UA115150C2 - Курильний виріб, що містить елемент для спрямування потоку повітря - Google Patents

Курильний виріб, що містить елемент для спрямування потоку повітря Download PDF

Info

Publication number
UA115150C2
UA115150C2 UAA201505141A UAA201505141A UA115150C2 UA 115150 C2 UA115150 C2 UA 115150C2 UA A201505141 A UAA201505141 A UA A201505141A UA A201505141 A UAA201505141 A UA A201505141A UA 115150 C2 UA115150 C2 UA 115150C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
air
aerosol
heat source
forming substrate
smoking
Prior art date
Application number
UAA201505141A
Other languages
English (en)
Inventor
Олег Міронов
Даніель Санна
Фредерік Лаванши
Стефан Рудьє
Original Assignee
Філіп Морріс Продактс С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Філіп Морріс Продактс С.А. filed Critical Філіп Морріс Продактс С.А.
Publication of UA115150C2 publication Critical patent/UA115150C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24DCIGARS; CIGARETTES; TOBACCO SMOKE FILTERS; MOUTHPIECES FOR CIGARS OR CIGARETTES; MANUFACTURE OF TOBACCO SMOKE FILTERS OR MOUTHPIECES
    • A24D1/00Cigars; Cigarettes
    • A24D1/22Cigarettes with integrated combustible heat sources, e.g. with carbonaceous heat sources
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24FSMOKERS' REQUISITES; MATCH BOXES; SIMULATED SMOKING DEVICES
    • A24F47/00Smokers' requisites not otherwise provided for

Landscapes

  • Cigarettes, Filters, And Manufacturing Of Filters (AREA)
  • Manufacture Of Tobacco Products (AREA)

Abstract

Наданий курильний виріб (100), що містить кінець, який підносять до рота, і дальній кінець. Курильний виріб містить: джерело (102) теплоти; субстрат (104), що утворює аерозоль; елемент (106) для спрямування потоку повітря, що містить повітропроникний сегмент (128) нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, при цьому елемент для спрямування потоку повітря визначає прохід для потоку повітря; і щонайменше один впускний отвір (132) для повітря для втягування повітря в повітропроникний сегмент. Прохід для потоку повітря містить першу частину й другу частину, при цьому перша частина проходу для потоку повітря проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до субстрату, що утворює аерозоль, і друга частина проходу для потоку повітря проходить від субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу. Перша частина проходу для потоку повітря обмежена частиною з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента, що проходить від області поблизу від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, і повітропроникний сегмент додатково містить частину з високим опором втягуванню, що проходить від області поблизу від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента, і співвідношення опору втягуванню частини з високим опором втягуванню до опору втягуванню частини з низьким опором втягуванню більше ніж 1:1 і менше ніж 50:1. При використанні користувач робить затяжку через кінець, який підносять до рота, курильного виробу, втягуючи повітря в курильний виріб через щонайменше один впускний отвір для повітря. Втягнене повітря проходить вище за потоком уздовж першої частини проходу для потоку повітря до субстрату, що утворює аерозоль, де утворений аерозоль утягується у втягнене повітря. Втягнене повітря й залучений в нього аерозоль проходять нижче за потоком уздовж другої частини проходу для потоку повітря до кінця, який підносять до рота, курильного виробу для вдихання користувачем.

Description

потоку повітря до субстрату, що утворює аерозоль, де утворений аерозоль утягується у втягнене повітря. Втягнене повітря й залучений в нього аерозоль проходять нижче за потоком уздовж другої частини проходу для потоку повітря до кінця, який підносять до рота, курильного виробу для вдихання користувачем. 100 120 114 130 ще на 122 о М МИ о НК СОУ ВО о Гашек НЯ ОНА У х о і Ме М те ХО ОХ . .
КУ ОХ ? тк зе У; ва г ОВО МОХ : шин Н 124 126 в 118 128
Фіг. і
Даний винахід відноситься до курильного виробу, що містить джерело теплоти та субстрат, що утворює аерозоль.
У галузі техніки, до якої належить винахід, відомий ряд курильних виробів, у яких тютюн нагрівається, а не згоряє. Такі курильні «нагрівні»х вироби мають на меті зменшення вмісту відомих шкідливих складових диму, які утворюються в результаті згоряння та піролітичного розкладання тютюну у звичайних сигаретах. У нагрівному курильному виробі одного відомого типу аерозоль утворюється в результаті передачі теплоти від горючого джерела теплоти до субстрату, що утворює аерозоль, розташованого всередині горючого джерела теплоти, довкола нього або нижче за потоком відносно нього. Під час паління леткі сполуки виділяються зі субстрату, що утворює аерозоль, в результаті теплопередачі від горючого джерела теплоти та затягуються в потік повітря, що втягується через курильний виріб. Коли відбувається охолодження виділених сполук, вони конденсуються з утворенням аерозолю, вдихуваного користувачем. Зазвичай повітря втягується в такі відомі курильні нагрівні вироби через один або кілька каналів для потоку повітря, розташованих у горючому джерелі теплоти, і теплопередача від горючого джерела теплоти до субстрату, що утворює аерозоль, відбувається шляхом примусової конвекції (тобто здійснення затягування) і теплопровідності.
Наприклад, у документі УУО-А2-2009/022232 описаний курильний виріб, що містить горюче джерело теплоти, субстрат, що утворює аерозоль, розташований нижче за потоком відносно горючого джерела теплоти, і теплопровідний елемент, розташований навколо задньої частини горючого джерела теплоти та сусідньої передньої частини субстрату, що утворює аерозоль, у безпосередньому контакті з ними. Для забезпечення регульованої кількості примусового конвекційного нагрівання субстрату, що утворює аерозоль, щонайменше один поздовжній канал для потоку повітря розташований у горючому джерелі теплоти.
У відомих курильних нагрівних виробах, у яких теплопередача від джерела теплоти до субстрату, що утворює аерозоль, відбувається в основному шляхом примусової конвекції, конвекційна теплопередача, а отже й температура в субстраті, що утворює аерозоль, може суттєво змінюватися залежно від способу паління користувача. У результаті склад, а отже й вплив на органи відчуття основним струменем аерозолю, вдихуваного користувачем, несприятливим чином можуть занадто сильно залежати від режиму виконання затяжки
Зо користувачем.
У відомих курильних нагрівних виробах, у яких повітря, що втягується через курильний нагрівний виріб, вступає в безпосередній контакт із горючим джерелом теплоти курильного нагрівного виробу, затяжка, виконувана користувачем, приводить до активації горіння горючого джерела теплоти. Отже інтенсивні режими виконання затяжки можуть приводити до високої конвекційної теплопередачі, достатньої для створення стрибків температури субстрату, що утворює аерозоль, несприятливим чином приводячи до піролізу та потенційно навіть до локалізованого горіння субстрату, що утворює аерозоль. У даному описі винаходу термін «стрибок» використовується для опису короткочасного підвищення температури субстрату, що утворює аерозоль.
Рівні небажаних побічних продуктів піролізу та горіння в основних струменях аерозолю, створених подібними відомими курильними нагрівними виробами, також можуть несприятливим чином змінюватися залежно від конкретного режиму виконання затяжки, притаманного користувачу.
Залишається потреба в нагрівному курильному виробі, що містить джерело теплоти та субстрат, що утворює аерозоль, розташований нижче за потоком відносно джерела теплоти, у якому температура субстрату, що утворює аерозоль, а отже й склад аерозолю суттєво не залежать від режимів виконання затяжки користувачем. Зокрема, залишається потреба в нагрівному курильному виробі, що містить джерело теплоти та субстрат, що утворює аерозоль, розташований нижче за потоком відносно джерела теплоти, у якому по суті не відбувається горіння або піроліз субстрату, що утворює аерозоль, в найширшому діапазоні умов паління, які в реальності можуть реалізовуватися користувачем.
Згідно з винаходом наданий курильний виріб, що містить кінець, який підносять до рота, її дальній кінець. Курильний виріб містить: джерело теплоти; субстрат, що утворює аерозоль; елемент для спрямування потоку повітря, який містить повітропроникний сегмент, розташований нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, при цьому елемент для спрямування потоку повітря утворює прохід для потоку повітря; і щонайменше один впускний отвір для повітря для втягування повітря в повітропроникний сегмент. Прохід для потоку повітря містить першу частину й другу частину, при цьому перша частина проходу для потоку повітря проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до субстрату, 60 що утворює аерозоль,! друга частина проходу для потоку повітря проходить від субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу. Перша частина проходу для потоку повітря обмежена частиною з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента, що проходить від області поблизу щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, і повітропроникний сегмент додатково містить частину з високим опором втягуванню, що проходить від області поблизу щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента. Співвідношення опору втягуванню частини з високим опором втягуванню до опору втягуванню частини з низьким опором втягуванню більше ніж 1:1 і менше ніж 50:11. Переважно друга частина проходу для потоку повітря обмежена по суті порожнистою трубкою.
При експлуатації повітря втягується в елемент для спрямування потоку повітря крізь щонайменше один впускний отвір для повітря. Щонайменше частина затягненого повітря тече вгору за потоком уздовж першої частини проходу для потоку повітря крізь частину повітропроникного сегмента з низьким опором втягуванню до субстрату, що утворює аерозоль.
Повітря тече через субстрат, що утворює аерозоль, і далі вниз за потоком уздовж другої частини проходу для потоку повітря до кінця, який підносять до рота, курильного виробу. У переважному варіанті здійснення більша частина повітря тече крізь частину повітропроникного сегмента з низьким опором втягуванню.
У даному описі винаходу термін «повітропроникний сегмент» відноситься до сегмента, який не заблокований, закупорений або ущільнений таким чином, щоб повністю перешкоджати проходженню повітря крізь повітропроникний сегмент. Таким чином, кожна частина повітропроникного сегмента має кінцевий опір втягуванню. Виготовлення повітропроникного сегмента без такої пробки або ущільнення переважно зменшує складність виготовлення.
Додатково виготовлення повітропроникного сегмента без такої пробки або ущільнення переважно може зменшити або усунути потребу у виконанні обтяжливої процедури вибору та випробування матеріалів для використання при формуванні ущільнення для визначення їх придатності для використання в курильних виробах. У певних переважних варіантах здійснення повітропроникний сегмент є наскрізним для того, щоб дозволити повітрю проходити крізь нього від розташованого вище за потоком кінця до розташованого нижче за потоком кінця
Зо повітропроникного сегмента.
У даному описі винаходу термін «прохід для потоку повітря» використовується для опису маршруту, уздовж якого повітря може втягуватися крізь курильний виріб для вдихання користувачем.
У даному описі винаходу термін «поблизу» використовується для компонентів, розташованих дуже близько або щільно один до одного.
Опір втягуванню вимірюється відповідно до ІБО 6565:2011 та зазвичай виражається в мм
НгО. Опір втягуванню повітропроникного сегмента може вимірюватися шляхом втягування повітря з одного кінця елемента для спрямування потоку повітря, у той час як друга частина проходу для потоку повітря герметично закрита таким чином, що повітря тече лише крізь повітропроникний сегмент елемента для спрямування потоку повітря. Переважний опір втягуванню повітропроникного сегмента є однорідним по всій довжині сегмента. У таких варіантах здійснення опір втягуванню частини з низьким опором втягуванню й частини з високим опором втягуванню відповідно будуть пропорційні їхній відповідній довжині в повітропроникному сегменті. У переважному варіанті здійснення щонайменше один впускний отвір для повітря розташований напроти розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря. Таким чином, опір втягуванню частини повітропроникного сегмента вище за потоком відносно щонайменше одного впускного отвору для повітря має бути менше опору втягуванню частини повітропроникного сегмента нижче за потоком відносно щонайменше одного впускного отвору для повітря.
В інших варіантах здійснення, де опір втягуванню повітропроникного сегмента не є однорідним по всій довжині сегмента, опір втягуванню частини повітропроникного сегмента з низьким опором втягуванню може бути виміряний шляхом поперечного розрізу елемента для спрямування потоку повітря в області, що відповідає щонайменше одному впускному отвору для повітря, найближчому до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, для відділення частини з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента від іншої частини повітропроникного сегмента, і втягування повітря з одного кінця відрізаної частини з низьким опором затягуванню при герметично закритій другій частині проходу для потоку повітря, так що повітря проходитиме лише крізь частину з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента. Подібним чином опір втягуванню частини з високим опором бо втягуванню повітропроникного сегмента може бути виміряний шляхом поперечного розрізу елемента для спрямування потоку повітря в області, що відповідає щонайменше одному впускному отвору для повітря, найближчому до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента, для відділення частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента від іншої частини повітропроникного сегмента, і втягування повітря з одного кінця відрізаної частини з високим опором втягуванню при герметично закритій другій частині проходу для потоку повітря, так що повітря проходитиме лише крізь частину з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента.
Курильний виріб може містити безліч рядів впускних отворів для повітря, при цьому кожний ряд містить безліч впускних отворів для повітря. У даному варіанті здійснення ряди переважно оточують елемент для спрямування потоку повітря. Ряди впускних отворів для повітря можуть бути розташовані на відстані від приблизно 0,5 мм до приблизно 5,0 мм уздовж поздовжньої довжини елемента для спрямування потоку повітря. Переважно ряди впускних отворів розташовані на відстані приблизно 1,0 мм. Як видно з вищеописаного, у даному варіанті здійснення частина з низьким опором втягуванню проходить від ряду впускних отворів для повітря, найближчого до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, і частина з високим опором втягуванню проходить від ряду впускних отворів для повітря, найближчого до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента, до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента. Таким чином, частина повітропроникного сегмента між рядами впускних отворів для повітря не включена у вимірювання опору втягуванню кожної із двох частин.
Надання курильного виробу, що містить такий елемент для спрямування потоку повітря, приводить до втягування холодного повітря крізь щонайменше один впускний отвір для повітря і його проходження переважно вгору за потоком крізь частину з низьким опором втягуванню елемента для спрямування потоку повітря до субстрату, що утворює аерозоль. Переважно холодне повітря, втягнене крізь субстрат, що утворює аерозоль, зменшує температуру субстрату, що утворює аерозоль, курильного виробу. Це може суттєво запобігти або стримати стрибки температури субстрату, що утворює аерозоль, коли користувач здійснює затяжку, й у такий спосіб переважно запобігає або зменшує горіння або піроліз субстрату, що утворює
Зо аерозоль. Крім цього, переважно холодне повітря, втягнене крізь субстрат, що утворює аерозоль, може зменшити вплив режиму виконання затяжки користувачем на склад основного струменя аерозолю.
У даному описі винаходу термін «холодне повітря» використовується для опису навколишнього повітря, не нагрітого суттєво джерелом теплоти, коли користувач здійснює затяжку.
У певних особливо переважних варіантах здійснення джерело теплоти може бути ізольоване від проходу для потоку повітря. Це переважно по суті запобігає або сповільнює переміщення речовини, що утворює аерозоль, від субстрату, що утворює аерозоль, до джерела теплоти при зберіганні курильних виробів. Якщо джерело теплоти являє собою горюче джерело теплоти, це також переважно по суті запобігає або сповільнює потрапляння продуктів горіння й розкладання, утворених при запаленні й горінні горючого джерела теплоти, у повітря, що втягується крізь курильний виріб. Крім того, це по суті запобігає або сповільнює посилення горіння горючого джерела теплоти при затягуванні й у такий спосіб переважно по суті запобігає або сповільнює стрибки температури субстрату, що утворює аерозоль, при затягуванні. Це зменшує вплив режиму виконання затяжки користувачем на склад аерозолю. Розкладання щонайменше однієї речовини, що утворює аерозоль, при використанні курильних виробів також переважно по суті виключено або зменшено.
У переважних варіантах здійснення горюче джерело теплоти є «суцільним» (тобто не містить жодних каналів для потоку повітря), і нагрівання субстрату, що утворює аерозоль, відбувається в основному за допомогою теплопровідності, і нагрівання субстрату, що утворює аерозоль, за допомогою примусової конвекції (тобто через затягування) мінімізоване. Це також додатково зменшує вплив режиму виконання затяжки користувачем на склад аерозолю.
У даному описі винаходу термін «субстрат, що утворює аерозоль» уживається для опису субстрату, що має здатність до виділення в результаті нагрівання летких сполук, які можуть утворювати аерозоль. Аерозолі, одержувані зі субстратів, що утворюють аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом, можуть бути видимими або невидимими й можуть містити пари (наприклад, дрібнозернисті частинки речовин, що перебувають у газоподібному стані, які при кімнатній температурі звичайно є рідкими або твердими), а також гази й краплі рідини конденсованих парів.
У даному описі винаходу терміни «вище за потоком» і «передній» і «нижче за потокому, і «задній» уживаються для опису відносних положень компонентів або частин компонентів курильних виробів згідно з винаходом відносно напрямку, у якому користувач затягується курильним виробом під час його використання. Курильні вироби згідно з винаходом містять кінець, який підносять до рота, і протилежний дальній кінець. При використанні користувач робить затяжку через кінець, який підносять до рота, курильного виробу. Кінець, який підносять до рота, знаходиться нижче за потоком, ніж дальній кінець. Джерело теплоти розташоване на дальньому кінці курильного виробу або поблизу нього. У переважному варіанті здійснення субстрат, що утворює аерозоль, розташований нижче за потоком від джерела теплоти.
У даному описі винаходу термін «довжина» використовується для опису розміру в поздовжньому напрямку курильного виробу.
У даному описі винаходу термін «поперечний» використовується для опису напрямку, перпендикулярного поздовжній осі курильного виробу.
У даному описі винаходу термін «ізольоване джерело теплоти» використовується для опису джерела теплоти, що не вступає в безпосередній контакт із повітрям, що втягується крізь курильний виріб по проходу для потоку повітря.
У даному описі винаходу термін «безпосередній контакт» використовується для опису контакту між повітрям, що втягуються крізь курильний виріб по проходу для потоку повітря, і поверхнею джерела теплоти.
Згідно з винаходом курильні вироби, як описано далі, можуть містити суцільні або несуцільні джерела теплоти.
У даному описі винаходу термін «суцільний» уживається для опису джерела теплоти курильного виробу згідно з винаходом, у якому повітря, що втягується користувачем через курильний виріб для вдихання, не проходить через жодні канали для потоку повітря уздовж джерела теплоти.
У даному описі винаходу термін «несуцільний» уживається для опису джерела теплоти курильного виробу згідно з винаходом, у якому повітря, що втягується через курильний виріб для вдихання користувачем, проходить через один або кілька каналів для потоку повітря уздовж джерела теплоти.
Зо У даному описі винаходу термін «канал для потоку повітря» уживається для опису каналу, що проходить уздовж довжини джерела теплоти, через яке повітря може втягуватися користувачем у напрямку нижче за потоком для вдихання.
Опір втягуванню частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента більше опору втягуванню частини з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента. Інакше кажучи, опір втягуванню між розташованим нижче за потоком кінцем повітропроникного сегмента та щонайменше одним впускним отвором для повітря більше опору втягуванню між розташованим вище за потоком кінцем повітропроникного сегмента й щонайменше одним впускним отвором для повітря. Як описано вище, співвідношення опору втягуванню між частиною з високим опором втягуванню й частиною з низьким опором втягуванню більше ніж 171 та менше ніж 50:1. Переважніше співвідношення опору втягуванню більше ніж приблизно 2:1 та менше ніж приблизно 50:1, ще переважніше від приблизно 4:1 до приблизно 50:1. В особливо переважному варіанті здійснення співвідношення становить від приблизно 8:1 до приблизно 12:1. Було виявлено, що співвідношення, яке дорівнює приблизно 10:1, є особливо переважним.
В одному варіанті здійснення щонайменше один впускний отвір для повітря знаходиться на відстані від приблизно 2 мм до приблизно 5 мм від розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря, і довжина елемента для спрямування потоку повітря становить від приблизно 20 мм до приблизно 50 мм. В особливо переважному варіанті здійснення щонайменше один впускний отвір для повітря знаходиться на відстані приблизно 5 мм від розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря, і довжина елемента для спрямування потоку повітря становить від приблизно 26 до приблизно 28 мм.
Раптом було виявлено, що розміщення щонайменше одного впускного отвору для повітря занадто близько до розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря є несприятливим. Щонайменше один впускний отвір для повітря допомагає зменшити тиск у летких сполуках, що накопичуються, вивільнених зі субстрату, що утворює аерозоль, в результаті теплопередачі від горючого джерела теплоти. Розміщення щонайменше одного впускного отвору для повітря занадто близько до розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря може дозволити побічному струменю аерозолю виходити через щонайменше один впускний отвір для повітря, що може бути небажаним. Із цієї бо причини в певних варіантах здійснення розміщення щонайменше одного впускного отвору для повітря ближче приблизно 2 мм від розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря є небажаним.
У певних переважних варіантах здійснення повітропроникний сегмент містить по суті однорідний повітропроникний пористий матеріал, такий як ацетатцелюлозне волокно, папір, пориста кераміка, тютюн, елемент із пористого пластику, елемент із пористого вуглецю, пористий метал і т. д. Додатково або альтернативно частина з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента має зменшений поперечний переріз повітряного потоку в порівнянні із частиною з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента. У цьому варіанті здійснення повітропроникний сегмент переважно містить матеріал для зменшення поперечного перерізу повітряного потоку щонайменше фрагмента частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента. Зменшення поперечного перерізу щонайменше фрагмента частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента може бути єдиним або додатковим способом збільшення опору втягуванню частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента відносно частини з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента. Підходящий матеріал може містити в собі, наприклад, термоклей, силікон, пластикову крихту або будь-який інший матеріал, що підходить для використання в курильному виробі. В одному варіанті здійснення, наприклад, шар термоклею може бути нанесений на область усередині частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента для звуження поперечного перерізу повітряного потоку частини з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента.
У даному описі винаходу термін «поперечний переріз повітряного потоку» відноситься до поперечної частини повітропроникного сегмента, крізь яку може проходити повітря.
Повітропроникний сегмент може являти собою розсіювач або щонайменше містить розсіювач, призначений для розсіювання холодного повітря, що втягується крізь щонайменше один впускний отвір для повітря. Розсіювач переважно призначений для розсіювання повітря в міру його проходження крізь першу частину проходу для потоку повітря. У переважному варіанті здійснення повітропроникний сегмент містить по суті рівномірно розподілене ацетатцелюлозне волокно. В альтернативному варіанті здійснення щільність ацетатцелюлозного волокна, розташованого в повітропроникному сегменті, може бути використана для регулювання опору
Зо втягуванню частин повітропроникного сегмента.
В альтернативному варіанті здійснення повітропроникний сегмент виконаний з гофрованого паперу. Гофрований папір переважно містить першу область, що проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого вище за потоком кінця сегмента, що відповідає щонайменше фрагменту частини з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента, і другу область, що проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого нижче за потоком кінця сегмента, що відповідає щонайменше фрагменту частини з високим опором затягуванню повітропроникного сегмента. Переважніше перша область проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, і друга область проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента. Переважно перша область має менший опір втягуванню, ніж друга область. Гофрований папір може містити третю область, що проходить від другої області до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента. В одному переважному варіанті здійснення третя область має по суті такий же опір втягуванню, що й перша область. У даному варіанті здійснення друга й третя області разом мають об'єднаний опір втягуванню, що перевищують опір втягуванню першої області. Переважний опір втягуванню частини з низьким опором втягуванню становить від приблизно б мм Н2гО до приблизно 10 мм НО на 1 мм довжини, і опір втягуванню частини з високим опором втягуванню становить від приблизно 10 мм Нг2О до приблизно 18 мм Нг2О на 1 мм довжини. В особливо переважному варіанті здійснення опір втягуванню частини повітропроникного сегмента вище за потоком відносно щонайменше одного впускного отвору для повітря становить приблизно 10 мм НО і опір втягуванню повітропроникного сегмента нижче за потоком відносно щонайменше одного впускного отвору для повітря становить приблизно 20 мм НгО.
Елемент для спрямування потоку повітря переважно містить наскрізне порожнисте тіло, оточене по колу по суті повітронепроникним обгортковим матеріалом, при цьому друга частина проходу для потоку повітря визначена об'ємом, обмеженим внутрішньою частиною наскрізного по суті повітронепроникного порожнистого тіла. В одному переважному варіанті здійснення винаходу наскрізне по суті повітронепроникне порожнисте тіло являє собою прямий круговий циліндр. Поперечний переріз по суті повітронепроникного порожнистого тіла може мати будь- бо яку форму, включаючи, крім іншого, круглу, овальну, квадратну, трикутну й прямокутну.
Повітропроникний сегмент переважно оточує щонайменше частину наскрізного по суті повітронепроникного порожнистого тіла.
Перша частина проходу для потоку повітря може проходити в поздовжньому напрямку вгору за потоком від щонайменше одного впускного отвору для повітря до області, щонайменше поблизу субстрату, що утворює аерозоль. Переважно перша частина проходу для потоку повітря проходить у поздовжньому напрямку вгору за потоком від щонайменше одного впускного отвору для повітря до субстрату, що утворює аерозоль.
Друга частина проходу для потоку повітря може проходити в поздовжньому напрямку вниз за потоком від області щонайменше поблизу від субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу. Переважно друга частина проходу для потоку повітря проходить у поздовжньому напрямку вниз за потоком від субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу.
У певних варіантах здійснення друга частина проходу для потоку повітря може проходити в поздовжньому напрямку вниз за потоком від області усередині субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу.
В одному переважному варіанті здійснення перша частина проходу для потоку повітря проходить у поздовжньому напрямку вгору за потоком від щонайменше одного впускного отвору для повітря до субстрату, що утворює аерозоль, і друга частина проходу для потоку повітря проходить у поздовжньому напрямку вниз за потоком від області усередині субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу.
При експлуатації аерозоль виробляється шляхом передачі тепла від джерела теплоти до субстрату, що утворює аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом. Шляхом регулювання положення розташованого вище за потоком кінця другої частини проходу для потоку повітря відносно субстрату, що утворює аерозоль, можна керувати місцем розташування виходу аерозолю зі субстрату, що утворює аерозоль. Це переважно дозволяє виготовляти курильні вироби згідно з винаходом, що володіють бажаними величинами подачі аерозолю.
У переважних варіантах здійснення холодне повітря, що втягується в першу частину проходу для потоку повітря через щонайменше один впускний отвір, проходить вгору за потоком через першу частину проходу для потоку повітря до субстрату, що утворює аерозоль,
Зо крізь субстрат, що утворює аерозоль, а потім проходить униз за потоком до кінця, який підносять до рота, курильного виробу через другу частину проходу для потоку повітря.
У переважному варіанті здійснення перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря розташовані концентрично. Проте слід розуміти, що в інших варіантах здійснення перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря можуть бути розташовані не концентрично. Наприклад, перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря можуть розташовуватися паралельно й не концентрично.
Якщо перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря розташовані концентрично, переважно перша частина проходу для потоку повітря оточує другу частину проходу для потоку повітря. Проте слід розуміти, що в інших варіантах здійснення друга частина проходу для потоку повітря може оточувати першу частину проходу для потоку повітря.
В одному особливо переважному варіанті здійснення перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря розташовані концентрично, при цьому друга частина проходу для потоку повітря розташована по суті по центру усередині курильного виробу й перша частина проходу для потоку повітря оточує другу частину проходу для потоку повітря. Дана конструкція є особливо переважною, якщо курильні вироби згідно з винаходом додатково містять теплопровідний елемент навколо задньої частини джерела теплоти й сусідньої передньої частини субстрату, що утворює аерозоль, і у безпосередньому контакті з ними.
Перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря можуть мати по суті постійний поперечний переріз. Наприклад, якщо перша частина проходу для потоку повітря й друга частина проходу для потоку повітря розташовані концентрично, одна з першої частини проходу для потоку повітря й другої частини проходу для потоку повітря може мати по суті постійний круглий поперечний переріз, а інша з першої частини проходу для потоку повітря й другої частини проходу для потоку повітря може мати по суті постійний кільцевий поперечний переріз.
По суті повітронепроникне порожнисте тіло може бути утворене з одного або декількох підходящих повітронепроникних матеріалів, які є по суті термічно стабільними при температурі 60 аерозолю, що утворюється за рахунок передачі теплоти від джерела теплоти до субстрату, що (с;
утворює аерозоль. Підходящі матеріали відомі в галузі техніки, до якої відноситься винахід, і включають без обмеження щільний папір, пластик, керамічний матеріал, метал, вуглець і їх комбінації.
Якщо наскрізне по суті повітронепроникне порожнисте тіло являє собою циліндр, то циліндр може мати діаметр від приблизно 2 мм до приблизно 5 мм, наприклад, діаметр від приблизно 2,5 мм до приблизно 4,5 мм. Циліндр може мати інші діаметри залежно від бажаного загального діаметра курильного виробу.
Переважно курильні вироби згідно з винаходом містять зовнішню обгортку, яка оточує, щонайменше, задню частину джерела теплоти, субстрат, що утворює аерозоль, і будь-які інші компоненти курильного виробу, розташовані нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль. Переважно зовнішня обгортка є по суті повітронепроникною. Курильні вироби згідно з винаходом можуть містити зовнішні обгортки, виконані з будь-якого підходящого матеріалу або комбінації матеріалів. Підходящі матеріали добре відомі в галузі техніки, до якої відноситься винахід, і включають, але без обмеження, сигаретний папір. Зовнішня обгортка повинна обхоплювати джерело теплоти й субстрат, що утворює аерозоль, курильного виробу, коли курильний виріб зібраний.
Щонайменше один впускний отвір для повітря нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, для втягування повітря в першу частину проходу для потоку повітря виконаний у зовнішній обгортці й будь-яких інших матеріалах, що оточують компоненти курильних виробів згідно з винаходом, крізь який повітря може втягуватися в першу частину проходу для потоку повітря. У даному описі винаходу термін «впускний отвір для повітря» використовується для опису одного або декількох отворів, щілин, прорізів або інших отворів у зовнішній обгортці й будь-яких інших матеріалах, що оточують компоненти курильних виробів згідно з винаходом нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, крізь які повітря може втягуватися в першу частину проходу для потоку повітря.
Кількість, форма, розмір і місце розташування впускних отворів для повітря можуть бути підходящим чином відрегульовані для забезпечення задовільної якості паління.
При експлуатації, коли користувач робить затяжку через кінець, який підносять до рота, найбільш переважного курильного виробу згідно з винаходом, холодне повітря втягується в
Зо курильний виріб через щонайменше один впускний отвір для повітря нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль. Втягнене повітря головним чином проходить вгору за потоком до субстрату, що утворює аерозоль, уздовж повітропроникного сегмента між зовнішньою частиною порожнистої трубки й зовнішньою обгорткою курильного виробу або внутрішньою обгорткою елемента для спрямування потоку повітря. Втягнене повітря проходить через субстрат, що утворює аерозоль, і далі проходить униз за потоком через внутрішню частину порожнистої трубки до кінця, який підносять до рота, курильного виробу для вдихання користувачем.
Джерело теплоти може являти собою горюче джерело теплоти, хімічне джерело теплоти, електричне джерело теплоти, тепловідвід або будь-яку їхню комбінацію.
Переважно джерело теплоти являє собою горюче джерело теплоти. Переважніше горюче джерело теплоти являє собою вуглецевмісне джерело теплоти. У даному описі винаходу термін «вуглецевмісний» уживається для опису горючого джерела теплоти, що містить вуглець.
Переважно горючі вуглецевмісні джерела теплоти для застосування в курильних виробах згідно з винаходом мають вміст вуглецю, що становить щонайменше приблизно 35 відсотків, переважніше щонайменше приблизно 40 відсотків, найбільше переважно щонайменше приблизно 45 відсотків за сухою вагою горючого джерела теплоти.
У деяких варіантах здійснення горючі джерела теплоти згідно з винаходом являють собою горючі джерела теплоти на основі вуглецю. У даному описі винаходу термін «джерело теплоти на основі вуглецю» уживається для опису джерела теплоти, що складається в основному з вуглецю.
Горючі джерела теплоти на основі вуглецю для застосування в курильних виробах згідно з винаходом можуть мати вміст вуглецю, що становить щонайменше приблизно 50 відсотків, переважно щонайменше приблизно 60 відсотків, переважніше щонайменше приблизно 70 відсотків, найбільше переважно щонайменше приблизно 80 відсотків за сухою вагою горючого джерела теплоти на основі вуглецю.
Курильні вироби згідно з винаходом можуть містити горючі вуглецевмісні джерела теплоти, утворені з одного або декількох підходящих вуглецевмісних матеріалів.
При бажанні одне або кілька зв'язуючих можуть бути об'єднані з одним або декількома вуглецевмісними матеріалами. Переважно одне або кілька зв'язуючих являють собою органічні 60 зв'язуючі. Підходящі відомі органічні зв'язуючі включають без обмеження камеді (наприклад,
гуарову камедь), модифіковані целюлози й похідні целюлоз (наприклад, метилцелюлозу, карбоксиметилцелюлозу, гідроксипропілцдмелюлозу й гідроксипропілметилцелюлозу), борошно, крохмалі, цукри, рослинні олії і їх комбінації.
Замість або на додаток до одного або декількох зв'язуючих горючі джерела теплоти для застосування в курильних виробах згідно з винаходом можуть містити одну або кілька домішок для поліпшення властивостей горючого джерела теплоти. Підходящі домішки включають без обмеження домішки для поліпшення затвердіння горючого джерела теплоти (наприклад, домішки для спікання), домішки для поліпшення запалення горючого джерела теплоти (наприклад, окиснювачі, такі як перхлорати, хлорати, нітрати, пероксиди, перманганати, цирконій і їх комбінації), домішки для поліпшення горіння горючого джерела теплоти (наприклад, калій і солі калію, такі як лимоннокислий калій) і домішки для поліпшення розкладання одного або декількох газів, утворених згорянням горючого джерела теплоти (наприклад каталізатори, такі як СИС, ЕегОз і А1203).
В одному переважному варіанті здійснення горюче джерело теплоти являє собою циліндричне горюче джерело теплоти, що містить вуглець і щонайменше один засіб запалення, при цьому циліндричне горюче джерело теплоти має передню торцеву поверхню (тобто розташовану вище за потоком торцеву поверхню) і протилежну задню поверхню (тобто розташовану нижче за потоком торцеву поверхню), де щонайменше частина циліндричного горючого джерела теплоти між передньою поверхнею й задньою поверхнею загорнена в обгортку, стійку до горіння, і при цьому при запаленні передньої поверхні циліндричного горючого джерела теплоти температура задньої поверхні циліндричного горючого джерела теплоти підвищується до першої температури, і при цьому в ході подальшого горіння циліндричного горючого джерела теплоти задня поверхня циліндричного горючого джерела теплоти зберігає другу температуру, яка нижче першої температури. У даному описі винаходу термін «засіб запалення» уживається для опису матеріалу, що виділяє одне або обидва з енергії та кисню під час запалення горючого джерела теплоти, причому швидкість виділення матеріалом одного або обох з енергії та кисню не обмежена дифузією кисню, що втримується в навколишньому повітрі. Інакше кажучи, швидкість виділення одного або обох з енергії та кисню матеріалом під час запалення горючого джерела теплоти в значній мірі не залежить від
Зо швидкості потрапляння до матеріалу кисню з навколишнього повітря. У даному описі винаходу термін «засіб запалення» також уживається для опису елементарного металу, що виділяє енергію під час запалення горючого джерела теплоти, причому температура запалення елементарного металу нижче приблизно 500 С і теплота згоряння елементарного металу щонайменше приблизно дорівнює 5 кДж/г.
У даному описі винаходу термін «засіб запалення» не поширюється на солі лужних металів карбонових кислот (таких як цитратні солі лужних металів, ацетатні солі лужних металів та сукцинатні солі лужних металів), галогенідні солі лужних металів (такі як хлоридні солі лужних металів), карбонатні солі лужних металів або фосфатні солі лужних металів, які, як уважається, модифікують горіння водню.
Приклади підходящих окислювальних речовин включають без обмеження: нітрати, такі, наприклад, як нітрат калію, нітрат кальцію, нітрат стронцію, нітрат натрію, нітрат барію, нітрат літію, нітрат алюмінію й нітрат заліза; нітрити; інші органічні й неорганічні нітросполуки; хлорати, такі, наприклад, як хлорат натрію й хлорат калію; перхлорати, такі, наприклад, як перхлорат натрію; хлорити; бромати, такі, наприклад, як бромат натрію й бромат калію; пербромати; броміти; борати, такі, наприклад, як борат натрію й борат калію; ферати, такі, наприклад, як ферат барію; ферити; манганати, такі, наприклад, як манганат калію; перманганати, такі, наприклад, як перманганат калію; органічні пероксиди, такі, наприклад, як пероксид бензоїлу й пероксид ацетону; неорганічні пероксиди, такі, наприклад, як пероксид водню, пероксид стронцію, пероксид магнію, пероксид кальцію, пероксид барію, пероксид цинку й пероксид літію; надоксиди, такі, наприклад, як надоксид калію й надоксид натрію; карбонати; йодати; перйодати; йодити; сульфати; сульфіти; інші сульфоксиди; фосфати; фосфінати; фосфіти й фосфаніти.
У курильних виробах згідно з винаходом джерело теплоти переважно ізольоване від усіх проходів для потоку повітря, по яких повітря може втягуватися крізь курильний виріб для вдихання користувачем, так що при експлуатації повітря, що втягується крізь курильний виріб, не вступає в безпосередній контакт із джерелом теплоти.
У варіантах здійснення, де джерело теплоти являє собою горюче джерело теплоти, ізоляція горючого джерела теплоти від повітря, що втягується крізь курильний виріб, переважно по суті запобігає або сповільнює потрапляння продуктів горіння й розкладання інших матеріалів,
утворених при запаленні й горінні горючого джерела теплоти курильних виробів згідно з винаходом, у повітря, що втягується крізь курильні вироби.
Ізоляція горючого джерела теплоти від повітря, що втягується крізь курильний виріб, також переважно по суті запобігає або сповільнює активацію горіння горючого джерела теплоти курильних виробів згідно з винаходом під час затягування, виконуваного користувачем. Це по суті запобігає або сповільнює стрибки температури субстрату, що утворює аерозоль, під час затягування, виконуваного користувачем.
Завдяки запобіганню або затримці активації горіння горючого джерела теплоти і, таким чином, запобіганню або затримці зайвих підвищень температури в субстраті, що утворює аерозоль, горінню або піролізу субстрату, що утворює аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом при інтенсивних режимах виконання затягування можна переважним чином запобігти. Крім цього, вплив режиму виконання затягування користувачем на склад основного струменя аерозолю курильних виробів згідно з винаходом можна переважно мінімізувати або зменшити.
Ізоляція джерела теплоти від повітря, що втягується крізь курильний виріб, ізолює джерело теплоти від субстрату, що утворює аерозоль. Ізоляція джерела теплоти від субстрату, що утворює аерозоль, може переважно по суті запобігати або сповільнювати переміщення компонентів субстрату, що утворює аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом до джерела теплоти при зберіганні курильних виробів.
У якості альтернативи або доповнення ізоляція джерела теплоти від повітря, що втягується крізь курильний виріб, може переважно по суті запобігати або сповільнювати переміщення компонентів субстрату, що утворює аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом до джерела теплоти при використанні курильних виробів.
Як додатково описано нижче, ізоляція джерела теплоти від повітря, що втягується крізь курильний виріб і субстрат, що утворює аерозоль, особливо переважна у випадках, коли субстрат, що утворює аерозоль, містить щонайменше одну речовину, що утворює аерозоль.
У варіантах здійснення, де джерело теплоти являє собою горюче джерело теплоти, а субстрат, що утворює аерозоль, розташований нижче за потоком відносно горючого джерела теплоти, для ізоляції горючого джерела теплоти від повітря, що втягується крізь курильний
Зо виріб, курильні вироби згідно з винаходом можуть містити негорючу, по суті повітронепроникну перетинку між розташованим нижче за потоком кінцем горючого джерела теплоти й розташованим вище за потоком кінцем субстрату, що утворює аерозоль.
У даному описі винаходу термін «негорюча» уживається для опису перетинки, що є по суті негорючою при температурах, що досягаються горючим джерелом теплоти під час його горіння або запалення.
Перетинка може примикати до одного або обох з розташованого нижче за потоком кінця горючого джерела теплоти й розташованого вище за потоком кінця субстрату, що утворює аерозоль.
Перетинка може бути приклеєна або іншим чином прикріплена до одного або обох з розташованого нижче за потоком кінця горючого джерела теплоти й розташованого вище за потоком кінця субстрату, що утворює аерозоль.
У деяких варіантах здійснення перетинка містить бар'єрне покриття, передбачене на задній поверхні горючого джерела теплоти. У таких варіантах здійснення перша перетинка переважно містить бар'єрне покриття, передбачене, щонайменше, по суті на всій задній поверхні горючого джерела теплоти. Переважніше перетинка містить бар'єрне покриття, передбачене на всій задній поверхні горючого джерела теплоти.
У даному описі винаходу термін «покриття» уживається для опису шару матеріалу, який покриває горюче джерело теплоти й приклеєний до нього.
Перетинка може переважно обмежувати температуру, дії якої зазнає субстрат, що утворює аерозоль, під час запалення або горіння горючого джерела теплоти, і в такий спосіб сприяє запобіганню або зменшенню термічного розкладання або горіння субстрату, що утворює аерозоль, під час використання курильного виробу. Це особливо переважно в ситуаціях, коли горюче джерело теплоти містить одну або кілька домішок, що сприяють запаленню горючого джерела теплоти.
Залежно від необхідних характеристик і якості курильного виробу перетинка може мати низьку теплопровідність або високу теплопровідність. У певних варіантах здійснення матеріал, що містить перетинку, може мати об'ємну теплопровідність, що становить від приблизно 0,1
Вт/м.К до приблизно 200 Вт/м.К при 23 "С і відносній вологості 50 95, як виміряно способом модифікованого нестаціонарного плаского джерела (МТРБ).
Товщина перетинки може бути відповідним чином відрегульована для забезпечення задовільної якості паління. У деяких варіантах здійснення винаходу перетинка може мати товщину в діапазоні від приблизно 10 мікронів до приблизно 500 мікронів.
Перетинка може бути утворена з одного або декількох підходящих матеріалів, що є по суті термічно стабільними й негорючими при температурах, що досягаються горючим джерелом теплоти під час запалення й горіння. Підходящі матеріали відомі в галузі техніки, до якої відноситься винахід, і включають, але без обмеження, глини (такі, наприклад, як бентонітї і каолініт), скло, мінерали, керамічні матеріали, смоли, метали і їх комбінації.
Переважні матеріали, з яких може бути утворена перетинка, включають глини й скло. Більш переважні матеріали, з яких може бути утворена перетинка, включають мідь, алюміній, нержавіючу сталь, сплави, оксид алюмінію (А12О3), смоли й мінеральні клеї.
В одному варіанті здійснення перетинка містить глиняне покриття, що містить суміш у співвідношенні 50/50 бентоніту й каолініту, передбачену на задній поверхні горючого джерела теплоти. В одному більш переважному варіанті здійснення перетинка містить алюмінієве покриття, передбачене на задній поверхні горючого джерела теплоти. У ще одному переважному варіанті здійснення перетинка містить скляне покриття, переважніше покриття зі спеченого скла, передбачене на задній поверхні горючого джерела теплоти.
Переважно товщина перетинки становить щонайменше приблизно 10 мікронів. Через невелику повітропроникність глин у варіантах здійснення, де перетинка містить глиняне покриття, передбачене на задній поверхні горючого джерела теплоти, товщина глиняного покриття переважніше становить щонайменше приблизно 50 мікронів і найбільш переважно становить від приблизно 50 мікронів до приблизно 350 мікронів. Для зменшення повітропроникності перетинка може бути спечена згідно зі способами, відомими фахівцям в даній галузі техніки, включаючи, наприклад, лазерний спалах. У варіантах здійснення, де перетинка виконана з одного або декількох матеріалів, менш проникних для повітря, таких як алюміній, перетинка може бути тонша, і в загальному її товщина переважно буде становити приблизно менше 100 мікронів і переважніше становити приблизно 20 мікронів. У варіантах здійснення, де перетинка містить скляне покриття, передбачене на задній поверхні горючого джерела теплоти, товщина скляного покриття переважно становить приблизно менш 200
Зо мікронів. Товщина перетинки може бути виміряна мікроскопом, растровим електронним мікроскопом (5ЕМ) або будь-якими іншими способами вимірювання, відомими в даній галузі техніки.
Якщо перетинка містить бар'єрне покриття, передбачене на задній поверхні горючого джерела теплоти, бар'єрне покриття може бути нанесене таким чином, щоб воно покривало задню поверхню горючого джерела теплоти й приклеювалося до неї, за допомогою будь-яких підходящих способів, відомих у даній галузі техніки, включаючи без обмеження напилювання, осадження з парової фази, занурення, передачу матеріалу (наприклад, нанесення щіткою або склеювання), електростатичне осадження або будь-яку їхню комбінацію.
Наприклад, бар'єрне покриття може бути виконане шляхом попереднього формування перетинки із приблизним розміром і формою задньої поверхні горючого джерела теплоти, і нанесення його на задню поверхню горючого джерела теплоти для покриття щонайменше по суті всієї задньої поверхні горючого джерела теплоти й приклеювання до неї. Альтернативно перше бар'єрне покриття може бути відрізане або піддане іншій машинній обробці після його нанесення на задню поверхню горючого джерела теплоти. В одному переважному варіанті здійснення алюмінієва фольга нанесена на задню поверхню горючого джерела теплоти шляхом приклеювання або пресування до горючого джерела теплоти й відрізана або піддана іншій машинній обробці, так що алюмінієва фольга покриває й приклеєна щонайменше по суті до всієї задньої поверхні горючого джерела теплоти, переважно до всієї задньої поверхні горючого джерела теплоти.
В іншому переважному варіанті здійснення бар'єрне покриття виконане шляхом нанесення розчину або суспензії одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти. Наприклад, бар'єрне покриття може бути нанесене на задню поверхню горючого джерела теплоти шляхом занурення задньої поверхні горючого джерела теплоти в розчин або суспензію одного або декількох підходящих покривних матеріалів, або шляхом нанесення щіткою або напилювання розчину або суспензії, або шляхом електростатичного осадження порошку або порошкової суміші одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти. Якщо бар'єрне покриття нанесене на задню поверхню горючого джерела теплоти шляхом електростатичного осадження порошку або порошкової суміші одного або декількох підходящих покривних матеріалів на 60 задню поверхню горючого джерела теплоти, задня поверхня горючого джерела теплоти переважно попередньо оброблена рідким склом перед електростатичним осадженням.
Переважно бар'єрне покриття нанесене напилюванням.
Бар'єрне покриття може бути виконано за допомогою одного нанесення розчину або суспензії одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти. Альтернативно бар'єрне покриття може бути виконано за допомогою декількох нанесень розчину або суспензії одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти. Наприклад, бар'єрне покриття може бути виконано за допомогою одного, двох, трьох, чотирьох, п'яти, шести, семи або восьми послідовних нанесень розчину або суспензії одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти.
Переважно бар'єрне покриття виконане за допомогою від одного до десяти нанесень розчину або суспензії одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти.
Після нанесення розчину або суспензії одного або декількох покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти він може бути висушений для формування бар'єрного покриття.
Якщо бар'єрне покриття виконано за допомогою декількох нанесень розчину або суспензії одного або декількох підходящих покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти, він може потребувати сушіння між послідовними нанесеннями розчину або суспензії.
У якості альтернативи або доповнення сушінню після нанесення розчину або суспензії одного або декількох покривних матеріалів на задню поверхню горючого джерела теплоти покривний матеріал на горючому джерелі теплоти може бути спечений для утворення бар'єрного покриття. Спікання бар'єрного покриття є особливо кращим, якщо бар'єрне покриття являє собою скляне або керамічне покриття. Переважно бар'єрне покриття спікається при температурі від приблизно 500 "С до приблизно 900 "С, і переважніше при температурі, яка приблизно дорівнює 700 "С.
У деяких варіантах здійснення курильні вироби згідно з винаходом можуть містити джерела теплоти, що не містять каналів для потоку повітря. Джерела теплоти курильних виробів згідно з такими варіантами здійснення називаються в даному описі суцільними джерелами теплоти.
Зо У курильних виробах згідно з винаходом, що містять суцільні джерела теплоти, передача теплоти від джерела теплоти до субстрату, що утворює аерозоль, відбувається в основному за рахунок теплопровідності, і нагрівання субстрату, що утворює аерозоль, за рахунок примусової конвекції зведене до мінімуму або зменшене. Це переважно допомагає звести до мінімуму або зменшити вплив режиму виконання затяжки користувачем на склад основного потоку аерозолю курильних виробів згідно з винаходом, що містять суцільні джерела теплоти згідно з винаходом.
Слід мати на увазі, що курильні вироби згідно з винаходом можуть містити суцільні джерела теплоти, що містять одне або декілька закритих або блокованих прохідних отворів, через які не може бути втягнуте повітря користувачем для вдихання. Наприклад, курильні вироби згідно з винаходом можуть містити суцільні горючі джерела теплоти, що містять одне або кілька закритих прохідних отворів, що проходять від поверхні розташованого вище за потоком кінця джерела теплоти тільки уздовж частини довжини горючого джерела теплоти.
У таких варіантах здійснення винаходу введення одного або декількох закритих прохідних отворів для повітря веде до збільшення площі поверхні джерела теплоти, на яку діє кисень із повітря, і може переважно сприяти запаленню й безперервному горінню горючого джерела теплоти.
В інших варіантах здійснення курильні вироби згідно з винаходом можуть містити джерела теплоти, що містять один або кілька каналів для потоку повітря. Джерела теплоти курильних виробів згідно з такими варіантами здійснення називаються в даному описі несуцільними джерелами теплоти.
У курильних виробах згідно з винаходом, що містять несуцільні джерела теплоти, нагрівання субстрату, що утворює аерозоль, відбувається за допомогою теплопровідності й примусової конвекції. При використанні, коли користувач робить затяжку курильним виробом згідно з винаходом, що містить несуцільне джерело теплоти, повітря втягується вниз за потоком через один або кілька каналів для потоку повітря уздовж джерела теплоти. Втягнене повітря проходить через субстрат, що утворює аерозоль, і далі проходить униз за потоком до кінця, який підносять до рота, курильного виробу через другу частину проходу для потоку повітря.
Курильні вироби згідно з винаходом можуть містити несуцільні джерела теплоти, що містять один або кілька закритих каналів для потоку повітря уздовж джерела теплоти.
У даному описі винаходу термін «закритий» уживається для опису каналів для потоку 60 повітря, які оточені джерелом теплоти уздовж їх довжини.
Наприклад, курильні вироби згідно з винаходом можуть містити несуцільні горючі джерела теплоти, що містять один або кілька закритих каналів для потоку повітря, що проходять через внутрішню частину горючого джерела теплоти уздовж усієї довжини горючого джерела теплоти.
Альтернативно або додатково курильні вироби згідно з винаходом можуть містити несуцільні джерела теплоти, що містять один або кілька незакритих каналів для потоку повітря уздовж горючого джерела теплоти.
Наприклад, курильні вироби згідно з винаходом можуть містити несуцільні горючі джерела теплоти, що містять один або кілька незакритих каналів для потоку повітря, що проходять уздовж зовнішньої сторони горючого джерела теплоти уздовж, щонайменше, розташованої нижче за потоком частини довжини горючого джерела теплоти.
У деяких варіантах здійснення винаходу курильні вироби згідно з винаходом можуть містити несуцільні джерела теплоти, що містять один, два або три канали для потоку повітря. У деяких переважних варіантах здійснення курильні вироби згідно з винаходом містять несуцільні горючі джерела теплоти, що містять один канал для потоку повітря, що проходить через внутрішню частину горючого джерела теплоти. У деяких особливо переважних варіантах здійснення курильні вироби згідно з винаходом містять несуцільні горючі джерела теплоти, що містять один по суті центральний або осьовий канал для потоку повітря, що проходить через внутрішню частину горючого джерела теплоти. У таких варіантах здійснення винаходу діаметр одного каналу для потоку повітря переважно знаходиться в діапазоні від приблизно 1,5 мм до приблизно З мм.
У випадку якщо курильні вироби згідно з винаходом містять перетинку, що містить бар'єрне покриття, передбачене на задній поверхні несуцільного горючого джерела теплоти, що містить один або кілька каналів для потоку повітря, розташованих уздовж горючого джерела теплоти, бар'єрне покриття повинне забезпечувати можливість втягування повітря вниз за потоком через один або кілька каналів для потоку повітря.
У тих випадках, коли курильні вироби згідно з винаходом містять несуцільні горючі джерела теплоти, курильні вироби можуть додатково містити негорючу по суті повітронепроникну перетинку між горючим джерелом теплоти й одним і декількома каналами для потоку повітря для ізоляції несуцільного горючого джерела теплоти від повітря, що втягується через курильний
Зо виріб.
У деяких варіантах здійснення винаходу перетинка може бути приклеєна або іншим чином прикріплена до горючого джерела теплоти.
Переважно перетинка містить бар'єрне покриття, передбачене на внутрішній поверхні одного або декількох каналів для потоку повітря. Переважніше перетинка містить бар'єрне покриття, передбачене, щонайменше, по суті на всій внутрішній поверхні одного або декількох каналів для потоку повітря. Найбільш переважно перетинка містить бар'єрне покриття, передбачене на всій внутрішній поверхні одного або декількох каналів для потоку повітря.
Альтернативно бар'єрне покриття може бути забезпечене шляхом уведення вставки в один або кілька каналів для потоку повітря. Наприклад, у тих випадках, коли курильні вироби згідно з винаходом містять несуцільні горючі джерела теплоти, що містять один або кілька каналів для потоку повітря, що проходять через внутрішню частину горючого джерела теплоти, у кожний з одного або декількох каналів для потоку повітря може бути вставлена негорюча по суті повітронепроникна порожниста трубка.
Переважно перетинка може по суті запобігати або сповільнювати потрапляння у повітря, що втягується нижче за потоком уздовж одного або декількох каналів для потоку повітря, продуктів горіння й розкладання, що утворюються під час запалення й горіння горючого джерела теплоти курильних виробів.
Переважно перетинка може також по суті запобігати або сповільнювати активацію горіння горючого джерела теплоти курильних виробів згідно з винаходом під час виконання затягувань користувачем.
Залежно від необхідних характеристик і якості курильного виробу перетинка може мати низьку теплопровідність або високу теплопровідність. Переважно перетинка має низьку теплопровідність.
Товщина перетинки може бути відповідним чином відрегульована для забезпечення задовільної якості паління. У деяких варіантах здійснення перетинка може мати товщину в діапазоні приблизно від ЗО мікронів приблизно до 200 мікронів. У переважному варіанті здійснення винаходу перетинка має товщину в діапазоні приблизно від 30 мікронів приблизно до 100 мікронів.
Перетинка може бути утворена з одного або декількох підходящих матеріалів, що є по суті 60 термічно стабільними й негорючими при температурах, що досягаються горючим джерелом теплоти під час запалення й горіння. Підходящі матеріали відомі в даній галузі техніки й включають без обмеження, наприклад: глини; оксиди металів, такі як оксид заліза, оксид алюмінію, діоксид титану, діоксид кремнію, алюмосилікат, діоксид цирконію та оксид церію; цеоліти; фосфат цирконію; та інші керамічні матеріали або їх комбінації.
Переважні матеріали, з яких може бути утворена перетинка, включають глини, скло, алюміній, оксид заліза і їх комбінації. При необхідності до складу перетинки можуть бути включені каталітичні інгредієнти, такі як інгредієнти, які сприяють окисненню монооксиду вуглецю до діоксиду вуглецю. Підходящі інгредієнти включають, але без обмеження, наприклад, платину, паладій, перехідні метали і їх оксиди.
У тих випадках, коли курильні вироби згідно з винаходом містять перетинку між розташованим нижче за потоком кінцем горючого джерела теплоти й розташованим вище за потоком кінцем субстрату, що утворює аерозоль, і перетинку між горючим джерелом теплоти й одним або декількома каналами для потоку повітря уздовж горючого джерела теплоти, дві перетинки можуть бути утворені з того самого або відмінного матеріалу або матеріалів.
Якщо перетинка між горючим джерелом теплоти й одним або декількома каналами для потоку повітря містить бар'єрне покриття, передбачене на внутрішній поверхні одного або декількох каналів для потоку повітря, бар'єрне покриття може бути нанесено на внутрішню поверхню одного або декількох каналів для потоку повітря будь-яким підходящим способом, таким як способи, описані в документі О5-А-5040551. Наприклад, внутрішня поверхня одного або декількох каналів для потоку повітря може бути вкрита розчином або суспензією бар'єрного покриття шляхом напилювання, змочування або фарбування. У переважному варіанті здійснення бар'єрне покриття нанесено на внутрішню поверхню одного або декількох каналів для потоку повітря за допомогою процесу, описаного в документі МО-А2-2009/074870, під час екструзії горючого джерела теплоти.
Горючі вуглецевмісні джерела теплоти для використання в курильних виробах згідно з винаходом переважно виконані шляхом змішування одного або декількох вуглецевмісних матеріалів з одним або декількома зв'язуючими й іншими домішками, при їх наявності, і попереднього формування суміші в бажану форму. Суміш одного або декількох вуглецевмісних матеріалів, одного або декількох зв'язуючих і необов'язкових інших домішок може бути
Зо попередньо сформована з одержанням необхідної форми за допомогою будь-яких підходящих способів формування кераміки, таких, наприклад, як шлікерне лиття, екструзія, лиття у формі методом упорскування й ущільнення шляхом штампування. У певних переважних варіантах здійснення суміш попередньо сформована в бажану форму шляхом екструзії.
Переважно суміш одного або декількох вуглецевмісних матеріалів, одного або декількох зв'язуючих і інших домішок попередньо сформована в подовжений стрижень. Проте слід розуміти, що суміш одного або декількох вуглецевмісних матеріалів, одного або декількох зв'язуючих і інших домішок може бути попередньо сформована в інші бажані форми.
Після формування, зокрема після екструзії, подовжений стрижень або інші бажані форми переважно висушують для зменшення вмісту вологи, а потім піддають піролізу в неокиснювальній атмосфері при температурі, достатній для карбонізації одного або декількох зв'язуючих, при їх наявності, та по суті усунення будь-яких летких речовин у подовженому стрижні або в іншій формі. Подовжений стрижень або іншу бажану форму піддають піролізу переважно в атмосфері азоту при температурі, яка дорівнює від приблизно 700 "С до приблизно 900 с.
В одному варіанті здійснення щонайменше одна нітратна сіль металу введена в горюче джерело теплоти шляхом включення щонайменше одного попередника нітрату металу в суміш одного або декількох вуглецевмісних матеріалів, одного або декількох зв'язуючих і інших домішок. Щонайменше один попередник нітрату металу згодом перетворюється на місці в щонайменше одну нітратну сіль металу шляхом обробки піролізованого попередньо сформованого циліндричного стрижня або іншої форми водним розчином азотної кислоти. В одному варіанті здійснення горюче джерело теплоти містить щонайменше одну нітратну сіль металу з температурою термічного розкладання менше приблизно 600 "С, переважніше менше приблизно 400 "С. Переважно температура розкладання щонайменше однієї нітратної солі металу знаходиться в діапазоні від приблизно 150 "С до приблизно 600 "С, переважніше в діапазоні від приблизно 200 "С до приблизно 400 "С.
При експлуатації вплив на сгорюче джерело теплоти звичайного жовтого полум'я запальнички або іншого пристрою для запалення повинен призвести до розкладання щонайменше однієї нітратної солі металу з виділенням кисню та енергії. Це розкладання викликає початкове підвищення температури горючого джерела теплоти, а також сприяє запаленню горючого джерела теплоти. Після розкладання щонайменше однієї нітратної солі металу горюче джерело теплоти переважно продовжує горіти при більш низькій температурі.
Уведення щонайменше однієї нітратної солі металу переважно приводить до ініціювання запалення горючого джерела теплоти не тільки в місці, що знаходиться на його поверхні, але й усередині. Переважно щонайменше одна нітратна сіль металу присутня у горючому джерелі теплоти в кількості від приблизно 20 відсотків за сухою вагою до приблизно 50 відсотків за сухою вагою горючого джерела теплоти.
В іншому варіанті здійснення горюче джерело теплоти містить щонайменше один пероксид або надоксид, що активно виділяє кисень при температурі нижче приблизно 600 с, переважніше при температурі нижче приблизно 400 "С.
Переважно щонайменше один пероксид або надоксид активно виділяє кисень при температурі в діапазоні від приблизно 150 "С до приблизно 600 "С, переважніше в діапазоні від приблизно 200 С до приблизно 400 "С, найбільше переважно при температурі приблизно 35076.
При експлуатації вплив на горюче джерело теплоти звичайного жовтого полум'я запальнички або іншого пристрою для запалення має приводити до розкладання щонайменше одного пероксиду або надоксиду з виділенням кисню. Це викликає початкове підвищення температури горючого джерела теплоти, а також сприяє запаленню горючого джерела теплоти.
Після розкладання щонайменше одного пероксиду або надоксиду горюче джерело теплоти переважно продовжує горіти при більш низькій температурі.
Уведення щонайменше одного пероксиду або надоксиду переважно приводить до запалення горючого джерела теплоти не тільки в місці, що знаходиться на його поверхні, але й усередині.
Горюче джерело теплоти переважно має пористість від приблизно 20 відсотків до приблизно 80 відсотків, переважніше від приблизно 20 відсотків до 60 відсотків. Якщо горюче джерело теплоти містить щонайменше одну нітратну сіль металу, це переважно дозволяє кисню розсіюватися в масі горючого джерела теплоти зі швидкістю, достатньою для підтримки горіння в міру розкладання щонайменше однієї нітратної солі металу й продовження горіння.
Ще переважніше горюче джерело теплоти має пористість від приблизно 50 відсотків до приблизно 70 відсотків, переважніше від приблизно 50 відсотків до приблизно 60 відсотків, як виміряно, наприклад, ртутною порометрією або гелевою пікнометрією. Необхідна пористість може легко досягатись в ході виготовлення горючого джерела теплоти за допомогою традиційних способів і технології.
Переважно горючі вуглецевмісні джерела теплоти для використання в курильних виробах згідно з винаходом мають теоретичну щільність від приблизно 0,6 г/см3 до приблизно 1 г/см3.
Переважно горюче джерело теплоти має масу від приблизно 300 мг до приблизно 500 мг, переважніше від приблизно 400 мг до приблизно 450 мг.
Переважно горючі джерела теплоти згідно з винаходом мають довжину в діапазоні від приблизно 7 мм до приблизно 17 мм, переважніше в діапазоні від приблизно 7 мм до приблизно 15 мм і найбільше переважно в діапазоні від приблизно 7 мм до приблизно 13 мм.
Переважно діаметр горючого джерела теплоти знаходиться в діапазоні від приблизно 5 мм до приблизно 9 мм, переважніше в діапазоні від приблизно 7 мм до приблизно 8 мм.
Переважно джерело теплоти має по суті постійний діаметр. Проте джерело теплоти в якості альтернативи може бути конічним, так що діаметр задньої частини джерела теплоти більше діаметра його передньої частини. Особливо кращими є джерела теплоти, що мають по суті циліндричну форму. Джерело теплоти може являти собою, наприклад, циліндр або конічний циліндр по суті їз круглим поперечним перерізом або циліндр або конічний циліндр по суті з еліптичним поперечним перерізом.
Переважно курильні вироби згідно з винаходом містять субстрати, що утворюють аерозоль, що містять матеріал, здатний виділяти леткі сполуки при нагріванні. Переважно матеріал, здатний виділяти леткі сполуки при нагріванні, являє собою наповнювач із матеріалу рослинного походження, переважніше наповнювач із гомогенізованого матеріалу рослинного походження. Наприклад субстрат, що утворює аерозоль, може містити один або кілька матеріалів, отриманих з рослин, включаючи без обмеження: тютюн, чай, наприклад зелений чай, перцеву м'яту, лавр, евкаліпт, васильки, чебрець, вербену й полинь естрагон. Матеріал рослинного походження може містити домішки, включаючи, але без обмеження, зволожувачі, ароматизатори, зв'язуючі та їх суміші. Переважно матеріал рослинного походження в основному складається з тютюнового матеріалу, найбільше переважно з гомогенізованого тютюнового матеріалу.
Переважніше курильні вироби згідно з винаходом містять субстрат, що утворює аерозоль, що містить щонайменше одну речовину, що утворює аерозоль. Зазначена щонайменше одна речовина, що утворює аерозоль, може бути будь-якими підходящими відомими з'єднаннями або сумішами сполук, які при використанні сприяють утворенню щільного й стійкого аерозолю і які при робочій температурі курильного виробу по суті мають стійкість до термічного розкладання.
Підходящі речовини, що утворюють аерозоль, добре відомі в галузі техніки, до якої відноситься винахід, і включають, наприклад, багатоатомні спирти, складні ефіри багатоатомних спиртів, такі як гліцеролмоно-, ди- або триацетат, і аліфатичні складні ефіри моно-, ди-або полікарбонових кислот, такі як диметилдодекандіоат і диметилтетрадекандіоат. Кращими речовинами, що утворюють аерозоль, для використання в курильних виробах згідно з винаходом є багатоатомні спирти або їх суміші, такі як триетиленгліколь, 1,3-бутандіол і найбільше переважно гліцерин.
Джерело теплоти й субстрат, що утворює аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом можуть по суті примикати один до одного. Альтернативно джерело теплоти й субстрат, що утворює аерозоль, курильних виробів згідно з винаходом можуть бути віддалені один від одного в поздовжньому напрямку.
Переважно курильні вироби згідно з винаходом додатково містять теплопровідний елемент навколо задньої частини джерела теплоти й сусідньої передньої частини субстрату, що утворює аерозоль, й у безпосередньому контакті з ними. Переважно теплопровідний елемент є стійким до горіння й обмежує потрапляння кисню.
Теплопровідний елемент розташований навколо задньої частини горючого джерела теплоти й передньої частини субстрату, що утворює аерозоль, і знаходиться в безпосередньому контакті з ними. Теплопровідний елемент забезпечує тепловий зв'язок між цими двома компонентами курильних виробів згідно з винаходом.
Підходящі теплопровідні елементи для застосування в курильних виробах згідно з винаходом включають без обмеження: обгортки з металевої фольги, такі, наприклад, як обгортки з алюмінієвої фольги, обгортки з матеріалу на основі сталі, обгортки із залізної фольги й обгортки з мідної фольги; і обгортки з фольги з металевих сплавів.
У варіантах здійснення, де джерело теплоти являє собою горюче джерело теплоти, довжина задньої частини горючого джерела теплоти, оточеної теплопровідним елементом, становить переважно від приблизно 2 мм до приблизно 8 мм, переважніше від приблизно З мм до приблизно 5 мм.
Переважно передня частина горючого джерела теплоти, не оточена теплопровідним елементом, має довжину в діапазоні від приблизно 4 мм до приблизно 15 мм, переважніше в діапазоні від приблизно 4 мм до приблизно 8 мм.
Переважно субстрат, що утворює аерозоль, має довжину в діапазоні приблизно від 5 мм приблизно до 20 мм, переважніше в діапазоні приблизно від 8 мм приблизно до 12 мм.
У деяких переважних варіантах здійснення винаходу субстрат, що утворює аерозоль, проходить щонайменше приблизно на З мм нижче за потоком за межі теплопровідного елемента.
Переважно передня частина субстрату, що утворює аерозоль, оточена теплопровідним елементом, має довжину в діапазоні від приблизно 2 мм до приблизно 10 мм, переважніше довжину в діапазоні від приблизно З мм до приблизно 8 мм, найбільше переважно довжину в діапазоні від приблизно 4 мм до приблизно б мм. Переважно задня частина субстрату, що утворює аерозоль, не оточена теплопровідним елементом, має довжину в діапазоні від приблизно З мм до приблизно 10 мм. Інакше кажучи, субстрат, що утворює аерозоль, переважно проходить нижче за потоком за межі теплопровідного елемента в діапазоні від приблизно З мм до приблизно 10 мм. Переважніше субстрат, що утворює аерозоль, проходить нижче за потоком за межі теплопровідного елемента щонайменше приблизно на 4 мм.
В інших варіантах здійснення винаходу субстрат, що утворює аерозоль, може проходити менш ніж на З мм нижче за потоком за межі теплопровідного елемента.
В інших варіантах здійснення вся довжина субстрату, що утворює аерозоль, може бути оточена теплопровідним елементом.
Курильні вироби згідно з винаходом переважно додатково містять камеру розширення нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, й елемента для спрямування потоку повітря. Уведення камери розширення переважно забезпечує можливість додаткового охолодження аерозолю, утвореного за рахунок теплопередачі від горючого джерела теплоти до субстрату, що утворює аерозоль. Камера розширення також переважно забезпечує можливість регулювання до необхідного значення загальної довжини курильних виробів згідно з винаходом, 60 наприклад, до довжини, аналогічній довжині звичайних сигарет, за допомогою відповідного вибору довжини камери розширення. Переважно камера розширення являє собою подовжену порожнисту трубку.
У якості альтернативи або доповнення курильний виріб може додатково містити сегмент фільтра, призначений для подальшого охолодження аерозолю. Сегмент фільтра може бути виготовлений з РІ А і переважно має опір втягуванню, який . дорівнює приблизно 10 тт НегО.
Курильні вироби згідно з винаходом можуть додатково містити мундштук нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, і елемента для спрямування потоку повітря й, у випадку її наявності, нижче за потоком відносно камери розширення. Переважно мундштук має низький показник фільтрації, переважніше дуже низький показник фільтрації. Мундштук може являти собою односегментний або однокомпонентний мундштук. Альтернативно мундштук може являти собою багатосегментний або багатокомпонентний мундштук.
Мундштук може містити, наприклад, фільтр, виготовлений з ацетату целюлози, паперу або інших підходящих фільтруючих матеріалів. Альтернативно або додатково мундштук може містити один або кілька сегментів, що містять абсорбенти, адсорбенти, ароматизатори та інші модифікатори аерозолів і домішки або їх комбінації.
Ознаки, описані відносно однієї особливості винаходу, можуть бути застосовані також до інших особливостей винаходу. Зокрема, ознаки, описані відносно курильних виробів і горючих джерел теплоти згідно з винаходом, також можуть бути застосовані до способів згідно з винаходом.
Варіант здійснення курильного виробу буде описаний далі лише на прикладі з посиланнями на супровідні графічні матеріали, на яких: на фіг. 1 зображений схематичний вид у поздовжньому перетині курильного виробу згідно із даним винаходом; і на фіг. 2 зображений схематичний вид у поздовжньому перетині альтернативного елемента для спрямування потоку повітря, що містить частини з різним опором втягуванню.
Курильний виріб 100 згідно з першим варіантом здійснення, зображеним на фіг. 1, містить суцільне горюче вуглецевмісне джерело 102 теплоти, субстрат 104, що утворює аерозоль, елемент 106 для спрямування потоку повітря, камеру 108 розширення й мундштук 110, що примикають один до одного зі співвісним вирівнюванням. Горюче вуглецевмісне джерело 102
Зо теплоти, субстрат 104, що утворює " аерозоль, елемент 106 для спрямування потоку повітря, камера 108 розширення й мундштук 110 обгорнуті в зовнішню обгортку 112 із сигаретного паперу з низькою повітропроникністю.
Субстрат 104, що утворює аерозоль, розташований безпосередньо нижче за потоком відносно горючого вуглецевмісного джерела 102 теплоти й містить циліндричний штранг 114 з тютюнового матеріалу, що містить гліцерин у якості речовини, що утворює аерозоль, і оточений фіцелою 116.
Між розташованим нижче за потоком кінцем горючого джерела 102 теплоти й розташованим вище за потоком кінцем субстрату 104, що утворює аерозоль, розташована негорюча по суті повітронепроникна перетинка. Як показано на фіг. 1, негорюча по суті повітронепроникна перетинка складається з негорючого по суті повітронепроникного бар'єрного покриття 118, розташованого на всій задній поверхні горючого вуглецевмісного джерела 102 теплоти.
Теплопровідний елемент 120, що складається з трубчастого шару алюмінієвої фольги, оточує й знаходиться в безпосередньому контакті з задньою частиною 122 горючого вуглецевмісного джерела 102 теплоти, що примикає передньою частиною 124 субстрату 104, що утворює аерозоль. Як показано на фіг. 1, задня частина субстрату 104, що утворює аерозоль, не оточена теплопровідним елементом 120.
Елемент 106 для спрямування потоку повітря розташований нижче за потоком відносно субстрату 104, що утворює аерозоль, і містить наскрізну по суті повітронепроникну порожнисту трубку 126, виготовлену, наприклад, із щільного паперу, що має зменшений діаметр у порівнянні з субстратом 104, що утворює аерозоль. Розташований вище за потоком кінець наскрізної порожнистої трубки 126 примикає до субстрату 104, що утворює аерозоль. Наскрізна порожниста трубка 126 оточена кільцевим повітропроникним розсіювачем 128, виготовленим, наприклад, із джгута ацетатдцелюлозних волокон, що мають по суті такий же діаметр, що субстрат 104, що утворює аерозоль.
Наскрізна порожниста трубка 126 і кільцевий повітропроникний розсіювач 128 можуть являти собою окремі компоненти, приклеєні або іншим чином прикріплені один до одного для утворення елемента 106 для спрямування потоку повітря перед збиранням курильного виробу 100. В інших варіантах здійснення наскрізна порожниста трубка 126 і кільцевий повітропроникний розсіювач 128 можуть бути деталями одного компонента. Наприклад, бо наскрізна порожниста трубка 126 і кільцевий повітропроникний розсіювач 128 можуть бути деталями однієї порожнистої трубки з повітропроникного матеріалу, що містить по суті повітронепроникне покриття, нанесене на її внутрішню поверхню.
Як показано на фіг. 1, наскрізна порожниста трубка 126 і кільцевий повітропроникний розсіювач 128 оточені повітропроникною внутрішньою обгорткою 130.
Як також показано на фіг. 1, кругове розташування впускних отворів 132 для повітря передбачене в зовнішній обгортці 112, що оточує внутрішню обгортку 130. У варіанті здійснення, наведеному як приклад на фіг. 1, впускні отвори для повітря знаходяться на відстані приблизно З мм від розташованого вище за потоком кінця повітропроникного розсіювача, і загальна довжина повітропроникного розсіювача становить приблизно 28 мм. У результаті співвідношення опору втягуванню між впускними отворами для повітря й розташованим нижче за потоком кінцем повітропроникного розсіювача й впускними отворами для повітря й розташованим вище за потоком кінцем повітропроникного розсіювача становить приблизно 107.
Камера 108 розширення розташована нижче за потоком відносно елемента 106 для спрямування потоку повітря й містить наскрізну порожнисту трубку 134, виготовлену, наприклад, із щільного паперу, що має по суті такий же діаметр, що й субстрат 104, що утворює аерозоль.
Мундштук 110 курильного виробу 100 розташований нижче за потоком відносно камери 108 розширення й містить циліндричний штранг 136 із джгута з ацетатцелюлозного волокна з дуже низькою ефективністю фільтрації, оточений фіцелою 138 фільтра. Мундштук 110 може бути оточений обідковим папером (не показаний).
Між впускними отворами 132 для повітря й мундштуком 110 курильного виробу 100 проходить прохід для потоку повітря. Об'єм, обмежений зовнішньою частиною наскрізної порожнистої трубки 126 елемента 106 для спрямування потоку повітря й внутрішньою обгорткою 130, утворює першу частину проходу для потоку повітря, що проходить у поздовжньому напрямку вгору за потоком від впускних отворів 132 для повітря до субстрату 104, що утворює аерозоль. Об'єм, обмежений внутрішньою частиною наскрізної порожнистої трубки 126 елемента 106 для спрямування потоку повітря, утворює другу частину проходу для потоку повітря, що проходить у поздовжньому напрямку вниз за потоком до мундштука 110
Зо курильного виробу 100 між субстратом 104, що утворює аерозоль, і камерою 108 розширення.
При використанні, коли користувач робить затяжку через мундштук 110 курильного виробу 100, у курильний виріб 100 через впускні отвори 132 для повітря й внутрішню обгортку 130 втягується холодне повітря (показане пунктирними стрілками на фіг. 1). Через більш низький опір втягуванню частини повітропроникного розсіювача між впускними отворами для повітря й розташованим вище за потоком кінцем повітропроникного розсіювача втягнене повітря проходить вгору за потоком до субстрату 104, що утворює аерозоль, уздовж першої частини проходу для потоку повітря між зовнішньою частиною наскрізної порожнистої трубки 126 елемента 106 для спрямування потоку повітря й внутрішньою обгорткою 130 і крізь кільцевий повітропроникний розсіювач 128.
Передня частина 124 субстрату 104, що утворює аерозоль, нагрівається за рахунок теплопередачі через задню суміжну частину 122 горючого вуглецевмісного джерела 102 теплоти й теплопровідний елемент 120. Нагрівання субстрату 104, що утворює аерозоль, викликає виділення летких і напівлетких сполук і гліцерину зі штрангу 114 з тютюнового матеріалу, що утворюють аерозоль, що затягується в повітря, що втягується, коли воно проходить через субстрат 104, що утворює аерозоль. Втягнене повітря й залучений в нього аерозоль (показаний штриховими й пунктирними стрілками на фіг. 1) проходять униз за потоком уздовж другої частини проходу для потоку повітря через внутрішню частину наскрізної порожнистої трубки 126 елемента 106 для спрямування потоку повітря до камери 108 розширення, де відбувається їх охолодження та конденсація. Потім охолоджений аерозоль проходить униз за потоком через мундштук 110 курильного виробу 100 і потрапляє у рот користувача.
Негорюче по суті повітронепроникне бар'єрне покриття 118, розташоване на задній поверхні горючого вуглецевмісного джерела 102 теплоти, ізолює горюче вуглецевмісне джерело 102 теплоти від проходу для потоку повітря, що проходить через курильний виріб 100, так що при експлуатації повітря, що втягується крізь курильний виріб 100 уздовж першої частини й другої частини проходу для потоку повітря, не вступає в безпосередній контакт із горючим вуглецевмісним джерелом 102 теплоти.
На фіг. 2 показаний альтернативний елемент 200 для спрямування потоку повітря, що містить частини з різним опором втягуванню. Альтернативний елемент для спрямування потоку бо повітря містить три частини. Перша частина 202 і третя частина 204 мають по суті однаковий опір втягуванню.
Друга частина 206 має опір втягуванню, що перевищує опір втягуванню першої й другий частин.
Курильний виріб, що містить альтернативний елемент для спрямування потоку повітря, виконаний таким чином, що впускні отвори для повітря розташовані поблизу границі між першою і другою частинами.
Опір втягуванню нижче за потоком відносно впускних отворів для повітря виконаний таким чином, щоб приблизно в 10 разів перевищувати опір втягуванню вище за потоком відносно впускних отворів для повітря.
Інакше кажучи, загальний опір втягуванню другої частини плюс опір втягуванню третьої частини приблизно в 10 разів перевищує опір втягуванню першої частини.
Альтернативний елемент для спрямування потоку повітря, таким чином, є симетричним для забезпечення більш легкого виготовлення.

Claims (15)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Курильний виріб, що містить кінець, який підносять до рота, і дальній кінець, при цьому курильний виріб містить: джерело теплоти; субстрат, що утворює аерозоль; елемент для спрямування потоку повітря, який містить повітропроникний сегмент нижче за потоком відносно субстрату, що утворює аерозоль, при цьому елемент для спрямування потоку повітря визначає прохід для потоку повітря; і щонайменше один впускний отвір для повітря для втягування повітря в повітропроникний сегмент, який відрізняється тим, що прохід для потоку повітря містить першу частину та другу частину, при цьому перша частина проходу для потоку повітря проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до субстрату, що утворює аерозоль, а друга частина проходу для потоку повітря проходить від субстрату, що утворює аерозоль, до кінця, який підносять до рота, курильного виробу, де перша частина проходу для потоку повітря обмежена частиною з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента, що проходить від області поблизу від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого вище за потоком кінця Зо повітропроникного сегмента, і повітропроникний сегмент додатково містить частину з високим опором втягуванню, що проходить від області поблизу від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента, і співвідношення опору втягуванню частини з високим опором втягуванню до опору втягуванню частини з низьким опором втягуванню більше ніж 1:1 та менше ніж 50:1.
2. Курильний виріб за п. 1, який відрізняється тим, що співвідношення опору втягуванню частини з високим опором втягуванню до опору втягуванню частини з низьким опором втягуванню становить від приблизно 4:1 до приблизно 50:1.
3. Курильний виріб за п. 1 або п. 2, який відрізняється тим, що елемент для спрямування потоку повітря містить наскрізне по суті повітронепроникне порожнисте тіло, і друга частина проходу для потоку повітря утворена об'ємом, обмеженим внутрішньою частиною наскрізного по суті повітронепроникного порожнистого тіла.
4. Курильний виріб за п. 3, який відрізняється тим, що наскрізне по суті повітронепроникне порожнисте тіло являє собою прямий круговий циліндр.
5. Курильний виріб за п. З або п. 4, який відрізняється тим, що повітропроникний сегмент оточує щонайменше частину наскрізного по суті повітронепроникного порожнистого тіла.
6. Курильний виріб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що щонайменше один впускний отвір для повітря знаходиться на відстані від приблизно 2 мм до приблизно 5 мм від розташованого вище за потоком кінця елемента для спрямування потоку повітря, і довжина елемента для спрямування потоку повітря становить від приблизно 20 мм до приблизно 50 мм.
7. Курильний виріб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що повітропроникний сегмент містить по суті однорідний повітропроникний пористий матеріал.
8. Курильний виріб за п. 7, який відрізняється тим, що повітропроникний сегмент містить по суті рівномірно розподілений джгут із адцетатцелюлозного волокна.
9. Курильний виріб за будь-яким із пп. 1-6, який відрізняється тим, що повітропроникний сегмент виконаний з гофрованого паперу, при цьому гофрований папір містить першу область, що проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого вище за потоком кінця повітропроникного сегмента, і другу область, що проходить від щонайменше одного впускного отвору для повітря до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента, при цьому перша область має менший опір втягуванню, ніж друга (510) область.
10. Курильний виріб за п. 9, який відрізняється тим, що гофрований папір містить третю область, що проходить від другої області до розташованого нижче за потоком кінця повітропроникного сегмента, при цьому третя область має по суті такий самий опір втягуванню, що й перша область.
11. Курильний виріб за п. 9 або п. 10, який відрізняється тим, що опір втягуванню першої області становить від приблизно 6 мм НгО до приблизно 10 мм НО на 1 мм довжини, і опір втягуванню другої області становить від приблизно 10 мм НО до приблизно 18 мм НгО на 1 мм довжини.
12. Курильний виріб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що частина з високим опором втягуванню повітропроникного сегмента має зменшений поперечний переріз повітряного потоку в порівнянні із частиною з низьким опором втягуванню повітропроникного сегмента.
13. Курильний виріб за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що субстрат, що утворює аерозоль, розташований нижче за потоком відносно джерела теплоти.
14. Курильний виріб за п. 13, який відрізняється тим, що джерело теплоти являє собою горюче джерело теплоти, і курильний виріб додатково містить негорючу по суті повітронепроникну першу перетинку між розташованим нижче за потоком кінцем горючого джерела теплоти й розташованим вище за потоком кінцем субстрату, що утворює аерозоль.
15. Курильний виріб за п. 13 або п. 14, який відрізняється тим, що додатково містить: теплопровідний елемент, розташований навколо задньої частини горючого джерела теплоти й передньої частини субстрату, що утворює аерозоль, й у безпосередньому контакті з ними. 109 120 114 130 106 на 122 ОО МО УМ и Р ОК СОУ КК о й и с . ПИ нн ння? З п ТК АД (ГІ їх С ЗЕ 5 оо ОК ОКУ йон КК З ри ' 12а 126 в 118 128 в 13а 136
Фіг. і 200 202 206 / 204 Ми АН Ко КЕ жи Керн ху ХК 208
Фіг. 2
UAA201505141A 2012-12-21 2013-12-20 Курильний виріб, що містить елемент для спрямування потоку повітря UA115150C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP12198957 2012-12-21
PCT/EP2013/077604 WO2014096317A1 (en) 2012-12-21 2013-12-20 Smoking article comprising an airflow directing element

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA115150C2 true UA115150C2 (uk) 2017-09-25

Family

ID=47559183

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201505141A UA115150C2 (uk) 2012-12-21 2013-12-20 Курильний виріб, що містить елемент для спрямування потоку повітря

Country Status (26)

Country Link
US (1) US9918494B2 (uk)
EP (1) EP2934207B1 (uk)
JP (1) JP6208254B2 (uk)
KR (1) KR102116700B1 (uk)
CN (1) CN104869855B (uk)
AR (1) AR094246A1 (uk)
AU (1) AU2013366589B2 (uk)
BR (1) BR112015012068B1 (uk)
CA (1) CA2890180C (uk)
ES (1) ES2698327T3 (uk)
HK (1) HK1211806A1 (uk)
IL (1) IL238166B (uk)
IN (1) IN2015DN02564A (uk)
MX (1) MX360158B (uk)
MY (1) MY170183A (uk)
NZ (1) NZ709365A (uk)
PH (1) PH12015500699A1 (uk)
PL (1) PL2934207T3 (uk)
PT (1) PT2934207T (uk)
RU (1) RU2637982C2 (uk)
SG (1) SG11201503057YA (uk)
TR (1) TR201816000T4 (uk)
TW (1) TWI629007B (uk)
UA (1) UA115150C2 (uk)
WO (1) WO2014096317A1 (uk)
ZA (1) ZA201502101B (uk)

Families Citing this family (68)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US10244793B2 (en) 2005-07-19 2019-04-02 Juul Labs, Inc. Devices for vaporization of a substance
RU2672657C2 (ru) * 2013-03-15 2018-11-16 Филип Моррис Продактс С.А. Курительное изделие с элементом для направления потока воздуха, содержащим средство, модифицирующее аэрозоль
US10279934B2 (en) 2013-03-15 2019-05-07 Juul Labs, Inc. Fillable vaporizer cartridge and method of filling
US10039321B2 (en) 2013-11-12 2018-08-07 Vmr Products Llc Vaporizer
US10159282B2 (en) 2013-12-23 2018-12-25 Juul Labs, Inc. Cartridge for use with a vaporizer device
USD842536S1 (en) 2016-07-28 2019-03-05 Juul Labs, Inc. Vaporizer cartridge
HRP20211514T1 (hr) 2013-12-23 2021-12-24 Juul Labs International Inc. Sustavi uređaja za isparavanje
USD825102S1 (en) 2016-07-28 2018-08-07 Juul Labs, Inc. Vaporizer device with cartridge
US20160366947A1 (en) 2013-12-23 2016-12-22 James Monsees Vaporizer apparatus
US10058129B2 (en) 2013-12-23 2018-08-28 Juul Labs, Inc. Vaporization device systems and methods
US10076139B2 (en) 2013-12-23 2018-09-18 Juul Labs, Inc. Vaporizer apparatus
JP6802792B2 (ja) 2014-12-05 2020-12-23 ジュール・ラブズ・インコーポレイテッドJuul Labs, Inc. 調整された投与量の制御
MX2017011802A (es) * 2015-03-31 2017-12-07 Philip Morris Products Sa Articulo para fumar con medio de sujecion de fuente de calor combustible.
US10321717B2 (en) * 2015-04-30 2019-06-18 Philip Morris Products S.A. Aerosol-generating article comprising a detachable freshener delivery element with high resistance to draw
TW201700019A (zh) * 2015-06-30 2017-01-01 菲利浦莫里斯製品股份有限公司 具有改良的熄滅性的菸製品
US11744296B2 (en) 2015-12-10 2023-09-05 R. J. Reynolds Tobacco Company Smoking article
US10314334B2 (en) 2015-12-10 2019-06-11 R.J. Reynolds Tobacco Company Smoking article
ES2669722T3 (es) 2015-12-31 2018-05-29 Philip Morris Products S.A. Artículo generador de aerosol que incluye un elemento conductor del calor y un tratamiento superficial
SG10202108578XA (en) 2016-02-11 2021-09-29 Juul Labs Inc Securely attaching cartridges for vaporizer devices
WO2017139595A1 (en) 2016-02-11 2017-08-17 Pax Labs, Inc. Fillable vaporizer cartridge and method of filling
US10405582B2 (en) 2016-03-10 2019-09-10 Pax Labs, Inc. Vaporization device with lip sensing
GB201608928D0 (en) * 2016-05-20 2016-07-06 British American Tobacco Co Article for use in apparatus for heating smokable material
USD849996S1 (en) 2016-06-16 2019-05-28 Pax Labs, Inc. Vaporizer cartridge
USD851830S1 (en) 2016-06-23 2019-06-18 Pax Labs, Inc. Combined vaporizer tamp and pick tool
USD848057S1 (en) 2016-06-23 2019-05-07 Pax Labs, Inc. Lid for a vaporizer
USD836541S1 (en) 2016-06-23 2018-12-25 Pax Labs, Inc. Charging device
MX2019005555A (es) * 2016-11-18 2019-08-12 Philip Morris Products Sa Unidad de calentamiento, dispositivo generador de aerosol y un metodo para calentar un sustrato formador de aerosol.
KR102140798B1 (ko) * 2016-12-16 2020-08-04 주식회사 케이티앤지 흡연 부재 클리닝 디바이스 및 흡연 부재 시스템
CA3047236C (en) 2016-12-16 2023-01-03 Kt&G Corporation Aerosol generation method and apparatus
CN110494053B (zh) 2017-04-11 2022-05-31 韩国烟草人参公社 气溶胶生成装置
US20210127748A1 (en) 2017-04-11 2021-05-06 Kt&G Corporation Aerosol generating device and method for providing adaptive feedback through puff recognition
US11622582B2 (en) 2017-04-11 2023-04-11 Kt&G Corporation Aerosol generating device and method for providing adaptive feedback through puff recognition
CN115708600A (zh) 2017-04-11 2023-02-24 韩国烟草人参公社 气溶胶生成装置
JP6854361B2 (ja) 2017-04-11 2021-04-07 ケーティー・アンド・ジー・コーポレーション 喫煙部材クリーニングデバイス及び喫煙部材システム
US11771138B2 (en) 2017-04-11 2023-10-03 Kt&G Corporation Aerosol generating device and method for providing smoking restriction function in aerosol generating device
US11252999B2 (en) 2017-04-11 2022-02-22 Kt&G Corporation Aerosol generating device
KR102035313B1 (ko) 2017-05-26 2019-10-22 주식회사 케이티앤지 히터 조립체 및 이를 구비한 에어로졸 생성 장치
US11849762B2 (en) 2017-08-09 2023-12-26 Kt&G Corporation Electronic cigarette control method and device
WO2019031877A2 (ko) 2017-08-09 2019-02-14 주식회사 케이티앤지 에어로졸 생성 장치 및 에어로졸 생성 장치 제어 방법
EP3679813A4 (en) 2017-09-06 2021-07-14 KT&G Corporation AEROSOL PRODUCTION DEVICE
USD887632S1 (en) 2017-09-14 2020-06-16 Pax Labs, Inc. Vaporizer cartridge
RU183108U1 (ru) * 2017-10-24 2018-09-11 Бритиш Америкэн Тобэкко (Инвестментс) Лимитед Изделие для использования в устройстве для нагрева курительного материала
CN107874318B (zh) * 2017-11-06 2020-09-01 江西中烟工业有限责任公司 一种本草炭复合颗粒、制备方法及其在卷烟中的应用
CN108323799A (zh) * 2018-02-24 2018-07-27 湖北中烟工业有限责任公司 一种具有烟气分流功能的低温卷烟
CN208192156U (zh) * 2018-05-12 2018-12-07 深圳市大咖威普科技有限公司 用于烘烤雾化的制品
CN110652037A (zh) * 2018-06-29 2020-01-07 河南中烟工业有限责任公司 气溶胶生成制品和系统
US11723399B2 (en) 2018-07-13 2023-08-15 R.J. Reynolds Tobacco Company Smoking article with detachable cartridge
EP3881699A4 (en) * 2018-11-14 2022-08-17 Japan Tobacco Inc. NON-FLAMMABLE HEATED SMOKING ARTICLE AND NON-FLAMMABLE HEATED SMOKING SYSTEM
WO2020099913A1 (ru) * 2018-11-15 2020-05-22 КОСТОВ, Тодор Портативное устройство для вдыхания кислорода «кислородная сигарета» и твердый источник кислорода для использования в нем
KR102441486B1 (ko) 2018-11-23 2022-09-07 주식회사 케이티앤지 에어로졸 생성 물품 및 이를 수용하는 에어로졸 생성 장치
EP3912495A4 (en) * 2019-03-22 2022-09-07 Japan Tobacco Inc. SMOKING ARTICLES
CN110301675A (zh) * 2019-06-27 2019-10-08 广东中烟工业有限责任公司 一种加热不燃烧卷烟制品
US12075819B2 (en) 2019-07-18 2024-09-03 R.J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery device with consumable cartridge
US12022859B2 (en) 2019-07-18 2024-07-02 R.J. Reynolds Tobacco Company Thermal energy absorbers for tobacco heating products
US11395510B2 (en) 2019-07-19 2022-07-26 R.J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery device with rotatable enclosure for cartridge
US12082607B2 (en) 2019-07-19 2024-09-10 R.J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery device with clamshell holder for cartridge
US11330838B2 (en) 2019-07-19 2022-05-17 R. J. Reynolds Tobacco Company Holder for aerosol delivery device with detachable cartridge
WO2021074127A1 (en) * 2019-10-14 2021-04-22 Philip Morris Products S.A. Aerosol generating article with non-combustible coating
CN110710709A (zh) * 2019-11-07 2020-01-21 云南中烟工业有限责任公司 一种低焦高香两用型卷烟滤嘴
CN112369726B (zh) * 2019-11-28 2023-09-08 湖北中烟工业有限责任公司 一种用于低温卷烟的加热装置
US11589616B2 (en) 2020-04-29 2023-02-28 R.J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery device with sliding and axially rotating locking mechanism
US11439185B2 (en) 2020-04-29 2022-09-13 R. J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery device with sliding and transversely rotating locking mechanism
US11825872B2 (en) 2021-04-02 2023-11-28 R.J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery device with protective sleeve
USD986489S1 (en) 2021-05-14 2023-05-16 Vessel Brand, Inc. Smoking pipe assembly
USD986484S1 (en) 2021-05-14 2023-05-16 Vessel Brand, Inc. Smoking pipe assembly
USD986487S1 (en) 2021-05-14 2023-05-16 Vessel Brand, Inc. Smoking pipe assembly
CN114052296B (zh) * 2021-11-23 2024-08-02 深圳麦时科技有限公司 气溶胶基质结构和气溶胶产生装置
WO2023118236A1 (en) 2021-12-23 2023-06-29 Philip Morris Products S.A. Aerosol-generating article comprising a heat-conductive or inductively-heatable wrapper

Family Cites Families (22)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4172004A (en) 1977-10-20 1979-10-23 International Business Machines Corporation Method for forming dense dry etched multi-level metallurgy with non-overlapped vias
US5020548A (en) * 1985-08-26 1991-06-04 R. J. Reynolds Tobacco Company Smoking article with improved fuel element
JPS6248307A (ja) 1985-08-28 1987-03-03 三菱農機株式会社 耕耘深さの検知装置
US5105831A (en) * 1985-10-23 1992-04-21 R. J. Reynolds Tobacco Company Smoking article with conductive aerosol chamber
US4819665A (en) * 1987-01-23 1989-04-11 R. J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery article
US4924883A (en) 1987-03-06 1990-05-15 R. J. Reynolds Tobacco Company Smoking article
GB8713645D0 (en) * 1987-06-11 1987-07-15 Imp Tobacco Ltd Smoking device
US4966171A (en) * 1988-07-22 1990-10-30 Philip Morris Incorporated Smoking article
US5040551A (en) 1988-11-01 1991-08-20 Catalytica, Inc. Optimizing the oxidation of carbon monoxide
US4955399A (en) 1988-11-30 1990-09-11 R. J. Reynolds Tobacco Company Smoking article
US4991596A (en) * 1989-07-11 1991-02-12 R. J. Reynolds Tobacco Company Smoking article
US5099861A (en) * 1990-02-27 1992-03-31 R. J. Reynolds Tobacco Company Aerosol delivery article
US5479948A (en) * 1993-08-10 1996-01-02 Philip Morris Incorporated Electrical smoking article having continuous tobacco flavor web and flavor cassette therefor
US5392792A (en) * 1993-04-13 1995-02-28 R. J. Reynolds Tobacco Company Reduced gas phase cigarette
DE10121310A1 (de) * 2001-05-02 2002-11-28 Rhodia Acetow Gmbh Filter Tow
ATE400192T1 (de) 2001-12-28 2008-07-15 Japan Tobacco Inc Rauchvorrichtung
US9220301B2 (en) * 2006-03-16 2015-12-29 R.J. Reynolds Tobacco Company Smoking article
MX2010001649A (es) 2007-08-10 2010-03-11 Philip Morris Prod Articulo para fumar basado en destilacion.
EP2070682A1 (en) 2007-12-13 2009-06-17 Philip Morris Products S.A. Process for the production of a cylindrical article
DK2370461T3 (da) 2008-12-15 2013-12-16 Zealand Pharma As Glucagonanaloger
WO2012014490A1 (en) * 2010-07-30 2012-02-02 Japan Tobacco Inc. Smokeless flavor inhalator
US8967155B2 (en) * 2011-11-03 2015-03-03 Celanese Acetate Llc Products of high denier per filament and low total denier tow bands

Also Published As

Publication number Publication date
JP2016500274A (ja) 2016-01-12
TWI629007B (zh) 2018-07-11
RU2015129713A (ru) 2017-01-26
SG11201503057YA (en) 2015-05-28
IL238166B (en) 2018-12-31
BR112015012068A2 (pt) 2017-07-11
PT2934207T (pt) 2019-01-18
WO2014096317A1 (en) 2014-06-26
US9918494B2 (en) 2018-03-20
BR112015012068B1 (pt) 2021-07-06
JP6208254B2 (ja) 2017-10-04
CA2890180A1 (en) 2014-06-26
MY170183A (en) 2019-07-09
AU2013366589B2 (en) 2017-11-09
TR201816000T4 (tr) 2018-11-21
PH12015500699B1 (en) 2015-05-25
MX2015008098A (es) 2016-08-18
US20150342254A1 (en) 2015-12-03
NZ709365A (en) 2017-12-22
PH12015500699A1 (en) 2015-05-25
ES2698327T3 (es) 2019-02-04
MX360158B (es) 2018-10-24
CN104869855A (zh) 2015-08-26
HK1211806A1 (en) 2016-06-03
AR094246A1 (es) 2015-07-22
TW201433268A (zh) 2014-09-01
ZA201502101B (en) 2016-01-27
CA2890180C (en) 2020-10-06
EP2934207A1 (en) 2015-10-28
AU2013366589A1 (en) 2015-04-30
IN2015DN02564A (uk) 2015-09-11
CN104869855B (zh) 2018-12-14
EP2934207B1 (en) 2018-10-24
RU2637982C2 (ru) 2017-12-08
KR102116700B1 (ko) 2020-06-01
KR20150099771A (ko) 2015-09-01
PL2934207T3 (pl) 2019-03-29

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP6736635B2 (ja) 空気流の改善した喫煙物品
UA115150C2 (uk) Курильний виріб, що містить елемент для спрямування потоку повітря
JP6674372B2 (ja) 二重の熱伝導エレメントおよび改善された気流をもつ喫煙物品
RU2654193C2 (ru) Курительное изделие с неперекрывающимися отделенными в радиальном направлении двойными теплопроводными элементами
RU2672007C2 (ru) Курительное изделие, содержащее горючий источник теплоты по меньшей мере с одним каналом для потока воздуха
KR102392890B1 (ko) 독립된 가연성 열원을 포함하는 흡연 물품