SK281962B6 - Nákova odstredivého nárazového drviča a prstenec týchto nákov - Google Patents

Nákova odstredivého nárazového drviča a prstenec týchto nákov Download PDF

Info

Publication number
SK281962B6
SK281962B6 SK257-97A SK25797A SK281962B6 SK 281962 B6 SK281962 B6 SK 281962B6 SK 25797 A SK25797 A SK 25797A SK 281962 B6 SK281962 B6 SK 281962B6
Authority
SK
Slovakia
Prior art keywords
anvil
anvils
ring
flanks
annular ring
Prior art date
Application number
SK257-97A
Other languages
English (en)
Other versions
SK25797A3 (en
Inventor
Jean Vis
Original Assignee
Magotteaux International
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Magotteaux International filed Critical Magotteaux International
Publication of SK25797A3 publication Critical patent/SK25797A3/sk
Publication of SK281962B6 publication Critical patent/SK281962B6/sk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B02CRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING; PREPARATORY TREATMENT OF GRAIN FOR MILLING
    • B02CCRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING IN GENERAL; MILLING GRAIN
    • B02C13/00Disintegrating by mills having rotary beater elements ; Hammer mills
    • B02C13/14Disintegrating by mills having rotary beater elements ; Hammer mills with vertical rotor shaft, e.g. combined with sifting devices
    • B02C13/18Disintegrating by mills having rotary beater elements ; Hammer mills with vertical rotor shaft, e.g. combined with sifting devices with beaters rigidly connected to the rotor
    • B02C13/1807Disintegrating by mills having rotary beater elements ; Hammer mills with vertical rotor shaft, e.g. combined with sifting devices with beaters rigidly connected to the rotor the material to be crushed being thrown against an anvil or impact plate
    • B02C13/185Construction or shape of anvil or impact plate
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B02CRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING; PREPARATORY TREATMENT OF GRAIN FOR MILLING
    • B02CCRUSHING, PULVERISING, OR DISINTEGRATING IN GENERAL; MILLING GRAIN
    • B02C13/00Disintegrating by mills having rotary beater elements ; Hammer mills
    • B02C13/26Details
    • B02C13/28Shape or construction of beater elements

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Food Science & Technology (AREA)
  • Crushing And Pulverization Processes (AREA)
  • Disintegrating Or Milling (AREA)
  • Toys (AREA)
  • Crushing And Grinding (AREA)

Abstract

Nákova (10) odstredivého nárazového drviča má tvar hranolu s jednou zakrivenou bočnou plochou (16) a s dvoma bočnými plochami (26, 28), ktoré nadväzujú na zakrivenú bočnú plochu (16) a smerujú k osi krivosti tejto zakrivenej bočnej plochy (16). Boky (26, 28) sú navyše sklonené vzhľadom na strednú rovinu nákovy (10), prechádzajúcej osou krivosti zakrivenej bočnej plochy (16). Nákovy (10) sú usporiadané striedavo v jednom smere a potom ďalšie nákovy (10) nákovového prstenca sú usporiadané v opačnom smere a všetky nákovy (10) sú udržiavané vo svojej polohe klenákovým účinkom na vytvorenie stabilného prstenca nákov (10).ŕ

Description

Vynález sa týka nákovy odstredivého nárazového drviča , ktorý má všeobecne tvar hranolu obsahujúceho dve základne a bočné plochy, z ktorých jedna bočná plocha je valcovou plochou s daným polomerom krivosti a z ktorých dve ďalšie bočné plochy majú v susedstve valcové plochy bokov, pričom tieto boky smerujú k osi tejto valcovej plochy. Vynález sa tiež týka prstenca nákov odstredivého nárazového drviča s vnútornou spodnou radiálnou prírubou na zvislé podopretie sústavy nákov, ktoré majú tvar hranolu obsahujúceho dve základne a bočné plochy, z ktorých jedna je valcovou plochou s rovnakým polomerom krivosti, ako má nákovový prstenec, a z ktorých dve ďalšie bočné plochy obsahujú boky susediace s príslušnými valcovými plochami a smerujú k stredu nákovového prstenca, pričom nákovy sú zaklinované vnútri prstenca nákovy klenákovým účinkom.
Doterajší stav techniky
Drvič s prstencom nákov tohto typu je opísaný v US-PS 5 184 784. V tomto drviči sú nákovy voľne umiestnené vnútri nákovového prstenca a sú v ňom udržiavané podobne ako klenáky v oblúkovej klenbe bez pomoci špecifických upevňovacích prvkov. Na rozdiel od iných známych systémov, ktoré používajú upevňovacie prostriedky, ktoré trpia intenzívnymi nárazmi drveného materiálu a dochádza preto pri nich k rýchlemu opotrebeniu, majú nákovy držané v požadovanej polohe podobným rozložením síl ako pri klenákoch v klenbe lepšie rozloženie nárazov a napätí do prstenca nákov a tým celý systém môže mať podstatne dlhšiu životnosť. Okrem toho pri neprítomnosti akýchkoľvek vnútorných upevňovacích prostriedkov sa môžu nákovy opotrebovávať smerom k prstencovej stene.
Montážny systém týchto nákov má však nevýhodu spočívajúcu v tom, že nové nákovy sa ťažko osadzujú, pretože pri postupnom ukladaní jednej nákovy po druhej, je veľmi často ťažké usadiť poslednú nákovu do zvyšného priestoru. Ešte namáhavejšie sa uskutočňuje nahradzovanie opotrebovaných nákov, ktoré sú znečistené drveným materiálom.
Okrem toho nie je možné nahrádzať jednotlivé nákovy v drviči bez demontáže prstenca nákov, pretože pri neprítomnosti akýchkoľvek upevňovacích prvkov dôjde pri odobraní jednej nákovy k rozpadnutiu ďalších prvkov nákovového prstenca.
Úlohou vynálezu je vyriešiť nové telesné vytvorenie nákovy a prstenca nákov, ktorý je tvorený týmito nákovami, upevnenými klenbovým účinkom podobne ako klenáky v oblúkovej klenbe, ktorým by sa uľahčilo usadzovanie a nahradzovanie jednotlivých nákov.
Podstata vynálezu
Táto úloha je vyriešená nákovou typu opísaného v úvodnej časti a vytvorenou podľa vynálezu, ktorého podstata spočíva v tom, že dva boky nákovy sú sklonené vzhľadom na strednú rovinu nákovy, prechádzajúcej osou krivosti valcovej plochy, pričom sklon dvoch bokov je zhodný a má vzájomne opačné smery.
Sklon týchto bokov je rádovo najmä 3° až 15° a jedna zo základní nákovy, najmä základňa, ku ktorej sa rozbiehajú obidva boky, je vybavená dvoma úložnými vystupujúcimi čapmi.
Vynálezom je tiež vyriešená konštrukcia prstenca nákov obsahujúceho párny počet nákov, ktoré sú orientované zvisle a susedné nákovy smerujú vo vzájomne opačných smeroch.
Vnútorná príruba nákovového prstenca je vybavená otvormi, ktoré slúžia na uloženie čapov nákov, obrátených svojimi úložnými čapmi smerom dole.
Montáž nového prstenca nákov sa uskutočňuje najprv usadením jednej polovice nákov, ktoré majú úložné čapy nasmerované smerom dole, a ich zakotvením v otvoroch vytvorených na tento účel v spodnej vnútornej prírube nákovového prstenca, pričom v druhej fáze montáže sa do medzier vznikajúcich medzi týmito usadenými nákovami spúšťajú nákovy druhej skupiny, ktoré sú orientované svojimi čapmi hore alebo ktoré nie sú vybavené žiadnymi čapmi. Osadzovanie nákov tejto druhej skupiny je podstatne ľahšie vďaka sklonu postranných bokov, ktoré automaticky vedú nákovy do ich uloženia.
Prehľad obrázkov na výkresoch
Vynález bude bližšie objasnený pomocou príkladov uskutočnenia zobrazených na výkresoch, kde znázorňujú: obr. 1 pôdorysný pohľad na prstencovú skupinu nákov podľa prvého príkladného uskutočnenia vynálezu, obr. 2 axonometrický pohľad na prstenec nákovy, obr. 3 axonometrický pohľad na prvé príkladné uskutočnenie nákovy s čapmi smerujúcimi hore, obr. 4 axonometrický pohľad na nákovu s čapmi obrátenými dole, obr. 5 bočný pohľad na nákovu, obr. 6 axonometrický pohľad schematicky znázorňujúci montáž nákov, obr. 7 a 8 axonometrický pohľad na dva typy nákov podľa druhého príkladného uskutočnenia podľa vynálezu a obr. 9 axonometrický pohľad na montáž nákov podľa druhého príkladného uskutočnenia vynálezu.
Príklady uskutočnenia vynálezu
Obr. 1 zobrazuje prstenec nákov, ktorý má podobné konštrukčné vyhotovenie ako v US-PS 5 184 784, ale je vybavený v tomto príkladnom uskutočnení podľa vynálezu osemnástimi jednotlivými nákovami 10 podľa vynálezu. Tieto nákovy 10 pokrývajú vnútornú plochu kruhového nákovového prstenca 12, zobrazeného na obr. 2. Tento nákovový prstenec 12 obsahuje na svojej základni vnútornú radiálnu prírubu 14 určenú na podopretie uložených nákov 10.
Nákova 10 podľa prvého príkladného uskutočnenia vynálezu je zobrazená na obr. 3 až 5. Táto nákova 10, odliata zo zliatiny s dobrou nárazovou pevnosťou, má celkovo tvar hranolu, ktorý má v priereze trojuholníkový tvar a je vybavený zadnou valcovou plochou 16 prispôsobenou svojim zakrivením krivosti nákovového prstenca 12, pričom hranolovitý tvar je vymedzený dvoma bočnými plochami 18, 20 a dvoma základňami 22, 24.
Podľa základných znakov prvého uskutočnenia vynále zu majú dve bočné plochy 18, 20 v miestach, kde sa pretí najú zo zadnou valcovou plochou 16, dva boky 26, 28, kto ré majú podkos so sklonom ku zvislici, ktorý sa môže me niť medzi 3° a 15° a tak dodáva nákove 10 mierne zrezaný ihlanový tvar, ako je to zobrazené na obr. 5. Bočné plochy 18, 20 môžu byť zvislé alebo mierne sklonené podobne ako ich boky 26, 28. Roviny preložené bokmi 26, 28 sú okrem toho kolmé na zadnú valcovú plochu 16, aby sa tak zaistilo, že nákovy 10 budú udržiavané na svojom mieste podobným účinkom ako klenbový kameň v klenbe a teda podobne ako v známom riešení podľa uvedeného patentového spisu.
Najširšia základňa 24 nákovy 10, ktorou je tá, ku ktorej sa rozbiehajú obidva boky 26, 28 je vybavená dvoma vystupujúcimi čapmi 30, pričom vnútorná radiálna príruba 14 nákovového prstenca 12 je vybavená otvormi 32 tvoriacimi úložné miesta na tieto čapy 30.
Obr. 6 zobrazuje schematické ukladanie nákov 10 do nákovového prstenca 12 pri vytváraní prstenca nákov 10, znázorneného na obr. 1. Pri tejto montáži sa najprv osadí deväť nákov 10 v polohe, v ktorej ich čapy 30 smerujú dole na zachytenie týchto čapov 30 v zodpovedajúcich otvoroch 32 vo vnútornej radiálnej prírube 14 nákovového prstenca 12. Deväť zvyšných druhých nákov 10a sa potom spustí v polohách, v ktorých sú ich čapy 30 orientované hore, do voľných priestorov medzi predtým osadenými prvými nákovami 10. Výsledkom podkosov na postranných bokoch 26, 28, majú druhé nákovy 10a a ich úložné lôžka vytvorené medzi už namontovanými nákovami 10 vzájomne sa doplňujúce podkosy, takže sa mimoriadne ľahko dosiahne správne nasadenie druhých nákov 10a, ktoré sú pri tomto usporiadaní automaticky vedené na správne miesto. Sotva sa takto uložia všetky nákovy 10, 10a, sú udržiavané vo svojich polohách klenákovým účinkom, ktorý sa vyskytuje pri oblúkových klenbách z jednotlivých prvkov a ktorý sa dosiahne tým, že ich boky 26, 28 sa okrem podkosu zbiehajú v smere k osi nákovového prstenca 12.
Pri tomto riešení podľa vynálezu sa môžu rovnako ľahko nahradzovať jednotlivé nákovy 10, ako aj ich montovať do správneho vzájomného záberu. Druhé nákovy 10a, orientované svojimi čapmi 30 hore, sa môžu ľahko zdvíhať individuálne hore zo svojho uloženia, zatiaľ čo ostatné nákovy 10,10a zostávajú na mieste, pretože sú zaklinované v radiálnom smere klenákovým účinkom a nemôžu sa pohnúť bočným smerom kvôli nákovám 10, ktoré sú zaklinované čapmi 30 v otvoroch 32 v nákovovom prstenci 12. Tým sa môže nahradiť jednotlivá nákova 10 v drviči bez nutnosti rozoberať celý veniec nákov 10.
Nákovy 10 zakotvené svojimi čapmi 30 vo vnútornej radiálnej prírube 14 sa môžu tiež odoberať jednotlivo, ale kvôli podkosom bokov 26, 28 je treba najprv odobrať dve susedné nákovy 10a.
Na uľahčenie manipulácie s nákovami 10, 10a, najmä na uľahčenie ich usadzovania a vyberania pomocou vhodného manipulačného a dopravného nástroja sa môže každá nákova 10 vybaviť vhodným zdvíhacím prostriedkom, ktorý v príkladnom uskutočnení vynálezu tvorí diera 34 prechádzajúca zvisle každou nákovou 10.
Funkcia čapov v nákovách a uloženie nákov môže byť tiež obrátené, ak sú otvory 32 nákovového prstenca 12 nahradené čapmi a čapy 30 nákov 10 sa nahradia otvormi na uloženie čapov nákovového prstenca 12.
Obr. 7 a 8 znázorňujú dve nákovy, ktoré predstavujú dva rôzne typy nákov, ktoré sa môžu kombinovať v prstenci nákov, zobrazenom na obr. 9. Nákova 40 podľa obr. 7 je nákovou, ktorá zodpovedá nákove 10 z predchádzajúcich obrázkov. Tieto nákovy 40 majú tiež zadnú valcovú plochu 42 a dva boky 44, 46 smerujúce k stredu krivosti zadnej valcovej plochy 42, aby sa nákovy 40 zaklinovali vo svojich polohách klenbovým klenákovým účinkom, a sú sklonené v uhle 3° až 15° ku zvislici. Na rozdiel od nákov 10 z prvého príkladného uskutočnenia nie sú tieto nákovy vybavené čapmi.
Nákovy 50 z obr. 8 sú v podstate mininákovami, ktoré aj keď prichádzajú do kontaktu s drveným materiálom, pôsobia skôr ako vložkové kusy slúžiace na správne zaklinovanie nákov 40. Tieto druhé nákovy 50 majú tiež zadnú valcovú plochu 52 a postranné boky 54, 56 smerujúce do stredu krivosti zadnej valcovej plochy 52 a vytvorenej s podkosom vzhľadom na zvislicu, ktorý je rovnaký ako pri prvej nákove 40, ale má opačný smer. Každá druhá nákova 50 je vybavená na základni, ku ktorej sa obidva boky 54, 56 rozbiehajú a ktorá je na obr. 8 zobrazená ako spodná základňa, jedným čapom 58.
Nákovy 40, 50 sa ukladajú rovnakým spôsobom ako v prvom príkladnom uskutočnení pri zachovaní pravidla, že každá prvá nákova 40 musí byť z oboch strán obklopená dvoma druhými nákovami 50 a naopak. Najskôr sa osadzujú druhé nákovy 50 a pri montáži sa dbá na to, aby ich čapy 58 boli zakotvené v zodpovedajúcich úložných otvoroch nákovového prstenca 60. Potom je už treba pri montáži len nechať skíznuť prvé nákovy 40 medzi už uložené druhé nákovy 50, pričom sklon ich bokov 44, 46 a sklon bokov 54, 56 druhých nákov 50 je taký, že zaisťuje automaticky vedenie prvých nákov 40 do správnej polohy.
Príkladné uskutočnenie podľa obr. 9 je v podstate určené na nahradenie príkladného uskutočnenia z predchádzajúcich príkladov a zníženie počtu nákov, ak to vyžadujú vlastnosti drveného materiálu.
PATENTOVÉ NÁROKY

Claims (11)

1. Nákova odstredivého nárazového drviča , ktorý má najmä tvar hranolu obsahujúceho dve základne a bočné plochy, z ktorých jedna bočná plocha je valcovou plochou s daným polomerom zakrivenia a dve ďalšie bočné plochy majú boky v susedstve valcovej plochy a tieto boky smerujú k stredu krivosti valcových plôch, vyznačujúca sa tým,že dva boky (26, 28, 44, 46, 54, 56) sú sklonené vzhľadom na strednú rovinu nákovy (10, 40, 50), prechádzajúcej osou krivosti valcovej plochy (16, 42, 52), pričom sklon dvoch bokov (26, 28, 44, 46, 54, 56) je zhodný a má vzájomné opačné smery.
2. Nákova podľa nároku 1, vyznačujúca sa tým, sklon bokov (26,28, 44, 46, 54, 56) je rádovo 3° až 15°.
3. Nákova podľa nárokov 1 a 2, vyznačujúca sa tým, že jedna zo základni (22) obsahuje dva vystupujúce čapy (30).
4. Nákova podľa nárokov 1 a 2, vyznačujúca sa tým, že jedna zo základní je vybavená vystupujúcim čapom (58).
5. Nákova podľa nárokov 3a 4, vyznačujúca sa tým, že čapy (30, 58) sú umiestnené na základni, ku ktorej sa rozbiehajú boky (26, 28, 54, 56).
6. Prstenec nákovy odstredivého nárazového drviča , tvorený valcovým nákovovým prstencom s vnútorným priestorom a spodnou radiálnou prírubou na zvislé podopretie sústavy nákov, ktoré majú tvar hranolu obsahujúceho dve základne a bočné plochy, z ktorých jedna je valcovou plochou s rovnakým polomerom krivosti, ako má nákovový prstenec, a z ktorých dve ďalšie bočné plochy obsahujú boky susediace s príslušnými valcovými plochami a smerujú k stredu nákovového prstenca, pričom nákovy sú zaklinované vnútri nákovového prstenca klenákovým účinkom, vyznačujúci sa tým, že boky (26, 28, 44, 46, 54, 56), ktoré nadväzujú na bočné plochy (18, 20) sú sklonené vzhľadom na strednú rovinu nákovy (10, 40, 50), prechádzajúcej osou krivosti nákovového prstenca (12,60), pričom sklony oboch bokov (26, 28, 44, 46, 54, 56) sú zhodné a majú vzájomne opačné smery.
7. Prstenec nákov podľa nároku 6, vyznačujúci sa t ý m , že všetky nákovy (10) sú zhodné a sú orientované zvislo a striedavo jedným a druhým smerom.
8. Prstenec nákov podľa nároku 6, vyznačujúci sa tým, že obsahuje dve skupiny nákov (40, 50) rôznej veľkosti a každá nákova (40, 50) jednej skupiny je uložená medzi dvoma nákovami (40, 50) druhej skupiny a naopak.
9. Prstenec nákov podľa nároku 6, vyznačujúci sa tým, že sklony bokov (26, 28, 44, 46, 54, 56) sú rádovo od 3° do 15°.
10. Prstenec nákov podľa nároku 7, vyznačujúci sa tým, že nákovy (10) sú na jednej svojej základni (22) vybavené dvoma čapmi (30) a vnútorná príruba (14) nákovového prstenca (12) má zodpovedajúce otvory (32) na uloženie čapov (30).
11. Prstenec nákov podľa nároku 8, vyznačujúci sa tým, že nákovy (50) jednej skupiny sú vybavené čapom (58) na jednej zo svojich základní a vnútorná príruba nákovového prstenca (60) má zodpovedajúce otvory na uloženie týchto čapov (58).
SK257-97A 1996-02-27 1997-02-25 Nákova odstredivého nárazového drviča a prstenec týchto nákov SK281962B6 (sk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
BE9600168A BE1010037A3 (fr) 1996-02-27 1996-02-27 Enclume pour concasseur a impact centrifuge et cercle d'enclumes equipe de telles enclumes.

Publications (2)

Publication Number Publication Date
SK25797A3 SK25797A3 (en) 1997-10-08
SK281962B6 true SK281962B6 (sk) 2001-09-11

Family

ID=3889569

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
SK257-97A SK281962B6 (sk) 1996-02-27 1997-02-25 Nákova odstredivého nárazového drviča a prstenec týchto nákov

Country Status (16)

Country Link
US (1) US5806774A (sk)
EP (1) EP0792690B1 (sk)
JP (1) JPH09225328A (sk)
KR (1) KR970061364A (sk)
AT (1) ATE201614T1 (sk)
AU (1) AU703900B2 (sk)
BE (1) BE1010037A3 (sk)
BR (1) BR9700317A (sk)
CA (1) CA2198170A1 (sk)
CZ (1) CZ287004B6 (sk)
DE (1) DE69704970T2 (sk)
ES (1) ES2157046T3 (sk)
MX (1) MX9701422A (sk)
PL (1) PL187495B1 (sk)
PT (1) PT792690E (sk)
SK (1) SK281962B6 (sk)

Families Citing this family (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE69822382T2 (de) 1997-08-21 2004-07-29 Nissan Motor Co., Ltd., Yokohama Abgasreinigungssystem für eine Brennkraftmaschine
WO1999014314A1 (en) 1997-09-12 1999-03-25 Commonwealth Scientific And Industrial Research Organisation Regulation of gene expression in plants
US6227472B1 (en) * 1999-11-20 2001-05-08 Robert Ryan Stonecrusher with externally adjustable anvil ring
AUPR858301A0 (en) * 2001-10-30 2001-11-29 Crushing & Mining Equipment Pty Ltd An impactor anvil
US7090159B2 (en) 2004-03-23 2006-08-15 Kennametal Inc. Invertible center feed disk for a vertical shaft impact crusher
WO2013127507A1 (en) 2012-02-29 2013-09-06 DICHTER, Ingrid Impact member for vertical shaft impact crusher
US10668478B2 (en) 2013-09-11 2020-06-02 Distron Manufacturing Co. Multi directional rifling and multi flow variable speed rifling for liner segments for crushers, reclaimers, separators and cleaners for products
US9757731B2 (en) * 2013-09-11 2017-09-12 Didion Manufacturing Company Interlocking liner segments for a tumbling unit
KR101476958B1 (ko) 2014-06-11 2014-12-24 하용간 수직축 충격 파쇄기 및 그 회전자
WO2018005836A1 (en) 2016-06-29 2018-01-04 Superior Industries, Inc. Vertical shaft impact crusher

Family Cites Families (9)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3088685A (en) * 1961-06-26 1963-05-07 Thomas E Bridgewater Breaker plate structure for impact crusher and retaining means therefor
US3093329A (en) * 1961-06-28 1963-06-11 Thomas E Bridgewater Breaker plate structure
US3474974A (en) * 1967-02-27 1969-10-28 Bruce V Wood Impact type crusher
US4090673A (en) * 1977-02-18 1978-05-23 Canica Crushers Ltd. Centrifugal impact rock crushers
AU565386B2 (en) * 1982-11-29 1987-09-17 Kubota Ltd. Impact crusher with adjustable crushing gap
US4768724A (en) * 1986-03-25 1988-09-06 Guy Ehmann Breaker plate for rock crusher
US4756484A (en) * 1986-09-22 1988-07-12 Nordberg, Inc. Vertical shaft impact crusher with interchangeable crusher ring segments
US5029761A (en) * 1989-11-30 1991-07-09 Nordberg Inc. Liner wear insert for vertical shaft impactor rotor
US5184784A (en) * 1990-08-15 1993-02-09 Canica Crushers, Inc. Anvil for use in a centrifugal impact crusher

Also Published As

Publication number Publication date
CA2198170A1 (en) 1997-08-27
BR9700317A (pt) 1998-10-27
KR970061364A (ko) 1997-09-12
CZ287004B6 (en) 2000-08-16
SK25797A3 (en) 1997-10-08
AU703900B2 (en) 1999-04-01
EP0792690A1 (fr) 1997-09-03
PL318631A1 (en) 1997-09-01
DE69704970D1 (de) 2001-07-05
PL187495B1 (pl) 2004-07-30
CZ57397A3 (en) 1997-11-12
BE1010037A3 (fr) 1997-12-02
JPH09225328A (ja) 1997-09-02
US5806774A (en) 1998-09-15
MX9701422A (es) 1997-08-30
EP0792690B1 (fr) 2001-05-30
AU1263297A (en) 1997-09-04
ATE201614T1 (de) 2001-06-15
PT792690E (pt) 2001-10-30
DE69704970T2 (de) 2001-11-15
ES2157046T3 (es) 2001-08-01

Similar Documents

Publication Publication Date Title
SK281962B6 (sk) Nákova odstredivého nárazového drviča a prstenec týchto nákov
AU2008269926B2 (en) Wear lining element and an arrangement for the attachment of such
CA2158831A1 (en) Grinding mill liner adapter
EP0419585B1 (en) Modular system
CA2075503C (en) Wall exposed to wear and means for making it
US7273151B2 (en) Sieve bed for a sifting machine
US7677484B2 (en) Wear part for a crusher
US20060289667A1 (en) Pre-fastened rail pad assembly and method
US5129168A (en) Moon lock
US3802634A (en) Method and apparatus for lining a grinding mill
MXPA97001422A (en) Yunque for centrifuge impact crusher and yunches circle equipped with such yunq
EP1960110B1 (en) Equipment lifting arrangements
US5938042A (en) Thin support frame
WO2003081056A1 (en) Fixing means for a screen panel and corresponding screen panel
US6837624B2 (en) Bearing cage, ball bearing comprising such a cage and process for assembling such a bearing
CN111051221A (zh) 耐磨传送或分配槽
US4975049A (en) Refractory block for rotary kiln
EP1303363B1 (en) Sieve bed for a sifting machine
US20010045476A1 (en) Concaves for gyratory crusher
KR101016833B1 (ko) 분리형 교량받침
AU2021221726B2 (en) Wear liner assembly
EP1181981A1 (en) Modular lining for grinding mill and method to assemble and install it
RU2780746C1 (ru) Защитная футеровка для дробилки
SU1079285A1 (ru) Футеровка корпуса барабанной мельницы
SU1730006A1 (ru) Крановое колесо