CA920145A - Sulfonamides and process for the manufacture thereof - Google Patents
Sulfonamides and process for the manufacture thereof
Info
Publication number
CA920145A
CA920145A CA063874A CA63874A CA920145A CA 920145 A CA920145 A CA 920145A CA 063874 A CA063874 A CA 063874A CA 63874 A CA63874 A CA 63874A CA 920145 A CA920145 A CA 920145A