UA126827C2 - З'єднувальний пристрій з роздільником для з'єднання двох кінців конвеєрної стрічки - Google Patents

З'єднувальний пристрій з роздільником для з'єднання двох кінців конвеєрної стрічки Download PDF

Info

Publication number
UA126827C2
UA126827C2 UAA202005258A UAA202005258A UA126827C2 UA 126827 C2 UA126827 C2 UA 126827C2 UA A202005258 A UAA202005258 A UA A202005258A UA A202005258 A UAA202005258 A UA A202005258A UA 126827 C2 UA126827 C2 UA 126827C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
wings
separator
conveyor belt
pair
possibility
Prior art date
Application number
UAA202005258A
Other languages
English (en)
Inventor
Бернар Таверньє
Бернар Тавернье
Original Assignee
Фп Бізнес Інвест
Фп Бизнес Инвест
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Фп Бізнес Інвест, Фп Бизнес Инвест filed Critical Фп Бізнес Інвест
Publication of UA126827C2 publication Critical patent/UA126827C2/uk

Links

Classifications

    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F16ENGINEERING ELEMENTS AND UNITS; GENERAL MEASURES FOR PRODUCING AND MAINTAINING EFFECTIVE FUNCTIONING OF MACHINES OR INSTALLATIONS; THERMAL INSULATION IN GENERAL
    • F16GBELTS, CABLES, OR ROPES, PREDOMINANTLY USED FOR DRIVING PURPOSES; CHAINS; FITTINGS PREDOMINANTLY USED THEREFOR
    • F16G3/00Belt fastenings, e.g. for conveyor belts
    • F16G3/08Belt fastenings, e.g. for conveyor belts consisting of plates and screw-bolts or rivets
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F16ENGINEERING ELEMENTS AND UNITS; GENERAL MEASURES FOR PRODUCING AND MAINTAINING EFFECTIVE FUNCTIONING OF MACHINES OR INSTALLATIONS; THERMAL INSULATION IN GENERAL
    • F16GBELTS, CABLES, OR ROPES, PREDOMINANTLY USED FOR DRIVING PURPOSES; CHAINS; FITTINGS PREDOMINANTLY USED THEREFOR
    • F16G3/00Belt fastenings, e.g. for conveyor belts

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Belt Conveyors (AREA)
  • Chain Conveyers (AREA)
  • Structure Of Belt Conveyors (AREA)
  • Filtration Of Liquid (AREA)

Abstract

Винахід належить до з'єднувального пристрою (10) для з'єднання двох кінців щонайменше однієї поздовжньої конвеєрної стрічки, причому з'єднувальний пристрій (10) містить щонайменше першу з'єднувальну пластину (18a) та другу з'єднувальну пластину (18b), кожна з яких виконана з можливістю покривати окрему сторону кінців конвеєрної стрічки (16), пристрій (24) для прикріплення зазначених з'єднувальних пластин (18a, 18b) одна до одної, знімний роздільник (48), який виконаний з можливістю розташування між крилами першої пари крил (20), утворених з'єднувальними пластинами (18a, 18b) так, щоб забезпечувати зміщення центруючого отвору (50) роздільника (48) від площини (P) з'єднання для звільнення простору, який обмежений між другою парою крил (22).

Description

Даний винахід відноситься до з'єднувального пристрою для з'єднання двох кінців поздовжньої конвеєрної стрічки.
З метою спрощення, в даному описі термін конвеєрна стрічка традиційно використовується не тільки в значенні конвеєрної стрічки, але також і ременя приводу.
Відомі конвеєрні стрічки, також іменовані стрічковими конвеєрами, які використовують для переміщення різноманітних матеріалів або різноманітних продуктів, таких як вугілля, руда, промислові або сільськогосподарські продукти.
Ці конвеєрні стрічки складаються зі стрічок, які виконані з посиленого еластомеру або виконані з посиленого синтетичного матеріалу придатної довжини та ширини, кінці яких повинні бути з'єднані один з одним до встановлення або після встановлення на опору та приводні пристрої, що містять поворотні ролики та напрямні ролики. Часто ці пристрої також містять елементи, що натягуються, які призначені для належного натягнення конвеєрної стрічки.
Відомий з'єднувальний пристрій, що містить затискачі, в цілому, що мають О-подібну форму, які вирізані з листа металу, причому затискачі містять верхні пластини та нижні пластини, з'єднані перетискачами.
Затискачі прикріплені у два ряди, розводячи кожний з кінців конвеєрної стрічки для з'єднання так, щоб перетискачі виступали і щоб перетискачі з одних рядів могли чергуватися між перетискачами з інших рядів.
З'єднувальний та шарнірний стрижень вводять всередину перетискачів, що чергуються, таким чином, щоб з'єднувати два кінці таким чином, при цьому утворюючи свого роду шарнір.
Кріпильні пристрої для прикріплення затискачів на кінці конвеєрної стрічки містять стрижневі кріпильні засоби, такі як шипи, заклепки та гвинти.
Також відомі з'єднувальні пристрої, в яких використовують з'єднувальні пластини, в цілому виконані з посиленого еластомеру або виконані з посиленого синтетичного матеріалу, що розташовані на одній стороні та на іншій стороні кінців конвеєрної стрічки, відповідно, та прикріплені на кінцях, що підлягають з'єднанню. Приклади таких пристроїв з'єднувальної пластини розкриті у патентах ЕР-0827575-81 й ЕР-1163459-81.
Ці пристрої містять верхню пластину та нижню пластину, що обмежують простір, який підходить для зачеплення відповідного кінця конвеєрної стрічки в ньому.
Зо Відомі з'єднувальні пристрої, які виготовлені формуванням або литтям під тиском і мають Н- подібну конструкцію, в якій нижня та верхня пластини з'єднані центральною частиною, причому пластини утворені з однієї деталі.
Для виробництва Н-подібної конструкції потрібна множина форм, яка відповідає кількості товщин конвеєрних стрічок, що зустрічаються в даній області техніки, й, отже, її вимушені виробляти невеликими партіями, що підвищує собівартість, вартість виробництва, вартість зберігання та вартість поширення.
Ця проблема, а саме проблема множини форм і формованих виробів, обумовлена різноманітністю товщин конвеєрних стрічок, була вирішена, зокрема, шляхом забезпечення з'єднувальних пристроїв із трьох окремих частин: першої пластини, що містить верхнє ліве та праве крила, що утворює одну деталь, другої пластини, що містить нижнє ліве та праве крила, що утворює одну деталь, і проміжної частини, що відповідає середній перегородці Н-подібного профілю, причому ця проміжна частина утворює роздільник.
В такій конфігурації можливе окреме виробництво двох пластин, нижньої та верхньої, кожна з яких пристосована для зусиль, яким вона піддається (зусилля стискання/тягові зусилля), і відповідних навантажень.
Прикріплення нижньої та верхньої пластини на кінцях конвеєрної стрічки зазвичай відбувається за допомогою кріпильних пристроїв за типом заклепок, шпильок, шипів або гвинтів і гайок.
Документ ЕР-1163459-81 описує з'єднувальний пристрій, який складається з трьох окремих частин вищеописаного типу, що містить першу з'єднувальну пластину та другу з'єднувальну пластину, кожна з яких виконана з можливістю покривати окрему сторону кінців конвеєрної стрічки так, щоб конвеєрна стрічка була розташована у вертикальному напрямку між двома з'єднувальними пластинами.
Дві з'єднувальні пластини утворюють першу пару крил, які виконані з можливістю притискати перший кінець конвеєрної стрічки, і другу пару крил, які виконані з можливістю притискати другий кінець конвеєрної стрічки, перша пара крил і друга пара крил розташовані на кожній стороні площини з'єднання.
Додатково, з'єднувальний пристрій містить пристрої для прикріплення пластин одна до одної та знімний роздільник, який розташований у вертикальному напрямку між першою з'єднувальною пластиною та другою з'єднувальною пластиною, для відведення пластин одна від одної.
Також відповідно до документа ЕР-1163459-8В1 роздільник прикріплений одним із кріпильних пристроїв по центру вузла, утвореного двома з'єднувальними пластинами вздовж поздовжнього напрямку.
Прикріплення конвеєрної стрічки з'єднувальним пристроєм, наприклад, забезпечується за допомогою способу, послідовно описаного нижче.
Два крила другої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами, відводять один від одного за допомогою еластичних деформацій з'єднувальних пластин, у той час як другий кінець конвеєрної стрічки вводять між двома крилами другої пари крил.
Другий кінець конвеєрної стрічки закріплюють на двох крилах другої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами, за допомогою кріпильних пристроїв.
Роздільник видаляють з простору між крилами першої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами.
На закінчення, перший кінець конвеєрної стрічки вводять між двома крилами першої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами, перед закріпленням на двох крилах першої пари крил.
Слід розуміти, що другий кінець конвеєрної стрічки повинен бути введений максимально далеко у поздовжньому напрямку за напрямком до центру з'єднувального пристрою, тобто ближче всього до роздільника, який розташований в центрі з'єднувального пристрою.
Цей етап введення потребує одночасного прикладення необхідної сили для переміщення двох крил другої пари крил, які втримуються в з'єднанні один з одним за допомогою кріпильного пристрою, що закріплює роздільник, один від одного, що утрудняє виконання операції.
Слід зазначити, що даний винахід спрямований на усунення цього недоліку та з цією метою відноситься до з'єднувального пристрою для з'єднання двох кінців щонайменше однієї поздовжньої конвеєрної стрічки, причому з'єднувальний пристрій містить щонайменше: - першу з'єднувальну пластину та другу з'єднувальну пластину, кожна з яких виконана з можливістю покривати окрему сторону кінців конвеєрної стрічки так, щоб зазначена конвеєрна стрічка була розташована у вертикальному напрямку між двома з'єднувальними пластинами,
Зо причому зазначені з'єднувальні пластини утворюють першу пару крил, яка виконана з можливістю притискання першого кінця конвеєрної стрічки, і другу пару крил, яка виконана з можливістю притискання другого кінця конвеєрної стрічки, причому перша пара крил і друга пара крил розташовані на кожної стороні площини з'єднання, - пристрій для прикріплення зазначених з'єднувальних пластин одна до одної, - знімний роздільник, який виконаний з можливістю розташування у вертикальному напрямку між першою з'єднувальною пластиною та другою з'єднувальною пластиною при знаходженні роздільника у зібраному положенні для переміщення зазначених пластин за напрямком одна від одної, й який визначає центруючий отвір, що виконаний з можливістю перетинання з'єднувальним елементом, що закріплює роздільник на з'єднувальних пластинах, який відрізняється тим, що роздільник виконаний з можливістю розташування між крилами першої пари крил так, що центруючий отвір роздільника зміщений від площини з'єднання для звільнення простору, який утворений між другою парою крил.
Зміщене від центру положення роздільника за межами другої пари крил сприяє введенню другого кінця конвеєрної стрічки між другою парою крил.
В дійсності, таке положення роздільника сприяє розведенню крил другої пари крил за допомогою еластичної деформації.
Відповідно до іншої особливості площина з'єднання проходить поперечно центру вузла, утвореного першою з'єднувальною пластиною та другою з'єднувальною пластиною.
Така характеристика, зокрема, забезпечує можливість підвищення міцності з'єднання конвеєрної стрічки з'єднувальним пристроєм.
Відповідно до іншої особливості роздільник виконаний з можливістю розташування повністю між крилами першої пари крил.
Ця характеристика дозволяє роздільнику повністю звільнити простір, який утворений між другою парою крил.
Відповідно до ще однієї особливості кріпильний пристрій містить щонайменше перший кріпильний елемент, установлений на першій з'єднувальній пластині, другий відповідний кріпильний елемент, установлений на другій з'єднувальній пластині, з'єднувальний елемент, що з'єднує перший кріпильний елемент на другому кріпильному елементі, причому перший кріпильний елемент містить центруючу ділянку, що виступає у вертикальному напрямку від першої з'єднувальної пластини та виконана з можливістю взаємодії з центруючим отвором роздільника для розташування роздільника.
Таким чином, кріпильний пристрій забезпечує виконання подвійної функції центрування роздільника та закріплення двох з'єднувальних пластин.
Відповідно до ще однієї особливості роздільник має упорну поверхню, яка звернена до другої пари крил і проходить щонайменше частково вздовж площини з'єднання з утворенням упору конвеєрної стрічки вздовж площини з'єднання при знаходженні роздільника у зібраному положенні.
Ця характеристика забезпечує можливість введення другого кінця конвеєрної стрічки до центру вузла, утвореного першою з'єднувальною пластиною та другою з'єднувальною пластиною.
Відповідно до ще однієї особливості упорна поверхня роздільника має форму кутової ділянки циліндра, яка проходить навколо центруючого отвору роздільника, й яка в цілому проходить за дотичною щодо площини з'єднання.
Ця характеристика дозволяє кутовій ділянці проходити за дотичною щодо площини з'єднання, навіть у випадку незначного повороту.
Відповідно до ще однієї особливості з'єднувальний пристрій містить щонайменше один другий кріпильний пристрій, який примикає до першого кріпильного пристрою, і роздільник визначає щонайменше одну першу опорну поверхню, звернену щонайменше до однієї частини другого кріпильного пристрою, для поворотного блокування роздільника навколо центруючого отвору роздільника при знаходженні роздільника у зібраному положенні.
Відповідно до ще однієї особливості з'єднувальний елемент містить головку, яка виконана з можливістю взаємодії із зазначеним другим кріпильним елементом, і зачіпляючу ділянку, яка виконана з можливістю взаємодії із зазначеним першим кріпильним елементом відповідного кріпильного пристрою.
Відповідно до ще однієї особливості перша з'єднувальна пластина та друга з'єднувальна пластина є ідентичними та відповідними.
Винахід також відноситься до роздільника для пристрою для з'єднання двох кінців поздовжньої конвеєрної стрічки, з'єднувальний пристрій відноситься до типу, що містить
Зо щонайменше: - першу з'єднувальну пластину та другу з'єднувальну пластину, кожна з яких виконана з можливістю покривати окрему сторону кінців конвеєрної стрічки так, щоб зазначена конвеєрна стрічка була розташована у вертикальному напрямку між двома з'єднувальними пластинами, причому зазначені з'єднувальні пластини утворюють першу пару крил, яка виконана з можливістю притискання першого кінця конвеєрної стрічки, і другу пару крил, яка виконана з можливістю притискання другого кінця конвеєрної стрічки, причому перша пара крил і друга пара крил розташовані на кожній стороні площини з'єднання, - перший кріпильний пристрій, що містить центруючу ділянку, яка виступає у вертикальному напрямку, і другий кріпильний пристрій, що примикає до першого кріпильного пристрою, причому роздільник виконаний з можливістю розташування у вертикальному напрямку між першою з'єднувальною пластиною та другою з'єднувальною пластиною для переміщення зазначених пластин за напрямком одна від одної, і роздільник визначає щонайменше: - центруючий отвір, який виконаний з можливістю взаємодії із зазначеною центруючою ділянкою для розташування роздільника, - першу опорну поверхню, яка проходить по суті в осьовій площині вздовж осі центруючого отвору та виконана з можливістю опори щонайменше на одну частину другого кріпильного пристрою для поворотного блокування роздільника навколо центруючого отвору роздільника, й - упорну поверхню, яка виконана з можливістю утворення упору конвеєрної стрічки вздовж площини з'єднання.
Відповідно до ще однієї особливості упорна поверхня має форму кутової ділянки циліндра, яка проходить вздовж осі центруючого отвору роздільника.
На закінчення, винахід відноситься до способу здійснення з'єднувального пристрою за будь- яким із пунктів 1-9 формули винаходу, який містить конвеєрну стрічку, що має перший кінець та другий кінець, який відрізняється тим, що включає щонайменше: - етап введення другого кінця конвеєрної стрічки між двома крилами другої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами, у з'єднувальне положення, в якому другий кінець конвеєрної стрічки опирається на роздільник, - етап закріплення другого кінця конвеєрної стрічки на двох крилах другої пари крил, - етап видалення роздільника, який полягає у видаленні роздільника з простору між крилами 60 першої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами,
- етап введення першого кінця конвеєрної стрічки між двома крилами першої пари крил, утворених з'єднувальними пластинами, у з'єднувальне положення, й - етап закріплення першого кінця конвеєрної стрічки на двох крилах першої пари крил.
Інші характеристики та переваги винаходу будуть зрозумілі після прочитання нижченаведеного докладного опису, для розуміння якого будуть робитися посилання на супровідні креслення, на яких: - на фіг. 1 показаний загальний перспективний вигляд, що зображує з'єднувальний пристрій відповідно до винаходу, який з'єднує два кінці конвеєрної стрічки; - на фіг. 2 показаний усічений вигляд зверху, що зображує першу з'єднувальну пластину та два роздільники з'єднувального пристрою відповідно до винаходу у зібраному положенні; - на фіг. З показаний поперечний вигляд в розрізі вздовж лінії 3-3 на фіг. 2, що зображує першу з'єднувальну пластину та другу з'єднувальну пластину, а також роздільник, який розташований між двома пластинами; - на фіг. 4 показаний перспективний розібраний вигляд, що зображує першу з'єднувальну пластину та другу з'єднувальну пластину, а також роздільник, який розташований між двома пластинами; - на фіг. 5 показаний перспективний докладний вигляд, що зображує роздільник за фіг. 2; - на фіг. 6-11 показані етапи способу здійснення з'єднувального пристрою відповідно до винаходу.
В описі та формулі винаходу для пояснення опису та формули винаходу терміни поздовжній, вертикальний та поперечний будуть використовуватися в необмежуючому значенні з посиланням на тригранник І, У, Т, зазначений на фігурах.
На всіх цих фігурах ідентичні або подібні цифрові позначення означають ідентичні або подібні елементи або сукупності елементів.
Крім того, терміни "верхній", "нижній", "вертикальний" та їх похідні відносяться до положення або орієнтації елемента або компонента, причому це положення або ця орієнтація враховується при знаходженні з'єднувальних пластин у робочій конфігурації та проходженні у горизонтальній площині.
На фіг. 1 показаний з'єднувальний пристрій 10 для з'єднання першого кінця 12 та другого
Зо кінця 14 конвеєрної стрічки 16, що проходить у поздовжньому напрямку.
З'єднувальний пристрій 10 містить першу нижню з'єднувальну пластину 18а, що показана на фіг. 2, і другу верхню з'єднувальну пластину 186.
Ці з'єднувальні пластини 18а, 186 виконані з гнучкого й еластичного матеріалу, наприклад, виконані з вулканізованого каучуку, або синтетичного матеріалу, такого як поліуретан, і вони зазвичай містять вбудований посилюючий елемент, зазвичай текстильного типу.
Кожна зі з'єднувальних пластин 18а, 18656 виконана з можливістю покривання окремої сторони кінців конвеєрної стрічки 16 так, щоб конвеєрна стрічка 16 була розташована у вертикальному напрямку між двома з'єднувальними пластинами 18а, 186, як показано на фіг. 1.
З'єднувальні пластини 18а, 1865 утворюють першу пару крил 20, що притискають перший кінець 12 конвеєрної стрічки 16, і другу пару крил 22, що притискають другий кінець 14 конвеєрної стрічки 16.
Як показано на фіг. З і 4, перша пара крил 20 і друга пара крил 22 розташовані на кожній стороні площини Р з'єднання, що проходить перпендикулярно з'єднувальним пластинам 18а, 180, тобто у вертикальній та поперечній площині відповідно до описаного у даному розкритті прикладу.
Площина Р з'єднання проходить поперечно центру вузла, утвореного першою з'єднувальною пластиною 18а та другою з'єднувальною пластиною 1860.
Таким чином, після складання з кінцями 12, 14 конвеєрної стрічки 16, поздовжня відстань першого кінця 12, покритого першою парою крил 20, дорівнює поздовжній відстані другого кінця 14, покритого другою парою крил 22 з'єднувальних пластин 18а, 185.
Така характеристика дозволяє підвищити міцність з'єднувального пристрою.
Додатково, з'єднувальний пристрій 10 містить першу сукупність кріпильних пристроїв 24, які виконані з можливістю закріплення першої пари крил 20 на першому кінці 12 конвеєрної стрічки 16, і другу сукупність кріпильних пристроїв 24, які виконані з можливістю закріплення другої пари крил 22 на другому кінці 14 конвеєрної стрічки 16.
Кожна з першої сукупності та другої сукупності кріпильних пристроїв 24 містить три ряди кріпильних пристроїв 24, кожний ряд містить множину кріпильних пристроїв 24, які вирівняні у поперечному напрямку та рівновіддалені один від одного. Зрозуміло, ця кількість рядів може варіюватися.
Кожний з кріпильних пристроїв 24 першої сукупності містить перший кріпильний елемент 26, другий кріпильний елемент 28 і вертикальний з'єднувальний елемент 30, який з'єднує перший кріпильний елемент 26 на другому кріпильному елементі 28 через конвеєрну стрічку 16.
З'єднувальний елемент 30 утворений з гвинта, що проходить у вертикальному напрямку від головки 32 до корпусу, який утворює різьбову зачіпляючу ділянку 34.
Перший кріпильний елемент 26 має форму гнізда, щонайменше частково вбудованого у першу з'єднувальну пластину 18а.
Перший кріпильний елемент 26 містить кільцевий фланець 36, що опирається в осьовому напрямку на нижню поверхню 38 першої нижньої з'єднувальної пластини 18а.
Додатково, перший кріпильний елемент 26 містить трубчасту частину 40, яка визначає вертикальний різьбовий отвір 42 і виступає у вертикальному напрямку від верхньої поверхні 44 першої з'єднувальної пластини 18а, між двома з'єднувальними пластинами 18а, 18р. Цей вертикальний виступ також покритий вулканізованим матеріалом, який утворює з'єднувальну пластину так, що кожна трубчаста частина 40, яка виступає у вертикальному напрямку від нижньої поверхні з'єднувальної пластини, покрита вулканізованим каучуком і, таким чином, вбудована у відповідну з'єднувальну пластину.
Різьбовий отвір 42 взаємодіє із зачіпляючою ділянкою 34 з'єднувального елемента 30.
Другий кріпильний елемент 28 має форму прокладного кільця, вбудованого у другу верхню з'єднувальну пластину 18р й яке утворює наскрізний отвір для з'єднувального елемента 30 та посадкове місце 46, що розміщає головку 32 з'єднувального елемента 30.
Таким чином, кріпильні пристрої 24 першої сукупності забезпечують можливість притискання першої пари крил 20 до першого кінця 12 конвеєрної стрічки 16.
Подібним чином, кріпильні пристрої 24 другої сукупності ідентичні кріпильним пристроям 24, описаним вище, але мають звернену конфігурацію.
Дійсно, з посиланням на фіг. З, перший кріпильний елемент 26 кожного кріпильного пристрою 24 другої сукупності встановлений на другій верхній з'єднувальній пластині 186, а другий кріпильний елемент 28 установлений на першій нижній з'єднувальній пластині 18а.
Перша з'єднувальна пластина 18а та друга з'єднувальна пластина 1860 ідентичні та зміщені в кутовому напрямку на пів-оберту навколо вертикальної осі.
Зо Така звернена конфігурація кріпильних 24 пристроїв є особливо зручною, тому що вона значно спрощує встановлення з'єднувальної пластини оператором, тому що при прикріпленні з'єднувальної пластини до одного кінця конвеєрної стрічки кріпильні пристрої 24, зокрема, з'єднувальні елементи 30, мають подібну орієнтацію для одного кінця конвеєрної стрічки, й оператору не потрібно буде міняти орієнтацію для розміщення цих з'єднувальних елементів на цьому одному кінці. В дійсності, вертикальне вирівнювання першого та другого кріпильних елементів 26, 28 визначає орієнтацію з'єднувальних засобів 30, зокрема, гвинта, що проходить у вертикальному напрямку від головки 32 до корпусу, який утворює різьбову зачіпляючу ділянку
ЗА.
Також слід зазначити, що перша та друга сукупності кріпильних пристроїв 24 розділені у поздовжньому напрямку серединною областю, по суті вирівняною з площиною Р з'єднання, яка не містить кріпильних пристроїв 24, тобто з'єднувальний пристрій 10 не містить кріпильних пристроїв 24 в цій області. Це підвищує еластичність з'єднувального пристрою 10 на цій ділянці та підвищує його механічну міцність. Дійсно, ряд кріпильних пристроїв 24 у центрі з'єднувального пристрою 10 в меншій мірі сприяє виникненню розлому.
Відповідно до винаходу з'єднувальний пристрій 10 містить два знімних роздільники 48, кожний з яких розташований у вертикальному напрямку між першою з'єднувальною пластиною 18а та другою з'єднувальною пластиною 186 для відведення пластин одна від одної.
Як показано на фіг. 3, кожний роздільник 48 виконаний з можливістю розташування між крилами першої пари крил 20 і зміщений від площини Р з'єднання для звільнення простору, який утворений між другою парою крил 22.
Під вираженням "зміщений від площини Р з'єднання" слід розуміти, що площина Р з'єднання не проходить за січною лінією щодо роздільників 48.
Інакше кажучи, кожний роздільник 48 зміщений у поздовжньому напрямку щодо центру вузла, утвореного двома з'єднувальними пластинами 18а, 1850, і кожний роздільник 48 звільнений з простору, який утворений між другою парою крил 22.
З цією метою, з посиланням на фіг. 3, кожний роздільник 48 визначає центруючий отвір 50, який проходить вздовж вертикальної осі А та виконаний з можливістю взаємодії з трубчастою частиною 40, що виступає від першого кріпильного елемента 26, який утворює центруючу ділянку 52, для розташування роздільника 48.
Також, кожний роздільник 48 обмежений у вертикальному напрямку верхньою поверхнею 54 та нижньою поверхнею 56, які опираються у вертикальному напрямку на нижню поверхню 58 другої з'єднувальної пластини 186 та на верхню поверхню 44 першої з'єднувальної пластини 18а, відповідно.
Відповідно до фіг. 2-5 кожний роздільник 48 має упорну поверхню 60, яка звернена до другої пари крил 22 і проходить частково вздовж площини Р з'єднання з утворенням упору другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 вздовж площини Р з'єднання при знаходженні роздільника у зібраному положенні, тобто упору, з яким контактує другий кінець 14 конвеєрної стрічки 16 і до якого він примикає вздовж цієї площини Р з'єднання.
Більше конкретно, упорна поверхня 60 кожного роздільника 48 має форму кутової ділянки циліндра, яка проходить навколо осі А центруючого отвору 50 відповідного роздільника 48 та в цілому проходить за дотичною щодо площини Р з'єднання, як показано на фіг. 2.
Додатково, кожний роздільник 48 визначає першу опорну поверхню 62 та другу опорну поверхню 64, кожна з яких проходить в осьовому напрямку вздовж осі А відповідного центруючого отвору 50.
Згідно з фіг. 2, кожна з першої опорної поверхні 62 та другої опорної поверхні 64 звернена щонайменше до однієї частини першого кріпильного пристрою 24 та другого кріпильного пристрою 24, відповідно, які протилежні один одному у поперечному напрямку й у поперечному напрямку примикають до кріпильних пристроїв 24, що підтримують роздільник 48, для поворотного блокування роздільника 48 навколо центруючого отвору 50 роздільника 48 при знаходженні роздільника у зібраному положенні.
Перша опорна поверхня 62 та друга опорна поверхня 64 кожного роздільника 48 опираються на виступаючу трубчасту частину 40 перших сполучених кріпильних елементів 26, яка на цій ділянці покрита вулканізованим матеріалом.
На додаток до поворотного блокування кожного роздільника 48, опорні поверхні 62, 64 забезпечують можливість розподілу поздовжніх розпірних зусиль, що прикладаються до відповідного роздільника 48 кінцем конвеєрної стрічки 16.
В якості необмежуючого прикладу, кожна опорна поверхня 62, 64 роздільника може визначати зазор (не показаний), який сприяє розміщенню кожного роздільника 48 та
Зо заповнюється еластичною деформацією при примиканні кінця конвеєрної стрічки до роздільників 48 у поздовжньому напрямку.
Слід зазначити, що роздільник 48 може додатково або альтернативно мати опорну поверхню, яка також проходить в осьовій площині вздовж осі центруючого отвору 50 та виконана з можливістю опори щонайменше на одну частину суміжного кріпильного пристрою для поворотного блокування роздільника 48 навколо центруючого отвору 50 роздільника 48, причому кріпильний пристрій, що примикає до першого кріпильного пристрою, розташований на іншому ряді кріпильних пристроїв і не обов'язково проходить у поперечному напрямку.
Даний винахід також відноситься до способу здійснення з'єднувального пристрою 10 відповідно до вищеописаного винаходу.
Зазначений спосіб включає попередній етап розміщення кожного роздільника 48, що проілюстрований на фіг. 6, який включає введення центруючого отвору 50 кожного роздільника 48 у взаємодію з центруючою ділянкою 52 кріпильного пристрою 24, яка відповідає кожному роздільнику 48 так, що упорна поверхня 60 кожного роздільника проходить за дотичною щодо поперечної площини Р з'єднання.
Після розміщення роздільників 48 на першій з'єднувальній пластині 18а, другу з'єднувальну пластину 18р стикують з першою з'єднувальною пластиною 18а, як показано на фіг. 7, потім з'єднувальний елемент 30 двох кріпильних пристроїв 24, які відповідають роздільникам 48, угвинчують на відповідний перший кріпильний елемент 26 для притискання крил першої пари крил 20 на роздільниках 48.
Також спосіб включає етап введення другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 між двома крилами другої пари крил 22, утворених з'єднувальними пластинами 18а, 186, що зображений на фіг. 8, у з'єднувальне положення, в якому другий кінець 14 конвеєрної стрічки 16 опирається на кожний роздільник 48 у поздовжньому напрямку.
Введення другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 здійснюють шляхом розведення крил другої пари крил 22, які виконані з можливістю еластичної деформації.
Слід зазначити, що зміщене положення центруючого отвору 50 кожного роздільника 48 та з'єднувальних елементів 30, що закріпляють роздільники 48, щодо площини Р з'єднання сприяє розведенню крил другої пари крил 22 і, відповідно, сприяє введенню другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 до площини Р з'єднання, тобто по суті до центру вузла, утвореного двома 60 з'єднувальними пластинами 18а, 1865.
За етапом введення другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 слідує етап закріплення другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 на двох крилах другої пари крил 22 за допомогою другої сукупності кріпильного пристрою 24, як показано на фіг. 9.
Після з'єднання всього другого кінця 14 конвеєрної стрічки 16 або його частини, спосіб включає етап видалення роздільника 48, що показаний на фіг. 10, який включає відгвинчування з'єднувальних елементів 30, що втримують два роздільники 48, і включає видалення роздільників із простору між крилами першої пари 20 крил, утворених з'єднувальними пластинами 18а, 186.
За етапом видалення слідує етап введення першого кінця 12 конвеєрної стрічки 16 між двома крилами першої пари крил 20, утворених з'єднувальними пластинами 18а, 1860, у з'єднувальне положення, в якому перший кінець 12 конвеєрної стрічки 16 може досягати площини Р з'єднання.
На закінчення, з посиланням на фіг. 11, спосіб включає етап закріплення першого кінця 12 конвеєрної стрічки 16 на двох крилах першої пари крил 20.
Винахід був описаний вище як приклад. Слід розуміти, що фахівці в даній області техніки зможуть здійснити різні альтернативні варіанти реалізації винаходу, не виходячи за межі обсягу винаходу.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
    1. З'єднувальний пристрій (10) для з'єднання двох кінців (12, 14) щонайменше однієї поздовжньої конвеєрної стрічки (16), який містить щонайменше: - першу з'єднувальну пластину (18а) та другу з'єднувальну пластину (180), кожна з яких виконана з можливістю покривати окрему сторону кінців конвеєрної стрічки (16) так, щоб зазначена конвеєрна стрічка (16) була розташована у вертикальному напрямку між двома з'єднувальними пластинами (18а, 185), причому зазначені з'єднувальні пластини (18а, 186) утворюють першу пару крил (20), яка виконана з можливістю затискання першого кінця (12) конвеєрної стрічки (16), і другу пару крил (22), яка виконана з можливістю затискання другого кінця (14) конвеєрної стрічки (16), причому перша пара крил (20) і друга пара крил (22) Зо розташовані на кожній стороні площини (Р) з'єднання, причому площина (Р) з'єднання проходить у поперечному напрямку до центру вузла, що утворений першою з'єднувальною пластиною (18а) та другою з'єднувальною пластиною (186), - пристрій (24) для прикріплення зазначених з'єднувальних пластин (18а, 1865) одна до одної, - знімний роздільник (48), який виконаний з можливістю розташування у вертикальному напрямку між першою з'єднувальною пластиною (184) та другою з'єднувальною пластиною (186) для переміщення зазначених пластин за напрямком одна від одної, який визначає центруючий отвір (50), що виконаний з можливістю перетинання з'єднувальним елементом (30), який закріплює роздільник (48) на з'єднувальних пластинах (18а, 185), який відрізняється тим, що роздільник (48) виконаний з можливістю розташування між крилами першої пари крил (20) так, щоб забезпечувати зміщення центруючого отвору (50) роздільника (48) від площини (Р) з'єднання для звільнення простору, утвореного між другою парою крил (22), причому роздільник (48) має упорну поверхню (60), яка звернена до другої пари крил (22) і проходить щонайменше частково вздовж площини (Р) з'єднання з утворенням упору конвеєрної стрічки (16) вздовж площини (Р) з'єднання при знаходженні роздільника (48) у зібраному положенні.
    2. З'єднувальний пристрій (10) за п. 1, в якому роздільник (48) виконаний з можливістю розташування повністю між крилами першої пари крил (20).
    3. З'єднувальний пристрій (10) за п. 1 або 2, в якому кріпильний пристрій (24) містить щонайменше перший кріпильний елемент (26), установлений на першій з'єднувальній пластині (1ва), другий відповідний кріпильний елемент (28), установлений на другій з'єднувальній пластині (185), з'єднувальний елемент (30), що приєднує перший кріпильний елемент (26) до другого кріпильного елемента (28), причому перший кріпильний елемент (26) містить центруючу ділянку (52), що виступає у вертикальному напрямку від першої з'єднувальної пластини (18а) та виконана з можливістю взаємодії з центруючим отвором (50) роздільника (48) для розташування роздільника (48).
    4. З'єднувальний пристрій (10) за будь-яким із попередніх пунктів, в якому упорна поверхня (60) роздільника (48) має форму кутової ділянки циліндра, що проходить навколо центруючого отвору (50) роздільника, й яка в цілому проходить за дотичною відносно площини (Р) з'єднання.
    5. З'єднувальний пристрій (10) за будь-яким із попередніх пунктів, який містить щонайменше бо один другий кріпильний пристрій (24), що примикає до першого кріпильного пристрою (24), та в якому роздільник (48) визначає щонайменше одну першу опорну поверхню (62), звернену щонайменше до однієї частини другого кріпильного пристрою (24), для блокування роздільника (48) від провертання навколо центруючого отвору (50) роздільника при знаходженні роздільника (48) у зібраному положенні.
    6. З'єднувальний пристрій (10) за п. 3, в якому з'єднувальний елемент (30) містить головку (32), що виконана з можливістю взаємодії із зазначеним другим кріпильним елементом (28), і зачіпляючу ділянку (34), яка виконана з можливістю взаємодії із зазначеним першим кріпильним елементом (26) відповідного кріпильного пристрою (24).
    7. З'єднувальний пристрій (10) за будь-яким із попередніх пунктів, в якому перша з'єднувальна пластина (18а) та друга з'єднувальна пластина (1865) є ідентичними та взаємовідповідними.
    8. Роздільник (48) для з'єднувального пристрою (10) двох кінців поздовжньої конвеєрної стрічки (16), причому з'єднувальний пристрій (10) належить до типу, що містить щонайменше: - першу з'єднувальну пластину (18а) та другу з'єднувальну пластину (180), кожна з яких виконана з можливістю покривати окрему сторону кінців конвеєрної стрічки (16) так, щоб зазначена конвеєрна стрічка (16) була розташована у вертикальному напрямку між двома з'єднувальними пластинами (18а, 185), причому зазначені з'єднувальні пластини (18а, 186) утворюють першу пару крил (20), яка виконана з можливістю затискати перший кінець (12) конвеєрної стрічки (16), і другу пару крил (22), яка виконана з можливістю затискати другий кінець (14) конвеєрної стрічки (16), причому перша пара крил (20) і друга пара крил (22) розташовані на кожній стороні площини (Р) з'єднання, - перший кріпильний пристрій (24), що містить центруючу ділянку (52), яка виступає у вертикальному напрямку, та другий кріпильний пристрій (24), що примикає до першого кріпильного пристрою (24), причому роздільник (48) виконаний з можливістю розташування у вертикальному напрямку між першою з'єднувальною пластиною (18а) та другою з'єднувальною пластиною (1860) для переміщення зазначених пластин за напрямком одна від одної, і роздільник (48) визначає щонайменше: - центруючий отвір (50), який виконаний з можливістю взаємодії із зазначеною центруючою ділянкою (52) для розташування роздільника (48), - першу опорну поверхню (62), яка проходить, по суті, в осьовій площині вздовж осі центруючого Зо отвору (50) та виконана з можливістю опори на щонайменше одну частину другого кріпильного пристрою (24) для блокування роздільника (48) від провертання навколо центруючого отвору (50) роздільника (48), й - упорну поверхню (60), яка виконана з можливістю утворення упору конвеєрної стрічки (16) вздовж площини (Р) з'єднання.
    9. Роздільник (48) за п. 8, у якому упорна поверхня (60) має форму кутової ділянки циліндра, що проходить вздовж осі центруючого отвору (50) роздільника (48).
    10. Спосіб здійснення з'єднувального пристрою (10) за будь-яким із пп. 1-7, причому з'єднувальний пристрій (10) містить конвеєрну стрічку (16), що має перший кінець (12) та другий кінець (14), який відрізняється тим, що спосіб включає щонайменше: - етап введення другого кінця (14) конвеєрної стрічки (16) між двома крилами другої пари (22) крил, утворених з'єднувальними пластинами (18а, 1850), у з'єднувальне положення, в якому другий кінець (14) конвеєрної стрічки (16) опирається на роздільник (48), - етап закріплення другого кінця (14) конвеєрної стрічки (16) на двох крилах другої пари крил (22), - етап видалення роздільника (48), який полягає у видаленні роздільника (48) з простору між крилами першої пари крил (20), утворених з'єднувальними пластинами (18а, 186), - етап введення першого кінця (12) конвеєрної стрічки (16) між двома крилами першої пари крил (20), утворених з'єднувальними пластинами (18а, 185), у з'єднувальне положення, й - етап закріплення першого кінця (12) конвеєрної стрічки (16) на двох крилах першої пари крил (20).
    ета понині Ж т х дю Я стррррути р р ше. Бе и ще че Я ре вв. ех пф тт о ДИ з о АСВ ОО отит «ЩЕ: да х 2 ж Модне дюни х м. я да ри оте в В й, свв ака уд во ожив КС о ев ОО С и ий как і денне ть КВ со аск» Я 7 ка й В ЕД ас дв І х М є у сплю в я З КК КК щ і
    Фіг. 1 КУ
    «вв. ОВО я в й у ек Кк АКА кА кю КК КАК ХК КАК ХХ КУ к юю юхк как лхкуикюсннннЯ ка Ва, 5 в'є боооововов о з о ово гооооозогі,, яд В ее ооо р'ато ть. ІК ДК ми Ж ро ; з но М в ВЕ ю г Я Новое й во аа Мово | вової вою ек рах і ИН р : хі рю шо ж є г Ф Фо є Фо їй о: і КЛ
    М. -Т
    Фіг. 2
    . , «й 2ТК
    ЖЕ. во, тя ЗО. Я иа хі. «аж фр х Ії 7 Ей ; 4 тя «й соді і кВ ЕОМ т
    : і. Я яв є ія. ї ! : ух тс. яра г . х кі У чер. т: геть Е: 2 І
    1. ; 860 1 Бо. МІЯ, " : УКОСИ кт рт ух Збут ую пт
    3 О.К п п ї шт и пи 1 ою аа хх ПОН Що . ї ВК пу уеощене дикі ее ретро ї ні до ше 5. т У ТУ, Ух к Я 3 їх Їх рах й НТК с и. щи я ОК: З ав. т ! век ОМ и ту є я язки ; пр ребенок р Енн В ря ї ІН т зач ЧЕ сад - КК Коти. Ка і жддненой І дент пестстняй ня ї БК МК та , з со 7 : : з ТБ вт: тот їх джті ! а ше 1 БЯ р дав паю їх х ша я 1 сх г : т ча т, - Кт Н т, «а дю Я Ма БО че Б Я хви « ше За а ЗВ аа У і Троя «кор ол ка
    ТВ. І й КЕ ж оо те код одне і; і кове зон НЕ В рок нн - : с І и ЕІ МоЯ рення певно КЕ ВВ сни ня : КАЖУ она кад дини о Ки : тки ЗНА нт ие в : ня КИ . не : сш рт сн УТ ни ЖЕ : ЕК СЯ вт УК ай Уют сть я т ов Ся ДОД ТУ кв пе Дт ока ет о я СЕ о тю дн по «с - ХХ од б дет є хе «У со З и хе я т ек 7 сх «ЛЕ «З т т Як 7 од сш- г ; - о до КО ж ки з с що - - й ЕЛ 7 ше 7 «сх ода ший пня в КУ дО щу й т но Си но "Ку ГИ с сл ОК «те й Ел ше ї, Ти їй
    Фіг. 4
    Є Мо . Й те, Й Тк : б 50 г ! г і ! я х А ялюу я х--ве х х дя і. в ях . ши не, що оч г ж У Тема уддхціджжттутятнтя тд тт ВКА м ща ! ч ли Тек і дней ї Ї Кк псодреоВопенчнкттиеетвн тн ся Н Я Ї і : шк М отим . КУ ї ! -БЕ ше ? : ' ; ет ГИ
    Фіг. 5 ср нн 4 ше . і рі т іодхЕо ку а 0 я ше БОБ БО сени о Я сон г пе їх : ' ї рад : х , щ і Ті,
    Фіг. 6 р я - ва вих; Я Ї зв ж «яв Те У ий. оте ши Я зву тя уко М : ї З - Кі . а ї Е ' Се ва: уяв : ях КИ р я ять й , й дже а Ї ТУ г и ПЕК Ка Я і і : МК НН я ом хх с: КВ ож яв, мес аВа; о яа я
    ЗВ. у жк і х Їй «5 ей й М є і Ж дрон,
    Фіг. 7 а Р ТВО де; - ко с 7 | «В
    14. І СЕ ТЕН : х й : Ки у ЕМ, ФСК, і фен фун ит тт милими Види шк х нний М дуття т ' фериту нух зання Денне кун ен ретро ПК нн з о Я ча її Р : шок КО ік Ко і ЇМ пет о птн тонн Ин Я г ше зав У ь
    Фіг. 8 22 що ж тд ту ів Аг? и ї |» «їв
    14. чі | , кч КК ї ве х о у - : З т У ть м я Ї і Ж миті У ше Ії ! «КА ТЕМ ОБ : а зх ! ; ' хо і ї щу в "за ! «Кк У юя і Тахо. сеї.
    Фіг.
UAA202005258A 2018-02-22 2019-02-22 З'єднувальний пристрій з роздільником для з'єднання двох кінців конвеєрної стрічки UA126827C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR1851535A FR3078129B1 (fr) 2018-02-22 2018-02-22 Dispositif de jonction a entretoise pour relier les deux extremites d’une bande transporteuse
PCT/FR2019/050408 WO2019162630A1 (fr) 2018-02-22 2019-02-22 Dispositif de jonction a entretoise pour relier les deux extrémités d'une bande transporteuse

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA126827C2 true UA126827C2 (uk) 2023-02-08

Family

ID=63209467

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202005258A UA126827C2 (uk) 2018-02-22 2019-02-22 З'єднувальний пристрій з роздільником для з'єднання двох кінців конвеєрної стрічки

Country Status (25)

Country Link
US (1) US11378156B2 (uk)
EP (1) EP3755922B1 (uk)
JP (1) JP7324211B2 (uk)
CN (1) CN112119242B (uk)
AU (1) AU2019223289A1 (uk)
BR (1) BR112020017050B1 (uk)
CA (1) CA3091320A1 (uk)
CL (1) CL2020002127A1 (uk)
CO (1) CO2020010175A2 (uk)
EA (1) EA038682B1 (uk)
ES (1) ES2917216T3 (uk)
FR (1) FR3078129B1 (uk)
HU (1) HUE058732T2 (uk)
IL (1) IL276851B2 (uk)
MA (1) MA51912B1 (uk)
MX (1) MX2020008655A (uk)
PE (1) PE20201369A1 (uk)
PH (1) PH12020551289A1 (uk)
PL (1) PL3755922T3 (uk)
PT (1) PT3755922T (uk)
SA (1) SA520412676B1 (uk)
SI (1) SI3755922T1 (uk)
UA (1) UA126827C2 (uk)
WO (1) WO2019162630A1 (uk)
ZA (1) ZA202005280B (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JP7377516B2 (ja) * 2019-09-10 2023-11-10 株式会社イシダ 搬送装置

Family Cites Families (13)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2446311A (en) * 1945-08-01 1948-08-03 Goodrich Co B F Power-transmission belt
DE2039608A1 (de) * 1970-08-10 1972-02-17 Lachmann Hans Peter Dr Ing Verbindungselement zum Verbinden zweier Enden eines Foerdergurtes
FR2706964B1 (uk) * 1993-06-21 1995-09-01 Aser Sarl
FR2743611B1 (fr) 1996-01-17 1998-03-13 Aser Sarl Dispositif de jonctionnement perfectionne pour bande transporteuse et procede de fabrication
FR2803836B1 (fr) 2000-01-19 2002-03-22 Aser Sarl Dispositifs de jonction pour bandes transporteuses procede de fabrication de ceux-ci et procede de montage de ceux-ci sur une bande transporteuse
TW512190B (en) * 2000-04-11 2002-12-01 Textilma Ag Narrow fabric needle loom for producing a strip-shaped tissue and corresponding strip-shaped tissue
JP4905922B2 (ja) 2006-04-03 2012-03-28 株式会社ブリヂストン コンベヤベルトの簡易接合方法
CN201599361U (zh) * 2009-04-20 2010-10-06 许银戌 易拆卸皮带钉
DE102009044080A1 (de) 2009-09-23 2011-04-21 Contitech Transportbandsysteme Gmbh Stahlseilfördergurt mit einem Verbindungsscharnier zum Koppeln zweier Gurtenden
WO2014128042A1 (en) * 2013-02-21 2014-08-28 Nv Bekaert Sa A splicing method for splicing the ends of a conveyor belt
DE102013110027B3 (de) * 2013-09-12 2015-01-22 Sig Technology Ag Synchronriemen mit Riemenschloss
FR3025576B1 (fr) 2014-09-04 2017-04-21 Aser Sarl Dispositif de jonction pour bande transporteuse
US20180274628A1 (en) * 2015-10-01 2018-09-27 Hendrick August Frederik Wilhelm Pieterse Method and Device for Splicing a Conveyor Belt

Also Published As

Publication number Publication date
ES2917216T3 (es) 2022-07-07
JP2021515147A (ja) 2021-06-17
FR3078129B1 (fr) 2020-05-29
WO2019162630A1 (fr) 2019-08-29
EA202091703A1 (ru) 2020-11-17
SA520412676B1 (ar) 2022-09-12
IL276851B2 (en) 2023-06-01
EP3755922A1 (fr) 2020-12-30
US11378156B2 (en) 2022-07-05
CL2020002127A1 (es) 2021-01-04
SI3755922T1 (sl) 2022-08-31
HUE058732T2 (hu) 2022-09-28
FR3078129A1 (fr) 2019-08-23
CN112119242B (zh) 2022-05-17
CA3091320A1 (fr) 2019-08-29
AU2019223289A1 (en) 2020-10-08
CO2020010175A2 (es) 2020-11-10
US20210239182A1 (en) 2021-08-05
PT3755922T (pt) 2022-06-09
JP7324211B2 (ja) 2023-08-09
CN112119242A (zh) 2020-12-22
PH12020551289A1 (en) 2021-07-12
EA038682B1 (ru) 2021-10-04
IL276851A (en) 2020-10-29
BR112020017050B1 (pt) 2023-12-26
PE20201369A1 (es) 2020-11-30
BR112020017050A2 (pt) 2020-12-15
MA51912B1 (fr) 2022-06-30
MA51912A (fr) 2021-05-26
MX2020008655A (es) 2020-12-09
ZA202005280B (en) 2021-07-28
PL3755922T3 (pl) 2022-06-27
EP3755922B1 (fr) 2022-03-09

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20160258465A1 (en) Plug-in coupling from coupling element and ball stud
CN110131272B (zh) 插入式联接器、联接座及其制造方法和两组件的连接
UA126827C2 (uk) З'єднувальний пристрій з роздільником для з'єднання двох кінців конвеєрної стрічки
US20130037459A1 (en) Screen panel fixing system and methods
US9522636B2 (en) Multi-part moulding strip
EP3472407B1 (en) Vertical formwork
US9833936B2 (en) Mould tool for injection moulding
CN107150577A (zh) 挤制构件角连接
US11371280B2 (en) Modular frame design
US10253508B2 (en) Prefabricated modular joining assembly for an industrial flooring and method for making it
CN109803876B (zh) 机动车的弓形架
US11378155B2 (en) Junction device for conveyor belts
EP3921491A1 (en) Wall formwork with sleeve for anchor holes, sleeve and cleaning method
KR101827170B1 (ko) 차량의 외장재 고정용 클립
KR101784464B1 (ko) 체결 부위의 강도가 보강된 차선분리대용 보강 브래킷
CN109312767B (zh) 紧固元件
US10689871B2 (en) Modular panel for pool walls and corresponding pool
US10201835B1 (en) Mounting System for a wire screen panel
CN107532754A (zh) 穿引系统的楔
JP5773921B2 (ja) 型枠装置用の連結部材及び型枠装置
EA039994B1 (ru) Соединительное устройство для конвейерных лент
WO2015170334A1 (en) Fixing arrangement having multistage contoured snap-fit fixing means for fixing of a screen panel on a support structure