CA965581A - Concentration of uranium 235 in mixtures with uranium 238 using ion exchange resins - Google Patents
Concentration of uranium 235 in mixtures with uranium 238 using ion exchange resins
Info
Publication number
CA965581A
CA965581A CA147,584A CA147584A CA965581A CA 965581 A CA965581 A CA 965581A CA 147584 A CA147584 A CA 147584A CA 965581 A CA965581 A CA 965581A