UA73966C2 - Process of bulk filling containers (options) - Google Patents

Process of bulk filling containers (options) Download PDF

Info

Publication number
UA73966C2
UA73966C2 UA2002076043A UA2002076043A UA73966C2 UA 73966 C2 UA73966 C2 UA 73966C2 UA 2002076043 A UA2002076043 A UA 2002076043A UA 2002076043 A UA2002076043 A UA 2002076043A UA 73966 C2 UA73966 C2 UA 73966C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
containers
liquid
pallet
vacuum chamber
caps
Prior art date
Application number
UA2002076043A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Amphastar Pharmaceuticals Inc
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Amphastar Pharmaceuticals Inc filed Critical Amphastar Pharmaceuticals Inc
Publication of UA73966C2 publication Critical patent/UA73966C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65BMACHINES, APPARATUS OR DEVICES FOR, OR METHODS OF, PACKAGING ARTICLES OR MATERIALS; UNPACKING
    • B65B31/00Packaging articles or materials under special atmospheric or gaseous conditions; Adding propellants to aerosol containers
    • B65B31/02Filling, closing, or filling and closing, containers or wrappers in chambers maintained under vacuum or superatmospheric pressure or containing a special atmosphere, e.g. of inert gas
    • B65B31/025Filling, closing, or filling and closing, containers or wrappers in chambers maintained under vacuum or superatmospheric pressure or containing a special atmosphere, e.g. of inert gas specially adapted for rigid or semi-rigid containers
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65BMACHINES, APPARATUS OR DEVICES FOR, OR METHODS OF, PACKAGING ARTICLES OR MATERIALS; UNPACKING
    • B65B3/00Packaging plastic material, semiliquids, liquids or mixed solids and liquids, in individual containers or receptacles, e.g. bags, sacks, boxes, cartons, cans, or jars
    • B65B3/003Filling medical containers such as ampoules, vials, syringes or the like

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Dispersion Chemistry (AREA)
  • Filling Of Jars Or Cans And Processes For Cleaning And Sealing Jars (AREA)
  • Basic Packing Technique (AREA)
  • Vacuum Packaging (AREA)

Description

Опис винаходу
Винахід стосується способу одночасного заправлення контейнерів узагалі, а конкретніше, способу, який 2 забезпечує одночасне всмоктування рідини в множину контейнерів шляхом занурення контейнерів у вакуум і подачі рідини в піддон з наступним зниженням вакууму або повільним підвищенням тиску, що дозволяє рідині всмоктатися в контейнер.
Дотепер використовувалося багато способів ефективного заправлення контейнерів рідиною. При великих обсягах виробництва заведено використовувати конвеєри, на яких через одну чи більше трубок або порожнистих 70 голок, приєднаних до заповнюваною рідиною ємності, здійснюють подачу рідини до контейнерів під тиском.
Потрібний об'єм рідини регулюють, як правило, за допомогою клапанів або об'ємних насосів, роботу яких узгоджують з ходом конвеєра з метою введення належної кількості продукту в належний час. Незважаючи на ефективність такого способу, швидкість його здійснення, однак, становить всього близько 100-1000 одиниць на хвилину.
Пошук по джерелах, відомих з попереднього рівня техніки, не виявив яких-небудь патентів, які мали б новизну даного винаходу, однак стосовними до даної тематики вважаються такі патенти США:
У патенті США Моб,089,676 (Пойнтер та ін.) описано спосіб і пристрій для впливу на зону критичного наповнення в процесі заправлення рідини повітряним душем з метою запобігання потраплянню сторонніх вкраплень (нежиттєздатних і життєздатних макрочасток) до критичної зони наповнення шляхом введення с протилежних потоків повітря, що є під тиском, до ламінарної течії. о
У патенті США Мо4,114,659 (Гоулдберг та ін.) описано пристрій для заправлення піпеток рідиною та її розподілу, який прикріплений до піпетки за допомогою еластичного трубопроводу. До трубопроводу приєднаний еластичний стисливий балон, у якому є отвір, що закривається. Цей отвір дозволяє встановити альтернативне сполучення між внутрішньою порожниною трубопроводу й отвором шляхом його розкриття. До трубопроводу (Се) вставлений клапанний вузол, який також дуже легко усунути, завдяки тому, що він приєднаний з можливістю с зняття.
У минулому, коли необхідно було розлити чи заправити в невеликі контейнери великі кількості рідини, /Ф) потрібно було забезпечити деяку автоматизацію процесу, що було дорого й у більшості випадків прив'язувалося с до однієї технологічної лінії. Такий підхід був обгрунтованим і прийнятним в даній галузі техніки, однак, коли справа стосується невеликих контейнерів, особливо якщо діаметр шийки менше ніж 0,50 дюйма (1,27см),у ї- нього є деякі вади. Доводиться враховувати час, необхідний для заправлення таких контейнерів, оскільки нормальне сопло або голка має граничний діаметр, який не може бути більшим, ніж власне отвір контейнера.
Проблема посилюється стосовно до контейнерів з малим отвором, особливо коли рідина, що підлягає « наповненню, є в'язкою. Якщо розливання більшості водних розчинів, наприклад, розчинників, не завдає труднощів, то розливання емульсій, кремів, мазей, лосьйону, пасти, желе та сиропу викликає серйозні проблеми - с зі створенням тиску, необхідного для впорскування рідини через сопла, і пов'язане з великими витратами часу. в Таким чином, головною метою винаходу є виключення необхідності використання сопел або насадок -» невеликих розмірів та використання різниці тисків з метою всмоктування рідини в контейнер. Цей підхід є зручним і має багато переваг стосовно до невеликих контейнерів, оскільки за один раз може бути оброблена множина контейнерів, яка обмежена лише розміром вакуумної камери і продуктивністю вакуумного насоса. -і Важливою метою, яка досягається винаходом, є те, що обладнання може бути використане стосовно до сю широкої різноманітності рідин і форм контейнерів, оскільки контейнери необхідно лише помістити в піддон догори дном, що робить розміри і форми як контейнерів, так і піддона маловажним фактором. се) Іншою метою, яка досягається винаходом, є те, що рідина може бути заправлена в контейнери всілякого
Фу 50 виду, наприклад, у скляні пляшки, скляні ампули, скляні пробірки, пластикові пляшки, пластикові ампули, алюмінієві пробірки чи пробірки з іншого металу, пластикові пробірки, піпетки і т.д., і навіть у напівжорсткі 4; пластикові мішки.
Ще однією метою, яка досягається винаходом, є те, що контейнери можуть бути щільно розміщені в тісній близькості один від одного, що дозволяє обробляти множину контейнерів у межах мінімального простору. Спрощується також робота з ними, оскільки заправлені контейнери можна витягти ручним або машинним о способом, а також ручним способом або з застосуванням механічних засобів перевернути для наступного закупорювання їхньої верхньої частини або всієї шийки кришкою чи аплікатором, або можна перевернути піддон, іме) що робить верхню частину контейнерів готовою до закупорювання кришкою чи аплікатором.
Ще однією метою, яка досягається винаходом, є те, що вільний простір над продуктом, тобто кількість бо повітря, що залишається між рідиною і кришкою, можна легко розрахувати, а також можна легко визначити рівень негативного тиску в вакуумній камері, що дозволяє в повному обсязі здійснювати одночасний контроль рівня заправлення всіх контейнерів.
Ї ще однією метою, яка досягається винаходом, є те, що контроль обсягу рідини, яка заправляється, можна здійснювати зі ступенем точності до мікролітрів. 65 Ці та інші цілі й переваги даного винаходу очевидні з нижченаведеного детального опису переважного варіанта втілення винаходу та формули, що додається, взятих у сполученні з супровідними кресленнями до них.
Фіг.1 - часткове ізометричне зображення переважного варіанта втілення процесу на тій його стадії, коли піддони розміщені в вакуумній камері безпосередньо перед вакуумуванням. Для наочності сприйняття вакуумна камера показана зі знятими дверцятами.
Фіг2 - схематичне зображення процесу на тій його стадії, коли контейнери, що містяться в піддоні, перевернуті догори дном, а піддон розташований у вакуумній камері.
Фіг.3 - схематичне зображення процесу на тій його стадії, коли контейнери, що містяться в піддоні, перевернуті догори дном, а піддон розташований у вакуумній камері і наповнюється рідиною.
Фіг4 - схематичне зображення процесу на тій його стадії, коли контейнери, що містяться в піддоні, /о перевернуті догори дном, а піддон розташований у вакуумній камері і наповнюється рідиною при зниженому негативному тиску, що дозволяє рідині бути всмоктаною в контейнери.
Фіг.5 - схематичне зображення контейнера з прямими стінками, який має вільний простір над продуктом, позначений позицією М1, і вільний простір під продуктом, позначений позицією МУЗ.
Фіг.6 - схематичне зображення контейнера з розширеною ділянкою, який має вільний простір над продуктом, позначений позицією М1, і вільний простір під продуктом, позначений позицією МУЗ.
Фіг.7 - схематичне зображення піддона з контейнерами, які все ще містяться в перевернутому догори дном стані, після його виймання з вакуумної камери.
Фіг.8 - схематичне зображення здійснення одного зі способів перекидання контейнерів шляхом накладення другого піддона поверх першого піддона.
Фіг.9 - схематичне зображення обох піддонів після їхнього спільного перекидання.
Фіг.10 - схематичне зображення заправленого контейнера, виконаного в вигляді піпетки, де внутрішній об'єм піпетки позначений позицією М2, а вільні простори над і під продуктом позначені позиціями М1 і МЗ відповідно.
Фіг.11 - схематичне зображення порожнього контейнера в умовах атмосферного тиску.
Фіг.12 - схематичне зображення порожнього контейнера, вакуумованого в вакуумній камері. сч
Фіг.13 - схематичне зображення частково заправленого контейнера під час усмоктування ним рідини з о піддона.
Фіг.14 - схематичне зображення частково заправленого контейнера.
Фіг.15 - схематичне зображення заправленого контейнера, який має вільні простори всередині контейнера над і під продуктом. Ге зо Фіг.16 - схематичне зображення в частковому розрізі типового закупорювального ковпачка з різзю, закріпленого на контейнері. ісе)
Фіг.17 - схематичне зображення в частковому розрізі типової еластичної пробки, вставленої в шийку Ге! контейнера.
Фіг.18 - схематичне зображення в частковому розрізі типового наконечника очної крапельниці з еластичним ме) з5 Ковпачком, що закупорює контейнер. ча
Фіг.19 - схематичне зображення в частковому розрізі типового наконечника, призначеного для введення до сечівника (го-іе), з еластичним ковпачком, що закупорює контейнер.
Фіг20 - схематичне зображення в частковому розрізі типового безголкового наконечника з еластичним ковпачком, що закупорює контейнер. «
Фіг21 - схематичне зображення в частковому розрізі типового безголкового наконечника з еластичним в с ковпачком, що закупорює контейнер.
Фіг.22 - схематичне зображення в частковому розрізі типового люерівського наконечника штирового типу з ;» ковпачком, що закупорює контейнер.
Фіг.23 - схематичне зображення в частковому розрізі типового люерівського наконечника гніздового типу з пробкою, що закупорює контейнер. -І Фіг.24 - схематичне зображення в частковому розрізі типового наконечника у вигляді щітки з чохлом, що закупорює контейнер. о Фіг25 - схематичне зображення в частковому розрізі типового наконечника, обладнаного пробковим со ущільненням, надітим на зовнішню частину шийки контейнера.
Фіг.26 - часткове ізометричне зображення другого варіанта втілення винаходу, де вакуумна камера показана
Ме, в наскрізному вигляді для ілюстрації компонентів, що розташовані всередині, причому стрілками позначений
Ф напрямок руху.
Кращий варіант втілення винаходу представлений переважним і другим варіантами втілення винаходу.
Обидва варіанти в основному однакові за винятком того, що в другому варіанті контейнери розміщують на Підставці, а підставку завантажують у піддон. Переважний варіант втілення винаходу, як це показано на Фігурах 1-9, являє собою спосіб одночасного заправлення контейнерів рідиною. Спосіб включає розміщення множини
Ф) контейнерів 20, які мають один отвір 22 у верхній частині, догори дном у піддоні 24, обладнаному по периферії ка виступною кромкою, як це показано на Фігурах 2-4. На початковій стадії процесу контейнери 20 встановлюють поряд у піддоні практично будь-якого типу, однак, для ефективнішого використання винаходу контейнери 20 бо Встановлюють щільно притиснутими один до одного, завдяки чому відпадає додаткова необхідність застосування в піддоні 24 якої-небудь простої опорної конструкції. Піддон 24 може бути виготовлений з будь-якого матеріалу, наприклад, з термопласту або металу, за умови, що він має периферійну кромку 26, висота якої забезпечує утримання достатньої кількості рідини, і виконаний водонепроникним або непроникним для розчинників. 65 На наступній стадії процесу піддон 24, в якому догори дном розташовані контейнери, розміщають у вакуумній камері 28, як це показано на Фіг.1. Вакуумна камера 28 може належати до будь-якого типу або мати будь-яку конфігурацію, є добре відомою в даній галузі техніки і легко доступною. Вакуумну камеру переважно обладнують полицями або напрямними рейками 30, як це показано на Фіг.7, призначеними для приймання піддонів 24. В іншому варіанті втілення винаходу оператор може просто ставити один чи більше піддонів 24 один на інший, забезпечуючи одночасне паралельне заправлення множини контейнерів 20.
Потім вакуумну камеру 28 за допомогою вакуумного насоса 32 вакуумують до заданого рівня нижче атмосферного тиску, після чого відключають вакуумний клапан 34, встановлений на лінії з'єднання насоса з камерою. Насос може належати до будь-якого типу і може являти собою, наприклад, поршневий насос, рідиннокільцевий насос, роторнолопатевий насос як одноступінчастого, так і двоступінчастого типу, 70 діафрагмовий насос або масу інших різновидів. Обмежувальним фактором при виборі насоса є отримання вакууму, наприклад, низького, середнього чи високого, який може досягати негативного тиску нижче атмосферного - 29,919 дюймів (/7бО0мм) ртутного стовпа. Величина негативного тиску визначається вільним простором, який потрібно залишити в контейнері. Вільним простором називається порожній простір над продуктом усередині контейнера, який дозволяє рідині розширюватися і стискуватися внаслідок різних змін у переважній температурі навколишньої атмосфери та перепадів тиску. На Фігурах 5 і 10 вільний простір над продуктом позначено позицією М1, об'єм рідини в контейнері позначений позицією М2, а вільний простір під продуктом позначено позицією УЗ. Фіг.5 - часткове ізометричне зображення циліндричного контейнера, а Фіг.10 - вигляд піпетки в розрізі. Переважну величину негативного тиску вакууму в камері вибирають з урахуванням того, щоб вона було достатньою для залишення вільного простору в заправленому контейнері. Було встановлено, що 2о Зручним способом розрахунку придатного негативного тиску для регулювання вільного простору в якому-небудь конкретному застосуванні є використання такої формули: ві-- 23532 хр мМжмадм де: с
Р1 - абсолютний тиск у камері
РО - тиск навколишнього середовища і)
М1 - об'єм вільного простору в контейнері
У2 - об'єм продукту в контейнері
МЗ - об'єм шийки контейнера «о зо Для розрахунку необхідної кількості рідини формула така: М2 хпіприпустиме відхилення, де п дорівнює кількості контейнерів у піддоні. Потрібно також зауважити, що час, необхідний для заправлення контейнерів, ікс, залежить від в'язкості рідкого продукту. Ф
Наступною стадією процесу є заповнення піддона 24 рідиною 36. На цій стадії використовують місткість 38 з одним чи більше каналами 40 для подачі рідини, виконаними у вигляді трубопроводів чи труб, які проходять і,
Зз5 усередину камери 28 крізь її бічну стінку. Останні відігнуті під кутом вниз з можливістю спільного р. співвісного розташування в межах висоти кромки 26 піддона 24, як це показано на Фігурах 1-4. У кожному каналі між місткістю 38 і зовнішньою поверхнею камери 28 встановлений відсічний клапан 42, який дозволяє регулювати необхідну кількість рідини, що подається в піддон. Кількість рідини, необхідної для заправлення контейнерів 20, можна регулювати шляхом попереднього вимірювання її об'єму або маси перед подачею у « 40 Місткість 38. Для регулювання об'єму можуть бути використані також трубчасті рівнеміри, датчики рівня або шщ с витратоміри. й На наступній стадії процесу здійснюють поступове зниження вакууму всередині камери 28 зі швидкістю, яка «» забезпечує всмоктування рідкого продукту 36 в контейнери. Регулювання процесу на цій стадії здійснюють шляхом ручного або автоматичного дроселювання клапана 44, який забезпечує подачу навколишнього повітря до внутрішньої порожнини камери 28. Швидкість встановлюють шляхом експериментування та на основі -І набутого досвіду, або можна попередньо відрегулювати клапан, використовуючи таймер та враховуючи показники в'язкості рідини. о Кінцеві параметри при попередньому регулюванні клапана для рівня тиску Р2 можна розрахувати,
Ге) використовуючи таку формулу: туя МАР У, бу 70 я есте РЕ
Ф де:
Р2 - абсолютний тиск у камері
РО - тиск навколишнього середовища
Рг - втрата тиску через опір заповненню, мл/с
М1 - об'єм вільного простору в контейнері іФ) У2 - об'єм продукту в контейнері км МЗ - об'єм шийки контейнера
Потрібно зауважити, що втрата тиску (Рг) зумовлена опором заповненню, який залежить від швидкості бо заправлення (мл/с), в'язкості рідини, а також від довжини та діаметра шийки контейнера, як це позначено позицією МУЗ на Фігурах 5 і 10.
Коли внутрішній тиск у камері досягає і встановлюється на рівні Р2, процес може бути продовжений, якщо додатково потрібно встановити рідинне ущільнення. Цей тип ущільнення нормально використовують при довгих тонких шийках ампул і піпеток і являє собою високов'язку рідину, наприклад, масло, желе, крем і т.п., причому 65 описаний вище процес повторюють з використанням описаного вище принципу, який забезпечує всмоктування невеликої кількості речовини, яку використовують як ущільнення, у відкритий кінець контейнера.
На наступній стадії процес може бути завершений у камері або винесений за її межі. На цій стадії непотрібні залишки рідини 36 змивають. З цією метою через місткість 38 може бути поданий розчинник або рідина, що споліскує, витрату якої регулюють клапанами 42, або, якщо на даній стадії процесу піддон 24 забирають, змивання залишків може бути здійснене звичайним чином з урахуванням виду застосовуваної речовини.
Наступною переважною операцією на даній стадії процесу є виймання піддона 24 з вакуумної камери 28 та його перекидання з метою орієнтації отворів контейнерів догори, що робить їх доступними для перевірки наявності належного рівня вмісту і факту безперебійності наповнення. Таке перекидання піддона 24 може бути 7/0 Здійснене ручним способом з використанням жорсткого плоского предмета, який укладається поверх піддона, і шляхом розміщення його в перевернутому стані на столі або стенді. Інший спосіб перекидання відображений на
Фігурах 7-9 і полягає в застосуванні пари плоских жорстких поворотних пластин 46, з'єднаних між собою шарніром 48, піднятим на належну висоту над піддоном 24 і контейнерами 20. Піддон 24 з перевернутими догори дном контейнерами встановлюють на одну з пластин 46, показаних на Фіг.7, після чого поверх контейнерів /5 укладають другий, порожній піддон 24, як це показано на Фіг.8. Цю пару перевертають на 1802 за допомогою рукояток 50, які розташовані з кожного кінця пластин 46, як це показано на Фіг.9.
На завершальній стадії процесу перший піддон виймають шляхом його зняття з другого піддона для його перекидання, або, коли перекидання було здійснене ручним способом, шляхом його зняття з жорсткого плоского предмета з наступним закупорюванням відкритих верхівок контейнерів. Потрібно також зауважити, що під час го процесу закупорювання час від часу можна виймати окремі контейнери і перевертати їх. У всякому разі, закупорювання з використанням герметизації являє собою доречний процес, і потрібно зауважити, що в цьому випадку може бути використане ущільнення будь-якого типу, наприклад, закупорювальний ковпачок 52, обладнаний різзю, еластична пробка 54, ковпачок 56 для наконечника очної крапельниці, ковпачок 58 для наконечника, призначеного для введення до сечівника (Ого-іею, ковпачок 60 для безголкового наконечника, с
З'єднувальна кришка 62 для люерівського наконечника штирового типу, з'єднувальна пробка 64 для люерівського наконечника гніздового типу, насадки у вигляді ватних тампонів, насадки, виконані з пінопласту, о чохол 6б для наконечника, виконаного у вигляді щітки, та пробкове ущільнення 68. На Фігурах 16-25 ці ущільнення 51 показані окремо. Ущільнення може також являти собою згадане вище рідинне ущільнення, яке було утворене на попередній стадії процесу. Ге)
На Фігурах 11-15 показані операції, що стосуються заправлення контейнерів. Показані контейнери представлені у вигляді піпеток без ущільнень. На Фіг.11 показана піпетка при нормальному атмосферному тиску. о
На Фіг.12 показана піпетка при негативному внутрішньому тиску після її розміщення в умовах вакууму. На Фіг.13 Ф показаний рідкий продукт 36 у процесі його всмоктування всередину піпетки з піддона 24, що зрівнює негативний тиск усередині піпетки. На Фіг.14 показаний рідкий продукт 36, який міститься всередині піпетки, після того, і,
Зз5 як об'єм продукту, що міститься в піддоні 24, різко вичерпався, або ж піпетка була вийнята з запасом вільного ї- простору 70 над продуктом. На Фіг.15 показаний продукт, що міститься в контейнері з бажаним вільним простором 70 над продуктом і бажаним вільним простором 72 під продуктом у шийці контейнера.
Другий варіант втілення винаходу представлений на Фіг.26 і відрізняється від першого тільки тим, що до процесу додається ще одна операція та що для утримування контейнерів використовують підставку. Ця « підставка 74 показана у вигляді збірки з трьох підставок, однак може бути використана будь-яка кількість шщ с підставок. Підставка 7/4 може бути виготовлена з того самого матеріалу, що й піддон 24, і може містити й виступний фланець, який охоплює її по всьому периметру, як це показано, або являти собою плаский лист «» матеріалу. В іншому варіанті виконання підставка 74 містить велику кількість гнізд 76, у які можуть бути вставлені контейнери шийкою вниз. Підставки 74 переважно закріплюють разом за допомогою несучої рами 78, яка складається з однобічного з'єднувального елемента 80 і чотирьох стояків 82, які містять колеса 84 та осі -і 86. На внутрішній верхній частині вакуумної камери 28 закріплена пара двоважільних паралелограмних платформ 88, які містять тягу 90 важільної передачі, що проходить у вакуумну камеру й обладнана рукояткою 92, о розташованою поза камерою, та гребінь 94, радіально прикріплений до внутрішньої поверхні камери.
Те) Робота пристрою, прикріпленого до підставок 74, дозволяє змінювати їхнє положення у вертикальній площині без їхнього бічного зміщення. Рукоятку 92 тяги 90 важільної передачі обертають ручним способом або за іа допомогою автоматизованих засобів, що дозволяє встановлювати ніжки двоважільної паралелограмної 88 в
Ф належне положення, що, в свою чергу, дозволяє піднімати або опускати донну частину платформи в абсолютній узгодженості з верхньою частиною вакуумної камери 28. Оскільки гребінь 94 закріплений на внутрішній поверхні камери, бічне положення підставок 74 завжди залишається незмінним, тому що колеса 84 несучої рами для Підставок котяться по платформі 88, коли вона переміщається в осьовому напрямку в результаті обертання тяги 90 важільної передачі. Незважаючи на те, що був описаний переважний варіант виконання несучої рами для (Ф, підставок і двоважільної паралелограмної платформи, він не повинен сприйматися як єдиний спосіб піднімання й ко опускання підставок 74, оскільки існує безліч різноманітних способів, які можуть бути застосовані однаково успішно, наприклад, використання підставки та шестірні, винесеної за межі камери, яка зв'язана з валом і бо переміщає його вгору і вниз, використання плеча важеля на такому самому валу і т.п.
На наступній стадії процесу підставку (або велику кількість підставок) 74 з перевернутими догори дном контейнерами 20 просто розміщають у вакуумній камері 28 прямо над піддоном 24 у безпосередній близькості від рідкого продукту 36. На завершальній стадії камеру 28 вакуумують до досягнення заданого тиску Р1.
Підставку 74 опускають до того часу, поки отвори контейнерів 20 не зануряться в рідкий продукт 36, після чого 65 Здійснюють поступове зниження вакууму всередині камери 28 з заданою швидкістю, достатньою для забезпечення всмоктування рідини в контейнери, як це здійснювалося в переважному варіанті втілення винаходу. Крім того, у піддон одночасно подають рідкий продукт Зб, який надходить зі швидкістю, достатньою для підтримки постійного рівня рідкого продукту вище отворів контейнерів, що дозволяє забезпечити подачу рідкого продукту 36 у контейнери 20 в заданій кількості. Потім підставку (або підставки) 74 піднімають, а надлишок рідкого продукту змивають, як це було описано вище. Інша частина процесу аналогічна описаній вище.
Незважаючи на те, що винахід докладно описаний і зображувально представлений на кресленнях, що супроводжують цей опис, він не обмежується цим детальним описом, оскільки до нього може бути внесено багато змін і модифікацій, що не виходять за рамки суті та обсягу винаходу. Отже, він описаний з метою охоплення всіх модифікацій і форм виконання, що підпадають під мовне формулювання та обсяг формули 7/о винаходу, яка додається.

Claims (10)

Формула винаходу
1. Спосіб одночасного заправлення контейнерів, що включає розміщення множини контейнерів, кожний з яких має у верхній частині один отвір, догори дном у піддоні з піднесеною периферійною кромкою; розміщення піддона з розташованими догори дном контейнерами у вакуумній камері; вакуумування вакуумної камери до рівня, нижчого за рівень атмосферного тиску; подачу рідкого продукту в піддон; поступове зниження вакууму всередині камери з заданою швидкістю, достатньою для втягування рідини в контейнери; змивання небажаних залишків рідкого продукту; виймання піддона з вакуумної камери та перевертання піддона; закупорювання відкритих верхівок контейнерів.
2. Спосіб одночасного заправлення за п. 1, який відрізняється тим, що стадія розміщення множини контейнерів, кожний з яких має у верхній частині один отвір, догори дном у піддоні з піднесеною периферійною кромкою, додатково включає щільне встановлення контейнерів, яке забезпечує їх тісне стикання один з одним, сч ов ЩО виключає додаткову необхідність розміщення в піддоні опорної конструкції.
З. Спосіб одночасного заправлення за п. 1, який відрізняється тим, що стадія розміщення піддона у (о) вакуумній камері додатково включає укладення одного або більше піддонів один поверх іншого, що забезпечує одночасне паралельне заправлення множини контейнерів.
4. Спосіб одночасного заправлення за п. 1, який відрізняється тим, що стадія вакуумування вакуумної камери со зо до рівня, нижчого за рівень атмосферного тиску, додатково включає отримання негативного тиску вакууму, достатнього для залишення вільного простору всередині заправлених контейнерів, причому зазначений вільний ісе) простір являє собою порожній простір над продуктом всередині контейнера, який дозволяє рідкому продукту Фо розширюватися і стискуватися внаслідок різних змін у переважній температурі навколишньої атмосфери та перепадів тиску. о
5. Спосіб одночасного заправлення за п. 1, який відрізняється тим, що стадія закупорювання відкритої чн верхівки контейнерів включає вибір закупорювальних засобів з групи, яка включає закупорювальні ковпачки, обладнані різзю, еластичні пробки, ковпачки для наконечників очних крапельниць, ковпачки для наконечників, призначених для введення до сечівника (го-іе), ковпачки для безголкових наконечників, з'єднувальні кришки для люерівських наконечників штирового типу, з'єднувальні пробки для люерівських наконечників гніздового «
70. Типу, чохли наконечників, виконаних у вигляді щітки та пробкові ущільнення. з с 6. Спосіб одночасного заправлення контейнерів, що включає розміщення множини контейнерів, кожний з яких має у верхній частині один отвір, догори дном на підставці; розміщення піддона з піднесеною периферійною :з» кромкою, який містить рідину, що знаходиться в ньому, у вакуумній камері; розміщення підставки з розташованими на ній догори дном контейнерами в зазначеній вакуумній камері прямо над піддоном у безпосередній близькості від рідини; вакуумування вакуумної камери до рівня, нижчого за рівень атмосферного - тиску; опускання підставки до тих пір, поки отвори контейнерів не зануряться в рідкий продукт; поступове зниження вакууму всередині камери з заданою швидкістю, достатньою для втягування рідини в контейнери; о одночасну подачу рідкого продукту в піддон зі швидкістю, достатньою для підтримання постійного рівня рідкого о продукту вище отворів контейнерів, що дозволяє забезпечити подачу рідкого продукту в контейнери в заданій кількості; змивання небажаних залишків рідкого продукту; виймання підставки з вакуумної камери та (22) перевертання підставки; закупорювання відкритих верхівок контейнерів.
Ф 7. Спосіб одночасного заправлення за п. б, який відрізняється тим, що стадія розміщення множини контейнерів, кожний з яких має у верхній частині один отвір, догори дном на підставці, додатково включає розміщення контейнерів таким чином, щоб вони відразу ж знаходилися в безпосередній близькості один від іншого без взаємного стику.
8. Спосіб одночасного заправлення за п. б, який відрізняється тим, що стадія розміщення піддона з (Ф) піднесеною периферійною кромкою, який містить рідину, що знаходиться в ньому, у вакуумній камері додатково ГІ включає укладення множини піддонів один поверх іншого з використанням такої самої кількості підставок, що забезпечує одночасне паралельне заправлення множини контейнерів. во
9. Спосіб одночасного заправлення за п. 6, який відрізняється тим, що стадія вакуумування вакуумної камери до рівня, нижчого за рівень атмосферного тиску, додатково включає отримання негативного тиску вакууму, достатнього для залишення вільного простору всередині заправлених контейнерів, причому зазначений вільний простір являє собою порожній простір над продуктом усередині контейнера, який дозволяє рідкому продукту розширюватися і стискуватися внаслідок різних змін у переважній температурі навколишньої атмосфери та 65 перепадів тиску.
10. Спосіб одночасного заправлення за п. б, який відрізняється тим, що стадія закупорювання відкритої верхівки контейнерів включає вибір закупорювальних засобів з групи, яка включає закупорювальні ковпачки, обладнані різзю, еластичні пробки, ковпачки для наконечників очних крапельниць, ковпачки для наконечників, призначених для введення до сечівника (го-іе), ковпачки для безголкових наконечників, з'єднувальні кришки Для люерівських наконечників штирового типу, з'єднувальні пробки для люерівських наконечників гніздового типу, чохли наконечників, виконаних у вигляді щітки та пробкові ущільнення. с щі 6) (Се) (Се) (о) (зе) і -
- . и? -і (95) се) (о) 4) іме) 60 б5
UA2002076043A 2000-11-21 2001-10-18 Process of bulk filling containers (options) UA73966C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US09/718,111 US6418982B1 (en) 2000-11-21 2000-11-21 Process of bulk filling
PCT/US2001/032325 WO2002042156A1 (en) 2000-11-21 2001-10-18 Process of bulk filling

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA73966C2 true UA73966C2 (en) 2005-10-17

Family

ID=24884857

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2002076043A UA73966C2 (en) 2000-11-21 2001-10-18 Process of bulk filling containers (options)

Country Status (12)

Country Link
US (1) US6418982B1 (uk)
EP (1) EP1252064A4 (uk)
JP (1) JP2004514601A (uk)
CN (1) CN1246184C (uk)
AU (2) AU1178002A (uk)
BR (1) BR0108029A (uk)
CA (1) CA2398921C (uk)
MX (1) MXPA02007088A (uk)
RU (1) RU2244666C2 (uk)
TW (1) TW506926B (uk)
UA (1) UA73966C2 (uk)
WO (1) WO2002042156A1 (uk)

Families Citing this family (23)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE29915950U1 (de) * 1999-09-10 1999-12-30 Cmw Automation Gmbh Vorrichtung zum Elektrolytbefüllen der Zellen eines Akkumulators
EP1663787B1 (en) 2003-09-22 2010-06-30 Battelle Memorial Institute Container filling assembly
US7341078B1 (en) * 2004-05-10 2008-03-11 Amphastar Pharmaceuticals Automatic container bulk filling process
CN101014500A (zh) * 2004-07-30 2007-08-08 诺瓦提斯公司 抗菌注射器及相关储存器
DE102005026986A1 (de) * 2005-06-10 2006-12-14 Robert Bosch Gmbh Vorrichtung zum Befüllen und Verschließen von Behältnissen
US7849889B2 (en) * 2006-05-31 2010-12-14 Philip Morris Usa Inc. Applicator wheel for filling cavities with metered amounts of particulate material
CN101590990B (zh) * 2008-05-26 2012-02-22 汤军 一种孔式翻盖灌装机及其使用方法
US20110138749A1 (en) * 2009-12-15 2011-06-16 Donald Chow System and method for manufacturing a tubular container with opening and closing means
FR2956092B1 (fr) 2010-02-10 2012-02-24 Sartorius Stedim Biotech Sa Procede et unite d'emplissage sterile d'un conteneur elementaire final avec un contenu destine au domaine biopharmaceutique.
US10723497B2 (en) 2014-11-03 2020-07-28 Vanrx Pharmasystems Inc. Apparatus and method for monitoring and controlling the filling of a container with a pharmaceutical fluid in an aseptic environment
DE102011111188A1 (de) * 2011-08-25 2013-02-28 Khs Gmbh Vakuumeinrichtung für Anlagen zur Behandlung von Behältern, Anlage zur Behandlung von Behältern sowie Verfahren zur Steuerung einer Vakuumeirichtung
TW201900138A (zh) * 2013-08-16 2019-01-01 加拿大商凡爾克斯醫藥系統公司 用於裝填藥物容器的方法
JP6719459B2 (ja) 2014-10-29 2020-07-08 アール.ピー.シェーラー テクノロジーズ、エルエルシー 逆成形同時充填パッケージング
US10807743B2 (en) * 2015-09-30 2020-10-20 Muffin Incorporated Systems and methods for filling and sealing vials
US20190216128A1 (en) * 2016-07-27 2019-07-18 Jt International S.A. Method And Apparatus For Manufacturing A Liquid-Filled Capsule
JP6870239B2 (ja) * 2016-08-24 2021-05-12 大日本印刷株式会社 分注装置および包装物の製造方法
CN106766749A (zh) * 2017-03-17 2017-05-31 无锡市中医医院 湿化瓶晾干架
CN107416372A (zh) * 2017-08-23 2017-12-01 绵阳康制药有限公司 一种药液真空负压灌装罐
DE102017124908A1 (de) * 2017-10-24 2019-04-25 Schott Ag Verfahren und Vorrichtung zur flexiblen Behandlung von Pharma-Packmitteln
CN111840064B (zh) * 2018-01-15 2022-09-16 宿州微腾企业管理咨询服务有限公司 一种液体药物分装定量取药装置
WO2019236490A1 (en) * 2018-06-04 2019-12-12 Pathway, Llc Vacuum-controlled liquid delivery systems and methods for drawing a liquid into a syringe
CA3173770A1 (en) * 2021-06-25 2022-12-25 Jon Austin LUBOW Systems and methods of preserving customized cosmetic products
KR102349102B1 (ko) * 2021-08-09 2022-01-07 우승원 다색 제형 충진장치

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US1922458A (en) * 1929-10-25 1933-08-15 Schaeffer Walter Process for filling an ampule
DE612720C (de) * 1930-07-03 1935-05-03 Walter Schaeffer Dr Verfahren und Vorrichtung zum Bearbeiten, Fuellen, Sterilisieren und Verpacken von Ampullen
FR1128044A (fr) * 1955-06-20 1957-01-02 Machine automatique à laver, remplir et sceller des ampoules ou récipients simiaires
US3282306A (en) * 1964-04-02 1966-11-01 Pastemaster Inc Process and apparatus for the charging of containers
US4114659A (en) 1975-06-18 1978-09-19 Eitan Goldberg Pipette filling and liquid dispensing device
US4061163A (en) * 1976-07-06 1977-12-06 Gte Sylvania Incorporated Method of filling electrochemical cells with electrolyte
US4713925A (en) * 1985-04-01 1987-12-22 Kafkis N H Method and apparatus for filling a plurality of flexible pipette type vessels
JP3911795B2 (ja) 1997-10-20 2007-05-09 アイシン精機株式会社 車両用液圧ブレーキ装置

Also Published As

Publication number Publication date
US6418982B1 (en) 2002-07-16
CN1416401A (zh) 2003-05-07
CA2398921A1 (en) 2002-05-30
RU2002120997A (ru) 2004-03-27
BR0108029A (pt) 2002-11-05
EP1252064A4 (en) 2006-11-08
TW506926B (en) 2002-10-21
AU2002211780B2 (en) 2007-03-01
AU1178002A (en) 2002-06-03
MXPA02007088A (es) 2004-03-19
CA2398921C (en) 2007-01-30
RU2244666C2 (ru) 2005-01-20
WO2002042156A1 (en) 2002-05-30
JP2004514601A (ja) 2004-05-20
EP1252064A1 (en) 2002-10-30
CN1246184C (zh) 2006-03-22

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA73966C2 (en) Process of bulk filling containers (options)
AU2002211780A1 (en) Process of bulk filling
US2565045A (en) Filling machine having a flexible bag enclosure with spaced ribs to provide a bag support and passageways externally of the bag
US4832096A (en) Device and a method for the air-free filling of receptacles, in particular flexible bags
FI65975C (fi) Anordning foer doserad utdelning av vaetskor
EP1663848B1 (en) Office water cooler adapter
EP1556646B1 (en) Method for filling a container having at least one flexible component
US3578038A (en) Receptacle filling method
CN114162767A (zh) 负压灌装装置及负压灌装设备
GB2030962A (en) Arrangement for metered dispensing of liquids and a methodof setting up such an arrangement
US2784748A (en) Vacuum filling apparatus
US3848645A (en) Container filling apparatus
KR100886013B1 (ko) 가압이동장치
US20050247736A1 (en) Hand operated fluid delivery device
US7341078B1 (en) Automatic container bulk filling process
US5533550A (en) Tank venting apparatus for a packaging machine
GB2098588A (en) Bottle filling machines
JPH07329903A (ja) 液体の充填装置
US20090090740A1 (en) Device to dispense fluid products into a container and relative method
US20050247727A1 (en) Hand operated fluid delivery device
JPH11334701A (ja) 注出筒付袋状容器の充填装置
JP3437985B2 (ja) 充填ノズルの液だれ防止装置
CN215208406U (zh) 一种浓香型白酒酿造灌装装置
US20080121306A1 (en) Vacuum filling of syringe liquids with outgassing compensation stroke
EP0535126B1 (en) Apparatus for filling depressure-resistant containers with liquids