UA106751C2 - Упаковка для виявлення мікроорганізмів - Google Patents

Упаковка для виявлення мікроорганізмів Download PDF

Info

Publication number
UA106751C2
UA106751C2 UAA201114460A UAA201114460A UA106751C2 UA 106751 C2 UA106751 C2 UA 106751C2 UA A201114460 A UAA201114460 A UA A201114460A UA A201114460 A UAA201114460 A UA A201114460A UA 106751 C2 UA106751 C2 UA 106751C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
microorganisms
vanillin
sensor
packaging
reaction
Prior art date
Application number
UAA201114460A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
де ла Пуерта М. С. Крістіна Нерін
Бартоломе Лаура Гутіеррез
Джарабо Крістіна Санчез
Original Assignee
Універсідад Де Зарагоза
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Family has litigation
First worldwide family litigation filed litigation Critical https://patents.darts-ip.com/?family=43050012&utm_source=google_patent&utm_medium=platform_link&utm_campaign=public_patent_search&patent=UA106751(C2) "Global patent litigation dataset” by Darts-ip is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Application filed by Універсідад Де Зарагоза filed Critical Універсідад Де Зарагоза
Publication of UA106751C2 publication Critical patent/UA106751C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C12BIOCHEMISTRY; BEER; SPIRITS; WINE; VINEGAR; MICROBIOLOGY; ENZYMOLOGY; MUTATION OR GENETIC ENGINEERING
    • C12QMEASURING OR TESTING PROCESSES INVOLVING ENZYMES, NUCLEIC ACIDS OR MICROORGANISMS; COMPOSITIONS OR TEST PAPERS THEREFOR; PROCESSES OF PREPARING SUCH COMPOSITIONS; CONDITION-RESPONSIVE CONTROL IN MICROBIOLOGICAL OR ENZYMOLOGICAL PROCESSES
    • C12Q1/00Measuring or testing processes involving enzymes, nucleic acids or microorganisms; Compositions therefor; Processes of preparing such compositions
    • C12Q1/02Measuring or testing processes involving enzymes, nucleic acids or microorganisms; Compositions therefor; Processes of preparing such compositions involving viable microorganisms
    • C12Q1/04Determining presence or kind of microorganism; Use of selective media for testing antibiotics or bacteriocides; Compositions containing a chemical indicator therefor

Abstract

Винахід належить до упаковки, яка виготовлена з прозорого і безбарвного матеріалу, та містить датчик у формі частково полярної адсорбуючої твердої підкладинки, здатної всмоктувати рідину, з поверхневим шаром, який вміщує ванілін, при цьому вказаний датчик прикріплений до внутрішньої сторони упаковки з можливістю виявлення росту вказаних мікроорганізмів без безпосереднього контакту з зазначеними продуктами через газоподібне середовище, тобто парову фазу, усередині упаковки і є видимим ззовні упаковки для відображення присутності мікроорганізмів у запакованих харчових продуктах, фармацевтичних продуктах або косметичних засобах шляхом зміни кольору датчика.

Description

разей асіїме рарег расКадіпа адаїпві АпПігорив5іоопітег той зройаде." Чоштпаї! ої Адгісийита! апа Роса
Спетівігу 56 (15)), Горе, Р., Запспе7 С, Ваше, К, апа Мегіп, С. (20075). "ОемеІюортепі ої Пехіріе апіїтістобіа! їІтв ивіпу еззепіа! ої а5 асіїме адепів." дошгпаї ої Адгісипига! апа Роса Спетівігу 55 (21): 8814-8824) Сшіеггел, І, Запспе» С, Ваше, К.; Мегіп, С. (2009). "Мем/ апійпісгобіа! асіїме раскаде ог ракегу ргодисів." Тгепавз іп Роса Зсіепсе 5 Тесппоіоду 20 (2): 92-99.
Щодо розумної упаковки, то цілі такої упаковки відмінні, що виправдовує їх розмежування з огляду на спеціальне призначення. Їх дія робить мрію у світі сучасних споживчих вимог реальністю, так як упаковка сама говорить про якість продукту, який вона містить, або про те, що сталось з продуктом в ході переробки, а отже вона виступає інформатором стосовно можливого псування або розкладу, а також неадекватного зберігання, транспортування або умов реалізації продукту. Відповідно до
Директиви 1935/2004 розумна упаковка визначається як матеріали, які контролюють стан упакованих харчових продуктів або їх середовища.
Як "розумні упаковки" розцінюються ті упаковки, в яких використовуються або властивості, або компоненти харчового продукту, або певного пакувального матеріалу в якості індикаторів якості продукту та його історії; до цього часу, по суті, такі індикатори включали індикатори терміну- температури, індикатори мікробіологічної якості, індикатори кисню або діоксиду вуглецю.
Таким чином, розумна упаковка визначається як упаковка, яка моніторить стан упакованого харчового продукту шляхом надання інформації про якість продукту в упаковці під час транспортування та зберігання, при цьому під станом харчового продукту маються на увазі: - фізіологічні процеси (процес дихання фруктів та свіжих овочів) - хімічні процеси (ліпідне окиснення) - фізичні процеси (затвердіння хліба, зневоднення) - мікробіологічні аспекти (пошкодження мікроорганізмами), і - зараження (комахами)
Такі упаковки представляють великий інтерес для харчової промисловості, а доказом цього служить той факт, що на сьогодні докладаються значні зусилля до розробки і дослідження цього типу упаковки.
До цієї групи належать упаковки, які містять етикетки, барвники або емалі, що застосовуються як індикатори якості, безпеки або обробки упакованого продукту. В їх основі лежать фізико-хімічні, ензимні реакції або інше, що призводить до зміни кольору у пристрої, таким чином вказуючи на ушкодження або зміни, які мали місце у харчовому продукті.
Таким чином, можливість використання взаємодії між продуктом та упаковкою в позитивному аспекті починає знаходити застосування, а саме завдяки блокуванню або інгібуванню факторів, що зумовлюють псування харчових продуктів.
Багато з існуючих смарт-індикаторів знаходять активне застосування у пакувальній промисловості, а саме індикатори часу-температури, індикатори цілісності упаковки, мікробного росту, автентичності упаковки і т.д. Деякі з цих упаковок представляють собою спеціалізовані патентовані системи, але лише деякі з них знайшли комерційне застосування, найпоширенішими з яких є індикатори часу- температури.
Існує досить мало джерел, що описують розробку розумних упаковох, які здатні швидко та ефективно виявляти присутність мікроорганізмів у харчових продуктах на момент придбання або споживання таких продуктів. Беручи до уваги, що споживання зіпсованих з мікробіологічної точки зору харчових продуктів є однією з основних причин проблем зі здоров'ям (харчового отруєння), важливо вивляти заздлегідь, тобто до споживання, заражені упаковані продукти. Так, продавець зможе своєчасно вилучати їх, а споживач уникне споживання таких продуктів, не піддаючи ризику власне здоров'я.
Розробки, описані стосовно цього типу розумної упаковки, вимагають прямого контакту мікроорганізму із датчиком, який виконує функції розумної упаковки, як описано у патентах
ЕРІЗ26653, Му003093784, МО2008026119, (Кітрепу-Сіатк Умогідул/де, ІМС), в якій використовується хромогенний детектор, або М/О0013009, (опйпзоп Майпеу Рибіїс І ітйей Сотрапу), в якій в якості реагуючих підкладинок застосовуються комплекси металів. Відповідно до публікації ЮОезброгаев, «5:
СОМІМЕ, І Ргемої.А. АппаІе5 Егапсаіїзе5 Рпаптасецідневз 1972, 30 (7-8), 507-518 реакцію ваніліну у забарвленому середовищі сірчаної і фосфорної кислоти застосовують для виявлення присутності ліпідів у бактеріальних дослідженнях, і, зрештою, для виявлення жирних кислот з допомогою тонкошарової та газової хроматографії. Знову таки, відповідно до цієї розробки з метою ініціювання реакції потрібен прямий контакт бактерії та реагенту. Крім того, з виробничої точки зору цей різновид датчиків є досить складним, що ускладнює їх виробництво у комерційному масштабі. Крім того, складним є механізм ініціювання реакції, який спочатку вимагає отримання забарвленої сполуки, забарвлення якої зникне після контакту з мікроорганізмами. Крім того, сполуки, що використовуються як хромогени, є хімічними сполуками, які у деяких випадках вимагають спеціальних умов, таких як підкислення або присутність складних хімічних сполук, необхідних для того, щоб реакція відбулась, причому деякі з таких сполук на сьогодні не допускаються до контакту з харчовими продуктами або мають ряд обмежень щодо їх концентрацій. У будь-якому випадку, природні сполуки використовуються як основні хромогенні сполуки, меншою мірою використовуються сполуки, які є прийнятними харчовими добавками, у зв'язку з технологічними перевагами та безпечністю для здоров'я.
З огляду на недоліки описаних упаковок автори цього винаходу в результаті глибокого дослідження розробили новий матеріал, який містить тверду підкладинку із частково полярного адсорбенту, просочену розчином ваніліну, який може використовуватись в якості колориметричного датчика для виявлення мікроорганізмів в упакованих продуктах різної природи.
Перевагою такого рішення є те, що ванілін (З-метокси-4-гідроксибензальдегід), який є дозволеною харчовою добавкою, здатен виявляти ріст мікроорганізмів завдяки простій та легко ідентифікованій хромогенній реакції. Він також діє на датчик, не взаємодіючи напряму із харчовим продуктом або упакованим продуктом, проте для того, щоб така реакція відбулась, необхідна невисока концентрація вологи у паровій фазі.
Ванілін є природною сполукою, яка входить до складу багатьох рослин, зокрема до складу ванільної палички. У промисловості цю сполуку отримують з евгенолу, який є основним складником гвоздичного олії. Його також отримують шляхом окиснення лігніну, комплексного полімеру, який міститься у деревині.
Ванілін широко застосовують як смакову добавку в харчових продуктах, зокрема в кондитерських виробах. Він також використовується у фармацевтичній промисловості в якості стимулятора шлункової діяльності та у парфумерній промисловості.
Рівень техніки включає деякі
Джерела інформації, в яких також згадується застосування ваніліну в якості прекурсору для інших реагентів, але вказується на те, що його синтез займає багато часу, а сам він має змішуватись із розчинниками, такими як етанол, і реагентами, такими як концентрована соляна кислота, піперидин, йодистий метил або інші. Наприклад, відповідно до М/О2008026119 ванілін не є основним складником матеріалу згідно з винаходом, але він вимагає присутності іншої сполуки в реакційній суміші для досягнення зміни кольору.
Відповідно до інших способів, застосування ваніліну як засобу виявлення присутності мікроорганізмів вимагає сильного підкислення середовища з допомогою НС, із недоліками, які з цим пов'язані, і, крім того, такі способи роблять можливим виявлення присутності тих мікроорганізмів, які здатні виробляти індол. Так, у документі Регіїп, Н.). апі Кагабріпег (9У.М. Еисіїде5 1954, 14, 345-353) описане середовище, яке містить триптофан як джерело для виділення Е. сої та Р. миЇдагі5 із сумішей на основі відмінностей у виробленні індолу з триптофану. Разом з тим, авторами також було отримано реагент для проведення індольного тесту. У таких умовах ними використовувався 0.25 95 розчин ванілі у концентрованій соляній кислоті із одержанням фіолетового кольору з індолом за рахунок прямого контакту у рідкій фазі. Тобто у такому розчині мали бути виявлені мікроорганізми, які виробляють індол, так як вироблення індолу запускає хромогенну реакцію.
З огляду на ці недоліки, однією з основних переваг даного винаходу є застосування нешкідливої природної сполуки, харчової добавки, такої як ванілін, та здатність виявляти присутність мікроорганізмів без потреби у прямій взаємодії мікроорганізмів і пакувального матеріалу.
Застосування такого винаходу покликане вирішити проблему, з якою пов'язані значні ризики для суспільства, а саме присутність патогенних мікроорганізмів у харчових продуктах, косметичних і лікарських засобах та в упакованих продуктах.
Матеріал згідно з винаходом входить до складу пакувального матеріалу для харчових продуктів або будь-яких інших продуктів, чутливих до забруднення мікроорганізмами, завдяки чому внаслідок легко пізнаваної зміни кольору (від безбарвного до пурпурового) споживач має змогу відмовитись від продукту і уникнути споживання або застосування продукту, інфікованого та забрудненого мікроорганізмами, шкідливими для здоров'я.
З іншого боку, він представляє собою систему, яка має виконувати функції контролю якості упакованих товарів за рахунок своєчасного вилучення забруднених упаковок, запобігаючи доступу до них кінцевого споживача та проблемам і витратам, пов'язаним із можливим поверненням таких неякісних продуктів. Сектори економіки, які будуть задіяні у комерціалізації такого нового пристрою, з одного боку, включають пакувальну промисловість, яка відповідальна за виготовлення та введення в оборот матеріалу, що входить до складу упаковки, і, з іншого боку, харчову, косметичну та фармацевтичну промисловість. Ця галузь має вирішити питання щодо оптимізації розміщення заявленого матеріалу всередині упаковки, враховуючи особливості промислового процесу пакування, з метою забезпечення місцезнаходження, яке б було добре помітним для кінцевого користувача, і яке б забезпечувало уникнення взаємодії із продуктом та створення перешкод для технологічного процесу пакування.
Головною перевагою застосування датчика, такого як датчик згідно з винаходом, є можливість повідомити споживачу про те, що продукт, який він збирається спожити або застосувати, містить мікроорганізми на момент придбання та споживання продукту, внаслідок чого споживач може утриматись від його споживання та відхилити продукт.
Короткий опис креслень
Фігура 1. Застосування сенсорного матеріалу у поліпропіленовій плівці. Е. соїї сикКиге.
Фігура 2. Застосування сенсорного матеріалу у паперових фільтрах за відсутності мікроорганізмів (порожнє поле), із середовищем культури (ліва колонка) та без середовища культури (права колонка).
Фігура 3. Застосування сенсорного матеріалу в адгезивній паперовій етикетці. Культура Е. соїї.
Фігура 4. Застосування сенсорного матеріалу у паперових фільтрах в присутності мікроорганізмів (Е. соїї) або за відсутності мікроорганізмів (порожнє поле). Середовище культури - середовище
Мюллера-Хінтона.
Фігура 5. Діаграма днів, необхідних для досягнення забарвлення у іншому середовищі (Мюллер-
Хінтон, Т5А, ; М.Е.А.) для інших мікроорганізмів.
Фігура 6. Нанесення сенсорного матеріалу на паперовий фільтр при різних значеннях рН у культурі без мікроорганізмів, середовище Мюллера-Хінтона.
Фігура 7. Діаграма зміни концентрації ваніліну залежно від часу за а) відсутності мікроорганізмів (порожнє поле); р) Сапайда аїіБрісап5; с) іарпуіососсиз ашгеицз і а) ЗаІтопеїйа споїегазців.
Задача винаходу
Перш за все, в основу винаходу поставлена задача створення матеріалу, який містить тверду підкладинку на основі частково полярного адсорбенту, просочену розчином, який містить ванілін.
Ще однією задачею винаходу є застосування такого матеріалу в якості колориметричного датчика для візуального виявлення росту мікроорганізмів, де такий датчик не потребує прямої взаємодії з мікроорганізмами або із середовищем, яке їх містить, для того, аби досягти зміни кольору.
Зрештою, ще однією задачею винаходу є застосування ваніліну в якості колориметричного реагенту для візуального виявлення росту мікроорганізмів.
Опис винаходу
Цей винахід стосується нової розумної упаковки, виготовленої на основі нового матеріалу, який робить можливим візуальне виявлення росту мікроорганізмів у продуктах різної природи без прямої взаємодії із такими мікроорганізмами або середовищем, що їх містить.
Таким чином, відповідно до основного аспекту винаходу заявлено матеріал, який містить тверду підкладинку на основі частково полярного адсорбенту, просочену розчином, який містить ванілін.
Вміст ваніліну у композиції такого матеріалу дозволяє виявити ріст мікроорганізмів завдяки простій та легко ідентифікованій хромогенній реакції. Зміна кольору (від безбарвного до пурпурового) в тестових умовах чітко вказує на присутність мікроорганізмів, як в чистих культурах у чашечках Петрі, так і в зразках їжі, таких як, наприклад майонез домашнього приготування, що не містить консервантів, у ліках та косметичних засобах.
Ванілін є природною сполукою, яка вступає в реакцію у присутності мікроорганізмів. За відсутності ваніліну забарвлення в ході реакції не виникає. Така реакція є необоротною, і колір, що утворюється, стає все більш насиченим в міру продовження росту мікробів.
Відповідно до конкретного прикладу реалізації розчин ваніліну містить етанол. Мінімальна концентрація ваніліну, необхідна для візуалізації реакції забарвлення, становить 10 95, переважно від до 50 95 етанолу.
Реакція потребує водного середовища або принаймні вологи для того, щоб забарвлення було помітним, реакція тривала та мала необоротний характер, а отже могла виступати колориметричним детектором. Таким чином, тверда підкладинка має бути виготовлена із частково полярного адсорбуючого матеріалу, здатного утримувати вологу, яку виділяє сама їжа, у паровій фазі, переважно із застосуванням паперу або картону.
У випадку якщо ванілін входить до складу гідрофобного середовища, реакція буде непостійною, так як волога буде конденсуватись на гідрофобній підкладинці і, хоча вона так само буде забарвлюватись, цей стан не буде постійним через краплі роси, що падають під дією сили тяжіння.
Відповідно, це не буде необоротна та стійка підкладинка.
Як зазначалося вище, описані ознаки матеріалу згідно з винаходом роблять його придатним для візуального виявлення мікробного росту, а тому відповідно до ще одного ключового аспекту винаходу такий новий матеріал може використовуватись як колориметричний датчик для візуального виявлення присутності мікроорганізмів.
Сенсорна реакція відбувається у паровій фазі, а тому немає потреби у тому, щоб ванілін вступав у взаємодію із самими мікроорганізмами або середовищем, що їх містить. Таким чином, такий датчик і мікроорганізми можуть знаходитись на відстані один від одного, і єдиний контакт, який існуватиме між ними -- це контакт через парову фазу.
Той факт, що такий датчик не вимагає прямої взаємодії з організмом створює суттєві переваги та становить важливу відмінність від датчиків, відомих із рівня техніки, оскільки у такий спосіб сполуки, які виділяються мікроорганізмами в результаті їх метаболізму, досягають парової фази і через неї досягають датчика, де відбувається хромогенна реакція. Це робить можливим розміщення датчика на кришці або його наклеювання на упаковку або ж розміщення в якості частини упаковки, але на відстані від продукту. Він також має ті переваги, що за таких умов, а саме дія у паровій фазі, він здатен зреагувати на присутність мікроорганізмів у будь-якій частині продукту, де вони можуть знаходитись, не обмежуючись його окремою фракцією або частиною, на відміну від випадків, коли потрібна пряма взаємодія.
Крім того, той факт, що зміна кольору відбувається внаслідок переносу або дифузії сполук від мікроорганізмів у парову фазу, забезпечує високу чутливість, а це означає, що датчик реагує на появу перших колоній мікроорганізмів у середовищі.
При концентрації мікробів, яка дорівнює або більша, ніж 10 колонієутворюючих одиниць на мл або на мг (КУО/мл, КУО/мг)) їжі, що містить мікроорганізми, такий датчик необоротно змінює колір від безбарвного (або білого за рахунок паперу або твердої підкладинки) до рожево-фіолетового.
Інтенсивність забарвлення залежить від концентрації мікроорганізмів.
Такий датчик робить можливою візуальну ідентифікацію росту широкого спектру мікроорганізмів, таких як пліснява, дріжджі і/або бактерії.
Всі мікроорганізми, які виробляють індол в результаті метаболізму, реагують з ваніліном. Крім того, інші організми, які не виробляють індол в ході метаболізму, такі як ЗаІтопеїіа і Рхендотопав 5рр., також позитивні щодо реакції з ваніліном, завдяки чому реакція не носитиме специфічний характер "індол-ванілін", а буде визначатись як більш загальна реакція "азотовмісні сполуки - ванілін".
Виявлення мікроорганізмів смарт-датчиком або системою згідно з винаходом може здійснюватись в упакованих продуктах. Такий упакований продукт може мати різну природу, переважно він є харчовим продуктом, лікарським або косметичним засобом.
Таким чином, відповідно до конкретного варіанту реалізації розумна система, яка утворена матеріалом, що використовується як датчик, може використовуватись як пакувальний матеріал або наноситися у формі етикетки на паперовій основі, переважно у самоклеючому вигляді, яка розміщується на внутрішній стороні упаковки, яка може бути виготовленою із пластмаси або іншого матеріалу, внаслідок чого вона зазнає дії атмосфери, яка створюється всередині упаковки. Така упаковка має бути виготовлена із прозорого безбарвного матеріалу у цій зоні для того, щоб була видимою зміна кольору, яка має місце у присутності мікроорганізмів.
Зрештою, ще один ключовий аспект винаходу стосується застосування ваніліну в якості колориметричного реагенту для візуального виявлення росту мікроорганізмів у паровій фазі, а саме без прямої взаємодії ваніліну з мікроорганізмами.
Приклади
Була досліджена активність датчика на основі різних підкладинкових матеріалів та в різних експериментальних умовах. Це забезпечило чітке уявлення про роботу датчика на мікроскопічному рівні.
На Фігурі 1 показане застосування поліпропіленової (ПП) плівки, просоченої розчином ваніліну у культурі Е.соїї. Хоча застосовувана композиція була придатною для такого датчика, зміни кольору не спостерігалось. Причиною відсутності реакції (зміни кольору) є те, що матеріал не абсорбував вологу або сполуки, або ж так само реакція із композицією, що містить ванілін, не підтримувалась на підкладинці, так як проходила вона у неполярному середовищі, яким був просочений поліпропілен (ПП). Насправді, мав місце забарвлений ореол, що покривав ПП, але поступово він конденсувався і відпав від плівки, тому неполярна або адсорбуюча підкладинка є непридатною для використання в якості підкладинки для датчика.
На Фігурі 2 показано, що порожні тести (відсутні мікроорганізми) проводили із використанням декількох паперових підкладинкових фільтрів, просочених розчином ваніліну у присутності середовища культури (ліва колонка) та за відсутності середовища культури (права колонка). Було показано, що за відсутності мікроорганізмів наявність середовища культури не є достатньою умовою для реакції.
На Фігурі З показане нанесення сенсорного матеріалу згідно з винаходом на етикетку, яка самостійно приклеюється, для виявлення присутності мікроорганізмів у культурі Е. соїї, внаслідок чого спостерігалась зміна кольору датчика.
На Фігурі 4 показане нанесення сенсорного матеріалу на декілька паперових фільтрів у різних культурах Е. соїї і у порожній культурі, тобто без мікроорганізмів. У якості середовища культури використовували середовище Мюллера-Хінтона. Спостерігалось, що забарвлення мало місце в усіх культурах Е. соїї, тоді як забарвлення було відсутнє лише у порожній культурі.
З метою розширення дослідження оцінювали поведінку матеріалу згідно з винаходом відносно широкого спектру мікроорганізмів для визначення мінімальної концентрації, необхідної для належної роботи датчика.
Тести проводили з метою оцінки ефективності датчика щодо наступних мікроорганізмів:
ПЛІСНЯВА
- А5регодіи5 Памиз (Іспанська колекція типових культур, СЕСТ, 2687) - Репісіййшт годиеїогії (Культуральна колекція грибів, ІВТ, 21319) - Ешоїйшт герепз (ІВТ 1800)
- Репісіїййшт івіапдіснт (СЕСТ 2762) - Репісійшт аттипе (ІВТ 21314) - Репісійшт ехрапзит - Репісіїййшт паЇдіомепвів
ДРІЖДЖІ
- Сапаїда аірісап5 (Американська колекція типових культур, АТСС, 64550) - Рерагуотусез Ппапзепії (СЕСТ 10353) - /удозасспаготусез гоихії (СЕСТ 11928) - Воїгуїї5 сіпетєа
БАКТЕРІЇ
- Епіеєгтососсиз Таесаїї5 (АТОС 29212) - РПеїепа топосуїодепез (АТС 7644) - Васйи5 сегєивз (СЕСТ 495) - ЗХарпуіососсив айгеивз (АТО 29213) - ЗаітопеїІа споіегтаєзиів (СЕСТ 4000) - Мегзіпіа епіегосоїйіса (СЕСТ 4315) - ЕвсНетісніа соїї (АТОС 29252) - Рзенидотопах аєгидіпоза (АТОСС 27853)
Позитивні реакції спостерігались як серед бактерій, так і серед плісняви та дріжджів. Серед досліджуваних мікроорганізмів, які дали позитивну реакцію, у нижченаведеній таблиці (Таблиця 1) вказані ті мікроорганізми, в яких може бути чітко виражене значення концентрації залежно від концентрації інокульованих мікроорганізмів та часу, необхідного для зміни кольору в датчику.
Таблиця 1
Зміна кольору залежно від концентрації
Бактерія Число днів інкубації | МСС (КУО на мг/мл) | МСО (КУО на мг/мл)
Васіегт МСС (сти рег тад/ті) МОО (сти рег тад/ті)
Р. аегидіпова 1 10 107 2 10 107
З 10 10
Е. сої 1 10 107 2 10 107
З 10 10
Е. ївесаїїв 1 10 109 2 10 107
З 10 107 4 10 10
В. сегеив 1 10 106 2 10 107
З 10 107 4 10 102 5. ашецв 1 10 »107 2 10 105
З 10 107 4 10 107
У. епісгосоїШса 1 10 10! 2 10 5107
З 10 107 4 10 109
МСС: Мінімальна концентрація інокуляту:
Мор: Мінімальна виявлювана концентрація
Дослідження проводили на основі вивчення впливу різного середовища культури на зміну кольору адсорбуючої підкладинки, що містить датчик. Внаслідок потреби в значних ресурсах нами були вибрані два мікроорганізми як представники кожної групи і три генеричних середовища культури, які забезпечують ріст всіх мікроорганізмів, але із різним вмістом протеїнового джерела в якості диференціальної ознаки. Вибрані середовища включали середовище Мюллера-Хінтона (М. Н), солодово-пептонний агар (М.Е.А.) і Т.5.А. (трипсом-соєвий агар). Час дослідження був продовжений до року. У нижченаведених таблицях (2 і 3) узагальнений перелік вибраних мікроорганізмів та середовищ культури. Відмінності у складі середовища культури становлять різні концентрації поживних речовин, що імітує ситуацію з харчовими продуктами, у випадку яких поживність середовища для мікроорганізмів завжди буде різною.
Таблиця 2
Мікроорганізми
ГРУПА МІКРООРГАНІЗМИ СЕРЕДОВИЩЕ КУЛЬТУРИ
ГРАМ-ПОЗИТИВНІ В. сегеиз і Е. Таесаїї5 М.Н, М.Е.А. і Т.5.А.
ГРАМ-НЕГАТИВНІ Р. аєгидіпоза і 5. споІегавзиів М.Н, М.Е.А. і Т.5.А.
ДРІЖДЖІ М.Н, М.Е.А. і Т.5.А.
ПЛІСНЯВА А. Памиз і Р. годиєїопі М.Н, М.Е.А. і Т.5.А.
Таблиця З
Склад різних середовищ культури, що використовувались у дослідженні орні яко | енЦжко декстрозою
Соолфееннниях 0 розвнанннювх рвсююннох ТЕМНІ екстракт 13 г
С Деовеятюкнннатроннтнтоть ренинни о іднртовт
ШИ ні СЕ оойанй ето
Соєвий пептон 5 г. пептон 10 г. пептон 5 г. 11111111 ФАгтарі5г //// |АгарїгЗ ////// |Агарі5г
КнцевийрНн| -( 72 2 | 7302 | | 55
На діаграмах, наведених на Фігурі 5, показані дні, потрібні для того, щоб фільтр набув кінцевого по суті чорного кольору (пурпуровий або дуже насичений фіолетовий) для різних мікроорганізмів у різних досліджуваних середовищах культури. Поглиблення інтенсивності забарвлення спостерігається залежно від концентрації мікроорганізмів.
На основі цього дослідження було зроблено висновок про те, що середовище культури, в якому відбувається ріст мікроорганізмів, сильно впливає на зміну кольору. Така зміна була більш швидкою у середовищі Мюллера-Хінтона, яке має більш високий вміст азотовмісних сполук. Наступні позиції посідають агарові середовища Т.5.А. та М.Е.А., в яких така зміна відбувалась значно повільніше.
Основна відмінність між цими середовищами полягає у вмісті азотовмісних сполук. У випадку середовища Мюллера-Хінтона яловичина та казеїн є постачальниками азотовмісних сполук, вітамінів, вуглецю, сірки та амінокислот. У випадку Т.5.А. ферментативне перетравлювання сої забезпечує азот, вітаміни і мінерали, тоді як М.Е.А. характеризується високим вмістом полісахаридів і в якості єдиного джерела азоту містить пептон у менших кількостях, ніж в інших середовищах. Це позначається на інтенсивності реакції з ваніліном, а отже і на зміні кольору, так як у випадках, коли мікроорганізми ростуть швидко, бо мають більше поживних речовин, реакція відбувається раніше, викликаючи більш ранню і більш інтенсивну зміну кольору в датчику, ніж в інших випадках.
Нами був досліджений механізм реакції, яка мала місце у цьому випадку, і доведено, що мікроорганізми, які виробляють індол в ході їх метаболізму, забезпечували позитивну реакцію, а отже можна було зробити висновок, що сполука забарвлювалась внаслідок хімічної реакції індолу з ваніліном. Проте, мікроорганізми, які не виробляють індол, такі як ЗаіІтопеїїа і Роендотопав 5рр, також забезпечували позитивну реакцію з ваніліном.
З метою доведення ефективності ваніліну у виявленні мікроорганізмів та виключення припущення, що зміна кольору може бути наслідком зміни рівня рН або внаслідок присутності СО», що є продуктом метаболізму мікроорганізмів, проводили додаткові дослідження. У цих дослідженнях нами було вибране середовище Мюллера-Хінтона, оскільки саме воно викликало більш швидку реакцію зміни кольору для всіх випадків.
Вплив СО»:
Мікроорганізми в процесі росту та дихання виділяють СО». Враховуючи кількість та летку природу цієї сполуки, нами вивчався її вплив на колір, якого набували етикетки, просочені ваніліном.
Це досягалось завдяки підготовці планшетів із середовищем культури та етикеток, просочених розчином ваніліну, до аналізу, але за відсутності мікроорганізмів. Інкубацію здійснювали в анаеробних посудинах в анаеробних та мікроаерофільних умовах, використовуючи саше, що генерують таку атмосферу. Планшети засівали поза посудинами, внаслідок чого до них міг проникнути СО».
Тест повторювали тричі, і він показав, що через 50 днів при температурі 37 "С на планшетах з середовищем Мюллера-хХінтона та на фільтрі, що містить ванілін, зміни кольору не спостерігалось.
Внаслідок цього було зроблено висновок, що зміна кольору не викликається присутністю СО».
Вплив рн:
Рівень рН середовища змінювали на поверхні. До трьох планшетів додавали оцтову кислоту, а до інших трьох - Маон, і спостерігали за впливом, який можуть мати ці кислотні або основні сполуки на датчик за відсутності мікроорганізмів. Спостерігалось, що через три місяці зміни кольору не відбулось.
При цьому прямий контакт між фільтрами та окиснюючими або лужними агентами був відсутній.
У наступному аналізі кислоту та основу безпосередньо вносили на фільтр, на який попередньо вносили ванілін. В іншому підготовка планшетів була однаковою для всіх випадків без висівання мікроорганізмів. Змін у кольорі також не спостерігалось.
На доповнення до цих аналізів кислоту та основу безпосередньо додавали до етанол-ванільної суміші, а фільтр просочували такою сумішшю і розміщували на планшетах подібно до попередніх тестів.
Через місяць було виявлено, що у жодному з фільтрів не відбулась зміна кольору. Відповідно, ми дійшли висновку, що зміна кольору датчика не є результатом зміни рівня рН. Через три місяці все ще не спостерігалось змін у кольорі.
Проте, коли рН середовища культури змінилось природним шляхом через 5 днів, у зразках, які знаходились у паровій фазі із рН середовищем на рівні 12 і 10, мала місце зміна кольору (Фігура 6).
Ріст мікроорганізмів також викликав зміни у кінцевому рівні рН середовища, при цьому базовий рн становив приблизно 10.
Аналіз сполук, які відповідають за зміну кольору
Зміни у ваніліні та нові сполуки, які утворилися в результаті реакції, аналізували з допомогою хроматографії.
З метою аналізу змін у ваніліні проводили мікроекстрагування у твердій фазі (ЗРМЕ) та газову хроматографію мас-спектрометрію.
Як видно з Фігури 7, в усіх випадках спостерігалось зниження концентрації ваніліну. Таке зниження було більш сильно виражене відносно 5. аигеи5 і 5. споЇегазціб5, які також є мікроорганізмами, які викликають більш швидку та більш сильно виражену зміну кольору. З допомогою цієї методики не було виявлено нових сполук, які відповідають за зміну кольору, що, ймовірно, є наслідком того, що такі сполуки не є леткими. Проте, концентрація ваніліну знижувалась, і це вказувало на те, що реакція ваніліну із сполукою, яку виділять мікроорганізми в ході росту, відбулась, внаслідок чого утворилась сполука, що викликає зміну кольору. ни ие й пон нн ! о и !
Ши я З
Бе о вн 5 АЕН
ШЕ Ох ВН о
Ше кВ НН вх пів ле ЕН
ШЕ: п НА ПЕВ ТМ КО
НК З НК НН с УБІК
ОК и я пе В ї сь шо НН НИ
Б ен оч шо М Но я В ВВ ОВО
ЕЕ В ог ж ОВ Є
МИ і Кк Ще п ово н НН ше ЩЕ
Ух Ко ОВО КАНАВ САККААНИНИ К: Я звана м ;
З их ОТ шк КОКО хоЕВ Й
В. | ОА Бо :
ОКО НН охо, ВШ
ВК Ше Ті М С
КІ: : Б п ЕМ с а ль.
Е в а и аОДЯ шо ВК ! Я 5 - ВВА ше Ов
Фіг. 2
Коен я нов НОВИМ ол В ти о спе Я
Он Ми і я ий ст дух Пп ПЕ
ЗБ нн ПВ В п п АН Р
Пе шй Нр н КИ Золя т ча кА НН Пе п І мит нн о и У МАК
КН Я - п и ко . пом ООН
ГЕС пу тк о Ну АН
ММиЇ І утрені НК. шийки Ко МАК
Ко ВНИСЕК ее Не НЯ она НН НН нн НН ОН ООП
В шт «КІСТ, шин она
Ме нн ви
ІЕС нь САМ у НВО
НН сосни ВН ОН МОМ мий
СОН В не п в В 55
Ві, НАНУ НА нн ХЕ УК
ШСЗ Кк МОМ А, ЗВ ОІВ ИН
ОНИ СЛУ ЗЕ и ВХ КАК
ВЕСНИ Ж сю А ТУ КК КУН БИ поз ом нн не НН ЗМЕН іа Ко З
ВИ КН : МО СК ЕХ ОО паї
Ма нн ПЕОМ ан ТОК нн НИ НН КН ДЕ
КІМ хи ОХ ЗВ, оо НН Є
КЕ м й КВ
КВ ЕЙ под Де ННИ ПИКОкя ККУ а СХ. нн о АН НН КО КОН
БАШИБУИХ». Пд ню ме ПОМ У Я се
ВЕН МОЗ КИ о СИКІ КЕ МК ТО ОТ КВ,
ЖІ Мр пн ин и Ме МИ М
ВИТІК г им ОК или ши НН
Ге ПЛУТОН МК
МКК шт КП І КІ ПА КД НЕ МК
КЕ ВЕЖ СН МІЛА ДУТИ ЗМК В ВК дини вет, МИ ПАННО ТИ ПК МІНА НА
Ки й мі М ТИ ПАМ лювИ м І ТЕТ
БЖ о и о МОНО їе о АК и ІВ НИК МОМ
ОКО пі у А ВИ а я ї КВ сен и нн Ні
ОБ Я МУ ТЕ Мі т НЕ ПУЕ МІМЛЛИ В МА ех
В КО А а З НК НН ОМ А Я
УК В ЕН НК І ТМ я ЗЕ КМ а в НН о Коя піл нти НО в п х
ОК и ПО и хх
ОО в АК ОВ КОД КН "
А А ЯНА т й преса. В г зх. рого ск; Ме що їх іх ще ек аа й
ЩЕ. плен: ВИКОН ДАХ. ой Е іх і ку а МАН. ЩО оейчих зн т
Кк ен Же еся Е ій па КН шо : ре ле: М ин Од й еще Же ча бкен й "В Е м я а еВ о й я ВК З пи СНИ дак, . "з АС Ж, ан З у БМ сова . кан. ШИ с: піки 7
ВН ше ШВИ ри М - із Шк я МА я ко домі З Р
ВІ До оо Е ЦЕ и спав ТИ
Не Вк вхо 14-х в : й й БАК НЕ ША с р; і -Бй ке ЧК У Як те пику ЕЕ
Не кА ЧЕ» ни чо Я Е
МЕ о - Е Ш- ее НАУ не ШИ НК Й ся де Ди и. еНЩЕ: з Гой в схов в на Ше
ІЗ с -Е шли хну и я ее ще й а ди БИ С
НЕ. чн ві ЩІ ше ;З ж Ей з
КЕ і Я ЕЕ Іа ер Е
Не. ї і - Є а т й 4, -- У о й ще : Ко п. ; ЕК: 1-Й Б.Я й й у т с т -, т їх о й ї
НЕ: та нн о
ШЕ асом Як З
У ти дя ше хг, пт а о п ше 7 СУБ вх " с - шо п
Н : : е Ко «, " « шу 7 К: и не Н лк Ки кет шиАННА "
І У
! -к 3
МоШесНітоп і
ЗЗ до ші ; -- Б Спідетнія р і ї ї ; . Н ре в ди ут ее Рава х є й і й З ян Е Баесайе 5 х 4 Й (реессесов фени таж В, Овгемв і
ТЕ » ок Е -ж-сАрістерин й тен А, Ви і і ФОН нн пня і
Я яв одовіот З
КІ К 2 у - - - ! ою то ум. ірік ! і Н п й З : і
Т5А ! І і 12 ря і : фін - В фдров Хриннно й Кавове совно о авікн і
НК 19 Е й т, ) ння В СіОбегевців ! М в ! А-ж Я 77 -- Р дегордіпова їж ; К ж Є - її -- в т ра ; В у . жа Е-4 / пестеетттеттттнттття 0 -- В ОВОВОВ т і ТЕ і р 2 і / й і: / заалиллалянкя Он С ВНС па, -е-КНеке : 0 - ЕХ се ко» - З
Н " і : - вай в Ти В Водченті ! т т в й місі1рік новм
Н !
Ессен нн навів він інн нина і М.ЕА ; ЯР ротою ! ; 10 шу вишк: НИ й
Н л . -- 8 Спюіегавів : г і б 8. пана "Й -- ВР Аепкіпова і Е жов т Ж 0 сей Бевсдіїв І у В, ! Х 4 птн Мннн-к- В Овгеив ! і г: С Н оф / / ї -ж-САвка
ОБ о сни Я
Ж // и А Вами : з 0 Орендна нн нн нн ее і - ве
Е . о--ово ек ки мк. 1 рік ! 00000000 тт ' нерест 00000 вБиОКдоюняв ве і з нь: пис ее: Ши
Ї КК СУ о КЕ
Ї КК КВ. я о ! НН с КВ і і ча ас А НН ! ОНИ п Б ск оо ! Нео ! рее1о і ВН 12 і пра и А их фо Ку са
Щі ; ; т і 1 ; шк - Щ і | Е ; і І і н І Й х і : | Й З шини нни нини нини ве 1 | Ї ї І І - Ї Е : : 1 а і ще | о: і не ШО "ШИ М 4 Е У і і і що іі щ - ! ши не ши ши ше Шо і ще ' | ши ще | | ши шишни тів в Ре ше ши ши ши
Я. ня: ще ЕЕ ШО М: ЩЕ о: ві - | ІН | їі | е і й Її кі рі іс - | | щи в | щі | пре ше ! і ї «у ІЗ ! ; . І І І у нншшишнІ шини шшии мини мни синички нин чншне щ пиши іа і і | ! 1 ще НЕ ! ФІ ГИНЕ НИ Е ПЕ Ї | Ї 1 нишишшшня | пиши шен веуавевв | Б ше Є кашею йо ОФфОф ФО в оф
ВЛ ВЕН іеног| нилнед й ! | (еноє) нипнед .
ШИП ЕЕ ІТ, р рр ру нини шишишн нини пиши шини шшшше ш ! нини : ще | ' ши : 53. Н і Н г нини шени нини шшки г шини шини шишишшшшие ре. ! фор. і ши шини - : -е | Н кі -ої т Н : Ї | Й р
СЕ ві 11.2 ше Енн шшшшшши шин ж | Та
І рт г Я рі і | щі ! : з ши! ! і ше щі ша рр ншмшшшк Її ники нишишшши панни и о ше Мини ше не М с єна Е 00 ЕВ . шов Ж ож о їі ЗУ й Я ОБО Ой і і Б КБ БЕ й нен : р и жи их В УА : Гео: ШИ ШК о М о о ВИ : (еногє) нрлнея ! г : іеногі нішінеЯ !
UAA201114460A 2009-05-07 2010-04-21 Упаковка для виявлення мікроорганізмів UA106751C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ES200930141A ES2354677B1 (es) 2009-05-07 2009-05-07 Envase inteligente para la detección de microorganismos.
PCT/ES2010/000176 WO2010128178A1 (es) 2009-05-07 2010-04-21 Envase inteligente para la detección de microorganismos

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA106751C2 true UA106751C2 (uk) 2014-10-10

Family

ID=43050012

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201114460A UA106751C2 (uk) 2009-05-07 2010-04-21 Упаковка для виявлення мікроорганізмів

Country Status (24)

Country Link
US (1) US8741596B2 (uk)
EP (1) EP2428580B1 (uk)
JP (1) JP5804279B2 (uk)
KR (1) KR101721712B1 (uk)
CN (1) CN102439166B (uk)
AU (1) AU2010244344B2 (uk)
BR (1) BRPI1011297B1 (uk)
CA (1) CA2765632C (uk)
CL (1) CL2011002788A1 (uk)
CO (1) CO6470867A2 (uk)
DK (1) DK2428580T3 (uk)
EA (1) EA024907B1 (uk)
ES (2) ES2354677B1 (uk)
IL (1) IL216168A (uk)
MX (1) MX2011011711A (uk)
MY (1) MY184059A (uk)
NZ (1) NZ596884A (uk)
PE (1) PE20120641A1 (uk)
PL (1) PL2428580T3 (uk)
PT (1) PT2428580E (uk)
SG (2) SG10201402029WA (uk)
UA (1) UA106751C2 (uk)
WO (1) WO2010128178A1 (uk)
ZA (1) ZA201108628B (uk)

Families Citing this family (27)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
KR101769456B1 (ko) 2011-05-26 2017-08-30 주식회사 엘지생활건강 유통기한의 경과에 대한 표시 기능을 가진 화장료 조성물
US20130269537A1 (en) 2012-04-16 2013-10-17 Eugenio Minvielle Conditioning system for nutritional substances
US20130269538A1 (en) 2012-04-16 2013-10-17 Eugenio Minvielle Transformation system for nutritional substances
US10219531B2 (en) 2012-04-16 2019-03-05 Iceberg Luxembourg S.A.R.L. Preservation system for nutritional substances
US9541536B2 (en) 2012-04-16 2017-01-10 Eugenio Minvielle Preservation system for nutritional substances
US9016193B2 (en) 2012-04-16 2015-04-28 Eugenio Minvielle Logistic transport system for nutritional substances
US8733631B2 (en) 2012-04-16 2014-05-27 Eugenio Minvielle Local storage and conditioning systems for nutritional substances
US9414623B2 (en) 2012-04-16 2016-08-16 Eugenio Minvielle Transformation and dynamic identification system for nutritional substances
US9429920B2 (en) 2012-04-16 2016-08-30 Eugenio Minvielle Instructions for conditioning nutritional substances
US20140069838A1 (en) 2012-04-16 2014-03-13 Eugenio Minvielle Nutritional Substance Label System For Adaptive Conditioning
US9460633B2 (en) 2012-04-16 2016-10-04 Eugenio Minvielle Conditioner with sensors for nutritional substances
US9702858B1 (en) 2012-04-16 2017-07-11 Iceberg Luxembourg S.A.R.L. Dynamic recipe control
US9564064B2 (en) 2012-04-16 2017-02-07 Eugenio Minvielle Conditioner with weight sensors for nutritional substances
US9080997B2 (en) 2012-04-16 2015-07-14 Eugenio Minvielle Local storage and conditioning systems for nutritional substances
US9171061B2 (en) 2012-04-16 2015-10-27 Eugenio Minvielle Local storage and conditioning systems for nutritional substances
US9069340B2 (en) 2012-04-16 2015-06-30 Eugenio Minvielle Multi-conditioner control for conditioning nutritional substances
US9528972B2 (en) 2012-04-16 2016-12-27 Eugenio Minvielle Dynamic recipe control
US9436170B2 (en) 2012-04-16 2016-09-06 Eugenio Minvielle Appliances with weight sensors for nutritional substances
US9072317B2 (en) * 2012-04-16 2015-07-07 Eugenio Minvielle Transformation system for nutritional substances
US10790062B2 (en) 2013-10-08 2020-09-29 Eugenio Minvielle System for tracking and optimizing health indices
CN105462824B (zh) 2014-05-27 2021-02-02 Bd控股私人有限公司 在商业无菌检测中使用血培养基平台的改进
USD762081S1 (en) 2014-07-29 2016-07-26 Eugenio Minvielle Device for food preservation and preparation
WO2020013005A1 (ja) * 2018-07-13 2020-01-16 日本電気硝子株式会社 ガス検出材料
CN109939254A (zh) * 2019-03-29 2019-06-28 陈芸 一种手术器械包消毒状态标识装置
EP3962407A4 (en) * 2019-04-30 2023-04-19 Smylio Inc. HOLDER FOR ORAL DEVICE
TWI726526B (zh) * 2019-12-10 2021-05-01 台灣奈米碳素股份有限公司 一種基於食品風味以色彩組合提供食品廣告的裝置及方法
RU210196U1 (ru) * 2020-07-27 2022-03-31 Федеральное бюджетное учреждение науки "Санкт-Петербургский научно-исследовательский институт эпидемиологии и микробиологии им. Пастера Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека" (ФБУН НИИ эпидемиологии и микробиологии имени Пастера) Диск для приготовления жидких питательных сред, содержащих индикаторы pH или редокс-потенциала

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2857361A (en) * 1954-10-14 1958-10-21 Exxon Research Engineering Co Odor improvement of petroleum resins with vanillin
US4900681A (en) * 1988-06-02 1990-02-13 Taffe Patricia A Hydrazine detection
JP3177367B2 (ja) * 1993-11-08 2001-06-18 大和製罐株式会社 酸性保存食品中の好酸性芽胞形成細菌検出方法及び測定キット
JP3444959B2 (ja) * 1994-04-27 2003-09-08 キヤノン株式会社 微生物分解活性確認方法、それを用いた微生物スクリーニング方法および環境浄化方法
GB9818766D0 (en) 1998-08-28 1998-10-21 Johnson Matthey Plc Improvements in sensors
GB0025084D0 (en) 2000-10-13 2000-11-29 Cambridge Meditech Improvements in detection
WO2003093784A2 (en) 2002-01-17 2003-11-13 Toxin Alert, Inc. Liaison superficielle d'immunoglobuline sur polymere flexible, au moyen d'une matrice de vernis hydrosoluble
US7399608B2 (en) * 2003-12-16 2008-07-15 Kimberly-Clark Worldwide, Inc. Microbial detection and quantification
EP1727909B1 (en) * 2004-03-22 2008-12-10 Evonik Goldschmidt GmbH Method and test-kit for the detection and quantification of organisms
US20080057534A1 (en) * 2006-08-31 2008-03-06 Kimberly-Clark Worldwide, Inc. Microbe-sensitive indicators and use of the same

Also Published As

Publication number Publication date
ES2534838T3 (es) 2015-04-29
CO6470867A2 (es) 2012-06-29
CL2011002788A1 (es) 2012-06-15
CN102439166A (zh) 2012-05-02
WO2010128178A1 (es) 2010-11-11
NZ596884A (en) 2014-03-28
US20120135455A1 (en) 2012-05-31
BRPI1011297B1 (pt) 2019-07-16
SG175942A1 (en) 2011-12-29
PE20120641A1 (es) 2012-06-20
SG10201402029WA (en) 2014-07-30
ES2354677B1 (es) 2012-02-23
US8741596B2 (en) 2014-06-03
EP2428580A4 (en) 2012-10-10
ZA201108628B (en) 2012-06-27
EP2428580B1 (en) 2015-01-21
PL2428580T3 (pl) 2015-08-31
AU2010244344A1 (en) 2012-01-12
JP5804279B2 (ja) 2015-11-04
KR20120024724A (ko) 2012-03-14
MX2011011711A (es) 2011-12-08
ES2354677A1 (es) 2011-03-17
EP2428580A1 (en) 2012-03-14
DK2428580T3 (en) 2015-04-20
EA024907B1 (ru) 2016-11-30
JP2012525832A (ja) 2012-10-25
KR101721712B1 (ko) 2017-03-30
AU2010244344B2 (en) 2014-03-20
IL216168A (en) 2015-08-31
IL216168A0 (en) 2012-01-31
CN102439166B (zh) 2015-01-07
BRPI1011297A2 (pt) 2017-10-03
CA2765632C (en) 2017-08-22
EA201101582A1 (ru) 2012-04-30
CA2765632A1 (en) 2010-11-11
PT2428580E (pt) 2015-04-27
MY184059A (en) 2021-03-17

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA106751C2 (uk) Упаковка для виявлення мікроорганізмів
US6428748B1 (en) Apparatus and method of monitoring an analyte
CA1132444A (en) Negative control media for microbiologic biochemical tests
US20160327538A1 (en) Food Freshness Indicator Ink And Method For The Manufacture Of A Food Freshness Indicator Ink
EP3204054A1 (en) Biological sterilization indicator with sterilant resistance modulator
de Vargas-Sansalvador et al. Water based-ionic liquid carbon dioxide sensor for applications in the food industry
JPH04215929A (ja) 包装された有機物質の品質を検査するための方法および装置
Pavelková Intelligent packaging as device for monitoring of risk factors in food
CN104007104A (zh) 快速检测有机磷农药残留的试剂盒及其使用方法
Sorokina et al. Assessment of iron toxicity using a luminescent bacterial test with an Escherichia coli recombinant strain
CN103604902B (zh) 谷物和食品中快速检测黄曲霉毒素含量的方法
EP0171158A1 (en) Processes and materials for carrying out microchemical and microbiological tests
US20070172910A1 (en) Food freshness indicator and food storage systems same
Talukder et al. Exploring purple leaf sand cherry (Prunus cistena) extracts based indicator to monitor meat quality during storage at 10±1 C
Keupp et al. Online monitoring of volatile freshness indicators from modified atmosphere packaged chicken meat using PTR-MS
Ibrišimović et al. Biomimetic PLGA sensor: proof of principle and application
Supreetha et al. Potential of Intelligent Packaging for Fermented Dairy Products
CN105087751A (zh) 奥普托欣敏感试验培养基及其制备方法和应用
CN105349611A (zh) 食品和餐饮具中单增李斯特菌快速检测冷水凝胶试纸片及其制备方法与应用
JP2004187588A (ja) 大腸菌群の検出方法および検出キット
Yi et al. Trend of Food Industry: Development Plan of Eastern Europe Traditional Food Industry-Technology Roadmap for Development of Regional Food Industry in Korea
Inspection The Application of Noninvasive Headspace Analysis to Media
Bottini Validation and stability studies on the MBS method for microbiological control of food samples
JP2004290089A (ja) 食品の微生物検査法