CA932636A - Apparatus and method for straightening deformed rolls of sheet stock - Google Patents
Apparatus and method for straightening deformed rolls of sheet stock
Info
Publication number
CA932636A
CA932636A CA096569A CA96569A CA932636A CA 932636 A CA932636 A CA 932636A CA 096569 A CA096569 A CA 096569A CA 96569 A CA96569 A CA 96569A CA 932636 A CA932636 A CA 932636A