UA14816U - Covering of transported load - Google Patents

Covering of transported load Download PDF

Info

Publication number
UA14816U
UA14816U UAU200600868U UAU200600868U UA14816U UA 14816 U UA14816 U UA 14816U UA U200600868 U UAU200600868 U UA U200600868U UA U200600868 U UAU200600868 U UA U200600868U UA 14816 U UA14816 U UA 14816U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
loops
panels
awning
panel
cable
Prior art date
Application number
UAU200600868U
Other languages
English (en)
Inventor
Sierhiei Alieksandr Klimieshin
Original Assignee
Aspol Ltd Liability Company
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Aspol Ltd Liability Company filed Critical Aspol Ltd Liability Company
Publication of UA14816U publication Critical patent/UA14816U/uk

Links

Landscapes

  • Wrappers (AREA)
  • Tents Or Canopies (AREA)
  • Packages (AREA)

Description

Опис винаходу
Корисна модель належить до накривних засобів транспортних засобів і може бути використана для 2 накривання сипких вантажів при їх безтарному перевезенні у кузовах транспортних засобів. Зокрема, корисна модель стосується конструкції накриття для грудкової сірки, що перевозиться залізничним транспортом у відкритих вантажних піввагонах.
При перевезенні сірки грудкової у відкритих піввагонах виникають випадки займання на шляху транспортування сірки, обумовлені зовнішньою дією середовища і впливом умов перевезення. Таке положення 70 призводить до дезорганізації ритму руху потягів, порушення термінів доставки вантажів, завдає збитку іміджу перевізника. Таким чином, головним стає вирішення питання про захищеність вантажів типу грудкової сірки, що перевозяться, від займання.
Пожежна небезпека перевізного процесу сірки визначається наступними чинниками: - станом сірки, що перевозиться (грудкова, гранульована). Якщо сірка перевозиться у грудковому або 72 гтранульованому вигляді у піввагонах, то вона відкрита для потрапляння зовнішніх джерел запалювання; - наявністю або відсутністю ефективних іскрогасних (іскровловлювальних) пристроїв на тепловозах, застосовуваних для перевезення сірки. Правилами перевезення небезпечних вантажів передбачається оснащення тепловозів іскрогасними (іскровловлювальними) пристроями.
Як показали дослідження ВНДІЗТУ, іскри тепловозів - досить могутні джерела запалювання. Запалювальна здатність іскор (час займання) була досліджена на різних горючих твердих матеріалах. Згідно з одержаними даними іскри запалюють папір, енергія запалювання якого складає 20мДж, тоді як енергія запалювання сірки складає 15 мДж. Отже, сірка займатиметься від дії іскор легше, ніж папір. Необхідно відзначити, що навіть жевріючі іскри мають температуру (500...600 «С), що далеко перевищує температуру самозаймання сірки. Таким чином, іскри тепловозів, що мають високу температуру і значну тривалість часу горіння та тління (більше 29 однієї хвилини), є можливими джерелами запалювання сірки. шщ
Відомо накриття кузова транспортного засобу для перевезення сипких вантажів, що містить закріплені на надставних бічних бортах кузова напрямні з переміщуваними в них каретками і еластичний тент, виконаний з двох частин, кожна з яких прикріплена до каретки та до надставного борту |КО Мо 2207259, МКВ ВбОР 77/04, 27.06.2003 рі). ї-оі
Відомо накриття вантажу у кузові транспортного засобу, що містить тент, утворений тканинним матеріалом, че виконаним з елементами його кріплення, розташованими по всьому периметру (А.С.Мелик-Саркисьянц и др. "Прицепь для легковьїх автомобилей", М., "Транспорт", 1979 р., стор. 40-411. со
Недоліком відомих пристроїв є складність їх конструкцій та незахищеність вантажів, що перевозяться, від чЕ займання, оскільки не виключено вплив зовнішнього середовища і умов перевезення на небезпечний вантаж.
Зо Відомо накриття вантажу у кузові транспортного засобу, що містить тент, утворений з тканинного матеріалу, - виконаного з елементами його кріплення на кузові транспортного засобу, розташованими по всьому периметру тенту, вказаний тент прямокутної форми призначений для розміщення на дні кузова транспортного засобу, елементи кріплення вказаного тенту виконані у вигляді петель по його периметру, через які послідовно « пропущений щонайменше один трос, що зачіпляється відповідними елементами на внутрішній поверхні бортів З7З 70 кузова транспортного засобу, при цьому накриття забезпечене додатковим тентом прямокутної форми, що с охоплює зверху кузов транспортного засобу і виконаний з елементами кріплення цього тенту у вигляді петель по "з його периметру, через які послідовно пропущений щонайменше один трос, що зачіпляється відповідними елементами на зовнішній поверхні бортів кузова транспортного засобу, причому тканинний матеріал обох тентів виконано з скляної конструкційної тканини або з поліпропілену з доданням до останнього важкогорючих -з 15 композицій (КО, корисна модель Мо 46469, В861039/00, ВбОР 7/04. опубл. 2005.07.101.
Недоліком даного відомого рішення є трудомісткість процесу накриття сірки на великій поверхні. Сам по їх собі тент має вагу, яка стає істотною на такій площі, як площа вантажного вагона.
Дане рішення обране за прототип для об'єкту, що заявляється. со Дана корисна модель спрямована на вирішення технічної задачі по зменшенню трудомісткості процесу - 70 накриття сірки на великій поверхні та у поліпшенні експлуатаційних характеристик накриття.
Ф Вирішення вказаної технічної задачі досягається тим, що у накритті вантажу у кузові транспортного засобу, який містить тент з тканинного матеріалу, виконаного з елементами кріплення у вигляді петель по його периметру, через які пропущений трос, тент виконаний з частини прямокутної форми, що укладається на дно кузова транспортного засобу, по лініях перегину від якої по великих і малих сторонах виконані бічні та 99 торцеві полотнища прямокутної форми, при цьому на поздовжній стороні кожного полотнища по бічній стороні с закріплені дистантно розташовані вказані петлі для з'єднання укладених внапуск краями один на одного вказаних полотнищ шляхом послідовного протягання троса або стрічки зигзагом через ці петлі, причому на звернутій у бік вантажу поверхні одного з цих полотнищ прикріплені додаткові петлі для зв'язування цього полотнища тросом або стрічкою зигзагом з петлями іншого полотнища, а торцеві полотнища укладені під 60 полотнища, розташовані з бічних сторін.
Вказані суттєві ознаки дозволяють поліпшити експлуатаційні характеристики накриття та зменшити трудомісткість процесу накриття сірки на великій поверхні.
Дана корисна модель ілюструється конкретним прикладом, який наочно демонструє можливість досягнення наведеною сукупністю ознак необхідного технічного результату. бо На Фіг.1 зображено положення частин тенту після укладання вантажу;
на Фіг.2 - те ж саме, що й на фіг.1, вигляд зверху на упакований вантаж, тент закріплений зигзагоподібно стягнутим тросом; на Фіг.З - зображена схема зв'язування частин тенту;
Згідно з даною корисною моделлю, накриття вантажу у кузові транспортного засобу містить тент (фіг.1, 2, 3), утворений з гнучкого багатошарового матеріалу (що містить як мінімум два шари, щонайменше один шар якого виконано з важкогорючого полімерного матеріалу), що своїми складом та конструкцією забезпечує захист від займання хімічних продуктів, які перевозяться, наприклад, грудкової сірки.
Тент виконано з центральної частини 1 прямокутної форми, що укладається на дно кузова транспортного 70 засобу, по лініях перегину 2 від якої по великих і малих сторонах виконані бічні З та торцеві 4 полотнища прямокутної форми (фіг.1).
На поздовжній стороні кожного полотнища по бічній стороні на відстані від краю закріплені дистантно розташовані вказані основні петлі 5 для з'єднання укладених внапуск краями один на одного вказаних полотнищ шляхом послідовного протягання троса або стрічки 6 зигзагом через петлі 5, причому на звернутій у бік вантажу /5 поверхні одного з цих полотнищ прикріплені додаткові петлі 7 для зв'язування цього полотнища тросом або стрічкою 6 зигзагом з петлями іншого полотнища, а торцеві полотнища укладені під полотнища, розташовані по бічних сторонах.
При виготовленні тенту підшивають поздовжні краї кожного полотнища. Уздовж поздовжнього підшитого краю кожного полотнища пришивають 18 основних петель 5, а на зворотному боці одного з полотнищ пришивають 10 2о додаткових петель 7. Потім полотнища згортають в рулони. Тент готовий до використання.
Перед завантаженням вантажу тент центральною частиною укладається на дно вагона, а всі полотнища перекидаються за борти вагона. Після завантаження вантажу торцеві полотнища укладають на вантаж (фіг.2), а на них укладаються бічні полотнища внапуск один на одного (фіг.1).
Використовуючи, наприклад, голку-човник (не показана) пришивають нижні додаткові петлі 7 одного ов полотнища до краю іншого полотнища, закріпивши потім кінці стрічки або троса.
Далі верхні основні петлі 5 обох полотнищ зигзагом скріпляють між собою (фіг.2). На фіг.3 показане т положення стрічок при кріпленні полотнищ знизу та зверху.
Таким чином, після розміщення тенту над вантажем грудкова сірка локалізується від зовнішньої дії середовища. «о зо Забезпечується захист вантажу від займання за рахунок локалізації вантажу типу грудкової сірки від зовнішнього впливу з боку відкритого кузова. Вказаний захист обумовлений тим, що разом з одним базовим (87 шаром тенту, наприклад, виконаним з скляної конструкційної тканини або поліпропілену, другий шар виконується со з важкогорючого полімерного матеріалу, наприклад, металізованої полімерної плівки (поліетилентерефталат).
Поліетилентерефталат (поліефір, ПЕТ) являє собою продукт співполіконденсації диметилового ефіру « терефталевої кислоти та етиленгліколю. ПЕТ характеризується високою механічною міцністю у поєднанні з «- пластичністю в холодному та нагрітому стані. Поліефіри мають незначні внутрішні напруження, що робить процес обробки простим і високотехнологічним, а якість кінцевих виробів відповідає високим вимогам, які пред'являються до рекламної та світлотехнічної продукції. Підвищена стійкість виробів з ПЕТ до зовнішніх впливів, зокрема до УФ-випромінювання та понижених температур, дозволяє експлуатувати готові вироби на «
Відкритому повітрі протягом довгого періоду (до 10 років) без помітної зміни міцнісних та оптичних з с характеристик. На вигляд і за ступенем світлопропускання листи ПЕТ аналогічні прозорому акриловому склу та . полікарбонату. Однак у порівнянні з акриловим склом цей матеріал має більшу ударостійкість, а також підвищену и?» міцність на розрив та на згинання. ПЕТ належить до важкогорючих матеріалів, які не підтримують горіння.
Важкогорючі полімерні композиції формуються за рахунок введення великої кількості спеціальних добавок - антипіренів (бромвмісні циклічні вуглеводні, триокис сурми) мають підвищену вогнестійкість і не підтримують - горіння без зовнішнього джерела полум'я. У деяких випадках, особливо коли ставляться високі вимоги до токсичності димових газів, застосовуються безгалогенні важкогорючі композиції, властивості яких о забезпечуються високими рівнями (50-6595) введення мінеральних наповнювачів, що виділяють при розкладі
Го! пари води або азот (гідроксиди магнію, алюмінію або меламін). Останнім часом з'явилися високоефективні бромвмісні антипірени, що дозволяють виробляти концентрати антипіренів, які забезпечують при введенні 6-890 - досягнення категорії горючості М-1, М-0 (наприклад, такі важкогорючі полімерні матеріали, що випускаються ТОВ
Ф "БЕЛНЕФТЕХИМ").
Таким чином, описане накриття вантажу, що перевозиться, забезпечують захист вантажу від займання.
Дана корисна модель є промислове застосовною, оскільки може бути виготовлена з використанням ов матеріалів та засобів, що широко застосовуються. Корисну модель було випробувано на кількох станціях ВАТ "РЖД", ЗАТ НК "Казахстанские Железнье Дороги" при здійсненні відвантаження сірки. При цьому при с перевезенні випадків займання сірки не відзначалося.

Claims (1)

  1. Формула винаходу
    Накриття вантажу у кузові транспортного засобу, що містить тент з тканинного матеріалу, виконаного з елементами кріплення у вигляді петель по його периметру, через які пропущений трос, яке відрізняється тим, що тент виконано з частини прямокутної форми, що укладається на дно кузова транспортного засобу, по лініях ве перегину від якої по великих і малих сторонах виконані бічні та торцеві полотнища прямокутної форми, при цьому на поздовжній стороні кожного полотнища по бічній стороні закріплені дистантно розташовані вказані петлі для з'єднання укладених внапуск краями один на одного вказаних полотнищ шляхом послідовного протягання троса або стрічки зигзагом через ці петлі, причому на повернутій у бік вантажу поверхні одного з цих полотнищ прикріплені додаткові петлі для зв'язування цього полотнища тросом або стрічкою зигзагом з петлями іншого полотнища, а торцеві полотнища укладені під полотнища, розташовані по бічних сторонах. 2 о; - со «т ч-
    - . з» шк с» со шк 20 Ф бо 65
UAU200600868U 2005-09-14 2006-01-31 Covering of transported load UA14816U (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
RU2005128631 2005-09-14

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA14816U true UA14816U (en) 2006-05-15

Family

ID=37458546

Family Applications (3)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200600868U UA14816U (en) 2005-09-14 2006-01-31 Covering of transported load
UAU200600867U UA14815U (en) 2005-09-14 2006-01-31 Covering of transported load
UAU200600866U UA14814U (en) 2005-09-14 2006-01-31 Covering of transported load

Family Applications After (2)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200600867U UA14815U (en) 2005-09-14 2006-01-31 Covering of transported load
UAU200600866U UA14814U (en) 2005-09-14 2006-01-31 Covering of transported load

Country Status (2)

Country Link
EA (1) EA007752B1 (uk)
UA (3) UA14816U (uk)

Family Cites Families (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU943032A1 (ru) * 1980-12-23 1982-07-15 Государственный Автотранспортный Научно-Исследовательский И Проектный Институт "Госавтотрансниипрокт" Укрытие верха кузова транспортного средства
GB8820164D0 (en) * 1988-08-25 1988-09-28 Nadin J Cover assembly
US4944551A (en) * 1989-05-30 1990-07-31 Rock-Way, Inc. Open top dump trailer tarping system
RU46469U1 (ru) * 2005-03-16 2005-07-10 Общество С Ограниченной Ответственностью "Аспол" Укрытие перевозимого груза

Also Published As

Publication number Publication date
UA14814U (en) 2006-05-15
EA200501914A1 (ru) 2006-12-29
UA14815U (en) 2006-05-15
EA007752B1 (ru) 2006-12-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Alongi Update on flame retardant textiles
US8359675B2 (en) Flash fire and chemical resistant fabric and garments
US6689454B2 (en) White flame-resistant UV-stable thermoformable film made from a crystallizable thermoplastic, a method for production and the use thereof
US20130133202A1 (en) Fire Resistance For Optically Transparent Thermoplastics
UA14816U (en) Covering of transported load
UA12240U (en) Covering of load in the body of the vehicle
US20080078768A1 (en) Fire protective packaging system and method
RU50951U1 (ru) Укрытие перевозимого груза (варианты)
RU51953U1 (ru) Укрытие перевозимого груза (варианты)
RU73295U1 (ru) Тент для укрытия перевозимого груза
RU74879U1 (ru) Укрытие для перевозки насыпных химических грузов
EA008714B1 (ru) Способ безопасной перевозки опасных грузов в открытом подвижном составе (варианты)
RU69476U1 (ru) Укрытие для перевозки сыпучих грузов в открытом кузове транспортного средства
RU142919U1 (ru) Сетчатое укрытие навалочного груза
RU46469U1 (ru) Укрытие перевозимого груза
EA007022B1 (ru) Укрытие перевозимого груза (варианты)
DE2722436A1 (de) Behaeltnisse, feuer, strahlen, chemiestoffe abschirmend
Horrocks Regulatory and testing requirements for flame retardant textile applications
WO2014056902A4 (en) Vehicle with fire protection apparatus
EA026818B1 (ru) Сетчатое укрытие навалочного груза
CN216436771U (zh) 柔性防火装置
CN221585283U (zh) 一种车载装备架及警用suv
CN211818166U (zh) 一种纸质地面成品保护垫
US3286665A (en) Insulated container
CN201045039Y (zh) 上封式阻燃密目网