CA921492A - Preparation of d-2-(6-substituted-2-naphthyl) propanals - Google Patents
Preparation of d-2-(6-substituted-2-naphthyl) propanals
Info
Publication number
CA921492A
CA921492A CA075524A CA75524A CA921492A CA 921492 A CA921492 A CA 921492A CA 075524 A CA075524 A CA 075524A CA 75524 A CA75524 A CA 75524A CA 921492 A CA921492 A CA 921492A