Publication number
UA75123C2
UA75123C2 UA2003098797A UA2003098797A UA75123C2 UA 75123 C2 UA75123 C2 UA 75123C2 UA 2003098797 A UA2003098797 A UA 2003098797A UA 2003098797 A UA2003098797 A UA 2003098797A UA 75123 C2 UA75123 C2 UA 75123C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
water
copolymers
propargyl
clodinafop
styrene
Prior art date
Application number
UA2003098797A
Other languages
English (en)
Inventor
Hans Walter Haesslin
Original Assignee
Syngenta Participations Ag
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Syngenta Participations Ag filed Critical Syngenta Participations Ag
Publication of UA75123C2 publication Critical patent/UA75123C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01NPRESERVATION OF BODIES OF HUMANS OR ANIMALS OR PLANTS OR PARTS THEREOF; BIOCIDES, e.g. AS DISINFECTANTS, AS PESTICIDES OR AS HERBICIDES; PEST REPELLANTS OR ATTRACTANTS; PLANT GROWTH REGULATORS
    • A01N43/00Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds
    • A01N43/34Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds having rings with one nitrogen atom as the only ring hetero atom
    • A01N43/40Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing heterocyclic compounds having rings with one nitrogen atom as the only ring hetero atom six-membered rings

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Agronomy & Crop Science (AREA)
  • Pest Control & Pesticides (AREA)
  • Plant Pathology (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Dentistry (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Wood Science & Technology (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Agricultural Chemicals And Associated Chemicals (AREA)

Description

Опис винаходу
Даний винахід стосується гербіцидної композиції у формі водної емульсії, яка містить гербіцидно ефективну 2 сполуку, тобто пропаргіловий ефір 2-(4-(3-хлор-5-фтор-2-піридилокси)феноксипропіонової кислоти, (і застосування композиції для боротьби з бур'янами в посівах культурних рослин.
Пропаргіловий ефір 2-(4-(3-хлор-5-фтор-2-піридилокси)феноксипропіонової кислоти має гербіцидну активність, насамперед, у посівах зернових, рису і сої; він відомий за назвою клодинафоп-пропаргіл і описаний, наприклад, у заявці на патент 05 4713109.
Клодинафоп-пропаргіл переважно застосовують разом із захисним агентом (антидотом), таким як складний 2-(5-хлорхінолін-8-ілокси)-1-метилгексиловим ефіром, який відомий за назвою клохінтоцет-мексил і описаний, наприклад, у заявці на патент 5 4881966. Обидві сполуки є в продажу у формі емульгувального концентрату (ЕЮ.
Водні емульсії як препаративна форма пестицидів добре відомі й описані, наприклад, у заявці на патент 05 12 5674514, У заявці на патент ОЗ 5674514 була вирішена задача створення водної емульсії з метою поліпшення стабільності при зберіганні деяких пестицидів. У заявці на патент 5 5674514 відсутні дані про які-небудь зміни біологічної активності пестицидів, включених у приготовлену в такий спосіб препаративну форму.
При створенні винаходу несподівано було встановлено, що гербіцидну активність клодинафоп-пропаргілу можна в значній мірі підвищувати в тому випадку, якщо цю сполуку застосовують у формі водної емульсії, яка має певний склад.
Таким чином, даний винахід стосується гербіцидної композиції у формі водної емульсії, яка містить а) як органічну фазу розчин гербіцидно ефективної кількості ефіру 2-(4-(3-хлор-5-фтор-2-піридилокси)феноксипропіонової кислоти в гідрофобному розчиннику і практично нерозчинний у воді і стійкий до гідролізу в масляній фазі стабілізатор, і с б) як водну фазу розчин забуферювальної рН системи і принаймні однієї поверхнево-активної речовини і/або (3 диспергуючого агента у воді.
Переважні композиції за винаходом додатково містять ефективну для протидії гербіциду кількість складного 2-(5-хлорхінолін-8-ілокси)-1-метилгексилового ефіру, його вільної кислоти або солі формули со
Сі сч «- й ю і - -о
М « й о--сн,сооМ з - () ;» де М означає одно-, дво- або тривалентний метал, амоній, М(К); або НІМ(К)з, де замісники К є однаковими або різними і означають С.і-Сівалкіл або С4-С.вгідроксіалкіл, або М означає 5(К.)з або Р(К.)4, де замісники МК. -І є однаковими або різними і означають С.-Соралкіл, Со-Соралкеніл, Со-Соралкініл, арил, заміщений
Сі-Соралкілом, Со-Соралкенілом або Со-Соралкінілом, або гетероарил, заміщений /С.-Соралкілом, і-й Со-Соралкенілом або Со-Соралкінілом, або 2 замісники К. разом з атомом сірки або фосфору, з яким вони - зв'язані, утворюють 5- або б--ленне кільце.
Атоми металу М, які можуть бути присутніми у формулі І переважно являють собою атоми лужного або о лужноземельного металів, насамперед, натрію, калію, кальцію, магнію і також переважно алюмінію або заліза як се» представників тривалентних металів.
Серед алкільних і гідроксіалкільних замісників К переважними є радикали, які мають 12-16 атомів вуглецю, а також мають 1-4 атоми вуглецю. Групи М(К)4 ії НМ(К)з переважно містять алкільну(і) групу(и) одну з довгим ланцюгом і 2 або З групи з коротким ланцюгом, наприклад, являють собою гексадецилтриетиламоній, тетрадецилтриетиламоній, додецилтриетиламоній і до децил етил диметил амоній, а також іФ) тетрадодециламоній. Переважні алкільні групи К/. містять 1-12, переважно 1-6 атомів вуглецю. Алкільні групи ко Кі Кі можуть бути додатково заміщені, наприклад галогеном, алкокси- або галоалкоксигрупою, в обох випадках яка переважно містить 1-4 атоми вуглецю. Переважні алкенільні й алкінільні групи КК. містять 2-12 атомів бо вуглецю. Вони можуть містити більше одного ненасиченого зв'язку і можуть бути заміщені галогеном, алкокси- або галоалкоксигрупою, в обох випадках яка переважно містить 1-4 атоми вуглецю. Приклади прийнятних арильних груп К/ включають феніл, нафтил, тетрагідронафтил, інданіл і інденіл, переважним є феніл. Ці групи можуть бути заміщені вищевказаними алкільними, алкенільними й алкінільними групами. Як гетероарильні групи
Ку слід згадати переважно 5- і б-членні кільця, які містять, насамперед, атоми азоту і/або кисню, наприклад, 65 Піридил, піримідиніл, триазиніл, тієніл, тіазоліл, піразоліл, імідазоліл, піперидил, діоксоланіл, морфолініл і тетрагідрофурил. Ці гетероцикли додатково можуть бути заміщені вищевказаними алкільними, алкенільними й алкінільними групами. У кожному випадку два замісники Кі разом з атомом сірки або фосфору, з яким вони зв'язані, можуть утворювати кільце при цьому переважними є насичені 5- або б-членні кільця. Катіони сульфонію і фосфонію, які можна застосовувати відповідно до винаходу, описані, наприклад, у МО 00/44227.
Переважні солі 2-(5-хлорхінолін-в-ілокси)-1-метилгексилового ефіру являють собою сполуку формули І, у якій М означає натрій, калій або трис(гідроксіетилен)амоній.
В іншій групі переважних солей 2-(5-хлорхінолін-8-ілокси)-1-метилгексилового ефіру М у формулі І означає кальцій, магній, алюміній, залізо, триметилсульфоній, трифенілсульфоній, тетрафенілфосфоній, трифенілметилфосфоній, трифенілбензилфосфоній, С42-Сівалкілтриметиламоній, С.425-С-валкілтриетиламоній, 7/0 Тетрадодециламоній або додецилетилдиметиламоній.
Солі формули І можна одержувати за допомогою загальноприйнятих методів, наприклад шляхом взаємодії 2-(5-хлорхінолін-8-ілокси)-1-метилгексилового ефіру з еквімолярною кількістю гідроксиду металу в спиртовому розчині при кімнатній температурі.
Таким методом можна одержувати солі, представлені в таблиці: 7 вв я 1м1 см з 1 окбенюю о 108 о Місіановсонесня 09 0 МОеновусної мо 0 Моновхсонюв со зо ЕХ НИ зн па, в сч - 1 вв м 0вбенюв ви з 61 ем м м 00 пеню
Голле 0 Рсенввоносвнв
Композиції за винаходом можуть містити крім клодинафоп-пропаргілу один або декілька інших гербіцидів. ч
Такі гербіциди переважно вибирають з ряду, який включає сульфонілсечовини, сульфонаміди, імідазолінони, т с карбазони, арилоксифеноксипропіонати, циклогександіони, арилкарбонові кислоти й арилоксикарбонові кислоти. ч Залежно від їх розчинності вказані гербіциди можна розчиняти або в безперервній водній фазі або в дисперсній » масляній фазі або їх можна суспендувати у кожній із двох фаз.
Як співгербіциди, які є особливо переважними для застосування в композиції за винаходом, слід згадати, насамперед, сульфонілсечовини, переважно триасульфурон, трибенурон, метсульфурон, трифенсульфурон, - флупірсульфурон, йодсульфурон, римсульфурон, нікосульфурон, циносульфурон, бенсульфурон, с трифлоксисульфурон і їх аналоги, а також сульфонаміди, переважно флуметсулам, метосулам, хлорансулам, флорансулам і їх аналоги, і імідазолінони, переважно імазетабенц, імазетапір, імазаквін, імазамокс і їх - аналоги, а також карбазони, переважно флукарбазон, пропоксикарбазин, амікарбазон і їх аналоги, крім того, з 20 арилоксифеноксипропіонати, переважно феноксапроп, диклофоп, пропаквізафоп, квізалофоп, флуазифоп, цигалофоп, галоксифоп і їх аналоги, а також циклогександіони, переважно сетоксидим, клетодим, тралкоксидим і с» їх аналоги, і арилкарбонові кислоти, переважно дикамба і клопіралід, і також арилоксикарбонові кислоти, переважно 2,4-Д, мекопроп, флуроксипир і їх аналоги.
При створенні винаходу несподівано було встановлено, що клодинафоп-пропаргіл і клохінтоцет-мексил мають підвищену хімічну стабільність у водних емульсіях за винаходом, коли водна фаза містить
Ге! забуферювальну рН систему. Прийнятні забуферювальні рН системи в контексті даного опису включають суміші кислот і солей, які мають здатність підтримувати значення рн на рівні від 4 до 6, насамперед, системи оцтова де кислота/ацетат натрію, фосфорна кислота/фосфат натрію або лимонна кислота/цитрат, переважно фосфорна кислота/фосфат натрію або лимонна кислота/цитрат. Значення рН водної фази композицій за винаходом 60 переважно доводять до 4 за допомогою фосфорної кислоти/фосфату натрію або лимонної кислоти/цитрату.
Забуферювальну рН систему застосовують у кількості від 0,1 до Тмоля, переважно від 0,2 до 0,7моля, особливо переважно 0,5моля у перерахунку на водну фазу.
У контексті даного опису як гідрофобний розчинник можна застосовувати будь-якій практично нерозчинний у воді розчинник, наприклад, ароматичні розчинники, вибрані з класів толуолів, ксилолів, алкілбензолів і б5 алкілнафталінів, а також насичені і ненасичені вуглеводні, арилалкілкетони, складні ефіри, метилові ефіри жирних кислот, Сі-Свалкілові ефіри рапсової олії, насамперед метиловий ефір рапсової олії і етиловий ефір рапсової олії, ефіри оцтової кислоти або бензойної кислоти, аміди алканкарбонових кислот, лінійний або циклічний ацетати, алкілпіролідони, алкілкапролактони, а також алкілкарбонати або суміші вказаних розчинників. Розчинник переважно застосовують у кількості від 10 до 6095 у перерахунку на загальну масу водної емульсії.
Крім того, при створенні винаходу було встановлено, що хімічну стабільність композицій за винаходом можна додатково підвищувати, якщо в органічній фазі використовувати переважно гідрофобний розчинник, який має дуже високу полярність. У контексті даного опису під високополярними розчинниками слід розуміти розчинники, які мають дипольний момент принаймні 4 х1079 Кл.м (кулон х м). Гідрофобні розчинники, які застосовують в 70 композиції за винаходом, переважно мають дипольний момент принаймні БХ1039 Кл.м.
Особливо переважними розчинниками є Еххаїе 700 (суміш Се-Сдефірів аліфатичної оцтової кислоти, фірма
Еззо, Швейцарія), бензилацетат, ізоборнілацетат, метиловий ефір бензойної кислоти або боЇмезво 200 (суміш вуглеводнів з високим вмістом ароматичних сполук, виробник: фірма Еххоп СПетісаї!в).
Стабілізатори масляної фази, які особливо переважні для композиції за винаходом, включають полімери, 75 співполімери й олігомери або їх суміші, вибрані з класів полістиролів, водонерозчинних полі(н-алкілен)гліколів, у яких п » 2, поліпропіленгліколів, полівінілацетатів і співполімерів полівінілацетатів і поліетиленів.
Переважними стабілізаторами масляної фази є: 1) Полімери моноолефінів і діолефінів, наприклад, поліпропілен, поліїззобутилен, полібут-1-ен, поліметилпент-1-ен, полізопрен або полібутадієн, а також полімери циклоолефінів, наприклад, циклопентену або норборнену, поліетилену (який необов'язково може бути зшитим), наприклад, поліетилену високої щільності (ПЕВЩ), поліетилену низької щільності (ПЕНЩ) і лінійного поліетилену низької щільності (ЛЛЕНЩ). 2) Суміші полімерів, вказаних розділі 1), наприклад, суміші поліпропілену і поліїзобутилену, поліпропілену (ПП) і поліетилену (наприклад, ПП/ЛЕВЩ, ПП/ПЛЕНЩ), і суміші різних типів поліетилену СМ (наприклад, ПЕНЩ/ПЕВЩ). о
З) Співполімери моноолефінів і діолефінів один з одним або з іншими вініловими мономерами, наприклад, співполімери етилену/пропілену, лінійного поліетилену низької щільності (ЛЛЕНЩ) і його суміші з поліетиленом низької щільності (ПЕНЩ), співполімери пропілену/бут-1-ену, співполімери етилену/гексену, співполімери етилену/метилпентену, співполімери етилену/гептену, співполімери етилену/октену, співполімери ФО пропілену/бутадієну, співполімери ізобутілену/зопрену, співполімери етилену/алкілакрилату, співполімери с етилену/алкілметакрилату, співполімери етилену/вінілацетату або етилену /акрилової кислоти і їх солей (номери), а також терполімери етилену з пропіленом і дієном, таким як гексадієн, дициклопентадієн або «- етилиденнорборнен; а також суміші таких співполімерів один з одним і з полімерами, вказаними в розділі 1), ю наприклад, співполімери поліпропілену/"етиленпропілену, ПЕНЩ/ЕВА |(співполімер етилену і вінілацетату), ПЕНЩ/ЕАА (етилацетоацетат), ЛЛЕНЩ/ЕВА і ЛЛЕНЩ/ЕАА. в.
За) Вуглеводневі смоли (наприклад, Св5-Со), включаючи їх гідровані модифікації. 4) Полістирол, полі(п-метилстирол), полі(д-метилстирол). 5) Співполімери стиролу або о-метилстиролу з дієнами або акриловими похідними, наприклад, « стиролу/бутадієну, стиролу/акрилонітрилу, стиролу/алкілметакрилату, стиролу/бутадієну/алкілакрилату, стиролу/ангідриду малеїнової кислоти, стиролу/акрилонітрилу/метилакрилату; суміші, які містять співполімери но) с стиролу й іншого полімеру, наприклад, поліакрилату, дієнового полімеру або терполімеру : » етилену/пропілену/дієну; і блокспівполімери стиролу, наприклад стиролу/бутадієну/стиролу, стиролу/ізопрену/стиролу, стиролу/етилену/бутадієну/стиролу або стиролу/етилену/пропілену/стиролу. 6) Прищеплені співполімери стиролу або о-метилстиролу, наприклад стиролу на полібутадієн, стиролу на полібутадієн/стирол або полібутадієн/акрилонітрил; стиролу й акрилонітрилу (або метакрилонітрилу) на і полібутадієн; стиролу й ангідриду малеїнової кислоти або малеїміду на полібутадієн; стиролу, акрилонітрилу й ос ангідриду малеїнової кислоти або малеїніміду на полібутадієн; стиролу, акрилонітрилу і метилметакрилату на полібутадієн, стиролу й алкілакрилату або метакрилату на полібутадієн, стиролу й акрилонітрилу на терполімер - етилен/пропілен/дієн, стиролу й акрилонітрилу на поліалкілакрилати або поліалкілметакрилати, стиролу й ка 20 акрилонітрилу на співполімери акрилату/бутадієну, і їх суміші із співполімерами, вказаними в розділі 5), наприклад, суміші співполімерів, відомих під позначеннями АБС (акрилонітрилбутадієнстирол), МБС (потрійний с» співполімер метилметакрилату, бутадієну і стиролу), АСА (термопластичний співполімер акрилонітрилу, стиролу й акрилових ефірів) або АЕС (термопластичний (четвертинний) співполімер акрилонітрилу, етилену, пропілену і стиролу). 7) Галогеновані полімери, наприклад поліхлорпрен, хлоровані каучуки, хлоровані або сульфовані
ГФ) поліетилени, співполімери етилену і хлорованого етилену, гомо- і співполімери епіхлоргідрину, переважно полімери галогенованих вінілових похідних, наприклад, полівінілхлориду, полівініліденхлориду, о полівінілфториду, полівініліденфториду, і їх співполімери, наприклад, співполімери вінілхлориду/вініліденхлориду, вінілхлориду/вінілацетату або вініліденхлориду/вінілацетату. бо 8) Полімерні похідні о,з-ненасичених кислот і їх похідні, такі як поліакрилати і поліметакрилати, поліакриламіди і поліакрилонітрили. 9) Співполімери мономерів, вказаних у розділі 8), один з одним або з іншими ненасиченими полімерами, наприклад, співполімери акрилонітрилу/бутадієну, співполімери акрилонітрилу/алкілакрилату, співполімери акрилонітрилу/алкоксіалкілакрилату або співполімери акрилонітрилу/вінілгалогеніду або терполімери бо акрилонітрилу/алкілметакрилату/бутадієну.
10) Полімери, отримані з ненасичених спиртів і амінів або їх ацильних і ацетальних похідних, наприклад полівінілацетат, полівінілстеарат, полівінілбензоат, полівінілмалеат, полівінілбутират, поліалілфталат або поліалілмеламін; і їх співполімери з олефінами, вказаними в розділі 1). 11) Гомополімери і співполімери простих циклічних ефірів, наприклад, поліалкіленгліколі, поліпропіленоксиди або їх співполімери з простими бісгліцидильними ефірами. 12) Поліацеталі, такі як поліоксиметилен і поліоксиметилени, які містять які співмономер етиленоксиди; поліацеталі, модифіковані термопластичними поліуретанами, акрилатами або МБС. 13) Поліфеніленоксиди і -сульфіди. 70 14) Поліуретани, отримані з простих поліефірів, складних поліефірів і полібутадієнів, які містять кінцеві гідроксильні групи на одній стороні й аліфатичні або ароматичні поліїзоціанати на іншій стороні. 15) Поліаміди і співполіаміди, отримані з діамінів, дикарбонових кислот і з амінокарбонових кислот відповідних лактамів, наприклад, поліамід 4, поліамід б, поліамід 6/6, 6/10, 6/9, 6/12 і 4/6, поліамід 11, поліамід 12, ароматичні поліаміди, які одержують за допомогою конденсації з мета-ксилену, діаміну й адипінової кислоти; поліаміди, які одержують з гексаметилендіаміну і ізофталевої і/або терефталевої кислоти з використанням еластомеру як модифікатора або без нього, наприклад, полі-2,4,4-триметилгексаметилентерефталамід або полі-мета-феніленізофталамід; блокспівполімери вищевказаних поліамідів з поліолефінами, олефіновими співполімерами, іономерами або хімічно зв'язаними або прищепленими еластомерами; або з простими поліефірами, наприклад, з поліетиленгліколем, поліпропіленгліколем або політетраметиленгліколем; а також поліаміди або співполіаміди, модифіковані за допомогою ЕПДМ (потрійний етилен-пропіленовий каучук) або АБС, і поліаміди, конденсовані в процесі реакції конденсації (КІМ-поліамідні системи). 16) Поліуретани, поліїміди і поліамідіміди і полібензимідазоли. 17) Поліефіри, отримані з дикарбонових кислот і діолів і/або з гідроксикарбонових кислот і їх лактонів, сч ов наприклад поліетилентерфталат, полібутилентерфталат, полі-1,4-диметилолциклогексантерфталат, полігідроксибензоати, а також блокспівполімери простих ефірів і складних ефірів, отримані з простих і) поліефірів, які несуть кінцеві гідроксильні групи; а також складні поліефіри, модифіковані полікарбонатами або МБО. 17а) Складні поліефіри, отримані з аліфатичних кислот і діолів і/або простих олігоефірів і які мають с зо загальну формулу --0-х-0-с(-50)-у-Ф(0:)); с де -
Х означає -«СНо)д-, де п дорівнює 2-12, або
Х означає І-(СНо)п-О-(СН»)-І»; де п дорівнює 2-4 і г дорівнює 2-10, о
У означає -«(СНо)т-, де т дорівнює 0-12, ї- і 25 дорівнює 5-100, і їх співполімери. 18) Полікарбонати і карбонати складних поліефірів. 19) Полісульфони, сульфони простих поліефірів і кетони простих поліефірів. 20) Прості поліефіри дигліцидильних похідних, включаючи прості дигліцидильні ефіри і діоли, наприклад, « простий дигліцидильний ефір бісфенолу А і бісфенол А. в с 21) Природні полімери, такі як каучук, і хімічні модифіковані гомологи природних полімерів, наприклад, ацетати целюлози, пропіонати целюлози, бутирати целюлози, або прості ефіри целюлози, наприклад, ;» метилцелюлоза (ступінь заміщення » 2,5); а також смоли і їх похідні. 22) Суміші вищевказаних полімерів, наприклад, ПП/ЕПДМ, поліамід б6/ЕПДМ або АБС, ПВХ (полівінілхлорид)/ЕВА, ПВХ/АБС, ПВХ/МБС, ПК (полікарбонат /АБС, ПБТФ (полібутилентерефталат)АБС, -І ПК/АСА, ПК/ПБТФ, ПВХ/ХПЕ (хлорований поліетилен), ПВХ/акрилати, ПОМ (поліоксиметилен)у/термопластичний
ПУР (поліуретан), ПК/термопластичний ПУР, ПОМ/акрилат, ПОМ/МБС, ПФЕ (поліфеніловий ефір/уУтпс о (ударотривкий полістирол) ПФЕ/ПА (поліакриламід) 6.6 і співполімери, ПА/ЛЕВЩ, ПА/ЛП або ПА/ПФО - (поліфенілоксид). 23) Мінеральний масла, алкілові ефіри жирних кислот або С.--Свалкілові ефіри рапсової олії, у кожному ю випадку переважними є метиловий ефір рапсової олії й етиловий ефір рапсової олії. 4) Приклади наявних у продажі полімерів, які є найбільш переважними для композиції за винаходом, включають
СОЕТНМІЕМЕФ 58 0425 і СОЕТНМУТЕМЕФ 51 (полістироли, фірма Ріазі Гарог); НОБТАРІ ЕХО СМ 13 (співполімер полівінілхлориду/вінілацетату);) ЕЗЕТЕКОСИОМОЕ 8 0 і 10 О (ефір гліцерину і каніфолі); НОЗТАГІТНО дв 3067 (полівінілхлорид); НОЗТУКЕМО 2000, 5000 ї 7000 (полістироли); тверді акрилові смоли, такі як РЕ ЕХІВОМО
М 80 (поліетилакрилат) і М 825 (поліметилметакрилат); співполімери полівінілацетату, такі як МОУМЛИІТНО 20 і (Ф) 50 з молекулярними масами 35000 і 260000 Да відповідно; похідні каніфолі МЕОЇ ММ 9 20 ї з35 0; ка політетрагідрофурани; поліпропіленгліколі, такі як полігліколь ТО 1/60 (фірма Ноеснві Ас), полівінілацетат,
Едепог МЕ 5) (метиловий ефір рапсової олії, фірма НепкКкеї КОАА), а також Мом/йА 20 (полівінілацетат, фірма бо Нагсо).
Молекулярна маса полімерів, які є стабілізатором масляної фази в композиції за винаходом, яку визначають, наприклад, шляхом оцінки розсіювання світла або шляхом оцінки осмотичного тиску, може становити до 1000000
Да й, як правило, становить 1000-1000000 Да, переважно 1000-100000 Да. У випадку використання сполук, які є дуже гідрофобними і внаслідок цього практично нерозчинними у воді, наприклад, алканів і алкілових ефірів 65 Жирних кислот, їх ММ може становити також менш 1000 Да.
Стабілізатори масляної фази застосовують у композиції за винаходом в концентрації від 0,5 до 10965,
переважно від 1 до 595 у перерахунку на масу всієї композиції. У випадку використання сполук, які є дуже гідрофобними і внаслідок цього практично нерозчинними у воді, наприклад, алканів і алкілових ефірів жирних кислот, і які мають низьку молекулярну масу, концентрація стабілізаторів масляної фази може становити аж до 25.
Поверхнево-активні речовини і диспергуючі агенти, які можна застосовувати в композиції за винаходом, включають тристиролфенолетоксилати, наприклад Зоргорпог Т5-10 (фірма Кпопе Рошіепс 5.А.) або ВЗ) (Кподіа
Сегопа?2о Зра), блокспівполімери ЕО (етиленоксид)/ПО (пропіленоксид)/ЕО, наприклад Рішигопіс Е-108, РіІшгопіс
Е-38, Ріпгопіс Р-105 (фірма ВАЗЕ УУуапдойе Согр.) і/або продукти конденсації натрієвих солей сульфованої /о нафталінсульфонової кислоти і формальдегіду, наприклад, Могмеї 0-425 (фірма УУйсо Спет. Согр.) або Огоїгап
ЗМ (фірма Копйт й: Нааз, Егапсе 5.А.), лігносульфонати, співполімери ПО/ЕО і бутанолу, наприклад
Айох(-5000, блокспівполімери полігідроксистеаринової кислоти і поліалкіленгліколів, наприклад Айох 4912 або 4914 (фірма Атегісап Ноеси5зі) або частково гідролізований або повністю гідролізований полівінілацетат, наприклад, Мом/іо! 18-88 або Мом/іо! 4-88 (фірма Ноеснзі АВ).
Диспергуючі агенти переважно застосовують у концентрації від 0,5 до 595, особливо переважно від 1 до 295 у перерахунку на масу всієї композиції.
Композиції за винаходом додатково можуть містити загусники для безперервної водної фази. Можна застосовувати будь-які загусники, які звичайно використовуються при приготуванні препаративних форм і які мають здатність підвищувати в'язкість водних емульсій за винаходом, наприклад, ксантанову камедь, глини або поліетиленгліколі. Загусники переважно застосовують у концентрації від 0,03 до 195 у перерахунку на масу всієї композиції водної емульсії.
Крім того, у композиції за винаходом можна додавати речовини, які знижують температуру плавлення емульсій, що запобігає замерзанню композиції при низьких температурах (антифризи). Такі речовини, як правило, являють собою водорозчинні солі, які можуть знижувати температуру замерзання водної фази емульсії сч ов за винаходом, наприклад, хлорид натрію, хлорид калію, хлорид амонію, нітрат амонію і нітрат натрію і їх суміші. Також можна застосовувати водорозчинні гліколі, наприклад, етиленгліколь, пропіленгліколь, (8) діетиленгліколь, гліцерин і їх суміші. Солі і гліколі в кожному випадку переважно застосовують у концентрації від О,5 до 1095 у перерахунку на масу всієї композиції емульсії.
Емульсії за винаходом можуть додатково як ад'юванти містити консерванти, які інгібують ріст с
Зо Мікроорганізмів, таких як бактерії і гриби, наприклад Ргохе! ОХ (бензізотіазолін-3-он, фірма Амесіа Іпс.) або формальдегід. Такі ад'юванти можна застосовувати в концентрації від 0,1 до 0,595 у перерахунку на масу с всієї композиції. «-
Приготування емульсій за винаходом в цілому здійснюють відповідно до методу, описаному в заявці на патент 5 5674514. Органічну фазу можна готувати, наприклад, розчиняючи клодинафоп-пропаргіл, о необов'язково в сполученні з клохінтоцет-мексилом, у гідрофобному розчиннику, додаючи потім ї- водонерозчинний стабілізатор масляної фази, з наступним нагріванням у разі потреби.
Водну фазу готують, розчиняючи поверхнево-активну речовину і/або диспергуючий агент у воді, далі при необхідності додаючи речовину, яка знижує температуру замерзання.
Потім органічну фазу емульгують у водній фазі за допомогою прийнятної мішалки, наприклад, апарата для « емульгування типу УЗТКАЇ Ф ОХ 40/32, що має швидкості обертання від 3000 до бО0Ооб/хв. Залежно від з с застосовуваного складу і швидкості одержують емульсію з розміром частинок, що переважно становить 1-10мкм.
При необхідності до або після стадії емульгування в композицію можна додавати загусники і/або консерванти. ;» Незважаючи на те, що як композиції, що постачаються в продаж, звичайно більш переважні концентровані склади, кінцевий споживач, як правило, застосовує розведені водою композиції.
Переважні гербіцидні композиції за винаходом, у цілому, мають приведені нижче склади (усі дані наведені в -і до у перерахунку на масу всієї композиції): 1 Масляна фаза: - 5-2595 клодинафоп-пропаргілу 1-6965 клохінтоцет-мексилу в 10-60; (і розчинника се» 1-5990 стабілізатора масляної фази
Водна фаза: 29 0,05-195 загусника
ГФ) 3-895 антифризу г) 1-5990 поверхнево-активної речовини і/або диспергуючого агента 0,1-0,595 біоциду во решта вода (забуферена)
Приклади одержання:
Приклад РІ: Одержання гербіцидної композиції, яка містить 100г клодинафоп-пропаргілу: а) Одержання загусників: 4г Ргохе! ОХІ. розчиняють у 1946г води. Потім при механічному перемішуванні додають 50г ВіороїЇутег АС і бо перемішування продовжують протягом 15хв до гомогенного стану.
б) Одержання буферного розчину: 11,5г МазРО)е12Н250О і 9,0г НзРО) (7595) розчиняють у 1000мл води і значення рН доводять до 4 (за допомогою МазРОде12Н20О або НзРО)). в) Одержання масляної фази:
У хімічній склянці об'ємом 5ООмл розчиняють при перемішуванні при температурі 20 92 2 100г клодинафоп-пропаргілу і 25г клохінтоцет-мексилу в 250мл БЗоїЇмеззо 200. Потім додають 20г полістиролу і нагрівають суміш до 65-702С. Після повного розчинення інгредієнтів суміші дають охолонути до температури 2096. г) Одержання водної фази:
У 470г буферного розчину, отриманого відповідно до методу, описаному в розділі б), розчиняють у хімічній склянці об'ємом 1500мл при температурі 202 10г Рішгопіс Е 108, 10г Могпгмеї 0-425, 50г пропіленгліколю, ЗОг
Віороїутег, отриманого відповідно до методу, описаному в розділі а), і 2г Ргохе! ОХІ. д) Одержання концентрату водної емульсії:
За допомогою апарата для емульгування типу УЗТКАЇ Х 40/32 водну фазу перемішують приблизно при бОбоб/хв і потім додають масляну фазу; суміш емульгують приблизно при 5000об/хв протягом 3-4хв до одержання часток розміром 2-4мкм. Потім для досягнення потрібної в'язкості 40г Віороїутег, отриманого відповідно до методу, описаному в розділі а), додають при перемішуванні за допомогою магнітної мішалки (для одержання гелеподібної структури концентрату).
На основі вказаного прикладу можна одержувати також наступні композиції за винаходом (відсотки (90) вказані у перерахунку на масу всієї композиції):
Приклад С1: Вміст клодинафоп-пропаргілу 5Ог/л:
Масляна фаза: се
БОБ клодинафоп-пропаргілу о 1,2595 клохінтоцет-мексилу 3890 метилового ефіру рапсової олії 3,790 полістиролу со сч
Водна фаза: 0,0795 ксантанової камеді ч- 190 Рінпгопіс Е-108 0,2 Ргохе! ОХІ. юю -5196 води, рН 4 (буфер (0,1МІ: 1,15965 МазРОде12 НО, 0,9196 НаРОд (7595), 97,9495 води) -
Приклад С2: Вміст клодинафоп-пропаргілу 10Ог/л:
Масляна фаза: « 1095 клодинафоп-пропаргілу шщ с 2,590 клохінтоцет-мексилу а 1895 метилового ефіру бензойної кислоти и » 1,695 полістиролу -1 Водна фаза: 0,2 ксантанової камеді 1 4,89 пропіленгліколю - 2,090 Рінгопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) 0,2 Ргохе! ОХІ. іме) -80,796 води, рН 4 (буфер (0,1МІ: 1,15965 МазРОде12 НО, 0,9196 НаРОд (7595) 97,94 95 води) сю»
Приклад С3З: Вміст клодинафоп-пропаргілу 10Ог/л:
Масляна фаза: 59 1095 клодинафоп-пропаргілу
ГФ) 2,590 клохінтоцет-мексилу ко 35 ізоборнілацетату 2,590 полівінілацетату 60
Водна фаза: 019 ксантанової камеді
А пропіленгліколю 2,090 Рінгопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) бо 0,296 Ргохеї СХІ.
-4390 води, рН 4 (буфер (0,1М|: 1,1595 МазРОде12 Н2гО, 0,9195 НзРОд (7595), 97,9495 води)
Приклад Са: Вміст клодинафоп-пропаргілу 10Ог/л: 9 Масляна фаза: 1095 клодинафоп-пропаргілу 2,590 клохінтоцет-мексилу
ЗА ізоборнілацетату 2А поліпропіленгліколю
Водна фаза: 019 ксантанової камеді 4,890 пропіленгліколю 2,096 Рішгопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) 0,290 Ргохе! СХ. -449о води, рН 4 (буфер (0,1МІ. 1,1595 МазРОде12 Н2гО, 0,91965
НзРО (7595), 97,9495 води)
Приклад С5: Вміст клодинафоп-пропаргілу 150г/л:
Масляна фаза: 1595 клодинафоп-пропаргілу 3,7590 клохінтоцет-мексилу се 455 Еххаїв 700 о 3,390 полівінілацетату
Водна фаза: со 0,о895 ксантанової камеді 5,090 пропіленгліколю с 2,090 Ріигопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) че 0,290 Ргохе! СХ. -2690 води, рН 4 (буфер (0,1МІ. 1,1595 МазРОде12 Н2гО, 0,91965 юю
НзРО» (7595), 97,9495 води) -
Приклад Сб: Вміст клодинафоп-пропаргілу 200г/л:
Масляна фаза: « о, Й й 2090 клодинафоп-пропаргілу -о с Б клохінтоцет-мексилу 4090 Зоїмезво 200 (суміш вуглеводнів з високим вмістом ароматичних речовин) ; т 3,4 полістиролу
Водна фаза:
Ше З пропіленгліколю 1 2,090 Ріигопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) - 0,290 Ргохе! СХ. -2690 води, рН 4 (буфер (0,1МІ. 1,1595 МазРОде12 Н2гО, 0,91965 ма 70 НзРОЇ (7595), 97,9495 ВОДИ) с» Приклад С7: Вміст клодинафоп-пропаргілу 240Ог/л:
Масляна фаза: 52 2496 клодинафоп-пропаргілу (ФІ бу клохінтоцет-мексилу 24690 бензилацетату ю 3,20 поліпропіленгліколю 60
Водна фаза: 0,055 ксантанової камеді 4,890 пропіленгліколю 2,090 Рінгопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) вБ 0,29 Ргохе! СХІ. -3590 води, рН 4 (буфер (0,1МІ: 1,1595 МазРОде12 Н2гО, 0,9195 НзРОд (7595), 97,9495 води)
Приклад С8: Вміст клодинафоп-пропаргілу 240Ог/л:
Масляна фаза: 2 2490 клодинафоп-пропаргілу бу клохінтоцет-мексилу 2990 ацетофенону/амілацетату (2:8) 2,590 полістиролу
Водна фаза: 0,039 ксантанової камеді
БО пропіленгліколю 2,090 Ріигопіс Е-108/Могмеї 0-425 (1:1) 0,296 Ргохе! СХІ. -3190 води, рН 4 (буфер (0,1МІ. 1,1595 МазРОде12 Н2гО, 0,91965
НЗРО (7595), 97,9495 води)
Перед застосуванням вищеописані концентровані композиції розбавляють водою з розрахунку 400л на гектар.
Приклад Р2: Одержання гербіцидної композиції, яка містить 40г клодинафоп-пропаргілу: а) Одержання загусника:
Відповідно до методу, описаному в прикладі Р, розділ а). б) Одержання масляної фази: Ге
У хімічній склянці об'ємом 5БООмл розчиняють при перемішуванні при температурі 20 ос «40г о клодинафоп-пропаргілу в ЗООмл амілацетату. Потім додають 20г полістиролу і нагрівають суміш до температури 65-7020. Після повного розчинення інгредієнтів суміші дають охолонути до температури 2026. в) Одержання водної фази:
У хімічній склянці об'ємом 1500мл при температурі 202С розчиняють у 550г води 10г клохінтоцет-амонію, 10г і
Рішгопіс Е 108, 10г Могмеї О 425, 50г пропіленгліколю, ЗОг гелю Віороїутег, отриманого відповідно до методу, с описаному в розділі а), і 2г Ргохе! ОХІ. г) Одержання концентрату водної емульсії: -
Відповідно до методу, описаному в прикладі РІ, розділ д). ю
Приклад РІЗ: Одержання гербіцидної композиції, яка містить 160г клодинафоп-пропаргілу: а) Одержання загусника: -
Відповідно до методу, описаному в прикладі Р, розділ а). б) Одержання буферного розчину:
Відповідно до методу, описаному в прикладі РІ, розділ б). « в) Одержання масляної фази:
У хімічній склянці об'ємом 5ООмл розчиняють при перемішуванні при температурі 20 2 160г но) с клодинафоп-пропаргілу в 450мл 2-етилгексилацетату. Потім додають 20г полістиролу і нагрівають суміш до "» температури 65-7020. Після повного розчинення інгредієнтів суміші дають охолонути до температури 2096. " г) Одержання водної фази:
У хімічній склянці об'ємом 1500мл при температурі 2023 розчиняють приблизно в 260г буферного розчину, - 395 отриманого відповідно до методу, описаному в розділі б), 1Ог Рішгопіс Б 108, 10г Мопмеї ОО 425, 50г пропіленгліколю, ЗОг гелю Віороїутег, отриманого відповідно до методу, описаному в розділі а) і 2г Ргохеї 1 ОХ. У суміші суспендують 40г натрієвої або калієвої солі клохінтоцету. Суміш розмелюють з одержанням - частинок розміром від 2 до 4мкм (наприклад, за допомогою млина типу Оіпо). д) Одержання водної суспоемульсії: ко 50 Відповідно до методу, описаному в прикладі РІ, розділ д). сю» Біологічні приклади: Клодинафоп-пропаргіл, як правило, застосовують для обробки рослини або місця її виростання з розрахунку 5-200г/га, переважно 10-50г/га, більш переважно 20-3Ог/га.
Норми витрати клохінтоцет-мексилу, як правило, становлять 2-100г/га, переважно 2-50г/га, більш переважно 5-7,Б5г/га.
Концентрацію, необхідну для досягнення потрібної дії, можна визначати експериментальним шляхом. Вона
ГФ) залежить від механізму дії, стадії розвитку культурної рослини і від бур'яну, а також від особливостей
ГФ внесення (місце заселення, час, метод), і залежно від цих параметрів вона може змінюватися в широких межах.
Застосовувана кількість антидоту відносно гербіциду значно залежить від типу обробки. У польових умовах, во коли використовують внесення у вигляді суміші антидоту і гербіциду, приготовленої в одному резервуарі (бакової суміші), або при роздільному внесенні антидоту і гербіциду співвідношення гербіциду й антидоту становить, як правило, від 1:1 до 10:11, переважно 41.
Гербіцидну активність водних емульсій за винаходом можна продемонструвати за допомогою наступних біологічних прикладів
Приклад В1: Гербіцидна дія на стадії після проростання розвитку рослин (дія після проростання) 65 Однодольні і дводольні бур'янові рослини вирощують у теплиці в стандартному грунті в квіткових горщиках.
Обробку тестованими сполуками здійснюють після досягнення рослинами стадії 3-6 листків. Обробку здійснюють водною емульсією тестованих сполук, виходячи з норми витрати 400л води на гектар. Норма витрати залежить від оптимальних доз, визначених у польових умовах і в теплиці. Через 20 днів проводять оцінку результатів дослідів (активність (90): 10095 - рослини загинули, 090 - відсутність фітотоксичної дії). Тестовані рослини:
АІоресигив, І оїшт гідідит, Гоїйт тийкШогит, Адговіів.
Склади застосованих композицій:
Композиція МоС9 за даним винаходом:
Й ів 2
Композиція МоС10 за даним винаходом: сч зв о не зо сч - ю і -
Композиція МоС11 за даним винаходом: « 4 З с ї» 4 - й -
Емульгувальний концентрат ЕК 100 клодинафоп-пропаргілу клохінтоцет-мексилу, відомий під товарним де знаком СЕЛІОФ): сю з о хальцієва сіль додеципбензолеупьфонової кислоти, лінійна (поверкнево активна речовина) 65. ю бо
Перед застосуванням вказані вище концентровані форми розбавляють водою з розрахунку 400л води на гектар.
Таблиця В1 б5
Дія після проростання; норма витрати клодинафоп-пропаргілу:
Зог/га; норма витрати клохінтоцет-мексилу: 7,5г/га:
Композиція Мо.:
Тестована с сто С11 ЕК 100 рослина:
АІоресигив 95 90 90 во
І оїїшт гідідит 90 90 90 во
І оїшт 95 95 90 во 76 тийтогит
Аадговіів 60 БО 40 Зо
З таблиці В1 випливає, що в цьому експерименті композиції за винаходом виявили несподівано більш високу гербіцидну активність у відношенні тестованих видів бур'янових рослин, ніж відомий емульгувальний концентрат (ЕК 100). Гербіцидну активність, насамперед, у відношенні АІоресигиз і І от, можна збільшити до рівня, при т5 якому досягається практично повне ураження бур'янової рослини (95905-на гербіцидна активність).
Крім несподіваного збільшення гербіцидної активності клодинафоп-пропаргілу, композиції за винаходом мають наступні переваги: - утворюється стабільна емульсія крапель, у якій навіть при зберіганні протягом відносно тривалого періоду часу не відбувається помітного збільшення розміру частинок і розділення фаз; - клодинафоп-пропаргіл і клохінтоцет-мексил, які необов'язково присутні разом, мають високу хімічну стабільність, що зумовлено вибором відповідного розчинника і забуферювальної рН системи; - висока стабільність на холоді, і, як наслідок, здатність добре зберігатися навіть при низьких температурах; - відсутність кристалізації гербіциду або антидоту при змінах температури; і в - відсутність розділення фаз під час циклів заморожування/розморожування. сч

Claims (1)

Формула винаходу
1. Гербіцидна композиція у формі водної емульсії, яка містить Шк а) як органічну фазу розчин гербіцидно ефективної кількості пропаргілового ефіру Ге 2-І4-(3-хлор-5-фтор-2-піридилокси)фенокси|пропіонової кислоти в гідрофобному розчиннику і практично нерозчинний у воді і стійкий до гідролізу в масляній фазі стабілізатор, і - б) як водну фазу розчин забуферювальної рН системи і принаймні однієї поверхнево-активної речовини і/або (ю диспергуючого агента у воді. Зо 2. Композиція за п. 71, яка містить ефективну для протидії гербіциду кількість т 2-(5-хлорхінолін-8-ілокси)-1-метилгексилового ефіру, його вільної кислоти або солі формули СІ ; (у « ов : с Б ;» 0о-- есндооом де М означає одно-, дво- або тривалентний метал, амоній, М(К)4 або НІМ(К)з, де замісники К є однаковими або різними і означають С.-Сувалкіл або С.-Свгідроксіалкіл, або М означає 5(К.)з або Р(К.)4, де замісники В. і є однаковими або різними і означають С.і-Соралкіл, Со-Соралкеніл, Со-Соралкініл, арил, заміщений «сл Сі-Соралкілом, Со-Соралкенілом або Со-Соралкінілом, або гетероарил, заміщений /С.-Соралкілом, Со-Соралкенілом або Со-Соралкінілом, або два замісники К. разом з атомом сірки або фосфору, з яким вони - зв'язані, утворюють 5- або б--ленне кільце. ко 20 З. Композиція за п. 1, яка містить ефективну для протидії гербіциду кількість 2-(5-хлорхінолін-8-ілокси)-1-метилгексилового ефіру. с» 4. Спосіб боротьби з ростом небажаної рослинності, який передбачає внесення гербіцидно ефективної кількості композиції за п. 1 на рослину або в місце її заселення. 52 Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних Ф! мікросхем", 2006, М З, 15.03.2006. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і юю науки України. 60 б5
UA2003098797A 2001-02-26 2002-02-25 Herbicidal composition as a water emulsion and a method to control the growth of undesirable vegetation UA75123C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
CH3482001 2001-02-26
PCT/EP2002/001963 WO2002067682A1 (en) 2001-02-26 2002-02-25 Herbicidal composition

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA75123C2 true UA75123C2 (en) 2006-03-15

Family

ID=4508283

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2003098797A UA75123C2 (en) 2001-02-26 2002-02-25 Herbicidal composition as a water emulsion and a method to control the growth of undesirable vegetation

Country Status (16)

Country Link
US (1) US6849575B2 (uk)
EP (1) EP1363495A1 (uk)
JP (1) JP2004523549A (uk)
CN (1) CN1324961C (uk)
AR (1) AR032844A1 (uk)
AU (1) AU2002253066B2 (uk)
BR (1) BR0207615A (uk)
CA (1) CA2435742A1 (uk)
CZ (1) CZ20032241A3 (uk)
HU (1) HUP0303245A3 (uk)
MX (1) MXPA03007539A (uk)
PL (1) PL363279A1 (uk)
RU (1) RU2276844C2 (uk)
UA (1) UA75123C2 (uk)
WO (1) WO2002067682A1 (uk)
ZA (1) ZA200305517B (uk)

Families Citing this family (17)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP2007511537A (ja) * 2003-11-17 2007-05-10 シンジェンタ パーティシペーションズ アクチェンゲゼルシャフト アジュバントを含む乳化可能な濃縮物
AR062587A1 (es) * 2006-08-30 2008-11-19 Dow Agrosciences Llc Composiciones agricolamente utiles
DE602008006389D1 (de) * 2007-08-22 2011-06-01 Dow Agrosciences Llc Hochfeste und tieftemperaturstabile herbizidformulierungen aus fluroxypyr-meptyl-ester
AU2008296737B2 (en) * 2007-08-30 2014-01-09 Corteva Agriscience Llc Stable emulsion formulation hindering interaction across the water-oil interface
MX2011006788A (es) 2008-12-22 2012-09-28 Henkel Ag & Co Kgaa Limpiador a base de agua para la limpieza de pinturas a base de solventes.
UA109416C2 (xx) * 2009-10-06 2015-08-25 Стабільні емульсії типу "масло в воді"
KR101995041B1 (ko) * 2010-06-07 2019-07-01 신젠타 파티서페이션즈 아게 시클로프로펜 조성물
CA2824271A1 (en) * 2011-01-14 2012-07-19 Dow Agrosciences Llc Agricultural compositions comprising oil-in-water emulsions
CN108552171B (zh) * 2012-02-27 2020-07-17 胡茨曼澳大利亚股份有限公司 乳油配制剂
WO2013126948A1 (en) * 2012-02-27 2013-09-06 Huntsman Corporation Australia Pty Limited Agrochemical emulsifiable concentrate formulation
WO2014003082A1 (en) * 2012-06-26 2014-01-03 Sumitomo Chemical Company, Limited Pesticidal composition in the form of aqueous emulsion
AU2013286010A1 (en) * 2012-07-02 2015-01-29 Basf Se Herbicidal formulation
EP2869699A1 (en) * 2012-07-09 2015-05-13 BASF Corporation Drift control agent comprising polypropylene glycol and a triblock polymer
BR102013032927B8 (pt) 2012-12-21 2022-10-11 Dow Agrosciences Llc Composições aquosas de cloquintocet-mexil estável à temperatura, seu método de preparação, e método para redução do crescimento de cristal
EP3236750B1 (en) * 2014-12-22 2019-10-30 Mitsui AgriScience International S.A./N.V. Herbicidal oil dispersion
CN105379736B (zh) * 2015-07-22 2018-02-16 南京华洲药业有限公司 一种含炔草酯与唑嘧磺草胺的复合除草组合物及其应用
AU2021390291A1 (en) * 2020-12-01 2023-06-29 Sumitomo Chemical Company, Limited Liquid agrochemical composition

Family Cites Families (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4505743A (en) * 1981-12-31 1985-03-19 Ciba-Geigy Corporation α-[4-(3-Fluoro-5'-halopyridyl-2'-oxy)-phenoxy]-propionic acid derivatives having herbicidal activity
ES2112284T3 (es) 1991-09-14 1998-04-01 Hoechst Schering Agrevo Gmbh Agentes herbicidas selectivos en forma de microemulsiones concentradas.
US5674514A (en) * 1992-09-21 1997-10-07 Ciba-Geigy Corporation Storage stable pesticidal aqueous emulsions
US6369001B1 (en) * 1999-08-11 2002-04-09 Monsanto Technology, Llc Microemulsion coformulation of a graminicide and a water-soluble herbicide

Also Published As

Publication number Publication date
WO2002067682A1 (en) 2002-09-06
CZ20032241A3 (cs) 2003-11-12
CN1604739A (zh) 2005-04-06
US20040082476A1 (en) 2004-04-29
MXPA03007539A (es) 2003-12-04
US6849575B2 (en) 2005-02-01
HUP0303245A2 (hu) 2004-01-28
RU2276844C2 (ru) 2006-05-27
AU2002253066B2 (en) 2005-10-13
CN1324961C (zh) 2007-07-11
RU2003127389A (ru) 2005-03-27
BR0207615A (pt) 2004-03-09
PL363279A1 (en) 2004-11-15
ZA200305517B (en) 2004-09-28
HUP0303245A3 (en) 2007-07-30
JP2004523549A (ja) 2004-08-05
CA2435742A1 (en) 2002-09-06
EP1363495A1 (en) 2003-11-26
AR032844A1 (es) 2003-11-26

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA75123C2 (en) Herbicidal composition as a water emulsion and a method to control the growth of undesirable vegetation
CA2480456C (en) Enhanced herbicide composition
CA2554630C (en) Suspoemulsions comprising an hppd-inhibiting and a chloracetamide herbicide
PT1427281E (pt) Combinações de herbicidas e fortificantes
BRPI0921004B1 (pt) composição para proteção de arroz com casca semeado e transplantado direto dos efeitos prejudiciais de um herbicida 6-(fenil trisubstituído 1)-4-amino-piridinacarboxilato, e método para proteção do referido arroz
CA2569897C (en) Herbicidal suspension concentrate formulation
CN107922336B (zh) 使用halauxifen、florpyrauxifen和其他杀水草剂的组合防治水生杂草
CA2495441C (en) Herbicidal agents containing benzoylpyrazoles and safeners
BR102013018459A2 (pt) Composições herbicidas compreendendo ácido 4-amino-3-cloro-5-fluoro-6-(4-cloro-2-fluoro-3-metox ifenil) piridina-2-carboxílico ou um derivado do mesmo e imidazolinonas
AU2002253066A1 (en) Herbicidal composition
PL200931B1 (pl) Niewodny preparat chwastobójczy w postaci koncentratu do emulgowania i sposób zwalczania niepożądanej roślinności
CA2449834C (en) Herbicidal compositions comprising benzoylpyrazoles and safener
AU2010329961A1 (en) Liquid suspension concentrate formulations containing saflufenacil
US20010051591A1 (en) Safening crops from the phytotoxic effects of herbicidally active N-phosphonomethyl-glycines
EP2712503A3 (en) Herbicidal compositions containing glyphosate and a pyridine analog
AU2010297634A1 (en) Pesticide preparations containing derivatives of pyrrolidone-4-carboxylic acid
CA1226746A (en) Synergistic herbicidal compositions
WO2001078512A2 (en) Safening crops from herbicidally active n-phosphonomethyl-glycines
US6090806A (en) Fungicidal mixtures
US6100261A (en) Fungicidal mixtures
EP0956769B1 (en) Fungicidal mixtures
EP0144137A1 (en) Synergistic herbicidal compositions
GB2082068A (en) Herbicidal mixtures
JP2003342106A (ja) ピラゾール誘導体含有除草剤組成物
MXPA06010195A (en) Suspoemulsions comprising an hppd-inhibiting and a chloracetamide herbicide