UA72525C2 - Пристрій для зберігання (варіанти) - Google Patents

Пристрій для зберігання (варіанти) Download PDF

Info

Publication number
UA72525C2
UA72525C2 UA2002010184A UA200210184A UA72525C2 UA 72525 C2 UA72525 C2 UA 72525C2 UA 2002010184 A UA2002010184 A UA 2002010184A UA 200210184 A UA200210184 A UA 200210184A UA 72525 C2 UA72525 C2 UA 72525C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
storage device
fastening element
panel
cover
pseudo
Prior art date
Application number
UA2002010184A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Росс О. Янгс
Джеймс Л. Везерфорд
Роджер Дж. Джердеман
Original Assignee
Юнівенчер, Інк.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from US09/327,442 external-priority patent/US6099187A/en
Application filed by Юнівенчер, Інк. filed Critical Юнівенчер, Інк.
Publication of UA72525C2 publication Critical patent/UA72525C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B42BOOKBINDING; ALBUMS; FILES; SPECIAL PRINTED MATTER
    • B42FSHEETS TEMPORARILY ATTACHED TOGETHER; FILING APPLIANCES; FILE CARDS; INDEXING
    • B42F3/00Sheets temporarily attached together involving perforations; Means therefor; Sheet details therefor
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B42BOOKBINDING; ALBUMS; FILES; SPECIAL PRINTED MATTER
    • B42FSHEETS TEMPORARILY ATTACHED TOGETHER; FILING APPLIANCES; FILE CARDS; INDEXING
    • B42F13/00Filing appliances with means for engaging perforations or slots
    • B42F13/12Filing appliances with means for engaging perforations or slots with pillars, posts, rods, or tubes

Landscapes

  • Sheet Holders (AREA)
  • Packaging For Recording Disks (AREA)
  • Packaging Of Annular Or Rod-Shaped Articles, Wearing Apparel, Cassettes, Or The Like (AREA)
  • Catching Or Destruction (AREA)

Abstract

Пристрій для зберігання призначений для зберігання одного або більшої кількості листових матеріалів з можливістю доступу до них користувача. Пристрій для зберігання містить обкладку пристрою для зберігання, яка включає передню та задню панелі і яка містить один або більшу кількість перших скріплюючих елементів, які проходять крізь отвори, сформовані у листових матеріалах, для підшиття листових матеріалів в обкладці. Один або більша кількість других скріплюючих елементів шарнірно приєднана до обкладки пристрою для зберігання і переважно призначена для переміщення незалежно від передньої та задньої панелей обкладки для сполучення з першими скріплюючими елементами. Листові матеріали, які зберігаються, можна переміщувати з першого положення, при якому вони загалом розташовуються паралельно задній панелі, у друге положення, при якому вони розташовуються загалом паралельно передній панелі. В альтернативному варіанті виконання пристрій для зберігання включає одну панель, яка несе перший та другий скріплюючі елементи.

Description

Даний винахід відноситься до пристроїв для зберігання, а більш конкретно, до пристрою для зберігання, призначеного для зберігання одного або більшої кількості одиниць листових матеріалів, доступних для користувача.
Відомі різні за формою та конструкцією пристрої для зберігання листових матеріалів, наприклад, листів паперу або пластикової плівки. Одним показним пристроєм для зберігання є кільцевий швидкозшивач, який було описано в патенті США 5667323, який містить передню частину обкладинки, задню частину обкладинки та спинку, яка включає механізм для скріплення, що містить два або три кільцевих тримача, які можна розкривати, щоб вкладати пробиті листи паперу або схожі матеріали у вигляді листів і потім знову закривати.
Ці швидкозшивачі мають відносно високу вартість у виготовленні через високу вартість як механізму швидкозшивача, так і трудовитрат для прикріплення цього механізму до обкладинки швидкозшивача. Крім того, металеві кільця швидкозшивача, особливо при великих габаритах, мають тенденцію до зміщення у процесі використання. У результаті через якийсь час листи, що зберігаються, стає трудно вільно перевертати при переміщенні їх вздовж кілець, і вони можуть час від часу розриватися зміщеними металевими кільцями.
В іншому відомому пристрої для зберігання пробитих листів, який було розкрито у патенті США 5618122, використовують віддалені один від одного гнучкі металеві смужки, прикріплені до обкладинки швидкозшивача.
Ці металеві смужки, в свою чергу, пропускають крізь отвори, пробиті у листах паперу або схожих матеріалах у вигляді листів, і потім скріпляють шляхом проведення смужок крізь отвори в окремій верхній планці та прикріплення смужок до планки. Цей швидкозшивач не дозволяє вільно перевертати пробиті листи відносно металевих смужок. Швидше листи утримують в однаковому положенні. При повторюваних операціях відкривання та закриття механізму швидкозшивача металеві смужки згинаються і не прилягають до планки досить щільно.
У патенті США 5697721 розкрито пристрій для скріплення, який є найбільш близьким до пристрою, що заявляється, і який включає у свій склад натяжну пластину, що вивільняється, прикріплену до обкладинки швидкозшивача, і цей пристрій дозволяє проводити укладання листів, призначених для зберігання, після чого здійснюють затягнення натяжного пристрою. Цей швидкозшивач не вимагає попереднього пробиття отворів у листі. Проте, пристрою властива тенденція до ослаблення, внаслідок чого листи можуть випадати з швидкозшивача. Якщо кількість листів стає дуже великою, то листи, розташовані у середній частині стопи, можуть випадати з швидкозшивача навіть у тому випадку, коли вся стопа листів знаходиться у затиснутому стані. Крім того, листи можна зберігати тільки в одному орієнтованому положенні; їх не можна перевертати відносно натяжної пластини.
Застосування кожного з описаних вище швидкозшивачів забезпечує можливість зберігання змінюваної кількості сторінок. Проте, ці пристрої включають механізми для скріплення, які вимагають відносно складних етапів виготовлення та витрат труда для установлення цих механізмів у швидкозшивачах, а також мають місце недоліки ь ефективному зберіганні листів матеріалів.
Цим пояснюється те, що зберігається потреба у швидкозшивачі, який був би ефективний при зберіганні змінюваної кількості сторінок і в якому утримувалися б всі вкладені сторінки, і завжди був би забезпечений вільний доступ до кожної окремої сторінки. Також переважно, щоб цей тип швидкозшивача можна було виготовляти дешево і щоб можна було використовувати його багато разів при малому ризику пошкодження пристрою або листових матеріалів, які зберігаються в ньому.
Використання даного винаходу дозволяє подолати згадані вище та інші недоліки пристроїв для зберігання, відомих до цього часу. Незважаючи на те, що винахід описаний із прикладі певних варіантів виконання, потрібно мати на увазі, що він не обмежений цими варіантами виконання. Навпаки, винахід включає всі альтернативні, модифіковані та еквівалентні рішення, які не суперечать суті та обсягу даного винаходу.
Даний винахід відноситься до пристроїв для зберігання для зберігання щонайменші, одного листа матеріалу з можливістю доступу до нього користувача. В одному варіанті виконання даного винаходу пристрій для зберігання включає обкладинку пристрою, яка має передню та задню панелі, один або більшу кількість перших скріплюючих елементів, зв'язаних з обкладинкою та листових матеріалів або одиниць зберігання, які проводяться через отвори, і один або більшу кількість других скріплюючих елементів, які шарнірно приєднані до обкладинки. Другі скріплюючі елементи можна переміщувати незалежно від передньої та задньої панелей і вводити у сполучення з першими скріплюючими елементами. За допомогою пристрою дня зберігання можна забезпечити постійне або тимчасове зберігання листів матеріалів, які зберігаються, і пристрій для зберігання виконаний так, щоб можна було листи матеріалів, які зберігаються, переміщувати з першого положення, при якому вони загалом розташовуються паралельно задній панелі пристрою, у друге положення, при якому вони загалом розташовуються паралельно передній ланелі пристрою. В альтернативному варіанті виконання даного винаходу, пристрій для зберігання включає одну панель, яка несе перші та другі скріплюючи елементи.
У залежності від складу матеріалу, з якого виготовляють пристрій для зберігання згідно з винаходом, він може бути виготовлений як єдиний сформований виріб. Із альтернативному варіанті виконання різні компоненти можуть бути окремо прикріплені до обкладинки пристрою для зберігання як шляхом застосування клеїв, шляхом приварювання, за допомогою скріплюючих засобів, так і за допомогою інших відомих технологій скріплення або з'єднання.
Згадані вище й інші цілі та переваги даного винаходу стануть очевидними при ознайомленні з прикладеними ілюстраціями та їх описом.
На прикладених ілюстраціях, які включені у дану заявку і які представляють її частину, показані варіанти виконання пристрою, і разом із загальним описом винаходу, наведеним вище, та докладним описом варіантів виконання, наведеним нижче, ілюстрації служать для пояснення принципів винаходу.
На Фіг.1 показаний вигляд зверху пристрою для зберігання згідно з одним варіантом виконання даного винаходу; на Ффіг.2 - поперечний перетин 2-2 на Фіг.1, на якому представлений пристрій для зберігання у відкритому положенні і подовжній язичковий елемент, що вводиться у сполучення зі стовпчиком пристрою для зберігання;
на Ффіг.З - вигляд, подібний зображеному на Ффіг.2, на якому показаний пристрій для зберігання у відкритому положенні і подовжній язичковий елемент, сполучений зі стовпчиком для утворення тримача; на Фіг.4 - вигляд, подібний зображеному на фіг.3, на якому показаний пристрій для зберігання у закритому положенні: на Ффіг5А - частковий вигляд збоку подовжнього язичкового елемента та стовпчика згідно з одним варіантом виконання даного винаходу; на Ффіг.5В - вигляд, подібний зображеному на фіг.ЗА, на якому показаний подовжній язичковий елемент та стовпчик згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу; на Ффіг.5С - вигляд, подібний зображеному на Ффіг.5А, на якому показаний подовжній язичковий елемент та стовпчик згідно з іншим альтернативним варіантом виконання даного винаходу; на Фіг.6 - частковий вигляд зверху, на якому представлений пристрій для зберігання, зображений на Ффіг.1. виконаний згідно з іншим варіантом виконання даного винаходу; на Фіг.7 - вигляд у перспективі пристрою для зберігання, представленого на Фіг.1. у закритому положенні, на Ффіг.8 - вигляд, схожий з виглядом на Фіг.1, на якому зображений пристрій для зберігання згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу; на Фіг.9А - вигляд, схожий з виглядом на Фіг.1, на якому зображений пристрій для зберігання згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу; на фіг.98 - поперечний перетин 98-98 на фіг.9А, на якому показаний пристрій для зберігання у закритому положенні; на Фіг.9С - виділене на Ффіг.9В місце 9С у збільшеному масштабі; на Фіг.10 - вигляд, схожий з виглядом на Ффіг.1, на якому зображений пристрій для зберігання згідно з ще одним альтернативним варіантом виконання даного винаходу, на Фіг.11А - частковий вигляд збоку, на якому показаний подовжній язичковий елемент та стовпчик згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу; на Ффіг.118 - вигляд, схожий з виглядом на Фіг.11А, на якому зображений подовжній язичковий елемент, сполучений зі стовпчиком для утворення тримача; на Ффіг.12А - вигляд, схожий з виглядом на Фіг.118, на якому зображений подовжній язичковий елемент згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу; на Фіг.12В - виділене на Ффіг.12А місце 128 у збільшеному масштабі; на Фіг.12С - поперечний перетин 120-12С на Фіг.12В; на Фіг.13А - частковий вигляд зверху пристрої для зберігання, який включає пружний притискач, виконаний згідно з одним варіантом виконання даного винаходу, на Фіг.13В - поперечний перетин 138-138 на Фіг.13А; на фіг.13С - вигляд, схожий з виглядом на Ффіг.13А, на якому зображений пружкий притискач, виконаний згідно з одним варіантом виконання даного винаходу, на Фіг.130 - поперечний перетин 130-130 на Фіг.13С: на Фіг.14А - вигляд збоку пристрою для зберігання, який включає опорну ланку, пристосовану до сполучення з опорною поверхнею. на Фіг.14В - вигляд по 148В- 148 на Ффіг.14А.
На Фіг.1 показаний пристрій для зберігання 10, виконаний згідно з принципами даного винаходу і призначений для зберігання одного або більшої кількості листів 12 матеріалів, показаних штрих-пунктирними лініями усередині пристрою для зберігання 3 0. Листи 12 матеріалів являють собою переважно листи з пробитими отворами 14, які дозволяють підшивати листи 12 матеріалів і зберігати у пристрої для зберігання 10, як це детально описане нижче. Хоча листи 12 матеріалів показані на Ффіг.1 як такі, що містять контейнер для зберігання компакт-диску, передбачено, щоб у цьому пристрої для зберігання 10 згідно з даним винаходом можна було легко зберігати інші типи листових матеріалів, які доцільно зберігати у швидкозшивачі, включаючи, наприклад, фотографії, рецепти та пластикові або паперові листи, що цілком зрозуміло фахівцям у даній області.
Пристрій для зберігання включає обкладинку 16 пристрою для зберігання, яку переважно формують як одіте ціле з пружно-еластичного синтетичного пластика, наприклад, поліпропілену, хоча, передбачені використання і інших матеріалів, включаючи також поліетилен, полівінілхлорид, поліетилентерефталат та метал. Допустимі матеріали здатні до формування необхідної форми і мають достатню довговічність, щоб витримувати повторювані відкривання та закриття як обкладинки 16 пристрою для зберігання, так і механізмів скріплення, які описані детально нижче.
Обкладинка 16 пристрою для зберігання включає передню панель 18, шарнірно з'єднану із задньою панеллю 20 і переважно включає спинку 22, розташовану між передньою та задньою панелями 18, 20, до якої приєднані передня та задня панелі 18, 20. Передня та задня панелі 18, 20 переважно шарнірно приєднані до протилежних подовжніх сторін спинки 22 за допомогою псевдошарнірів 24а, 240, відповідно, сформованих у обкладинці 16 пристрою для зберігання. Псевдошарніри 24а, 246 переважно є подовжніми ділянками зменшеної товщини, що формуються в обкладинці 16 пристрою для зберігання відповідно до звичайних технологій, які дозволяють легко вручну формувати передню та задню панелі 18, 20 біля псевдошарнірів 24а, 24р, але можуть також містити складки або жолобки (не показані) або будь-які інші типи засобів гнучкого формування, відомі у даній області. Обкладинку 16 пристрою для зберігання можна переводити з відкритого положення, як найбільш чітко показано на Фіг.1-3, у закрите положення, як найбільш чітко показано па Ффіг.4 та 7.
У відкритому положенні обкладинки 16 пристрою для зберігання передню панель 18, задню панель 20 і спинку 22 можна розташовувати на опорній поверхні (не показана) так, щоб кожна з панелей 18, 20 та спинка 22 знаходилися загалом у загальній площині. В альтернативному варіанті виконання у закритому положенні обкладинки 16 пристрою для зберігання передню панель 18 та задню панель 20 розташовують одну понад інший загалом у паралельних площинах, хоча спинка 22 розташовується у площині, загалом перпендикулярній площинам, в яких розташовані передня та задня панелі 18, 20.
Як найбільш чітко показано на Фіг.1, 2-4 та 7, обкладинка 16 пристрою для зберігання переважно включає по суті безперервний бортик 26, направлений вгору від внутрішньої поверхні 28 пристрою для зберігання 10 поблизу зовнішніх країв обкладинки 16 пристрою для зберігання. Бортик 26 переважно формують як одне ціле з обкладинкою 16 пристрою для зберігання під час формування пристрою для зберігання 10. При складанні обкладинки 16 пристрою для зберігання у закрите положення, як показано па Ффіг.7, бортик 26, передня панель 18, задня панель 20 та спинка 22 утворюють закриту камеру 30 (див. Фіг.4), усередині пристрою для зберігання 10, в якій зберігають листові матеріали 12.
Пристрій 10 (див. Фіг.1-4) включає один або більшу кількість скріплюючих механізмів 32, виконаних переважно у формі віддалених один від одного жорстких або напівжорстких стовпчиків (як показано на фігурах), які призначені для того, щоб їх повністю проводили крізь отвори 14, сформовані у листових матеріалах 12, для підшиття листових матеріалів 12 в обкладинці 16 пристрою для зберігання. Стовпчики 32 направлені від внутрішньої поверхні 28 пристрою для зберігання 10 і можуть бути виконані за одне ціле з обкладинкою 16 пристрою для зберігання під час формування пристрою для зберігання 10. або можливо, в альтернативному варіанті виконання, прикріплені до обкладинки 16 пристрою для зберігання приварюванням, за допомогою кріпильних засобів або за допомогою інших відомих технологій скріплення або з'єднання.
Стовпчики 32 переважно направлені вгору від задньої панелі 20 так, щоб листові матеріали 12 можна було легко нанизувати або знімати зі стовпчиків 32, коли обкладинка 16 пристрою для зберігання розкладена у розкритому положенні, як показано на Фіг2 та 3. Стовпчики 32 переважно направлені загалом перпендикулярно до задньої панелі 20, хоча передбачена можливість розташування стовпчиків 32 під деяким кутом усередину до . спинки 22 по всій їх довжині або щонайменше поблизу їх віддалених кінців 34 з метою, яка описана нижче. Стовпчики 32 переважно закінчуються у зоні віддалених кінців 34 нижче передньої панелі 18, коли обкладинка 16 пристрою для зберігання складена у закритому положенні, що більш зрозуміло ігри розгляді Фіг.4. Хоча стовпчики 32 показані як направлені від задньої панелі 20, зрозуміло, що стовпчики .32, в альтернативному варіанті виконання (не показаний), можуть бути направлені від передньої панелі 18 без відступу від суті та обсягу даного винаходу.
Стовпчики 32 (див. Фіг.1-4) переважно виконані у вигляді порожнистих трубчастих елементів, які закінчуються поблизу їх віддалених кінців 34 з'єднувальними елементами 36, виконаними переважно у вигляді розеток.
В альтернативному варіанті виконання стовпчики 32 можуть бути суцільними в суттєвій частині їх відповідної довжини і закінчуватися поблизу їх віддалених кінців 34 у вигляді розеток 36. Хоча стовпчики 32 показані, як такі, що загалом мають круглий поперечний перетин, потрібно мати на увазі, що стовпчики 32 можуть мати інші форми та розміри поперечного перетину, при яких стовпчики 32 можуть бути повністю пропущені крізь отвори 14. виконані у листових матеріалах 12, без відступу від суті та обсягу даного винаходу.
Пристрій для зберігання 10 (див. Ффіг.1-4) включає один або більшу кількість скріплюючих елементів 38, виконаних переважно у формі подовжених язичкових елементів, як показано на фігурах, які шарнірно з'єднані з обкладинкою 16 пристрою для зберігання. Шарнірне з'єднання язичкових елементів 38 з обкладинкою 16 пристрою для зберігання може бути виконане безліччю різних способів, включаючи просте складання матеріалу обкладинки 16 пристрою для зберігання, при якому язичкові елементи 38 можуть бути складені вручну відносно обкладинки 16 пристрою для зберігання. Язичкові елементи 38 переважно формують за одне ціле з обкладинкою 16 пристрою для зберігання під час формування пристрою для зберігання 10. В альтернативному варіанті виконання передбачено, що язичкові елементи 38 можуть бути вирізані з обкладинки 16 пристрою для зберігання після формування пристрою для зберігання 10 згідно із звичайними технологіями вирізування із збереженням шарнірного з'єднання з обкладинкою 16 пристрою для зберігання у одного кінця язичкових елементів 38. В альтернативному варіанті виконання (не показаний) язичкові елементи 38 можуть бути прикріплені до обкладинки 16 пристрою для зберігання шляхом використання клеїв, приварюванням, з використанням кріпильних засобів або за допомогою інших відомих засобів скріплення або з'єднання.
Язичкові елементи 38 переважно шарнірно з'єднані одним кінцем 40 з обкладинкою пристрою для зберігання за допомогою псевдошарніра 42, який суміщений з псевдошарніром 24р, що найбільш чітко показано на Фіг.1-4. У цьому зразковому варіанті виконання язичкові елементи 38 направлені від, псевдошарніра 42 у поперечному напрямку спинки 22 і частково у поперечному напрямку передньої панелі і 8.
Звичайно, можливі і інші шарнірні з'єднання та конструкції язичкових елементів 38 без відступу від суті та обсягу даного винаходу.
Кожний язичковий елемент 38 переважно включає щонайменше один псевдо шарнір 44, розташований загалом у поперечному напрямку до подовжнього напрямку язичкових елементів 38. Псевдошарніри 44 можуть бути суміщені з псевдошарнірами 24а, що найбільш чітко показано на Фіг.1-4. Псевдошарніри 44 дозволяють складати язичкові елементи 38, які складаються з множини сегментних компонентів 4ба, 466, що найбільш чітко показано на Ффіг.2-4. Кожний з множини компонентів 4ба, 46р переважно включає по суті прямолінійний компонент вздовж його відповідної довжини. Язичкові елементи 38 у поперечному перетині мають ширину, яка менше діаметра отворів 14, виконаних у листових матеріалах 12, з метою, яка детальніше описана нижче.
Шарнірні з'єднання язичкових елементів 38 (див. Фіг.1-4) з обкладинкою 16 пристрою для зберігання дозволяють вводити язичкові елементи 38 у сполучення зі стовпчиками 32 з утворенням подовжніх тримачів, позначених загалом позицією 48, вздовж яких можна вільно переміщувати листові матеріали. Тримачі 48 переважно загалом визначаються сумою довжин стовпчиків 32 та язичкових елементів 38 і призначені для того, щоб можна було переміщувати листові матеріали 12 вздовж тримачів 48 з першого положення, при якому вони розташовуються загалом паралельно задній панелі 20, у друге положення, при якому вони розташовуються загалом паралельно передній панелі 18, що найбільш чітко показано на Фіг.3.
Язичкові елементи 38 переважно вводять в дію шляхом переміщення незалежно від передньої панелі 18 і від задньої панелі 20 так, щоб сполучення язичкових елементів 38 зі стовпчиками 32 зберігалося, коли обкладинку 16 пристрою для зберігання розкладають і переводять у відкрите положення. При сполученні язичкових елементів 38 зі стовпчиками 32, сегментні компоненти 4ба язичкових елементів 38 переважно направлені загалом перпендикулярно до задньої панелі 20, тоді як сегментні компоненти 46р направлені загалом паралельно задній панелі 20 у відкритому та закритому положеннях обкладинки 16 пристрою для зберігання.
У закритому положенні обкладинки 16 пристрою для зберігання сегментні компоненти 4ба язичкових елементів 38 переважно знаходяться загалом у площині, яка визначається спинкою 22, у той час як сегментні компоненти 46р знаходяться загалом у площині, яка визначається передньою панеллю 18. Таким чином, загалом утворюють безперервні зовнішні поверхні 50 пристрою для зберігання 10.
В одному варіанті виконання даного винаходу, що найбільш чітко показано на Фіг.1, до обкладинки 16 пристрою для зберігання може бути прикріплена накладка 52. Накладка 52 може бути прозорою для утворення однієї або більшої кількості кишень 54 поруч із зовнішніми поверхнями 50. Кишені 54 пристосовані для розташування у них листів 56 з позначеннями, на яких може бути указано зміст документів у пристрої для зберігання 10, р-а також-для маскування яких-небудь розривів у передній панелі 18 та спинці 22. В альтернативному варіанті виконання накладка 52 може включати графічні зображення або друкарські ідентифікаційні матеріали, або вона може бути напівпрозорою або непрозорою, щоб маскувати зовнішні поверхні 50 обкладинки 16 пристрою для зберігання.
Як показано на фіг.6б, можуть бути передбачені полотна 58, які ламаються, для з'єднання язичкових елементів 38 з передньою панеллю 18 або з спинкою 22, або з обома панелями так, щоб при складанні обкладинки 16 пристрою для зберігання язичкові елементи 38 автоматично сполучалися зі стовпчиками 32.
Однак, коли обкладинку 16 пристрою для зберігання користувач відкриває: уперше, полотна 58 руйнуються, щоб надати можливість перевести передню панель 18 та спинку 20 у розкрите положення, у той же час зберігаючи можливість сполучення язичкових елементів 38 та стовпчиків 32.
Кожний з язичкових елементів 38 (див. Ффіг.2-4) закінчується поблизу одного кінця з'єднувальним елементом 60, виконаним переважно у вигляді взагалі циліндричного штирка. Штирки 60 можуть бути сформовані за одне ціле з язичковими елементами 38 або можливо, в альтернативному варіанті виконання, прикріплені до язичкових елементів 38 шляхом використання клеїв, приварювання, шляхом використання кріпильних засобів або шляхом використання інших відомих засобів приєднання або прикріплення. Кожному штирку 60 надана така форма, щоб його можна було вставляти у розетку 36-так, щоб можна було створити сполучення між язичковими елементами 38 та стовпчиками 32 для утворення тримачів 48.
Штирки 60 (див. Фіг.2-3) можуть містити циліндричну стінку 62, яка пристосована до фрикційного сполучення з внутрішньою циліндричною стінкою 64 стовпчиків 32 Таким чином, може бути створене з'єднання або сполучення з можливістю роз'єднання між язичковими елементами 38 та стовпчиками 32. Кожний язичковий елемент 38 може включати округлення 66, виконане зверху з'єднувального елемента 60, яке у поєднанні з циліндричною зовнішньою стінкою 68 стовпчиків 32 утворює плавну перехідну поверхню тримача 48 для переміщення листових матеріалів 12 зі стовпчиків 32 для перенесення їх вздовж язичкових елементів 38. Передбачено, щоб завдяки нахилу стовпчиків 32 всередину у напрямку до спинки 22, як було сказано вище, можна було б поліпшити сполучення язичкових елементів 38 зі стовпчиками 32, а також сприяти плавному переміщенню листових матеріалів 12 вздовж тримачів 48. коли їх переміщують зі стовпчиків 32 на язичкові елементи 38.
В альтернативному варіанті виконання, як показано на Ффіг.5А, з'єднувальні елементи 60 язичкових елементів 38, можуть містити конусоподібні кільця 70, які мають трохи більший діаметр, ніж діаметр отвору розетки 36. Коли конусоподібні кільця 70 вставляють у розетку 36, створюється рознімне з'єднання, або сполучення, між язичковими елементами 38 та стовпчиками 32, що добре відоме фахівцям у даній області.
Конусоподібні кільця 70 можуть бути сформовані за одне ціле з язичковими елементами, хоча передбачено, що ці конусоподібні кільця 70 можуть бути сформовані на пластиковій або гумовій втулці (не показана), прикріпленій до пальця (не показаний), сформованого на віддаленому кінці язичкових елементів 38.
В альтернативному варіанті виконання даного винаходу, як показано на фіг.5В, кожний язичковий елемент 38 включає розетку 72, сформовану на віддаленому кінці, яка включає радіально направлений всередину кільцевий виступ 74. Кожний стовпчик 32 забезпечений двома або більшою кількістю фланців 76, що закінчуються зазублинами 78, які мають загострені заплечики 80. Коли віддалені кінці фланцевих елементів 76 вставляють у розетки 72, зазублини 78 заходять за радіально направлений всередину кільцевий виступ 74, і загострені заплечики 80 сполучаються з ним, і утримуються кільцевим виступом 74. Фланцеві елементи 76 можна притискувати вручну один до одного, щоб надати можливість загостреним заплечикам 80 вийти із зачеплення з кільцевим виступом 74. Таким чином запірне сполучення може бути утворене між язичковими елементами 38 та стовпчиками 32.
Як показано в альтернативному варіанті виконання на Фіг.5С, кожний язичковий елемент 38 включає радіально направлений назовні кільцевий виступ 82, сформований на його віддаленому кінці. Кожний стовпчик 32 сформований з радіально направленим всередину кільцевим виступом 84, пристосованим до утворення "защепленого замка", коли кільцевий виступ 82 язичкових елементів 38 проходить за кільцевий виступ 84 стовпчиків 32. Таким чином звукові та відчутні сигнали повідомляють користувачу, що досягнуте сполучення між язичковими елементами 38 та стовпчиками 32.
При використанні пристрою для зберігання 10 обкладинку 16 пристрою для зберігання розкладають у відкрите положення, як показано на Фіг.1, так, щоб один або більшу кількість листових матеріалів 12 можна було нанизати на стовпчики 32, щоб покласти листи 12 в обкладинку 16 пристрою для зберігання. Язичкові елементи 38 складають, повертаючи відносно псевдошарнірів 42,44 так, щоб ввести їх у сполучення зі стовпчиками 32, щоб утворити тримачі 48. У цей час листові матеріали 12 можна легко переміщувати на тримачах 48 з першого положення, при якому вони знаходяться загалом паралельно задній панелі 20, у друге положення, при якому вони розташовуються загалом паралельно передній панелі 18, як найбільш чітко показано на Ффіг.3. Коли доступ до листових матеріалів 12 більше не потрібний, обкладинку 16 пристрою для зберігання складають у закрите положення, як показано на Ффіг.7, щоб закрити камеру зберігання 30 пристрою для зберігання 10. Коли один або більшу кількість листових матеріалів 12 треба вкласти або вилучити з пристрою для зберігання 10, кожний язичковий елемент 38 та стовпчик 32 роз'єднують, щоб забезпечити можливість вкладати або вилучати матеріали зі стовпчиків 32.
На Фіг.8 показаний пристрій для зберігання 100, виконаний згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу, де однаковими позиціями позначені частини, схожі з частинами пристрої для зберігання 10, представленого на Ффіг.1-7. Відповідно до даної відмітної особливості даного винаходу видаляють передню панель 18 та спинку 22 пристоюю для зберігання 10, щоб пристрій для зберігання 100 включав задню панель 20, безперервний бортик 26, направлений вгору від внутрішньої поверхні 28 панелі 20 поблизу зовнішніх країв панелі 20, один або більшу кількість скріплюючих механізмів 32 (показано два), переважно виконаних у вигляді віддалених один від одного жорстких або напівжорстких стовпчиків, і один або більшу кількість скріплюючих механізмів 38 (показано два), виконаних переважно у вигляді подовжених язичкових елементів. Як детально описано вище, стовпчики 32 призначені для того, щоб їх можна було пропускати повністю крізь отвори 14, виконані у листових матеріалах 12 для підшивки листових матеріалів 12 відносно панелі 20. Язичкові елементи 38 з'єднані поблизу подовжнього краю 90 панелі 20 так, щоб їх можна було складати та вводити у сполучення зі стовпчиками 32 з утворенням подовжніх тримачів 48 (див. Фіг.З і 4), на яких можна вільно переміщувати листові матеріали 12. Язичкові елементи 38 переважно приєднують поблизу подовжнього краю 90 за допомогою відповідних псевдошарнірів 42, розташованих поблизу подовжнього краю 90. Язичкові елементи 38 переважно включають щонайменше один з псевдошарнірів 44, розташований загалом у поперечному напрямку до подовжнього напрямку язичкового елемента 38. Псевдошарніри 44 дозволяють складати язичкові елементи 38, які складаються з множини сегментних компонентів 4ба, 46р, як детальніше описано вище.
На Фіг.9А-9С показаний пристрій для зберігання 200, виконаний згідно з альтернативним варіантом виконання даного винаходу, де однаковими позиціями позначені частини, схожі з частинами варіанту виконання пристрою для зберігання 10, представленого на Ффіг.1-7. Пристрій для зберігання 200 відрізняється від пристрою для зберігання 10 переважно перенесенням стовпчиків 32 всередину у напрямку до псевдошарніру 246 та приєднанням язичкових елементів 38 до задньої панелі 20. Більш конкретно, як показано на Ффіг.9А та 98, язичкові елементи 38 приєднані до задньої панелі 20 так, щоб язичкові елементи 38 можна було переміщувати незалежно від передньої та задньої панелей 18, 20 у сполучення з відповідними стовпчиками 32 при складанні обкладинки. Язичкові елементи 38 переважно приєднані до задньої панелі 20 за допомогою відповідних псевдошарнірів 202, хоча можливі і інші з'єднання, які дозволяли б складання язичкових елементів 38, так само, як і описані детально з посиланнями на Ффіг.1-7.
Пристрій для зберігання 200 використовують таким чином. Обкладинку 16 пристрою для зберігання розкладають у відкрите положення, як показано на Ффіг.9А, так, щоб один або більшу кількість листових матеріалів 12 можна було нанизати на стовпчики 32 для підшивки листових матеріали: 12 відносно обкладинки 16 пристрою для зберігання. Язичкові елементи 38 складають відносно псевдошарнірів 202 так. щоб ввести у сполучення зі стовпчиками 32 для утворення тримачів 48. У цей час листові матеріали 12 можна вільно переміщувати по тримачах 48 з першого положення, що визначається листовим матеріалом 12а, показаним пунктирними лініями на Фіг.9А, при якому вони загалом розташовуються паралельно передній панелі 18, у друге положення, що визначається листовим матеріалом 1260, показаним пунктирними лініями на
Фіг.9А, при якому вони розташовуються загалом паралельно задній панелі 20. Після того, як листові матеріали 12 переміщені по тримачах 48 зі стовпчиків 32 на язичкові елементи 38, обкладинку 16 пристрою для зберігання можна закрити, як показано на Ффіг.98. Потім, коли обкладинка 16 пристрою для зберігання відкрита, листові матеріали 12 можна вільно переміщувати з першого положення, при якому вони загалом розташовуються паралельне задній панелі 20, у друге положення, при якому вони розташовуються загалом паралельно передній панелі 18, загалом: схожим чином з дією пристрою для зберігання 10, проїілюстрованим на Фіг.1-7. Коли один або більшу кількість листових матеріалів 12 потрібно вкласти або вилучити з пристрою для зберігання 10, кожний язичковий елемент 38 від'єднують від стовпчика 32, щоб забезпечити можливість вкладення або вилучення листових матеріалів зі стовпчиків 32 або язичкових елементів 38.
Коли доступ до листових матеріалів 12 більше не потрібний, обкладинку і 6 пристрою для зберігання можна скласти у закрите положення, як показано на Фіг.9В та 9С, щоб закрити камеру зберігання 30 пристрою для зберігання 200. Для утримання з можливістю вивільнення обкладинки 16 пристрою для зберігання у закритому положенні передбачений запірний пристрій 204, розташований на бортику 26, який можна к використати у варіантах виконання пристроїв для зберігання 10 та 200. Запірний пристрій 204 включає один або більшу кількість вушок 206, які підтримуються бортиком 26ба передньої панелі 18, які знаходяться в узгодженому положенні відносно каналів 208, які підтримуються бортиком 2660 задньої панелі 20, хоча вушки 206 та канали 208 можуть бути розташовані і у зворотному порядку без відступу від суті та обсягу даного винаходу. Кожне вушко 206 (див. Фіг.9С) пристосовано до взаємодії з защіпкою 212, виступаючою від бортика 26р у напрямку поглиблення 210. Кожний канал 208 переважно формують бортиком 2606 та пружним вушком 214, яке віддалене від/та загалом розташоване паралельно бортику 265. Кожному каналу 208 надана така форма, щоб він захоплював з можливістю вивільнення вушко 206 між защіпкою 212 та пружним вушком 214 (див. Фіг.9С), щоб утримувати з можливістю вивільнення обкладинку і 6 пристрою для зберігання у закритому положенні. На відповідних зовнішніх поверхнях бортиків 26ба, 266 можуть бути виконані поглиблення 216, яким надають таку форму, щоб користувач міг у них розташувати кінчики пальців, щоб було зручніше відкривати обкладинку 16 пристрою для зберігання. Можливо, звичайно, використати і інші запірні пристрої для того, щоб утримувати з можливістю вивільнення обкладинку пристрою для зберігання у закритому положенні без відступу від суті та обсягу даного винаходу.
На Фіг.10 представлений пристрій для зберігання 300, виконаний згідно з іншим альтернативним варіантом виконання даного винаходу, де однаковими позиціями позначені частини, схожі з частинами варіанту виконання пристрою для зберігання 200, зображеного на ФІГ.9А-9С. Відповідно до цієї відмітної особливості даного винаходу передня панель 18 та спинка 22 пристрою для зберігання 200 видалені так, що пристрій для зберігання 300 включає задню панель 20, безперервний бортик 26, направлений вгору від внутрішньої поверхні 28 панелі 20 поблизу зовнішніх країв панелі 20, один або більше скріплюючих механізмів 32 (показано два), виконаних переважно у вигляді віддалених один від одного жорстких або напівжорстких стовпчиків, і один або більшу кількість скріплюючих механізмів 38 (показано два), виконаних переважно у формі подовжніх язичкових елементів. Як описано детальніше вище, стовпчики 32 призначені для того, щоб їх можна було проводити повністю крізь отвори 14, виконані у листових матеріалах 12 для підшивки листових матеріалів 12 відносно панелі 20. Язичкові елементи 38 приєднані до панелі 20 так, щоб ці язичкові елементи 38 можна було складати та вводити у сполучення зі стовпчиками з утворенням тримачів 48 (див. Ффіг.9А), по яких можна легко переміщувати листові матеріали 12. Язичкові елементи 38 переважно приєднують до панелі за допомогою відповідних псевдошарнірів 202. Язичкові елементи 38 переважно включають щонайменше один з псевдошарнірів 44, розташованих загалом перпендикулярно до подовжнього напрямку язичкового елемента 38. Псевдошарніри 44 дозволяють складати язичкові елементи 38, які складаються з множини сегментних компонентів 4ба, 46р, як детально описано вище.
На Фіг/11А та 118 показаний альтернативний варіант виконання скріплюючих елементів 38. У цьому варіанті виконання скріплюючі елементи 38 переважно виконані у вигляді подовжніх язичкових елементів (показаний один), які є щонайменше частково гнучкими вздовж їх довжини, завдяки чому можна складати язичкові елементи і вводити їх у сполучення зі стовпчиками 32. Відповідно до цієї відмітної особливості даного винаходу язичкові елементи 38 можуть включати ділянку із зменшеною товщиною, позначену загалом позицією 400, завдяки якому язичковий елемент 38 можна згинати, надаючи йому дугоподібну форму, як показано на Фіг.11В, таким чином виключаючи застосування поперечних псевдошарнірів 44, описаних детально вище.
Інший альтернативний варіант виконання скріплюючого елемента 38. переважно виконаного у вигляді подовжнього язичкового елемента, показаний па Ффіг.12А-12С. Відповідно до цієї відмітної особливості даного винаходу язичкові елементи 38 включають множину сегментних компонентів 500а, 5000 та 500с, утворених шляхом включення поперечних псевдошарнірів 44. Для забезпечення загалом плавного перенесення листового матеріалу (не показаний) по язичковому елементу 38 так, щоб листовий матеріал не затримувався або не захоплювався поблизу ділянок псевдошарнірів 44, сегментний компонент 5006 забезпечений ребром 502, а сегментні компоненти 500а, 500с (кожний) включає канал 504. Таким чином ребро 502 сегментного компонента 50060 входить у відповідні канали 504 сегментних компонентів 500а, 500с так, що не з'являється зазор або западина, що утворюються псевдошарнірами 44, які могли б в іншому випадку призводити до затримання або захоплення листового матеріалу при переміщенні його вздовж язичкового елемента 38.
Звичайно, розташування ребра 502 та каналів 504 може бути змінене на протилежне, і фахівцям у даній області зрозуміло, що можна використати і інші конструкції, які забезпечували б можливість по суті вільного без затримок переміщення листових матеріалів по язичковому елементу 38, без відступу від суті та обсягу даного винаходу.
У всіх варіантах виконання пристрою для зберігання 10, 100, 200 та 300 можуть бути введені і використані різні пружні конструкції притискачів 600 (див. Фіг.1ЗА та 138) і 602 (див. Фіг.1З3С та 130), які можуть бути прикріплені до однієї або більшої кількості панелей 18, 20 (показана передня панель 18) різних пристроїв для зберігання. Наприклад, пружний притискач 600 включає ніжку 604 та поперечну пружну лапку 606, яким надана така форма, щоб утримувати з можливістю вивільнення листовий матеріал, буклет або схожий загалом плоский листовий матеріал (не показаний) між пружною лапкою 606 та однієї з панелей 18, 20, зрозумілим фахівцеві у даній області способом. В альтернативному варіанті виконання пружний притискач 602 включає пару віддалених один від одного паралельних пружних лапок 608, яким надана така форма, щоб можна було фіксувати засіб для листа або подібний загалом виріб круглої форми (не показано) між пружними лапками 608 зрозумілим фахівцям в даній області способом. Звичайно, можуть бути використані і інші пружні конструкції притискачів для фіксування з можливістю вивільнення виробів в обкладинці 16 пристрою для зберігання без відступу від суті та обсягу даного винаходу.
Як показано на Фіг.14А та 148, обкладинка 16 пристрою для зберігання переважно містить безліч опорних ніжок 700, які формуються за одне ціле на зовнішніх поверхнях бортика 26 та пристосованих для сполучення з опорною поверхнею 702. Наприклад, опорна ніжка 700 може мати форму краплі при відриві, і їх формують так., щоб зовнішні поверхні опорної ніжки 700 взаємодіяли з опорною поверхнею 702. Завдяки цьому пристрої для зберігання згідно з даним винаходом можна зберігати у положенні, коли вони спираються на торець, як показано на Фіг.14А.
Хоча даний винахід проілюстрований описом різних варіантів виконання і хоча ці варіанти виконання описані досить детально, заявник не прагнув в будь-якій мірі обмежити обсяг прикладеної формули винаходу цими деталями. Фахівці у даній області легсо можуть уявити собі додаткові переваги та модифікації.
Наприклад, хоча формування штирків 60 на язичкових елементах 38 і формування розеток 36 на стовпчиках 32 може бути переважним, фахівцям у даній області зрозуміло, що можна виконати безліч інших конструкцій з'єднань, на язичкових елементах 38 та стовпчиках 32, за допомогою яких можна забезпечити сполучення компонентів, як це бажано, для формування тримачів 48. Крім того, потрібно мати на увазі, що місця розташування і конфігурація язичкових елементів 38 та стовпчиків 32 можуть бути змінені на протилежні або модифіковані у порівнянні із зразковими варіантами виконання, описаними тут, без відступу від суті та обсягу даного винаходу. Винахід в його широкому значенні є, таким чином, не обмеженим спеціальними деталями, показними пристроєм та способом, а представленим та описаним є ілюструючий приклад. Відповідно до цього можуть бути зроблені відступи від таких деталей без відступу від суті та обсягу загальної концепції винаходу, запропонованої заявником.
сь дк ех дв Я ге рн песен не ол хігА ооо гот : Ї пн Б ши же нн ше с щи ши ИН шк: : | | її г НЕ т» я ше и Де НЕ НЕ ЩЕ. . а і І ше ше чив ПОН ї ши нн М бе й Чм.ї
Му сх
ЕД нення Ки
Почоь пе ще: Я ше й. ТОЖ
ЩО поч М о
І т што Ж Мен і їж - о З М Ко їв й г я ! М є, і ; тки ун, в і МУ НШЕЕНН ї г х ; Мо и з у. шо ; той Т у ден гій екс НН М святах ня ро нев й гу ; яру ! що еох У; 72 роя ДЕ та 5 й ше ТЕ ук го Те Й й реве . ї ння, і І-Й, : нн . и ШИН - т й дя 2 т ко ! 20 7 ши ЖК ув і г щу й ; в ко ПТ нут й ; й мідна / в доп и ЛЕ. зо /
ДЕ у; Пн ге
М 7 І! 7 Фіг. 4 иа Пет зі і р пнях д-ї го к «о шт т ен ев опт ркетіня т В нн /В ши ше ше пани и ее ША
НИ шини
БЕ Пес НИНІ "о
Ов у Фіг 6
ПМ, ІНІЙ о НЯ в НВ ШИ пса й ИН» ши Его,
зв й шк що ЗВ р. жк з й с . Бо; з 5, 7 х ра с в АЙ. те зкеес фо
КУ нгу Я тов й ее ви ЗВ
В Я Зв дей Кн ВО 28 ї - що тво
Перина ьо Й | тв, і І : зв
Фів. 5А В. ! ! 3 2. і М
С? Фіг. 5В . пт ня ; їй Ву їх
Ж-йИ нев ка ий їх Їй за
Ген ав,
Ди ! ! Ї и
ІЙ М фік. 30 Кі -
І 20 ;
Мт г; щі З й . яд їх . се д
Ель чих
ХХХ ; тя
АК Мк ль А
У Кт ЕЕ з Ще я Я ЕЕ,
З ре я іш й зи з їн жо. ай -
ЦЯ ї деки Ж лй То нашу се ОАЄ др ща в Моя - р їв лу І ай ге І
Па й г ие са силою о о піна ке щу В з М ча п т ее ввркетря ер, щи
Ше шо | ши й у
ФА - 95 уні В. ил ни шо ч ЩІ Ящ жрсявю, фу У з ев, ! ря ко убе Мо ш з ша, її І зе Вт ай шин. й тва
Фі, х о конст, себе
КВ ПОПОовее - М
Я РКК Й у шорти ОХ КОНЯ Ід її ЧИ Й Б еіоденя ЩО її СКК Й пошана ЇХ хо З хо ши й і ше ЗО
Зх ре 2: пенні с Я ово ит у ИНА ст плен щй
Я й М Уа і ши сані
ВН з
ЯНА Ї; 5 й ен я ас дит Й де АЙ ШШ
Шан а ШЕ я
За » н. М І її сен ИМЯ од ій зн вд: ВВ
Фіг. 98 до еу
БМ
«о м |і сх
ЯН ІМК т ох ей; КЕБМО пово 0 си песо ко Й а Х я В Й кое о У х
ЩІ В: ОК М див з
МКК ї М ко Н с 5 ! 00000 Я пан о дов! шо ЯК и ; и ще /
КК ж х
ЕК КК ню й
В о. 5 Кк
КОХ І шт с. вом ВЕЖ . 4 оеттооосостох м у :
Нв б В оду у . На пив ла вес Й мак КО щі пеня що М ДИ
ОМ г 5 ! а Нет пе, КОХ ЩО Вали: чо ух Вис вро ше шо МЕТ : "ЕК є Ї ! і 0 ша !
ОК с М : г и ще ! - 00000: ДИ ; зі шо ОВК НН чан
Н -А ММК КОНЯ : ях :
І шо ОО Щ ек щі у. за ОО ОТ
Пи я КК с Е : с фон: ОО : ї ти ще КЕ
Ї. Хе кн В тет ЕК Я !
Кос пк з щ у :
РКК м тиву ШЕ : в. я дані ! ! КАК ОК вес :
Нед СОЯ й : вв ОХ КК дення т. | :
МО ення й. :
А ПДВ ІН : сор Й де"
НО ! тв . Й ' я р
Її в та
Пт
НИ М су сосок З 3 сени Зк за Фіг ПА ще) уч і ХУ ди В гу ЧК о тА й АК й тн и По
Й д-е-е ос
Н НН і Нд хх її
А В ла
СВЙ Моллі
Фіг. 118 с: оо
Бо К наши г ше м Шк: зов З й З м и
ШІ
КЕ ; й док
Фі ПА ри І т (й що ; і б СМ а ї их ХХХ ККУ ! є ШИ «щу рі бою і КМ до ше: СХ ре. с; у 7 С і я шо х пі М х З ний ой г 75 - І. р
Фіг. 128 ; КК ОСЬ
ЇЇ І. - | 77 о І-ої
Г І щі
ТІ | оо її ЦІ ес
Фіг. ОС рама аа а яв ПКВЕ, і 2 ьо ох їх !
Е КННМ кине ТЕ
ЩА ВОДА у е 2. - 000 ще / м п НН і
ОТ Кох в
Кї й Е НЕ 7 по ве 7 і шк: ШИ НН У /-.
КІ КИ, ТТН ДАК, птадУ
ЖЕ 1 ГНН у А ще В
ЦП. рути ннннння КПК ЕК КВ
ІЗ мм ОВК НК
Удав ше п о д 1 шо по Фа ЗА
Ії стенд, пло ХК зи шок «дх де ин с куте о теи нах
Я ОК щ шк МБО, о з ж Б и ч І
А Но - їз ки о ОВ ! й
ПЕК Вк мив ТЕН дв і с помооорвна юною к й . де ше пранні а п
Н
ПЕМОМКННЕ Ко ее «
НЕ ДК ЕН хх
ПЕВ нь
Б сь. І І
МЕН кох 2 і і КК ЩО Кен» ' НК вх
КОНЯ ся її" :
Н Щоцо КК ВК : я і ня Кі Її. о йо і я РЕ НЕК ее тм
Бу Її. о с в/о
Н З я КА Ка НК нн ен с щи ві. 3 " Хома - я
КЕ КЕ ни
ДАЄ Хоедсох ее ентетн и Ц ою реч ш- ва п ск п я со, Б
Ж деой МКМ; ТАК, Кі,
КО З
Мі сс КЕ КК і не кв аж Б, | Фр ію ; і о
Геть з вай с 7 г. х Гола МИМО лавин
ЕЕ. Н і Ж В. Ї т а! Н зе н пе
КЕ Н ЕЕ т їжак і ЕЕ Ми РО ення р. М а о
І- З дюоваю Як Тож |Як
ММ кош Н і-
ВЗ Ед б і лава и щи ще ка
ФА Фіг. мВ

Claims (43)

1. Пристрій для зберігання щонайменше одного листа матеріалу, який містить обкладку пристрою для зберігання, яка виконана з можливістю переміщення між відкритим і закритим положенням і яка включає передню панель та задню панель, який відрізняється тим, що додатково містить щонайменше перший скріплюючий елемент, направлений від обкладки пристрою для зберігання і призначений для того, щоб його можна було повністю проводити крізь лист матеріалу для підшивки листа матеріалу у обкладці пристрою для зберігання, щонайменше один другий скріплюючий елемент, приєднаний до обкладки пристрою для зберігання і призначений для переміщення незалежно від передньої та задньої панелей, складання та введення у сполучення із першим скріплюючим елементом для утворення довгастого тримача, по якому можна вільно переміщувати лист матеріалу з першого положення, при якому лист матеріалу розташовується загалом паралельно задній панелі у друге положення, віддалене від першого положення.
2. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент виконаний за одне ціле із обкладкою пристрою для зберігання.
3. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що обкладка пристрою для зберігання додатково містить спинку, розташовану між передньою та задньою панелями, з якою шарнірно з'єднані передня та задня панелі з протилежних подовжніх сторін спинки.
4. Пристрій для зберігання за п. 3, який відрізняється тим, що додатково містить перший псевдошарнір, яким з'єднана передня панель з однією подовжньою стороною спинки, і другий псевдошарнір, яким з'єднана задня панель з протилежною подовжньою стороною спинки.
5. Пристрій для зберігання за п. 4, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент одним кінцем приєднаний до другого псевдошарніра для забезпечення можливості складання другого скріплюючого елемента та введення його у сполучення із першим скріплюючим елементом.
6. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить псевдошарнір, з'єднаний із другим скріплюючим елементом для забезпечення можливості складання другого скріплюючого елемента та введення його у сполучення із першим скріплюючим елементом.
7. Пристрій для зберігання за п. 6, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент, один кінець якого приєднаний до псевдошарніра.
8. Пристрій для зберігання за п. 6, який відрізняється тим, що псевдошарнір з'єднаний із задньою панеллю.
9. Пристрій для зберігання за п. 6, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить щонайменше один псевдошарнір, розташований загалом у поперечному напрямку до його подовжнього напрямку, для забезпечення можливості складання другого скріплюючого елемента у множину сегментних компонентів.
10. Пристрій для зберігання за п. 9, який відрізняється тим, що кожний із множини сегментних компонентів включає по суті прямолінійний компонент вздовж відповідної його довжини.
11. Пристрій для зберігання за п. 9, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить перший сегментний компонент, який включає ребро і другий сегментний компонент, який включає канал пристосований до приймання, щонайменше часткового, ребра при складанні другого скріплюючого елемента та введення у сполучення із першим скріплюючим елементом.
12. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що перший скріплюючий елемент містить стовпчик, направлений від однієї із передньої або задньої панелей.
13. Пристрій для зберігання за п. 12, який відрізняється тим, що стовпчик виконують за одне ціле з однією із передньої або задньої панелей.
14. Пристрій для зберігання за п. 12, який відрізняється тим, що стовпчик прикріпляють до однієї із передньої або задньої панелей.
15. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент.
16. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що обкладку пристрою для зберігання формують з одного шматка пружного пластика, який деформується.
17. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що обкладка пристрою для зберігання містить по суті безперервний бортик, спрямованний від обкладки пристрою для зберігання у загальному напрямку поблизу віддалених її країв.
18. Пристрій для зберігання за п. 17, який відрізняється тим, що обкладка пристрою для зберігання включає запірний пристрій, який сполучається з можливістю від'єднання, зв'язаний із бортиком і пристосований утримувати з можливістю від'єднання обкладку пристрою для зберігання у згаданому закритому положенні.
19. Пристрій для зберігання за п. 17, який відрізняється тим, що додатково містить множину виступів, направлених назовні від бортика і пристосованих для сполучення з опорною поверхнею.
20. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить накладку, прикріплену до зовнішньої поверхні обкладки пристрою для зберігання.
21. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що згаданий другий скріплюючий елемент є гнучким, щонайменше частково, вздовж його довжини.
22. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить пружний притискач, з'єднаний щонайменше з однією із передньої або задньої панелей.
23. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент одним кінцем з'єднаний із задньою панеллю.
24. Пристрій для зберігання за п. 1, який відрізняється тим, що один із першого та другого скріплюючих елементів закінчується розеткою, а інший закінчується штирком, при цьому розетка пристосована для прийому штирка.
25. Пристрій для зберігання за п. 24, який відрізняється тим, що розетка може сполучатися з можливістю від'єднування із штирком.
26. Пристрій для зберігання за п. 24, який відрізняється тим, що розетка має можливість сполучатися із штирком з фіксацією.
27. Пристрій для зберігання щонайменше одного листа матеріалу, який містить панель, який відрізняється тим, що додатково містить щонайменше один перший скріплюючий елемент, направлений від згаданої панелі і призначений для того, щоб його можна було повністю пропускати крізь лист матеріалу для підшиття листа матеріалу до згаданої панелі; щонайменше один другий скріплюючий елемент, приєднаний до панелі і призначений для переміщення незалежно від панелі, у складене положення для сполучення із першим скріплюючим елементом для утворення довгастого тримача, по якому можна вільно переміщувати лист матеріалу з першого положення, при якому лист матеріалу розташовується загалом паралельно панелі у друге положення, віддалене від першого положення.
28. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент виконаний за одне ціле із панеллю.
29. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що додатково містить псевдошарнір, з'єднаний із другим скріплюючим елементом для забезпечення можливості складання другого скріплюючого елемента та введення його у сполучення із першим скріплюючим елементом.
30. Пристрій для зберігання за п. 29, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент, один кінець якого приєднаний до псевдошарніра.
31. Пристрій для зберігання за п. 29, який відрізняється тим, що псевдошарнір розташований поблизу подовжнього краю згаданої панелі.
32. Пристрій для зберігання за п. 29, який відрізняється тим, що згаданий другий скріплюючий елемент містить щонайменше один псевдошарнір, розташований загалом у поперечному напрямку до його подовжнього напрямку, для забезпечення можливості складання другого скріплюючого елемента у множину сегментних компонентів.
33. Пристрій для зберігання за п. 32, який відрізняється тим, що кожний із множини сегментних компонентів включає по суті прямолінійний компонент вздовж відповідної його довжини.
34. Пристрій для зберігання за п. 32, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить перший сегментний компонент, який включає ребро, і другий сегментний компонент, який включає канал пристосований до приймання, щонайменше часткового, ребра при складанні другого скріплюючого елемента та введення у сполучення із першим скріплюючим елементом.
35. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що перший скріплюючий елемент містить стовпчик, спрямований від панелі.
36. Пристрій для зберігання за п. 35, який відрізняється тим, що стовпчик виконаний за одне ціле із панеллю.
37. Пристрій для зберігання за п. 35, який відрізняється тим, що стовпчик прикріплений до панелі.
38. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент містить довгастий язичковий елемент.
39. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що панель має по суті безперервний бортик, направлений від панелі у загальному напрямку поблизу віддалених її країв.
40. Пристрій для зберігання за п. 27, який відрізняється тим, що другий скріплюючий елемент одним кінцем приєднаний поблизу подовжнього краю панелі.
41. Пристрій для зберігання за п. 21, який відрізняється тим, що один із першого або другого скріплюючих елементів закінчується розеткою, а інший закінчується штирком, при цьому розетка пристосована для приймання штирка.
42. Пристрій для зберігання за п. 41, який відрізняється тим, що розетка може сполучатися з можливістю від'єднування із штирком.
43. Пристрій для зберігання за п. 41, який відрізняється тим, що розетка має можливість сполучатися згаданим штирком з фіксацією.
UA2002010184A 1999-06-05 2000-05-06 Пристрій для зберігання (варіанти) UA72525C2 (uk)

Applications Claiming Priority (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US09/327,442 US6099187A (en) 1999-06-05 1999-06-05 Storage device
US09/586,148 US6200057B1 (en) 1999-06-05 2000-06-02 Storage device
PCT/US2000/040100 WO2000074950A1 (en) 1999-06-05 2000-06-05 Storage device

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA72525C2 true UA72525C2 (uk) 2005-03-15

Family

ID=26985875

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2002010184A UA72525C2 (uk) 1999-06-05 2000-05-06 Пристрій для зберігання (варіанти)

Country Status (25)

Country Link
US (2) US6200057B1 (uk)
EP (1) EP1208015B1 (uk)
JP (1) JP4447193B2 (uk)
KR (1) KR100633679B1 (uk)
CN (1) CN1131790C (uk)
AP (1) AP2001002351A0 (uk)
AT (1) ATE428573T1 (uk)
AU (1) AU767791B2 (uk)
BR (1) BR0011240B1 (uk)
CA (1) CA2375642C (uk)
DE (1) DE60042024D1 (uk)
DK (1) DK1208015T3 (uk)
DZ (1) DZ3181A1 (uk)
EA (1) EA003074B1 (uk)
ES (1) ES2324331T3 (uk)
HU (1) HU226227B1 (uk)
MX (1) MXPA01012601A (uk)
NZ (1) NZ515903A (uk)
OA (1) OA11954A (uk)
PL (1) PL205872B1 (uk)
RO (1) RO119606B1 (uk)
TR (1) TR200103529T2 (uk)
UA (1) UA72525C2 (uk)
WO (1) WO2000074950A1 (uk)
YU (1) YU86301A (uk)

Families Citing this family (22)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
UA72525C2 (uk) * 1999-06-05 2005-03-15 Юнівенчер, Інк. Пристрій для зберігання (варіанти)
US6347810B1 (en) * 2000-03-06 2002-02-19 Achat Et Distribution D'article De Classement, Sa File intended for all types of documents, such as sheets or loose leaves, whether perforated or not
US20050019092A1 (en) * 2001-01-05 2005-01-27 Nanlin Han Button binder and button connector
US20030230888A1 (en) * 2002-06-17 2003-12-18 Grummich Karl Wolfhard Memorabilia album
US6994215B2 (en) * 2002-10-07 2006-02-07 Hai Yang Corporation Sleeve retainer clip for a compact disc binder
US20040240930A1 (en) * 2003-01-08 2004-12-02 Smith Braden Lindley Binding device for holding sheet materials or sleeves for compact discs
US7077595B2 (en) * 2003-07-25 2006-07-18 General Binding Corporation Spine binder
GB2406075A (en) * 2003-09-22 2005-03-23 Soon Huat Lim Dual function box file.
US20050117964A1 (en) * 2003-11-18 2005-06-02 Johnson Emily G. Apparatus for storing photographs and other memorabilia
US20060038394A1 (en) * 2004-08-23 2006-02-23 Henley Deborah A Album for storing and displaying three-dimensional items of memorabilia
US20060175822A1 (en) * 2005-02-09 2006-08-10 Sheng-Yuan Chen Engaging structure of loose-leaf storing box
US9290035B2 (en) 2005-02-18 2016-03-22 ACCO Brands Corporation Refillable notebook with release mechanism
CA2595372C (en) * 2005-02-18 2012-01-24 Meadwestvaco Corporation Refillable notebook
US7798737B2 (en) * 2005-10-06 2010-09-21 Ideastream Consumer Products, Llc Collapsible ring binder and uses thereof
US20070216152A1 (en) * 2006-03-14 2007-09-20 Wunder William A Fireproof album for valuables
EP2349852A1 (en) * 2008-11-04 2011-08-03 MeadWestvaco Corporation Accessory container for package
MX2012014373A (es) * 2010-06-09 2013-01-22 World Wide Stationery Mfg Co Mecanismo para encuadernacion con anillas que tiene una estructura unitaria.
DE102014101292A1 (de) 2014-02-03 2015-08-06 Maximilian R. Seidl Bindeclip zur stapelartigen Halterung gelochter Blätter
ES2558753B1 (es) * 2014-08-08 2016-12-14 Ismael Igual Pechuan Encuadernador plano
CN105984250A (zh) 2015-02-05 2016-10-05 国际文具制造厂有限公司 具有互锁环形部件的环形装订器
CA2990038A1 (en) 2015-06-30 2017-01-05 ACCO Brands Corporation Flexible binding mechanism
USD959549S1 (en) * 2020-06-19 2022-08-02 ACCO Brands Corporation Binder with three hole punch

Family Cites Families (96)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1261523A (en) 1916-01-28 1918-04-02 Gustav A Harter Binder.
US1257982A (en) 1916-08-10 1918-03-05 Charles E Daugherty Loose-leaf binder.
US1513518A (en) 1922-05-24 1924-10-28 John J Pott Loose-leaf binder
US1673842A (en) 1927-07-02 1928-06-19 Sr George J Netter Loose-leaf book
US2042366A (en) 1934-12-03 1936-05-26 Calvin P Swank Loose leaf folder
US2133069A (en) 1935-08-16 1938-10-11 Marshall I Williamson Loose leaf binder
US2099472A (en) 1935-08-24 1937-11-16 George S Emery Binder
US2329786A (en) 1942-05-28 1943-09-21 Gardner Richardson Co Loose-leaf folder
US2371474A (en) 1943-02-08 1945-03-13 Geo Seelman & Sons Co Binder and ring usable therein
US2364859A (en) 1943-07-01 1944-12-12 Lichtenstein Leo Loose-leaf binder
US2451122A (en) 1945-08-17 1948-10-12 Lester L Sherwood Means for attaching transparent envelopes to billfolds
US2575583A (en) 1948-12-23 1951-11-20 Clarke Alick Loose-leaf binder
US2559556A (en) 1949-06-08 1951-07-03 Richard J Ambler Loose-leaf filing device
US2832348A (en) 1957-03-08 1958-04-29 Jr Russell G Demarest Loose leaf binder
US2911977A (en) 1957-08-29 1959-11-10 Hector E French Loose-leaf binders
US3008470A (en) 1960-01-20 1961-11-14 Rubinstein Irving Loose leaf binders
US3083714A (en) 1960-09-26 1963-04-02 Foster Melville Embry Catalog cover binder
US3087498A (en) 1962-01-16 1963-04-30 Vogel Rudolf Holder device
US3246653A (en) 1962-08-09 1966-04-19 Sexton William Wait Binder for perforated leaves
US3205897A (en) 1962-11-13 1965-09-14 Albert L Jamison Binder means
US3331373A (en) 1963-03-15 1967-07-18 Lohmeier Ludwig Plate of plastic material with fastening means for loose-leaves
US3221751A (en) 1963-07-10 1965-12-07 Skeavington H Brandon Record keeping apparatus
US3197830A (en) 1964-05-01 1965-08-03 Hoadley Robert Bruce Keeper for electrical cords
US3262454A (en) 1964-06-23 1966-07-26 George P Shillinger Binder assembly
US3251364A (en) 1964-11-03 1966-05-17 Sanford L Goldman Loose-leaf binding element
US3313303A (en) 1964-12-07 1967-04-11 Lewis R Beyer Binder
US3260264A (en) 1965-03-15 1966-07-12 Meredith Publishing Company Binding for books
US3270749A (en) 1965-10-23 1966-09-06 James P O'connell Loose leaf binder and backing construction for notebooks
GB1107760A (en) 1966-05-04 1968-03-27 Vyzk Ustav Matemat Stroju Storage and logic network
US3383786A (en) 1966-05-07 1968-05-21 Brown Brothers Ltd One-piece calendar pad stand
US3516755A (en) 1967-06-19 1970-06-23 Thomas R Smith Binder assembly
GB1209770A (en) 1967-10-30 1970-10-21 Carl Gustaf Moller Loose leaf binder
US3748051A (en) 1968-08-27 1973-07-24 Litton Business Systems Inc Loose-leaf binder mechanism
JPS5144451B1 (uk) 1968-09-26 1976-11-29
US3785740A (en) 1970-09-21 1974-01-15 K Strong Expandable binder
ES206415Y (es) 1971-01-21 1976-07-16 Gregson Un dispositivo de retencion de hojas para union a un miem- bro de cubierta de un encuadernador de hojas sueltas.
US3850488A (en) 1972-03-27 1974-11-26 A Elias Means for filing documents
US3834824A (en) 1972-09-18 1974-09-10 G Jahn Retaining means
GB1474171A (en) 1973-05-08 1977-05-18 Elkmark Holdings Releasable couplings and loose leaf binders incorporating them
US4200404A (en) 1973-05-08 1980-04-29 Agnew Kenneth M Loose leaf binders
US4174909A (en) 1973-07-19 1979-11-20 Gerhard Jahn Loose leaf binder
CA1011208A (en) 1973-09-17 1977-05-31 Itw Limited Arch type sheet fastener for loose leaf binder
US3950107A (en) 1974-06-26 1976-04-13 The Mead Corporation Binder ring
US3954343A (en) 1974-12-24 1976-05-04 John Thomsen Plastic looseleaf binder ring assembly
US4192620A (en) 1975-12-01 1980-03-11 Gerhard Jahn Loose leaf binder
US4120517A (en) 1977-06-21 1978-10-17 General Binding Corporation Removable plastic binding
US4261664A (en) 1978-07-17 1981-04-14 Crawford Industries, Inc. One-piece report binder
US4256411A (en) 1978-12-15 1981-03-17 National Blank Book Company, Inc. File folder with integral loose leaf binder rings
US4307972A (en) 1979-08-06 1981-12-29 Errichiello D Looseleaf books with plastic posts
US4295747A (en) 1979-08-06 1981-10-20 Errichiello D Integrally molded, looseleaf books with ring-binder-mounting posts molded on spine
US4294558A (en) 1979-08-06 1981-10-13 Errichiello D Weatherproof portfolios
US4371194A (en) 1980-06-24 1983-02-01 General Binding Corporation Universal binding for making variable sized books and reports
US4340316A (en) 1980-08-04 1982-07-20 Gerhard Jahn Binding system
JPS6113352Y2 (uk) 1981-01-27 1986-04-24
US4445799A (en) 1981-02-12 1984-05-01 Wright Line Inc. Document holders
US4405250A (en) 1981-08-25 1983-09-20 Wu Kuoeng F Adjustable looseleaf binder
US4511161A (en) 1982-09-29 1985-04-16 John Gruner Identification and control apparatus, for example, for service personnel for a restaurant
DE3425827C1 (de) 1984-07-13 1986-01-23 Helmut 7733 Mönchweiler Moosmüller Heftmechanik zum Abheften von gelochtem Schriftgut
JPS6345093A (ja) 1986-04-28 1988-02-26 株式会社 キングジム ファイル用綴具
DE3708432A1 (de) 1987-03-16 1988-09-29 Mauser Werke Gmbh Spundfass
FR2614841B1 (fr) 1987-05-04 1993-06-04 Jowa Sa Reliure a anneaux ouvrables pour documents et autres objets presentes en feuilles perforees
US4765768A (en) 1987-08-24 1988-08-23 Wright John S Ring binding mechanism
US4869613A (en) 1987-10-05 1989-09-26 Permclip Products Corporation Combined sheet compressor and transfer device for attachment to spaced prongs of a file folder fastener
GB2213432B (en) 1987-12-09 1991-11-27 Thomas Simon Corbishley Ring binder
GB2222113B (en) 1988-08-23 1992-04-08 Thomas Simon Corbishley Ring binder
US4973184A (en) 1988-09-01 1990-11-27 Salle Roger J Writing pad organizer
US4941804A (en) 1989-04-27 1990-07-17 Sarpy Jr John B Plastic multi-ring paper binding system using one piece cover
GB2232639B (en) 1989-06-02 1992-11-11 Sterling Marking Prod A case for incorporation documents.
CA2106586C (en) 1991-03-21 2003-08-12 Albox Australia Pty Ltd. Paper binder for folders
US5154528A (en) 1991-09-30 1992-10-13 Cananzey Gary M U-bind page holder
US5163768A (en) 1992-01-07 1992-11-17 Avery Dennison Corporation Combined binder and suspended file assembly
GB9204588D0 (en) 1992-03-03 1992-04-15 Ferguson Scot Ltd Containers
US5377825A (en) 1993-01-04 1995-01-03 Sykes; Philip K. Compact disc storage case
US5618122A (en) 1993-02-04 1997-04-08 C-Lock, Inc. Molded plastic one-piece loose-leaf binder ring structure
US5338125A (en) 1993-06-24 1994-08-16 Forsse Earl K Modular book binder
US5593242A (en) 1993-09-15 1997-01-14 Kemtek Sa Filing of sheets of paper
AT400693B (de) 1994-05-17 1996-02-26 Hladik Herta Ringbuchmechanik
US5667323A (en) 1995-03-31 1997-09-16 U.S. Ring Binder Corp. Arch ring binder assembly
US5988926A (en) 1995-05-22 1999-11-23 Kokuyo Co., Ltd. Filing device
IT1276720B1 (it) 1995-06-14 1997-11-03 Tecnocart S A S Di Giovanni Le Dispositivo per il trattenimento di fogli, fascicoli, o schede perforate, in raccoglitori, o simili
JP2814957B2 (ja) 1995-08-09 1998-10-27 コクヨ株式会社 リングとじ具
US5718530A (en) 1995-12-07 1998-02-17 Tibbetts; Paul R. Binder assembly
US5720564A (en) 1996-03-21 1998-02-24 Winzen; Debra Binder with label holder
US5725251A (en) 1996-05-03 1998-03-10 Heggeland; Bruce E. Modular binder system
US5697721A (en) 1996-05-31 1997-12-16 Von Rohrscheidt; Friedrich Injection moldable sheet binder
US5611633A (en) 1996-06-27 1997-03-18 Whaley; Paul Ring binder assembly
US5988685A (en) 1996-10-18 1999-11-23 Post-Fax Inc. Multiple faced customizable folio system
US5882135A (en) 1997-08-25 1999-03-16 Hong Kong Stationery Mfg. Co., Ltd. Ring binder assembly
US5964544A (en) 1997-08-25 1999-10-12 Hong Kong Stationery Manufacturing Co., Ltd. Ring binder assembly
US6386784B1 (en) 1997-11-24 2002-05-14 Paul Edward Ruble Fully interchangeable and recyclable binder cover and binding mechanism
US6062760A (en) 1998-01-19 2000-05-16 U.S. Ring Binder Corp. Modular binder ring construction
US6000873A (en) 1998-06-05 1999-12-14 Franklin Covey Co. Modular binder
US6099187A (en) * 1999-06-05 2000-08-08 Univenture, Inc. Storage device
UA72525C2 (uk) * 1999-06-05 2005-03-15 Юнівенчер, Інк. Пристрій для зберігання (варіанти)
US6250834B1 (en) 1999-06-16 2001-06-26 Avery Dennison Corporation Versatile binder assembly with an exterior pocket(s)
US6328497B1 (en) 2001-01-03 2001-12-11 World Wide Stationery Manufacturing Co., Ltd. Ring mechanism for a binder having a plastic top section

Also Published As

Publication number Publication date
AP2001002351A0 (en) 2001-12-31
EP1208015A4 (en) 2006-11-02
OA11954A (en) 2006-04-13
NZ515903A (en) 2002-10-25
JP4447193B2 (ja) 2010-04-07
US6200057B1 (en) 2001-03-13
ATE428573T1 (de) 2009-05-15
CA2375642C (en) 2008-04-29
MXPA01012601A (es) 2003-07-14
EP1208015B1 (en) 2009-04-15
CA2375642A1 (en) 2000-12-14
DK1208015T3 (da) 2009-08-03
HUP0202313A2 (en) 2002-10-28
US20010051069A1 (en) 2001-12-13
DZ3181A1 (fr) 2000-12-14
RO119606B1 (ro) 2005-01-28
DE60042024D1 (de) 2009-05-28
YU86301A (sh) 2003-04-30
WO2000074950A1 (en) 2000-12-14
EA003074B1 (ru) 2002-12-26
TR200103529T2 (tr) 2002-08-21
EA200200014A1 (ru) 2002-06-27
AU5790000A (en) 2000-12-28
AU767791B2 (en) 2003-11-27
US6514000B2 (en) 2003-02-04
PL351942A1 (en) 2003-07-14
EP1208015A1 (en) 2002-05-29
HU226227B1 (en) 2008-06-30
KR20020030275A (ko) 2002-04-24
JP2004500255A (ja) 2004-01-08
CN1354716A (zh) 2002-06-19
KR100633679B1 (ko) 2006-10-11
PL205872B1 (pl) 2010-06-30
BR0011240A (pt) 2002-04-02
BR0011240B1 (pt) 2009-08-11
CN1131790C (zh) 2003-12-24
ES2324331T3 (es) 2009-08-05

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA72525C2 (uk) Пристрій для зберігання (варіанти)
US3262454A (en) Binder assembly
EP2242658B1 (en) Filing device with retractable tabs
JP5580597B2 (ja) トイレットペーパーロールホルダ
EP1199188A2 (en) Filing device.
JPS62121098A (ja) 製本用のシ−ト綴りストリツプ及び本
JPH03218899A (ja) ファイルシート用ファイル装置及びそれに使用するためのバインダー
US20040065568A1 (en) Sleeve retainer clip for a compact disc binder
US7077595B2 (en) Spine binder
US6764100B1 (en) Stationery organizer
US5975577A (en) Sample book binding system
US6010270A (en) Ring binder with locking device
EP1769939A1 (en) Device for the realisation of book or note-book shaped file-holders capable of allowing the insertion and extraction of paper sheets or booklets and/or documents
GB2242866A (en) Binder for partworks
WO2010011197A1 (en) Split-fastening device for paper (versions)
RU2004115113A (ru) Универсальный чемоданчик
JPH07102759B2 (ja) ファイルシート用バインダー
KR200260095Y1 (ko) 플라스틱 바인더
GB2123341A (en) Book and binder therefor
GB2298165A (en) Binder for part works.
JPH0638706Y2 (ja) ルースリーフ式の帳面などの綴り機構
EP1368203B1 (en) Storage device
SE529148C2 (sv) Pärmsammansättning och mekanism för lösbar fasthållning av pärmsidorna i pärmryggen
JP2003320777A (ja) 綴じ足
JP2000190674A (ja) 加増可能なファイル