UA127903C2 - Система передачі рідини в обертовій будові - Google Patents

Система передачі рідини в обертовій будові Download PDF

Info

Publication number
UA127903C2
UA127903C2 UAA202102249A UAA202102249A UA127903C2 UA 127903 C2 UA127903 C2 UA 127903C2 UA A202102249 A UAA202102249 A UA A202102249A UA A202102249 A UAA202102249 A UA A202102249A UA 127903 C2 UA127903 C2 UA 127903C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
pipeline
liquid
buffer
core
sealing
Prior art date
Application number
UAA202102249A
Other languages
English (en)
Inventor
Лоренцо Мерколіні
Лоренцо Мерколини
Original Assignee
Лм Тек С.Р.Л.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Лм Тек С.Р.Л. filed Critical Лм Тек С.Р.Л.
Publication of UA127903C2 publication Critical patent/UA127903C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E04BUILDING
    • E04BGENERAL BUILDING CONSTRUCTIONS; WALLS, e.g. PARTITIONS; ROOFS; FLOORS; CEILINGS; INSULATION OR OTHER PROTECTION OF BUILDINGS
    • E04B1/00Constructions in general; Structures which are not restricted either to walls, e.g. partitions, or floors or ceilings or roofs
    • E04B1/343Structures characterised by movable, separable, or collapsible parts, e.g. for transport
    • E04B1/346Rotary buildings; Buildings with rotary units, e.g. rooms
    • E04B1/3465Rotary buildings; Buildings with rotary units, e.g. rooms with adapted utilities connections, e.g. for water or electricity

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Architecture (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Electromagnetism (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Sink And Installation For Waste Water (AREA)
  • Buildings Adapted To Withstand Abnormal External Influences (AREA)
  • Joints Allowing Movement (AREA)
  • Nozzles (AREA)
  • Control Of Non-Electrical Variables (AREA)
  • Domestic Plumbing Installations (AREA)

Abstract

Система (1) передачі рідин між нерухомим осердям (2) і обертовим поверхом (3) будови (4) містить кільцевої буферний трубопровід (6), що має кільцеву нижню трубопровідну частину (7) і верхню трубопровідну частину (8), яка розташована зверху в сполученні з можливістю передачі рідини з нижньою трубопровідною частиною (7) і знаходиться в ковзному з'єднанні з нижньою трубопровідною частиною (7) через щонайменше один з'єднувальний елемент (9), що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу (6), причому нижня трубопровідна частина (7) і верхня трубопровідна частина (8) прикріплені до нерухомого осердя (2) і обертового поверху (3), відповідно, або навпаки, таким чином, що при обертанні поверху (3) по відношенню до осердя (2) нижня і верхня трубопровідні частини (7, 8) обертаються одна відносно одної.

Description

Область техніки даного винаходу
Даний винахід відноситься до системи передачі рідин, наприклад, чистої води і стічної води, між нерухомим осердям і обертовим поверхом будови, причому вказаний обертовий поверх утворений по окружності та обертається по відношенню до зазначеного нерухомого осердя. В решті частини цього документа термін "рідина" слід тлумачити як будь-яка рідка або напіврідка речовина, для якої необхідна зазначена передача, за винятком термінів "рідинне ущільнення", "ущільнювальна рідина" і "промивна рідина", значення яких роз'яснені в описі.
Рівень техніки даного винаходу
Можливість забезпечення бажаного виду з квартирного або готельного приміщення визначає його ринкову привабливість і економічну цінність. Крім того, можливість зміни зовнішнього вигляду і форми може значно збільшувати привабливість житлової та/або комерційної будови (наприклад, готелю або будинку для конференцій) для потенційних клієнтів іабо інвесторів. Крім того, можливість переміщення окремих поверхів багатоповерхового будинку з метою зміни їх положення (наприклад, для розташування на сонячній або тіньовій стороні) або їхнього доступу до зовнішньої інфраструктури може знадобитися для економії енергії або для задоволення спеціальних умов цивільного, промислового або військового будівництва.
Відомі приклади обертових будов являють собою спостережні вежі та ресторани, які часто займають лише один поверх або знаходяться на верхньому поверсі, і обертові установки яких забезпечують можливість зміни огляду для користувачів. Приклади таких конструкцій представлені, зокрема, в документах 53905166, 56742308 ії 05841468.
Наступні приклади обертових будов являють собою багатоповерхові багатоквартирні будівлі або готелі з можливістю вибірного огляду на 360" та індивідуальним або незалежним обертанням окремих поверхів. Приклади таких будівель описані, зокрема, в документах 052009/205264А1 і 052006/0248808А1.
Відомі багатоповерхові обертові будови мають деякі загальні недоліки і критичні аспекти, які вносять свій внесок у високу вартість будівництва та експлуатації, а також перешкоджають їх повністю надійній експлуатації та приймання з боку інвесторів. Один із зазначених критичних аспектів є забезпечення розподілу і передачі послуг, таких як передача електроенергії,
Зо інформації, чистої води, стічної води тощо, між нерухомими опорними конструкціями і обертовими поверхами. Інший критичний аспект являє собою забезпечення структурної надійності та безпеки обертової опори і здатності обертання поверхів протягом терміну експлуатації будови, який становить кілька десятиріч.
Хоча існують відомі способи забезпечення надійної передачі електричних та інших сигналів між елементами, що знаходяться в русі по відношенню один до одного (в основному, із застосуванням технологій, які присутні в поїздах, телескопах, рульових колесах тощо), і хоча в одночасно розглянутій патентній заявці автором описаний ефективний спосіб забезпечення зазначеної надійності конструкції, в цьому винаході описаний надійний і ефективний спосіб, що дозволяє забезпечувати розподіл і передачу чистої води і стічної води між елементами, що знаходяться в русі по відношенню один до одного.
У попередніх описах таких систем передачі рідин присутні ущільнювальні пристрої на з'єднувальних елементах між нерухомими і обертовими частинами, однак фактично відсутній опис конструкції та конфігурації ущільнювальних елементів або визначення ущільнювальних елементів як механічних ущільнень, непроникних для текучого середовища і таких, що витримують тиск текучого середовища. Як правило, автор даного винаходу вважає, що головний недолік полягає в тому, що в описі відсутні конкретні подробиці по відношенню до природи ущільнювального елементу, тому що відповідний ущільнювальний елемент має вирішальне значення для правильного функціонування системи передачі рідини у випадку даного вельми конкретного застосування. Зокрема, за рядом причин механічні ущільнення не виконані з можливістю герметизації систем передачі рідин у випадку великої кількості поверхів, незалежно закріплених на консолі осердя, діаметр якого становить, наприклад, 20 метрів. По- перше, з огляду на значну довжину з'єднувального елемента (що складає більш ніж 60 метрів по периметру осердя), непроникні для текучих середовищ механічні ущільнення будуть виробляти надмірне тертя, що призводить до неприйнятно високого енергоспоживання для забезпечення обертання поверху по відношенню до осердя. По-друге, дуже довгі механічні ущільнення можуть створювати явища переривчастого ковзання після початкового руху поверху, в результаті чого мешканці будови будуть відчувати неприємне відчуття зміни швидкості. По-третє, утримання непроникних для текучих середовищ механічних ущільнень зазвичай являє собою досить складну задачу, тому що вони не можуть бути замінені повністю бо внаслідок профілю поверхів. Вони повинні розтягуватися приблизно в два рази по відношенню до свого діаметру, прокочуватися вертикально зовні будови та встановлюватися на місці на правильній висоті, причому жодна з цих вимог не являє собою здійсненну умову. В разі пошкодження, зрозуміло, пошкоджені секції механічного ущільнення повинні бути видалені, і нові секції механічного ущільнення повинні бути приварені на залишене механічне ущільнення, таким чином, надаючи йому нерівномірну якість по його окружності, що, в кінцевому рахунку, погіршує його ущільнювальну здатність при тривалій експлуатації. Крім того, ремонт такого механічного ущільнення призводить до неприйнятно тривалим простоїв, протягом яких мешканці будинку не можуть користуватися безперервною передачею рідин.
У документі МО2007/148192 описана тороїдальна труба, прикріплена до нерухомого осердя і така, що має часткове відкриття по всьому периметру. Це перешкоджає можливості отримання значно ефективнішої вертикально орієнтованої нерухомої труби, вставленої і взаємодіючої з самоущільнювальною щіткою, тип якої буде описаний в поєднанні з варіантом здійснення системи передачі чистої води відповідно до даного винаходу.
У документі УМО2007/148192 також описана труба, прикріплена до обертового поверху і герметично приєднана до отвору в тороїдальній нерухомій трубі. Це перешкоджає можливості розташування ущільнювального або з'єднувального елемента в області, віддаленій від точки, де відбувається обмін рідин між нерухомою частиною і обертовою частиною будови. В результаті близькості і безпосереднього контакту герметизуючого механічного ущільнення і рідини, що передається, може відбуватися корозія механічного ущільнення і погіршуватися водонепроникність механічного ущільнення.
Як стає очевидним з наступного опису даного винаходу, виявляється значно ефективнішим, коли герметизуючий або з'єднувальний елемент знаходиться на відстані від точки обміну рідин і від обмінюваної рідини, переважно займаючи більш високе положення по вертикалі, ніж рівень рідини, в результаті чого значно зменшується ризик протікання, що представляє собою основну ознаку даного винаходу.
У документі ЛО2007/148192 показано на фігурах, наприклад, на фіг. 13, що ущільнювальний елемент являє собою механічне ущільнення, що має всі зазначені недоліки механічного ущільнення.
У документі УМО2007/148192 також описані прикріплені і рухливі труби, що знаходяться одна
Зо з одною в ковзному з'єднанні, яке може являти собою дуже крихку конструкцію, особливо в надзвичайних ситуаціях, таких як землетруси. Як стає очевидним з наступного опису винаходу, елементи, що знаходяться у відносному русі по відношенню один до одного, не обов'язково повинні мати таку конфігурацію, в якій один з них знаходиться всередині іншого.
В документі УМО2007/148192 також описано рішення, в якому передбачено багато з'єднувальних елементів між нерухомими і обертовими частинами будови, які знаходяться в заданих положеннях для обміну рідин тільки в зазначених заданих положеннях. Таким чином, поверх припиняє своє обертання в положеннях, що забезпечують автоматичне створення з'єднань для обміну рідин. По-перше, для таких автоматично створюваних з'єднань обов'язково потрібні додаткові витрати енергії, а також високі рівні обслуговування. По-друге, якщо обертання поверху несподівано припиняється, наприклад, внаслідок несправності загальних пристроїв, що забезпечують обертання, наприклад, електричних двигунів, то з'єднувальні пристрої можуть перебувати у взаємній невідповідності, що, таким чином, перешкоджає будь- якій передачі рідини. Така конструкція навряд чи буде відповідати протипожежним вимогам, не кажучи вже про зручність мешканців.
Нарешті, в документі МО2007/148192 описана система, що містить приєднані до осердя гнучкі труби, у яких "зовнішні кінці" (наприклад, їх сопла) рухаються за допомогою моторів по окружних рейках, щоб перебувати у відповідності з точкою з'єднання, через яке може відбуватися обмін рідин. Коли гнучка труба стає повністю розтягнутою внаслідок обертання точки з'єднання, вона від'єднується від обертового поверху, в той час як інші такі гнучкі труби, приєднані до того ж обертового поверху, забезпечують здатність безперервного обміну рідин.
Для зазначеного постійного руху, з'єднання і від'єднання "зовнішніх кінців" гнучкої труби потрібні додаткові витрати енергії, а також високі рівні обслуговування, що, таким чином, робить їх енергетично неефективними і схильними до несправності. Крім того, для таких високоточних механізмів потрібно безперебійне функціонування як апаратного забезпечення, так і відповідного програмного забезпечення, тому що будь-яка несправність, навіть вельми короткочасна, може потенційно створювати протікання, втрати або потоки будь-якого типу рідини (наприклад, стічної води).
У документі 05710772582 описаний пристрій, який містить шарнірні з'єднання, для обслуговування (газопостачання і водопостачання) обертової будови, що обертається навколо 60 центральної осі. Для описаної системи передачі чистої води обов'язково потрібно, щоб вода постійно перебувала під тиском, який здійснює небажаний вплив на ущільнювальні елементи, як описано вище. Відповідно до першого варіанту здійснення, проіїлюстрованого на фіг. 1-8 документа О5710772582, передбачений горизонтальний обмін рідин через багато камер, в той час як згідно з другим варіантом здійснення, проілюстрованим на фіг. 10-13 документа
О5710772582, передбачений вертикальний обмін рідин через багато камер, концепція яких, в загальному, є аналогічною концепції першого варіанту здійснення. Хоча другий варіант здійснення здається більш ефективним, тому що він зменшує ризик змішування рідин в разі несправності ущільнювального елементу, відповідно до обох варіантів здійснення потрібні механічні ущільнення для герметизації камер, що представляє собою неефективне рішення за вказаними вище міркуваннями. Крім того, згідно з документом ОШ5710772582 потрібні камери датчиків між кожною парою сусідніх передавальних камер для рідин з метою виявлення можливих витоків. В даному винаході описано застосування датчиків для запобігання будь- якого витоку замість виявлення витоку негайно після його виникнення, що представляє собою більш раціональний та ефективний підхід.
У документі ОЗ710772582 описана система, в якій чиста вода і стічна вода передаються дуже близько одна до одної, і їх, можливо, розділяє тільки механічне ущільнення. Випадкове пошкодження механічного ущільнення внаслідок тертя може призводити до неприємних наслідків для мешкаючих в будівлі споживачів чистої води. У даному винаході описана система, в якій елементи для передачі чистої води і стічної води являють собою самостійні пристрої, які займають різні положення по відношенню до обертового поверху, що, таким чином, усуває будь-який ризик змішування чистої води і стічної води.
Коротке розкриття даного винаходу
В даному винаході описані значно ефективніші розчини передачі рідин з нерухомих частин будови в обертові частини будов і навпаки, ніж будь-яке з рішень, описаних в документах попереднього рівня техніки.
Задача даного винаходу зосереджена на запобіганні, а не виявленні витоку і пошкоджень в системі.
Даний винахід значно зменшує ризик того, що рідини, які передаються, можуть витікати, не кажучи про те, щоб вони могли змішуватися, і в результаті цього ефективно забезпечується неможливість такої події, за винятком катастрофічних обставин.
Основне досягнення цього винаходу полягає в тому, щоб забезпечувати, між трубопроводом, який подає чисту воду в нерухомій частині будови, і трубопроводом, що приймає чисту воду в обертовій частині будови, буферний простір у сполученні з повітрям при атмосферному тиску, і в результаті цього вода підтримується при атмосферному тиску протягом її передачі з нерухомої частини будови в обертову частину будови.
Аналогічним чином, між трубопроводом, який подає стічну воду в обертову частину будови, і трубопроводом, який приймає стічну воду в нерухомій частини будови, існує буферний простір в сполученні з повітрям при атмосферному тиску, і в результаті цього стічна вода, що передається, підтримується при атмосферному тиску. Як для чистої води, так і для стічної води, або для інших рідин, передача яких може знадобитися, мета буферного простору при атмосферному тиску повітря полягає в тому, щоб існувала можливість відділення, наприклад, на вертикальну відстань, рідини, що передається, від області з'єднувального елемента між нерухомою і обертовою частинами будови, щоб, таким чином, виключити необхідність непроникних і стійких до тиску механічних ущільнень, зменшити опір тертю, отже, зменшити енергію, необхідну для здійснення обертання, і значно зменшити ризик витоку.
По відношенню до чистої води деякі рішення попереднього рівня техніки можуть бути здійснені тільки в тому випадку, якщо вода постійно знаходиться під тиском, хоча ця вимога не була зазначена певним чином. Буфер з повітрям при атмосферному тиску усуває це обмеження, і в результаті цього значно зменшується ризик витоку, як зазначено вище. По відношенню до стічної води автору винаходу невідомі будь-які документи попереднього рівня техніки, що забезпечують надійний і ефективний спосіб видалення так званих побутових господарських і фекальних стічних вод, що, навпаки, являє собою наступну задачу винаходу.
Зазначені вище та інші аспекти і переваги даного винаходу повинні ставати очевидними зі супроводжуючих фігур і відповідного опису, де проілюстровані варіанти здійснення даного винаходу, і, разом з представленим вище загальним описом винаходу, а також з представленим нижче докладним описом варіантів здійснення вони служать для роз'яснення принципів винаходу.
Короткий опис фігур
У числі супроводжуючих фігур, які представляють приблизні необмежувальні варіанти 60 здійснення даного винаходу:
на фіг. 1 представлено зображення зверху буферного трубопроводу системи передачі рідини згідно з варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. 2 представлено зображення знизу буферного трубопроводу системи передачі рідини згідно з варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. З представлено перспективне зображення буферного трубопроводу системи передачі рідини згідно з варіантом здійснення даного винаходу; на фіг 4А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. 3, де буферний трубопровід має практично прямокутну форму; на фіг. 48 і 4С представлені вертикальні зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. 3, де буферний трубопровід має альтернативні форми; на фіг. 40 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. З, де верхня трубопровідна частина утворена як продовження осердя; на фіг 5 представлено перспективне зображення буферного трубопроводу системи передачі рідини згідно з наступним варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. б представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. 5, що представляє область з'єднувального елемента між нижньою трубопровідною частиною і верхньою трубопровідною частиною, яка відкривається тільки в секції, яку в даний час приймає верхня трубопровідна частина (вертикальна труба); на фіг. 7 представлено деталь буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. б, де область з'єднувального елемента між нижньою трубопровідною частиною і верхньою трубопровідною частиною закрита уздовж секції яку в даний час не приймає верхня трубопровідна частина; на фіг. 8 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу бічної нижньої частини буферного трубопроводу згідно з варіантом здійснення; на фіг. 9 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. 3, в місці розташування впускного патрубка для рідини; на фіг. 10 представлено схематичне вертикальне зображення поперечного перерізу
Зо буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. З, в місці розташування випускного патрубка для рідини, з якого рідина направляється в насос, який може потім подавати її при експлуатаційному тиску, наприклад, у випадку побутової питної води; на фіг. 11 представлено схематичне вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. З, в місці розташування випускного патрубка для рідини, де під дією сили тяжіння стікає рідина, наприклад, побутова стічна вода; на фіг. 12 представлено схематичне вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. 3, з подвійною передавальною камерою, де під дією сили тяжіння окремо стікають дві рідини, наприклад, "побутова господарська" і "фекальна" стічна вода; на фіг. 13 представлений схематично відносний рух між обертовою і нерухомою буферною трубопровідною частинами в системі передачі рідини між нерухомим осердям і обертовим поверхом будови; на фіг. 14 представлені зображення поперечного перерізу герметизованої щіткою/ покритої/закритої областей з'єднувального елемента між верхньою і нижньою буферними трубопровідними частинами згідно з варіантами здійснення даного винаходу; на фіг. 15 представлені зображення поперечного перерізу області рідинного ущільнення з'єднувальних елементів між верхньою і нижньою буферними трубопровідними частинами згідно з варіантами здійснення даного винаходу; на фіг. 16А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу рідинного ущільнення згідно з варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. 168 представлено перспективне зображення буферного трубопроводу, проілюстрованого на фіг. 16А; на фіг. 17А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу рідинного ущільнення у відповідності з наступним варіантом здійснення даного винаходу; на фіг 17В представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу рідинного ущільнення у відповідності з наступним варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. 18А представлено схематичне бічне зображення буферного трубопроводу змінної 60 висоти, переважно буферного трубопроводу стічної води, розташованого навколо нерухомого осердя будови, згідно зі зразковим варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. 188 представлено схематичне бічне зображення буферного трубопроводу змінної висоти, переважно буферного трубопроводу стічної води, розташованого навколо нерухомого осердя будови, згідно з наступним варіантом здійснення даного винаходу; на фіг. 19А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферного трубопроводу для передачі стічної води в трубопроводі згідно з варіантом здійснення, проілюстрованим на фіг. 17А, який розташований безпосередньо над буферним трубопроводом для передачі чистої води, в трубопроводі згідно з варіантом здійснення, проілюстрованим на фіг. 40; поверх, з якого випускається стічна вода через вказаний буферний трубопровід стічної води, розташовується безпосередньо над поверхом, на який надходить чиста вода через вказаний буферний трубопровід чистої води; на фіг. 198 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферних трубопроводів стічної води та чистої води, проілюстрованих на фіг. 19А, причому буферний трубопровід чистої води розташований на більшій радіальній відстані від осердя, ніж буферний трубопровід стічної води; на фіг. 19С представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферних трубопроводів стічної води та чистої води, проілюстрованих на фіг. 19А, причому буферний трубопровід чистої води розташований на меншій радіальній відстані від осердя, ніж буферний трубопровід стічної води; на фіг. 20А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферних трубопроводів стічної води та чистої води, проілюстрованих на фіг. 198, в одній з локально вищих точок передавальної камери стічної води; на фіг. 208 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу буферних трубопроводів стічної води та чистої води, проілюстрованих на фіг. 198, в одній з локально нижчих точок передавальної камери стічної води; на фіг. 21А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу видалення ущільнюючої рідини з рідинного ущільнення буферного трубопроводу за допомогою випуску з дна, наприклад, в точці мінімальної висоти дна жолоба рідинного ущільнення і поблизу точки максимальної висоти дна передавальної камери;
Зо на фіг. 2188 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу видалення ущільнюючої рідини з рідинного ущільнення буферного трубопроводу шляхом перетікання, наприклад, поблизу або в точці максимальної висоти дна передавальної камери; на фіг. 22А представлена схема потоку і випуску ущільнюючої рідини вздовж секції дна жолоба рідинного ущільнення змінної висоти і дна передавальної камери змінної висоти; на фіг. 228 представлена схема потоку і випуску ущільнюючої рідини вздовж секції дна передавальної камери змінної висоти в присутності секцій перетічної стінки рідинного ущільнення; на фіг. 23 представлено бічне зображення з'єднання буферного трубопроводу чистої води (типу, проілюстрованого на фіг. 3) між обертовим поверхом і нерухомим осердям обертової будови з буферним трубопроводом, розташованим під обертовим поверхом; на фіг. 24 представлено бічне зображення з'єднання буферного трубопроводу стічної води (типу, проілюстрованого на фіг. 3) між обертовим поверхом і нерухомим осердям обертової будови з буферним трубопроводом, розташованим під обертовим поверхом; на фіг. 25 представлено бічне зображення з'єднання буферного трубопроводу чистої води (типу, проілюстрованого на фіг. 3) між обертовим поверхом і нерухомим осердям обертової будови з буферним трубопроводом, розташованим над обертовим поверхом; на фіг. 26 представлено перспективне зображення з'єднання буферного трубопроводу чистої води (типу, проілюстрованого на фіг. 5) між обертовим поверхом і нерухомим осердям обертової будови з буферним трубопроводом, розташованим над обертовим поверхом; на фіг. 27 представлені вертикальні зображення поперечного перерізу зразкових варіантів здійснення з'єднання/від'єднання тягових штифтів/елементів між буферними трубопровідними частинами для мети забезпечення обслуговування підйому обертового поверху; на фіг. 28 представлено схематичне вертикальне зображення поперечного перерізу поєднувального пристрою для сполучення верхньої і нижньої частин буферного трубопроводу відповідно до варіанта здійснення; на фіг. 29А представлено вертикальне зображення поперечного перерізу, відповідно до варіанту здійснення буферного трубопроводу, що має вентиляційний трубопровід від вентиляційного отвору до осердя, для підтримки атмосферного тиску, де вентиляційний отвір приєднаний до верхньої трубопровідної частини; бо на фіг. 298 представлено вертикальне зображення поперечного перерізу, згідно з варіантом здійснення, буферного трубопроводу, що має вентиляційний трубопровід від вентиляційного отвору до осердя, для підтримки атмосферного тиску, де вентиляційний отвір приєднаний до нижньої трубопровідної частини; на фіг. ЗОА представлено вертикальне зображення поперечного перерізу, згідно з варіантом здійснення, буферного трубопроводу, що має вентиляційний трубопровід від вентиляційного отвору до фасаду, для підтримки атмосферного тиску, де вентиляційний отвір приєднаний до верхньої трубопровідної частини; на фіг. ЗОВ представлено вертикальне зображення поперечного перерізу, згідно з варіантом здійснення, буферного трубопроводу, що має вентиляційний трубопровід від вентиляційного отвору до фасаду, для підтримки атмосферного тиску, де вентиляційний отвір приєднаний до нижньої трубопровідної частини.
Докладне розкриття даного винаходу
Як представлено на фігурах, умовним номером 1 позначена система передачі рідин, наприклад, чистої води і стічної води, між нерухомим осердям 2 і обертовим поверхом З будови 4, в якій зазначений обертовий поверх З розташовується/проходить практично по окружності навколо зазначеного нерухомого осердя 2 і обертається по відношенню до зазначеного нерухомого осердя 2 навколо вертикальної базової осі 5, яка представляє собою поздовжню вісь осердя 2 або секції осердя 2, на якій розташовується відповідний поверх 3.
Система 1 містить практично кільцевий буферний трубопровід 6, що проходить практично по окружності навколо базової осі 5 нерухомого осердя 2, переважно зовні навколо осердя 2, і містить практично кільцеву нижню трубопровідну частину 7 (кільце буферного каналу), що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу 6, і верхню трубопровідну частину 8 (впускний отвір), розташовану зверху в сполученні з можливістю передачі рідини з нижньою трубопровідною частиною 7 і знаходиться в ковзному з'єднанні з нижньою трубопровідною частиною 7, переважно пилонепроникним чином, через щонайменше один з'єднувальний елемент 9, що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу 6.
Одна частина з нижньої трубопровідної частини 7 і верхньої трубопровідної частини 8 прикріплена до нерухомого осердя 2, а інша частина з нижньої трубопровідної частини 7 і
Зо верхньої трубопровідної частини 8 прикріплена до обертового поверху 3, таким чином, що при обертанні поверху З по відношенню до осердя 2 навколо базової осі 5 верхня і нижня трубопровідні частини 8, 7 обертаються по відношенню одна до одної навколо базової осі 5.
Всередині буферного трубопроводу 6 визначена практично кільцева передавальна камера 10, в яку рідина надходить зверху через один або декілька впускних патрубків 11, утворених у верхній трубопровідній частині 8, і з якої рідина виходить через один або декілька випускних патрубків 12, утворених в нижній трубопровідній частині 7.
Передавальна камера 10 знаходиться при атмосферному тиску, наприклад, в сполученні з атмосферним повітрям при атмосферному тиску через один або декілька з'єднувальних елементів 9 і/або через один або декілька вентиляційних трубопроводів 13. Таким чином, рідина, що передається, міститься в буферному трубопроводі б при тиску навколишнього повітря, і в результаті цього для одного або декількох з'єднувальних елементів 9 не потрібна конфігурація в якості механічного ущільнення або в якості безперервного непроникного для текучих середовищ і стійкого до тиску кільця, яке в інших умовах піддавалося б зносу і здійснювало значний опір тертю і явище переривчастого ковзання, враховуючи довжину окружності, яка складає приблизно 60 метрів.
Відповідно до варіанту здійснення система 1 містить регулювальну систему 16. Основна мета регулювальної системи 16 полягає в тому, щоб забезпечувати безперервну подачу чистої води в міру необхідності від нерухомого осердя 2 до обертового поверху З і видалення стічної води від обертового поверху З до нерухомого осердя 2.
Зазначена регулювальна система 16 може бути приєднана до сенсорних пристроїв, які визначають рівень 15 рідини, що передається, і виконана з можливістю регулювання одного або декількох впускних клапанів впускних патрубків 11, і/або одного або декількох випускних клапанів запобіжних дренажних отворів 21, і/або одного або декількох насосів 23 для чистої води, і/або одного або декількох випускних клапанів 36 для ущільнюючої рідини, і/або одного або декількох впускних клапанів підживлювальної системи 38 для ущільнюючої рідини.
Регулювальна система 16 може здійснювати один або декілька зазначених видів регулювання в залежності від сигналів від сенсорних пристроїв для рівня 15 рідини, що передається, і/або на підставі інших критеріїв, наприклад, схем регулярного підживлення для рідин, незалежно від рівня 15 рідини, що передається. бо Сенсорні пристрої для рівня 15 рідини, що передається, можуть містити датчики 17 верхнього рівня (фіг. 8), які реагують на перевищення заданого верхнього граничного рівня 14 рівнем 15 рідини, що передається, і/або датчики 18 нижнього рівня, які реагують на ситуацію, в якій рівень 15 рідини, що передається, падає нижче заданого нижнього граничного рівня 19, і/або датчики тиску рідини і/або оптичні датчики і/або датчики електричного опору, всі з яких виконані з можливістю визначення значень, що представляють рівень 15 рідини, що передається.
Регулювальна система 16 може бути налаштована таким чином, що рівень 15 рідини, що передається, всередині передавальної камери 10 завжди підтримується нижче одного або декількох з'єднувальних елементів 9. Це запобігає контакт між одним або декількома зі з'єднувальних елементів 9 і рідиною, яка передається, що, таким чином, усуває ризик взаємного забруднення, корозії і зносу.
Для тієї ж мети один або декілька впускних патрубків 11 і один або декілька випускних патрубків 12 розташовані на відстані від одного або декількох з'єднувальних елементів 9 і орієнтовані таким чином, що рідина, яка передається, не перетікає і не втікає в один або декілька з'єднувальних елементів 9 (фіг. 6 і 9).
Як альтернатива або як доповнення, запобіжні перепускні отвори 20 можуть бути розташовані в нижній трубопровідній частини 7 для автоматичного стоку під дією сили тяжіння надлишку рідини, що передається, вище верхнього граничного рівня 14, але все ж нижче одного або декількох з'єднувальних елементів 9. Як альтернатива або як доповнення, один або кілька випускних патрубків 12 або додаткових запобіжних дренажних отворів 21 в дні нижньої трубопровідної частини 7 можуть бути забезпечені регульованими рівнем або тиском запобіжними клапанами для автоматичного стоку під дією сили тяжіння надлишку рідини, що передається, вище верхнього граничного рівня 14, але все ж нижче одного або декількох з'єднувальних елементів 9 (фіг. 8).
Крім того, регулювальна система 16 може бути налаштована таким чином, що в одному або декількох обраних буферних трубопроводах б (головним чином, для передачі чистої води) рівень 15 рідини, що передається, всередині передавальної камери 10 завжди підтримується на рівні, що становить або перевищує заданий нижній граничний рівень 19 (фіг. 8). Це являє собою один спосіб усунення ризику витікання рідини, що передається, зокрема, питної води або води для гасіння пожежі, необхідної для мети перекачування вниз по потоку і підвищення тиску.
У разі пожежної тривоги гнучкі шланги, прикріплені до нерухомого осердя 2, можна змотувати вручну і переносити на обертовий поверх 3, рух якого може бути зупинено для цієї мети, щоб подавати додаткову воду для гасіння пожежі.
Як альтернатива або як доповнення, в надзвичайній ситуації, в якій необхідно доставляти значну кількість чистої води протягом короткого часу на обертовий поверх 3, або в разі будь- якого порушення функціонування системи передачі чистої води 1 (наприклад, внаслідок забруднення води в передавальній камері 10 для чистої води) гнучкі шланги можуть бути розташовані таким чином, щоб з'єднувати нерухоме осердя 2 і обертовий поверх 3, рух якого може бути зупинено для цієї мети, щоб, таким чином, забезпечувати безперервну подачу чистої води в один або декілька напірних накопичувальних резервуарів 51 для чистої води. Таке з'єднання може бути здійснене за допомогою закупорювання сопел гнучких шлангів в аварійних отворах, розташованих на обертовому поверсі З і/або нерухомому осерді 2. Шланги можуть бути прикріплені до однієї конструкції з нерухомого осердя 2 і обертового поверху 3. Як альтернатива, вони можуть бути повністю незакріпленими і транспортованими, і в такому випадку вони можуть бути доставлені на рівень обертового поверху З в надзвичайній ситуації.
Шланги та аварійна система водопостачання не проілюстровані на фігурах.
Згідно з варіантом здійснення (фіг. 3, 4А, 48, 4С і 40) верхня трубопровідна частина 8 утворює кільцеву верхню трубопровідну кришку, що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу 6 і безперервно поєднується з нижньою трубопровідною частиною 7 вздовж двох бічних з'єднувальних елементів 9, обидва з яких проходять уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу 6. Згідно з цим варіантом здійснення протягом обертання поверху З вся верхня трубопровідна кришка обертається по відношенню до кільцевої нижньої трубопровідної частини 7, залишаючись при цьому в безперервному концентричному окружному перекриванні та суміщенні з нижньою трубопровідною частиною 7.
Згідно з наступним варіантом здійснення (фіг. 5, б і 7) нижня трубопровідна частина 7 утворює майже замкнутий трубчастий канал, за винятком щілини 22, що проходить уздовж всієї довжини окружності нижньої трубопровідної частини 7, причому ця щілина може бути утворена у верхній стінці або у верхній боковій стінці нижньої трубопровідної частини 7. З'єднувальний елемент 9 розташовується у щілині 22, і верхня трубопровідна частина 8 утворює трубу, що бо проходить переважно зверху через щілину 22 і з'єднувальний елемент 9 в кільцеву передавальну камеру 10, яка визначається всередині нижньої трубопровідної частини 7. Згідно з цим варіантом здійснення протягом обертання поверху З тільки відносно невелика труба рухається по відношенню до нижньої трубопровідної частини 7 уздовж щілини 22, залишаючись при цьому в безперервному радіальному і вертикальному сполученні з нижньою трубопровідною частиною 7.
На фіг. 3-7 представлені різноманітні можливі форми для верхньої і нижньої трубопровідних частин 8, 7. Такі форми є лише ілюстративними і можуть бути використані в поєднанні одна з одною. На фіг. 10 представлений варіант здійснення системи 1, виконаної з можливістю подачі чистої води на обертовий поверх 3, в якій буферний трубопровід б містить чисту воду, що передається, при атмосферному тиску, і випускний патрубок 12 приєднаний до напірного накопичувального резервуару 51 для чистої води із застосуванням насоса 23 для чистої води, який можна регулювати за допомогою регулювальної системи 16, з метою перекачування чистої води з буферного трубопроводу 6 в напірний накопичувальний резервуар 51 для чистої води і з метою збільшення тиску води в напірний накопичувальний резервуар 51 для чистої води до бажаного значення, що становить наприклад, З бар. Напірний накопичувальний резервуар 51 може містити гідравлічний акумулятор (не описаний докладно, тому що він добре відомий в техніці) для стабілізації тиску води і компенсації непостійного водоспоживання на обертовому поверсі 3.
Система передачі чистої води 1 може містити більш ніж один вказаний буферний трубопровід 6 для чистої води (для одного обертового поверху), щоб забезпечувати передачу чистої води при різних температурах до обертового поверху 3.
На фіг. 11 представлений варіант здійснення системи 1, виконаної з можливістю видалення стічної води від обертового поверху З до нерухомого осердя 2, в якій буферний трубопровід 6 містить стічну воду, що передається, при атмосферному тиску, і випускний патрубок 12 приєднаний безпосередньо до трубопроводу осердя 2, що видаляє стічну воду. Як правило, стічна вода буде стікати в буферний трубопровід б, протікати у напрямку до одного або декількох випускних патрубків 12 і негайно витікати через один або декілька випускних патрубків 12 в трубопровід осердя 2, що видаляє стічну воду, без накопичення всередині кільцевої передавальної камери 10.
Зо На фіг. 12 представлений варіант здійснення системи 1, виконаної з можливістю окремої передачі рідин різних типів за допомогою єдиного модифікованого буферного трубопроводу 6, наприклад, для так званої "побутової господарської" води (тобто стічної води, виробленої в результаті промивання продуктів, прання одягу і миття посуду, а також прийняття ванни, але не з туалетів) і "фекальної" води (тобто стічної води, що містить фекалії, сечу, а також воду для змиву зі змивних туалетів і туалетний папір). Згідно з цим варіантом здійснення в буферному трубопроводі б визначені дві або більше окремі кільцеві передавальні камери 10, 10", яких відокремлюють одна від одної одна або декілька внутрішніх розділових стінок 24, утворений всередині і за допомогою нижньої трубопровідної частини 7, один або декілька окремих впускних патрубків 11 для кожної камери з передавальних камер 10, 10' і один або декілька окремих випускних патрубків 12 для кожної камери з передавальних камер 10, 10.
Якщо щонайменше пилонепроникний розподіл потрібний між сусідніми передавальними камерами 10, 10 одного і того ж буферного трубопроводу 6, один або декілька додаткових з'єднувальних елементів 9" можуть бути розташовані між однією або декількома внутрішніми розділовими стінками 24 і верхньою трубопровідною частиною 8. Один або декілька додаткових з'єднувальних елементів 9" можуть бути виготовлені таким же чином, як один або декілька з'єднувальних елементів 9.
На фіг. 13 схематично представлений варіант здійснення, згідно з яким система 1 містить для одного, декількох або кожного з обертових поверхів 3: - один або декілька зазначених буферних трубопроводів 6, що утворюють один або декілька живильних трубопроводів 25 для подачі рідини, наприклад, питної води, води для гасіння пожежі, від нерухомого осердя 2 до обертового поверху 3, і - один або декілька зазначених буферних трубопроводів 6, що утворюють один або декілька дренажних трубопроводів 26 для випуску рідини, наприклад, стічної води, від обертового поверху З до нерухомого осердя 2.
Згідно зразковому варіанту здійснення, проілюстрованому на фіг. 13, верхня трубопровідна частина 8 живильного трубопроводу 25 є нерухомою разом з осердям 2, і нижня трубопровідна частина 7 живильного трубопроводу 25 обертається разом з поверхом 3, в той час як верхня трубопровідна частина 8 дренажного трубопроводу 26 обертається разом з поверхом, і нижня трубопровідна частина 7 дренажного трубопроводу 26 є нерухомою разом з осердям 2. 60 Згідно з варіантами здійснення один або кілька з'єднувальних елементів 9 містять пилонепроникне ущільнення з'єднувальних елементів, наприклад: - одностороннє або двостороннє щіткове ущільнення 27 (фіг. 14а, 1465 і 14с), - рідинне ущільнення 28 (фіг. 15, 16А і 168), - лабіринтове ущільнення, яке закриває один або декілька з'єднувальних елементів 9 щонайменше пилонепроникним чином, переважно захищаючи від пилу і запаху, ще переважніше захищаючи від пилу, запаху і води, таким чином, щоб отримати буферний трубопровід б, що має практично замкнутий поперечний переріз і ефективно відокремлювати і захищати рідину, яка протікає через кільцеву передавальну камеру 10 ззовні, і навпаки.
На одну або декілька горизонтальних поверхонь одного або декількох з'єднувальних елементів 9 можуть бути нанесені демпфувальні шари (не проілюстровані на фігурах), виготовлені з амортизувального матеріалу, такий як деякі полімери, в цілях захисту одного або декількох з'єднувальних елементів 9, а також посилення амортизації всієї будови 4 протягом надзвичайних ситуацій, таких як землетруси.
Слід розуміти, що будь-який альтернативний компонент, в тому числі відомий в техніці або ще не винайдений, одного або декількох з'єднувальних елементів 9, що не представляє собою кільцеве ущільнення, знаходиться в межах обсягу даного винаходу. Термін "кільцеве ущільнення" слід тлумачити як непористе еластомірне механічне ущільнення тороїдальної форми.
Рідинне ущільнення 28 містить жолоб 29, що містить ущільнюючу рідину (переважно вода), а також кромку, стінку або пластину 30, яка виступає зверху в жолоб 29 і занурену в ущільнюючу рідину, причому жолоб 29 утворює поверхню нижньої трубопровідної частини 7 з'єднувального елемента 9, а кромка, стінка або пластина 30 утворює поверхню верхньої трубопровідної частини 8 з'єднувального елемента 9, або навпаки.
В рідинному ущільненні 28 радіальний і вертикальний зазор між кромкою, стінкою або пластиною 30 і внутрішніми стінками і дном жолоба 29 повинен бути достатнім для забезпечення того, що протягом надзвичайної ситуації, такої як землетрус, кромка, стінка або пластина 30 не вступатиме в контакт з внутрішніми стінками і/або дном жолоба 29.
Крім того, занурена частина кромки, стінки або пластини 30 повинна бути досить високою,
Зо щоб забезпечувати занурення кромки, стінки або пластини 30 і, отже, її ущільнюючу здатність, а також коли весь обертовий поверх 3 або його частина піднімається, наприклад, для обслуговування.
На фіг. 16А і 168 представлений приблизний варіант здійснення, згідно з яким нижня трубопровідна частина 7 містить аксіальні опорні стійки 31, що проходять зовні по обох сторонах буферного трубопроводу 6 від нижньої частини нижньої трубопровідної частини 7 до виступаючої вбік бічної стінки жолоба 29 рідинного ущільнення 28.
На фіг. 17А представлений приблизний варіант здійснення, згідно з яким нижню трубопровідну частину 7 підтримує виступ, який проходить практично по окружності від нерухомого осердя 2. На фіг. 178 представлений варіант здійснення, згідно з яким нижня трубопровідна частина 7 утворена як продовження нерухомого осердя 2, причому в зазначеному продовженні утворені жолоби з утворенням передавальної камери 10, їі обох жолобів 29 рідинного ущільнення 28 з'єднувального елемента 9, і при цьому в зазначених жолобах присутня оболонка або облицювання, тобто передавальна камера 10 і жолоби 29 рідинного ущільнення 28 з'єднувального елемента 9 забезпечують непроникність. Таким чином, на жолоби нанесена така оболонка або облицювання, яка виготовлена з непроникного матеріалу, що переважно представляє собою поліетилен високої щільності (НОРЕ) або політетрафторетилен (РТЕЕ).
Згідно з варіантом здійснення дно передавальної камери 10 досягає своєї максимальної висоти або локально вищої точки 32 в області або секції передавальної камери 10 в околиці того місця, де дно жолоба 29 рідинного ущільнення 28 досягає своєї точки мінімальної висоти або локально нижчої точки 40.
Рідинне ущільнення 28 може містити дренажну систему, яка дозволяє ущільнюючій рідині витікати з рідинного ущільнення 28, і підживлює систему 38 для подачі свіжої ущільнюючої рідини в рідинне ущільнення 28, щоб, таким чином, запобігати застою ущільнюючої рідини.
Підживлювальна система 38 ущільнюючої рідини містить підживлювальну трубопровідну систему з одним або декількома підживлювальними насосами і/або одним або декількома підживлювальними клапанами, які можна регулювати за допомогою регулювальної системи 16 або із застосуванням інших пристроїв, для мети підживлення жолоба 29 рідинного ущільнення 28 ущільнюючою рідиною. 60 На фіг. 18А і 188 представлені варіанти здійснення, згідно з якими дно кільцевої передавальної камери 10 повністю або частково нахилене вниз від однієї або декількох локально вищих точок 32 до однієї або декількох локально нижчих точок 33, де розташовані випускні патрубки 12, і в результаті цього потік рідини рухається у напрямку до випускних патрубків 12 під дією сили тяжіння і запобігає застою рідини. Це виявляється особливо переважним для можливості повного спустошення буферного трубопроводу 6 при використанні для видалення стічної води від обертового поверху З до нерухомого осердя 2. Можливість повного спустошення буферного трубопроводу б без утворення залишкових резервуарів застійної води або дезінфікуючого розчину також є значною перевагою для передачі чистої води від нерухомого осердя 2 до обертового поверху 3.
Згідно з варіантом здійснення (фіг. 18А) дно кільцевої передавальної камери 10 містить тільки одну вищу точку 32 і тільки одну нижчу точку 33, які переважно розташовані під кутом, що становить приблизно 180", і перевага цього являє собою необхідність мати тільки один випускний патрубок 12, а також тільки один впускний патрубок 11.
Згідно з альтернативними варіантами здійснення (фіг. 188) дно кільцевої передавальної камери 10 містить багато локально вищих точок 32 і локально нижчих точок 33, розташованих почергово в послідовності вздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу 6, наприклад, під кутами, що складають приблизно 90", 60", 45", 36", 307" або приймають будь-яке зі значень 3607/(2п), де п є строго позитивне ціле число, причому перевага цього являє собою більш крутий нахил дна без надмірного збільшення повної висоти буферного трубопроводу 6, але при цьому існує необхідність багатьох випускних патрубків 12, число яких відповідає числу локально нижчих точок 33. У випадку питної води і води для гасіння пожежі також зазвичай присутні багато впускних патрубків 11, число яких щонайменше дорівнює числу локально нижчих точок 33, і які розташовані таким чином, що всі випускні патрубки 12 можуть отримувати рідину в кожному положенні обертання верхньої трубопровідної частини 8 по відношенню до нижньої трубопровідної частини 7. Ця вимога не поширюється на видалення стічної води від обертового поверху З до нерухомого осердя 2.
У випадку стічної води перевага багатьох випускних патрубків 12 являє собою можливість видалення стічної води від обертового поверху З до нерухомого осердя 2 навіть в тому випадку, якщо один або декілька з випускних патрубків 12 виявляються закупореними.
Слід розуміти, що, незалежно від рідини, що передається, варіант здійснення, згідно з яким дно передавальної камери 10 не змінюється за висотою, знаходиться в межах обсягу даного винаходу.
Згідно з варіантом здійснення система 1 містить промивні пристрої, виконані з можливістю пропускання промивної рідини в буферному трубопроводі 6 через один або декілька промивних патрубків 34, що відкриваються в передавальну камеру 10 на відстані від одного або декількох впускних патрубків 11. Хоча промивання і очищення дренажного трубопроводу 26 можуть бути також здійснені за допомогою введення промивної рідини через один або декілька впускних патрубків 11, один або декілька окремих і незалежних промивних патрубків 34 можуть направляти потік промивної рідини більш доцільним шляхом, можуть містити розпилювальні сопла і/або пристрої для регулювання орієнтації потоку, або вони можуть мати можливість направлення або орієнтації таким чином, щоб промивати також щонайменше частину одного або декількох з'єднувальних елементів 9. Промивні пристрої можуть містити перекачувальні пристрої з метою перекачування промивної рідини через один або декілька промивних патрубків 34.
Згідно з варіантами здійснення (фіг. 19А-208) нижня частина 7 буферного трубопроводу 6 для стічної води даного обертового поверху З і верхня частина 8 буферного трубопроводу 6 для чистої води обертового поверху 3, розташованого безпосередньо під зазначеним даним обертовим поверхом 3, утворені в одній і тій самій частині стінки нерухомого осердя 2 (наприклад, частині нерухомого осердя 2, яка виступає практично радіально назовні), що має перевагу спрощення конструкції системи 1. Буферні трубопроводи 6 для стічної води та чистої води можуть бути розташовані один над одним (фіг. 19А) або, щоб скоротити до мінімуму вертикальний простір, займаний зазначеною системою 1, вони можуть бути розташовані на різних радіальних відстанях від осердя 2 (фіг. 198 і 1952).
У випадку трубопроводу згідно з цим варіантом здійснення і передавальної камери 10 змінної висоти для стічної води згідно із зазначеним варіантом здійснення буферний трубопровід б для чистої води може бути розташований на більшій радіальній відстані від осердя 2, ніж радіальна відстань буферного трубопроводу 6 для стічної води від осердя 2. З метою подальшого скорочення до мінімуму вертикального простору, займаного системою 1, і з метою скорочення до мінімуму кількості матеріалів, необхідних для спорудження системи 1, бо кожен живильний трубопровід чистої води до буферного трубопроводу 6 для чистої води може бути розташований таким чином, щоб проходити через осердя 2 під локально найвищою точкою 32 дна передавальної камери 10 для стічної води (фіг. 20А), що проходить вище нього. Отже, кожен випускний патрубок 12 буферного трубопроводу б для стічної води знаходиться на відстані і не вище передавальної камери 10 для чистої води, що, таким чином, додатково зменшує ризик змішування рідин, навіть в разі катастрофічних явищ (фіг. 208). Геометрія згідно з цим варіантом здійснення виконана таким чином, що в разі переповнення передавальної камери стічної води 10 (наприклад, внаслідок закупорювання одного або декількох випускних патрубків 12) стічна вода не може надходити в передавальну камеру 10 для чистої води (фіг. 20А і 208).
Як правило, щоб додатково зменшити ризик змішування рідин, на всі передавальні камери 10 для стічної води та випускні патрубки 12 може бути нанесений непроникний матеріал.
Непроникний матеріал може також покривати поверхні оточуючої передавальної камери 10 для стічної води, щоб запобігати просочування перетічної стічної води через структурний матеріал (наприклад, бетон) в передавальну камеру 10 для чистої води.
На фіг. 21А представлений варіант здійснення, згідно з яким зазначена дренажна система рідинного ущільнення 28 функціонує за допомогою випуску ущільнюючої рідини з рідинного ущільнення 28 з'єднувального елемента 9 в кільцеву передавальну камеру 10 за допомогою одного або декількох випускних трубопроводів 35 для ущільнюючої рідини, що приєднують дно жолоба 29 рідинного ущільнення 28 до передавальної камери 10, переважно вище верхнього граничного рівня 14, щоб запобігати зворотний потік, і тут присутні один або декілька випускних клапанів 36, заглушок або заслінок для ущільнюючої рідини.
На фіг. 218 представлений варіант здійснення, згідно з яким зазначена дренажна система рідинного ущільнення 28 функціонує за допомогою випуску частини ущільнюючої рідини з рідинного ущільнення 28 з'єднувального елемента 9 в кільцеву передавальну камеру 10 за допомогою надлишкового введення ущільнюючої рідини в жолоб 29 рідинного ущільнення 28 і перетікання надлишку ущільнюючої рідини над однією або декількома секціями 37 внутрішньої перетічної стінки жолоба 29, що має калібровану висоту, яка є нижчою, ніж зовнішня стінка жолоба 29. Будь-який варіант здійснення, що не являє собою варіант здійснення, згідно з яким присутня тільки одна секція 37 перетічної стінки, що проходить уздовж всієї внутрішньої стінки
Зо жолоба 29 рідинного ущільнення 28 (при цьому, отже, відбувається рівномірне перетікання ущільнюючої рідини по окружності вздовж внутрішньої стінки жолоба 29), здійснює, в процесі зазначеного перетікання, горизонтальний потік ущільнюючої рідини всередині жолоба 29 рідинного ущільнення 28, що, крім того, переважно сприяє запобіганню застою ущільнюючої рідини. Зазначене додаткове підживлення може відбуватися за допомогою підживлювальної системи 38 для ущільнюючої рідини, яка описана вище.
Для забезпечення того, щоб ущільнююча рідина заповнювала жолоб 29 рідинного ущільнення 28 до мінімального рівня і, таким чином, забезпечення того, щоб рідинне ущільнення 28 зберігало свою ущільнюючу здатність, регулювальна система (не проілюстрована на фігурах) для вимірювання рівнів ущільнюючої рідини, аналогічна (або інтегрована, або приєднана) описаній вище регулювальній системі 16 для регулювання рівнів рідини, що передається, в передавальній камері 10, може бути виконана з можливістю регулювання рівня ущільнюючої рідини і/або підживлення ущільнюючої рідини в жолобі 29 рідинного ущільнення 28.
Як описано по відношенню до промивання передавальної камери 10, аналогічний промивний ефект здійснюється також за допомогою випуску ущільнюючої рідини в передавальну камеру 10 із застосуванням дренажної системи рідинного ущільнення 28.
Зазначене промивання передавальної камери 10 за допомогою будь-якого з описаних вище механізмів (одного або декількох промивних патрубків 34, одного або декількох випускних трубопроводів 35 для ущільнюючої рідини або однієї або декількох секцій 37 внутрішньої перетічної стінки) можна регулювати вручну, і/або за допомогою регулювальної системи 16, мМабо із застосуванням будь-яких інших пристроїв. Крім того, може бути передбачено регулювання, що здійснюється регулярно і/або автоматично в задані терміни з метою забезпечення постійного мінімального рівня чистоти, зокрема, у випадку передавальної камери 10 для стічної води.
Як описано по відношенню до промивання передавальної камери 10, дно жолоба 29 рідинного ущільнення 28 може містити багато локально вищих точок 39 і локально нижчих точок 40, розташованих почергово в послідовності вздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу 6, наприклад, під кутами, що складають приблизно 90", 60", 45", 36", 30" або приймають будь-яке зі значень 3607/(2п), де п є строго позитивне ціле число, причому 60 перевагою цього є більш крутий нахил дна без надмірного збільшення повної висоти жолоба 29.
У присутності одного або декількох випускних трубопроводів 35 для ущільнюючої рідини, які описані вище, для багатьох локально нижчих точок 40 дна жолоба 29 рідинного ущільнення 28 може знадобитися багато випускних трубопроводів 35 для ущільнюючої рідини, число яких відповідає числу локально нижчих точок 40. Переважно кожна локально нижча точка 40 дна жолоба 29 рідинного ущільнення 28 і, отже, кожен випускний трубопровід 35 для ущільнюючої рідини розташовується на місці або поблизу однієї або декількох локально вищих точок 32 дна передавальної камери 10, щоб забезпечувати малюнок потоку, який представлений на фіг. 22А.
Слід розуміти, що незалежно від присутності або відсутності одного або декількох випускних трубопроводів 35 для ущільнюючої рідини, варіант здійснення, згідно з яким дно жолоба 29 рідинного ущільнення 28 не змінюється за висотою, знаходиться в межах обсягу даного винаходу.
На фіг 228 схематично представлений малюнок потоку об'єднаного стоку рідинного ущільнення 28 і промивання передавальної камери 10 за допомогою секцій 37 внутрішньої перетічної стінки. Така система має перевагу одночасної заміни ущільнюючої рідини в рідинному ущільненні 28 і промивання передавальної камери 10 для стічної води протягом однієї стадії.
На фіг. 23 представлено з'єднання буферного трубопроводу б для чистої води (типу, проілюстрованого на фіг. 3) між обертовим поверхом З і нерухомим осердям 2 будови 4, причому буферний трубопровід б розташований під обертовим поверхом 3. Згідно з цим варіантом здійснення нижня трубопровідна частина 7 (яка повинна обертатися разом з поверхом 3) знаходиться на опорі практично кільцевої платформи 41, прикріпленої до осердя 2 або утвореної ним і зробленої обертовою за допомогою пристрою 42 шляху кочення або ковзного пристрою, розташованого між платформою 41 і нижньою трубопровідною частиною 7.
Верхня трубопровідна частина 8 (яка повинна бути нерухомою разом з осердям 2) прикріплена до осердя 2. Таким чином, повна вага буферного трубопроводу 6 безпосередньо діє на осердя 2. Тягові штифти/елементи 43 приєднують нижню трубопровідну частину 7 до поверху З таким чином, що вони обертаються разом з ним. Одна або декілька гнучких труб 44 приєднують випускні патрубки 12 до системи чистої води поверху З через насоси 23 для чистої води.
На фіг. 24 представлено з'єднання буферного трубопроводу б для стічної води (типу,
Зо проілюстрованого на фіг. 3) між обертовим поверхом З і нерухомим осердям 2 будови 4, і при цьому буферний трубопровід б розташований під обертовим поверхом 3. Згідно з цим варіантом здійснення нижня трубопровідна частина 7 (яка повинна залишатися нерухомою разом з осердям 2) прикріплена до осердя 2. Верхня трубопровідна частина 8 обертається разом з поверхом З і може знаходитися на вертикальній опорі за допомогою додаткового підтримуючого пристрою 45 на осерді 2 або на нижній трубопровідній частині 7. Завдяки такому підтримуючому пристрою 45 вага буферного трубопроводу б повністю або частково діє безпосередньо на осердя 2. Тягові штифти/елементи 43 приєднують верхню трубопровідну частину 8 до поверху З таким чином, що вони обертаються разом з ним. Одна або декілька гнучких труб 44 приєднують систему стічної води поверху З до впускних патрубків 11.
Згідно з варіантами здійснення, які представлені на фіг. 23 і 24, одна або декілька гнучких труб 44 можуть проходити через і/або збігатися з одним або декількома з тягових штифтів/елементів 43.
Слід розуміти, що будь-який варіант здійснення буферного трубопроводу 6 для стічної води, в якому відсутній такий додатковий підтримуючий пристрій 45, і в якому, отже, повна вага верхньої трубопровідної частини 8 підтримується обертовим поверхом 3, знаходиться в межах обсягу даного винаходу.
Крім того, слід розуміти, що варіанти здійснення, згідно з якими живильний трубопровід 25 і/або дренажний трубопровід 26 містять негнучкі труби, знаходяться в межах обсягу винаходу.
На фіг. 25 і 26 представлено з'єднання буферного трубопроводу 6 для чистої води (типи яких представлені, відповідно на фіг. З і 5) між обертовим поверхом З і нерухомим осердям 2 будови 4, і при цьому буферний трубопровід 6 розташований над обертовим поверхом 3. Згідно з цим варіантом здійснення нижня трубопровідна частина 7 (яка повинна обертатися разом з поверхом 3) безпосередньо знаходиться на опорі і прикріплена до поверху 3. Верхня трубопровідна частина 8 (яка повинна бути нерухомою разом з осердям 2) прикріплена до осердя 2. Згідно з цим варіантом здійснення усувається необхідність тягових штифтів/елементів 43 і пристроїв 42 шляху кочення.
З іншого боку, в системі 17 може знадобитися присутність додаткових компенсаційних пристроїв для компенсації відносного вертикального зсуву всього обертового поверху З або його частини по відношенню до нерухомого осердя 2. Такий вертикальний зсув може 60 відбуватися, коли поверх З піднімається зі свого робочого положення в дещо більш високе положення для обслуговування, наприклад, протягом ремонту елементів, наприклад, пристроїв 42 шляху кочення, розташованих між обертовим поверхом З і нерухомим осердям 2.
Додаткові компенсаційні пристрої можуть містити один або декілька з наступних пристроїв: - перші регулювальні висоту пристрої для регулювання висоти верхньої трубопровідної частини 8 по відношенню до осердя 2 (у випадку живильного трубопроводу 25) або до поверху З (у випадку дренажного трубопроводу 26), - другі регулювальні висоту пристрої для регулювання висоти нижньої трубопровідної частини 7 по відношенню до поверху З (у випадку живильного трубопроводу 25) або до осердя 2 (у випадку дренажного трубопроводу 26), - тягові штифти/елементи 43, що мають здатність вертикального ковзання (фіг. 27а їі 276) або здатність вертикального висунення або від'єднання (фіг. 27с) по відношенню до нижньої або верхньої частини 7, 8 буферного трубопроводу 6, з яким вони перебувають в контакті; - конфігурація одного або декількох з'єднувальних елементів 9 таким чином, щоб забезпечувати відносні вертикальні рухи (в заданих межах) між верхньою і нижньою трубопровідними частинами 8, 7 без істотної зміни їх функціонального співвідношення, наприклад: - така, що має достатню вертикальну протяжність, кромка, стінка або пластина 30 і досить глибокий жолоб 29 рідинного ущільнення 28 і достатньо високий рівень рідинного ущільнення 28 ущільнюючої рідини (фіг. 15), і/або - достатньо довгі двосторонні щітки з щетини, з'єднані одна з одною з достатньо протяжною висотою вертикального перекривання (фіг. 14а і 145), і/або - верхня трубопровідна частина 8, що утворює таку, що має достатню вертикальну протяжність, трубу, яка проходить достатньо глибоко через щілину 22 (фіг. 5, 6 і 7).
Підтримуючий пристрій 45 або, в більш загальному випадку, суміщувальний пристрій для суміщення нижньої і верхньої трубопровідних частин 7, 8 може містити вертикально суміщувальні перші ролики 46 і один або декілька перших шляхів кочення 47 з напрямком кочення, який є окружним по відношенню до базової осі 5, і/або горизонтально суміщувальні другі ролики 48 і один або декілька других шляхів кочення 49 з напрямком кочення, який також є окружним по відношенню до базової осі 5, причому одні пристрої з перших роликів 46 і одного
Зо або декількох перших шляхів кочення 47 приєднані/прикріплені до верхньої трубопровідної частини 8, а інші пристрої приєднані/прикріплені до нижньої трубопровідної частини 7, або навпаки, і одні пристрої з других роликів 48 і одного або декількох других шляхів кочення 49 приєднані/прикріплені до верхньої трубопровідної частини 8, а інші пристрої приєднані/прикріплені до нижньої трубопровідної частини 7, або навпаки, як схематично представлено на фіг. 28. З'єднання зазначених роликів (46, 48) із зазначеними шляхами кочення (47, 49) може не бути точно вертикальним або горизонтальним, але може бути, наприклад, похилим по відношенню до вертикалі.
Такі суміщувальні пристрої забезпечують задане відносне положення між верхньою і нижньою трубопровідними частинами 8, 7, і в результаті цього запобігається небажане від'єднання одного або декількох з'єднувальних елементів 9, запобігається витік небажаних запахів у випадку видалення стічної води, а також здійснюється передача зусиль і гравітаційних навантажень між верхньою і нижньою трубопровідними частинами 8, 7.
Хоча атмосферний тиск в кільцевій передавальній камері 10 може бути забезпечений через один або декілька повітропроникних з'єднувальних елементів 9 або через систему вимірювання та регулювання тиску повітря, наприклад, регульовану за допомогою регулювальної системи 16, для тієї ж мети можуть бути встановлені один або декілька вентиляційних трубопроводів 13, які забезпечують сполучення передавальної камери 10 з вентиляційною трубопровідною системою нерухомого осердя 2 (фіг. 29А і 298) або з атмосферним повітрям на фасаді 50 будови 4 (фіг. ЗО0А їі 30В). Вентиляційна трубопровідна система осердя 2 може являти собою його головний вентиляційний отвір і стічний стояк. Система 1 може містити необхідні заслінки і/або пристрої, що компенсують тиск, для запобігання небажаного підвищення і пониження тиску внаслідок напрямку і швидкості вітру.
У тому випадку, коли вентиляційний трубопровід 13 приєднаний до нижньої трубопровідної частини 7 (фіг. 298 і 30В), верхній граничний рівень 14 рідини, що передається, знаходиться нижче області перетину між вентиляційним трубопроводом 13 і нижньою трубопровідною частиною 7.
Слід розуміти, що коли система 1 містить два або більше з'єднувальних елементів 9, з'єднувальні елементи 9 можуть перебувати на різних рівнях (фіг. ЗОВ), за тієї умови, що зберігаються всі ознаки з'єднувальних елементів 9, які описані в цьому документі. 60 Хоча були детально описані переважні варіанти здійснення даного винаходу, заявник має намір не обмежувати обсяг даного винаходу такими конкретними варіантами здійснення, але охопити всі модифікації й альтернативні конструкції що знаходяться в межах обсягу, який визначений формулою винаходу.

Claims (39)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Система (1) передачі рідин між нерухомим осердям (2) і обертовим поверхом (3) будови (4), в якій зазначений обертовий поверх (3) розташовується, по суті, по окружності навколо зазначеного нерухомого осердя (2) і обертається відносно до зазначеного нерухомого осердя (2) навколо вертикальної базової осі (5), яка являє собою поздовжню вісь секції осердя (2), на якій розташований поверх (3), причому система (1) містить кільцевий буферний трубопровід (6), що проходить по окружності навколо базової осі (5) нерухомого осердя (2) і має кільцеву нижню трубопровідну частину (7), що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу (6), і верхню трубопровідну частину (8), розташовану зверху в сполученні з можливістю передачі рідини з нижньою трубопровідною частиною (7) і знаходиться в ковзному з'єднанні з нижньою трубопровідною частиною (7) через щонайменше один з'єднувальний елемент (9), що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу (6), при цьому одна частина з нижньої трубопровідної частини (7) і верхньої трубопровідної частини (8) прикріплена до нерухомого осердя (2), а інша частина з нижньої трубопровідної частини (7) і верхньої трубопровідної частини (8) прикріплена до обертового поверху (3), таким чином, що при обертанні поверху (3) відносно до осердя (2) навколо базової осі (5) верхня і нижня трубопровідні частини (8, 7) обертаються одна відносно одної навколо базової осі (5), причому всередині буферного трубопроводу (б) визначена щонайменше одна кільцева передавальна камера (10), в яку рідина надходить зверху через один або декілька впускних патрубків (11), утворених верхньою трубопровідною частиною (8), і з яких рідина виходить через один або декілька випускних патрубків (12), утворених нижньою трубопровідною частиною (7), при цьому передавальна камера (10) знаходиться при атмосферному тиску, яка відрізняється тим, що містить сенсорні пристрої для рівня (15) рідини, що передається, які Зо визначають рівень (15) рідини, що передається, для рідини в кільцевій передавальній камері (10), і регулювальну систему (16), приєднану до сенсорних пристроїв для рівня (15) рідини, що передається, і виконану з можливістю регулювання одного або декількох впускних клапанів впускних патрубків (11) залежно від сигналів від сенсорних пристроїв для рівня (15) рідини, що передається.
2. Система (1) за п. 1, в якій сенсорні пристрої для рівня (15) рідини, що передається, містять: щонайменше один датчик (17) верхнього рівня, який реагує на рівень (15) рідини, що передається, який перевищує заданий верхній граничний рівень (14), щонайменше один датчик (18) нижнього рівня, який реагує на рівень (15) рідини, що передається, який падає нижче заданого нижнього граничного рівня (19), щонайменше один датчик тиску рідини і/або щонайменше один оптичний датчик і/або щонайменше один датчик електричного опору, кожний з яких виконаний з можливістю визначення значень, що представляють рівень (15) рідини, що передається.
3. Система (1) за п. 1 або 2, в якій регулювальна система (16) налаштована таким чином, що рівень (15) рідини, що передається, всередині передавальної камери (10) завжди підтримується нижче одного або декількох з'єднувальних елементів (9).
4. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій один або декілька впускних патрубків (11) ї один або декілька випускних патрубків (12) розташовані на відстані від одного або декількох з'єднувальних елементів (9) і орієнтовані таким чином, що рідина, що передається, не перетікає і не втікає в один або декілька з'єднувальних елементів (9).
5. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить запобіжні перепускні отвори (20), розташовані в нижній трубопровідній частині (7) вище верхнього граничного рівня (14) і нижче одного або декількох з'єднувальних елементів (9) для автоматичного стоку надлишку рідини, що передається.
6. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій один або декілька випускних патрубків (12) або додаткових запобіжних дренажних отворів (21) в дні нижньої трубопровідної частини (7) мають регульовані рівнем або тиском запобіжні клапани для автоматичного стоку рідини, що передається, коли рівень (15) рідини, що передається, перевищує верхній граничний рівень (14), який повинен бути нижче одного або декількох з'єднувальних елементів (9). бо 7. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій регулювальна система (16)
налаштована таким чином, що в одному або декількох буферних трубопроводах (б), які передає рідина на обертовий поверх (3) або з нього, рівень (15) рідини, що передається, всередині передавальної камери (10) завжди підтримується на рівні, що становить або перевищує заданий нижній граничний рівень (19).
8. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій верхня трубопровідна частина (8) утворює кільцеву верхню трубопровідну кришку, що проходить уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу (б) і безперервно суміщається з нижньою трубопровідною частиною (7) вздовж двох з'єднувальних елементів (9), які обидва проходять уздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу (б).
9. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій нижня трубопровідна частина (7) утворює майже замкнутий трубчастий канал, за винятком щілини (22), утвореної у верхній стінці або у верхній боковій стінці нижньої трубопровідної частини (7) і проходить вздовж всієї довжини окружності нижньої трубопровідної частини (7), причому з'єднувальний елемент (9) розташований у щілині (22) і верхній трубопровідній частині (8), утворюючи трубу, що проходить через щілину (22) і з'єднувальний елемент (9) в кільцеву передавальний камеру (10), таким чином, що протягом обертання поверху (3) тільки відносно невелика труба рухається вздовж щілини (22), залишаючись при цьому в безперервному радіальному і вертикальному сполученні з нижньою трубопровідною частиною (7).
10. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій один з одного або декількох зазначених буферних трубопроводів (б) являє собою живильний трубопровід (25) від нерухомого осердя (2) до обертового поверху (3), і один або декілька випускних патрубків (12) зазначеного живильного трубопроводу (25) приєднані до одного або декількох напірних накопичувальних резервуарів (51) для чистої води з поміщенням одного або декількох насосів (23) для чистої води для перекачування чистої води з живильного трубопроводу (25) в напірні накопичувальні резервуари (51) для чистої води і для збільшення тиску води в напірних накопичувальних резервуарах (51) для чистої води до бажаного значення.
11. Система (1) за п. 10, в якій один або декілька напірних накопичувальних резервуарів (51) для чистої води містять акумулятор гідравлічного тиску для стабілізації тиску води і компенсації непостійного водоспоживання на обертовому поверсі (3).
12. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій один з одного або декількох зазначених буферних трубопроводів (б) являє собою дренажний трубопровід (26) від обертового поверху (3) до нерухомого осердя (2), і один або декілька випускних патрубків (12) зазначеного дренажного трубопроводу (26) приєднані безпосередньо до трубопроводу осердя (2), який видаляє стічну воду, таким чином, що дренажна рідина негайно стікає через один або декілька випускних патрубків (12) дренажного трубопроводу (26) в трубопровід осердя (2), що видаляє стічну воду, без накопичення всередині передавальної камери (10) дренажного трубопроводу (26).
13. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій буферний трубопровід (6) утворює: дві або більше зазначених кільцевих передавальних камер (10, 10), відокремлених одна від одної однією або декількома внутрішніми розділовими стінками (24), утвореними всередині й за допомогою нижньої трубопровідної частини (7), один або декілька окремих впускних патрубків (11) для кожної камери з передавальних камер (10,10), один або декілька окремих випускних патрубків (12) для кожної камери з передавальних камер (10,10).
14. Система (1) за п. 13, яка містить щонайменше один додатковий з'єднувальний елемент (9), який розташовується повністю всередині буферного трубопроводу (б) і проходить вздовж всієї довжини окружності буферного трубопроводу (6), і в якій верхня трубопровідна частина (8) знаходиться в ковзному з'єднанні з однією або декількома внутрішніми розділовими стінами (24) в одному або декількох зазначених додаткових з'єднувальних елементах (9), щоб забезпечувати поділ передавальних камер (10, 10.
15. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій один або декілька з'єднувальних елементів (9) містять пилонепроникне ущільнення з'єднувальних елементів, яке закриває один або декілька з'єднувальних елементів (9) таким чином, щоб отримати буферний трубопровід (6), що має практично замкнутий поперечний переріз.
16. Система (1) за п. 15, в якій пилонепроникне ущільнення з'єднувальних елементів містить одне або декілька з наступних пристроїв: одностороннє або двостороннє щіткове ущільнення (27), рідинне ущільнення (28), бо лабіринтове ущільнення.
17. Система (1) за п. 15 або 16, в якій горизонтальні поверхні одного або декількох з'єднувальних елементів (9) покриті демпфірувальними шарами, виготовленими з амортизувального матеріалу.
18. Система (1) за п. 15, в якій пилонепроникне ущільнення з'єднувальних елементів містить рідинне ущільнення (28), що має жолоб (29), який містить ущільнюючу рідину, і кромку або стінку, або пластину (30), яка виступає зверху в жолоб (29) і занурену в ущільнюючу рідину, причому жолоб (29) утворює поверхню нижньої трубопровідної частини (7) з'єднувального елемента (9) і кромка або стінка, або пластина (30) утворює поверхню верхньої трубопровідної частини (8) з'єднувального елемента (9), або навпаки.
19. Система (1) за п. 18, що містить дренажну систему, яка дозволяє ущільнюючій рідині витікати з рідинного ущільнення (28), і підживлює систему (38) для подачі ущільнюючої рідини в рідинне ущільнення (28).
20. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій щонайменше частина дна кільцевої передавальної камери (10) нахилена вниз від однієї або декількох локально вищих точок (32) до однієї або декількох локально нижчих точок (33), де розташовані випускні патрубки (12), їі в результаті цього потік рідини рухається у напрямку до випускних патрубків (12) під дією сили тяжіння.
21. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, в якій нижня частина (7) буферного трубопроводу (б) стічної води даного обертового поверху (3) і верхня частина (8) буферного трубопроводу (б) чистої води обертового поверху (3), розташованого безпосередньо під зазначеним даними обертовим поверхом (3), утворені в одній і тій самій частині стінки нерухомого осердя (2).
22. Система (1) за п. 21, в якій буферний трубопровід (б) стічної води і буферний трубопровід (6) чистої води розташовані на різних радіальних відстанях від нерухомого осердя (2).
23. Система (1) за будь-яким із пп. 20-22, в якій буферний трубопровід (6) чистої води розташовується на більшій радіальній відстані від нерухомого осердя (2), ніж радіальна відстань буферного трубопроводу (б) стічної води від нерухомого осердя (2), і в якій живильний трубопровід чистої води до буферного трубопроводу (б) чистої води розташовується таким чином, що він проходить через осердя (2) в окружному положенні на рівні і нижче локально Зо вищої точки (32) дна передавальної камери (10) стічної води.
24. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить промивні пристрої, виконані з можливістю пропускання промивної рідини в буферному трубопроводі (б) через один або декілька промивних патрубків (34), що відкриваються в кільцеву передавальну камеру (10) на відстані від одного або декількох впускних патрубків (11).
25. Система (1) за п. 24, в якій промивні пристрої містять перекачувальні пристрої, які перекачують промивну рідину через один або декілька промивних патрубків (34).
26. Система (1) за п. 18 або 19, що містить один або декілька випускних трубопроводів (35) ущільнюючої рідини, що приєднують жолоб (29) рідинного ущільнення (28) до передавальної камери (10) і мають один або кілька випускних клапанів (36) ущільнюючої рідини.
27. Система (1) за п. 18 або 19, в якій випуск частини ущільнюючої рідини з рідинного ущільнення (28) в передавальну камеру (10) здійснюється за допомогою надлишкового введення ущільнюючої рідини в жолоб (29) рідинного ущільнення (28) і перетікання надлишку ущільнюючої рідини над однією або декількома секціями (37) внутрішньої перетічної стінки жолоба (29), що має калібровану висоту, яка є нижче, ніж зовнішня стінка жолоба (29).
28. Система (1) за будь-яким з пп. 24-27, регульована за допомогою регулювальної системи, яка також допускає втручання ручного регулювання.
29. Система (1) за будь-яким з пп. 18, 19, 26, 27 і 28, в якій регулювальна система забезпечує, що ущільнююча рідина залишається між заданими мінімальним і максимальним рівнями всередині жолоба (29) рідинного ущільнення (28), щоб забезпечувати ущільнюючу здатність рідинного ущільнення (28).
30. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить компенсаційні пристрої для компенсації відносного вертикального зсуву обертового поверху (3) відносно до нерухомого осердя (2).
31. Система (1) за п. 30, в якій компенсаційні пристрої вибрані з групи, що складається з наступних пристроїв: регулювальні висоту пристрої для регулювання висоти верхньої трубопровідної частини (8) відносно до осердя (2) або відносно до поверху (3), регулювальні висоту пристрої для регулювання висоти нижньої трубопровідної частини (7) відносно до осердя (2) або відносно до поверху (3), бо конфігурація одного або декількох з'єднувальних елементів (9) таким чином, щоб забезпечувати відносні вертикальні рухи в заданих межах між верхньою і нижньою трубопровідними частинами (8, 7) без істотної зміни їх функціонального співвідношення.
32. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить підтримуючий пристрій (45) верхньої трубопровідної частини (8), виконаний з можливістю суміщення нижньої і верхньої трубопровідних частин (7, 8), причому вказаний підтримуючий пристрій (45) містить перші ролики (46), що вертикально або діагонально суміщають один або декілька перших шляхів кочення (47) з напрямком кочення, яке є окружним відносно до базової осі (5), і/або другі ролики (48), що горизонтально або діагонально суміщають один або декілька других шляхів кочення (49) з напрямком кочення, яке є окружним відносно до базової осі (5), причому перші ролики (46) і один або декілька перших шляхів кочення (47) приєднані, відповідно, до верхньої трубопровідної частини (8) і до нижньої трубопровідної частини (7), або навпаки, і другі ролики (48) і один або декілька других шляхів кочення (49) приєднані, відповідно, до верхньої трубопровідної частини (8) і до нижньої трубопровідної частини (7), або навпаки.
33. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить систему для вимірювання та регулювання тиску повітря всередині передавальної камери (10).
34. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить один або декілька вентиляційних трубопроводів (13), які забезпечують сполучення передавальної камери (10) з вентиляційною трубопровідною системою нерухомого осердя (2) і/або з атмосферним повітрям на фасаді (50) будови (4).
35. Система (1) за будь-яким попереднім пунктом, що містить набір гнучких шлангів, виконаних з можливістю подачі чистої води від нерухомого осердя (2) до обертового поверху (3) у надзвичайній ситуації.
36. Система (1) за п. б, яка містить регулювальну систему для регулювання регульованих рівнем або тиском запобіжних клапанів залежно від сигналів від датчиків, причому регулювальна система також допускає втручання ручного регулювання.
37. Система (1) за п. 10, що містить регулювальну систему з метою регулювання одного або декількох насосів (23) для чистої води залежно від сигналів від датчиків, причому регулювальна система також допускає втручання ручного регулювання.
38. Система (1) за п. 1, в якій один або декілька з'єднувальних елементів (9) виконані з Зо можливістю ідеальної герметизації передавальної камери (10) від навколишнього простору, в результаті чого можна повністю запобігти передачі рідин між двома середовищами в нормальних умовах експлуатації, або часткової герметизації, в результаті чого запобігають істотній передачі рідин між двома середовищами в нормальних умовах експлуатації, і при цьому в обох випадках зберігається здатність ковзного з'єднання верхньої і нижньої трубопровідних частин (8, 7) одна з одною.
39. Система (1) за п. 1, в якій один або декілька з'єднувальних елементів (9) не являють собою непористе еластомірне механічне ущільнення тороїдальної форми. тк ; у й р ох ж ї Кк Ф- її р хк / х х т я й ке т Ка в
Фіг. 1 денну ен пня 1 к я я ; сш Я й ко Ж У г і х є ко /; УА в їі ії г ! х | ; а хв й ї З Ії хх ДК чи: ОК, хм й Зоо жу вк ОфИ о нний й У квпддднлннни
Фіг. 2 Я --В хо та пинтеттоенстатюн ! я нт : ть Ко (У з й ТЕНТ че СИ Дн чн дит : лк. ти У т З о нд, : Ша й Х у і Сови, по ДИ ви ж її ха код дн М в От «и / ООН пт НЯ : АД НВ ППС ту; у зад п» ее ж, ки се ет в ше дення і ї д ; пвх : и
Фіг. З 45 ще Яку й ; Ей в. і денний ж - лу ши й і ? і з кі - і ї. : Кн НЕ К - ох Гм М Ше
Фіг. 4А я - оф днткях х ви -е Сокое х, в Ся во я Я дн с 7 М нн у ся МИ шок КК ж я ня я й що У К Ша я . Жак Є я в Ї и б МК же КЕ ? Я бе х еВ Й ж х ей, а З х А і ес ЗК х ЗЕ ММ - ВК х З хЖЖХ сем Ж ую х -ккхкккх. ХХ Ка КК х ВІ СЕЕХ ї МЕ хх 3 сх У - КО ТУ У 5 А с нн я ех у чх Ж Ж . з З ТЕ чт Я З г З ж І-3 з БК, і че шк я Хо о рн с ях ВВ у 5 ду Кожні ї 1 хх УК я ох хо я : в ї кн фор о тоні он ним нннкіом т Ки у Ка КУ х Хо ЗКУ х її : жк є Х я Зидудк Мб х з Ко І КУ х 3 З ї хх х їх хи. ч ї ТЕ 3 екю кА г ких у. д ; Мк х З дя 1 Б у Я КЕ і ХА «Б, | ненням я ХО І й о З Х л Ж Я х у Х ї о Кх З з « Ж я В ююнх МЖЯ др тити й МО М Оу щ тий З т Зо дин хо К Ж: шк У Ко х ж се ОТХ Се соку зо у ОН я й Кк
Фіг. 4С а че кож 1
-к. є фотоєжж с Ж є г Ві й ! Хр М Її ЕН : Х ХЕ ої ї Є : хе ша, дк Ща Менеєткутню ня род сдйтхнкюксте ЗЕ Кок мої «б Ко го хо зі ни 5 ши Я Ко шиї ї той щих ї - тих ї ї Її З їх РУ ї У ЖК шої Ж сляшкуню жо Щит ї А пи Х й х Ж І : Е ; ї (5 Ж що ши Ме У їх ХХ Я В Ауй ще х З ЖЖ М ЗК ШОК кн Я Вих ей В се со, Ж КО ї й хх у хни и НЯ МКУ 5 ж ше ї М соку т Ж х х злі ш М. Ж Ходоосеее жк рез Ж их х ж ЗУ х шиї Б х З во хо х ек АХ х ск Х х
1 | Її КЗ 1 Мк кВ БО з нене нд 2 ї х кі ща ї ХЕ чо дня й я в 4 пе. х тт оно дет ЩЕ з ях Стик, де пу, 3 І МТМ х А щі х роса - ой пек х а кажи ко Кт і ї Фіг: 5 й В у В сен В снення то Я МЕМ » ОО, х ло веж ПОБе т жвЙ ха Б ОЕМ дкжаюй г ї с А ЗЕ сюжеті кю кістю кюю іє нюх ілєююьх дежик ення чі Я
Фіг. 6 куту ж Ов ння п і М в з
Фіг. 7 8-5 МО Ме Я - пек НІ вия ю Мт т Кк АЙ дк НК фінетннанннннтня інт: рн х . Я сю Є : 2 ї Х ї г - : ТМ і ТТН ї САМ 16 СЯ
15. М рен нн я ие ЩЕ КАК ВО чн ШЕ І ГУ ; туї ! У, тех ; На сон
Фіг. 8 же -ї ин і Ех Ї орнюсотя і. дого 5 Ї ау До де | МИ їе кисні ШІ й фон г ренні жк С се 1 Ті ХК В ба я г . о Че Я б Ек ї- їх й же ї ера Є їсте -7 щ М От С
Фіг. 8 зпннткстноттсттоснтстестстостестнтсстенсноу А т У т я , вже і ря Її і во ищт ет І зе і ШЕ ДОМУ Донесення - : ві ! ,
Фіг. 10 ях К х В що лети копчене ж г і її М 189 В дих КЕ , ще сеукех : з фон Е
!
к. їй я
Фіг. 1 ти й 00 о ой Йо с Са ї Ка ре ЕК в КИ вв - ше . пот ше : ; д ча ший т. 1 т .
Фіг. 12 печня в.25 в. ЧИСТА НЕРУХОМНИ Моз 1-78 ! ВУХОМИЙ З СТІЧНА РУХОМИЙ х щі 10 а і НЕРУХОМНЕ їх
Фіг. 13
( ї5 яд К-ї й й 8 пк ія я Ко й ч туя МОУ в -0 ше о ВО З З ї зх т ве ІЩЕ ше ої і Е КЕ ОК 1» 7 ром Ка т і ме Ж.О ее о пря : Й М ї о З Я а ЖМоюлжю Болю ДМ з т000ОННЙ,, х ПЕ у Ме к КЕ КК філе сор вен доле ОК НМ РОБ я о с БОГ І ще : ше ОК й ой 6
Фіг. 14 З З 2 ха дій . В ЗАЙ и я ж В ж шк рі кож по кю У Що дкню ожююжю Ю Й х ру КОМУ п МО Ки М «8 и Тит й Пр ї Зк плани щ ФІ
Фіг. 15 З 1 а з 9 М року р ефе ке КО мя ія я з у Мриююь «одини, г й яд пило М жо 1 - Ма І г ; У Бер. ет ще ГЕ АТМ їх МАХ ХЕ КА пенсій мя ; с В и Кия КО прррриилия ож Ки ЕЙ 5 ла Ї Ко сини З - ИН З песо житя кни БЖ ві
Фіг. 16А б в ' 4» Ж . яо 1 ні | ї | й щ Нщ Гсай і Я - і 2 у а ті . Кі Б З : Що дня т НК ЖК фоток жк тот яти ї ТО деле пооолкднтнх мое ї я її: ше з Утоккд,, ок г М К і З я тн ен з зднжннни сет зв ще мет, щі МУ жянирюжтя ти, пгт ттттт тілі пи києюм и УК пн 3 І Ж кн Ул єх ук ужєкттяят підт тюки Се - г я упак тя пе ААААААТ тт тин АЛАТАжтняя ТК Кс ій У і М, я З Осн, се я ПК ИН Ж ТТ ї ї о У че нс Кор мя Х пн дню Я у у є к КОД ментртроетинтнннтпнтннтнян нти врюрннттнннент і се ї х В ї ме м 5 ї; й с : Її о; В їй Фе -ть і я й З КМесеку, одежі вне кт, ших деку т 7 ж 1 З т Я в зх х я і й ї Га Ддесстресткося сок Ка ан ї В Кі і Ком ж Го Бе и їх 5 15 Кі ї х С т х їх десх чи Тит ї ї щи : ен доби Та житя 15 КА: М ее «рі ; а ий я кА жу Кв Я ї їх чину, жк 4 є і ех «8 м ВАХ кет ї і | ут и дя нини ки КК Аня Ки Її ко кт кн Я їх ої й 7 ЩІ ие и мя дво фоанюнтосютсн КИ ран а В І М НК: хх КК Ка ЕЕ Ї є ор ях я ййооуй п т а - -е Я ї фрески і їв Кор ню їх їк ж
Фіг. 17А а В З В і - Я їх Б 00 Й вуду руд З г й м ас і КЗ Ка РЕ ТОЖ стек шен МК ж Мі В В и Щи ТК ЖЕОожот їх пи : М ОКА КЕ що ЛО І я ; ооо и де Ко бок КАШУ в Бої НИ Ж ий хх р що БЕХ я я У а Є СКК ПЄКИХ полу же В а 7 хх Е КТ я я Ж юне й ож ДИ 7 ко КИ Кк 7 їх ях І ши Кай р Кая КО реостат наттяйокасткктікя М Ти фан ж Коти і-ї Холлі
Фіг. 1768 і -й М у - й х 5 й -Е І Кож с і З Є 2 пуп ння фік снсстонтнс в спот . і Ї | о пе Ех ГУ ТЗ ге й т ї і г і : І ; р. де«диох : мур їх кто, К и и а ї і ; і я іон . | і - мае і В перен ' Коко деня І : Певні і і ї рах і І ї Пор сі. вх птн. ; і ем За 8
Фіг. 18А а Ї й з щох Ж С ; зу ше! ха а з |, ї з хх чек, й й я х її). з й ой Н ЕЙ У кі ц ГУК ВАВ КЕ ЖІ ВК ЖОРЖ КК В КЕ КВТ КВ КК В СТЕ ЖЕ ВВ КУКИ КК й о ад " аа ке о - ВУ р и во ж доти Блек ов кни у ЖК сов кон хі пн ОЙ 5 дк Кл 3 Ї ? ї ек З мкм ї ух за. ще у Мо і 2 я і пу ї З Ук і і ка хр що до о З ! Я вк ! ж 7 12 їх
Е ху ща ЗЕ Ко щ ї : х 3 : й ї І в Ух : М ї й, и З ж с х х Ек ; ї НЕ Заобоофоковосоохфенодксо дод в Її з сю ех з т и ОО, ї т щих ії мохом З ВВ їх хх КОХ ЕК ї Куй х са ОВО М Ії х ї Я її З Хе 3 г х ке ї ЕЕ: ї а Ж а НВК ЗЕ Х а -- 33 ХВ Ж одн Я ї-Е - ЗК М Х дев Її ЕК Ки д.хк х Зк щ ВК ЕХ ЖЕ ен У М ЖК ГКУ а х о Б КЕ ХА ОБО І ВЕ З і ХЕ хе що ЖЕ Я іш За зон х а М ЇХ ТК З ЩО ХЕ ПМ: т жи хх Ж ен Ко ее о М В КВ ЗЕ ща Мо ве т Ми КЕ Ж ООБОХ КО й М ОВК хх ХХ т к хе ке я ЖЖ х ж я М З с; КОН Ж г ЖЕ ї ЖЕ хе я х я м ЖЕ ї ЖЕ їсх с Я т - М КЗ КУ Ку на їх я хх М дех Е КЗ, с я їж Х й МЕ ке х х х 3 М а ко У х У КО Кк я т ж - А хх ХЕ хх я ї Е - ЖЕ т МЕ КЗ й ке в Ж сх цк В; і ко - о о у ХЕ и Ж Кі ще я з Х СЕУ ЖЖ.
Ж сюкк юю ТИ. ско "КК я Кк Ки У х - хо «АЖ ОУН аю м КЕ с Ко я КЕ: я ЖЕ де У де Є саме З ї я Ка ше ок од ї - бек Їж - ех ная м же Ко К я їх КЕ х ХМК КК КК щЕ х ше х їх х І з Ко В я ї х й к Я.
З я є Кк Ж х хе З х - и 7 КК ук КІ а У х є ік в: хе вм Ж х ЕЙ - я КУ Я Ко є я я о ще « я К й Ка я Кз є я КУ У ж їі я я - а я я 5 КЗ х що я й Й Я КУ 5 й їй й х є с о с їх ХХ Ку Я є «7 7 Й Кі 5 ж У ке ши Кз ща й а 5 х ще Ку а я « е с я я є х ОК Яков он млн носій мой ооо о т К ше ї : у чУ КЗ ї - КУ ЕЗ Хо хи З х їх К Ко з ож 3-х їх ї ах Її хжеххх хо М ї хо Сх ще КУ їж С ЖК я м зай у их х Є ї а Е ї Су дик, ЩЕ хо Тони В ах х я вс я їх х хо г Ж «5 о з я х ВОК Кей А її С х х х М ке м КК х З Ж ї кож я 3 У 5 М х й хи х їх ел в Кей х с Х Ех ї М І ; х Ту хх т и ВК ї 5 ЕХ З з 2 шо 5 ко Її ї КУ к Ж Ко з шо ; З г як Ж У с ї а ї «Я з Я Їх З Ко «А сих х.
М - М ЗК Кз її ІМ 5 . я гу с х ж - - ї а ХВ м ХО.
ВКМ З У її оОщі у 2 з З ЖК ев мк кА кю ї с З хх З ях 8 х МИ зяктщи ОХ й х й ВУ Ех ЖЕ ва : ут БАКУ т желмию Ж х ї У Ї Е тд ДО сю екю, док ях їж З ой с : й о Її Е Кк др еко но 3 Ех КЕ Ко п Б с чи жк х З я ку. іх ч ї я "З х хх І іо я я т с СЯ р хх. ко Ко х ; ях Б хе й в в що й х Кесенмююютеко алко ех ще шо й ВИ я ї й 5 сх х ї КЗ х хує Є Ко 53 Хо Я.
ЩЕ Без х х ях х С ЕЙ В їх Х Кай ї Кй ї к ї г люж що тек, У Ж Ою ск; : | о во ткю Ко Ж хе У й ї Я екю спи кі ск г М 2 Б ШО А Є хе ОО Е Е : и : хх ї то Ге: : во о п З Ки МОРЕ Пуск КО ее ук к х МО й -к х ВУ КА УК КЗ ЗК Ба Х 5 ЖЕ дове І: ї Ко хк З я Беж дес ОХ. держ нн дк дн ну іо вок АКАКАХ ї КТ С є я 7 що ї хи ВЕ М Х жо а ся - я Ко - Х с гани ХО ЖЕ ЖЕО ї й її КЕ є хх Кз с я ж З з З БИ й «оо є й г г кт
5. її Ме Мо о г є ях я ві У ТО їх М УАД КК ще Кк: ї - ої той МАК АЖ о жо ї Ж Кз є і В ЖИМ ОКХ МО и -х ох 7 Ба я ; Коен ШЕ Ми я 3 КМ сх й пет у ХУ аа У Кз У - си її З п ТЕ З ХЕ Зере шо К КЗ й ЩІ ше кі З КОЖ їх і ПО сМОММККММх с є с ЕЕ з ї т Х ЖІ У Ж КЗ у КІ Є - -х х ях КЗ і Жах я ККУ ко Ме - Є ей Кз ях я Са кеш» Я КУ по А й Мой ої Ж хе - ЗУ й що я СИ - ще х КУ о Що ШЕ Ка ХХ х Моє ш Ку - КУ Ех ший шу Оу х те 5 КО М я ХЕ - - їх о Х Кз тої о я ОО БЕОМ ун и й ко Ка С Са в кої жо У - х Ж є не КЗ 2 х хх КЗ хх - З 2 5 МК де як Ки ВК. - КК «є ся ше У -ї шк м у я КЗ МК ух ад ЖЖ є « - як я щ о х г шх у з КЗ «ЖЕО о УКХ З -ї Кк НН і ї є «о КК сю Ле ЕХ шо -ї хо ТТ х - ЖК о Мою КУ І їх ї жо - т Кен ко і ге З зі хх Ж 5 шо ОМ і ТЕ ми шеф Зх Є. У Я я ой Фе Її во я їх КЗ х й ЩЕ г КЗ К Ко ТОК я х а я я х - - і Хо жфнея р: се и ЙО сфєтдкннкн кт жк стю жннкких не ка СН їх Х п м С - КУ не Я Я Я я ке М же фо хх к. ї Ка «о х я ооо де т х В г С - З - К х сукукдт Ка ж Ко ВК. Ім КО ЖК І ШЕ ХХ о Ж К- - ш 7 - КО її ЗК єх З ши Су ка дя - й с В ад ї ОК хо ЕЙ хї КС я а я Я й я - М ПО я ши їх лах Ух КО У сн сни сов улов «мине кт и ко БЕ ї ді реююююн кн нннюкікккми кукхуюоеююююк и кн юю кн і Е ТМ КД ШИН о ОМ ж х вк к З 2 ме 5 З ї ї кн хх к. с У Дек лиуєучумтьх, зх Хо сдн ї ЗХ палю юю вм т МК х Ол АДМ хх Ук Ко : М З Ж Бе ХО Ех г лит БО У Во б жо ХУ З лити илиюиюі сю М о ї ккд й а в Є о Ме шо хх Ж КЕ То їж тех Бу ХО Ж Хо х, ем, ї му Моя Ханенко нн Моне Хкдкнникжкоки екю, ше пе х
Фіг. 198 : її х. к : с В ЩЕ х х СУ ї Ж ї ї о а : ж «34 х Ху, я Ук і х ї їх х у ооо Я ШТУК Но У т 1 ше Іще ьч о Ах хе са а с. І г за й 3. ЕК їх ра Б СЕЧІ ЕКЗ М ех ї КІ ж «жк ІА ХО миру ум ие ОХ тсююею Же хе г а ВК ке, їх хх т я рай Ку ях хх г хх М а х СА «Ж КК ї їж х Е ; - Кк 2? ж М Ж З їх Х їх г с КУ К Є хе МО М МЕ Ви Ж І Ко ІН и НИ НН ооо МЕМ В КЕ Ве Ко о я Я С СИС жа КОЖ Ж Ех КК я а «о Є я КЗ ше с ке що Їх о І я Ко 5 пев В хо ке с Ж Ку хх є я я ЗУ х о Як їх 7 ке -е Кк шо ше я ХУ Є ЕЕ х 5 щу ся КЗ що що х - ї: а х шо Ех У 3 ОКХ т. - х - я ке я КЗ су Е шт є Ж х БМ З шт Й оо я Кз я Ко ш й ко й КУ С Що ш ої и Ко Ка ке од в М шо с ж У х х є КІ ой ях Кк : х ГА КЗ Се хо я С хх Ж си З я я -ї х «ХХ хх «Е шли їх ш хх КУ ш в од є ш ШО Жити нив «о щ" -ї Кся а їй ДИ т д7 сей ко є Ка кт «Ж дам ж кю щу ше «у КЗ КІ КО хо о с х - є й з ЩЕ жкх З я ШЕ КО 5 М КК Я - Я сей М 1 їх о х жо ЖОВ цк ї є оо й КЗ е ДЕК ин лож яноя МО я и ХУ я кої КХ і х хо Ей ВИ х с кі ЖИ є ої З сх - ий ХМК АХАМи є -ї 3 х Кз Ох «лю КЕ д КЗ їх КУ х ої хх м я хх сх док КИ 7 я 3 хг ян їх ж ІК: с екеооуухккукухо 2 ЕЕ х шою що хх сскеумою «од ко ко хх с Ж т. я я - її хх Ї жує н. ех КО хи я КЗ Х й я я КИ їх о БМ як с с М я п В В М В Ж Ії М М КК КО й ок я. 4 ж я ОК ТО Ух КХ о Су х ке Ф Ко Ж хе СУ З Ж М у ї МОЖЕ я ще ш КБ о 2 о й «З Же У КЗ ож Х ї ї Ж ж ко Ко Кк х х х ШЕ кох х е Ф МУ ї т. ї ЖЖ Ж ж г са хх я хх 0 є х не? -е Ми Мох, Ж ке сх до - хх - х 0 Ох хо ш Кз с СЕ У, 5 Кт КУЩ я «ех я « У Ка - ІЗ Щит ря ст З ДЖЕ палали Алла уклала кт Кк як тпн я поняття тання тання Еш К ше М В з ї її х я ї КО КТ ої Ко тк пк ОС паші хх м Жахи й од ве 5 якоре З ит В М іх Т.О де є БО М х ої Хо Кодюшю В ТВ ЗХ хх сх щі их й лк ке Ко Е. с У з ож с ви хо НК Т їж й Її З ї- ХХ с хо З соя Іо
UAA202102249A 2018-10-01 2018-10-01 Система передачі рідини в обертовій будові UA127903C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PCT/IB2018/057609 WO2020070537A1 (en) 2018-10-01 2018-10-01 System for the transmission of liquids in a rotatable building

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA127903C2 true UA127903C2 (uk) 2024-02-07

Family

ID=63857999

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202102249A UA127903C2 (uk) 2018-10-01 2018-10-01 Система передачі рідини в обертовій будові

Country Status (17)

Country Link
US (1) US11891794B2 (uk)
EP (1) EP3861181A1 (uk)
JP (1) JP7211641B2 (uk)
KR (1) KR102558080B1 (uk)
CN (1) CN112888826A (uk)
AU (1) AU2018444444B2 (uk)
BR (1) BR112021006016B1 (uk)
CA (1) CA3114561A1 (uk)
CO (1) CO2021005187A2 (uk)
EA (1) EA202190861A1 (uk)
IL (1) IL281913A (uk)
MX (1) MX2021003796A (uk)
PH (1) PH12021550864A1 (uk)
SG (1) SG11202103044TA (uk)
UA (1) UA127903C2 (uk)
WO (1) WO2020070537A1 (uk)
ZA (1) ZA202102424B (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SG11202103048YA (en) * 2018-10-01 2021-04-29 Lm Tech S R L Building structure with independently cantilevered stories
CN113944890A (zh) * 2021-10-22 2022-01-18 中国计量大学 管道检测方法、设备、装置、使用方法和存储介质

Family Cites Families (35)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US407877A (en) * 1889-07-30 Revolving jail
US2563531A (en) * 1951-08-07 Kotary house base
US841468A (en) 1906-02-03 1907-01-15 Peter A Tilyou Amusement device.
US2927599A (en) * 1956-11-30 1960-03-08 Stetson John Sewer connector for rotating building
FR1242847A (fr) * 1958-11-13 1960-10-07 Nouvelle construction
FR1420219A (fr) * 1965-01-11 1965-12-03 Habitation ayant ses pièces disposées suivant un ensemble tournant
FR2063633A5 (en) * 1969-10-24 1971-07-09 Mas Roland Rotary multiple joint
US3905166A (en) 1974-05-06 1975-09-16 Heinz W Kaiser Rotatable building structure
CN86210474U (zh) * 1986-12-18 1987-11-11 熊中元 消防供水装置
CN1032355C (zh) * 1992-10-25 1996-07-24 株式会社森组 使用压缩气体输送物料的方法
US7107725B2 (en) * 2000-10-13 2006-09-19 Albert E. Johnstone, III Swivel joint apparatus and method for utility supply to a rotatable building
US6742308B1 (en) 2000-10-13 2004-06-01 Albert E. Johnstone, III Swivel joint apparatus and method for utility supply to a rotatable building
US7536831B2 (en) * 2000-10-13 2009-05-26 3Sixty Technologies, Llc Rotatable building
CN1349025A (zh) * 2000-10-16 2002-05-15 吴水森 带空中园林浮雕艺术旋转住宅大楼
CN1184390C (zh) * 2001-03-08 2005-01-12 一弘企业株式会社 可旋转的平房
CN2780866Y (zh) * 2005-01-10 2006-05-17 洛蒂格真空及家用技术股份有限公司 控制装置
BRPI0502775C1 (pt) 2005-04-07 2008-01-15 Design Essentials S A sistema giratório para edificações em geral
JP2007058071A (ja) 2005-08-26 2007-03-08 Toshiba Matsushita Display Technology Co Ltd 液晶表示装置
EA200970031A1 (ru) 2006-06-17 2009-06-30 Роутейтинг Хай Тауерс Са Вращающаяся конструкция здания
GB0615675D0 (en) * 2006-08-08 2006-09-13 Nazran Tervinder S Rotatable building
DE102007047259A1 (de) * 2007-10-02 2009-04-16 Krones Ag Vorrichtung zum Sterilisieren von Behältnissen
CN201172851Y (zh) * 2008-01-10 2008-12-31 吴士夆 移动式水槽
CN201245899Y (zh) * 2008-03-24 2009-05-27 吴旭榕 一种厕所
CN101544272A (zh) * 2008-03-26 2009-09-30 吴植融 液体水下储存、装载和外卸装置
US8032256B1 (en) * 2009-04-17 2011-10-04 Sje-Rhombus Liquid level control systems
KR101457153B1 (ko) * 2014-05-23 2014-11-04 정상열 응축수의 강제 순환과 진공압 유지 및 물 보충 자동형 진공 스팀 보일러
CN204023714U (zh) * 2014-08-11 2014-12-17 曲阜嘉信电气有限公司 一种防干抽式恒压供水控制装置
CN105155651B (zh) * 2015-08-19 2018-06-12 清华大学深圳研究生院 一种负压排水系统及排水方法
CN105178438B (zh) * 2015-08-31 2017-06-16 白健荣 建筑楼层旋转系统、供水装置、供电装置及排水装置
CN205088752U (zh) * 2015-11-13 2016-03-16 黑龙江建筑职业技术学院 一种给排水设备
EP3205626B1 (en) * 2016-02-10 2020-09-09 Grundfos Holding A/S Unit for treating flowing liquid
CN105908842B (zh) * 2016-04-29 2018-07-06 唐平 一种旋转建筑物
CN107178358B (zh) * 2017-07-03 2023-06-23 新疆熙泰石油装备有限公司 液位压力调节装置和外置液位压力调节的油气分离器
CN207063122U (zh) * 2017-07-17 2018-03-02 无锡浩润环保科技有限公司 一种楼宇雨污分流器
CN108457381A (zh) * 2018-05-25 2018-08-28 唐平 一种旋转建筑物以及旋转建筑物群

Also Published As

Publication number Publication date
CN112888826A (zh) 2021-06-01
JP7211641B2 (ja) 2023-01-24
US11891794B2 (en) 2024-02-06
SG11202103044TA (en) 2021-04-29
MX2021003796A (es) 2021-08-11
BR112021006016B1 (pt) 2024-01-30
EA202190861A1 (ru) 2021-06-22
CA3114561A1 (en) 2020-04-09
BR112021006016A2 (pt) 2021-06-29
WO2020070537A1 (en) 2020-04-09
KR102558080B1 (ko) 2023-07-20
IL281913A (en) 2021-05-31
NZ775346A (en) 2023-10-27
CO2021005187A2 (es) 2021-04-30
KR20210061430A (ko) 2021-05-27
AU2018444444A1 (en) 2021-05-20
AU2018444444B2 (en) 2022-12-08
JP2022502588A (ja) 2022-01-11
ZA202102424B (en) 2023-01-25
US20210404171A1 (en) 2021-12-30
EP3861181A1 (en) 2021-08-11
PH12021550864A1 (en) 2021-10-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA127903C2 (uk) Система передачі рідини в обертовій будові
US11396744B2 (en) Flush toilet
JP2005214007A (ja) 建造物内の排水設備
JP5682981B1 (ja) 汚水排出システム
NZ775346B2 (en) System for the transmission of liquids in a rotatable building
FI86004C (fi) Bakvattenstopp foer sjaelvfallsledningar.
JP5716122B2 (ja) 汚水排出システム
KR100562747B1 (ko) 건축 상하수도용 역류차단밸브
US11124953B2 (en) Anti-leak system for sanitary appliances
JP6303091B2 (ja) 排水配管構造
CN208979064U (zh) 一种铝合金船舶用地漏结构
JP7040879B2 (ja) 廃水配管システムおよび空気弁
CN220735236U (zh) 一种淋浴房底盘及淋浴房
CN217580498U (zh) 一种防地漏水封干涸装置
CN219157865U (zh) 一种同层排水汇水器及汇水系统
US11732446B2 (en) Plumbing distribution and control panel system
CN218060567U (zh) 防返溢结构和排水系统
CN116763168A (zh) 一种淋浴房底盘及淋浴房
JP2017214767A (ja) ドレイン排水溝部材、及びドレイン排水溝部材を施工する方法
JP2008280731A (ja) 無勾配排水システム、配管メンテナンス方法
JP2018178380A (ja) システム便器の構造
KR200413499Y1 (ko) 누수 감지형 급수 급탕용 분배기 함
KR100644923B1 (ko) 누수 감지형 급수 급탕용 분배기 함
CN111021491A (zh) 一种卫生间不降板同层排水系统
KR20210055569A (ko) 배수관용 압력소멸장치를 이용한 배수시스템