UA119968C2 - Спосіб і пристрій для виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування - Google Patents

Спосіб і пристрій для виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування Download PDF

Info

Publication number
UA119968C2
UA119968C2 UAA201600836A UAA201600836A UA119968C2 UA 119968 C2 UA119968 C2 UA 119968C2 UA A201600836 A UAA201600836 A UA A201600836A UA A201600836 A UAA201600836 A UA A201600836A UA 119968 C2 UA119968 C2 UA 119968C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sheet material
corrugation
degree
roller
circumference
Prior art date
Application number
UAA201600836A
Other languages
English (en)
Inventor
Дієго Феррадзін
Диего Фэррадзин
Даніель Санна
Даниель Санна
Даніеле Гуіді
Даниеле ГУИДИ
Original Assignee
Філіп Морріс Продактс С.А.
Филип Моррис Продактс С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Філіп Морріс Продактс С.А., Филип Моррис Продактс С.А. filed Critical Філіп Морріс Продактс С.А.
Publication of UA119968C2 publication Critical patent/UA119968C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24DCIGARS; CIGARETTES; TOBACCO SMOKE FILTERS; MOUTHPIECES FOR CIGARS OR CIGARETTES; MANUFACTURE OF TOBACCO SMOKE FILTERS OR MOUTHPIECES
    • A24D3/00Tobacco smoke filters, e.g. filter-tips, filtering inserts; Filters specially adapted for simulated smoking devices; Mouthpieces for cigars or cigarettes
    • A24D3/02Manufacture of tobacco smoke filters
    • A24D3/0275Manufacture of tobacco smoke filters for filters with special features
    • A24D3/0279Manufacture of tobacco smoke filters for filters with special features with tubes
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B31MAKING ARTICLES OF PAPER, CARDBOARD OR MATERIAL WORKED IN A MANNER ANALOGOUS TO PAPER; WORKING PAPER, CARDBOARD OR MATERIAL WORKED IN A MANNER ANALOGOUS TO PAPER
    • B31FMECHANICAL WORKING OR DEFORMATION OF PAPER, CARDBOARD OR MATERIAL WORKED IN A MANNER ANALOGOUS TO PAPER
    • B31F1/00Mechanical deformation without removing material, e.g. in combination with laminating
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24DCIGARS; CIGARETTES; TOBACCO SMOKE FILTERS; MOUTHPIECES FOR CIGARS OR CIGARETTES; MANUFACTURE OF TOBACCO SMOKE FILTERS OR MOUTHPIECES
    • A24D3/00Tobacco smoke filters, e.g. filter-tips, filtering inserts; Filters specially adapted for simulated smoking devices; Mouthpieces for cigars or cigarettes
    • A24D3/02Manufacture of tobacco smoke filters
    • A24D3/0204Preliminary operations before the filter rod forming process, e.g. crimping, blooming
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24DCIGARS; CIGARETTES; TOBACCO SMOKE FILTERS; MOUTHPIECES FOR CIGARS OR CIGARETTES; MANUFACTURE OF TOBACCO SMOKE FILTERS OR MOUTHPIECES
    • A24D3/00Tobacco smoke filters, e.g. filter-tips, filtering inserts; Filters specially adapted for simulated smoking devices; Mouthpieces for cigars or cigarettes
    • A24D3/02Manufacture of tobacco smoke filters
    • A24D3/0229Filter rod forming processes

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Cigarettes, Filters, And Manufacturing Of Filters (AREA)
  • Shaping Of Tube Ends By Bending Or Straightening (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Materials Engineering (AREA)
  • Absorbent Articles And Supports Therefor (AREA)
  • Yarns And Mechanical Finishing Of Yarns Or Ropes (AREA)

Abstract

Даний винахід належить до способу виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування. Спосіб включає: подачу по суті безперервного листового матеріалу; гофрування першої області листового матеріалу з першим ступенем гофрування; і гофрування другої області листового матеріалу, суміжної з першою областю, із другим ступенем гофрування. Листовий матеріал гофрують за допомогою набору із двох валиків, при цьому кожний валик має хвилі, що проходять щонайменше по частині його ширини та проходять по його окружності, при цьому валики сконфігуровані так, щоб хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовувалися одна з другою для гофрування листового матеріалу, і так, щоб западини хвиль, що проходять по окружності, гофрували листовий матеріал з першим ступенем гофрування, а гребені хвиль, що проходять по окружності, гофрували листовий матеріал із другим ступенем гофрування. Даний винахід також належить до пристрою для виготовлення гофрованого листового матеріалу, а також способу виготовлення елементів для направлення потоку повітря для курильних виробів.

Description

Даний винахід відноситься до способу виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування. Даний винахід також відноситься до пристрою для виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування. Даний винахід додатково відноситься до способу виготовлення елемента для направлення потоку повітря для курильних виробів.
З рівня техніки відомі способи та пристрої для виготовлення гофрованого листового матеріалу для використання в курильних виробах. Відомі способи виготовлення гофрованого листового матеріалу включають перемежовування валиків, які створюють гофрований листовий матеріал, що має по суті постійний рівень гофрування по всій довжині листового матеріалу.
Також відомі способи та пристрої для формування елементів для направлення потоку повітря для курильних виробів. Відомі способи виготовлення таких елементів для направлення потоку повітря, що мають змінний опір втягуванню по всій своїй довжині, включають застосування декількох сегментів з різним опором втягуванню. Застосування декількох сегментів збільшує складність виготовлення й вартість елемента для направлення потоку повітря.
Необхідно надати спосіб і пристрій для виготовлення гофрованого листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування по всій своїй довжині за одну операцію. Також необхідно надати спрощений і більш ефективний спосіб виготовлення елемента для направлення потоку повітря.
Згідно із даним винаходом пропонується спосіб виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування. Спосіб включає: подачу по суті безперервного листового матеріалу; гофрування першої області листового матеріалу з першим ступенем гофрування; і гофрування другої області листового матеріалу, суміжної з першою областю, із другим ступенем гофрування. Листовий матеріал гофрують за допомогою набору із двох валиків, при цьому кожний валик має хвилі, що проходять щонайменше по частині його ширини та проходять по його окружності, при цьому валики сконфігуровані так, щоб хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовувалися одна з другою для гофрування листового матеріалу, і так, щоб западини хвиль, що проходять по окружності, гофрували листовий матеріал з першим ступенем гофрування, а гребені хвиль, що проходять по окружності, гофрували листовий матеріал із другим ступенем гофрування.
Надання цього способу забезпечує створення гофрованого листового матеріалу, який має
Зо області з різним ступенем гофрування по всій своїй довжині, за одну операцію.
У переважному варіанті здійснення листовий матеріал являє собою папір, однак може бути використаний будь-який підходящий листовий матеріал, такий як полілактид (РІ А), поліестер, біопластик, такий як Маїег-Ві Ф, або листовий тютюн.
Як стане зрозуміло, спосіб включає застосування набору із двох валиків, які перемежовуються для гофрування листового матеріалу, коли його пропускають між валиками.
Обидва валика мають хвилі уздовж своєї ширини та по своїй окружності для створення гофрованого листового матеріалу, що має області з різним ступенем гофрування.
Западини хвиль, що проходять по окружності першого валика, переважно по суті вирівняні з можливістю обертання із западинами хвиль, що проходять по окружності другого валика. Таким чином, стане зрозуміло, що гребені хвиль, що проходять по окружності першого валика, переважно по суті вирівняні із гребенями хвиль, що проходять по окружності другого валика.
Перший валик і другий валик зміщені в поздовжньому напрямку так, щоб хвилі в поздовжньому напрямку першого валика й другого валика перемежовувалися.
Як використано в даному документі, термін "ступінь гофрування" визначається як відношення подвоєного радіуса валика на гребенях хвиль до відстані між віссю першого валика й віссю другого валика. Ступінь гофрування менше, ніж 1, відноситься до випадку, коли гребені хвиль не перекриваються в радіальному напрямку, а ступінь гофрування більше, ніж 1, відноситься до випадку, коли гребені хвиль все-таки перекриваються в радіальному напрямку.
Хвилі по окружності кожного валика переважно виконані так, щоб кути с і В, що відповідають відповідно куту сектора, утвореного віссю валика та западиною хвилі, і куту сектора, утвореного віссю валика та гребенем хвилі, відповідали умові дорівнювання формули 360/(а-р) цілому числу.
Виконання валиків відповідно до таких хвиль забезпечує безперервність процесу й забезпечує сталість довжини кожної гофрованої області.
Спосіб може додатково включати гофрування третьої області листового матеріалу із третім ступенем гофрування. У цьому варіанті здійснення хвилі по окружності кожного валика містять ділянку гребеня, ділянку западини та проміжну ділянку, у кожної з яких різний радіус.
Коли валики містять проміжну ділянку, хвилі по окружності кожного валика переважно виконані так, щоб кути, «а, В і у, що відповідають відповідно куту сектора, утвореного віссю 60 валика та западиною хвилі, куту сектора, утвореного віссю валика та гребенем хвилі, а також куту сектора, утвореного віссю валика та проміжною ділянкою хвилі, відповідали умові дорівнювання формули 360/(срВ--у) цілому числу.
Спосіб додатково може включати виявлення границі між областями з різним ступенем гофрування, і розрізування листового матеріалу в деякому місці, залежно від виявленої границі, для створення ділянок гофрованого листового матеріалу з декількома гофрованими областями.
Завдяки виявленню границі між областями з різним ступенем гофрування, гофрований листовий матеріал може розрізатися більш точно.
Гофрований листовий матеріал може розрізатися по границі між першою областю з першим ступенем гофрування та другою областю із другим ступенем гофрування. Альтернативно гофрований листовий матеріал може розрізатися в місці уздовж першої області. Переважно листовий матеріал розрізається так, що перша область ділиться на дві частини, що мають по суті однакову довжину.
У варіанті здійснення, у якому гофрований листовий матеріал розрізається на ділянки, кожна ділянка може містити щонайменше одну область із першим ступенем гофрування та щонайменше одну область із другим ступенем гофрування. Переважно кожна ділянка містить від однієї до восьми областей з першим ступенем гофрування та від однієї до восьми областей із другим ступенем гофрування.
У переважному варіанті здійснення гофрований листовий матеріал розрізається так, що він містить п'ять перших областей з першим ступенем гофрування та чотири другі області із другим ступенем гофрування, у такому розташуванні, що область на першому кінці розрізаної ділянки гофрованого листового матеріалу є першою областю, та область на другому кінці розрізаної ділянки гофрованого листового матеріалу є першою областю. У даному переважному варіанті здійснення довжина кожної з областей на першому кінці та другому кінці переважно дорівнює половині довжини нерозрізаної першої області.
Даний винахід також відноситься до пристрою для застосування у виготовленні листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування. Пристрій містить: набір валиків, що містить перший валик і другий валик. Кожний валик має хвилі, що проходять по його ширині та проходять по його окружності, при цьому валики сконфігуровані так, що хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовуються одна з другою, і так, що западини хвиль, що проходять по
Зо окружності, сконфігуровані для гофрування листового матеріалу з першим ступенем гофрування, а гребені хвиль, що проходять по окружності, сконфігуровані для гофрування листового матеріалу із другим ступенем гофрування.
Западини хвиль по окружності першого валика переважно по суті вирівняні із западинами хвилі по окружності другого валика. Таким чином, стане зрозуміло, що гребені хвиль, що проходять по окружності першого валика, переважно по суті вирівняні із гребенями хвиль, що проходять по окружності другого валика.
Радіус валиків в області гребенів хвиль, що проходять по окружності валиків, позначений як
Ії. Радіус валиків в області западин хвиль, що проходять по окружності валиків, позначений як
Г». Радіус валиків в області западин хвиль, що проходять по ширині валиків, позначений як гз.
Відстань між віссю першого валика та віссю другого валика позначена як Х.
Щоб уникнути перешкод між валиками під час роботи, радіуси та відстань між осями валиків переважно відповідає наступному рівнянню:
М«Х - з
У такий спосіб мінімальний зазор між валиками, позначений як С, обумовлений наступним рівнянням: б-Х-нч-ї1з
Як було описано вище ступінь гофрування визначається як відношення подвоєного радіуса валика на гребенях хвиль до відстані між віссю першого валика та віссю другого валика. У силу цього ступені гофрування надаються за допомогою наступних рівнянь: перший ступінь гофрування - 2г2 / Х другий ступінь гофрування - 2г: / Х
Товщина сгофрувального елемента валика позначена як й. Відстань між кожним гофрувальним елементом позначена як їг. Переважно товщина її менше ніж відстань і».
Товщини ї і 2 вимірюються в осьовому напрямку валика.
Хвилі по окружності кожного валика переважно виконані так, щоб кути с і В, що відповідають відповідно куту сектора, утвореного віссю валика та западиною хвилі, і куту сектора, утвореного віссю валика та гребенем хвилі, відповідали умові дорівнювання формули 360/(а-р) цілому числу.
Бічна відстань між осями валиків позначена як Ю. У переважному варіанті здійснення Ю бо дорівнює нулю, і тому осі валиків по суті вирівняні по вертикалі.
Шляхом керування параметрами г, гг, їз, С, МН, 2, 0, а, і В, можна управляти ступенями гофрування, застосовуваних до листового матеріалу.
У переважному варіанті здійснення радіус гі перебуває в діапазоні від приблизно 80 мм до приблизно 120 мм, більш переважно від приблизно 90 мм до приблизно 110 мм, найбільш переважно становить приблизно 99,3 мм. Радіус ге перебуває в діапазоні від 80 мм до приблизно 120 мм, більш переважно від 90 мм до приблизно 110 мм, найбільш переважно становить приблизно 98,5 мм. Радіус гз перебуває в діапазоні від 80 мм до приблизно 120 мм, більш переважно від 90 мм до приблизно 110 мм, найбільш переважно становить приблизно 98,3 мм. Зазор С перебуває в діапазоні від приблизно 0,3 мм до приблизно 0,9 мм, більш переважно від приблизно 0,5 мм до приблизно 0,7 мм, найбільше переважно становить приблизно 0,6 мм. Товщина її перебуває в діапазоні від приблизно 0,8 мм до приблизно 1,2 мм, більш переважно від приблизно 0,9 мм до приблизно 1,1 мм, найбільш переважно становить приблизно 1,0 мм. Відстань г перебуває в діапазоні від приблизно 1,0 мм до приблизно 1,4 мм, більш переважно від приблизно 1,1 мм до приблизно 1,3 мм, найбільш переважно становить приблизно 1,2 мм. Кут «є перебуває в діапазоні від приблизно 7 градусів до приблизно 9 градусів, більш переважно від приблизно 7,5 градусів до приблизно 8,5 градусів, найбільш переважно становить приблизно 8,1 градусів. Кут ВД перебуває в діапазоні від приблизно 6 градусів до приблизно 8 градусів, більш переважно від приблизно 6,5 градусів до приблизно 7,5 градусів, найбільш переважно становить приблизно 6,9 градусів.
Виконання валиків відповідно до таких хвиль забезпечує безперервність процесу й забезпечує сталість довжини кожної гофрованої області.
Гребені хвиль, що проходять по окружності кожного валика, переважно передбачені із закругленими краями. Завдяки наданню закруглених країв зусилля, що прикладаються до листового матеріалу під час гофрування, можуть бути зменшені, і тому зменшується ризик розриву листового матеріалу.
Хвилі, як видно в поперечному перерізі валика, можуть утворювати профіль у вигляді квадратної хвилі, профіль у вигляді синусоїдальної хвилі або трикутний профіль. Гребені хвиль, як видно в поперечному перерізі валика, можуть бути закруглені. Завдяки наданню закруглених країв зусилля, що прикладаються до листового матеріалу під час гофрування, можуть бути
Зо зменшені, і тому зменшується ризик розриву листового матеріалу. У переважному варіанті здійснення хвилі, як видно в поперечному перерізі валика, утворюють профіль у вигляді квадратної хвилі.
Кожний валик може бути сконфігурований для гофрування листового матеріалу із третім ступенем гофрування. У цьому варіанті здійснення хвилі містять ділянку гребеня, ділянку западини та проміжну ділянку, у кожної з яких різний радіус.
Коли валики містять проміжну ділянку, хвилі по окружності кожного валика переважно виконані так, щоб кути, «а, В і у, що відповідають відповідно куту сектора, утвореного віссю валика та западиною хвилі, куту сектора, утвореного віссю валика та гребенем хвилі, а також куту сектора, утвореного віссю валика та проміжною ділянкою хвилі, відповідали умові дорівнювання формули 360/ахржу) цілому числу.
Пристрій може містити засіб для виявлення границі між областями з різними ступенями гофрування. Засіб виявлення може містити в собі оптичний детектор, такий як камера, з'єднаний із процесором, сконфігурованим для визначення границі між областями з різними ступенями гофрування.
Пристрій переважно містить засіб для різання гофрованого листового матеріалу на ділянки.
Засіб для різання переважно управляється засобом виявлення для забезпечення того, що гофрований листовий матеріал відрізається у відповідному місці. Засіб для різання може бути будь-яким пристроєм для різання, що підходить для розрізування листового матеріалу або іншого подібного гофрованого матеріалу і може містити ніж, такий як ніж для рубання стрічки, що рухається.
Засіб для різання може бути сконфігуровано для розрізування листового матеріалу по границі між першою областю з першим ступенем гофрування та другою областю із другим ступенем гофрування. У переважному варіанті здійснення засіб для різання переважно сконфігуровано для розрізування гофрованого листового матеріалу в місці уздовж першої області з першим ступенем гофрування. Більш переважно засіб для різання сконфігуровано для розрізування гофрованого листового матеріалу,так щоб перша область ділилася на дві частини, що мають по суті однакову довжину.
Альтернативно або на додаток до засобу виявлення пристрій може містити засіб для синхронізації засобу для різання з гофрувальними валиками. Завдяки синхронізації засобу для бо різання з гофрувальними валиками, гофрований листовий матеріал може розрізатися по суті в тому ж відносному положенні щоразу. Засіб для синхронізації може містити передавальний механізм для зв'язку засобу для різання з гофрувальними валиками.
Гофрований листовий матеріал може бути розрізаний на шматки різної довжини з різними комбінаціями перших областей і других областей, як було описано вище.
Гофрувальні валики, можуть бути виготовлені за допомогою виконання за допомогою машинної обробки хвиль на циліндричному валику.
Згідно із даним винаходом також наданий спосіб виготовлення елемента для направлення потоку повітря для курильного виробу. Спосіб включає: подачу по суті безперервного листового матеріалу; поперемінне гофрування, по напрямку подачі, листового матеріалу з першим ступенем гофрування, а потім із другим ступенем гофрування, за допомогою двох валиків, при цьому кожний валик має хвилі, що проходять по його ширині та проходять по його окружності, при цьому валики сконфігуровані так, що хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовуються одна з другою для гофрування листового матеріалу; надання по суті безперервного по суті повітронепроникного порожнистого тіла; збирання гофрованого листового матеріалу навколо по суті повітронепроникного порожнистого тіла; обгортання зібраного гофрованого листового матеріалу в матеріал обгортки для створення по суті безперервного елемента для направлення потоку повітря; і розрізування по суті безперервного елемента для направлення потоку повітря для створення окремих наборів елементів для направлення потоку повітря, при цьому кожний елемент для направлення потоку повітря містить щонайменше одну область, гофровану з першим ступенем гофрування, і щонайменше одну область, гофровану із другим ступенем гофрування. Порожнисте тіло краще являє собою по суті повітронепроникну порожнисту трубу.
Краще надання такого способу забезпечує більш просте виготовлення елементів для направлення потоку повітря в порівнянні з використанням декількох сегментів, де кожний сегмент виготовляється окремо.
Переважно область елемента для направлення потоку повітря, гофрована з першим ступенем гофрування, має опір втягуванню в діапазоні від приблизно 50 мм Н2О до приблизно 709 мм НО, і область елемента для направлення потоку повітря, гофрована із другим ступенем гофрування, має опір втягуванню в діапазоні від приблизно 140 мм Н2О до приблизно 220
Зо мм НгО. Переважно кожна область, що має відмінний ступінь гофрування, має відмінний опір втягуванню. Опір втягуванню вимірюють згідно зі стандартом ІБО 6565:2011 і зазвичай виражають в одиницях мм Н2О. Опір втягуванню кожної області з відмінним ступенем гофрування може вимірюватися за допомогою розрізування елемента для направлення потоку повітря так, що він містить тільки вимірювану область, і втягування на одному кінці елемента для направлення потоку повітря, у той час як порожниста частина елемента для направлення потоку повітря герметизується так, що повітря проходить тільки через повітропроникну частину елемента для направлення потоку повітря.
В особливо переважному варіанті здійснення елемент для направлення потоку повітря містить три гофровані області. Кожний елемент для направлення потоку повітря переважно містить першу область, гофровану з першим ступенем гофрування, другу область, що примикає до першої області, гофровану із другим ступенем гофрування, і третю область, що примикає до другої області, гофровану з першим ступенем гофрування. Відповідно кожний елемент для направлення потоку повітря переважно по суті симетричний щодо середньої точки по своїй довжині. Завдяки наданню по суті симетричного елемента для направлення потоку повітря, його можна легше об'єднати з іншими компонентами для утворення курильного виробу, оскільки орієнтація елемента для направлення потоку повітря під час процесу виготовлення курильного виробу не важлива.
У цьому особливо переважному варіанті здійснення кожна з першої гофрованої області та третьої гофрованої області має довжину в поздовжньому напрямку в діапазоні від приблизно 5
БО мм до приблизно 10 мм, більш переважно від приблизно 6 мм до приблизно 8 мм, і найбільш переважно становить приблизно 7 мм. Перша область і третя область гофруються з першим ступенем гофрування, так що опір втягуванню кожної області перебуває в діапазоні від приблизно 45 мм НгО до приблизно 65 мм НО, більш переважно від приблизно 50 мм НгО до приблизно 60 мм НегО, і найбільше переважно становить приблизно 56 мм НгО. Друга область має довжину в поздовжньому напрямку в діапазоні від приблизно 7 мм до приблизно 17 мм, більш переважно від 10 мм до приблизно 14 мм, і найбільш переважно становить приблизно 12 мм. Друга область гофрована із другим ступенем гофрування, так що опір втягуванню області перебуває в діапазоні від приблизно 150 мм Н2О до приблизно 190 мм НО, більш переважно від приблизно 160 мм НгО до приблизно 180 мм НгО, і найбільш переважно становить бо приблизно 168 мм НО. Слід розуміти, що це лише один приклад кращого варіанта здійснення, і що даний винахід може містити області різної довжини та з різним опором втягуванню, як було описано в даному документі.
Кожний набір елементів для направлення потоку повітря переважно містить чотири елементи для направлення потоку повітря. Елементи для направлення потоку повітря далі можуть бути використані в подальшому процесі виготовлення для утворення виробу, що генерує аерозоль, такого як курильні вироби.
В одному варіанті винаходу довжина елемента для направлення потоку повітря перебуває в діапазоні від приблизно 15 мм до приблизно 60 мм, переважно від приблизно 20 мм до приблизно 45 мм, і в одному особливо переважному варіанті здійснення елемента для направлення потоку повітря становить приблизно 26 мм.
В іншому варіанті здійснення довжина елемента для направлення потоку повітря становить приблизно 21 мм. У цьому варіанті здійснення довжина кожної з першої області, другої області та третьої області становить приблизно 7 мм. Опір втягуванню першої області та другої області становить приблизно 56 мм НгО, а опір втягуванню другої області становить приблизно 98 мм НгО.
Ширина листового матеріалу, який використовується для утворення гофрованого повітропроникного сегмента переважно перебуває в діапазоні від приблизно 150 мм до приблизно 250 мм.
Як стане зрозуміло, даний винахід може бути використаний для гофрування будь-якого підходящого листового матеріалу, особливо матеріалів, що підходять для утворення сегментів курильних виробів. Такі підходящі матеріали включають, крім іншого, папір, полілактид (РІА), поліестер, біопластик, такий як Магег-Ві Ф, і листовий тютюн.
Згідно з ще одним аспектом даного винаходу надається валик для застосування у виготовленні листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування, при цьому валик має хвилі, що проходять по його ширині та проходять по його окружності.
Згідно із даним винаходом пропонується набір валиків для застосування у виготовленні листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування, при цьому набір містить щонайменше два валики, як було описано в даному документі.
Будь-яка ознака в одному аспекті винаходу може бути застосована до інших аспектів
Зо винаходу в будь-якій доцільній комбінації. Зокрема, аспекти способу можуть бути застосовані до аспектів пристрою, і навпаки. Більше того, будь-які, деякі та/або всі ознаки в одному аспекті можуть бути застосовані до будь-яких, деяких та/або всіх ознак у будь-якому іншому аспекті, у будь-якій доцільній комбінації.
Також слід розуміти, що окремо взяті комбінації різних ознак, описаних і визначених у будь- яких аспектах винаходу, можуть бути реалізовані та/або надані, та/або використані незалежно.
Винахід буде далі описаний лише на прикладі з посиланнями на супровідні графічні матеріали, на яких: на фіг. 1 показаний вид збоку пристрою для виготовлення гофрованого паперу зі змінним ступенем гофрування; на фіг 2 показаний схематичний поперечний переріз перемежованих валиків, використовуваних для гофрування паперу зі змінним ступенем гофрування; і на фіг. З показаний вид у поперечному перерізі елемента для направлення потоку повітря, що має по своїй довжині змінний опір втягуванню.
На фіг. 1 показаний пристрій 100 для виготовлення гофрованого паперу зі змінним ступенем гофрування. Пристрій містить, крім інших компонентів гофрувальні валики 102, що перемежовуються в поздовжньому напрямку, та/або гофрувальні валики 104 зі змінним ступенем гофрування. У переважному прикладі перемежовані в поздовжньому напрямку гофрувальні валики 102 заміняються гофрувальними валиками 104 зі змінним ступенем гофрування. Пристрій додатково містить бічний механізм 106 різання листа, сконфігурований для розрізування паперу з необхідною шириною перед її гофруванням валиками. Рулон листового матеріалу 108, такого як папір, надається та подається на гофрувальні валики.
Механізм 110 приводу та гальмування подає листовий матеріал з рулону 108. Механізм 112 забезпечує надходження листового матеріалу на гофрувальні валики з необхідним натягненням. Електронна апаратура 114 керування надана для керування системою під час роботи.
Гофрувальні валики 104 зі змінним ступенем гофрування містять у собі набір із двох перемежованих валиків. Кожний з гофрувальних валиків має хвилі, що проходять по його ширині, а також проходять по його окружності. Гофрувальні валики синхронізовано один з другим, щоб забезпечити вирівнювання хвиль по окружності валиків.
Під час використання гофрувальні валики проштовхують листовий матеріал між перемежованими хвилями, які деформують листовий матеріал для створення гофрування.
Гофрування листового матеріалу зменшує ефективну ширину листового матеріалу, і збільшує ефективну товщину листового матеріалу. Гофрований листовий матеріал потім може бути зібраний разом і використаний для утворення елементів для направлення потоку повітря, як описано нижче. Щоб управляти опором втягуванню елемента для направлення потоку повітря, може застосовуватися керування ступенем гофрування гофрованого листового матеріалу.
Збільшення ступеня гофрування збільшує опір втягуванню.
На фіг.2 показаний вид у поперечному перерізі ділянки гофрувальних валиків, використовуваних для гофрування листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування.
Кожний валик має хвилі, що проходять по окружності. Западини хвилі мають кут « дуги, а гребені хвиль мають кут В дуги. Валики сконфігуровані так, щоб формула 360/ахр) дорівнювала цілому числу. Тобто кожний гребінь, що проходить по окружності валика, має таку ж довжину дуги як і інші гребені, і кожна западина, що проходить по окружності валика, має таку ж довжину дуги, як і інші западини. Завдяки конфігуруванню валиків у такий спосіб листовий матеріал може безупинно зазнавати гофрування та забезпечувати області з різними ступенями гофрування з відповідною довжиною протягом усієї безперервної операції. Гребені та западини валиків під час використання вирівнюються так, щоб до листового матеріалу, коли він проходить між валиками, поперемінно застосовувалися різні ступені гофрування.
Перетин В-В показує поперечний переріз перемежованих валиків на гребенях хвиль. Як можна побачити, гофрувальний валик також має хвилі, що проходять по ширині валика.
Внутрішній радіус валика, тобто радіус по западинах хвиль, що проходять по ширині валика, показаний як гз, а радіус гребенів хвиль, що проходять по ширині валика, показані як гі. Тому радіус г: відповідає радіусу гребенів хвиль по окружності валика. Відстанню Х, яка є відстанню між осями валиків, разом з радіусами гз і гл управляють, щоб задавати ступінь гофрування, застосовуваний до листового матеріалу.
Перетин А-А показує поперечний переріз перемежованих валиків у западинах хвиль.
Подібно перетину В-В, внутрішній радіус валика, тобто радіус по западинах хвиль, що проходять по ширині валика, показаний як гз, а радіус гребенів хвиль, що проходять по ширині валика, показаний як г». У такий спосіб радіус гг відповідає радіусу западин хвиль, що проходять по окружності валика. Відстанню Х разом з радіусами г: і гл управляють, щоб задавати ступінь гофрування, застосовуваний до листового матеріалу.
Більш того товщина її кожного гофрувального елемента із хвилями, що проходять по окружності, і відстань ї2 між кожним з елементів, що гофрують, також можуть використовуватися
З5 для керування ступенем гофрування. На додаток валики можуть бути зміщеними щодо вертикальної орієнтації, при цьому величина зсуву, Ю, також може використовуватися для визначення ступеня гофрування.
Як стане зрозуміло і як показано на фіг. 2 радіуси г: і г» відповідають радіусу гребенів хвиль, що проходять по окружності валика, і западин хвиль, що проходять по окружності валика, відповідно.
В одному конкретному прикладі різні параметри мають наступні значення: є г1-99,3 мм є 2 98,8 мм є їз 598,3 мм є Х-198,2 мм є С-0,6 мм є а0-8,072 е Д-6,922 є 0-0 е 1-1 мм ее» 1,2 мм е перший ступінь гофрування-0,997 е другий ступінь гофрування-1,002
У ще одному конкретному прикладі різні параметри мають наступні значення: є г1-80,2 мм є г2 79,7 ММ є їз 79,2 мМ є Х-160 мм є С-0,6 мм (с;
є (4-59 е Д-2,52 є 0-0 е 1-1 мм ее» 1,2 мм е перший ступінь гофрування-0,996 е другий ступінь гофрування-1,003
Нарешті, як показано на фіг. 2, гребені хвиль мають округлені кути для зменшення зусилля, прикладеного до листового матеріалу під час гофрування, і, таким чином, зменшується ризик розриву листового матеріалу.
Завдяки створенню хвиль на гофрувальних валиках по окружності валиків, до листового матеріалу можуть застосовуватися ступені гофрування, що чергуються. Перша гофрована область, що відповідає області листового матеріалу, гофрованої з першим ступенем гофрування за допомогою западин хвиль, що проходять по окружності валиків, приблизно має довжину го "а. Друга гофрована область, що відповідає області листового матеріалу, гофрованої із другим ступенем гофрування за допомогою гребенів хвиль, що проходять по окружності валиків, приблизно має довжину г: "В. Для визначення довжини першої та другої гофрованих областей тут а і ВД представлені в радіанах.
На фіг. З показаний елемент 300 для направлення потоку повітря, утворений за допомогою гофрованого листового матеріалу, виготовленого як було описано вище. Елемент для направлення потоку повітря містить ряд областей 302, 304 і 306, а також порожнисту трубу 308 у центрі елемента для направлення потоку повітря. Елемент для направлення потоку повітря обернутий по суті в повітронепроникну обгортку 310. Обгортка 310 забезпечена перфораційними отворами 312, які діють у якості впускних отворів для повітря, коли в курильному виробі використовується елемент для направлення потоку повітря.
Для утворення елемента для направлення потоку повітря гофрований листовий матеріал збирають разом навколо порожнистої труби 308, і потім обертають у по суті повітронепроникну обгортку 310.
Область 302 відповідає половині довжини першої області з першим ступенем гофрування,
Зо область 304 відповідає всій довжині другої області із другим ступенем гофрування, а область 306 відповідає половині довжини першої області з першим ступенем гофрування. Як стане зрозуміло, елемент для направлення потоку повітря, таким чином, є симетричним щодо центральної лінії, що проходить у поперечному напрямку. Утворення симетричного елемента для направлення потоку повітря знижує складність наступного виготовлення курильного виробу, оскільки орієнтація елемента для направлення потоку повітря не важлива.
По суті безперервний гофрований листовий матеріал з перемежованими областями першого ступеня гофрування та другого ступеня гофрування розрізається на відрізки підходящої довжини. У переважному варіанті здійснення гофрований листовий матеріал розріжуть на відрізки з такою довжиною, що кожна ділянка містить листовий матеріал, достатній для чотирьох елементів для направлення потоку повітря. Гофрований листовий матеріал розрізається так, щоб перша область ділилася по суті нарівно, так щоб кожна ділянка гофрованого листового матеріалу включала першу область із половиною довжини, потім чотири другі області з повною довжиною з першими областями з повною довжиною, розташованими в проміжках, і потім кінцеву область із половиною довжини. Таким чином, ділянка гофрованого листового матеріалу може використовуватися для утворення так званого зчетвереного елемента для направлення потоку повітря для наступного використання у виготовленні курильних виробів.
Обмірюваний опір втягуванню кожної області відповідно конкретному переважному варіанту здійснення елемента для направлення потоку повітря є наступним: приблизно 56 мм НгО для першої області з першою половиною довжини; приблизно 168 мм НгО для другої області з повною довжиною; і приблизно 56 мм НгО для першої області із другою половиною довжини.
Довжини в поздовжньому напрямку кожної області особливо переважного варіанта здійснення елемента для направлення потоку повітря є наступними: приблизно 7 мм першої області з першою половиною довжини; приблизно 12 мм для другої області з повною довжиною; і приблизно 7 мм першої області із другою половиною довжини.

Claims (16)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Спосіб виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування, який включає: бо подачу по суті безперервного листового матеріалу;
гофрування першої області листового матеріалу з першим ступенем гофрування; і гофрування другої області листового матеріалу, суміжної з першою областю, із другим ступенем гофрування; при цьому листовий матеріал гофрують за допомогою набору із двох валиків, при цьому кожний валик має хвилі, що проходять щонайменше по частині його ширини та проходять по його окружності, при цьому валики сконфігуровані так, щоб хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовувалися одна з другою для гофрування листового матеріалу, і так, щоб западини хвиль, що проходять по окружності, гофрували листовий матеріал з першим ступенем гофрування, а гребені хвиль, що проходять по окружності, гофрували листовий матеріал із другим ступенем гофрування.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що западини хвиль, що проходять по окружності першого валика, по суті вирівняні із западинами хвилі, що проходить по окружності другого валика.
З. Спосіб за п. 1 або п. 2, який відрізняється тим, що хвилі, що проходять по окружності кожного валика, виконані так, що кути, сх їі р, що відповідають, відповідно, куту сектора, утвореного віссю валика та западиною хвилі, і куту сектора, утвореного віссю валика та гребенем хвилі, відповідають умові дорівнювання формули 360/(е--р) цілому числу.
4. Спосіб за будь-яким із пп. 1-3, який відрізняється тим, що додатково включає гофрування третьої області листового матеріалу із третім ступенем гофрування.
5. Спосіб за будь-яким із пп. 1-4, який відрізняється тим, що згаданий спосіб додатково включає: виявлення границі між першою областю листового матеріалу та другою областю листового матеріалу; та розрізування листового матеріалу в деякому місці, залежно від виявленої границі, для створення ділянок гофрованого листового матеріалу з декількома гофрованими областями.
б. Пристрій для застосування у виготовленні листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування, який містить: набір валиків, що містить перший валик і другий валик, при цьому кожний валик має хвилі, що проходять по його ширині та проходять по його Зо окружності, при цьому валики сконфігуровані так, що хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовуються одна з одною, і так, що западини хвиль, що проходять по окружності, сконфігуровані для гофрування листового матеріалу з першим ступенем гофрування, а гребені хвиль, що проходять по окружності, сконфігуровані для гофрування листового матеріалу із другим ступенем гофрування.
7. Пристрій за п. 6, який відрізняється тим, що згаданий пристрій додатково містить: засіб для виявлення границі між областями з різними ступенями гофрування; та засіб для різання гофрованого листового матеріалу на ділянки, при цьому цей засіб для різання управляється засобом виявлення.
8. Пристрій за будь-яким із пп. 5-7, який відрізняється тим, що западини хвиль, що проходять по окружності першого валика, по суті вирівняні із западинами хвиль, що проходять по окружності другого валика.
9. Пристрій за будь-яким із пп. 6-8, який відрізняється тим, що хвилі, що проходять по окружності кожного валика, виконані так, що кути, с і Д, що відповідають, відповідно, куту сектора, утвореного віссю валика та западиною хвилі, і куту сектора, утвореного віссю валика та гребенем хвилі, відповідають умові дорівнювання формули 360/(е--р) цілому числу.
10. Пристрій за будь-яким із пп. 6-9, який відрізняється тим, що гребені хвиль, що проходять по окружності кожного валика, виконані із закругленими краями.
11. Пристрій за будь-яким із пп. 6-10, який відрізняється тим, що кожний валик сконфігурований для гофрування листового матеріалу із третім ступенем гофрування.
12. Спосіб виготовлення елемента для направлення потоку повітря для курильного виробу, який включає: подачу по суті безперервного листового матеріалу; поперемінне гофрування, уздовж напрямку подачі, листового матеріалу з першим ступенем гофрування, потім із другим ступенем гофрування за допомогою набору із двох валиків, при цьому кожний валик має хвилі, що проходять по його ширині та проходять по його окружності, при цьому валики сконфігуровані так, що хвилі, що проходять по ширині валиків, перемежовуються одна з одною для гофрування листового матеріалу; надання по суті безперервного по суті повітронепроникного порожнистого тіла; збирання гофрованого листового матеріалу навколо по суті повітронепроникного порожнистого 60 тіла;
обгортання зібраного гофрованого листового матеріалу в матеріал обгортки для створення по суті безперервного елемента для направлення потоку повітря; і розрізування по суті безперервного елемента для направлення потоку повітря для створення окремих наборів елементів для направлення потоку повітря, при цьому кожний елемент для направлення потоку повітря містить щонайменше одну область, гофровану з першим ступенем гофрування, і щонайменше одну область, гофровану із другим ступенем гофрування.
13. Спосіб за п. 12, який відрізняється тим, що згаданий спосіб додатково включає: виявлення границі між областями з різним ступенем гофрування; та розрізування листового матеріалу в деякому місці, залежно від виявленої границі, для створення ділянок гофрованого листового матеріалу з декількома гофрованими областями.
14. Спосіб за п. 12 або п. 13, який відрізняється тим, що область елемента для направлення потоку повітря, гофрована з першим ступенем гофрування, має опір втягуванню в діапазоні від приблизно 50 мм НгО до приблизно 70 мм НО, а область елемента для направлення потоку повітря, гофрована із другим ступенем гофрування, має опір втягуванню в діапазоні від приблизно 140 мм НгО до приблизно 220 мм НгО.
15. Спосіб за п. 14, який відрізняється тим, що кожний елемент для направлення потоку повітря містить першу область, гофровану з першим ступенем гофрування, другу область, суміжну з першою областю, гофровану із другим ступенем гофрування, і третю область, суміжну з другою областю, гофровану з першим ступенем гофрування.
16. Спосіб за будь-яким із пп. 12-15, який відрізняється тим, що кожний набір елементів для направлення потоку повітря містить чотири елементи для направлення потоку повітря. і м М і Я ; ж
ЩО. о я в а и я фе со есе Мих укусу, х : і Воооо хесовою ку ; з : т 5 х Ї : ок Я у Ї Б їх Ган У Її ' ши ще : В 108 ! Е і М І! ї й ї що ЕЕ х ех ї КМУ Вас не и а й На ни Ве ! : песто, ши о й ек ни ші | ще ни ков ко З х і ОН - поененни Я ТТ я іх х Е і ЕЕ М БОКИ А В о кши: ШИ шк ші ши ї Ї РОН Мен Вей В АКА ХЕ ПОН Я х р І: в ЗИ Я» Й ЦЗ Ом и я : оеи ШЕ Ши в ШЕ ЩЕ ик ИН КК; у о щі зе | С й В ІК АК Я й В іє в и ан с СН ох пи Ки З хх З не З Фі, Її
UAA201600836A 2013-09-02 2014-08-29 Спосіб і пристрій для виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування UA119968C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP13182665 2013-09-02
PCT/EP2014/068445 WO2015028644A2 (en) 2013-09-02 2014-08-29 Method and apparatus for manufacturing variable crimped web material

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA119968C2 true UA119968C2 (uk) 2019-09-10

Family

ID=49117683

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201600836A UA119968C2 (uk) 2013-09-02 2014-08-29 Спосіб і пристрій для виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування

Country Status (18)

Country Link
US (1) US10905155B2 (uk)
EP (1) EP3041375B1 (uk)
JP (1) JP6553038B2 (uk)
KR (1) KR102324525B1 (uk)
CN (1) CN105473010B (uk)
AU (1) AU2014314129B2 (uk)
BR (1) BR112016001909B1 (uk)
CA (1) CA2921194A1 (uk)
ES (1) ES2820730T3 (uk)
HU (1) HUE051057T2 (uk)
MX (1) MX2016002728A (uk)
MY (1) MY178614A (uk)
PH (1) PH12015502739A1 (uk)
RU (1) RU2674746C2 (uk)
SG (1) SG11201600980QA (uk)
UA (1) UA119968C2 (uk)
WO (1) WO2015028644A2 (uk)
ZA (1) ZA201508879B (uk)

Families Citing this family (13)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
ES2759352T3 (es) 2014-11-03 2020-05-08 Philip Morris Products Sa Método y aparato para fabricar una trama rizada
RU2757892C2 (ru) * 2017-04-12 2021-10-22 Филип Моррис Продактс С.А. Устройство и способ производства табачного материала в форме листов
WO2018192844A1 (en) 2017-04-18 2018-10-25 Philip Morris Products S.A. Apparatus and method for the production of sheet like tobacco material
US11825869B2 (en) 2017-04-19 2023-11-28 Philip Morris Products S.A. Method for the production of sheet-like tobacco material
HUE053791T2 (hu) * 2017-05-15 2021-07-28 Philip Morris Products Sa Redõzött anyagalap elõállítására szolgáló eljárás és berendezés
RU2765707C2 (ru) * 2017-05-18 2022-02-02 Филип Моррис Продактс С.А. Способ и устройство для складывания листа материала в стержень для изделия, генерирующего аэрозоль
IT201700115523A1 (it) * 2017-10-13 2019-04-13 Gd Spa Macchina e metodo per la realizzazione di articoli da fumo a forma di barretta
US11918029B2 (en) * 2018-08-21 2024-03-05 Philip Morris Products S.A. Apparatus for crimping a band of material
DE102020107421A1 (de) 2020-03-18 2021-09-23 Hauni Maschinenbau Gmbh Vorrichtung und Verfahren zum Herstellen eines Strangs der Tabak verarbeitenden Industrie
JPWO2023105683A1 (uk) 2021-12-08 2023-06-15
GB202119092D0 (en) * 2021-12-29 2022-02-09 Nicoventures Trading Ltd A component for a delivery system and a method and apparatus for manufacturing a component for a delivery system
WO2024008580A1 (en) * 2022-07-04 2024-01-11 Philip Morris Products S.A. Crimping roller with increased number of interruption gaps
WO2024160571A1 (en) 2023-01-31 2024-08-08 Philip Morris Products S.A. Device and method for weakening a sheet of aerosol-generating substrate for an aerosol-generating article component

Family Cites Families (30)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US37462A (en) 1863-01-20 Improvement in machines for bending corrugated sheet metal
US1642782A (en) 1923-03-20 1927-09-20 Samuel M Langston Machine for making corrugated paper
US1954881A (en) 1933-03-23 1934-04-17 Samuel M Langston Co Corrugator
US2954036A (en) 1958-06-03 1960-09-27 Olin Mathieson Cellulosic sheet and filter, and process therefor
CH383239A (de) 1959-09-22 1964-10-15 Mueller Paul A Filterstöpsel für Zigaretten und Verfahren zur Herstellung desselben
US3173426A (en) 1961-10-09 1965-03-16 Eastman Kodak Co Tobacco smoke filter
US3383449A (en) 1964-10-01 1968-05-14 Muller Paul Adolf Method for producing an endless filter string
CH521156A (de) 1969-04-30 1972-04-15 Celfil Co Verfahren zur Behandlung von endlosen Bahnen aus faserhaltigem Material zwecks Herstellung eines Filterstrangs
CH526276A (de) 1971-05-13 1972-08-15 Celfil Co Verfahren und Einrichtung zur Herstellung von Filtermaterialbahnen für Tabakwarenfilter, insbesondere Zigarettenfilter
GB1435255A (en) * 1973-08-27 1976-05-12 Liggett & Myers Inc Filter rods for cigarettes
CH625403A5 (uk) * 1977-08-11 1981-09-30 Celfil Co
DE2832891C2 (de) 1978-07-27 1982-07-01 Agfa-Gevaert Ag, 5090 Leverkusen Vorrichtung zum ein- und/oder beidseitigen verzugsfreien, kontinuierlichen Verdicken und Aufrauhen der Ränder einer Bahn
SU895714A1 (ru) * 1979-01-15 1982-01-07 Астраханский Филиал Всесоюзного Научно-Исследовательского Института Целлюлозно-Бумажной Промышленности Внпобумпрома Устройство дл гофрировани листовых материалов
US4585016A (en) * 1984-05-23 1986-04-29 Philip Morris Incorporated Expanded web of sheet material and method of making same
US4940500A (en) * 1987-08-31 1990-07-10 Tsuchiya Mfg. Co., Ltd. Filter medium forming system and process
US6207249B1 (en) * 1995-06-07 2001-03-27 Ranpak Corporation Cushioning product and method with stitching
CH691156A5 (fr) 1998-05-19 2001-05-15 Philip Morris Prod Ligne d'alimentation d'une machine de production de filtres de cigarettes.
KR100690097B1 (ko) * 1998-10-02 2007-03-08 랜팩 코포레이션 스티칭 조립체를 갖는 완충재 제조장치 및 방법
DE10105973B4 (de) * 2001-02-09 2005-11-10 Alcan Deutschland Gmbh Wickelhülse und Verfahren zur Herstellung einer Wickelhülse
US7476191B2 (en) * 2005-10-11 2009-01-13 Dicar, Inc. Die cutting/scoring apparatus sheet material driving member
ATE433852T1 (de) * 2006-06-15 2009-07-15 Boegli Gravures Sa Verfahren und vorrichtung zur authentifizierung von identifikationsmarkierungen auf verpackungsfolie oder verpackung
DE102007027879A1 (de) 2007-06-13 2009-01-15 Bhs Corrugated Maschinen- Und Anlagenbau Gmbh Wellpappe-Anlage und Verfahren zur Herstellung von Wellpappe
JP4944743B2 (ja) 2007-11-26 2012-06-06 花王株式会社 複合シート
US9272461B2 (en) * 2010-03-10 2016-03-01 The Glad Products Company Bag
KR101331120B1 (ko) 2011-12-08 2013-11-26 김일경 골판지 제조장치
PL2797442T3 (pl) * 2011-12-30 2019-01-31 Philip Morris Products S.A. Urządzenie i sposób doprowadzania roli ciągłej karbowanego materiału arkuszowego
KR102097171B1 (ko) 2012-01-20 2020-04-03 가부시키가이샤 한도오따이 에네루기 켄큐쇼 반도체 장치
DE102012201279A1 (de) * 2012-01-30 2013-08-01 Hauni Maschinenbau Ag Verfahren und Vorrichtung zum Bearbeiten eines Umhüllungsmaterialstreifens
DE102012208612A1 (de) * 2012-05-23 2013-11-28 Hauni Maschinenbau Ag Prägewalze
CN102848605A (zh) * 2012-09-20 2013-01-02 虞伯林 自动测温瓦楞轧辊

Also Published As

Publication number Publication date
US20160213058A1 (en) 2016-07-28
CN105473010A (zh) 2016-04-06
ZA201508879B (en) 2016-11-30
WO2015028644A2 (en) 2015-03-05
HUE051057T2 (hu) 2021-03-01
MY178614A (en) 2020-10-19
EP3041375B1 (en) 2020-08-19
US10905155B2 (en) 2021-02-02
BR112016001909A8 (pt) 2020-01-28
BR112016001909B1 (pt) 2022-03-08
RU2016112300A3 (uk) 2018-09-26
MX2016002728A (es) 2016-06-08
SG11201600980QA (en) 2016-03-30
RU2016112300A (ru) 2017-10-09
ES2820730T3 (es) 2021-04-22
JP2016528909A (ja) 2016-09-23
RU2674746C2 (ru) 2018-12-12
BR112016001909A2 (pt) 2017-08-01
CN105473010B (zh) 2020-01-17
PH12015502739B1 (en) 2016-03-07
PH12015502739A1 (en) 2016-03-07
WO2015028644A3 (en) 2015-05-21
KR102324525B1 (ko) 2021-11-12
EP3041375A2 (en) 2016-07-13
JP6553038B2 (ja) 2019-07-31
AU2014314129A1 (en) 2016-02-25
AU2014314129B2 (en) 2018-06-28
CA2921194A1 (en) 2015-03-05
KR20160051734A (ko) 2016-05-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA119968C2 (uk) Спосіб і пристрій для виготовлення листового матеріалу зі змінним ступенем гофрування
KR102296772B1 (ko) 연속 시트 물질을 처리하기 위한 방법 및 장치
RU2019135698A (ru) Устройство и способ производства табачного материала в форме листов
EP3636424A2 (en) Method and machine for making multilayer tubes for tobacco industry products
WO2009117732A3 (en) Apparatus for producing corrugated board
CN110292197B (zh) 用于制造由幅面材料构成的棒条的装置和方法
EP3589142B1 (en) Apparatus and method for treatment of wrapping material
US10981348B2 (en) Apparatus for producing a corrugated product
US10675831B2 (en) Automatic machine for providing corrugated sheet-like elements and vane for said machine
RU2019140589A (ru) Способ и устройство для изготовления гофрированного листа материала
JP2006158538A (ja) 吸収性物品の製造方法