UA116591C2 - Арматура для залізобетону - Google Patents

Арматура для залізобетону Download PDF

Info

Publication number
UA116591C2
UA116591C2 UAA201609040A UAA201609040A UA116591C2 UA 116591 C2 UA116591 C2 UA 116591C2 UA A201609040 A UAA201609040 A UA A201609040A UA A201609040 A UAA201609040 A UA A201609040A UA 116591 C2 UA116591 C2 UA 116591C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
petals
rod
cross
central part
armature according
Prior art date
Application number
UAA201609040A
Other languages
English (en)
Inventor
Ніколай Богуславскі
Честер Райт
Аркадій Залан
Original Assignee
Тіес Ребар Холдінг Ллс
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Тіес Ребар Холдінг Ллс filed Critical Тіес Ребар Холдінг Ллс
Publication of UA116591C2 publication Critical patent/UA116591C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E04BUILDING
    • E04CSTRUCTURAL ELEMENTS; BUILDING MATERIALS
    • E04C5/00Reinforcing elements, e.g. for concrete; Auxiliary elements therefor
    • E04C5/01Reinforcing elements of metal, e.g. with non-structural coatings
    • E04C5/02Reinforcing elements of metal, e.g. with non-structural coatings of low bending resistance
    • E04C5/03Reinforcing elements of metal, e.g. with non-structural coatings of low bending resistance with indentations, projections, ribs, or the like, for augmenting the adherence to the concrete
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E04BUILDING
    • E04CSTRUCTURAL ELEMENTS; BUILDING MATERIALS
    • E04C5/00Reinforcing elements, e.g. for concrete; Auxiliary elements therefor
    • E04C5/01Reinforcing elements of metal, e.g. with non-structural coatings

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Architecture (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Reinforcement Elements For Buildings (AREA)

Abstract

Спіральний металевий арматурний стержень з постійним або змінним кроком витків в межах від 1 до 10 діаметрів циліндра, в який вписується стержень, причому планарний поперечний переріз стержня має щонайменше дві пелюстки, з'єднані з центральною частиною і розділені між собою проміжками. Трикутні пелюстки з'єднані з центральною частиною своїми вершинами; краї пелюсток, віддалені від центральної частини, є круговими. Арматурний стержень має ребра карбування заввишки в межах від 0,5 мм до 1,0 мм і з відстанню між ребрами в межах від 5 мм до 30 мм.

Description

Галузь техніки
Винахід належить в цілому до галузі будівельних матеріалів і, зокрема, до арматури для залізобетонних конструкцій як збірного типу, так і монолітних.
Передумови винаходу
Залізобетон - матеріал, що широко використовується у будівництві. В ньому для армування бетону використовують замонолічені підсилюючі конструкції що мають високу міцність на розтягування і пластичність.
Одним з поширених видів арматури є сталевий арматурний стержень, що може бути гарячекатаним або холоднозміцненим металевим прутком з карбованою поверхнею.
Карбування різної форми посилюють зв'язок між арматурним стержнем і бетоном для забезпечення спільного функціонування при розтягуванні або вигині. Проте, через невелику висоту карбувань зв'язок між ребрами і бетоном під навантаженням може розриватися, викликаючи проковзування арматурного стержня відносно бетону, що призводить до руйнування конструкції. Для досягнення необхідної міцності кількість арматурних стержнів доводиться збільшувати, що негативно позначається на вартості будівництва.
Арматура може виготовлятися з трубних заготовок з гарячекатаними ребрами карбування.
Цей спосіб виготовлення забезпечує зменшення ваги арматури. Проте, таку арматуру трубної конструкції зазвичай неможливо виготовити діаметром менше 20 мм. Крім того, економічний ефект є несуттєвим через ускладнення і підвищене енергоспоживання при виготовленні такої арматури.
Ще одним видом арматури є канатна арматура, що включає декілька металевих дротів, звитих в пучки. Арматура такої конструкції забезпечує ефективніше підсилення у порівнянні з арматурними стержнями, але набагато дорожча у виробництві.
Основний недолік арматури усіх цих видів полягає в неефективному використанні матеріалу: при комбінованому навантаженні на залізобетонну конструкцію, наприклад, при розтягуванні з вигином, насправді задіяні лише поверхневі шари арматури. При цьому властивості міцності матеріалу арматури використовуються не повністю.
У минулому столітті були докладені значні зусилля з розробки спіральної арматури, що за коефіцієнтом конструктивної якості (вантажонесуча здатність на одиницю маси) значно
Зо перевершує використовувані сьогодні карбовані арматурні стержні.
Відома конструкція арматурного стержня із скрученої в спіраль сталевої смужки прямокутного перерізу, ребра якої після скручування мають деформований вигляд. Це технічне рішення також не оптимізує використання матеріалу в армованій конструкції.
Таким чином, існує потреба створення арматури для залізобетону, що за меншої ваги забезпечує повне використання властивостей міцності матеріалу з якого вона виготовлена.
Опис винаходу
Нижче описано конструкцію арматури для залізобетону.
В одному варіанті виконання арматура для залізобетону є металевим стержнем, поперечний переріз якого містить порівняно тонку центральну частину у вигляді прямокутника і щонайменше дві пелюстки, з'єднані з центральною частиною, причому для щонайменше двох різних концентричних кіл навколо центральної осі прутка сума кутових мір поперечних перерізів пелюсток з меншим колом дорівнює або є меншою за суми кутових мір поперечних перерізів пелюсток з більшим колом; вказані пелюстки розташовані відносно прямолінійної подовжньої осі арматурного стержня по спіралі, з кроком витків від 1 до 10 діаметрів циліндра, в який вписується арматурний стержень.
В деяких варіантах виконання пелюстки в поперечному перерізі в основному трикутні.
В деяких варіантах виконання пелюстки з'єднані з центральною частиною своїми вершинами.
В деяких варіантах виконання краї пелюсток, віддалені від центральної частини, є круговими.
В деяких варіантах виконання крок витків є постійним.
В деяких варіантах виконання крок витків є змінним.
В деяких варіантах виконання пласті центральної частини мають карбування.
В деяких варіантах виконання висота ребер карбування знаходиться в межах від 0,5 мм до 1,0 мм, а відстань між ребрами знаходиться в межах від 5 мм до 30 мм.
Наведений вище короткий виклад варіантів виконання надає загальне розуміння суті винаходу, не є всеосяжним оглядом усіх передбачуваних варіантів виконання і не призначений ані для визначення ключових або критичних елементів усіх варіантів, ані для обмеження об'єму якого-небудь одного або усіх варіантів виконання винаходу. Він покликаний представити лише бо один або декілька варіантів в спрощеній формі як вступну частину для детальнішого опису винаходу, який наведено нижче. На додаток до вищевикладеного один або декілька варіантів виконання цього винаходу містять особливості, що описані і конкретно вказані в пунктах патентної формули.
Короткий опис креслень
Надані креслення, що включені в цей опис і складають його невід'ємну частину, ілюструють один або декілька варіантів виконання винаходу і спільно з детальним описом покликані пояснити їх принципи і реалізацію.
Фіг. 1 ілюструє поперечний переріз варіанту арматурного двопелюсткового стержня з ребрами карбування на його поверхні.
Фіг. 2 ілюструє загальний вигляд варіанту арматурного двопелюсткового стержня з ребрами карбування на його поверхні.
Фіг. З ілюструє поперечний переріз варіанту арматурного трипелюсткового стержня без карбування на його поверхні.
Фіг. 4 ілюструє загальний вигляд варіанту арматурного трипелюсткового стержня без карбування на його поверхні.
Фіг. 5 ілюструє поперечний переріз варіанту арматурного чотирипелюсткового стержня без карбування на його поверхні.
Фіг. 6 ілюструє загальний вигляд варіанту арматурного чотирипелюсткового стержня без карбування на його поверхні.
Оптимальний варіант реалізації винаходу
Нижче описані варіанти виконання армувальної конструкції для залізобетону. Кожний фахівець зрозуміє, що нижченаведений опис є лише ілюстративним і таким, що не накладає жодних обмежень. Скориставшись цим описом, фахівець може легко припустити і інші варіанти виконання. Далі опис буде наведений з детальними посиланнями на варіанти виконання, показані на наданих кресленнях. На кресленнях і в нижченаведеному описі використовуватимуться одні й ті самі посилання для однакових або подібних позицій. Показаний на фіг. 1 варіант арматурного стержня є багатопелюстковою спіраллю з кроком витків в межах від 1 до 10 діаметрів уявного циліндра (ОВ), в який вписується спіраль. Пелюстки закручені в спіраль подовжньо по довжині стержня. Крок Т може бути змінним або постійним. Поперечний
Зо переріз кожної з пелюсток спіралі є в основному трикутним сегментом з вершиною, напрямленою до центральної частини, навколо осі арматурного стержня. Зовнішня сторона кожного трикутного сегменту має в основному форму дуги.
Поверхні пелюсток спіралі можуть мати виступи лінійної форми, як показано, наприклад, на фіг. 1-2. Розміри поперечних перерізів ребер карбування залежно від діаметру уявного циліндра, в який вписується спіраль, можуть знаходитися в межах від0,5 х0,5до1,0х 1,0 мм, а відстань між ними - в межах від 5 до 30 мм. Ребра карбування можуть мати напівциліндричну форму. Взагалі, ребра карбування можуть бути довільної форми. У різних варіантах виконання ребра карбування можуть бути прямолінійними, сіткоподібними або загостреними. У різних варіантах виконання ребра карбування можуть бути в основному поперечними або подовжніми відносно напряму осі стержня.
Одна з особливостей запропонованої арматури полягає в тому, що, незважаючи на свою зменшену вагу, у порівнянні зі стандартною арматурою аналогічного номера, вона забезпечує таку ж міцність залізобетонної конструкції завдяки більш повному використанню властивостей міцності як бетону, так і арматури за рахунок перенесення більшої частини армувального матеріалу на периферію його поперечного перерізу і збільшенню поверхні контакту бетону і арматури. Підвищення працездатності арматури за рахунок перерозподілу її матеріалу на периферію поперечного перерізу пояснюється наступними міркуваннями.
Комбіноване навантаження - це випадок навантаження, коли на поперечні перерізи конструкції одночасно діють декілька чинників внутрішніх зусиль. Комбіноване навантаження можна розглядати як поєднання навантажень простих видів (осьове розтягування, вигин і кручення), коли в поперечних перерізах конструктивних елементів виникає лише один чинник внутрішніх зусиль: нормальне зусилля М у випадку розтягуваня, вигинаючий момент М, для чистого вигину і крутний момент М, для кручення. Ці види навантажень (осьове розтягування, вигин і кручення) є простими навантаженнями. Їх основні співвідношення представлені в наступній таблиці.
Таблиця
Навантаження Умов міцності й О пах - Е
Осьовий розтяг о - Му тах о тах т
М,
Вигин
М тах
О пах пи 5 І
Кручення у р де: о 7 міцність розтягу по осі;
Е т площа поперечного перерізу;
М міцність при зсуві; , х "осьовий момент опору, що є відношенням моменту інерції 7х відносно цієї осі до . . міді . . п відстані до найбільш віддаленої точки поперечного перерізу птах; у, осьовий момент інерції відносно нерухомої осі, що є сумою добутків мас усіх п ! м - оо т ! т - матеріальних точок системи на квадрати їх відстаней до осі: де: і-1...п, 1 це маса і-ої точки, Ї; "це відстань від 1-ої точки до осі.
Як можна побачити з наведених вище формул, весь поперечний переріз стержня у варіанті виконання навантажується рівномірно лише при чистому розтягуванні. При комбінованому навантаженні значна частина навантаження сприймається периферійними частинами поперечного перерізу арматурного стержня пропорційно квадратам їх відстаней до осі. Тому поперечний переріз пелюсток має форму сегменту, що наближається до трикутної, для повного використання властивостей міцності арматури.
Використання арматури за цим винаходом дозволяє зберегти міцність залізобетонних конструкцій за істотного зниження ваги арматурних стержнів.
Однією з переваг арматурного стержня відповідно до заявленого винаходу є зниження загальної маси арматури за збереження міцності залізобетону завдяки більш повному використанню міцності як бетону, так і арматури.
Запропонована конструкція арматурного стержня має значно меншу масу у порівнянні зі звичайною арматурою за однакового опору вигину. Інша перевага запропонованої конструкції арматурного стержня полягає в тому, що вона забезпечує істотне збільшення поверхні контакту бетоном, що її оточує, і, отже, збільшення навантаження, що його може витримувати залізобетон без руйнування.
Перевага ребер карбування на поверхні конструкції арматурного стержня у варіанті
Зо виконання полягає в тому, що вони перешкоджають "вигвинчуванню" арматури з бетону під навантаженням.
Перевага закруглення країв запропонованої конструкції арматурного стержня полягає в тому, що воно перешкоджає концентрації напружень у бетоні в лінії контакту з арматурою.
Слід зазначити, що залізобетон армований відповідно до цього винаходу, має таку ж міцність, як і залізобетон армований звичайними арматурними стержнями з таким же діаметром поперечного перерізу. Витрата металу на армування при цьому суттєво зменшується.
У випадку руйнування залізобетонної конструкції, наприклад, під час землетрусу, використання арматурних стержнів згідно цього винаходу знижує ризик загибелі або травматизму людей шматками бетону, що обрушуються, оскільки його зчеплення з арматурою є набагато вищим ніж у випадку бетону зі стандартною арматурою.
Процес виготовлення арматурних стержнів в різних описаних в цьому винаході варіантах виконання може бути здійснений за допомогою відомого електромеханічного устаткування вальцювання і кручення з комп'ютерним управлінням на основі специфічних запрограмованих команд. Арматурний стержень у варіанті виконання за цим винаходом може бути виготовлений, наприклад, шляхом пропускання нагрітого циліндричного прутка через одну або декілька клітей з двома або більшою кількістю приводних формуючих валків з текстурованою робочою поверхнею і подальшого скручування готового арматурного стержня.
Для кращого розуміння в цьому описі наведені не всі очевидні особливості варіантів виконання. Повинно бути зрозуміло, що при розробці будь-якої фактичної реалізації винаходу має бути прийнятий ряд специфічних для цієї реалізації рішень для досягнення конкретних цілей розробника і що ці конкретні цілі відрізнятимуться в різних реалізаціях і у різних розробників. Повинно бути також зрозуміло, що така спроба розробки може виявитися складною і витратною за часом, але для пересічного фахівця, який скористається цим описом, вона стане звичайною справою технічного проектування.
Крім того, слід розуміти, що використовувані в цьому описі формулювання або терміни носять описовий, а не обмежувальний характер, і тому повинні інтерпретуватися фахівцем у світлі представлених тут настанов і вказівок у поєднанні зі знаннями фахівця. Більше того, ніякому терміну в описі або пунктах формули винаходу не слід приписувати незвичайне або спеціальне значення, якщо тільки воно чітко не надається йому як такому.
Різні описані тут варіанти виконання охоплюють відомі зараз еквіваленти і еквіваленти, які стануть відомими в майбутньому, компонентів, що згадуються в цьому описі за допомогою ілюстрацій. Крім того, попри те, що варіанти виконання і їх застосування були продемонстровані і описані, для фахівця, що скористався описом цього винаходу, має бути очевидна можливість багатьох інших модифікацій окрім наведених в цьому описі без відхилення від ідей описаного тут винаходу.

Claims (9)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Арматура для залізобетону, що містить спіральний стержень з прямолінійною центральною віссю, з кроком витків в межах від 1 до 10 діаметрів циліндра, до якого вписується вказаний стержень, яка відрізняється тим, що планарний поперечний переріз стержня включає: центральну частину навколо центральної осі стержня і щонайменше дві пелюстки, з'єднані з Зо центральною частиною та розділені між собою проміжками; при цьому щонайменше для двох різних концентричних кіл навколо центральної осі стержня сума кутових мір поперечних перерізів пелюсток з меншим колом дорівнює або є меншою за суму кутових мір поперечних перерізів пелюсток з більшим колом; при цьому площа поперечного перерізу центральної частини є меншою за площу поперечного перерізу щонайменше однієї з пелюсток; при цьому внутрішні поверхні пелюсток забезпечені карбуванням; при цьому зовнішня поверхня пелюсток являє собою гладку неперервну спіральну смугу.
2. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що пелюстки в поперечному перерізі в основному є трикутними.
З. Арматура за п. 2, яка відрізняється тим, що пелюстки своїми вершинами сполучені з центральною частиною.
4. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що краї пелюсток, віддалені від центральної частини, є дугоподібними.
5. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що крок витків є постійним.
6. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що крок витків є змінним.
7. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що висота ребер карбування знаходиться в межах від 0,5 до 1,0 мм, а відстань між ребрами знаходиться в межах від 5 до 30 мм.
8. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що стержень виготовлений з металу.
9. Арматура за п. 1, яка відрізняється тим, що центральна частина стержня має ребра карбування.
ке Е ання Ї очах в ! Н това ; і «и сжиктія шк т / В й ех ж Н ; й : тн й : і сдкнклкуут зятя
Фіг. 1 й. я ре б х й я и шк к Шк а й к зе шт р КУ на пе г ; і ше У Шия Кк Й -е я а ши ; й ке ен 2 ЕС щі Її 2 хе Сей тоди Н х й « ТКУ у, я І ій рани по ОД Не. щи и, ке рік Мои то у у ЕОКу КОХ ша й Ежен У ея р й Її и ЯщЩ я й СН Ех рили рт вновной и Яке ДИ ее сн Ма зх, й й че ОХ Ян ше міш Х Кох й Кой Я и нету і я їх р. вн ї. їй Вей з ше рій К- і ше їх
Фіг. 2
Фіг. З І гі - р ж / й / я ж и Ї / п | / Й ж -
7. ря ід | ри де. М Фіг. 4 в
UAA201609040A 2015-01-21 2016-01-21 Арматура для залізобетону UA116591C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US14/601,438 US9243406B1 (en) 2015-01-21 2015-01-21 Reinforcement for reinforced concrete
PCT/US2016/014402 WO2016118790A1 (en) 2015-01-21 2016-01-21 Reinforcement for reinforced concrete

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA116591C2 true UA116591C2 (uk) 2018-04-10

Family

ID=55086036

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201609040A UA116591C2 (uk) 2015-01-21 2016-01-21 Арматура для залізобетону

Country Status (12)

Country Link
US (1) US9243406B1 (uk)
EP (1) EP3111020B1 (uk)
JP (1) JP6369916B2 (uk)
KR (1) KR101719117B1 (uk)
CN (1) CN106030005B (uk)
EA (1) EA031981B1 (uk)
ES (1) ES2708379T3 (uk)
MD (1) MD3111020T2 (uk)
PL (1) PL3111020T3 (uk)
TR (1) TR201900956T4 (uk)
UA (1) UA116591C2 (uk)
WO (1) WO2016118790A1 (uk)

Families Citing this family (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US10119633B2 (en) * 2016-03-28 2018-11-06 Jensen Enterprises, Inc. Precast segmented annular structure with structural joint
WO2018138683A1 (en) * 2017-01-30 2018-08-02 Nugripmetal S.À R.L. Textured workpiece and method for texturing a workpiece
CN111094674A (zh) * 2017-09-04 2020-05-01 “阿玛斯蒂尔”有限责任公司 具有螺旋剖面的钢筋
US11041309B2 (en) * 2018-10-29 2021-06-22 Steven T Imrich Non-corrosive micro rebar
WO2020096476A1 (ru) * 2018-11-07 2020-05-14 Лев Маркович ЗАРЕЦКИЙ Арматурный стержень с фасонным сечением и периодическим профилем
JP7169188B2 (ja) * 2018-12-27 2022-11-10 頴司 芝 構造部材
MD4872C1 (ro) 2022-07-01 2024-05-31 Николай БОГУСЛАВСКИЙ Armătură pentru construcţii din beton armat şi procedeu de fabricare a acesteia

Family Cites Families (48)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US931322A (en) * 1909-08-17 Corrugated Bar Company Reinforcing-bar.
US1100742A (en) * 1914-06-23 Patrick H Kane Concrete-reinforcing bar.
US542206A (en) * 1895-07-02 Concrete-iron construction
US1317824A (en) * 1919-10-07 Reinforcing element fob
US931049A (en) * 1906-09-26 1909-08-17 Ralph De Lecaire Foster Reinforced concrete construction.
US931320A (en) * 1907-04-05 1909-08-17 Buffalo Steel Company Reinforcing-bar for concrete construction.
US884341A (en) * 1907-07-31 1908-04-07 William W Ramsey Metal reinforce for concrete.
US1002565A (en) * 1908-07-25 1911-09-05 William C Coryell Reinforcing-bar for concrete and similar structures.
US1111646A (en) * 1913-08-15 1914-09-22 Andrew J Compton Concrete post and similar structure.
US1551863A (en) 1919-01-25 1925-09-01 Leslie G Berry Concrete reenforcing bar
US1400278A (en) * 1921-03-15 1921-12-13 Fougner Hermann Reinforcing-bar
US1607089A (en) * 1925-10-27 1926-11-16 Leidecker Tool Co Method of manufacturing spiral drilling bits and the like
US1980668A (en) 1932-01-20 1934-11-13 Davis Charles Stratton Reenforcing bar for concrete
US2123239A (en) * 1935-10-21 1938-07-12 Griffel Henryk Reinforcing member for reinforced concrete structures
US2142758A (en) * 1936-05-06 1939-01-03 Ossoinack Andrea Ferroconcrete reinforcement section
GB509378A (en) * 1937-10-28 1939-07-14 Ernst Hoffmann Improvements in reinforcing inserts for concrete structures and in processes for producing them
US2256060A (en) * 1940-03-29 1941-09-16 Joseph D Stites Reinforcing bar
US2317454A (en) * 1940-07-15 1943-04-27 Gerald G Greulich Reinforcing bar for concrete structures
US2324651A (en) * 1942-02-25 1943-07-20 Joseph D Stites Reinforcing bar
US2355156A (en) * 1942-10-09 1944-08-08 Haines Wilfred John Marshall Metallic element for reinforcing concrete
US2418383A (en) * 1945-09-08 1947-04-01 Wegner Machinery Corp Bar stock and reinforcing bar
US2418382A (en) * 1945-09-08 1947-04-01 Wegner Machinery Corp Bar stock and reinforcing bar
US2562516A (en) * 1945-12-07 1951-07-31 American Screw Co Threaded fastener
US3135341A (en) * 1960-10-04 1964-06-02 Christensen Diamond Prod Co Diamond drill bits
NL301121A (uk) 1962-11-29
US3214877A (en) 1963-04-29 1965-11-02 Laclede Steel Company Deformed steel wire
US3561185A (en) * 1968-02-12 1971-02-09 Dyckerhoff & Widmann Ag Armoring and stressing rod for concrete
JPS528261Y2 (uk) * 1974-11-08 1977-02-22
DE2821902C3 (de) * 1978-05-19 1982-02-04 Dyckerhoff & Widmann AG, 8000 München Betonbewehrungsstab, insbesondere Spannstab
KR830000735U (en) * 1981-09-23 1983-05-21 Chan Su Han Re-combustion device for briquette combustor
NZ214897A (en) * 1985-01-25 1988-05-30 Titan Mining & Eng Rock bolt with thread formed on helical ridges
DE3517638A1 (de) * 1985-05-15 1986-11-20 Ulrich Dr.Ing. e.h. Dr.Ing. 8000 München Finsterwalder Gewindestab
US4791772A (en) 1987-05-01 1988-12-20 Potucek Frank R Concrete reinforcing bar support
DE8717648U1 (de) * 1987-09-11 1989-09-28 ARBED S.A., Luxemburg/Luxembourg Warmgewalzter Betonbewehrungsstab, insbesondere Betonrippenstab
US4858457A (en) * 1988-05-12 1989-08-22 Potucek Frank R Machine and method for making concrete reinforcing bars
US5989713A (en) * 1996-09-05 1999-11-23 The Regents Of The University Of Michigan Optimized geometries of fiber reinforcements of cement, ceramic and polymeric based composites
AU726657B2 (en) * 1997-01-14 2000-11-16 Target Fixings Ltd Pile and method of driving a pile
EP0943746A3 (en) * 1998-03-20 2001-04-11 Erico International Corporation Bar anchor and method for reinforcing concrete construction
US5950393A (en) 1998-07-27 1999-09-14 Surface Technologies, Inc. Non-corrosive reinforcing member having bendable flanges
AU2771001A (en) * 2000-01-13 2001-07-24 Avc Holdings Inc. Reinforcing bars for concrete structures
AUPQ624600A0 (en) * 2000-03-15 2000-04-06 Gray, Evelyn Frances Process for forming a threaded member
GB0019786D0 (en) * 2000-08-12 2000-09-27 Ollis William H Method of manufacturing connecting devices
DE10108357A1 (de) * 2001-02-21 2002-08-29 Sika Ag, Vorm. Kaspar Winkler & Co Armierungsstab sowie Verfahren zu dessen Herstellung
KR20100036780A (ko) * 2008-09-30 2010-04-08 엘지전자 주식회사 전동기 제어장치
KR101169391B1 (ko) * 2008-09-30 2012-08-03 김상우 건설용 트위스트 자재
CN201321682Y (zh) * 2008-11-03 2009-10-07 杨桂娟 高强度沟槽钢筋
RU2467075C2 (ru) 2009-10-05 2012-11-20 ГОУ ВПО Пензенский государственный университет архитектуры и строительства Способ проката горячекатаной арматуры периодического профиля
US8915046B2 (en) 2012-09-06 2014-12-23 Chester Wright, III Reinforcement for reinforced concrete and methods for manufacturing thereof

Also Published As

Publication number Publication date
EP3111020A1 (en) 2017-01-04
EP3111020A4 (en) 2017-05-31
KR20160119275A (ko) 2016-10-12
JP2017515998A (ja) 2017-06-15
KR101719117B1 (ko) 2017-03-22
TR201900956T4 (tr) 2019-02-21
EP3111020B1 (en) 2018-12-19
MD3111020T2 (ro) 2019-03-31
EA031981B1 (ru) 2019-03-29
PL3111020T3 (pl) 2019-05-31
EA201691511A1 (ru) 2017-01-30
ES2708379T3 (es) 2019-04-09
CN106030005B (zh) 2017-08-22
US9243406B1 (en) 2016-01-26
WO2016118790A1 (en) 2016-07-28
CN106030005A (zh) 2016-10-12
JP6369916B2 (ja) 2018-08-08

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA116591C2 (uk) Арматура для залізобетону
AU689437B2 (en) Roll formed metal member with reinforcement indentations
AU682311B2 (en) Sheet material, method of producing same and rolls for use in the method
CN215054569U (zh) 一种部分包覆冷弯薄壁型钢-混凝土组合柱
WO2011107848A4 (en) Improved reinforcing bar and method for manufacturing the same
US8915046B2 (en) Reinforcement for reinforced concrete and methods for manufacturing thereof
WO2011071410A1 (ru) Арматурный канат
RU2431024C2 (ru) Арматурный канат и способ его изготовления
CN203082385U (zh) 高强度空心圆形钢骨架缠绕增强波纹管
CN106760204B (zh) 一种提高抗扭承载力的混凝土梁
CN205295774U (zh) 一种周期性形变的低松弛预应力钢绞线
KR100826143B1 (ko) 인장강도를 보강한 철근용 커플러
CN110695272A (zh) 适用于混凝土钢筋的滚丝轮
CN219013593U (zh) 一种抗疲劳抗断裂液压软管
CN110700408B (zh) 一种建筑用抗断裂型钢结构
KR200414075Y1 (ko) 금속파이프
CN215106595U (zh) 冷拔钢丝波浪型成排钢纤维
EP0947640A2 (de) Bewehrung mit hochfestem Verbund
CN219909624U (zh) 一种钢筋笼
CN201158902Y (zh) 复合螺旋箍结构
WO2024005624A1 (en) Reinforcement for reinforced concrete structures and method of its manufacture
CN213701617U (zh) 混凝土钢筋的滚丝轮
RU69429U1 (ru) Валки для изготовления арматурных стержней периодического профиля
CN206219875U (zh) 一种表面制有凸带的预应力钢绞线
GB2501462A (en) Structural fixing