CA923342A - Installation for exchanging the rollers in a rolling mill - Google Patents
Installation for exchanging the rollers in a rolling mill
Info
Publication number
CA923342A
CA923342A CA008387A CA8387A CA923342A CA 923342 A CA923342 A CA 923342A CA 008387 A CA008387 A CA 008387A CA 8387 A CA8387 A CA 8387A CA 923342 A CA923342 A CA 923342A