UA142573U - Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи - Google Patents

Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи Download PDF

Info

Publication number
UA142573U
UA142573U UAU202000664U UAU202000664U UA142573U UA 142573 U UA142573 U UA 142573U UA U202000664 U UAU202000664 U UA U202000664U UA U202000664 U UAU202000664 U UA U202000664U UA 142573 U UA142573 U UA 142573U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
edaravone
sieved
mannitol
pharmaceutical preparation
weighing
Prior art date
Application number
UAU202000664U
Other languages
English (en)
Inventor
Джейн Нітін
Original Assignee
Актів Тренд Лімітед
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Актів Тренд Лімітед filed Critical Актів Тренд Лімітед
Priority to UAU202000664U priority Critical patent/UA142573U/uk
Publication of UA142573U publication Critical patent/UA142573U/uk

Links

Landscapes

  • Medicinal Preparation (AREA)

Abstract

Фармацевтичний препарат в дозованій формі для лікування захворювань центральної нервової системи містить едаравон та принаймні одну допоміжну речовину. Має лікарську форму сублінгвальної таблетки та містить едаравон у кількості, достатній для забезпечення рівня максимальної концентрації едаравону в плазмі крові пацієнта в діапазоні від 500 до 1550 нг/мл.

Description

Запропонована корисна модель належить до галузі медицини, а саме до засобів для лікування захворювань центральної нервової системи, зокрема бічного аміотрофічного склерозу та гострого ішемічного інсульту.
В світі сотні мільйонів людей страждають від неврологічних порушень центральної та периферичної нервової системи. Особливо небезпечною є хвороба гострий ішемічний інсульт, що наразі є однією з основних причин інвалідності та смертності людей в Україні та світі.
Гострий ішемічний інсульт (ГІ) - це гостра недостатність мозкового кровообігу, яка призводить до порушення неврологічних функцій людини. В результаті перебігу хвороби розвивається порушення постачання крові в певні ділянки мозку, що призводить до гибелі цих ділянок мозку та порушень функцій, які вони виконували.
Щороку від гострого ішемічного інсульту гине більше шести мільйонів людей, причому більше 80 95 від загальної кількості летальних випадків припадає на країни з середнім або низьким рівнем доходу.
Розрізняють декілька видів гострого ішемічного інсульту, в залежності від механізму розвитку хвороби: 1) Атеротромботичний інсульт - розвивається на тлі атеросклерозу великих або середніх церебральних артерій. Порушення кровообігу виникає в результаті звуження просвіту судин атеросклеротичною бляшкою з можливим подальшим тромбоутворенням та емболією. ГІЇ цього типу розвивається поступово впродовж декількох годин або діб, найчастіше відбувається у сні. 2) Кардіоемболічний інсульт - виникає при частковій або повній закупорці артерії мозку емболом. Найбільш частою причиною є порушення роботи клапанів серця та пов'язані з цим розлади, при цьому ГІЇ цього типу виникає раптово, в період неспання людини. 3) Гемодинамічний інсульт - виникає у випадках, коли у людини з різних причин знижується артеріальний тиск. ГІЇ цього типу може виникати раптово або поступово, у період неспання людини або під час сну. 4) Лакунарний інсульт - виникає внаслідок ураження перфоруючих артерій невеликого калібру. В загальних випадках ГІЇ цього типу розвивається поступово, на тлі підвищеного артеріального тиску. 5) Інсульт за типом гемореологічої мікроокклюзії - виникає за відсутності серцево-судинних
Зо захворювань у людини. Причиною ГІ такого типу є виражені порушення гемостазу та фібринолізу, що призводить до менш виражених неврологічних симптомів.
Особливості розвитку гострого ішемічного інсульту є такими, що роблять неможливим діагностування хвороби на ранніх стадіях. ГІ виникає або раптово, без можливості попереднього звернення до лікаря, або поступово, з невираженими та неясними симптомами, які людина не може самостійно виявити в домашніх умовах. З огляду на цю ситуацію, сучасні підходи лікування гострого ішемічного інсульту спрямовані на профілактику ГІЇ, запобігання рецидивів ГІЇ та усунення наслідків і реабілітацію хворих після випадку ГІЇ.
До факторів ризику розвитку гострого ішемічного інсульту належать наступні: похилий вік (старше 50-60 років); захворювання серця; випадки транзиторних ішемічних атак; цукровий діабет; куріння; ожиріння; зловживання алкоголем; нездорове харчування; гіподинамія та інші.
Але, не завжди ГІЇ можливо попередити, тому у випадках, коли гострий ішемічний інсульт вже відбувся, необхідне проведення ефективної реабілітації з метою усунення шкідливих наслідків захворювання у людини та попередження рецидивів.
Відомий фармацевтичний препарат для лікування ХАМКОМ, що містить як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) едаравон. Препарат має форму розчину для ін'єкцій, з вмістом едаравону 1,5 мг/мл в ампулі 20 мл. Лікування здійснюють шляхом внутрішньовенної інфузії двічі на добу протягом 30 хвилин. (див. веб-сторінку З адресою порз//сотрепаїцт.сот.цча/дес/334991/). Одна інфузія містить дозу активного фармацевтичного інгредієнта (АФІ) засобу ХАМКОМ - едаравону 30 мг/мл. Препарат ХАМКОМ є концентрованим та перед введенням потребує розведення в 100 мл ізотонічного розчину натрію хлориду.
Бічний аміотрофічний склероз (БАС) - це прогресуюче захворювання центральної нервової системи, яке уражає моторні нейрони. Найчастіше хвороба виникає та розвивається у пацієнтів бо віком від 40 до 70 років. Перебіг хвороби супроводжується проявом великої кількості різноманітних симптомів, та, на більш пізніх стадіях, призводить до паралічу, атрофії м'язів та летальних наслідків. Існує два види БАС. Перший - генетичного походження, він значно менш розповсюджений та становить близько 5-10 95 від загальної кількості випадків БАС. Другий, більш розповсюджений (до 90-95 95 усіх випадків) - невідомого походження, за відсутності інших відомих факторів ці випадки БАС вважають одиничними та нерегулярними. У зв'язку з тим, що природа БАС недостатньо вивчена, наразі не існує лікарських засобів або способів для повного вилікування БАС. Ще однією небезпечною властивістю БАС є складність діагностування на ранніх стадіях хвороби, що пов'язано з великою кількістю пов'язаних симптомів, які є спільними з іншими, більш відомими захворюваннями. В результаті, постановка вірного діагнозу та початок прийому лікарських засобів часто відбувається на більш пізніх стадіях хвороби, після розвитку незворотної атрофії м'язів. Таким чином, актуальною є проблема пошуку нових засобів та способів лікування БАС, які були б зручними для покращення загального стану пацієнта, а також його рівня та якості життя на різних стадіях розвитку БАС.
Відомий фармацевтичний препарат для лікування БАС КАВІСАМА, що містить як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) едаравон (див. інформацію она // веб-сторінці пере / Али .ассеззааа да. дом/агидзанаа досзЛаре/2018/209176Огід150071БІ.ра). Препарат має форму розчину для внутрішньовенних інфузій та містить 60 мг/мл едаравону в одній дозі (поліпропіленовий пакет 100 мл). Лікування здійснюють шляхом внутрішньовенної інфузії препарату КАОВІСАМА протягом 60 хвилин. Рекомендована швидкість здійснення інфузії - 1 мг едаравону на хвилину (3,33 мл препарату на хвилину).
Недоліком відомих препаратів для лікування ГІЇ та БАС є необхідність виконання процедури внутрішньовенної інфузії кваліфікованим медичним працівником, з використанням спеціалізованих медичних пристроїв. Крім цього, рекомендований спосіб введення препаратів
ХАМКОМ та КАВІСАМА включає повільне введення шляхом внутрішньовенної інфузії приблизно протягом години. Ще одним недоліком препарату ХАМКОМ є необхідність здійснення такої додаткової дії як розведення концентрованого препарату в розчиннику. Ще одним недоліком є пошкодження тканин пацієнта під час здійснення інфузії, що призводить до больових відчуттів та подразнення в місці проколу. Ще одним недоліком є небезпечність процедури інфузії для пацієнта, у зв'язку з можливої контамінацією голки, та для медичного співробітника, у зв'язку з
Зо можливістю випадкового уколу голкою. Таким чином, процедура введення та спосіб лікування з використанням препаратів ХАМКОМ та КАВСІСАМА є дуже складними та підходять тільки для лікування амбулаторних пацієнтів і не можуть бути здійснені пацієнтом самостійно в домашніх умовах.
Таким чином, існує необхідність у створенні нових фармацевтичних препаратів для лікування ГІЇ та БАС, які будуть більш зручними у використанні для пацієнта, зокрема для неамбулаторного лікування.
Задачею запропонованої корисної моделі є створення засобу для позаклінічного лікування захворювань центральної нервової системи, таких як ГІЇ та БАС, який є зручним для виконання пацієнтом, безпечним та ефективним.
Поставлена задача вирішується тим, що фармацевтичний препарат в дозованій формі для лікування захворювань центральної нервової системи, що містить едаравон та принаймні одну допоміжну речовину, згідно з корисною моделлю, має лікарську форму сублінгвальної таблетки та містить едаравон у кількості, достатній для забезпечення рівня максимальної концентрації едаравону в плазмі крові в діапазоні від 500 до 1550 нг/мл.
Фармацевтичний препарат як допоміжну речовину може містити принаймні один компонент, вибраний з ряду: наповнювач, дезінтегрант, ковзний агент, змащувальний агент, підсолоджувач, смакова добавка.
Фармацевтичний препарат містить едаравон, манітол, натрію сахарин, кросповідон, силіцію діоксид, магнію стеарат, смакову добавку, при наступному співвідношенні компонентів, в мас. 9о: едаравон 12-38 манітол 30-88 натрію сахарин 4-11 кросповідон 2-8 силіцію діоксид 0,4-1,3 магнію стеарат 0,4-1,3 смакова добавка 0,8-2,5.
Фармацевтичний препарат містить едаравон, манітол, натрію сахарин, кросповідон, силіцію діоксид, магнію стеарат, смакову добавку, при наступному співвідношенні компонентів, в мас. 9о:
едаравон 20-35 манітол 40-70 натрію сахарин 7-10 кросповідон 4-7 силіцію діоксид 0,7-1 магнію стеарат 0,7-1 смакова добавка 0,8-1,2.
Фармацевтичний препарат містить едаравон, манітол, натрію сахарин, кросповідон, силіцію діоксид, магнію стеарат, смакову добавку, при наступному співвідношенні компонентів, в мас. 9о: едаравон 25 манітол 58,33 натрію сахарин 8,34 кросповідон 5 силіцію діоксид 0,83 магнію стеарат 0,83 смакова добавка 1,67.
Фармацевтичний препарат містить 30 мг едаравону в одній дозованій формі.
Захворюванням центральної нервової системи є гострий ішемічний інсульт.
Захворюванням центральної нервової системи є бічний аміотрофічний склероз.
Фармацевтичний препарат в формі сублінгвальної таблетки за запропонованою корисною моделлю одержують наступним чином.
Приклад 1
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 180 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 200 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 60 кг, кросповідоном масою 30 кг, манітолом масою 560 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 6 кг, манітол масою 560 кг, та смакову добавку масою 12 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 6 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад 2
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 225 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 200 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 75 кг, кросповідоном масою 45 кг, манітолом масою 500 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 9 кг, манітол масою 500 кг та смакову добавку масою 15 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 6 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад З
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 450 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 150 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 120 кг, кросповідоном масою 75 кг, манітолом масою 375 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 15 кг, манітол масою 375 кг та смакову добавку масою 24 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 15 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і
Зо змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4, у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад 4
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 375 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 125 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 125 кг, кросповідоном масою 75 кг, манітолом масою 375 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 12 кг, манітол масою 375 кг та смакову добавку масою 25 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 12 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 бо г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад 5
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 300 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 200 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 105 кг, кросповідоном масою 60 кг, манітолом масою 425 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 12 кг, манітол масою 425 кг та смакову добавку масою 20 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 12 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад 6
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Зо Етап 1) Порошок едаравону масою 450 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 120 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 135 кг, кросповідоном масою 90 кг, манітолом масою 315 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 17 кг, манітол масою 315 кг та смакову добавку масою 29 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 17 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад 7
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 525 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 150 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію 60 масою 150 кг, кросповідоном масою 105 кг, манітолом масою 250 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 18 кг, манітол масою 250 кг та смакову добавку масою 33 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 18 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Приклад 8
Сублінгвальну таблетку отримують наступним чином:
Етап 1) Порошок едаравону масою 570 кг просіюють до повного проходження крізь сито 100 меш.
Етап 2) Отриманий просіяний едаравон двічі просіюють разом з манітолом масою 50 кг до повного проходження крізь сито 60 меш.
Етап 3) Просіяну суміш, отриману на етапі 2, двічі просіюють разом з сахарином натрію масою 165 кг, кросповідоном масою 120 кг, манітолом масою 200 кг до повного проходження крізь сито 40 меш, після чого отриману просіяну суміш змішують у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 4) Колоїдний діоксид силіцію масою 20 кг, манітол масою 200 кг, та смакову добавку
Зо масою 38 кг двічі просіюють до повного проходження крізь сито 40 меш. Отриману просіяну суміш перемішують з просіяною та перемішаною сумішшю з етапу З у змішувачі протягом 20 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 5) Стеарат магнію масою 20 кг просіюють до повного проходження крізь сито 60 меш і змішують з просіяною та перемішаною сумішшю, отриманою на етапі 4 у змішувачі протягом 5 хвилин. Для змішування використовують будь-який змішувач, відомий в даній області техніки для змішування компонентів фармацевтичних препаратів.
Етап 6) Перемішану суміш, отриману на етапі 5 пресують в сублінгвальні таблетки з середньої масою однієї таблетки 120 мг 5 5 95 мас. та середньою масою партії 100 таблеток 120 г - 1 Фо мас.
Етап 7) Готові таблетки пакують з використанням блістерної машини по 10 таблеток в одному блістері.
Виготовлення фармацевтичного препарату в формі сублінгвальної таблетки можливе також іншими способами. Готові сублінгвальні таблетки можуть бути упаковані в фармацевтично прийнятне пакування - скляний або полімерний флакон, блістер та ін.
Спосіб використання фармацевтичного препарату в формі сублінгвальної таблетки для лікування ГІЇ здійснюють наступним чином.
Приклад 9
Пацієнт перевіряє інформацію стосовно фармацевтичного препарату - спосіб введення та дозування. Після цього пацієнт ретельно миє та висушує руки, бере контейнер, що містить фармацевтичний препарат, та приймає сидяче положення. Після цього пацієнт дістає із контейнера, що містить фармацевтичний препарат, одну сублінгвальну таблетку (одержана за
Прикладом 4), нахиляє голову вперед та поміщає сублінгвальну таблетку під язик на час до повного розсмоктування (до 5 хвилин). До повного розсмоктування пацієнт не має змінювати положення тіла та відкривати рот, щоб уникнути зміщення положення сублінгвальної таблетки під язиком. Після повного розсмоктування пацієнт ще 15 хвилин утримується від їжі та пиття.
Спосіб використання фармацевтичного препарату в формі сублінгвальної таблетки для лікування БАС здійснюють наступним чином.
Приклад 10
Пацієнт перевіряє інформацію стосовно фармацевтичного препарату - спосіб введення та дозування. Після цього пацієнт ретельно миє та висушує руки, бере контейнер, що містить фармацевтичний препарат, та приймає сидяче положення. Після цього пацієнт дістає із контейнера, що містить фармацевтичний препарат, одну сублінгвальну таблетку (одержана за
Прикладом 4), нахиляє голову вперед та поміщає сублінгвальну таблетку під язик на час до повного розсмоктування (до 5 хвилин). До повного розсмоктування пацієнт не має змінювати положення тіла та відкривати рот, щоб уникнути зміщення положення таблетки під язиком.
Після повного розсмоктування пацієнт ще 15 хвилин утримується від їжі та пиття.
Для обраних 24 партій сублінгвальних таблеток, одержаних за Прикладом 4 були проведені дослідження стабільності. Таблетки були запаковані в полімерні флакони по 20 таблеток у флаконі. Таблетки зберігались протягом 100 днів при температурах 40 та 60 "С відповідно, та відносній вологості повітря 60:25 95. Зразки відбирались на 10. 25, 50 та 100-й день дослідження.
Результати дослідження кожного зразка наведені у таблиці. Втрати АФІ едаравону розраховані в перерахунку на загальний вміст едаравону в кожній таблетці (30 мг в кожній таблетці, 25 95 мас.). Кожний досліджуваний зразок мав вигляд білої або майже білої таблетки.
Результати дослідження стабільності сублінгвальних таблеток за запропонованою корисною моделлю.
Таблиця повітря, "С Уо мас мас
Партія 1 1 лЛобдень/// | -:( 4-20 | 7 24775..ЮДЙ..ЮюЮК 09 ЗМ фН 1 лодень/// | 6077 | 7772495...ЙЮЙЙ....ююЮюЮКИИИИ02 .:(І партяг З 2одень | 60 | 24925 | (03 КМ 1 5бдень/// | -:( 60/77 24825.....|...:КЙ,ИЙ4 07 ЮщЮЄ:МКБЙ лобдень// | --/( (60 | 7772475 711
Партія З лЛобдень./// | -:( 40 | 248 щ | 08 1 лодень/// | 6077777 24925.....|..юЮьКЙ.їД.- ь-/фЯЙдГГ/:/( Ц/С 1 25день// | (60/77 24925.....|.7.юЮюЮК(.:;« 03 щ-
Партяє ГОбводеню | 60565156 249 | 04565651 лЛобдень/// | -:( 60 | 24825....-.|.:ККь:.:(/ 07 г щ
Партія 5 лЛобдень./// | -:( 40 | 248 щ | 08 1 лодень/// | 6077777 24925.....|..юЮьК,ф.ЙК(03 г ЖЗб 1 25день// | (60 | 24875..ЙДЦ.|.:ьК(К(Х 05
Партяб ГОводенк | 605.51 2485 1 5 0656565 лЛобдень/// | -:(( 607 24775..ЙЮЙ...ЮюЮюЮ0ЄС- // 09
Партія 7 лЛобдень./// | -:( 40 | 248 щ | 08 1 лодень/// | 6077777 24925.....|..юЮьК,ф.ЙК(03 г ЖЗб партяв З одень | 60 | 24875 | (05 КБ 1 5бдень/// | (60 | о 24875.....|..ЮСК,ІИ 05 щ лЛобдень/// | -:( 60 о24775...Ю....ЮюЮюЮсЄС- 09 щ К (сФІ партяє З 25день | 40 | 2485 | 06 К/
Продовження таблиці
І лодень/// | 60 | 7 2495..ЙЮЙДЦЙ. | .-.:К (КН; 03 ГщД |/ партяло 3 о5день 17711601 24925 | 108 1 5бдень/// | -:( 60/77 о 24825.....|...:К,, |.) 07 Й Й.:КМ. 1 лЛобдень// | -:( 60 | 2475 |:(«И 1СССу о-ви
Партія 11 5бдень./// | (40 2 | 2485 | 06 лЛобдень.// | -:( 40 | 248 | 08 1 лодень/// | 6077 | 77712495...ЙЮЙЙ....ююЄюЮюЮС 02.Й.:КЩ партяло (о о5день | 777107601..249.| 04.5 І 1 5бдень/// | (60 | 24875. ....|..:КК((. ЮО5 МБ
І лЛобдень.// | (60 | 77о/о24871777171108
Наведені вище результати досліджень стабільності показують, що всі відібрані зразки з партій 1-12 проявляють гарні показники стабільності та містять АФІ у кількості, достатній для ефективного прояву терапевтичної активності після зберігання при підвищених температурах протягом 100 днів.
Едаравон - хімічна речовина, що має терапевтичні властивості та є ефективною при лікуванні гострого ішемічного інсульту та бічного аміотрофічного склерозу. Механізм дії едаравону наразі невідомий, але теоретично може бути пов'язаний з антиоксидантними властивостями едаравону та його позитивною дії стосовно усунення негативних наслідків оксидативного стресу. Едаравон вводять в організм людини шляхом внутрішньовенної інфузії.
Відомими побічними ефектами від вживання едаравону, окрім індивідуальної гіперчутливості до
АФІ є: головний біль, запалення шкіри, виникнення синців, порушення ходи, екзема, проблеми з диханням, тощо. Побічні ефекти проявляються рідко.
Формулювання фармацевтичного препарату в формі сублінгвальної таблетки має свої особливості та труднощі.
По-перше, сублінгвальна таблетка має характеризуватись прийнятними органолептичними властивостями, щоб не викликати неприємних відчуттів у пацієнта при прийомі фармацевтичного препарату. Також потрібно враховувати, що, на відміну від пероральних препаратів, сублінгвальна таблетка знаходиться в роті пацієнта протягом значно довшого часу, ніж час, необхідний для ковтання перорального препарату. Фармацевтичний препарат в формі сублінгвальної таблетки може тривалий час (до 5 хвилин) контактувати зі смаковими рецепторами язика пацієнта, поки сублінгвальна таблетка повністю не розчиниться у роті.
Виходячи з цього, для сублінгвальної таблетки недостатньо забезпечити покриття приємного смаку, а необхідно, щоб смакові властивості сублінгвальної таблетки були однаково гарними на поверхні та всередині таблетки. Таким чином, виникає необхідність у використанні великої кількості смакових добавок (зокрема підсолоджувачів).
Ще однією проблемою є формування сублінгвальної таблетки таким чином, щоб вона не була занадто крихкою та була зручною у використанні, а також транспортуванні та зберіганні.
Заявником запропоноване вирішення вказаних задач з використанням як наповнювача
Зо манітолу та допоміжних компонентів для формування таблетки: силіцію діоксиду та магнію стеарату. Манітол має солодкий смак та вносить вагомий вклад у загальні смакові якості препарату в усьому обсязі сублінгвальної таблетки. Додатково, манітол, магнію стеарат та силіцію діоксид підходять для сухого формування таблеток та дозволяють одержати сублінгвальні таблетки, які є достатньо твердими та здатні в необхідній мірі зберігати свою форму. Для надання більш вираженого смаку таблетки було використано додатковий підсолоджувач натрію сахарин та смакову добавку будь-якого придатного смаку (цитрусовий, фруктовий і т. д.).
Ще одним важливим показником сублінгвальної таблетки є швидкість її дезінтеграції (розпадання) у роті, та, відповідно, швидкість вивільнення АФІ. Гарний показник розпадання таблетки обумовлює швидке досягнення необхідної терапевтичної концентрації едаравону в крові та швидкий початок терапевтичної дії едаравону. З цією метою для формулювання заявленого фармацевтичного препарату було використано кросповідон. Використання кросповідону забезпечує, з одного боку, покращення поганого показника розчинності едаравону, а з іншого боку сприяє швидкому розпаданню таблетки та швидкому потраплянню едаравону в кров.
Для визначення основних фармакокінетичних показників фармацевтичного препарату за запропонованою корисною моделлю було проведено ряд клінічних досліджень. 1) Дослідження фармакокінетичних показників фармацевтичного препарату за запропонованою корисною моделлю у хворих на ГІЇ.
Було проведено двостороннє, перехресне рандомізоване дослідження за участі 10 добровольців чоловічої статі з гострим ішемічним інсультом. Добровольців було рандомізовано в групи по 5 чоловік, причому перша група один раз на добу отримувала по 30 мг едаравону сублінгвально з наступною інфузією 30 мг едаравону внутрішньовенно протягом 30 хвилин, а друга група один раз на добу отримувала 30 мг едаравону внутрішньовенно протягом 30 хвилин з наступним прийомом 30 мг едаравону сублінгвально. Період вимивання між двома послідовними дозуваннями становив 24 години. Період лікування становив 14 днів.
За кожен період дозування послідовно відібрали б зразків крові. Біодоступність сублінгвальної таблетки едаравону оцінювали за допомогою аналізу біодоступності.
Переносимість лікування оцінювали протягом всього періоду лікування. Під час дослідження у жодного пацієнта не спостерігалися побічні ефекти від лікуванням едаравоном.
Профіль "концентрація в плазмі - час" для сублінгвальної таблетки є аналогічним профілю для внутрішньовенної інфузії. Середнє значення максимальної концентрації Стах становить 888 нг/мл, а середнє значення максимального часу Ттах досягнення Стах 0,875 год., що є статистично достовірно довше на 0,5 год. порівняно з внутрішньовенним введенням. Стах при сублінгвальному введенні едаравону становить 88,92 95 (90 95 ДІ, 73,22 95 - 96,18 95) від Стах при внутрішньовенному введенні едаравону (90 905 ДІ, 86,81 Фо-97,39 Фо).
Біодоступність сублінгвальної таблетки едаравону становить 91,94 95. Стах при сублінгвальному введенні була менше на приблизно 17 95, а Ттах було статистично достовірно довше. 2) Дослідження фармакокінетичних показників фармацевтичного препарату за запропонованою корисною моделлю у хворих на БАС.
Було проведено двостороннє, перехресне рандомізоване дослідження за участі 10 добровольців чоловічої статі з бічним аміотрофічним склерозом. Добровольців було рандомізовано в групи по 5 чоловік, причому перша група один раз на добу отримувала по 30 мг
Зо едаравону сублінгвально з наступною інфузією 30 мг едаравону внутрішньовенно протягом 30 хвилин, а друга група один раз на добу отримувала 30 мг едаравону внутрішньовенно протягом хвилин з наступним прийомом 30 мг едаравону сублінгвально. Період вимивання між двома послідовними дозуваннями становив 24 години. Період лікування становив 14 днів.
За кожен період дозування послідовно відібрали б зразків крові. Біодоступність сублінгвальної таблетки едаравону оцінювали за допомогою аналізу біодоступності.
Переносимість лікування оцінювали протягом всього періоду лікування. Під час дослідження у жодного пацієнта не спостерігалися побічні ефекти від лікуванням едаравоном.
Профіль "концентрація в плазмі - час" для сублінгвальної таблетки є аналогічним профілю для внутрішньовенної інфузії. Середнє значення максимальної концентрації Стах становить 1040 нг/мл, а середнє значення максимального часу Ттах досягнення Стах 1,075 год., що є статистично достовірно довше на 0,7 год. порівняно з внутрішньовенним введенням. Стах при сублінгвальному введенні едаравону становить 88,9 95 (90 95 ДІ, 73,2 95 - 96,2 95) від Стах при внутрішньовенному введенні едаравону (90 9о ДІ, 86,8 95 - 97,4 95).
Біодоступність сублінгвальної таблетки едаравону становить 91,995. Стах при сублінгвальному введенні була менше на приблизно 17 95, а Ттах було статистично достовірно довше.
Підсумовуючи дані досліджень, можна зробити висновок, що фармацевтичний препарат за запропонованою корисною моделлю для лікування захворювань центральної нервової системи, таких як ПІІ та БАС з використанням едаравону саме в формі сублінгвальної таблетки має ряд переваг у порівнянні з відомими препаратами для лікування ГІЇ та БАС. 1. Зручність.
Однією з найважливіших переваг препарату за запропонованою корисною моделлю є зручність його використання. Запропонований фармацевтичний препарат в формі сублінгвальних таблеток для лікування захворювань центральної нервової системи, таких як ГІЇ та БАС, підходить не тільки для амбулаторних пацієнтів, а і для пацієнтів, які проходять лікування в позалікарняному режимі. Більш того, впровадження препарату за запропонованою корисною моделлю для лікування захворювань центральної нервової системи, таких як Гі! та
БАС, дозволить збільшити кількість пацієнтів, які зможуть перейти на позалікарняне лікування у зв'язку з відсутністю необхідності щоденно проходити процедуру внутрішньовенної інфузії.
Препарат за запропонованою корисною моделлю для лікування захворювань центральної нервової системи, таких як ГІ! та БАС, також підходить для пацієнтів, які у зв'язку з розвитком хвороби або з інших причин мають труднощі з проковтуванням твердих лікарських форм та не можуть приймати пероральні препарати.
Окрім явного спрощення процесу лікування за рахунок зменшення кількості етапів способу лікування та вилучення необхідності спеціального медичного обслуговування та обладнання, заявлений препарат є також більш економічно вигідним у зв'язку з тим, що зменшує витрати часу медичного співробітника (на здійснення процедури внутрішньовенної інфузії), самого пацієнта (перебування на амбулаторному лікуванні в лікарні або час підготовки та проведення процедури внутрішньовенної інфузії та час на дорогу до/з лікарні), та час людей, що доглядають пацієнта, у випадку, якщо пацієнт потребує додаткового догляду.
Отже, окрім інших позитивних факторів, перерахованих вище, спрощення процедури прийому фармацевтичного препарату безпосередньо впливає на стан пацієнта та покращує його рівень та якість життя. 2. Більш швидкий початок дії.
Процедура проведення внутрішньовенної інфузії не є швидкою та займає близько однієї години. Таким чином, максимальна концентрація едаравону в крові може бути досягнена тільки після завершення внутрішньовенної інфузії, коли організм пацієнта отримав весь обсяг фармацевтичного препарату. На практиці час досягнення максимальної концентрації едаравону в крові складає приблизно 75 хвилин після початку інфузії.
Використання саме сублінгвальної таблетки дозволяє значно зменшити час дії АФфіІ та досягти ефективної терапевтичної концентрації вже через півгодини після початку прийому фармацевтичного препарату. Сублінгвальна таблетка за запропонованою корисною моделлю швидко розчиняється у роті пацієнта (до 5 хвилин). За цей час едаравон вступає в контакт зі слизовою оболонкою під язиком та шляхом адсорбції великою кількістю капілярів, які розташовані в цій області, напряму потрапляє в русло венозного кровообігу. Таким чином, повна доза АФІ значно швидше потрапляє в кров та дозволяє досягти необхідної терапевтично ефективної концентрації для прояву позитивного лікувального ефекту. 3. Ефективність.
Зо Використання фармацевтичного препарату в формі сублінгвальної таблетки дозволяє швидко досягти терапевтично ефективної концентрації едаравону в крові та, відповідно, швидко досягти бажаного терапевтичного ефекту у пацієнта, що призводить до більш швидкого полегшення симптомів та покращення рівня та якості життя пацієнта.
Ще одним позитивним чинником саме сублінгвальної форми є уникнення втрат АФІ, які бувають при введенні пероральним шляхом. Пресистемний метаболізм, який відбувається у шлунку та/або печінці пацієнта, може призвести до того, що кількість АФІ, що потрапляє в кров, буде значно меншою, ніж при інфузійному або сублінгвальному способах введення. Таким чином, досягнений терапевтичний ефект буде значно меншим від очікуваного або зовсім відсутнім.
Окрім цього, едаравон практично не розчиняється у воді, отже, має погане значення показника біодоступності при пероральному введенні, тому безпосереднє потрапляння АФІ в кров є найкращим варіантом з точки зору ефективності лікування. 4. Безпека.
Окрім індивідуальної чутливості до самої хімічної речовини, побічні ефекти від прийому едаравону є рідкими. Зміна способу введення едаравону в організм пацієнта дозволяє уникнути інвазивного втручання в організм та пов'язаних з цим ризиків, таких як потрапляння в організм пацієнта інфекції через місце проколу та активного розвитку цієї інфекції в організмі пацієнта, який має імунітет, послаблений поточною хворобою (ГІЇ або БАС). Ще однією перевагою є безпека медичного співробітника, який здійснює велику кількість інфузійних процедур (у зв'язку з тим, що лікування пацієнта не припиняється і потребує прийому едаравону за встановленим курсом щоденно). Здійснення медичних процедур з гострими медичними пристроями, такими як ін'єкційні голки, має ризики випадкового уколу співробітником і пов'язаних негативних наслідків такого уколу. 5. Стабільність.
Сублінгвальна таблетка є більш стабільною, ніж інфузійний розчин едаравону. Едаравон погано розчиняється у воді, тому розчин не є стабільним та не може зберігатись довго.
Зберігання едаравону в формі інфузійного розчину потребує додаткових мір безпеки, таких як внесення до пакування додатково поглинача кисню та індикатора кисню, для можливості візуального контролю якості фармацевтичного препарату перед його введенням.
Додатково, значно спрощується процес транспортування та зберігання фармацевтичного препарату для лікування захворювань центральної нервової системи, зокрема ГІЇ та БАС. З одного боку, таблетки займають менше місця, ніж пакети з інфузійними розчинами. тому їх легше та вигідніше зберігати в складських приміщеннях або перевозити в транспортних засобах. А з іншого боку, пакети з інфузійними розчинами легше можуть бути пошкодженими та в результаті підпасти під шкідливий вплив зовнішнього середовища, до повної неможливості використання пакету з фармацевтичним препаратом.
Таким чином, використання фармацевтичного препарату за запропонованою корисною моделлю для лікування захворювань центральної нервової системи, зокрема Гі! та БАС, дозволяє досягти наступного технічного результату: зручність застосування без необхідності залучання спеціального медичного персоналу, медичного обладнання та витрат часу для здійснення довготривалої інфузії, ефективність для лікування захворювань центральної нервової системи, зокрема ГІ та БАС не тільки у амбулаторних пацієнтів, а і в умовах самостійного прийому пацієнтом, більш швидкий початок дії АФІ, гарні показниками біодоступності АФІ (досягнення концентрації едаравону в плазмі крові мінімум на рівні від 500 до 1550 нг/мл), і сублінгвальна таблетка характеризується прийнятними органолептичними показниками, показниками твердості, крихкості, розпадання та вивільнення едаравону та є стабільною при зберіганні.
Наведені приклади здійснення запропонованої корисної моделі жодним чином не обмежують її обсяг та вказані для роз'яснення її суті.

Claims (8)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Фармацевтичний препарат в дозованій формі для лікування захворювань центральної нервової системи, що містить едаравон та принаймні одну допоміжну речовину, який відрізняється тим, що має лікарську форму сублінгвальної таблетки та містить едаравон у кількості, достатній для забезпечення рівня максимальної концентрації едаравону в плазмі крові пацієнта в діапазоні від 500 до 1550 нг/мл.
2. Фармацевтичний препарат за п. 1, який відрізняється тим, що як допоміжну речовину містить принаймні один компонент, вибраний з ряду: наповнювач, дезінтегрант, ковзний агент, змащувальний агент, підсолоджувач, смакова добавка.
3. Фармацевтичний препарат за будь-яким з пп. 1-2, який відрізняється тим, що містить едаравон, манітол, натрію сахарин, кросповідон, силіцію діоксид, магнію стеарат, смакову добавку, при наступному співвідношенні компонентів, в мас. 9: едаравон 12-38 манітол 30-88 натрію сахарин 4-11 кросповідон 2-8 силіцію діоксид 0,4-1,3 магнію стеарат 0,4-1,3 смакова добавка 0,8-2,5.
4. Фармацевтичний препарат за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що містить едаравон, манітол, натрію сахарин, кросповідон, силіцію діоксид, магнію стеарат, смакову добавку, при наступному співвідношенні компонентів, в мас. 9: едаравон 20-35 манітол 40-70 натрію сахарин 7-10 кросповідон 4-7 силіцію діоксид 0,7-1 магнію стеарат 0,7-1 смакова добавка 0,8-1,2.
5. Фармацевтичний препарат за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що містить едаравон, манітол, натрію сахарин, кросповідон, силіцію діоксид, магнію стеарат, смакову добавку, при наступному співвідношенні компонентів, в мас. 9: едаравон 25 манітол 58,33 натрію сахарин 8,34 кросповідон 5 силіцію діоксид 0,83 магнію стеарат 0,83 смакова добавка 1,67.
6. Фармацевтичний препарат за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що містить 30 мг едаравону в одній дозованій формі.
7. Фармацевтичний препарат за будь-яким 3 пп. 1-6, який відрізняється тим, що захворюванням центральної нервової системи є гострий ішемічний інсульт.
8. Фармацевтичний препарат за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що захворюванням центральної нервової системи є бічний аміотрофічний склероз.
UAU202000664U 2020-02-04 2020-02-04 Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи UA142573U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202000664U UA142573U (uk) 2020-02-04 2020-02-04 Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202000664U UA142573U (uk) 2020-02-04 2020-02-04 Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA142573U true UA142573U (uk) 2020-06-10

Family

ID=71118656

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202000664U UA142573U (uk) 2020-02-04 2020-02-04 Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA142573U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Watkins Facial sweating after food: a new sign of diabetic autonomic neuropathy
TWI486161B (zh) 含那若松(naloxone)的鼻內藥物劑型
JP2004507486A (ja) 経皮的製剤送達用組成物
Ball et al. Dilute proparacaine for the management of acute corneal injuries in the emergency department
CN102204904A (zh) 左旋奥拉西坦在制备预防或治疗认知功能障碍药物中的应用
Fowler et al. Accidental digitalis intoxication in children
Bluntschli, HJ*** & Goetz The effect of a new sympathicolytic drug (dihydroergocornine) on the blood-pressure with special reference to hypertension
UA142573U (uk) Фармацевтичний препарат для лікування захворювань центральної нервової системи
Smith et al. Use of citrated calcium carbimide (Temposil) in treatment of chronic alcoholism
DiGiacomo Toxic effect of stramonium simulating LSD trip
UA142574U (uk) Спосіб лікування захворювань центральної нервової системи
AU710937B2 (en) Remedies for anxiety neurosis
Davies et al. A pilot study of orally administered Δ1-trans-tetrahydrocannabinol in the management of patients undergoing radiotherapy for carcinoma of the bronchus
Roussounis Benign intracranial hypertension after withdrawal of topical steriods in an infant.
KR20220003541A (ko) 신생아 오피오이드 금단 증후군 치료를 위한 방법
CN111388468A (zh) 酮咯酸氨丁三醇在制备治疗精神类疾病药物中的用途
CN105935443A (zh) 一种治疗糖尿病性白内障的药物组合物
Thomas et al. Cardiac arrhythmia during outpatient dental anaesthesia: the advantages of a controlled ventilation technique
CN110693882A (zh) 一种舌下用药物组合物
US20200368272A1 (en) Composition for ameliorating post-cerebral stroke sequela
CN109172600B (zh) 一种药物组合物及其用途
CN100431532C (zh) 一种由灯盏花素和冰片组成的复方注射制剂及其制备方法
Furman et al. Use of Cholinergic Drugs in Paroxysmal Supraventricular Tachycardia: Serious Untoward Reactions and Fatality from Treatment with Methacholine and Neostigmine
JPH04159224A (ja) ヒトの糖尿病性知覚障害および末梢神経障害の治療剤
RU2330680C2 (ru) Инъекционная лекарственная форма для лечения острого инсульта, способ ее изготовления и применение