LV15364B - Modulis un moduļu komplekts kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas - Google Patents

Modulis un moduļu komplekts kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas Download PDF

Info

Publication number
LV15364B
LV15364B LVP-18-19A LV180019A LV15364B LV 15364 B LV15364 B LV 15364B LV 180019 A LV180019 A LV 180019A LV 15364 B LV15364 B LV 15364B
Authority
LV
Latvia
Prior art keywords
module
modules
cable
cables
edge
Prior art date
Application number
LVP-18-19A
Other languages
English (en)
Other versions
LV15364A (lv
Inventor
Vadims DEMČENKO
Olga PARŠINA
Juris KOZLOVS
Original Assignee
Demčenko Vadims
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Demčenko Vadims filed Critical Demčenko Vadims
Publication of LV15364A publication Critical patent/LV15364A/lv
Publication of LV15364B publication Critical patent/LV15364B/lv

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01RELECTRICALLY-CONDUCTIVE CONNECTIONS; STRUCTURAL ASSOCIATIONS OF A PLURALITY OF MUTUALLY-INSULATED ELECTRICAL CONNECTING ELEMENTS; COUPLING DEVICES; CURRENT COLLECTORS
    • H01R13/00Details of coupling devices of the kinds covered by groups H01R12/70 or H01R24/00 - H01R33/00
    • H01R13/46Bases; Cases
    • H01R13/502Bases; Cases composed of different pieces
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01RELECTRICALLY-CONDUCTIVE CONNECTIONS; STRUCTURAL ASSOCIATIONS OF A PLURALITY OF MUTUALLY-INSULATED ELECTRICAL CONNECTING ELEMENTS; COUPLING DEVICES; CURRENT COLLECTORS
    • H01R27/00Coupling parts adapted for co-operation with two or more dissimilar counterparts
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01RELECTRICALLY-CONDUCTIVE CONNECTIONS; STRUCTURAL ASSOCIATIONS OF A PLURALITY OF MUTUALLY-INSULATED ELECTRICAL CONNECTING ELEMENTS; COUPLING DEVICES; CURRENT COLLECTORS
    • H01R31/00Coupling parts supported only by co-operation with counterpart
    • H01R31/06Intermediate parts for linking two coupling parts, e.g. adapter
    • HELECTRICITY
    • H02GENERATION; CONVERSION OR DISTRIBUTION OF ELECTRIC POWER
    • H02GINSTALLATION OF ELECTRIC CABLES OR LINES, OR OF COMBINED OPTICAL AND ELECTRIC CABLES OR LINES
    • H02G3/00Installations of electric cables or lines or protective tubing therefor in or on buildings, equivalent structures or vehicles
    • H02G3/02Details
    • H02G3/04Protective tubing or conduits, e.g. cable ladders or cable troughs

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Architecture (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Details Of Indoor Wiring (AREA)
  • Installation Of Indoor Wiring (AREA)
  • Tables And Desks Characterized By Structural Shape (AREA)

Description

IZGUDROJUMA APRAKSTS
[Ol] Izgudrojums attiecas uz galda aksesuāriem, konkrētāk, uz ierīcēm kabeļu un vadu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas.
Zināmais tehnikas līmenis
[02] Mūsdienās uz cilvēka rakstāmgalda bieži vien ir atrodami dažādi kabeļi un vadi, kuri ir saistīti ar elektroniskajām ierīcēm, kas izvietotas uz galda. Piemēram, kabelis no monitora uz datoru, no datora uz tastatūru, no datora uz telefonu utt. Kabeļi un vadi uz galda virsmas, pirmkārt, neizskatās estētiski, otrkārt, aiz tiem aizķeras dokumenti un citi izmantotie priekšmeti, un, treškārt, brīvie kabeļi var viegli sapīties. Kabeļu un vadu sakārtošanai uz galda var izmantot dažādas iekārtas.
[03] Ir zināmas kabeļu kastes, kas ir uz plakanas virsmas fiksētas un ar vāku aiztaisāmas kārbas. Kārbas parasti tiek fiksētas ar skrūvju palīdzību, kas bojā virsmu zem kārbas, un kārbas demontāžas gadījumā ir nepieciešama virsmas atjaunošana. Tādēļ tādas kabeļu kastes nav piemērotas izmantošanai uz galda virsmas. Turklāt kabeļu kastes parasti tiek nogrieztas nepieciešamajā garumā, kas apgrūtina to izmantošanu konstrukcijas konfigurācijas izmaiņu gaidījumā.
[04] Ir zināma iekārta kabeļu aizsegšanai dekoratīvas, no plastmasas veidotas spirāles veidā, kuru tin apkārt vairāku kabeļu vai vadu kūlim. Šīs iekārtas trūkumi ir tās izjaukšanas un pārkonfigurēšanas sarežģītība. Turklāt vadi ir daļēji redzami caur spraugām starp spirāles vijumiem, kas neizskatās labi.
[05] Ir zināma iekārta kabeļu aizsegšanai, kas ir cauruļveida pārvalks ar izgriezumu, kuru var aiztaisīt ar vienu vai vairākām aizdarēm. Šādas iekārtas trūkumi ir sazarotās konfigurācijas konstruēšanas sarežģītība un vecmodīgs izskats.
[06] Turklāt kabeļu caurules vai kabeļu kastes pārsvarā ir paredzētas kabeļa aizsardzībai, kad tas tiek pievadīts pie galda, un kabeļu sakārtošanai uz aizmugurējās galda virsmas, kas nav redzama, sēžot pie galda, tāpēc to izvietošana uz galda augšējās virsmas neizskatās estētiski.
Izgudrojuma mērķis un būtība
[07] Izgudrojuma mērķis ir ierīces izveidošana kabeļu un vadu estētiskai un ērtai aizsegšanai ar ierīces izjaukšanas un pārkonfigurēšanas iespēju, piemēram, ar iespēju pievienot papildu vadus un izmainīt vadu izvietojumu uz rakstāmgalda.
[08] Tehniskais mērķis tiek sasniegts ar to, ka modulis izmantošanai komplektā ar līdzīgiem moduļiem kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas ietver pamatnes malu, kas ir izveidota ar novietošanas iespēju uz plakanas virsmas bez šūpošanās, divas gala malas, kabeļa gropi, kas izveidota modulī no pamatnes malas puses un stiepjas no vienas gala malas līdz otrai gala malai, un vismaz pa vienam magnētam, uzstādītam katrā no moduļa gala malām.
[09] Vēlams izmantot divus magnētus katrā no moduļa gala malām. Divu magnētu izmantošana nodrošina moduļu stiprāku savstarpējo pievilkšanos, salīdzinot ar viena magnēta izmantošanu vai arī salīdzinot ar viena magneta un viena feromagnētiska materiāla gabala izmantošanu katrā no gala malām.
[10] Vēlams, lai magnēti būtu vienādi izvietoti katrā no gala malām. Šāds izvietojums ļauj savienot vienu no moduļiem ar jebkuru no cita moduļa gala malām.
[11] Ērtāk ir izvietot magnētus kabeļa gropes abās pusēs. Šāds izvietojums ļauj pazemināt moduļa augstumu, kas savukārt padara moduli ērtāk izmantojamu un estētiski pievilcīgāku.
[12] Ieteicams izmantot pāra skaitu magnētu katrā no moduļa gala malām, magnētu pāra skaits ļauj nodrošināt magnētu vienādu izvietojumu katrā moduļa gala malā, ievērojot arī attiecīgo magnētu polu vienādu orientāciju.
[13] Modulī vēlams izveidot divus gareniskus padziļinājumus moduļa pamatnes pusē, pa vienam padziļinājumam kabeļa gropes abās pusēs, turklāt padziļinājumu iekšienē ir izveidoti stiprināšanas izciļņi. Padziļinājumi ar iekšējiem izciļņiem dod iespēju modulim no apakšpuses piestiprināt papilddetaļas, kuras ir aprīkotas ar fiksatoriem, kas var iekļūt gareniskajos padziļinājumos un nofiksēties uz iekšējiem izvirzījumiem.
[14] Ērtāk ir izveidot plakanu kabeļa gropes dibenu. Plakans kabeļa gropes dibens, pirmkārt, ļauj pazemināt moduļa kopējo augstumu, otrkārt, ļauj modulī akurāti izvietot vairākus kabeļus, un, visbeidzot, nodrošina lipīgā slāņa ērtu uzklāšanu uz gropes virsmas, kā arī šī slāņa drošāku piekļaušanos kabeļa virsmai.
[15] Tehniskais rezultāts tiek sasniegts arī ar to, ka tiek izmantots moduļu komplekts, kurš satur vairākus individuālos moduļus.
[16] Vēlams, lai komplekts saturētu moduļus, kuru garumi ir 1; 2; 3; 6; 9 un 15 nosacītas garuma vienības. Šāda moduļu garumu attiecība ļauj veidot dažādu konfigurāciju kabeļu tuneļus.
[17] Ērtāk ir izmantot moduļus, kuru platums ir vienāds ar trim nosacītajām garuma vienībām, bet garumi ir izteikti ar nosacīto vienību veselu skaitli. Šāda garuma un platuma attiecība ļauj veidot dažādu konfigurāciju kabeļu tuneļus, un jo īpaši tuneļus ar paralēliem kanāliem.
[18] Vēlams, lai moduļu komplekts saturētu vismaz vienu papilddetaļu, kura ir izveidota ar iespēju to stiprināt pie galda malas un ir pielāgota piestiprināšanai pie moduļa. Papilddetaļa, ar kuras palīdzību kabeļa tuneli var stiprināt pie galda malas, sniedz papildu stabilitāti konstrukcijai kopumā un liedz kabeļu tuneļa pārvietošanos uz galda, gadījumā, ja kāds nejauši vadu pavelk.
[19] Vēlams, lai komplekts satur vienu vai vairākus apakšējos vākus, kuri ir aprīkoti ar izciļņiem-fiksatoriem stiprināšanai pie moduļa apakšējās virsmas. Šādi vāki ļauj noturēt kabeli moduļa iekšienē gadījumā, ja vads ir stipri izliekts vai arī tam ir paaugstināta stingrība. [20ļ Ērtāk, ja komplektā iekļauj vismaz vienu no sekojošajiem moduļiem: Г-veida modulis, T-veida modulis un krustveida modulis. Šādi moduļi ļauj dažādot komplekta iespējas konfigurācijas kabeļu tuneļu izveidošanā.
[21 j Vēlams komplektā iekļaut vismaz vienu gala moduli vai noslēgu tuneļa gala noslēgšanai.
[22] Citas izgudrojuma izmantošanas priekšrocības ir aprakstītas izgudrojuma īstenošanas variantu sadaļā.
/ss zīmējumu apraksts
[23] 1. zīm. ir attēlots pamatmodulis.
[24] 2. zīm. ir attēlots profila šķērsgriezums, no kura ir izveidots pamatmodulis.
[25] 3. zīm. ir attēlots krustveida modulis.
[26] 4. zīm. ir attēlots T-veida modulis.
[27] 5. zīm. ir attēlots Г-veida modulis.
[28] 6. zīm. ir attēlots gala modulis.
[29] 7., 8., 9. zīm. ir attēlots leņķveida modulis ar leņķi uz leju.
[30] 10. zīm. ir attēlots leņķveida modulis ar leņķi uz augšu.
[31] 11., 12. zīm. ir attēlots apakšējais vāks.
[32] 13. zīm. ir attēlota papilddetaļa stiprināšanai pie galda malas.
[33] 14. zīm. ir attēlots no moduļiem izveidotais tunelis.
[34] 15. zīm. ir attēlots tuneļa variants.
Izgudrojuma īstenošanas varianti
[35] Pamatmodulis (10), kurš ir attēlots 1. zīm., ir Π-veida profila (24) nogrieznis (2. att.) no anodēta alumīnija, kurā apakšējā atvērtā mala ir pamatnes mala (12) jeb pamatne un ir paredzēta uzstādīšanai uz plakanas virsmas, piemēram, uz galda. Pamatnes mala (12) ir izveidota pēc iespējas gludāka, lai modulis stabili, respektīvi, bez šūpošanās, atrastos uz līdzenas plakanas virsmas. Moduļa nogrieztās gala malas (14, 16) ir izveidotas perpendikulāri pamatnes plaknei un perpendikulāri profila garenasij.
[36] Katrā no moduļa (10) gala malām ir ierīkots pa diviem magnētiem (20, 22). Magnēti (20, 22) ir ierīkoti netālu no profila (24) sānu malām, simetriski attiecībā pret profila (24) garenasi, bet pēc augstuma aptuveni profila (24) kopējā augstuma vidū. Lai atvieglotu magnētu iebūvi, profilā ir izveidoti kanāli (26, 28), kuru izmērs ir nedaudz mazāks par magnētu izmēru. Moduli (10) montējot, magnēti (20, 22) tiek iepresēti kanālos (26, 28). Magnētu (20, 22) pozīcija un orientācija ir vienāda abās gala malās (14,16), tas ļauj savstarpēji savienot moduļus (10) pēc garuma, t. i., savienot moduļus (10) ar katru no gala malām (14, 16). Šajā variantā viens no magnētiem (22) (labais) ir orientēts ar ziemeļpolu uz āru, bet otrs (20) (kreisais) - ar ziemeļpolu uz moduļa iekšieni. Jomas speciālistam ir skaidrs, ka ir iespējami arī citi magnētu orientācijas varianti, piemēram, abi magnēti var būt orientēti paralēli gala malu (14, 16) plaknei (abu magnētu magnētiskās indukcijas vektori var būt izvietoti paralēli gala plaknei un vērsti horizontāli vienā virzienā, piemēram, pa labi). Ir iespējami arī cili varianti, piemēram, magnētu skaits katrā no pusēm var būt lielāks vai mazāks par divi.
[37] Ir iespējama moduļu (10) izveidošana arī no citiem materiāliem un pēc citas tehnoloģijas. Piemēram, moduļus (10) var izgatavot no plastmasas profila, presēt vai liet no plastmasas uti.
[38] Lai izveidotu kabeli pārsedzošo tuneli, ērti izmantot moduļu komplektu, kurš satur dažāda garuma pamatmoduļus (10). Piemēram, vēlamajā variantā komplektā ir iekļauti moduļi ar garumiem 1, 2, 3, 6, 9 un 15 nosacītās vienības. Katra nosacītā vienība ir vienāda ar 1,1 cm. Turklāt visu moduļu (10) platums ir nemainīgs - 3 nosacītās vienības.
[39] Kopā ar pamatmoduļiem (10) komplekts var saturēt arī specifiskos moduļus (38, 40, 42), piemēram, krustveida moduli (38), T-veida moduli (40), Г-veida moduli (42), kuri ir attēloti attiecīgi 3., 4. un 5. zīm. Šie moduļi ir līdzīgi pamatmodulim (10) tādā veidā, ka tiem ir tādas pašas gala malas (14, 16), kas ļauj pievienot specifiskajiem moduļiem pamatmoduļus (10), kā arī savstarpēji savienot specifiskos moduļus. Citu moduļu iespējamās pievienojuma vietas pie specifiskajiem moduļiem ir apzīmētas ar burtiem a, b, c, d.
[40] Visiem moduļiem ir vienāds platums un augstums, bet dažādi garumi un dažādas konfigurācijas.
[41] Tāpat vēlams iekļaut komplektā vismaz vienu gala moduli vai noslēgu tuneļa gala noslēgšanai, respektīvi, pievienošanai pēdējam no virknē savienotajiem moduļiem (10), lai aizsegtu kabeļa gropes (18) izeju. Gala elementa ārējā izskata iespējamais variants ir attēlots
6. zīm. Gala elements (44) ir veidots no plastmasas. Gala elementa (44) sienā var izveidot caurumu, kas atbilst tunelī izvietotā kabeļa vai kabeļu izmēram.
[42] Konstruktors var ietvert arī leņķveida moduļus, respektīvi, moduļus, ar kuru palīdzību var uzkonstruēt vertikālu leņķi uz augšu vai uz leju no galda virsmas.
[43] 7., 8., 9. zīm. ir attēlots šāda moduļa (46) variants vertikālā leņķa uz leju konstruēšanai. Leņķveida modulī (46) viena no moduļa gala malām (14) ir izvietota plaknē, kas ir ortogonāla otra gala malas (16) plaknei. Leņķveida modulis (46) var kalpot vertikālo kanālu izveidošanai, piemēram, galda malā kabeļa virzīšanai uz leju no galda virsmas.
[44] Leņķveida moduli (46), kurš ir paredzēts vertikālā leņķa uz leju konstruēšanai, var izmantot arī kā gala elementu vai noslēgu. Šajā gadījumā leņķveida moduļa (46) viena gala mala (14) tiek pievienota pamatmodulim (10), bet leņķa moduļa (46) otra gala mala (16) tiek likta uz galda virsmas.
[45] Vertikālo kanālu uz augšu izveidošanai var izmantot leņķveida moduli (48), kurš ir attēlots 10. zīm. Leņķveida modulī (48) tāpat kā leņķveida modulī (46) viena no moduļa gala malām (14) ir izvietota plaknē, kas ir ortogonāla otras gala malas (16) plaknei. Šādu leņķveida moduli (48) var izmantot tuneļa izveidošanai, kurš tiek pacelts virs galda virsmas, piemēram, kabelim, kurš ir savienots ar monitoru.
[46] 2. zīm. attēlotajam Π-veida profilam (24), kuru izmanto moduļu (10) izveidošanai, ir divi gareniski padziļinājumi (30, 32), pa vienam kabeļa gropes (18) katrā pusē. Turklāt vismaz vienai garenisko padziļinājumu (30, 32) iekšējai sienai ir āķveidīgs izvirzījums (34, 36). Gareniskos padziļinājumus (30, 32) var izmantot apakšējā vāka (50) piestiprināšanai pie moduļa (10).
[47] Apakšējā vāka (50) iespējamais variants ir attēlots 11., 12. zīm. Apakšējais vāks (50) pilda dubultu funkciju. Pirmkārt, to var izmantot moduļa (10) stiprināšanai pie virsmas. Turklāt vāku (50) var piestiprināt pie galda virsmas, piemēram, ar uz vāka (50) vai galda virsmas uzklātā lipīgā slāņa palīdzību, bet modulis (10) tiek piestiprināts pie vāka (50) ar fiksatoru (52) palīdzību, kuri tiek ievietoti moduļa (10) gareniskajos padziļinājumos (30, 32) un aizāķēti aiz āķveidīgajiem izvirzījumiem (34, 36). Otrkārt, vāks (50) neļauj kabelim izliekties. Citiem vārdiem, gadījumā, ja izmanto vākus (50), zem moduļiem (10) var paslēpt cietāku kabeli.
[48] Apakšējais vāks (50) tiek novietots vienā līmenī ar moduļa (10) apakšējo virsmu, tādējādi modulis (10) vienmēr tiek balstīts uz savām pamatnes (sānu) malām (12), neatkarīgi no tā, vai zem moduļa (10) ir vai nav vāks (50).
[49] Ir iespējams moduļa (10) izmantošanas variants ar papildu lipīgo slāni uz kabeļa gropes (18) iekšpuses. Kabeļa pielipšana pie moduļa (10) virsmas sniedz papildu stingrību kopējai konstrukcijai un atkal ļauj nosegt cietāku kabeli. Jomas speciālistam ir skaidrs, ka lipīgo slāni var uzklāt gan uz gropes (18) iekšpuses, gan uz vāka (50) iekšpuses.
[50] Moduļi (10) ar magnētu stiprinājumu paši par sevi konstrukciju veido tik stingru, ka vairumā gadījumu pietiek, lai konstrukcija kabeļa iedarbībā neizliektos vai nepaceltos virs galda. Apakšējo vāku (50) pievienošana vēl vairāk paaugstina iekārtas konstrukcijas stingrību. Bet lipīgā slāņa uznešana uz moduļa (10) kabeļa gropes (18) iekšējās virsmas nodrošina moduļa (10) papildu saķēri ar kabeli, kas arī paaugstina konstrukcijas kopējo stingrību.
[51] Moduļu komplektu var izmantot šādi. Vadi uz galda atrodas tiem paredzētajās vietās. Moduļus (10) pa vienam liek vadiem virsu tada veidā, lai vads atrastos moduļa (10) kabeļa gropē (18), turklāt katrs nākamais modulis (10) tiek piebīdīts pie iepriekš noliktā moduļa (10) un tiek piestiprināts pie tā ar moduļu galos (14, 16) uzstādīto magnētu (20, 22) palīdzību. Gadījumā, ja vads ir pietiekoši ciets vai arī stipri izliekts un neļauj vienmērīgi salikt moduļus (10), konstrukcijas stingrības paaugstināšanai var izmantot apakšējos vākus (50). Apakšējais vāks (50) tiek izvietots uz galda zem kabeļa, ar fiksatoriem (52) uz augšu tajā vietā, kur kabeļa izliekums prasa konstrukcijas paaugstinātu stingrību, un atbilstošais modulis (10) tiek likts kabelim un apakšējam vākam (50) virsū tā, lai apakšējā vāka (50) fiksatori (52) ievietotos moduļa (10) apakšējos padziļinājumos (30, 32). Moduļa (10) stiprināšanas elementus, piemēram, 13. zīm. attēloto papilddetaļu (54), var piestiprināt arī galda malās, piemēram, pielīmēt zem galda. Atsevišķos gadījumos, ja galda virsma ir tam piemērota, apakšējo vāku (50) var pielīmēt pie galda, piemēram, ar divpusējās līmlentes palīdzību.
[52] 14. zīm. ir attēlots no dažādiem moduļiem izveidots tuneļa variants. Variants sastāv no vairākiem dažāda garuma pamatmoduļiem, analoģiskiem 1. zīm. attēlotajam modulim (10), (pamatmoduļi ir apzīmēti ar skaitļiem (60-78)), vairākiem gala moduļiem (80-88), leņķveida moduļa ar leņķi uz augšu (90), leņķveida moduļa ar leņķi uz leju (92), kā arī no Г-veida moduļa (94), T-veida moduļa (96) un krustveida moduļa (98). Modulis (78) ir noslēgts ar vāku (100).
[53] 15. zīm. ir attēlots vēl viens no dažādiem moduļiem izveidots tuneļa variants. Šajā variantā ir izmantoti četri Г-veida moduļi (102, 104, 106, 108), četri T-veida moduļi (110, 112, 114, 116), divi krustveida moduļi (118 un 120), četri gala moduļi (122, 124, 126, 128), divi leņķveida moduļi ar leņķi uz leju (130, 132) un 13 pamatmoduļi (134-158). Šis tuneļa variants atšķiras ar diviem paralēliem kabeļu kanāliem.
[54] Piedāvāto moduļu komplektu jeb konstruktoru elektrisko vadu sakārtošanai uz darbgalda raksturo šādas pazīmes:
- pamatmoduļi atrodas virs vada(-iem) un aizsedz to(-s);
- moduļu garumi ir proporcionāli to platumiem, šajā gadījumā moduļa garuma solis ir tā platuma trešdaļa.
[55] Konstruktora detaļu pozicionēšana un savienošana tiek īstenota ar magnētu stiprinājuma palīdzību. Uz katras konstruktora detaļas katras gala daļas ir izvietoti divi magnēti, kuriem ir dažāds polu virziens. Magnēti ir izvietoti tā, ka, savienojot kopā divas detaļas ar to gala daļām, vienas detaļas magnēti pievelkas pie otras detaļas magnētiem un veido precīzi pozicionētu savienojumu, kurš no savienotajām detaļām veido tuneli, zem kura var paslēpt vadu(-s). Magnētu un to polu izvietojums ir nemainīgs visām konstruktora detaļām, kas padara visas konstruktora detaļas savstarpēji savietojamas.
[56] Lai piešķirtu tunelī apvienotajām konstruktora detaļām papildu stingrību, dažu detaļu iekšienē uz kabeļa gropes iekšējās virsmas var uzklāt lipīgu pārklājumu, pie kura var piestiprināt vadu(-s), kas atrodas zem norādītā moduļa. Turklāt norādītais vads(-i) kļūst par papildu stingrības asi, kura sasaista konstruktora detaļas papildus detaļu magnētu stiprinājumam.
[57] Tunelī apvienoto konstruktora detaļu stiprināšanai pie horizontālās un/vai vertikālās virsmas ir paredzētas iekšējās detaļas, kuras tiek stiprinātas pie horizontālās un/vai vertikālās virsmas ar lipīgā slāņa palīdzību. Pie konstruktora pamatdetaļām iekšējās detaļas tiek stiprinātas ar stiprinājumu-fiksatoru. Tāpat stiprināšanu pie horizontālās un/vai vertikālās virsmas var īstenot ar konstruktora pamatdetaļu adhēzijas pie norādītajām virsmām palīdzību.
[58] Konstruktora detaļas var salikt arī vertikālā stāvoklī bez saskares ar vertikālo virsmu. Šajā gadījumā konstruktora detaļas tiek pieliktas viena pie otras ar to apakšējām daļām, ar kurām tās parasti tiek liktas uz horizontālās un/vai vertikālās virsmas, un veido slēgtu tuneli, kura iekšienē ir vads(-i). Vienas tuneļa daļas stiprināšana pie otras šajā gadījumā tiek īstenota ar vai nu vienas, vai vairāku savā starpā savienotu iekšējo detaļu palīdzību, pie kurām ar stiprinājuma-fiksatora palīdzību tiek piestiprinātas konstruktora pamatdetaļas.
[59] Izgudrojumu var izmantot vadu un kabeļu sakārtošanai un aizsegšanai uz galda virsmas gan darba telpās, gan mājsaimniecībās.

Claims (10)

  1. PRETENZIJAS
    I. Modulis (10) izmantošanai komplektā ar analoģiskiem moduļiem kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas, kas satur:
    - pamatnes malu (12), kas ir izveidota ar novietošanas iespēju uz plakanas virsmas bez šūpošanās;
    - divas gala malas (14, 16);
    - kabeļa gropi (18), kas izveidota modulī (10) no pamatnes malas puses un stiepjas no vienas gala malas (14, 16) līdz otrai gala malai (14, 16);
    - vismaz pa vienam magnētam (20, 22), uzstādītam katrā no moduļa (10) gala malām (14, 16).
  2. 2. Modulis saskaņā ar 1. pretenziju, kas aprīkots ar diviem gareniskiem padziļinājumiem (30, 32) moduļa pamatnes malā (12), izvietotiem kabeļa gropes (18) abās pusēs un aprīkotiem ar iekšējiem izciļņiem (34, 36).
  3. 3. Modulis saskaņā ar 1. vai 2. pretenziju, kurā kabeļa gropes (18) dibens ir plakans.
  4. 4. Modulis saskaņā ar jebkuru no 1. līdz 3. pretenzijai, kurā moduļa (10) garums no vienas gala malas (14, 16) līdz otrai gala malai (14, 16) ir intervālā no 1 līdz 25 cm.
  5. 5. Modulis saskaņā ar jebkuru no 1. līdz 4. pretenzijai, kurā kabeļa gropes (18) dibens ir pārklāts ar lipīgu slāni.
  6. 6. Moduļu komplekts kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas, kurš satur vairākus moduļus saskaņā ar jebkuru no 1. līdz 5. pretenzijai.
  7. 7. Moduļu komplekts saskaņā ar 6. pretenziju, kurā moduļu garumi ir 1; 2; 3; 6; 9 un 15 nosacītas garuma vienības.
  8. 8. Moduļu komplekts saskaņā ar 7. pretenziju, kurā katra moduļa platums ir 3 nosacītās garuma vienības.
  9. 9. Moduļu komplekts saskaņā ar jebkuru no 6. līdz 8. pretenzijai, kurš papildus satur vismaz vienu apakšējo vāku (50), aprīkotu ar fiksatoriem (52) stiprināšanai pie moduļa (10) apakšējās virsmas.
  10. 10. Moduļu komplekts saskaņā ar jebkuru no 6. līdz 9. pretenzijai, kurš papildus satur vismaz vienu papilddetaļu (54), pielāgotu stiprināšanai pie galda virsmas un aprīkotu ar fiksatoru (52), savietojamu ar padziļinājumiem (30, 32), izmantojot iekšējos izciļņus uz moduļa (10).
LVP-18-19A 2017-03-17 2018-03-16 Modulis un moduļu komplekts kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas LV15364B (lv)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
PCT/IB2017/051564 WO2018167541A1 (ru) 2017-03-17 2017-03-17 Модуль и комплект модулей для прикрытия и упорядочения кабелей на поверхности стола

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LV15364A LV15364A (lv) 2018-09-20
LV15364B true LV15364B (lv) 2019-06-20

Family

ID=63521830

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LVP-18-19A LV15364B (lv) 2017-03-17 2018-03-16 Modulis un moduļu komplekts kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas

Country Status (4)

Country Link
CN (1) CN211089001U (lv)
LV (1) LV15364B (lv)
RU (1) RU199983U1 (lv)
WO (1) WO2018167541A1 (lv)

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5152698A (en) * 1989-02-07 1992-10-06 Steelcase Inc. Floor track system for office furniture and the like
ATE285135T1 (de) * 2002-08-05 2005-01-15 Cit Alcatel Rohrklebestoffbeutel, rohrklebestoffstreifen sowie verfahren zum installieren von kabeln in abwasserrohre
US7045707B1 (en) * 2005-03-07 2006-05-16 The Wiremold Company Surface mounted perimeter raceway offset assembly
US10070725B2 (en) * 2010-11-12 2018-09-11 The Lovesac Company Modular furniture assembly with dual coupling mechanisms
RU74246U1 (ru) * 2007-10-23 2008-06-20 Денис Константинович Родионов Кабельный канал

Also Published As

Publication number Publication date
WO2018167541A1 (ru) 2018-09-20
CN211089001U (zh) 2020-07-24
RU199983U1 (ru) 2020-10-01
LV15364A (lv) 2018-09-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11930926B2 (en) Frame type workstation configurations
US7939763B2 (en) Horizontal cable manager
RU2700822C2 (ru) Шкаф
MXPA97008824A (en) Table fold
US20070138349A1 (en) Cable management system
JPH04336145A (ja) オフィスパネルシステム
WO2021108385A1 (en) Cable management system
US7225852B2 (en) Covered pad for wall panel and manufacturing process
JP5281980B2 (ja) キャビネット
US20060168855A1 (en) Multi-fuctional display panel combining interlocking couplings
LV15364B (lv) Modulis un moduļu komplekts kabeļu aizsegšanai un sakārtošanai uz galda virsmas
US20170112275A1 (en) Rail or bar organizer system
CN110537030A (zh) 用于组合产品的镶板
JPS62187880A (ja) パネル装置及びその上下方向支持体
CN106764271A (zh) 显示装置
US6470811B1 (en) Piece of furniture
US20220113009A1 (en) Lamp mounting and suspending parts
US8997425B2 (en) Wall panel system and method
US9382710B1 (en) Cubicle assembly
KR20200002612U (ko) 케이블용 몰딩 어셈블리
JP2007135323A (ja) 可撓性ケーブルダクト
US11702861B2 (en) Barrier assembly
JP3180009B2 (ja) 分電盤
EP1615312B1 (en) Cable management system for offices and the like
JP2001145526A (ja) 机等における衝立パネルの取付け装置