UA82006C2 - Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності - Google Patents

Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності Download PDF

Info

Publication number
UA82006C2
UA82006C2 UAA200608156A UAA200608156A UA82006C2 UA 82006 C2 UA82006 C2 UA 82006C2 UA A200608156 A UAA200608156 A UA A200608156A UA A200608156 A UAA200608156 A UA A200608156A UA 82006 C2 UA82006 C2 UA 82006C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
metal
polyurethanes
reaction mixture
temperature
solution
Prior art date
Application number
UAA200608156A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Наталия Витальевна Козак
Юрий Николаевич Низельский
Надежда Владимировна Мних
Владимир Николаевич Кокозей
Олег Иванович Грищук
Гелена Мечиславовна Нестеренко
Дмитрий Сергеевич Нестеров
Елена Анатольевна Бувайло
Борис Сергеевич Колупаев
Original Assignee
Институт химии высокомолекулярных соединений НАН Украины
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Институт химии высокомолекулярных соединений НАН Украины filed Critical Институт химии высокомолекулярных соединений НАН Украины
Priority to UAA200608156A priority Critical patent/UA82006C2/uk
Publication of UA82006C2 publication Critical patent/UA82006C2/uk

Links

Landscapes

  • Polyurethanes Or Polyureas (AREA)

Abstract

Cпосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності шляхом введення сполук металів в органічних розчинниках до реакційної суміші поліуретанового форполімеру на основі поліолу та діізоціанату здійснюють з використанням як сполуки металу бі- або триметалічних полігетероядерних координаційних комплексів перехідних металів, попереднім приготуванням 0,2-2,0 % мас. розчину цих сполук з наступним введенням його до реакційної суміші поліуретанового форполімеру із зшивачем та реакційним формуванням in situ.

Description

Опис винаходу
Винахід належить до синтезу поліуретанів, а саме, одержання поліуретанів шляхом використання 2 металовмісних сполук через стадію форполімеру, і призначений для застосування в електронних пристроях при підвищених температурах та техніці для деталей.
Відомі способи одержання електропровідних поліуретанів за рахунок введення електропровідних наповнювачів у поліуретанову матрицю (1-3). Такими наповнювачами можуть бути сажа, вуглецеві волокна, колоїдні частки металів (2), солі лужних металів (І і, Ма) ІЗ). 70 При одержанні поліуретанів з електропровідними властивостями за відомими способами існує необхідність введення значної масової частки (від 10 до 80 95) провідного наповнювача або модифікатора для досягнення електропровідності поліуретанової матриці. Це часто суттєво погіршує механічні характеристики системи і впливає на її температурну стійкість, що є недоліком відомих способів.
Найбільш близьким до пропонованого способу є спосіб одержання реакційним формуванням 12 гомогеннопровідних однофазних поліуретанів (1| шляхом введення до реакційної суміші поліуретанового форполімеру на основі поліола або поліаміна та діззоціанату попередньо приготовленого розчину солі або декількох солей перехідних металів в органічних розчинниках концентрацією 10-30 9о мас., який містить одночасно і диспергатори (комерційне доступні неїонні ПАР), та проведенням взаємодії між реагентами у присутності каталізаторів сполук олова, вісмута, амінних похідних). Гомогеннопровідні однофазні поліуретани мають напівпровідниковий рівень провідності.
Перевагою відомого способу є формування гомогеннопровідних однофазних поліуретанів, яке забезпечується використанням провідного квазі-розчину солі або декількох солей перехідних металів.
Недоліком відомого способу є необхідність введення додаткових компонентів: диспергаторів у квазі-розчин (неіонні ПАР для кращого суміщення солей з полімером) та каталізаторів у реакційну суміш, а також тривале с (протягом б год) приготування квазі-розчину з високою концентрацією сполук металів. Крім того, згідно ге) відомого способу одержання гомогеннопровідних однофазних поліуретанів з різними йонами перехідних металів вимагає введення декількох солей металів для приготування провідних квазі-розчинів.
Задачею винаходу, що пропонується, є спрощення способу одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності шляхом усунення необхідності введення додаткових компонентів, зниження концентраційних со меж розчинів сполук металів та усунення необхідності введення декількох солей металів для одержання о поліуретанів з різними йонами перехідних металів за рахунок використання не солей перехідних металів, а координаційних комплексів перехідних металів. о
Поставлена задача вирішується тим, що спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем сі провідності шляхом введення сполук металів в органічних розчинниках до реакційної суміші поліуретанового 3о форполімеру на основі поліола та діїзоціанату, згідно з запропонованим винаходом, здійснюють з використанням со як сполуки металу бі- та полігетероядерних координаційних комплексів перехідних металів, попереднім приготуванням 0,2-2,095 мас. розчину цих сполук з наступним введенням його до реакційної суміші поліуретанового форполімеру із зшивачем та реакційним формуванням іп зйи. «
Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності здійснюють з використанням як сполуки металу координаційних сполук перехідних металів з одним або більше йонів двох або трьох перехідних о, с металів загальної формули з» ІК (МЕТАЛІ) т (МЕТАЛ») п (МЕТАЛ») ре. ЯК» гіКз1.5, де р.а-1,2,34
К,т-1,2,3 п, со МЕТАЛІ, МЕТАЛЬ-Си, 2п, Са, Со, Мі; км МЕТАЛ»-Со, Мі
К.-Н, СІ, Ве, У), МО, Ас, еп о Ко-Ме»Еа, Оеа, еп, МН3 о ВМ
З-йтво, НО, 0 дтвзо - диметилсульфоксид, НМе»Еа - 2-диметиламіноетанол і НоОеа -діетаноламін, еп - етилендіамін, Ас - ацетат.
Відоме використання координаційних сполук перехідних металів, що містять два або три перехідні метали, як 99 каталізаторів розкладу пероксиду водню |4|.
ГФ! Відмінністю даного винаходу є використання подібних координаційних полігетероядерних комплексів перехідних металів для надання провідності поліуретановій матриці ко Такі сполуки є каталітично активними і тому не потребують додаткового введення в реакційну суміш каталізатора. Такі сполуки також краще суміщаються з поліуретановою матрицею за рахунок 60 комплексоутворення з її функціональними групами і тому не потребують додаткового введення в реакційну суміш ПАР або інших диспергаторів. Спрощення способу одержання провідних поліуретанів досягається також усуненням необхідності суміщення декількох солей металів для одержання гомогеннопровідних поліуретанових реактопластів з різними ионами перехідних металів шляхом використання бі- та полігетероядерних координаційних комплексів, в яких одночасно поєднано декілька йонів різних перехідних металів бо Для здійснення винаходу використовують розчин координаційної сполуки перехідних металів концентрацією
0,2-2,0 956 мас в органічних розчинниках:, диметилформамід, дихлорометан, діоксан, диметилсульфоксид та будь-який органічний розчинник вибраної сполуки металу.
Технологія одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності наступна:
Форполімер на основі олігогліколю та діїзоціанату готують за відомою технологією І5| змішуючи наважку олігогліколю з дііззоціанатом взятому у співвідношенні 1:2 та проведенням реакції у присутності каталізатора, в якості якого був використаний хлористий бензоїл при температурі 70-802С протягом З годин до досягнення теоретичного відсоткового вмісту ізоціанатних груп.
Розчин координаційної сполуки перехідних металів у органічному розчиннику (концентрацією 0,2-2,090мас) 7/0 готують змішуючи наважку комплексу з розчинником, який розчинає даний комплекс металу до повного розчинення комплексу з нагріванням або без.
Форполімер і зшивач, в якості зшивача використовують триметилолпропан, а також попередньо приготовлений розчин координаційної сполуки перехідних металів у органічному розчиннику: диметилформамід, дихлорометан, диметилсульфоксид, діоксан та будь-який органічний розчинник вибраного комплексу металу, 7/5 Вводять у реактор, заповнений осушеним аргоном і оснащений тефлоновою мішалкою.
Після перемішування у реакторі протягом 5-15 хвилин реакційну суміш виливають у тефлонову форму, заповнену осушеним аргоном, та витримують у вакуум-сушильній шафі при Тмм.рт.ст. протягом 30 хвилин з нагріванням або без нього. Після цього систему витримують у формі до повного ствердження без вакуумування з нагріванням до 402 протягом від 2 до 16 годин.
Заявлений спосіб проілюстровано наступними прикладами.
Приклад 1
Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки
ІМ(НоОеа)»|ЇСиСо(Ова)»(НоОеахМС5)|24(МО5)» за н.у розчиняють у 11 мл М,М'-диметилформаміду (ДМФА) (концентрація розчину 0,69 Фомас.). с
В реактор об'ємом 50 мл, заповнений сухим аргоном з тефлоновою мішалкою вводять 6,83 г форполімеру (на основі поліпропіленгліколю та суміші ізомерів 2,4-/2,6-толуїлендізоціанату 80/20, взятих у співвідношенні о 1:2) та 0,349 г триметилолпропану (зшивач). У реакційну суміш вводять попередньо приготовлений розчин комплексної сполуки металу. Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом 10 хв. потім виливають суміш у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при 1 мм.рт.ст. протягом 40 хв. при температурі (Те) 20-59С; до досягнення системою в'язкого стану. Після зняття вакууму систему стверджують протягом 1 год при температурі 37-52 з наступним доотвердженням протягом 10 год у присутності осушувача при температурі о 47-52 до одержання еластичної плівки. (ав)
Результати випробувань одержаних у прикладах 1-9 зразків наведені в Таблицях 1 та 2. с
Приклад 2
Зо Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки (Си 257п(МС5)5(Ме»оЕа)з|СНУСМ, за ну 0 розчиняють у 20 мл 1,4-діоксану (концентрація розчину 0,2090мас.).
В реактор об'ємом 50мл, заповнений сухим аргоном з тефлоновою мішалкою вводять 5,89г форполімеру (на основі ППГ-1000 та суміші ізомерів 2,4-/2,6-ТДІ 80/20, взятих у співвідношенні 1:2) та 0,342г « триметилолпропану (змивач). У реакційну суміш вводять попередньо приготовлений розчин комплексної сполуки металу. - с Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом ЗОхв. Одержану гомогенну суміш виливають у тефлонову "» форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при 1 мм.рт.ст. протягом ЗОхв. при температурі 20-59. до " досягнення системою в'язкого стану. Після зняття вакууму систему стверджують протягом З,5год при температурі 37-59С7 з наступним доотвердженням протягом 5 год при температурі 37 -59С до одержання еластичної плівки. со Приклад З ко Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки (Са Сц2І4(Ме»гЕа)/| за н.у розчиняють у 5мл дихлорометану (концентрація розчину 1,39омаб.). о В реактор об'ємом 50мл, заповнений сухим аргоном з тефлоновою мішалкою вводять 5,89г форполімеру (на о 20 основі поліпропіленгліколю та толуїлендіїзоціанату, взятих у співвідношенні 1:2) та 0,913 триметилолпропану.
У реакційну суміш вводять попередньо приготовлений розчин комплексної сполуки. Реакційну суміш 0 перемішують в реакторі протягом бхв. Одержану гомогенну суміш виливають у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при 1 мм.рт.ст. протягом бОхв. при температурі 20-59 Після зняття вакууму систему стверджують протягом 1,5год при температурі 47 459 з наступним доотвердженням протягом З діб при температурі 20-52 до одержання еластичної плівки.
ГФ) Приклад 4 ко Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки ІМ(Н 2Оеа)з||ЇСоСи (Овса)(НоОеахМС5)|2Вг».2Н2О за н.у розчиняють у 11 мл ДМФА (концентрація розчину 0,699омасб.). 60 В реактор об'ємом 5Омл, заповнений сухим аргоном з терлоновою мішалкою вводять 6,85г форполімеру на основі ППГ-1000 та суміші ізомерів 2,4-/2,6-ТДІ 80/20, взятих у співвідношенні 1:2, та 0,35 триметилопропан.
У реакційну суміш вводять попередньо приготовлений розчин комплексної сполуки
Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом 1О0хв. Одержану гомогенну суміш виливають у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при Імм.рт.ст. протягом 40хв. при температурі 20-59. Після 65 Зняття вакууму систему стверджують протягом 1 год при температурі 37 5590 з наступним доотвердженням протягом 10 год у присутності осушувача при температурі 47-53 до одержання еластичної плівки.
Приклад 5
Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки (Си 22п2(МНаз)»Вго(НОеа)||Вго.СНЗОН за н.у розчиняють у 7 мл ДМФА (концентрація розчину 0,93 Фомас.).
В реактор об'ємом 50 мл, заповнений сухим аргоном з тефлоновою мішалкою вводять 5,899г форполімеру на основі поліпропіленгліколю та суміші ізомерів 2,4-/2,6-толуїлендізоціанату 80/20, взятих у співвідношенні 1:2, та 0,314г ТМП (зшивач). У реакційну суміш вводять попередньо приготовлений розчин комплексної сполуки.
Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом 5 хв. Одержану гомогенну суміш виливають у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при 1 мм.рт.ст. протягом 15хв. при температурі 20-50. Після 70 зняття вакууму систему стверджують протягом 1,5 год при температурі 37 -59С з наступним доотвердженням протягом 5 год при температурі 47--59С і 4 діб при температурі 20-52 до одержання еластичної плівки.
Приклад 6
Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки (Са 2СизВге(Ме»оЕа)у за н.у розчиняють у 4мл М,М'-диметилформаміду (ДМФА) (концентрація розчину 2,09омас.).
В реактор об'ємом 50мл, заповнений сухим аргоном з терлоновою мішалкою вводять 5,01г форполімеру на основі ППГ-1000 та суміші ізомерів 2,4-/2,6-ТДІ 80/20, взятих у співвідношенні 1:22, та 0,26бг ТМП (ТМП - зшивач). У реакційну суміш вводять попередньо приготовлений при температурі 20-59 розчин комплексної сполуки.
Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом бхв. Одержану гомогенну суміш виливають у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при Тмм.рт.ст. протягом 15хв. при температурі 20-59 . Після зняття вакууму систему стверджують протягом 1,5год при температурі 37 4592 з наступним доотвердженням протягом 5 год при температурі 47--59С і 4 діб при температурі 20-53 до одержання еластичної плівки.
Приклад 7
Для приготування розчину комплексної сполуки наважку сполуки |Си 22п(МН»)Вгзза(Ме»оЕа)з| за н.у. с розчиняють у 4мл ДМФА (концентрація розчину 1,379омасб.). Го)
В реактор об'ємом 50мл, заповнений сухим аргоном з тефлоновою мішалкою вводять 5,0г форполімеру на основі ППГ-1000 та суміші ізомерів 2,4-/2,6-ТДІ 80/20, взятих у співвідношенні 1:2, та 0,266 г ТМП. Реакційну масу суміщують з попередньо приготовленим при температурі 20-53 розчином комплексу.
Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом б5хв. Одержану гомогенну суміш виливають у тефлонову ее форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при 1 мм.рт.ст. протягом 15хв. при температурі 20-50. Після о зняття вакууму систему стверджують протягом 1,5 год при температурі 37 4593 з наступним доотвердженням протягом 5год при температурі 47-52 і 4 діб при температурі 20--52С до одержання еластичної плівки. о
Приклад 8 (контрольний) се
В реактор об'ємом 50 мл, заповнений сухим аргоном з тефлоновою мішалкою поміщають 6,83г форполімеру со на основі ППГ-1000 та суміші 2,4-/2,6-ТДІ 80/20, взятих у співвідношенні 1:2, та 0,407г ТМП (зшивач) при мольному співвідношенні до форполімеру 0,95:1, розчиненого у 7 мл дихлорометану. Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом бхв. Одержаний гомогенний розчин виливають у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при мм.рт.ст. протягом 60 хвилин при кімнатній температурі. Після зняття « о вакууму через патрон заповнений осушувачем ствердження продовжують у присутності осушувача при 7 с температурі 37-59 ще протягом З8год до одержання еластичної плівки.
Приклад 9 (контрольний) :з» В реактор об'ємом 50мл, заповнений сухим аргоном з терлоновою мішалкою поміщають 6,83г форполімеру на основі ППГ-1000 та суміші 2,4-/2,6-ТДІ 80/20, взятих у співвідношенні 1:2 та 0,349г ТМП (зшивач).
Наважку ацетилацетонату Со(Зж) розчиняють в 2мл ДМФА при температурі 50-59 (495 мас.). Одержаний оо розчин наливають у реактор. Реакційну суміш перемішують в реакторі протягом 1Охв. за н.у. Одержаний гомогенний розчин виливають у тефлонову форму і витримують у вакуум-сушильній шафі при 1 мм.рт.ст. ко протягом ЗО хвилин при температурі 36-38 С. Відвакуумовану систему стверджують З,5год при температурі о 60-52 до одержання еластичної плівки.
Повноту проходження реакції перевіряють за відсутністю смуги коливань МСО-групи на ІЧ-спектрах о синтезованих поліуретанів згідно з прикладами 1-9. б Вміст йонів металу в одержаних еластичних поліуретанах складає від 0,01 до 0,5мас.о
Поліуретанові плівки одержані в прикладах 1-9 рівномірно забарвлені, міцні, еластичні, нерозчинні в органічних розчинниках, набухають в ДМФА, дихлорометані та бензолі.
Термостійкість одержаних поліуретанів досліджувалась шляхом вивчення термоокиснювальної деструкції модифікованих зразків методом термогравіметрії. Характеристики термостійкості досліджених поліуретанів на
Ф) перших двох стадіях термічного розкладу наведені в Таблиці 1. км Електропровідність одержаних поліуретанів при постійному струмі ТОА за н.у визначалась за допомогою двоелектродного методу (Таблиця 1). 60 Температурна залежність величини електропровідності одержаних поліуретанів при постійному струмі визначалась методом діелектричної релаксації (Таблиця 2).
Таблиця 1
Провідність та термостійкість поліуретанів б5
Зразки 0001 втнянжнітнюсо втюеюжтх тво, ; ю
Таблиця 2
Залежність провідності деяких зразків від температури
Зразки ою юю ооопляикадт пар залою опейтадо 00 70золою вело з пис ос нене сі
Пригад в онтютьних 15012| :тлотю, о
Поліуретани з напівпровідниковим рівнем провідності одержують за спрощеною технологією шляхом усунення необхідності введення додаткових компонентів у систему: диспергаторів у розчин сполук металу «о неіонні ПАР) для покращення суміщення металовмісних сполук з полімерною матрицею і каталізаторів реакції, за рахунок використання координаційних комплексів металів. о
Як видно з даних, наведених у таблицях, одержані, згідно з винаходом поліуретани, мають о напівпровідниковий рівень провідності, причому він не є нижчим ніж рівень провідності поліуретанів одержаних згідно прототипу (1Ї1. Разом з тим, провідність одержаних, згідно з винаходом, поліуретанів зростає при СМ підвищенні температури. Вони характеризуються підвищеною термостійкістю, містять менше ніж 0,595 мас йонів со металів і є еластичними та міцними.
Література: 1. Патент США 6 417 315, 2002, Спіапд еї а! "Ргерагайоп ої сопдисіїме роїушге(апев ивіпд а сопадисіїме диаві-воЇшоп". « 2. Злектрические свойства полимеров ред. Б.И.Сажин. Л-д, "Химия", 1986. з с З. Емегу Б.2пои еї аі|. ЕІесігоспітіса Асіа.-1998,10-1 1-Р. 1465-1469. 4. В.Е. Диюк, Д.В. Шевченко, Т.Н. Безуглая, В.Н. Кокозей, А.Н.Савицкая. Теорет. и зксперим. химия. 2005, . и? Т. 41. Мо 1. С. 17-23. 5. В.В. Скопенко, А.Д. Гарновський, В.Н. Кокозей та ін. ,!ЇПрямой синтез координационньїх соединений", Киев:
Вентури,1997, с.40-108. оо 6. Деклараційний патент України Мо71309 А, СО101/00. Спосіб прямого синтезу гетеротриметалічних координаційних сполук (варіанти). Заявлено 19.12.2003 р., опубліковано 15.11.2004 р. Бюл. Мо 11. ке 7. Патент України Мо 36649 С2, СО10 1/00, 3/00, 9/00, 11/00, СО7Р 1/08, 3/06, 3/08. Спосіб прямого синтезу гетероядерних координаційних сполук (варіанти). Заявлено 20.01.2000 р., опубліковано 17.05.2004 р. Бюл. Моб. о 8. Саундерс Дж.Х., Фриш К.К. Химия полиуретанов. М., Химия, 1968. о

Claims (2)

(42) Формула винаходу
1. Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності шляхом введення сполук металів в органічних розчинниках до реакційної суміші поліуретанового форполімеру на основі поліолу та діїзоціанату, ГФ) який відрізняється тим, що як сполуку металу використовують бі- або триметалічні полігетероядерні т координаційні комплекси перехідних металів, попередньо готують 0,2-2,0 95 мас. розчин цих сполук з наступним введенням його до реакційної суміші поліуретанового форполімеру додатково із зшивачем та реакційним во формуванням іп зіш.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як сполуку металу використовують бі- або триметалічні полігетероядерні координаційні комплекси перехідних металів загальної формули ІКМЕТАЛ.) т(МЕТАЛЬ) п(МЕТАЛ») рК. аКе» гі), дер, а - 1, 2, З, 4; 65 К,т 1,2, З; п,г,150,1;
МЕТАЛ., МЕТАЛ», - Си, 7п, Са, Со, Мі; МЕТАЛ» - Со, Мі;
К. - Н, СІ, Вг, У, МО5, Ас, еп; Е» - НоОеа, НОеа, Оеа, Мега, еп, МН»; Кз - МН»; З - атво, НгО, СНЗОН, СНЗСМ, Ас - ацетат, еп - етилендіамін, НоОеа - діетаноламін, НОга - депротонований залишок діетаноламіну, Оеа -двічі депротонований залишок діетаноламіну, Ме»Еа - депротонований залишок 2-диметиламіноетанолу, дтво - 7/0 диметилсульфоксид. Офіційний бюлетень "Промислова власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2008, М 4, 25.10.2008. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. с (о) (се) (ав) (ав) с со - с з о іо) (ав) (ав) 4) (Ф) іо) бо б5
UAA200608156A 2006-07-20 2006-07-20 Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності UA82006C2 (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA200608156A UA82006C2 (uk) 2006-07-20 2006-07-20 Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA200608156A UA82006C2 (uk) 2006-07-20 2006-07-20 Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA82006C2 true UA82006C2 (uk) 2008-02-25

Family

ID=39817336

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200608156A UA82006C2 (uk) 2006-07-20 2006-07-20 Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA82006C2 (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP1036808A2 (en) Hydrogenated octasilsesquioxane- vinyl group- containing copolymer and method for manufacture
EP2909253B1 (en) Cross-linked organic polymer compositions
EP0196895B1 (en) Polymer bound calixarenes
JPS6033846B2 (ja) シリコーン共重合体とその製法
JPH05320173A (ja) ヒドロシリル基含有イミド化合物
US5236984A (en) Cold-curable silicone resin composition
EP0396246A2 (en) Ultraviolet cured silicone gels with controlled modulus and viscosity
JPS6390535A (ja) 架橋結合したオルガノシラザン重合体
UA82006C2 (uk) Спосіб одержання поліуретанів з напівпровідниковим рівнем провідності
Allcock et al. Poly (organophosphazenes) containing allyl side groups: crosslinking and modification by hydrosilylation
JPS61255935A (ja) イオン性無機塩と錯化剤とから成る触媒系によってポリオルガノシラザン及びポリオルガノ(ジシリル)シラザンを処理する方法
CN110746577B (zh) 一种本征阻燃的结构阻尼一体化树脂及其制备方法
JPH0655819B2 (ja) プレセラミックアセチレン列ポリシラン及びその調製方法、並びに炭化ケイ素含有セラミック物品調製方法
Chmiel et al. Oligoetherols and polyurethane foams obtained from metasilicic acid
DE112004001135B4 (de) Neuartiges Polymer und Herstellung von Nanoporösem, niedrig dielektrischem Polymerverbundfilm unter Verwendung desselben
EP0824125A1 (de) Umhüllungsmassen auf Basis von Dicyclopentadienderivaten
CN102219905B (zh) 有机硅环硫树脂及其制备方法
EP0400786A2 (en) Heat stable acrylamide polysiloxane composition
KR20030027704A (ko) 발수 발유성 조성물 및 그의 조형품
CN114874443A (zh) 一种低固化收缩率的硅橡胶及其制备方法
Kurita et al. Synthesis and properties of polyurethanes derived from bis‐N‐hydroxyimides and diisocyanates
JPS6254115B2 (uk)
CA1101597A (en) High molecular weight polyether sulfones
KR101797206B1 (ko) 우수한 탄화 수득율을 가지는 난연성 폴리에틸렌테레프탈레이트의 제조방법
CA2036095C (en) Curable composition