UA123610C2 - Вузол для процесу одержання металу - Google Patents

Вузол для процесу одержання металу Download PDF

Info

Publication number
UA123610C2
UA123610C2 UAA201907845A UAA201907845A UA123610C2 UA 123610 C2 UA123610 C2 UA 123610C2 UA A201907845 A UAA201907845 A UA A201907845A UA A201907845 A UAA201907845 A UA A201907845A UA 123610 C2 UA123610 C2 UA 123610C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
electromagnetic stirrer
zem
unit
metal
attached
Prior art date
Application number
UAA201907845A
Other languages
English (en)
Inventor
Ян-Ерік Ерікссон
Ян-Эрик ЭРИКССОН
Жан-Марі Гальпен
Жан-Мари Гальпен
Бенгт Рюдхольм
Хунлян ЯН
Жан-Люк Кюре
Ніколя Тріоле
Николя Триоле
Бруно Лангле
Фредрік Сандберг
Фредрик Сандберг
Original Assignee
Абб Швайц Аг
Арселормітталь
Арселормитталь
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Абб Швайц Аг, Арселормітталь, Арселормитталь filed Critical Абб Швайц Аг
Publication of UA123610C2 publication Critical patent/UA123610C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • B22D41/50Pouring-nozzles
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • B22D41/50Pouring-nozzles
    • B22D41/62Pouring-nozzles with stirring or vibrating means
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D11/00Continuous casting of metals, i.e. casting in indefinite lengths
    • B22D11/10Supplying or treating molten metal
    • B22D11/11Treating the molten metal
    • B22D11/114Treating the molten metal by using agitating or vibrating means
    • B22D11/115Treating the molten metal by using agitating or vibrating means by using magnetic fields
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B22CASTING; POWDER METALLURGY
    • B22DCASTING OF METALS; CASTING OF OTHER SUBSTANCES BY THE SAME PROCESSES OR DEVICES
    • B22D41/00Casting melt-holding vessels, e.g. ladles, tundishes, cups or the like
    • B22D41/50Pouring-nozzles
    • B22D41/507Pouring-nozzles giving a rotating motion to the issuing molten metal

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Continuous Casting (AREA)
  • Waste-Gas Treatment And Other Accessory Devices For Furnaces (AREA)

Description

Галузь техніки, до якої належить винахід
Даний винахід загалом належить до одержання металу і, зокрема, до вузла для процесу одержання металу.
Рівень техніки
Заглибні розливні стакани (ЗЕМ) використовуються для керування режимом протікання металу в кристалізаторі слябової ливарної машини і, таким чином, для контролю якості сляба і готового виробу. Загальноприйнятою практикою є подача аргону в 5ЕМ з метою запобігання засміченню цього стакана, зумовленому накопиченням оксидів на його внутрішній стінці, і керування режимом протікання металу в кристалізаторі.
Необхідність підвищення якості виробів виявила певні проблеми, що виникають при використанні звичайних ЗЕМ, і як ефективна міра для поліпшення протікання металу в кристалізаторі і, таким чином, підвищення якості виробів був запропонований стакан з вихровим рухом металу.
В останні двадцять років розробляються різні способи електромагнітного перемішування розплавленого металу, що протікає в стакані, установленому в проміжному ковші. Принципом роботи електромагнітного перемішувача, установленого зовні стакана по його окружності, є створення обертового магнітного поля в цьому стакані. У результаті в розплавленому металі, що протікає в стакані, виникають вихрові електричні струми. Це приводить до появи електромагнітної сили, що викликає обертання металу, що знаходиться в 5ЕМ, в горизонтальній площині.
У документі СМ 100357049С описаний стакан з вихровим рухом металу під дією електромагнітного поля. На рухомому механізмі, встановленому зовні стакана по його окружності, забезпечені засоби створення вихрового руху металу під дією електромагнітного поля.
Суть винаходу
Через жорсткі умови, що мають місце в ході процесу одержання металу, наприклад процесу одержання сталі, для рухомих частин звичайно існує вищий ризик виникнення несправності, ніж для нерухомих конструкцій. Засоби створення вихрового руху металу під дією електромагнітного поля, запропоновані в документі СМ 100357049С, як правило, необхідно
Зо переміщати з положення при литті після приблизно кожного шостого циклу нагрівання, тому що в цей час необхідно заміняти стакан через зношування. Це стосується, загалом, всіх процесів одержання металу. Таким чином, рухомий механізм необхідно переміщати вверх і вниз після невеликої кількості циклів нагрівання. У випадку несправності рухомого механізму, припинення роботи, необхідне для його заміни, буде негативно позначатися на всьому ливарному вузлі.
Враховуючи вищесказане, задача даного винаходу - запропонувати вузол для процесу одержання металу, що дозволяє усунути або щонайменше пом'якшити проблеми, зумовлені існуючим рівнем техніки.
Тому пропонується вузол для процесу одержання металу, який містить: проміжний ківш, заглибний розливний стакан (ЗЕМ), призначений для випуску розплавленого металу із проміжного ковша, і електромагнітний перемішувач, розташований навколо ЗЕМ, при цьому електромагнітний перемішувач має закриту і цільну частину, що оточує БЕМ, яка оснащена котушками для створення обертового електромагнітного поля в 5ЕМ, причому електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю фіксованої установки відносно проміжного ковша і відносно ЗЕМ.
Тобто, закрита і цільна частина, що оточує ЗЕМ, є невідкривною. Частина, що оточує ЗЕМ, утворює закрите в обводовому напрямку і цільне кільце, через яке повинен проходити ЗЕМ.
Закрита і цільна частина, що оточує 5ЕМ, не має рухомих елементів, що сприяє збільшенню терміну служби електромагнітного перемішувача. Якщо порівнювати з електромагнітними перемішувачами відкритого типу, можна одержати вищу напруженість магнітного поля і зменшити магнітне розсіювання.
Електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю фіксованої установки або установки без можливості переміщення відносно проміжного ковша і відносно ЗЕМ. Електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю прикріплення до нерухомої конструкції, як правило безпосередньо або опосередковано до проміжного ковша.
При використанні нерухомо встановленого електромагнітного перемішувача закритого типу можна забезпечити вищу надійність вузла.
Згідно з одним варіантом, частина, що оточує 5ЕМ, має наскрізний отвір, що утворює канал для установки ЗЕМ, причому канал має безперервну внутрішню стінку, що проходить по його окружності. бо Один варіант містить запірний пристрій для ЗЕМ, виконаний з можливістю прикріплення до проміжного ковша і установки нижче нього.
Згідно з одним варіантом, електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю прикріплення до запірного пристрою для 5ЕМ.
Згідно з одним варіантом, електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю прикріплення до нижньої сторони запірного пристрою для 5ЕМ.
Один варіант містить сполучний пристрій, причому ЗЕМ має першу частину, що проходить від проміжного ковша, і другу частину, яка з можливістю зняття прикріплена до першої частини за допомогою сполучного пристрою.
Згідно з одним варіантом, електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю прикріплення до сполучного пристрою.
Згідно з одним варіантом, електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю прикріплення до дна проміжного ковша.
Згідно з одним варіантом, електромагнітний перемішувач виконаний як одне ціле зі сполучним пристроєм.
Згідно з одним варіантом, процес одержання металу - це процес одержання сталі.
Як правило, усі терміни, використані в пунктах формули винаходу, повинні розумітися в їх звичайному для даної галузі техніки значенні, якщо тут явно не визначене інше. Усі вказівки елемента, пристрою, компонента, засобу і т. ін. в однині повинні сприйматися як вказівка одного екземпляра з можливої множини таких елементів, пристроїв, компонентів, засобів і т. ін., якщо явно не зазначене інше.
Короткий опис креслень
Як приклад будуть розглянуті конкретні варіанти реалізації даного винаходу, з посиланням на супровідні креслення, де: на Фіг. 1 наведений схематичний поздовжній розріз зразкового вузла для процесу одержання металу; і на Фіг. 2 наведений схематичний поздовжній розріз іншого зразкового вузла для процесу одержання металу.
Докладний опис варіантів здійснення винаходу
Далі даний винахід буде розглянутий докладніше з посиланням на супровідні креслення, на
Зо яких показані зразкові варіанти його реалізації. Однак даний винахід може бути втілений в множині інших форм і не повинен сприйматися як обмежений наведеними тут варіантами; ці варіанти надані тільки як приклад, щоб зробити опис винаходу докладним і вичерпним, і вони дадуть повне представлення про обсяг цього винаходу фахівцям у даній галузі техніки. У цьому описі аналогічні елементи зазначені під аналогічними посилальними номерами.
Даний винахід належить до вузла для процесу одержання металу, у типовому випадку - для процесу безперервного лиття, наприклад для процесу одержання сталі, процесу одержання алюмінію або процесу одержання металевого сплаву.
Вузол містить проміжний ківш, ЗЕМ, призначений для випуску розплавленого металу із проміжного ковша, і електромагнітний перемішувач, розташований навколо 5ЕМ.
Електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю фіксованої установки відносно проміжного ковша і відносно ЗЕМ. Тобто, електромагнітний перемішувач установлюють без можливості переміщення відносно проміжного ковша і 5ЕМ. Зокрема, електромагнітний перемішувач виконаний з можливістю прикріплення до нерухомої конструкції, що є нерухомою як відносно проміжного ковша, так і відносно ЗЕМ. Ця нерухома конструкція може, наприклад, являти собою сам проміжний ківш, запірний пристрій для ЗЕМ, прикріплений до проміжного ковша, або сполучний пристрій, як правило, прикріплюваний до проміжного ковша і призначений для скріплення і фіксації двох витягнутих у довжину частин ЗЕМ, як докладніше буде описано далі.
Коли цей вузол використовується, розплавлений метал заливається в проміжний ківш із розливного ковша. Надходженням в ЗЕМ розплавленого металу із проміжного ковша можна керувати, як правило з використанням стопорного стрижня. Нижче 5ЕМ знаходиться кристалізатор, у який надходить розплавлений метал і в якому цей метал частково кристалізується. Частково кристалізований метал потім переміщається зовні із кристалізатора під дією сили тяжіння, зазвичай по формуючих і охолоджуючих валках. У результаті можна одержати заготовки круглого або квадратного перерізу або сляби.
На Фіг. 1 показаний перший зразковий вузол для процесу одержання металу. Вузол 1 містить проміжний ківш З, який являє собою металургійну посудину, оснащену нижнім випускним отвором За, і також містить ЗЕМ 5. ЗЕМ 5 виконаний з можливістю установки в нижньому випускному отворі За проміжного ковша 3, щоб забезпечити випуск розплавленого бо металу із цього ковша.
ЗЕМ 5, наведений як приклад, є цільним і проходить у кристалізатор 11, установлений нижче проміжного ковша З і цього ЗЕМ, у результаті чого розплавлений метал, що протікає через БЕМ 5, може надходити в кристалізатор 11 під дією сили тяжіння. Приблизний вузол 1 може включати стопорний стрижень 6, оснащений отвором для впуску аргону, який забезпечує протікання аргону усередину цього стопорного стрижня. Стопорний стрижень б має осьовий канал, по якому може протікати аргон, і отвір для випуску аргону, який зв'язаний з отвором для впуску аргону, це забезпечує протікання аргону через даний стопорний стрижень в ЗЕМ 5. За рахунок цього можна керувати протіканням розплавленого металу усередині ЗЕМ 5 таким чином, щоб уникнути його засмічення. Крім того, стопорний стрижень 6 може бути виконаний з можливістю переміщення вверх і вниз для регулювання витрати розплавленого металу, що витікає із проміжного ковша З у кристалізатор 11 через ЗЕМ 5.
Крім цього, вузол 1, наведений як приклад, містить електромагнітний перемішувач 7 і запірний пристрій 9У для ЗЕМ. Електромагнітний перемішувач 7 належить до закритого типу в тому розумінні, що він не має рухомих частин в ділянці, що оточує ЗЕМ 5. Тобто, закрита і цільна частина електромагнітного перемішувача 7, що оточує 5ЕМ, або його кільцева кінцева частина, розташована зовні ЗЕМ 5 по його окружності, виконана невідкривною. Таким чином, ця кільцева кінцева частина є цільною, при цьому необхідно розуміти, що ця частина може містити деяку кількість окремих компонентів, наприклад, сердечник магніту і котушки, намотані навколо цього сердечника. Кільцева кінцева частина утворює канал для установки ЗЕМ 5. Можна сказати, що цей канал є безперервним в обводовому напрямку, по всій його окружності.
Оскільки електромагнітний перемішувач 7 належить до закритого типу, його не можна розкрити під час монтажу, установити навколо 5ЕМ 5 із двох сторін і після цього закрити. Замість цього при монтажі електромагнітний перемішувач 7 нагвинчують на 5ЕМ 5 у його осьовому напрямку.
Запірний пристрій 9У для 5ЕМ виконаний з можливістю перекривання 5ЕМ 5. Зокрема, запірний пристрій 9 для 5ЕМ виконаний з можливістю перекривання 5ЕМ 5 у його поперечному напрямку. Як правило, запірний пристрій 9 для ЗЕМ використовують тільки в аварійній ситуації, у випадку, якщо стопорний стрижень 6 недіючий або зруйнований. Згідно із представленим прикладом, запірний пристрій 9 для ЗЕМ нерухомо прикріплений до нижньої сторони проміжного ковша 3. Електромагнітний перемішувач 7 нерухомо прикріплений до запірного пристрою 9 для
Зо ЗЕМ. Таким чином, електромагнітний перемішувач 7 має опосередковане прикріплення до проміжного ковша 3. Згідно із представленим прикладом, електромагнітний перемішувач 7 прикріплений до нижньої сторони запірного пристрою 9 для 5ЕМ. Електромагнітний перемішувач 7 прикріплений до запірного пристрою 9 для 5ЕМ за допомогою кріпильних елементів. Приклади придатних кріпильних елементів включають гвинти і болти.
На Фіг. 2 показаний інший зразковий вузол для процесу одержання металу, позначений посилальним номером 1". Вузол 1" аналогічний вузлу 1, описаному вище з посиланням на Фіг. 1.
А саме, вузол 1 містить проміжний ківш 3, стопорний стрижень 6, електромагнітний перемішувач 7, ЗЕМ 5' і сполучний пристрій 13, використовуваний при заміні стакана.
Але 5ЕМ 5' не є цільним на відміну від ЕМ 5. ЗЕМ 5' включає першу частину 5а і другу частину 505. Перша частина 5а стакана і друга частина 55 стакана виконані з можливістю з'єднання за допомогою сполучного пристрою 13. Перша частина 5а стакана виконана з можливістю з'єднання із проміжним ковшем З або є його невід'ємною частиною. Друга частина 565 стакана проходить у кристалізатор 11.
Перша частина 5а стакана і друга частина 50 стакана, наприклад, можуть мати відповідні розташовані напроти фланці, які утворюють засіб сполучення цих двох частин. Сполучний пристрій 13 може забезпечувати з'єднання двох фланців один з одним. За допомогою сполучного пристрою 13 другу частину 56 стакана можна простим способом з'єднати з першою частиною 5а стакана і від'єднати від неї, щоб замінити цю другу частину за необхідності. Тобто, сполучний пристрій 13 забезпечує прикріплення другої частини 505 стакана до першої частини
Ба стакана з можливістю зняття.
Електромагнітний перемішувач 7 може бути прикріплений до сполучного пристрою 13.
Сполучний пристрій 13, наприклад, може мати горизонтальну верхню поверхню, а електромагнітний перемішувач 7 може бути виконаний з можливістю нерухомого прикріплення до цієї горизонтальної верхньої поверхні. Сполучний пристрій 13 нерухомо прикріплений до
ЗЕМ 5", який, у свою чергу, нерухомо прикріплений до проміжного ковша 3, і електромагнітний перемішувач 7 нерухомо прикріплений до сполучного пристрою 13. Тобто, електромагнітний перемішувач 7 має опосередковане з'єднання із проміжним ковшем З або опосередковане прикріплення до нього.
Як альтернатива нерухомому прикріпленню електромагнітного перемішувача до сполучного бо пристрою, він може бути нерухомо прикріплений безпосередньо до проміжного ковша. У цьому випадку електромагнітний перемішувач буде, як правило, прикріплений до нижньої сторони, або дна, проміжного ковша. Як іще одна альтернатива, електромагнітний перемішувач можна виконати як одне ціле зі сполучним пристроєм.
Вище основні особливості даного винаходу були описані з посиланням лише на невелику кількість прикладів. Однак, як легко зрозуміє фахівець у даній галузі техніки, крім розглянутих однаковою мірою можливі і інші варіанти реалізації даного винаходу, що не виходять за межі його обсягу, який визначений у пунктах прикладеної формули винаходу.

Claims (10)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Вузол (1, 1) для процесу одержання металу, який містить: проміжний ківш (3); заглибний розливний стакан (5ЕМ) (5, 5), призначений для випуску розплавленого металу із проміжного ковша (3); і електромагнітний перемішувач (7), розташований навколо ЗЕМ (5, 5), при цьому електромагнітний перемішувач (7) має закриту і цільну частину, що оточує ЗЕМ, яка оснащена котушками для створення обертового електромагнітного поля в 5ЕМ (5, 5"), і частина, що оточує ЗЕМ (5, 5), утворює закрите в обводовому напрямку і цільне кільце, через яке проходить 5ЕМ (5), причому електромагнітний перемішувач (7) установлений без можливості переміщення відносно проміжного ковша (3) і відносно ЗЕМ (5, 5.
2. Вузол (1, 1) за п. 1, у якому частина, що оточує ЗЕМ, має наскрізний отвір, що утворює канал для установки 5ЕМ (5, 5), причому канал має безперервну внутрішню стінку, що проходить по його окружності.
3. Вузол (1) за п. 1 або 2, який містить запірний пристрій (9У для ЗЕМ, прикріплений до проміжного ковша (3) і розташований нижче нього.
4. Вузол (1) за п. 3, у якому електромагнітний перемішувач (7) прикріплений до запірного пристрою (9) для 5ЕМ.
5. Вузол (1) за п. 4, у якому електромагнітний перемішувач (7) прикріплений до нижньої сторони Зо запірного пристрою (9) для 5ЕМ.
6. Вузол (1 за п. 1 або 2, який містить сполучний пристрій (13), причому 5ЕМ (5) має першу частину (За), що проходить від проміжного ковша (3), і другу частину (50), яка з можливістю зняття прикріплена до першої частини (5а) за допомогою сполучного пристрою (13).
7. Вузол (1) за п. 6, у якому електромагнітний перемішувач (7) прикріплений до сполучного пристрою (13).
8. Вузол за п. 6, у якому електромагнітний перемішувач (7) прикріплений до дна проміжного ковша (3).
9. Вузол (1) за п. 6, у якому електромагнітний перемішувач (7) виконаний як одне ціле зі сполучним пристроєм (13).
10. Вузол (1, 1) за будь-яким з попередніх пунктів, у якому процес одержання металу являє собою процес одержання сталі.
UAA201907845A 2016-12-12 2017-11-23 Вузол для процесу одержання металу UA123610C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP16203331.0A EP3332891A1 (en) 2016-12-12 2016-12-12 An assembly for a metal-making process
PCT/EP2017/080169 WO2018108477A1 (en) 2016-12-12 2017-11-23 An assembly for a metal-making process

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123610C2 true UA123610C2 (uk) 2021-04-28

Family

ID=57542831

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201907845A UA123610C2 (uk) 2016-12-12 2017-11-23 Вузол для процесу одержання металу

Country Status (12)

Country Link
US (1) US10875090B2 (uk)
EP (2) EP3332891A1 (uk)
JP (1) JP6672531B2 (uk)
KR (1) KR102077437B1 (uk)
CN (2) CN110167694A (uk)
BR (1) BR112019011723B1 (uk)
CA (1) CA3046832C (uk)
ES (1) ES2857746T3 (uk)
MX (1) MX2019006777A (uk)
RU (1) RU2719227C1 (uk)
UA (1) UA123610C2 (uk)
WO (1) WO2018108477A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US11478979B2 (en) * 2018-12-05 2022-10-25 Xerox Corporation Apparatus and method for variable magnetic alignment in fused deposition modeling (FDM) magnets

Family Cites Families (23)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JPS5671563A (en) * 1979-11-15 1981-06-15 Sumitomo Metal Ind Ltd Continuous casting method
LU84103A1 (fr) * 1982-04-22 1984-03-02 Arbed Systeme de decrassage automatique de busettes pendant la coulee de metaux
JPS6092064A (ja) * 1983-10-25 1985-05-23 Sumitomo Metal Ind Ltd 溶融金属の注入方法
DE4320723A1 (de) 1993-06-23 1995-01-05 Didier Werke Ag Eintauchausguß
JPH07108355A (ja) * 1993-10-08 1995-04-25 Kobe Steel Ltd 電磁撹拌装置
JPH10211560A (ja) 1997-01-27 1998-08-11 Sumitomo Metal Ind Ltd ビレットの連続鋳造方法
RU2165461C2 (ru) 1999-05-27 2001-04-20 ОАО "Уральский институт металлов" Способ производства чугуна и шлака
BE1014278A3 (fr) 2001-07-05 2003-07-01 Ct Rech Metallurgiques Asbl Procede de coulee d'un lingot metallique de qualite amelioree et dispositif pour sa mise en oeuvre.
KR20040056267A (ko) * 2002-12-23 2004-06-30 주식회사 포스코 쌍롤식 박판주조기의 노즐절단날 고정구조
CN2873367Y (zh) * 2005-09-29 2007-02-28 赫冀成 一种电磁旋流水口
CN100357049C (zh) * 2005-09-29 2007-12-26 赫冀成 电磁旋流水口
KR100711397B1 (ko) * 2005-12-20 2007-04-30 주식회사 포스코 연속주조장치의 다단형 침지노즐 및 이를 이용한연속주조장치의 용강 공급방법
JP5145791B2 (ja) * 2007-06-28 2013-02-20 新日鐵住金株式会社 小断面ビレットの連続鋳造方法
DE602008006049D1 (de) * 2008-05-30 2011-05-19 Abb Ab Stranggießmaschine
KR20100001293A (ko) 2008-06-26 2010-01-06 현대제철 주식회사 턴디쉬 비상 노즐 절단 장치
KR101207762B1 (ko) * 2010-05-25 2012-12-03 주식회사 포스코 침지노즐 절단장치
AR086749A1 (es) 2011-06-28 2014-01-22 Vesuvius Group Sa Dispositivo de compuerta de corte, artesa y buza de colada
CN103203450A (zh) * 2013-03-20 2013-07-17 河北三方电气设备有限公司 一种连铸用电磁旋流水口
RU2572949C2 (ru) 2014-05-13 2016-01-20 Открытое акционерное общество "Сибирское специальное конструкторское бюро электротермического оборудования" (ОАО "СКБ Сибэлектротерм") Дуговая печь постоянного тока
JP6185666B2 (ja) 2014-06-10 2017-08-23 東北大学Northeastern University 電磁旋回流ノズルの連続鋳造方法と装置
JP6331810B2 (ja) 2014-07-18 2018-05-30 新日鐵住金株式会社 金属の連続鋳造方法
JP5958566B2 (ja) 2015-01-16 2016-08-02 品川リフラクトリーズ株式会社 スラブ連続鋳造用装置
CN205057039U (zh) * 2015-10-14 2016-03-02 湖南中科电气股份有限公司 一种浸入式水口电磁搅拌装置

Also Published As

Publication number Publication date
CN110167694A (zh) 2019-08-23
CA3046832C (en) 2022-08-02
KR20190084328A (ko) 2019-07-16
EP3551362A1 (en) 2019-10-16
ES2857746T3 (es) 2021-09-29
JP6672531B2 (ja) 2020-03-25
US10875090B2 (en) 2020-12-29
CN118060528A (zh) 2024-05-24
EP3332891A1 (en) 2018-06-13
WO2018108477A1 (en) 2018-06-21
KR102077437B1 (ko) 2020-02-13
BR112019011723B1 (pt) 2023-02-28
RU2719227C1 (ru) 2020-04-17
CA3046832A1 (en) 2018-06-21
MX2019006777A (es) 2019-12-02
US20190314892A1 (en) 2019-10-17
EP3551362B1 (en) 2020-12-30
JP2020500717A (ja) 2020-01-16
BR112019011723A2 (pt) 2019-10-22

Similar Documents

Publication Publication Date Title
KR101168195B1 (ko) 강의 연속 주조 방법
KR20120066677A (ko) 강의 연속 주조 방법
CN105965003A (zh) 一种水口旋流发生装置及水口旋流连铸方法
RU2721768C1 (ru) Способ и система перемешивания, предназначенные для управления электромагнитным перемешивателем
UA123610C2 (uk) Вузол для процесу одержання металу
CN103962540A (zh) 一种连铸中间包及结晶器钢液流动控制装置及使用方法
US4706735A (en) Continuous caster including an electromagnetic stirring apparatus
CN216540828U (zh) 一种中间包水口挡钢槽、中间包水口、中间包
JP5867531B2 (ja) 連続鋳造による高清浄度鋼鋳片の製造方法
CN105312521A (zh) 一侧开口、磁路闭合的电磁旋流装置及其支撑装置
CN203917905U (zh) 一种连铸中间包及结晶器钢液流动控制装置
RU2455106C1 (ru) Кристаллизатор машины полунепрерывного литья металлических трубных заготовок
CN205702418U (zh) 一种钢渣分离组合型漏斗
RU126273U1 (ru) Погружной стакан
JP5266154B2 (ja) スライドプレートの開閉に起因する偏流を抑制する整流構造
JP2019532822A (ja) 鋳造用の構造物及びこれを用いた鋳造方法
JP2009018324A (ja) 連続鋳造装置
Chatterjee CFD Model Study of a New Four‐Port Submerged Entry Nozzle for Decreasing the Turbulence in Slab Casting Mold
KR101820686B1 (ko) 연주용 침지노즐 장치
JP2008221240A (ja) 溶鋼用取鍋
JP2015085386A (ja) 遠心鋳造製圧延ロールの製造方法および遠心鋳造装置
UA23791U (en) Casting mould