UA81487U - Спосіб отримання оливкової олії - Google Patents

Спосіб отримання оливкової олії Download PDF

Info

Publication number
UA81487U
UA81487U UAU201302449U UAU201302449U UA81487U UA 81487 U UA81487 U UA 81487U UA U201302449 U UAU201302449 U UA U201302449U UA U201302449 U UAU201302449 U UA U201302449U UA 81487 U UA81487 U UA 81487U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
oil
centrifuge
olive oil
outlet
olives
Prior art date
Application number
UAU201302449U
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Владимир Сергеевич Гошовский
Сергей Владимирович Гошовский
Петр Тимофеевич Сиротенко
Original Assignee
Владимир Сергеевич Гошовский
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Владимир Сергеевич Гошовский filed Critical Владимир Сергеевич Гошовский
Priority to UAU201302449U priority Critical patent/UA81487U/uk
Publication of UA81487U publication Critical patent/UA81487U/uk

Links

Landscapes

  • Fats And Perfumes (AREA)

Abstract

Спосіб отримання оливкової олії, в якому за допомогою подрібнювача м'якоть плодів приводять до розкриття у змішувачі і потім подають в шнекову центрифугу з суцільним барабаном для відділення олії з поданої м'якоті плодів, з якої олія відводиться в тарілчасту центрифугу. При цьому при використанні свіжих оливок виробляють плодову мезгу без додавання води, а при використанні сухих проводять процес вироблення мезги при низькому рівні вмісту води, яка засвоюється м'якоттю плодів в двофазовій шнековій центрифузі, в наслідок чого розділяють утворену мезгу на олію і твердо-водяну суміш для подальшого її вилучення і підходящого зневоднення. Виділену олію з виходу тарілчастої центрифуги направляють на додаткове оброблення для забезпечення стабілізації олії.

Description

Спосіб належить до методів отримання і оброблення оливкової олії, які забезпечують їй високі лікувальні властивості і стабільність при зберіганні.
Відомий спосіб добування оливкової олії без подрібнення кісточок плодів (1|, що включає етапи: - розтирання олив в терморегуляторній камері без подрібнення кісточок плодів і отримання однорідної і повністю подрібненої пасти, завдяки спільній дії температури, механічного перемішування і руху металевих поверхонь всередині пасти; - вилучення олії з допомогою циркуляції гарячої води при співвідношенні вода/паста 3:1, фільтрації пасти під дією сили тяжіння у воді, де розділення води і олії відбувається, при цьому заміс виконують при температурі приблизно 40 "С - 45 "С; - та проведення циркуляції води при температурі приблизно 40 "С - 45 "6.
Недоліком відомого способу добування оливкової олії є те, що він проводиться при застосуванні підігріву, в наслідок чого зменшується вміст корисних речовин в олії, крім того така технологія отримання олії не забезпечує можливість її тривалого зберігання з необхідними якісними властивостями.
Також відомий спосіб отримання оливкової олії (2| без пресування кісточок плодів, який включає етапи: - видалення м'якоті плодів і замішування, які виконують без значного додавання води при регульованій температурі, менше 35 "С; - розділення і вилучення олії із суміші пасти і води, які виконують при значному додаванні води при регульованій температурі; - видалення м'якоті плодів і замішування, що виконують в першій посудині, а розділення і вилучення олії виконують в другій посудині.
Недоліком цього способу добування оливкової олії є високі вимоги до якості застосовуваної води і потреба її значної кількості при виконанні процесу добування оливкової олії. Крім того, в даному способі добування оливкової олії застосовується підігрів м'якоті плодів до високої температури, що дає звичайно збільшення об'єму добування оливкової олії, але це одночасно зменшує термін зберігання оливкової олії з високими якісними показниками.
Найбільш близьким технічним рішенням до корисної моделі за технічною суттю (найближчий
Зо аналог) є спосіб отримання оливкової олії ІЗ), в якому промиті плоди подають у подрібнювач, а звідти в змішувач для розкриття. При свіжих оливках використання м'якоті плодів проводиться без додавання води, в той час, коли використовують сушені плоди, додають невелику кількість води відповідно до стану оливок. Порушену м'якоть плодів фракціонують на дві фази шнековою центрифугою в олію і суміш твердих речовин/води. Олію подають з додаванням невеликої кількості води на тарілчасту центрифугу, з якої чиста олія і відокремлена вода виходять. Вода є відносно чистою і може бути змішана з циркулюючою водою, яку використовують для миття оливок. Тверді речовини скидаються з тарілчастої центрифуги в періодичні проміжки часу.
Перевагою цього способу є використання невеликої кількості прісної води і не створення стічної води, що вимагало б проведення її видалення і очищення.
Недоліком способу ІЗ| є недостатньо великий термін зберігання отриманої олії через можливість окислення при зберіганні, а також відсутність фільтрації в способі отримання олії, що призводить до утворення залишків в олії різних елементів, які погіршують якісні характеристики і параметри олії.
В основу корисної моделі поставлено задачу створення високоефективного способу отримання оливкової олії, який повинен забезпечити високі показники лікувальних властивостей і стабільності олії при зберіганні.
Технічний результат корисної моделі полягає в підвищенні якості отримуваної оливкової олії завдяки її стабілізації до окислення та надання їй лікувальних властивостей на основі дії на неї магнітним полем і озонуванням.
Також запропонований спосіб зменшує дію шкідливих речовин і бактерій на олію в наслідок використання мікрофільтрації в процесі її виробництва.
Поставлена задача вирішується тим, що в способі отримання оливкової олії, в якому за допомогою подрібнювача м'якоть плодів приводять до розкриття у змішувачі і потім подають в шнекову центрифугу з суцільним барабаном для відділення олії з поданої м'якоті плодів, з якої олія відводиться в тарілчасту центрифугу з додаванням невеликої кількості води для того, щоб відокремити воду і тверді відходи для подальшої обробки, при цьому при використанні свіжих оливок виробляють плодову мезгу без додавання води, а при використанні сухих оливок, відповідно від стану оливок, проводять процес вироблення мезги при низькому рівні вмісту води, яка засвоюється м'якоттю плодів в двофазовій шнековій центрифузі, в наслідок чого 60 розділяють на олію і твердо-водяну суміш для подальшого її вилучення і підходящого зневоднення, згідно з корисною моделлю, виділену олію з виходу тарілчастої центрифуги направляють на додаткове оброблення для забезпечення стабілізації олії.
Крім того, для досягнення поставленої задачі, для отримання олії, використовують оливкову пасту, яка зберігається замороженою при вибраній температурі в діапазоні від 0 "С до -40 "С, а перед добуванням олії виконують її розмороження.
Також для досягнення поставленої задачі отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії постійного або однополярного імпульсного магнітного поля для забезпечення її стабілізації.
Також для досягнення поставленої задачі отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії озонування.
Також для досягнення поставленої задачі отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають одночасній дії магнітного поля і озонування.
Також для досягнення поставленої задачі отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії мікрофільтрації з розміром пор фільтра, що задані в діапазоні від 0,1 мкм до 0,8 мкм при температурі від 15 "С до 27 "С.
Порівняно з найближчим аналогом ІЗ| запропонований, згідно з корисною моделлю, спосіб отримання оливкової олії відрізняється такими ознаками: - виділену олію з виходу тарілчастої центрифуги направляють на додаткове оброблення для забезпечення стабілізації олії; - для отримання олії використовують оливкову пасту, яка зберігається замороженою при вибраній температурі в діапазоні від 0 "С до - 40 "С, а перед добуванням олії виконують Її розмороження; - отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії постійного або однополярного імпульсного магнітного поля; - отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії озонування; - для досягнення поставленої задачі корисної моделі отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають одночасній дії магнітного поля і озонування; - отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії мікрофільтрації з розміром пор фільтра, що задані в діапазоні від 0,1 мкм до 0,8 мкм при температурі від 15 "С до 27 76.
Завдяки тому, що в запропонованому, згідно з корисною моделлю, способі одержання оливкової олії, виділену олію з виходу тарілчастої центрифуги направляють на додаткове оброблення для забезпечення стабілізації олії, що дозволяє досягти збільшення терміну зберігання оливкової олії з високими якісними показниками, при цьому процесу стабілізації сприяють як дія постійного або однополярного імпульсного магнітного поля на олію, так і озонування, оскільки вони захищають олію від бактеріальної і ферментної деградації, і в такому випадку відпадає необхідність в звичайних методах стабілізації з застосуванням охолодження або заморожування продукту, щоб уповільнити темпи бактеріологічної деградації, або використанням пастеризації олії, щоб знищити бактерії. Застосування в запропонованому способі мікрофільтрації також сприяє підвищенню якості оливкової олії, зокрема завдяки очищенню оливкової олії однократного пресування за рахунок холодної пастеризації з допомогою мікрофільтрації.
Згідно з корисною моделлю спосіб одержання оливкової олії реалізують наступним чином. В способі можливе застосування вихідними продуктами для одержання оливкової олії як вирощених і зібраних свіжих олив з оливкових дерев, так і оливкової пасти, яку зберігають замороженою при вибраній температурі в діапазоні від 0 "С до -40 "С, яку перед добуванням олії розморожують. Дослідженнями установлено, що при зберіганні оливкової пасти при такій температурі повністю зберігаються властивості олив. Розморожену оливкову пасту подають через змішувач в шнекову центрифугу з суцільним барабаном для відділення олії з поданої м'якоті плодів, з якої олію відводять, для того, щоб відокремити воду і тверді відходи для подальшої обробки. Зірвані свіжі плоди очищають від листя, гілок і промивають водою. Потім проводять видалення кісточок з плодів олив і з допомогою подрібнювача плодів приводять їх до розкриття у змішувачі, а після цього подають в шнекову центрифугу з суцільним барабаном для проведення аналогічної обробки як з розмороженою оливковою пастою.
В способі для оброблення оливкових плодів використовують сепарацію, відомо (4), що декантаторні центрифуги забезпечують виділення однієї речовини із складу іншої при розмірах від 10 мкм до 2,5 мм, а вміст таких речовин може складати від 10 95 до 5095, в той же час тарілчасті сепаратори (центрифуги) виділяють речовини розмірами від 0,1 мкм до 500 мкм, а вміст таких речовин може складати від 0 до 25 95. В той же час фільтри (мікрофільтри) можуть виділяти найдрібніші частинки розміром від 0 до 1 мкм, а вміст таких речовин може складати від 60 О до 5 95. Крім того, для виробництва оливкової олії найвищої якості для видалення твердих відходів і залишків води використовують високошвидкісні центрифуги, які забезпечують ефективне сепарування при мінімальному нагріві продукту та його окисленні.
До того ж в способі при використанні свіжих оливок виробляють плодову мезгу без додавання води, а при використанні сухих оливок, відповідно від стану оливок, додають невеликий обсяг води (до 5595 від ваги оливок), яка засвоюється в двофазній шнековій центрифузі, внаслідок чого забезпечують розділення мезги на олію і твердо-водяну суміш для її подальшого вилучення і підходящого зневоднення.
Таким чином, наведена вище інформація і дані різних сепараторів підтверджують, що в способі для досягнення якісного виділення оливкової олії доцільне застосування різних типів сепараторів. Декантаторні центрифуги використовують, як правило, для розділення великої кількості твердих домішок відносно великого розміру, тоді як тарілчасте сепарування рідин використовують при незначному вмісту твердих речовин невеликого розміру. Отже для високоякісного виділення оливкової олії потрібно комбінувати різні типи сепараторів, в цьому випадку олія буде якісно очищена від домішок. З приведених даних компанії Альфа Лаваль |41 випливає, що тільки комбінування різних сепараторів в способі дозволить високоякісно виділяти оливкову олію найвищого гатунку з низьким вмістом різних домішок, у тому числі і шкідливих.
В способі олію з виходу тарілчастої центрифуги направляють на додаткове оброблення для забезпечення стабілізації олії.
Для глибокого очищення отриману оливкову олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають мікрофільтрації. При цьому розмір пор фільтра задають в діапазоні від 0,1 мкм до 0,8 мкм, а фільтрацію проводять при температурі від 15С до 27 "С. Для забезпечення проходження рідини через мікрофільтр установлюють тиск в діапазоні від 0,03 МПа до 0,5 МПа, переважно тиск задають рівним 0,2 МПа. Отриману оливкову олію після мікрофільтрації бажано зберігати в скляних пляшках невеликого об'єму, наприклад 100 мл. Розмір розділення частинок визначається діаметром пор мікрофільтра. Мікрофільтри мають переважну проникність для визначених компонентів суміші, які розділяють. Основним завданням мікрофільтрів є виділення шкідливих мікроорганізмів, у тому числі бактерій. Також бажано виділяти різні шкідливі мікрочастинки і елементи.
Важливе значення для довготривалого збереження оливкової олії є забезпечення її
Зо стабілізації, зокрема із застосуванням постійного магнітного поля. Для цього отриману оливкову олію з виходу тарілчастої центрифуги збирають в посудині, через стінки якої може проникати магнітне поле. Зібрану оливкову олію піддають дії постійного магнітного поля або однополярного імпульсного магнітного поля із заданою амплітудою магнітної індукції та часовою тривалістю. Сьогодні у відомих методах стабілізації оливкової олії задають постійними рівень магнітної індукції та тривалість дії магнітного поля на олію. Проте такий підхід не забезпечує раціонального вибору параметрів магнітного поля для досягнення високого рівня стабілізації олії, оскільки вирощені оливки мають відмінності в залежності від місця вирощування і наявних кліматичних умов в цьому районі. В запропонованому способі, для визначення раціональних показників магнітного поля і тривалості його дії на оливкову олію, вибирають невелику за об'ємом пробу оливкової олії і задають визначене магнітне поле (магнітну індукцію чи напруженість) та тривалість його дії на оливкову олію, і на основі об'ємної щільності ен ргії магнітного поля за формулою му - ІВ Мов). (п) де В - магнітна індукція, М - об'єм оливкової олії, що піддається омагнічуванню, РО - магнітна постійна, в. відносна магнітна проникність середовища, визначають необхідний рівень магнітної індукції і тривалість її дії на оливкову олію. Таке можливе, оскільки на основі зменшеної моделі будуть установлені необхідні залежності, а також з використанням рівняння (1) можна отримати значення показників для реальної системи проведення повноцінної магнітної стабілізації для різної кількості оливкової олії, у тому числі великих об'ємів.
Збільшення індукції магнітного поля має технічні обмеження, тому вибирають допустиму ефективну індукцію магнітного поля, а потім установлюють тривалість проведення магнітної стабілізації необхідного об'єму оливкової олії. Таким чином буде досягнута ефективна стабілізація оливкової олії в залежності від її об'єму і властивостей.
В способі можлива стабілізація оливкової олії з використанням однополярного імпульсного магнітного поля. Проведені дослідження продемонстрували, що окислення оливкової олії сповільнюється при її обробці постійним, не знакозмінним магнітним полем, тоді як оброблення змінним магнітним полем прискорює небажане окислення оливкової олії. При дослідженнях також установлено, що постійні магніти з магнітно-твердих матеріалів з часом розмагнічуються і їх приходиться замінювати, в той же час не спостерігається суттєвої різниці в ефективності дії електромагнітного імпульсного однополярного магнітного поля на оливкову олію в порівнянні з постійним магнітним полем, тому вибір принципів формування магнітного поля для стабілізації оливкової олії це є задача споживача.
В запропонованому способі отриману оливкову олію з виходу тарілчастої центрифуги також піддають дії озонування, завдяки чому досягається висока біологічна активність і довге збереження олії проти дії запалювальної, бактерицидної, віруліцидної, Ффунгіцидної, детоксикаційної активності. Озон дуже активний газ, його важко стабілізувати протягом тривалого терміну в корисній формі, оскільки він швидко розкладається до кисню. Проте якщо озон пропускати через оливкову олію, що знаходиться в стійкій до озону посудині (наприклад, скляній), тоді озон починає вступати в реакцію з оливковою олією. При цьому відбувається каталітична реакція, яка визиває окислення оливкової олії, на основі якої утворюється з'єднання
С:іоНівОз, разом з тим частина газу залишається в олії, а частина викидається в навколишнє середовище. Відомо, що відщеплений атом кисню уявляє собою вільний радикал, який є дуже сильним окислювачем і руйнує білки бактерій. Проте при нерозумному активному використанні озону і передозуванні цей суперокислювач розпочинає руйнувати заразом і білки самого пацієнта. Граничнодопустима концентрація вмісту озону в олії складає 0,1 мг/му, тоді як для медичних процедур використовують концентрацію озону в межах від 10-15 до 30-45 мкг/мл. В той же час при знешкодженні бактерій і вірусів озон в п'ять разів перевищує активність молекулярного хлору. Тривалість процедури озонування, як правило, перевищує 30 хвилин. З появою мікроскопів було установлено здатність озону виконувати "пробиття" в мембранах вірусів, грибків, бактерій і аномальних клітин, викликаючи таким чином їх знешкодження. Озон є сильним окислювачем а також потужним антисептиком, який не належить до хімікалій, оскільки він має унікальну властивість розпадатися на нешкідливий, нетоксичний безпечний елемент кисень. Озон знешкоджує мікроорганізми. Стерилізуюча дія пояснюється "прямою атакою" на біологічний матеріал і його наступним окисленням. Відомо, що швидкість дії озону в 3500 раз перевищує хлор. Вірус гине миттєво, а сам метод діє безпечно для людини, оскільки озон є антисептиком, який створений самою природою. Процес озонування виконують в закритій посудині, куди наливають оливкову олію. На оливкову олію діють шляхом барботажу озоновмісним газовим компонентом, наприклад киснево-осзоновою сумішшю. Барботажований
Зо озоновмісний газовий компонент направлено розпорошують по всій посудині з олією. Для підвищення ефективності озонування олії застосовують диспергатор, який дозволяє отримати однорідний продукт по всьому об'єму посудини на основі "мокрого" подрібнення.
Озонування оливкової олії виконують двома методами, зокрема з частковим озонуванням та концентрованим озонуванням. Перше озонування виконують протягом від 30 хвилин до 12 годин, а друге - від 2 до З тижнів. Тривалість озонування залежить від потужності генератора озону.
Також в способі отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають одночасній дії як магнітного поля, так і озонування. Це дозволяє підвищити ефективність стабілізації оливкової олії за рахунок більш грунтовного знешкодження бактерій та інших шкідливих елементів.
Таким чином, наведене вище засвідчує, що запропонований спосіб отримання оливкової олії дозволяє забезпечити більш якісне очищення оливкової олії від залишку твердих речовин і зависі, а також інших шкідливих домішок. Причому отримана олія, згідно з запропонованим способом, має високі якісні властивості і тривалий термін зберігання при одночасному забезпеченні високих органолептичних і споживчих властивостей завдяки її стабілізації і озонуванню. Також внаслідок мікрофільтрації оливкової олії досягається більш грунтовне її очищення від мікрочастинок, у тому числі і від бактерій. Це дозволяє зробити висновок, що поставлена задача в корисній моделі виконана.
Джерела інформації: 1. Патент ЕР 0581748 А1. Маспіпе апа тетоа бог (Жте ргодисіоп ої оїїме-ої!Ї м/йй ої сги5піпу
Ше 5іопе5. Опубл. 02.02.1994. 2. Патент ЛО 9961568. Меїпода апа аррагаки5 їог ргодисіпуд оїїме оїЇ м/йпоцї ргез5зіпуд Ше «юопе5. Опубл. 02.12.1999.
З. Патент ЕР 0557758 А1 (найближчий аналог). Ргосев55 їог ргодисіпуд оїїме ої. Опубл. 01.09.1993. 4. Альфа Лаваль, 2004 (Франція). Тарельчатье сепараторь Альфа Лаваль. Управление процессом сепарации жидкостей и твердьх веществ. - 14 с.

Claims (5)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Спосіб отримання оливкової олії, в якому за допомогою подрібнювача м'якоть плодів приводять до розкриття у змішувачі і потім подають в шнекову центрифугу з суцільним барабаном для відділення олії з поданої м'якоті плодів, з якої олія відводиться в тарілчасту центрифугу, при цьому при використанні свіжих оливок виробляють плодову мезгу без додавання води, а при використанні сухих оливок, відповідно від стану оливок, проводять процес вироблення мезги при низькому рівні вмісту води, яка засвоюється м'якоттю плодів в двофазовій шнековій центрифузі, в наслідок чого розділяють утворену мезгу на олію і твердо - водяну суміш для подальшого її вилучення і підходящого зневоднення, який відрізняється тим, що виділену олію з виходу тарілчастої центрифуги направляють на додаткове оброблення для забезпечення стабілізації олії.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що для отримання олії використовують оливкову пасту, яка зберігається замороженою при вибраній температурі в діапазоні від 0 "С до -40 "С, а перед добуванням олії виконують її розмороження.
З. Спосіб за пп. 1, 2, який відрізняється тим, що отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії постійного або однополярного імпульсного магнітного поля.
4. Спосіб за пп. 1, 2, який відрізняється тим, що отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії озонування.
5. Спосіб за пп. 1, 2, який відрізняється тим, що отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають одночасній дії магнітного поля і озонування.
б. Спосіб за пп. 1, 2, який відрізняється тим, що отриману олію з виходу тарілчастої центрифуги піддають дії мікрофільтрації з розміром пор фільтра, що задані в діапазоні від 0,1 до 0,8 мкм при температурі від 15 "С до 27 76. 0 КомпютернаверсткаВ. Мацелод 00000000 Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Урицького, 45, м. Київ, МСП, 03680, Україна ДП "Український інститут промислової власності", вул. Глазунова, 1, м. Київ - 42, 01601
UAU201302449U 2013-02-26 2013-02-26 Спосіб отримання оливкової олії UA81487U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201302449U UA81487U (uk) 2013-02-26 2013-02-26 Спосіб отримання оливкової олії

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201302449U UA81487U (uk) 2013-02-26 2013-02-26 Спосіб отримання оливкової олії

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA81487U true UA81487U (uk) 2013-06-25

Family

ID=51948201

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201302449U UA81487U (uk) 2013-02-26 2013-02-26 Спосіб отримання оливкової олії

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA81487U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN103205480B (zh) 一种用鱼皮或鱼骨生产胶原蛋白低聚肽的方法
RU2557429C2 (ru) Способ и система для переработки водных организмов
KR20110084878A (ko) 크릴새우로부터 단백질성 농축물을 제조시 불소 함량을 감소시키는 방법
CN106036301A (zh) 一种保护刺梨浓缩果汁sod的加工方法
CN103570177B (zh) 一种食品行业含盐腌制废水的净化处理工艺
JP7280313B2 (ja) 水生生物種からシュウ酸が低減されたタンパク質を抽出するための方法及び系並びにその組成物。
CA3049999A1 (fr) Dispositif et procede de traitement par des ondes acoustiques de haute frequence
CN101637256B (zh) 一种芦荟汁的生产方法及其应用
UA81487U (uk) Спосіб отримання оливкової олії
KR101392512B1 (ko) 맑은 호박음료의 제조방법
CN104498569B (zh) 一种利用干鱼皮制取鱼皮胶原蛋白粉的方法
KR101028373B1 (ko) 숙성 흑마늘이 포함된 음료를 제조하는 장치 및 이의 제조방법
CN111587972A (zh) 一种牡蛎功能饮料及其生产方法
US6488978B2 (en) Anti-bacteria agent made from shell, and methods for purifying and desalinating water and for washing agricultural products with use thereof
RU2354140C1 (ru) Способ переработки растительного сырья с получением пектина и пектинсодержащих пищевых продуктов и линия для его осуществления
CN109170987A (zh) 一种肉粉生产设备及工艺
RU2402923C1 (ru) Способ получения водного экстракта прополиса
KR101055417B1 (ko) 수산물용 물의 처리방법 및 처리시스템
KV et al. Optimization of ultrasound-assisted extraction of watermelon seed oil using response surface methodology
JP5288347B2 (ja) ペクチン含有廃水の浄化方法
FR2618303A1 (fr) Preparation de gelatine presentant un degre bloom eleve a partir de sous-produits de volaille
JPS623806B2 (uk)
ES2327087B2 (es) Metodo para separar la membrana interna de la cascara del huevo.
Djayanti et al. Quick sterilization of Spirulina powder through dry ozonization for pharmaceutical preparations
KR20160103984A (ko) 소화 또는 추가적인 정화 이전에 분리 및 고전압 펄스 처리를 포함하는 방법