UA68394C2 - Method of selective weed control in grain crops - Google Patents

Method of selective weed control in grain crops Download PDF

Info

Publication number
UA68394C2
UA68394C2 UA2001032114A UA2001032114A UA68394C2 UA 68394 C2 UA68394 C2 UA 68394C2 UA 2001032114 A UA2001032114 A UA 2001032114A UA 2001032114 A UA2001032114 A UA 2001032114A UA 68394 C2 UA68394 C2 UA 68394C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
compound
formula
active substance
methyl
agents
Prior art date
Application number
UA2001032114A
Other languages
English (en)
Original Assignee
Bayer Ag
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Bayer Ag filed Critical Bayer Ag
Publication of UA68394C2 publication Critical patent/UA68394C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01NPRESERVATION OF BODIES OF HUMANS OR ANIMALS OR PLANTS OR PARTS THEREOF; BIOCIDES, e.g. AS DISINFECTANTS, AS PESTICIDES OR AS HERBICIDES; PEST REPELLANTS OR ATTRACTANTS; PLANT GROWTH REGULATORS
    • A01N47/00Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing organic compounds containing a carbon atom not being member of a ring and having no bond to a carbon or hydrogen atom, e.g. derivatives of carbonic acid
    • A01N47/08Biocides, pest repellants or attractants, or plant growth regulators containing organic compounds containing a carbon atom not being member of a ring and having no bond to a carbon or hydrogen atom, e.g. derivatives of carbonic acid the carbon atom having one or more single bonds to nitrogen atoms
    • A01N47/28Ureas or thioureas containing the groups >N—CO—N< or >N—CS—N<
    • A01N47/38Ureas or thioureas containing the groups >N—CO—N< or >N—CS—N< containing the group >N—CO—N< where at least one nitrogen atom is part of a heterocyclic ring; Thio analogues thereof

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Agronomy & Crop Science (AREA)
  • Pest Control & Pesticides (AREA)
  • Plant Pathology (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Dentistry (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Wood Science & Technology (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Agricultural Chemicals And Associated Chemicals (AREA)
  • Plural Heterocyclic Compounds (AREA)

Description

Сполука формули (І) і її солі, у першу чергу її натрієва сіль, можуть бути переведені в звичайні препаративні форми, такі, як розчини, емульсії, сипучі порошки, суспензії, дуети, засоби для обпудрювання, пасти, концентрати суспензій, трануляти, суспензійно-емульсійні концентрати, їх можна використовувати у вигляді просочених активними речовинами натуральних і синтетичних матеріалів, можливе їх застосування і у вигляді тонкодисперсних капсулованих форм у полімерних речовинах.
Ці препаративні форми готують відомими способами, наприклад, змішуванням активних речовин з розріджувачами, тобто з рідкими розчинниками і/або з твердими речовинами носіями, у відповідних випадках із застосуванням таких поверхнево-активних речовин, як емульгуючі засоби і/або диспергуючі засоби і/або піноутворюючі засоби.
У випадку використання в якості розріджувача води можна застосовувати, наприклад, і органічні розчинники в якості допоміжних розчинників. У ролі рідких розчинників можуть виступати головним чином ароматичні вуглеводні, такі, як ксилол, толуол або алкілнафталіни, хлоровані ароматичні сполуки, наприклад хлорбензоли, хлоровані аліфатичні сполуки, наприклад хлоретилени чи метиленхлорид, аліфатичні вуглеводні, такі, як циклогексан або парафіни, наприклад, продукти перегонки нафти, мінеральні і рослинні масла, спирти, наприклад бутанол чи гліколь, а також їх прості і складні естери, такі як кетони, ацетон, метилетилкетон, метилізобутилкетон чи циклогексанон, розчинники з високою полярністю, наприклад, диметилформамід і диметилсульфоксид, а також вода.
В якості твердих речовин носіїв можуть використовуватися, наприклад, солі амонію і такі розмелені гірські породи, як каоліни, глиноземи, тальк, крейда, кварц, аттапульгіт, монтморилоніт чи інфузорна земля, а також розмелені синтетичні мінерали, такі, як тонкодисперсна кремінна кислота, оксид алюмінію і силікати; в якості твердих речовин носіїв для гранульованих препаративних форм можуть виступати, наприклад, подрібнені і фракціоновані природні мінерали, такі, як кальцит, мармур, пемза, сепіоліт, доломіт, і синтетичні грануляти на основі неорганічних і органічних подрібнених матеріалів, а також грануляти з органічних матеріалів, таких, як деревна тирса, шкарлупа кокосових горіхів, кукурудзяні початки і тютюнові стебла; у якості емульгуючих і/або піноутворюючих засобів можуть виступати, наприклад, неіоногенні і аніонні емульгатори, такі, як поліетиленоксидні естери жирних кислот, поліетиленоксидні прості естери жирних спиртів, наприклад, алкіларилполігліколеві естери, алкілсульфонати, алкілсульфати, арилсульфонати, а також білкові гідролізати; у ролі диспергуючих засобів можуть виступати, наприклад, лігнінові сульфітні луги і метилцелюлоза.
Для покращання адгезії препаративних форм можна застосовувати, наприклад, карбоксиметилцелюлозу, природні і синтетичні порошкоподібні, зернисті чи латексні полімери, наприклад гуміарабік, полівініловий спирт, полівінілацетат, а також натуральні фосфоліпіди, наприклад кефаліни і лецитини, і синтетичні фосфоліпіди. В якості інших добавок можуть виступати мінеральні і рослинні масла.
Можна використовувати такі барвні речовини, як неорганічні пігменти, наприклад, оксид заліза, оксид титану, сині фероціаніди, і такі органічні барвники, як алізаринові і металофталоціанінові барвники, азобарвники, а також мікроелементи, наприклад, солі заліза, марганцю, бору, міді, кобальту, молібдену і цинку.
Загалом препаративні форми містять від 0,1 до 95мас.9о, переважно від 0,5 до 9095, активної речовини.
Сполука формули (І) і її солі можуть використовуватися для боротьби з бур'яновою рослинністю а також вони можуть використовуватися в суміші з відомими гербіцидами, причому це можуть бути вже готові препаративні форми або бакові суміші.
Для приготування сумішей можуть використовуватися відомі гербіциди, наприклад амідосульфурон, бентазон, бромоксиніл, карфентразон(-етил), цинідон(-етил), клодинафоп(-пропаргіл), клопіралід, хлорсульфурон, хлортолурон, циклосульфамурон, 2,4-Д, диклофоп(-метил), дифензокват, дифлуфенікан, флоранзулам, флупірсульфурон(-метил, -натрій), пірафлуфен(-етил), етоксифен, феноксапроп(-етил), фтороглікофен(-етил), флупропацил, флуроксипір, йодосульфурон, ізопротурон, мекопроп, метосулам, метрибузин, метсульфурон(-метил), пендиметалін, просульфокарб, піридат, сульфосульфурон, тіфенсульфурон(-метил), тралкоксидим, триасульфурон, трибенурон (-метил), трифлуралін.
Можливе також використання суміші з іншими відомими активними речовинами, наприклад з фунгіцидами, інсектицидами, акарицидами, нематоцидами, засобами для захисту від птахів, речовинами для підживлення рослин і засобами для покращання структури грунту.
Сполука формули (1) і її солі можуть застосовуватися як такі, а також у вигляді їх препаративних форм або у вигляді приготовлених з них шляхом подальшого розведення готових до застосування форм, наприклад, у вигляді готових до застосування розчинів, суспензій, емульсій, порошків, паст і гранулятів. Застосування здійснюється звичайним способом, наприклад виливанням, розбризкуванням, пульверизацією, розпиленням.
Сполуку формули (І) і її солі можна використовувати як до, так і після появи сходів рослин. Також їх можна вносити в грунт перед посадкою розсади.
Використовувана кількість активної речовини може змінюватися в широких межах. У значній мірі норма витрат залежить від поставленої мети. Загалом норми витрат становлять від 1г до їкг активної речовини на один гектар поверхні грунту, переважно від 5г до 0,5кг на гектар.
Застосування відповідної винаходу речовини формули (І) і її солей демонструється прикладами наведеними далі.
Приклади на застосування
У прикладах на застосування в якості порівнюваної сполуки використовують наведені далі речовини.
З
6 Хв) ї Ге!
У зоря в) сля 2-(2-Метоксикарбоніл-фенілсульфоніламінокарбоніл)-4-метил-5-бутокси-2,4-дигідро-ЗН-1,2,4-триазол-3-он
(описаний у європейському патенті Ме507171, у патенті США Мо 5534486 - приклад 40). сн 0. зо о (в! і ХА (Б) 505--М7 ТМ ! ! М-СНз н у
О-СоНв Натрієва сіль
Натрієва сіль 2-(2-метоксикарбоніл-фенілсульфоніламінокарбоніл)-4-метил-5-етокси-2,4-дигідро-ЗН-1,2,4- триазол-З-она (описана в патенті США Ме5534486 -приклад 185).
З ро ма) "сь (в)
Н Му
О-СзНиі Натрієва сіль
Натрієва сіль2-(2-метоксикарбоніл-фенілсульфоніламінокарбоніл)-4-метил-5-130пропокси-2,4-дипдро-ЗН- 1,2,4-триазол-3-она (описана в патенті США Ме5534486 -приклад 259).
Сон 0. ло (в) о
Ду ще» о . н че
О--СаНеп 2-(2-Етоксикарбоніл-фенілсульфоніламінокарбоніл)-4-метил-5-пропокси-2,4-ди-гідро-З3Н-1,2,4-триазол-3-он (у формулі винаходу європейського патенту Ме507171 і патенту США Ме5534486). сн ро во ке (Д) он ноу Сзния
СН
2-(2-Метоксикарбоніл-фенілсульфоніламінокарбоніл)-5-метил-4-пропокси-2,4-ди-гідро-3Н-1,2,4-триазол-3- он (у формулі винаходу європейського патенту Ме341489 і Ме422469, а також патенту США Ме5057144). сн бо о вок н (Є) й ши о-с3нНАп 2-(2-Метоксикарбоніл-фенілсульфоніламінокарбоніл)-5-пропокси-4-етил-2,4-дигідро-3ІН-1,2,4-триазол-3-он (у формулі винаходу європейського патенту Ме507171 і патенту США Ме5534486).
Приклад А
Дослід на застосування в якості післясходового гербіциду (у теплиці)
Розчинник: 5 частин маси ацетону
Емульгатор: 1 частина маси алкіларилполігліколевого естеру
Для одержання доцільної готової до застосування форми активної речовини змішують 1 частину маси активної речовини із зазначеною кількістю розчинника, додають зазначену кількість емульгатора і розбавляють концентрат водою до бажаної концентрації.
Готовою до застосування формою активної речовини обприскують піддослідні рослини з довжиною стебел від 5 до 15см, таким чином, щоб у кожному конкретному випадку на одиницю поверхні були нанесені бажані кількості активної речовини. Концентрацію у використовуваній для обробки рідині вибирають таким чином, щоб у всіх випадках в 500л води на гектар була присутня бажана кількість активної речовини.
Через три тижні оцінюють ступінь ушкодження рослин у 90 ушкодження в порівнянні з розвитком неопрацьованої контрольної групи.
При цьому 095 означає, що сполука неактивна (немає відмінностей від контролю), 10095 означає повне знищення рослин.
У цьому досліді, наприклад, натрієва сіль сполуки формули (І) при нормі витрат бог/га дуже добре переноситься культурними рослинами, у числі яких, наприклад, пшениця, і дуже впливає (ступінь ефективності від 8095 до 10095) на такі бур'янові рослини, як Адгоругоп, Аіоресигив, Амепа, Вготизв і І оїїшт, тоді як порівнювані сполуки (А), (В), (Г), (Д) ї (ЕХ) демонструють набагато більш слабку гербіцидну дію, а сполуки порівняння (Б) і (Е) не дуже добре переносяться пшеницею (а.р. означає «активна речовина»).
Таблиця А
Дослід на застосування в якості післясходового гербіциду в теплиці оретете Рене лоту
Речовина порівняння (А) 60 0 1 0 1 0 | 50 | 0 о
Речовинапорівняння (Б) | 30 | 60 | 90 | 90 | 90 80 | 90. (Речовинапорвняння(В)Ї | 60 | 0 | 60 | 70 | 50 | 70 | 7
Речовинапорівняння(Г) | 60 2 | 0 | 70 | - | 20 | 80 | зо
Речовинапорівняння(Д). | 250. | 0 | - | 70 | 0 | 501 50
Речовинапорівняння(Е) | 60 | 20 | 50 | 50 40 | 50 | 30 (Згднозвинаходом ()-Ма-сіль| 60 | 0 | 100 | 90 | 80 | 95 | 80
Приклад Б
Дослід на застосування в якості досходового гербіциду (у теплиці)
Розчинник: 5 частин маси ацетону
Емульгатор: 1 частина маси алкіларил-полігліколевого естеру
Для одержання доцільної готової до застосування форми активної речовини змішують 1 частину маси активної речовини із зазначеною кількістю розчинника, додають зазначену кількість емульгатора і розбавляють концентрат водою до бажаної концентрації.
Насіння піддослідних рослин висівають у нормальний грунт. Приблизно через 24 години грунт обприскують готовою до застосування формою активної речовини таким чином, щоб у кожному конкретному випадку на одиницю поверхні була нанесена бажана кількість активної речовини. Концентрацію у використовуваній для обробки рідині вибирають таким чином, щоб у всіх випадках в 500л води на гектар була присутня бажана кількість активної речовини.
Через три тижні оцінюють ступінь ушкодження рослин у 905 ушкодження в порівнянні з розвитком неопрацьованої контрольної групи.
При цьому 095 означає, що сполука неактивна (немає відмінностей від контролю), 10095 означає повне знищення рослин.
У цьому досліді, наприклад, натрієва сіль сполуки формули (І) при нормах витрат від 15г/га до бог/га дуже добре переноситься культурними рослинами, у числі яких, наприклад, пшениця, і дуже сильно впливає (ступінь ефективності від 8095 до 10095) на такі бур'янові рослини, як Адгоругоп, Аіоресигив, Амепа, Вготив,
Ї оїшт, Роа, Зеїапа і біпарів, тоді як сполуки порівняння (А), (В), (Г), (Д) і (Е) демонструють набагато більш слабку гербіцидну дію, а сполука порівняння (Б) не дуже добре переноситься пшеницею.
Таблиця Б1
Дослід на застосування в якості досходового гербіциду в теплиці / Речовинапорівняння(А) | 500. 2 "| 0 | 20 1 0 | 30 | 0 | о (Згідно з винаходом ()-Ме-сльї 30 | 0 | 95 | 90 | 90 | 80 | 90
Приклад В
Дослід на застосування в якості післясходового гербіциду (у відкритому грунті)
Натрієва сіль сполуки формули (І) випробувана в умовах відкритого грунту на озимій пшениці в Німеччині і у Франції проти бур'янів, що мають господарське значення. Досліди маленьких ділянок закладали на посівних площах, які використовувалися в сільськогосподарському обороті, при цьому облаштованість ділянок і погодні умови під час проведення дослідів були такими, що їх можна було розглядати як типові. При виборі перевага надавалася площам з особливо високим ступенем засміченості бур'янами.
Активну речовину наносять під час підростання (навесні), обробку проводять по площах обприскуванням із середнім розміром крапель. Для одержання доцільної сполуки активної речовини готують активну речовина у вигляді форм 70 М/Р і 70 М/С (порошок або гранулят, що диспергують у воді, з концентрацією 7Омас.9б) і розводять їх у звичайній для застосування кількості води.
Для визначення переносимости препарату культурними рослинами після закінчення терміну обробки від одного до восьми тижнів, після обробки оцінюють затримку росту рослин : або освітлення поверхні листя у 905 ушкодження в порівнянні з розвитком неопрацьованої контрольної групи. Визначення гербіцидної активності охоплює кілька термінів після обробки, і за основу приймають розвиток бур'янових рослин у відсотках затримки росту в порівнянні з неопрацьованими контрольними рослинами.
При цьому 095 означає, що культура не ушкоджується, тобто гербіцидна активність не виявляється, 10095 означає повне знищення культури або відповідно бур'янів.
Проведені досліди показали, що натрієва сіль сполуки формули (І) особливо добре підходить для боротьби з багаторічними видами Адгоругоп гереп5 і з однолітніми видами Аіоресигиз туозигоідез, Арега зріса-мепії, СаргеїІа ригза-равіогів і біпарів агуепвів, боротьба з якими у посівах зернових утруднена (мас. 95 - відсоток маси).
Таблиця Б2
Дослід на застосування в якості досходового гербіциду в теплиці / Жежеернотне Гоа вир Поети оровло ета кт они ог Беата
Речовинапорівняння(В) | 30 | 0 |50| 70 |70| 70 | - |80| 70 (Речовинапорівняння(Г) | 30 | 0 |60| 7 |30/| - | зо |70| 50 ше г ререре рете ге в сіль
Таблиця БЗ
Дослід на застосування в якості досходового гербіциду в теплиці зернята ав оо: оре ета оте ее тес Бар а. р. на га ругоп | сигив ЩТив
Речовина порівняння (Б) 15 | 40 140|- 1601 - |701 70 | 70
Речовина порівняння (Е) 715 ..2ЮЩщ| 0 |01|40|о0| 20 |0ї| 70 70
Згідноз винаходом (1)-Ме-сіль| 15 | 0 |90|95)|80| 90 1|90| 95 | 90
Таблиця БА
Дослід на застосування в якості досходового гербіциду в теплиці сен
Речовинапорвняння(Д). | 250 | 0 | 80 | 0 | 0 | 4| 0
Згідноз винаходом )-Масть | 60 | 0 | 95 | 90 | 95 | 80 | 90
Таблиця В
Досліди на застосування в якості післясходового гербіциду у відкритому грунті
Гербіцидна . о, Число активність (І)-Ма-
Піддослідні рослини дослідів | сіль (від 42га.р. до 45г а.р. на га) У Усю
Адгоругюоптєрепе | 83 | 89
АІоресиги5 туозигоїдез 204 91
Сарзейа ригза- равіогів 100
Ушкодження культури (пшениці 439і 2
Приклад Г
Дослід на застосування в якості післясходового гербіциду (у відкритому грунті)
Натрієва сіль сполуки формули (І) випробувана в умовах відкритого грунту в основних регіонах вирощування озимої пшениці в США (Північний-Захід тихоокеанського узбережжя, Північний центральний регіон, Центральні рівнини) проти бур'янів, що мають господарське значення. Організація дослідів, їх проведення й оцінка відповідають прикладу В. Нанесення активної речовини проводили восени. Додаванням поверхневоактивних речовин (ПАР), що надходять у продаж, у концентраціях що рекомендуються відповідним виробником, була покращена здатність до змочування рослин.
Досліди показали, що натрієва сіль сполуки формули (І) особливо добре підходить для боротьби з видами
Вготив, Егувітит сПеїгапіпоїдез і ТНіазрі аг/епве у посівах зернових.
Таблиця Г
Досліди на застосування в якості післясходового гербіциду у відкритому грунті
Гербіцидна
Піддослідні Число (активність (І)-На-солі рослини дослідів | (від 42га.р. до 45г а.р. на га) У УвУо
Вготивієсютт | 37 | 90 2 жюя ю«х
Егузітит спеїгапіпоіде5 10
ПрикладдД
Дослід на застосування в якості післясходового гербіциду (у відкритому грунті)
Натрієва сіль сполуки формули (І) випробувана в умовах відкритого грунту в регіоні вирощування озимої пшениці на зрошуваних площах у США (Каліфорнія) проти бур'янів, що мають господарське значення.
Організація дослідів, їх проведення й оцінка відповідають прикладу Г.
Проведені досліди показали, що натрієва сіль сполуки формули (І) особливо добре підходить для боротьби з видами Раїагіх у посівах зернових.
Таблиця Д
Досліди на застосування в якості післясходового гербіциду у відкритому грунті
Гербіцидна активність
Піддослідні Число |(О-Ма-солі з ПАР (від рослини дослідів | 42г а.р. до 45га.р. на га) У оо оРпаіайврагадохаїї 8 | 99
Ушкодження культури пшениці 7 5
UA2001032114A 1998-10-02 1999-09-21 Method of selective weed control in grain crops UA68394C2 (en)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19845408A DE19845408A1 (de) 1998-10-02 1998-10-02 Selektive Herbizide auf Basis eines substituierten Phenylsulfonylaminocarbonyl-triazolinons
PCT/EP1999/006990 WO2000019826A1 (de) 1998-10-02 1999-09-21 Selektive herbizide auf basis eines substituierten phenyl sulfonylamino carbonyl- triazolinons

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA68394C2 true UA68394C2 (en) 2004-08-16

Family

ID=7883189

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001032114A UA68394C2 (en) 1998-10-02 1999-09-21 Method of selective weed control in grain crops

Country Status (13)

Country Link
US (1) US6395684B1 (uk)
EP (1) EP1117298B1 (uk)
CN (1) CN1226927C (uk)
AR (1) AR020463A1 (uk)
AU (1) AU6086199A (uk)
CZ (1) CZ301327B6 (uk)
DE (2) DE19845408A1 (uk)
HK (1) HK1041623B (uk)
PL (1) PL199655B1 (uk)
RU (1) RU2231262C2 (uk)
UA (1) UA68394C2 (uk)
WO (1) WO2000019826A1 (uk)
ZA (1) ZA200101653B (uk)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE19845408A1 (de) * 1998-10-02 2000-04-27 Bayer Ag Selektive Herbizide auf Basis eines substituierten Phenylsulfonylaminocarbonyl-triazolinons
DE10201391A1 (de) * 2002-01-16 2003-07-31 Bayer Cropscience Ag Verwendung von Alkoholethoxylaten als Penetrationsförderer
US9365862B1 (en) 2011-05-26 2016-06-14 Nutech Ventures Herbicide resistant sorghum mutants

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE3815765A1 (de) 1988-05-09 1989-11-23 Bayer Ag 2-sulfonylaminocarbonyl-2,4-dihydro-3h-1,2,4- triazol-3-one einschliesslich 4,5-kondensierter, bicyclischer derivate, verfahren und neue zwischenprodukte zu ihrer herstellung und ihre verwendung als pflanzenbehandlungsmittel
DE3934081A1 (de) 1989-10-12 1991-04-18 Bayer Ag Sulfonylaminocarbonyltriazolinone
US5541337A (en) 1989-04-13 1996-07-30 Bayer Aktiengesellschaft Substituted 5-alkoxy-1,2,4-triazol-3-(thi)ones
DE4110795A1 (de) 1991-04-04 1992-10-08 Bayer Ag Sulfonylaminocarbonyltriazolinone mit ueber sauerstoff gebundenen substituenten
US5534486A (en) 1991-04-04 1996-07-09 Bayer Aktiengesellschaft Herbicidal sulphonylaminocarbonyl triazolinones having substituents bonded via oxygen
DE19638887A1 (de) 1996-09-23 1998-03-26 Bayer Ag Selektive Herbizide auf Basis von Arylsulfonylaminocarbonyltriazolinonen
DE19845408A1 (de) * 1998-10-02 2000-04-27 Bayer Ag Selektive Herbizide auf Basis eines substituierten Phenylsulfonylaminocarbonyl-triazolinons

Also Published As

Publication number Publication date
EP1117298A1 (de) 2001-07-25
HK1041623A1 (en) 2002-07-19
EP1117298B1 (de) 2003-05-07
WO2000019826A1 (de) 2000-04-13
DE19845408A1 (de) 2000-04-27
CN1226927C (zh) 2005-11-16
ZA200101653B (en) 2002-03-05
HK1041623B (zh) 2006-08-04
DE59905489D1 (de) 2003-06-12
AR020463A1 (es) 2002-05-15
CZ20011206A3 (cs) 2001-07-11
CN1321065A (zh) 2001-11-07
CZ301327B6 (cs) 2010-01-20
AU6086199A (en) 2000-04-26
RU2231262C2 (ru) 2004-06-27
US6395684B1 (en) 2002-05-28
PL199655B1 (pl) 2008-10-31
PL346901A1 (en) 2002-03-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2260948C2 (ru) Гербицидное средство
EP0829202B1 (de) Herbizide Mittel auf Basis von Heteroaryloxyacetamiden
HU227831B1 (en) Synergic herbicides compositions containing n-[(4,6-dimethoxypyrimidine-2-yl)aminocarbonyl]-5-methylsulphonamidomethyl-2-alkoxycarbonylbenzene sulphonamides, preparation and use thereof
NO118324B (uk)
UA75426C2 (en) Process of controlling weeds
KR20020087985A (ko) 살진균 활성 성분의 배합물
BG61021B1 (bg) Хербицидно средство и метод за борба с нежелана растителност
US4488896A (en) Methods and compositions for the selective control of undesirable weed species in the presence of wet-land crops
CA2210273C (en) Herbicidal compositions based on n-isopropyl-n-(4-fluorophenyl)(5-trifluoromethyl-1,3,4-thiadiazol-2-yloxy)acetamide
PL107067B1 (pl) Srodek do ochrony roslin i zwalczania szkodnikow
KR930004038B1 (ko) 제초제 조성물 및 제초방법
UA68394C2 (en) Method of selective weed control in grain crops
US4530717A (en) Synergistic herbicidal mixtures of substituted phenylsulfonylurea derivatives and benzthiazol-2-yl-oxyacetic acid N-methylanilide
DE19845407A1 (de) Selektive Herbizide auf Basis eines substituierten Phenylsulfonylaminocarbonyl-triazolinons
HU199060B (en) Synergetic herbicide compositions containing n-/2,4-difluoro-phenyl/-z-/3-trifluoro-methyl-phenoxy/-nicotinic amide and 1,3,5-triazine derivative as active component andprocess for utilizing herbicide composition
CA1058903A (en) Herbicidal compositions
NO159956B (no) Fjellarmeringsbolt.
JPS60161907A (ja) 腹足綱軟体動物及び蛞蝓状虫類の防除剤
US3972706A (en) Herbicidal method
US4474597A (en) Agent for selectively combating weeds in rice
CA1163109A (en) Selective herbicidal agents based on a triazinedione
DE3231061A1 (de) Mittel zur selektiven unkrautbekaempfung
WO2023079573A1 (en) Herbicidal composition
US20210120818A1 (en) Method of improving health and rooting of hardwood trees
US4004913A (en) Selective herbicidal compositions