UA125308C2 - Клейова мата та застосування клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень - Google Patents

Клейова мата та застосування клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень Download PDF

Info

Publication number
UA125308C2
UA125308C2 UAA201909536A UAA201909536A UA125308C2 UA 125308 C2 UA125308 C2 UA 125308C2 UA A201909536 A UAA201909536 A UA A201909536A UA A201909536 A UAA201909536 A UA A201909536A UA 125308 C2 UA125308 C2 UA 125308C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
adhesive mat
adhesive
collection zone
zone
distribution
Prior art date
Application number
UAA201909536A
Other languages
English (en)
Inventor
Хайнке Нінштерманн
Хайнке Нинштерманн
Райнер Хофтер
Original Assignee
Амазонен-Верке Х. Драйєр Гмбх & Ко. Кг
Амазонен-Верке Х. Драйер Гмбх & Ко. Кг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Амазонен-Верке Х. Драйєр Гмбх & Ко. Кг, Амазонен-Верке Х. Драйер Гмбх & Ко. Кг filed Critical Амазонен-Верке Х. Драйєр Гмбх & Ко. Кг
Publication of UA125308C2 publication Critical patent/UA125308C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C17/00Fertilisers or seeders with centrifugal wheels
    • A01C17/006Regulating or dosing devices
    • A01C17/008Devices controlling the quantity or the distribution pattern
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C21/00Methods of fertilising, sowing or planting
    • A01C21/005Following a specific plan, e.g. pattern
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/08Broadcast seeders; Seeders depositing seeds in rows
    • A01C7/10Devices for adjusting the seed-box ; Regulation of machines for depositing quantities at intervals
    • A01C7/107Calibration of the seed rate

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Catching Or Destruction (AREA)
  • Investigating Or Analysing Materials By Optical Means (AREA)
  • Adhesive Tapes (AREA)

Abstract

Винахід належить до клейової мати 1 для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу, за допомогою зображень, де зазначена клейова мата містить зону збору 10, яка щонайменше частково обмежена принаймні з одного боку крайовою зоною 11, де зазначена крайова зона 11 містить прохідний отвір 12 та/або руків'я 13.

Description

Винахід відноситься до клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу, а також до використання клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу методом візуалізації.
Загальні методи та клейова мата для визначення розподілу гранул добрив, зокрема поперечно напрямку руху розкидача добрив, відомі, наприклад, з ОЕ 10 2014 103 964 А1.
Відповідно до них спочатку викладають клейові мати або дошки для збору та утримання гранул розсипних добрив. Потім гранули добрива розкидають розкидачем добрив, що пересувається по грунтовій ділянці, вкритій клейовими матами або дошками. Потім всипані клейові мати відображуються щонайменше одним зображенням цифрової камери. Нарешті, гранули добрив локалізуються на зображенні камери та обчислюється фактичний розподіл гранул добрив на клейових матах. Цей фактичний розподіл можна порівняти з потрібним розподілом, і результат можна використовувати для коригування секцій розподілу.
Було встановлено, що користування такими клейовими матами може бути недоцільним, особливо при роботі на ріллі. Наприклад, одній людині важко транспортувати кілька клейових мат одночасно, тому необхідна велика кількість рейсів між сільськогосподарським транспортним засобом, в якому зберігаються клейові мати, і місцями, де потрібно ці мати класти. Крім того, переноска, розкладка та підбирання клейових мат може бути непрактичною.
Завданням цього винаходу є створення клейових мат, якими легко маніпулювати, зокрема, коли вони використовуються на ріллі.
Мета винаходу досягається клейовою матою згідно з п.ї! формули винаходу. Подальші переважні варіанти втілення винаходу розкриті в залежних пунктах формули винаходу.
Тут клейову мату слід розуміти як плоский елемент, який виготовлений, зокрема, з гнучкого матеріалу. Наприклад, він може бути виготовлений з пластичного матеріалу. Пластичним матеріалом може бути, зокрема, термопластичний еластомер. Клейова мата може істотно простягатися в одній площині, де поширення в цій площині (довжина, ширина) у багато разів більше, ніж у напрямку, перпендикулярному до цієї площини (товщина). Клейова мата в основному може мати будь-яку геометричну форму; переважно сформована як прямокутний паралелограм.
Згідно винаходу, клейова мата містить зону збору, яка принаймні частково обмежена
Зо щонайменше з одного боку крайовою зоною. Згідно з однією альтернативою, крайова зона забезпечена прохідним отвором. Це дозволяє, зокрема, легко транспортувати кілька клейових мат, які з'єднані між собою, наприклад, за допомогою відповідних отворів, і, таким чином, можуть бути перенесені разом. Крім того, є перевага в тому, що кілька клейових мат можна одночасно підвісити для зберігання на відповідний тримач, такий як гачок. Альтернативно або
З5 додатково крайова зона клейової мати може також містити ручку, де ручка дозволяє брати клейову мату однією рукою. В особливо переважному варіанті втілення винаходу сам отвір проходу може бути сформований таким чином, що його можна використовувати як ручку. Ручка також може бути утворена елементом, який, наприклад, має форму петлі, перпендикулярної до площини, в якій, по суті, проходить клейова мата.
Клейова мата переважно може бути сформована з одного шматка, тобто крайова зона клейової мати обмежує зону збору клейової мати щонайменше на одній стороні виключно шляхом її утворення. Це може бути досягнуто тим, що крайова зона структурована таким чином, щоб бути піднятою або опущеною відносно зони збору, тобто крайова зона має товщину, яка відрізняється від зони збору, або тим, що її поверхнева або матеріальна природа (наприклад, щільність або матеріал) відрізняється від зони збору. Зокрема, крайова зона може повністю обмежувати зону збору з усіх боків і, таким чином, утворювати "рамку" навколо зони збору.
Зона збору може містити множину опуклих піднять, розташованих у вигляді сітки в зоні збору. Це забезпечує перевагу в тому, що велика кількість місць збору, зокрема однакового розміру, утворюється підняттями, в яких гранули розсипного матеріалу можуть утримуватися в місцях, де вони потрапляють на клейову мату. Підняття, подібні до ручок, можуть мати форму, наприклад, прутів, язичків, гачків тощо, що виходять з поверхні мати.
Зона збору може додатково містити щонайменше одне маркування. Таке маркування може бути корисним багатьма способами при підготовці до запису клейової мати камерою. Це може полегшити позиціонування цифрової камери, наприклад камери смартфону під час запису розподілу гранул або включення певного забарвлення, кольорового калібрування камери або програми, що використовується для оцінки зображення камери. Зокрема, маркування може мати відоме забарвлення, яке відрізняється від основного кольору клейової мати. Основним кольором клейової мати може бути той колір, який переважно проявляється клейовою матою, зокрема зоною збору.
Принаймні одне маркування може бути альтернативно або додатково утворене заглибленою зоною в сітці опуклих піднять. Наприклад, маркування вже може бути сформоване в процесі виробництва клейової мати, що може забезпечити рівномірність маркування для всіх клейових мат.
Зона збору клейової мати може бути сформована прямокутною в тій площині, в якій клейова мата значною мірою розширюється, де маркування наноситься в кожному куті клейової мати.
Це вигідно, оскільки маркування тим самим дозволяє користувачеві легко розміщувати камеру таким чином, щоб зона збору оптимально заповнювала зображення цифрової камери, яке потрібно було захопити, тобто щоб вся зона збору і в той же час якнайменше крайової зони було записано.
Прохідний отвір може бути сформовано таким, щоб мати видовження вздовж однієї осі, що розташована в площині, в якій клейова мата простягається, по суті менше 350 мм і більше 90 мм, зокрема менше 175 мм і більше 110 мм, і мати видовження вздовж другої осі, розташованої в цій площині клейової мати, яка перпендикулярна до першої осі, менше 100 мм і більше 35 мм, зокрема менше 60 мм і більше 40 мм. Така конфігурація прохідного отвору дозволяє однією рукою легко забрати, перенести та розкласти клейову мату.
Винахід також передбачає використання щонайменше одної клейової мати, описаної вище, для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень за п. 7 формули винаходу.
Щонайменше одна клейова мата може бути розташована у місці на полі або на дослідній ділянці. Гранульований розсипний матеріал може бути розподілений по клейовій маті з транспортного засобу-розкидача, що проходить поряд з клейовою матою, який може бути, зокрема, віддентровим розкидачем. Нарешті, розподіл розсипного матеріалу на клейовій маті можна визначити методом візуалізації. Фактичний розподіл, отриманий таким чином, може бути порівняний з бажаним розподілом, що зберігається в пам'яті або надається іншим чином, і результат порівняння може бути використаний для налаштування секцій розподілу транспортного засобу-розкидача.
Прохідний отвір може використовуватися в процесі як ручка для укладання або перенесення клейової мати.
Зо Під час процесу візуалізації позначки на маті можна використовувати для правильного розміщення камери.
Клейова мата може мати одну або більше характеристик, описаних вище.
Подальші особливості цього винаходу повинні бути проілюстровані нижче, використовуючи як приклад малюнки, де
На Фіг. 1 показано схематичне зображення використання клейової мати згідно з винаходом; і
На Фіг.2 показано схематичне зображення клейової мати згідно з винаходом.
На Фіг. 1 схематично показано використання клейової мати 1 для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень на ділянці 3.
Щонайменше одна, але, як правило, дві або більше, клейові мати 1 викладені на ріллі, полі, дослідній ділянці тощо. Після цього сільськогосподарський транспортний засіб-розкидач 4, наприклад ввіддентровий розкидач, переміщається повз клейові мати 1 і розподіляє гранульований розсипний матеріал 2 по площі 3. Клейові мати 1, більш детально описані нижче, формуються таким чином, що вони зберігають гранульований розсипний матеріал 2, який розподіляється в зони клейових мат 1, по суті, в місцях, де він стикається з клейовими матами 1.
Після того, як частина гранульованого розсипного матеріалу 2 таким чином розподіляється на клейові мати 1, зображення 7 розподілу розсипного матеріалу 2 на клейових матах 1 створюється за допомогою пристрою запису зображення 5, який може бути, наприклад, цифровою камерою, зокрема інтегрованою камерою мобільного радіопристрою 6 (наприклад, смартфону). Зокрема, окреме зображення може бути створено для кожної клейової мати 1 в процесі.
Зображення 7 потім може бути оцінено в цифровій формі блоком обробки 8 для визначення фактичного розподілу гранульованого розсипного матеріалу 2 на клейовій маті 1. Згідно з одним прикладом, блок обробки 8 та камера 5 є частиною мобільного радіопристрою 6, так що запис і оцінка можуть бути виконані одним і тим же пристроєм. Це виключає необхідність перенесення зображень 7 на інший пристрій, що економить час та ресурси.
Однак, разом з тим, блок обробки 8 також може бути частиною бортового комп'ютера 4а транспортного засобу-розкидача 4 або окремої комп'ютерної системи 9. У цьому випадку передача зображень 7 відбувається переважно шляхом бездротового зв'язку між мобільним бо радіопристроєм б і бортовим комп'ютером 4а або комп'ютерною системою 9 відповідно.
Зображення 7 також можуть передаватися за допомогою кабелю, наприклад, О5В-кабелю, з мобільного радіопристрою 6 або безпосередньо з пристрою запису зображень 5 на бортовий комп'ютер 4а або в комп'ютерну систему 9.
Іншим варіантом є оцифровування копії зображення 7 за допомогою сканера та перенесення її на бортовий комп'ютер 4а або в комп'ютерну систему 9.
На Фіг.2 схематично показана клейова мата 1 згідно винаходу. Клейова мата 1 містить зону збору 10, яка повністю обмежена крайовою зоною 11. Клейова мата 1 там, як правило, формується як одна деталь, а зона збору 10 опущена відносно крайової зони 11. Іншими словами, зона збору 10 формується заглибленнями в клейовій маті 1, яка обмежена крайовою зоною 11. Клейова мата також може бути сконструйована по-іншому, наприклад, крайова зона і зона збору можуть бути утворені шляхом багатокомпонентного лиття під тиском. Зокрема, крайова зона може бути виготовлена з поліпропілену (РР) або поліетилену (РЕ), а зона збору виготовлена з термопластичного еластомеру. Зовнішні розміри клейової мати можуть бути в діапазоні від 550 мм до 700 мм для довжини і в межах від 350 мм до 450 мм для ширини.
Товщина крайової зони 11 може бути в межах від 10 мм до 15 мм. Розміри зони збору 10 можуть бути в діапазоні від 500 мм до 650 мм для довжини і в межах від 300 мм до 400 мм для ширини. Товщина клейової мати в зоні збору 10 може бути в межах від З мм до 6 мм.
У варіанті втілення, показаному на Фіг.2, крайова зона 11 має прохідний отвір 12, який тут одночасно може використовуватися як ручка. Розміри прохідного отвору 12 вибираються такими, що дозволяють підбирати клейову мату 1 і переносити однією рукою. Довжина прохідного отвору може бути в межах від 90 мм до 350 мм, переважно в межах від 110 мм до 175 мм, ширина в межах від 35 мм до 100 мм, переважно в межах від 40 мм до 60 мм. Крім того, така конфігурація прохідного отвору 12 дозволяє одночасно переносити кілька клейових мат однією рукою. У цьому процесі, користувач розміщує клейові мати 1 таким чином, що наскрізні отвори 12 опиняються один над одним, і потім простягає через отриманий отвір всіх клейових мат 1 одночасно одну руку.
Аналогічно, прохідні отвори 12 можуть також використовуватися для зберігання множини клейових матів 1 з економією місця, наприклад, на гачку або жердині.
Зона збору клейової мати 1 містить опуклі підняття 14, розташовані в вигляді сітки. Через
Зо підняття 14 сформована множина місць збору 15, в яких гранульований розсипний матеріал 2 збирається при використанні клейової мати 1. Проміжки сітки зазвичай розраховані таким чином, що розмір місць збору 15, відповідно, приблизно відповідає розміру гранул гранульованого розсипного матеріалу 2.
Вільна ширина місць збору 15 може бути переважно в межах від 2 до 5 мм. Таким чином, гранульований розсипний матеріал 2, наприклад, гранули звичайних видів добрива, що мають розміри гранул, наприклад, від 1 мм до З мм, можуть бути зібрані в місцях збору 15 окремо та/або у відповідно невеликих групах, наприклад, не більше п'яти гранул розсипного матеріалу 2. В залежності від профілю піднять 14, які виступають між місцями збору 15, це призводить до переважного рознесення сітки, тобто відстаней між центрами піднять 14, що складають приблизно від 5 мм до 10 мм.
Опуклі підняття 14 можуть мати безліч різних профілів, які сприяють утриманню гранульованого розсипного матеріалу 2. Наприклад, підняття 14 можуть мати форму паличок або язиків, тобто фігур, які по суті виникають при видавлюванні кола або еліпса, таких, як циліндри або конуси з круглою або еліптгичною основою. Висота піднять 14 може бути в межах від 8 мм до 12 мм.
Клейова мата 1 може бути виготовлена з міцного матеріалу, легкого в обробці та гнучкого.
Зокрема, мата може бути зроблена з пластичного матеріалу, наприклад, з термопластичного еластомеру. При виборі відповідної твердості по ЗПпоге А і товщини мати, можна забезпечити легкість переноски і стійкість, а також можливість укладки навіть на нерівній поверхні.
Наприклад, твердість по Зпоге А може бути в діапазоні від 60 до 90.
На Фіг. 2 також показано, що зона збору 10 клейової мати 1 містить маркування 16.
Маркування 16 утворено в цьому варіанті втілення поглибленнями в сітці піднять 14 і розташоване у кутах зони збору 10. Зокрема, таке розташування полегшує користувачеві при використанні клейової мати 1 в відповідності до винаходу позиціонування пристрою запису зображення 5 таким чином, щоб зона збору 10 оптимально заповнювала захоплене зображення 7. А саме, камера 5 може потім бути розміщена таким чином, що маркування 16 з'являються точно на краю зображення в видошукачі або на екрані камери 5. Таким чином, може бути забезпечено те, що, з одного боку, вся зона збору 10 проектується і, з іншого боку, що найменша можлива частина крайової зони 11 або інші частини клейової мати 1 відображаються 60 на зображенні 7. Це полегшує оцінку зображення 7 за допомогою блоку обробки 8, оскільки частини клейової мати 1, які не мають значення для оцінки, не відображаються на зображенні 7 настільки, наскільки це можливо, і розпізнавання зображення, таким чином, спрощується.
Розмір маркування 16 вибирається таким, що їх легко розпізнати користувачеві під час запису. Форми та розміри таких маркувань можуть бути, наприклад, квадратами, що мають довжину сторони від 30 мм до 40 мм.
Маркування 16 також може бути по-різному формоване та/або розташоване. Можливо також, що додаток виконується на мобільному радіопристрої 6, який розпізнає маркування вже під час підготовки запису та пропонує користувачеві розмістити камеру 5 мобільного радіопристрою б певним чином, наприклад, відповідно інструкції що відображається користувачеві на екрані камери 5. Додаток може знати з бази даних форму використовуваної клейової мати 1 або маркування 16, а також запропонувати оптимальне положення камери 5 виключно на основі маркування 16. Наприклад, додаток може витягнути з бази даних, що маркування 16 для заданої клейової мати має форму стрілки, яка проходить паралельно краю зони збору. Крім того, додаток може мати інформацію про те, що маркування 16 розташоване в певній точці зони збору, наприклад, в центрі зони збору або в одному з чотирьох країв, де краї "зверху", "знизу", "праворуч" і "ліворуч" визначаються напрямком стрілки. Додаток може потім запросити у користувача інформацію про те, як орієнтована стрілка, засновану на розташуванні клейової мати в зоні по відношенню до напрямку переміщення транспортного засобу-розкидача 4. На підставі цього, додаток може потім дати інструкції користувачеві щодо того, як розташувати камеру 5 таким чином, щоб, наприклад, верхній край записаного зображення 7 завжди показував той край зони збору 10, який у напрямку руху знаходиться далі. Це забезпечуватиме те, що усі записані зображення 7 матимуть однакову орієнтацію.
Маркування 16 може додатково мати забарвлення, яке відрізняється від кольору внутрішнього простору 10 клейової мати 1. Зокрема, одне або кілька маркувань можуть мати відоме забарвлення, яке може бути використане блоком обробки 8 для калібрування зображення 7. Це вигідно з тієї причини, що використання клейової мати 1 може мати місце в різних умовах навколишнього середовища, зокрема при різних умовах освітлення. Зображення 7, зроблене на ріллі під відкритим небом, може відрізнятись за відтінком від зображення, зробленого за допомогою клейової мати 1 у приміщенні для випробування на заводській підлозі,
Зо хоча використовується та сама клейова мата 1 та той самий розсипний матеріал.
Зрозуміло, що ознаки, згадані у варіантах, описаних вище, не обмежуються цими специфічними комбінаціями, а також можливі в будь-якій іншій комбінації. Зокрема, клейова мата або її прохідний отвір можуть мати різні форми або геометрію.

Claims (10)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Клейова мата для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу методом візуалізації де зазначена клейова мата містить зону збору (10), яка принаймні частково обмежена щонайменше з одного боку крайовою зоною (11), яка відрізняється тим, що зазначена крайова зона (11) містить прохідний отвір (12) та/або руків'я (13), причому зазначена крайова зона (11) структурована таким чином, щоб бути піднятою відносно зони збору (10).
2. Клейова мата за п. 1, яка відрізняється тим, що зазначена зона збору містить множину опуклих підняттів (14), розташованих у вигляді сітки на зазначеній зоні збору.
З. Клейова мата за одним з пп. 1 або 2, яка відрізняється тим, що зазначена зона збору додатково містить щонайменше одне маркування (16).
4. Клейова мата за п. 3, яка відрізняється тим, що зазначене щонайменше одне маркування утворене поглибленнями у згаданій сітці зазначених опуклих підняттів.
5. Клейова мата за одним з пп. З або 4, яка відрізняється тим, що зазначена зона збору формується прямокутною і одне відповідне маркування розташоване в кожному з кутів зазначеної зони збору.
6. Клейова мата за одним з пп. 1-5, яка відрізняється тим, що зазначений прохідний отвір має розширення вздовж однієї осі, розташоване в площині згаданої клейової мати менше 350 мм і більше 90 мм, зокрема менше 175 мм і більше 110 мм, і зазначений прохідний отвір має розширення вздовж другої осі, розташованої в площині зазначеної клейової мати, яка перпендикулярна першій площині, менше 100 мм і більше 35 мм, зокрема менше 60 мм і більше понад 40 мм.
7. Застосування щонайменше одної клейової мати за одним з попередніх пунктів для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу методом візуалізації.
8. Застосування за п. 7, яке відрізняється тим, що зазначена щонайменше одна клейова мата розміщена у місці розташування на полі чи дослідній поверхні (3); гранульований розсипний матеріал із транспортного засобу-розкидача (4), що проходить через згадану щонайменше одну клейову мату, поширюється на вказану принаймні одну клейову мату; розподіл згаданого розсипного матеріалу на зазначеній клейовій маті визначається методом візуалізації.
9. Застосування за п. 8, яке відрізняється тим, що отвір у зазначеній крайовій зоні згаданої щонайменше одної клейової мати використовується як ручка для перенесення та/або викладення зазначеної щонайменше одної клейової мати.
10. Застосування щонайменше одної клейової мати за одним з пп. 7-9, яке відрізняється тим, що зазначене щонайменше одне маркування використовується для визначення правильного розміщення камери (5). ер ке иСЖ рай ОБ «З Й : и » же й і в Ки й ; - : й деко, ад » Кк кс ; / 1 х га о,Х я Ї і і й й Б й. 5 кох еоз я оо У АК Я я З Може ЩЕ Дай
Фіг. 1
0-3 .. ШИ бевсввесгееОовоо: ВО НН щшбесОобиссоеосвосовоВ.; ж гевасевововогово ення ев що тестова дна. 11. | увесвссвовеввстссевговв 1213--" , зессосвосозссвовосвох 16 14
Фіг. 2
UAA201909536A 2017-02-02 2018-01-30 Клейова мата та застосування клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень UA125308C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE102017102013.6A DE102017102013A1 (de) 2017-02-02 2017-02-02 Haftmatte und Verwendung einer Haftmatte für die bildgebende Bestimmung einer Verteilung von landwirtschaftlichem Streugut
PCT/EP2018/052201 WO2018141709A1 (de) 2017-02-02 2018-01-30 Haftmatte und verwendung einer haftmatte für die bildgebende bestimmung einer veteilung von landwirtschaftlichem streugut

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA125308C2 true UA125308C2 (uk) 2022-02-16

Family

ID=61148213

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201909536A UA125308C2 (uk) 2017-02-02 2018-01-30 Клейова мата та застосування клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень

Country Status (9)

Country Link
US (1) US20200000015A1 (uk)
EP (2) EP3576515B1 (uk)
CA (1) CA3052346C (uk)
DE (1) DE102017102013A1 (uk)
DK (2) DK3576515T3 (uk)
EA (1) EA039390B1 (uk)
PL (2) PL3785513T3 (uk)
UA (1) UA125308C2 (uk)
WO (1) WO2018141709A1 (uk)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
AU201810864S (en) * 2017-08-18 2018-05-01 Amazonen Werke Dreyer H Mat
EP3889907A1 (en) 2020-04-03 2021-10-06 Kverneland Group Nieuw-Vennep BV Method and measurement system for determining a bulk material
DE102022123600A1 (de) 2022-09-15 2024-03-21 Amazonen-Werke H. Dreyer SE & Co. KG Auffangvorrichtung für die Bestimmung einer Verteilung von landwirtschaftlichem Streugut
DE102022123599A1 (de) * 2022-09-15 2024-03-21 Amazonen-Werke H. Dreyer SE & Co. KG Verfahren zum Bestimmen einer Ist-Verteilung von Düngerkörnern

Family Cites Families (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE870167C (de) * 1951-08-22 1953-03-12 Alfred Ensle Fussmatte
US7485071B2 (en) * 2004-01-15 2009-02-03 Richard Edwards Fabric yoga straps
DE102004017075A1 (de) * 2004-04-07 2005-11-03 Amazonen-Werke H. Dreyer Gmbh & Co. Kg Aus mehreren Teilschalen bestehende Messschale eines mobilen Düngestreuerprüfverfahrens
DE102014103963A1 (de) * 2014-03-24 2015-09-24 Amazonen-Werke H. Dreyer Gmbh & Co. Kg Verfahren und Vorrichtung zum Bestimmung der Korngröße eines Düngers
DE102014103964A1 (de) 2014-03-24 2015-09-24 Amazonen-Werke H. Dreyer Gmbh & Co. Kg Verfahren und Vorrichtung zum Bestimmen einer Verteilung von Düngerkörnern
DE102016104143A1 (de) * 2016-03-08 2017-09-14 Amazonen-Werke H. Dreyer Gmbh & Co. Kg System und ein Verfahren zur Erfassung wenigstens eines Streuparameters eines streufähigen Gutes im Feld

Also Published As

Publication number Publication date
EP3576515A1 (de) 2019-12-11
CA3052346C (en) 2022-08-30
CA3052346A1 (en) 2018-08-09
DE102017102013A1 (de) 2018-08-02
PL3785513T3 (pl) 2022-11-21
EP3785513A1 (de) 2021-03-03
DK3576515T3 (da) 2021-03-15
EA039390B1 (ru) 2022-01-21
WO2018141709A1 (de) 2018-08-09
DK3785513T3 (da) 2022-10-24
EP3785513B1 (de) 2022-10-12
PL3576515T3 (pl) 2021-06-28
US20200000015A1 (en) 2020-01-02
EP3576515B1 (de) 2020-12-16
EA201991694A1 (ru) 2020-02-14

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA125308C2 (uk) Клейова мата та застосування клейової мати для визначення розподілу сільськогосподарського розсипного матеріалу за допомогою зображень
DK2923546T3 (en) Method and apparatus for determining a distribution of fertilizer grains.
CA1147362A (en) Tennis court surface
US20140069337A1 (en) Dog Mat
US20080105208A1 (en) Right Spot
NL2010495C2 (en) Double tray system for seed sowing or seeding transplantation.
US20090004409A1 (en) Artificial pet grass
ES2231711T3 (es) Dispositivo para colocar material de plantas sobre o en un macizo o bancal.
CN210322467U (zh) 一种农业实验湿度采集装置
CN205727004U (zh) 一种园艺种子播种器
EP1308088A3 (en) Coop for laying hens farming provided with a litter for scratching about and pecking
US20140053783A1 (en) Litter mat
CN211140182U (zh) 一种存放边坡植生攀援网垫高装置的收纳盒
KR200444901Y1 (ko) 구배를 갖는 모판
JPS585476Y2 (ja) 育苗移植用集合紙筒の土詰具
CN207524169U (zh) 一种棒形材料放置架
DK176666B1 (da) Adspredelses- og hvilehylde til et minkbur.
JPH01277429A (ja) 育苗資材
JP2519417Y2 (ja) 植栽マット
NL1024811C2 (nl) Kweekblokstabilisator en toepassing daarvan.
JPS582161Y2 (ja) 育苗箱用の連続播種装置
JPH0137371Y2 (uk)
KR200467634Y1 (ko) 휴대용 이랑 성형장치
JPH0743284U (ja) 芝生育成装置
CN103348926A (zh) 移动式称料喂料一体机