UA50879C2 - Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу - Google Patents

Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу Download PDF

Info

Publication number
UA50879C2
UA50879C2 UA2001020809A UA01020809A UA50879C2 UA 50879 C2 UA50879 C2 UA 50879C2 UA 2001020809 A UA2001020809 A UA 2001020809A UA 01020809 A UA01020809 A UA 01020809A UA 50879 C2 UA50879 C2 UA 50879C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
locking
vehicle
locking element
electrical signal
electric motor
Prior art date
Application number
UA2001020809A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Дані Фербер
Original Assignee
Муль-Т-Лок Віікл Протекшн Лтд.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from IL12525798A external-priority patent/IL125257A/xx
Priority claimed from IL12738998A external-priority patent/IL127389A0/xx
Application filed by Муль-Т-Лок Віікл Протекшн Лтд. filed Critical Муль-Т-Лок Віікл Протекшн Лтд.
Publication of UA50879C2 publication Critical patent/UA50879C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B60VEHICLES IN GENERAL
    • B60RVEHICLES, VEHICLE FITTINGS, OR VEHICLE PARTS, NOT OTHERWISE PROVIDED FOR
    • B60R25/00Fittings or systems for preventing or indicating unauthorised use or theft of vehicles
    • B60R25/01Fittings or systems for preventing or indicating unauthorised use or theft of vehicles operating on vehicle systems or fittings, e.g. on doors, seats or windscreens
    • B60R25/04Fittings or systems for preventing or indicating unauthorised use or theft of vehicles operating on vehicle systems or fittings, e.g. on doors, seats or windscreens operating on the propulsion system, e.g. engine or drive motor
    • B60R25/06Fittings or systems for preventing or indicating unauthorised use or theft of vehicles operating on vehicle systems or fittings, e.g. on doors, seats or windscreens operating on the propulsion system, e.g. engine or drive motor operating on the vehicle transmission
    • B60R25/066Locking of hand actuated control actuating means

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Lock And Its Accessories (AREA)
  • Burglar Alarm Systems (AREA)

Abstract

Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу, що має замикаючий елемент, який вибірково може бути переміщений у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу, електричний мотор з'єднаний з замикаючим елементом з можливістю його приводу для вибіркового переміщення замикаючого елемента у принаймні одному напрямку електричним сигналом від джерела електричного сигналу, що знаходиться поза замковим пристроєм, і замковий циліндр, який приводиться в дію ключем і який має поворотний тумблер, який відрізняється тим, що додатково замковий пристрій має механізм механічного керування, який з'єднаний з замикаючим елементом і який встановлений з можливістю ручного оперування для переміщення замикаючого елемента принаймні у одному напрямку.

Description

Опис винаходу
Винахід стосується взагалі пристроїв для попередження викрадання транспортних засобів. 2 Розвиток ринку автомобільних моторних, транспортних засобів гостро поставив проблему їх викрадання.
Були запропоновані і реалізовані різні типи систем попередження викрадання, включаючи аудіо-сигнальні, електричні системи для транспортних засобів і механічні замки, оригінальні попереджуючі засоби блокування, наприклад, керуючого колеса або важеля перемикання передач і гальм.
Замок перемикання передач, який виробляється і продається у всьому світі під торговою маркою
МИ л-0СК по патенту США 4 639 099 заявником / правонаступником цього винаходу, мав великий комерційний успіх. У патенті США 5 598 140 описане подальше вдосконалення цього замка (включаючи роботу допоміжної системи проти викрадання, наприклад, системи сигнальної тривоги) шляхом замикання замка перемикання передач. Описи цих двох патентів наведені в даному описі у вигляді посилань.
Зрозуміло, що замки забезпечують безпеку тільки, коли їх використовують. На жаль, багато водіїв залишають 12 транспортний засіб, не замкнувши вказаний замок. У заявці 08/309 571 на патент США описане подальше вдосконалення вищевказаних замків перемикання передач, які сконструйовані для вирішення вищезгаданих проблем і щоб примусити водія замикати замок перемикання передач до виходу з транспортного засобу.
Зокрема, у заявці 08/309 571 описана система проти викрадання транспортного засобу, яка має прикріплений до шасі замок перемикання передач, який має вісь, що має осьове переміщення, яка встановлена з можливістю автоматичного переміщення у замкове зачеплення з елементом перемикання передач. Ця замикаюча вісь автоматично замикає перемикач передач, коли водій паркує транспортний засіб. Додатковою особливістю конструкції по заявці 08/309 571 є те, що замикаюча вісь встановлена з можливістю втягнення з автоматичним розчеплення з елементом перемикання передач, коли замок перемикання передач приводиться в дію ключем.
Переважно, завжди, або у більшості випадків, замок перемикання передач і вісь приховані від зору з середини с транспортного засобу. Переважно осьове переміщення замикаючої осі у принаймні одному напрямку Ге) виконується електричним мотором, який може спрацьовувати на ручні або автоматичні вхідні дії.
Інший замок перемикання передач наведений у описі УУХО 94/04397 і стосується замкового пристрою для важелів перемикання передач, які приварені до підлоги транспортного засобу і складаються з корпусу, ковзуючого замикаючого елемента, замка і ручки. Замковий елемент оточує важіль перемикання передач і о встановлений з можливістю ковзання при тягненні ручкою так, щоб зачепити замикаючий елемент у замку і ча попередити переміщення важеля перемикання передач. Такий пристрій має той недолік, що він є громіздкий, потребує спеціального конструювання під кожний тип транспортного засобу і його або важко приварювати до со підлоги транспортного засобу при встановленні, або легко демонтувати при прикріпленні до підлоги тільки «з болтами. 3о У європатенті ЕР 478 453 описаний замковий пристрій для важелів перемикання передач, який має о замикаючий елемент з зворотньо-поступовим рухом, який приводиться в дію електричним мотором з черв'ячним приводом. Такий пристрій є громіздким і не може бути розміщений усередині місця керування, а тому є дуже відкритим і може бути легко уражений потенціальним викрадачем. Крім того, пристрій потребує охоплюючого, «4, герметизуючого елементу для блокування переміщення важеля перемикання передач. З
У патентах ОЕ- 93 06 958.8 і ОЕ-В 1181081 також описані замки для перемикання передач. Обидва ці замки с мають відносно складні пружинні механізми.
Із» У патенті 93092 (Ізраїль) описаний замок для перемикання передач, який має гакоподібний елемент, приєднаний до блокуючого елемента. Лінійне переміщення цього блокуючого елемента спричиняє поворотний рух ракоподібного елемента, який потім ловить як у пастку і замикає перемикач передач.
Слід зауважити, що заявка США 08/309 571 відрізняється від МО 94/04397, ЕР 478 453, ОБ-О 93 06 958.8, і-й ОЕ-В 1181081 і патенту 93092 (Ізраїль) тим, що замикаючий палець слугує для замикання замка перемикання ав! передач на монтажному кронштейні у транспортному засобі, і замок має другу механічну засувку, яка встановлена з можливістю зачеплення з замикаючим пальцем, а друга засувка є такою, що може бути
Со вивільнена від замикаючої осі, яка має осьове переміщення, під дією ключа. -І 20 Винахід забезпечує вдосконалений замок перемикача коробки передач, який електричне і механічно приводиться в дію. с Згідно переважного втілення винаходу замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу має замикаючий елемент, який вибірково може бути переміщений у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу, електричний мотор з'єднаний з можливістю приводу з замикаючим елементом 25 для можливості вибірково переміщати вказаний замикаючий елемент у принаймні одному напрямку за
ГФ) допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, що знаходиться поза замкового пристрою, і замковий циліндр, який приводиться в дію ключем і який має поворотний тумблер, причому, замковий пристрій о відрізняється тим, що додатково має механізм механічного керування, який з'єднаний з замикаючим елементом і який встановлений з можливістю ручного оперування для переміщення замикаючого елемента принаймні у 60 одному напрямку.
У відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій додатково має засувку, яка встановлена з можливістю вибіркового розташування для блокування доступу до механізму механічного керування.
Додатково, у відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій має частину вказаного тумблера встановлену з можливістю вибірково натискати на засувку, виводячи її у положення блокування доступу до бо механізму механічного керування, а при прийнятному повороті тумблера дозволяти засувці переміститися у положення, яке дає доступ до механізму механічного керування.
Додатково, у відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій має замковий циліндр, що приводиться в дію ключем, встановлений з можливістю вибіркового з'єднання з перемикачем, електрично З'єднаним з електричним мотором, причому прийнятний поворот тумблера приводить в дію перемикач, забезпечуючи електричний сигнал до електричного мотору для вибіркового переміщення замикаючого елемента принаймні у одному напрямку.
Переважно, пристрій має підсилений стальний корпус, який охоплює і вміщує принаймні частину замикаючого елемента, електричний мотор і замковий циліндр. 70 У відповідності з переважним втіленням винаходу електричний мотор є керованим для забезпечення переміщення замикаючого механізму у положення замкового зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться поза замковим пристроєм.
Додатково, у відповідності з переважним втіленням винаходу електричний мотор є керованим для /5 забезпечення переміщення замикаючого елемента у положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться поза замковим пристроєм, є керованим для переміщення замкового елемента у положення розчеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою замкового циліндра, який приводиться в дію ключем.
Ще додатково, у відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій має перший датчик, який визначає 2о переміщення замикаючого елемента у положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу і дає сигнал електричному мотору зупинити переміщення замикаючого елемента.
Ще додатково, у відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій має другий датчик, який визначає переміщення замикаючого елемента від положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу і дає сигнал електричному мотору зупинити переміщення замикаючого елемента у наперед визначеному с ов Втягненому положенні.
Додатково, у відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій має принаймні один екрануючий і) елемент, який змонтований у підсиленому стальному корпусі і який взагалі запобігає несанкціонованому механічному доступу до замикаючого елемента і приведенню його в дію.
Винахід буде краще зрозумілий з наступного детального опису з посиланнями на креслення, в яких: б зо Фіг1 і 2 - спрощені перспективні передній і задній вигляди, відповідно, замкового пристрою проти викрадання транспортного засобу, у відповідності до переважного втілення винаходу, з замикаючим елементом - у замкненому зачепленні з коробкою передач транспортного засобу; со
Фіг.3 - спрощений перспективний передній вигляд замкового пристрою на фіг.1 і фіг.2 проти викрадання транспортного засобу з замикаючим елементом у втягненому, незамкненому положенні; о
Фіг.4 - спрощений перспективний передній вигляд замкового пристрою на фіг.1 і фіг.2 проти викрадання ю транспортного засобу, де показаний додатковий підпірний елемент для підтримання замикаючого елемента, коли він знаходиться у повністю висунутому замкненому положенні;
Фіг.5 - спрощена ілюстрація замкового пристрою проти викрадання транспортного засобу на фіг.1 і фіг.2 (у роз'єднаному вигляді), де показані внутрішні елементи; «
Фіг.6 і 7 - спрощена ілюстрація замикаючого елементу у втягненому, незамкненому положенні і у висуненому, ств) с замкненому положенні, відповідно;
Фіг8, 9 її 10 - спрощена ілюстрація замикаючого елемента у втягненому, незамкненому положенні, з проміжному положенні і висуненому, замкненому положенні, відповідно, де показана дія датчиків (мікроперемикачів), які відслідковують положення замикаючого елемента;
Фіг.11 ї 12 - спрощені ілюстрації замкового циліндру, який приводиться в дію ключем, відповідно перед і с після спрацьовування мікроперемикача, який електрично приводить в дію електромотор для переміщення замикаючого елемента; і о Фіг.13 ії 14 - спрощені ілюстрації замкового циліндру, який приводиться в дію ключем, відповідно перед і о після переміщення засувки для доступу до механізму механічного керування, відповідно до переважного
Втілення винаходу.
Ш- На фіг.1 - 4 показане переважне втілення замкового пристрою 10 проти викрадання транспортного засобу
Ге згідно винаходу.
Переважно пристрій 10 має замикаючий елемент 12, який вибірково має можливість переміщатися у положення замкового зачеплення і розчеплення з коробкою 14 передач транспортного засобу (показана тільки в на фіг.1). Пристрій 10 переважно має підсилений стальний корпус 16, який оточує або вміщує принаймні частину замикаючого елемента 12, і внутрішні елементи, які описані нижче. Проріз для ключа 18 (фіг.2) утворена у
Ф) корпусі 16, а корпус 16 переважно зафіксований (наприклад, приварюванням) на монтажному кронштейні 20 для ка монтажу у транспортному засобі (не показаному). Корпус 16 вміщує усередині замкову коробку 17.
На фіг.1 і 2 показаний пристрій 10 з замковим елементом 12, який висунутий у положення замикання, а на бо фіг.З - у втягненому, незамкненому положенні. Зовнішня захисна втулка 21 переважно виступає від корпусу 16, який в свою чергу принаймні частково оточує, а тому і захищає замикаючий елемент 12, коли він знаходиться у втягненому, незамкненому положенні. Втулка 21 може також забезпечувати деякий підпір замикаючого елемента 12, коли він повністю знаходиться у висуненому, замкненому положенні.
Можна бачити (фіг.4), що додатковий підпірний елемент 22 може бути встановлений для підпирання 65 Замикаючого елемента 12, коли він є у повністю висуненому замкненому положенні. Елемент 12 може мати різну довжину в залежності від моделі транспортного засобу і умов монтажу. Додатковий елемент 22 може бути корисний для підпирання дуже довгих елементів 12. Додатковий елемент 22 може бути розташований у будь-якому положенні по довжині елемента 12 і може бути міцно закріплений на корпусі 16 або, альтернативно, на будь-якій частині усередині транспортного засобу.
Замикаючий елемент 12 переважно виконаний у вигляді порожнього валу з кінцевою кришкою 11, що встановлена на різьбі або інакше прикріплена до валу. Кришка 11 може бути конічною, або сферичною, або, альтернативно, може мати будь-які механічні елементи, наприклад, копіювальну поверхню або зігнений стрижень, які використовують для покращення замкового зачеплення з будь-якими типами замикаючих систем.
Звернемося до фіг.5 - 10, на яких показані внутрішні елементи пристрою 10. Замкова коробка 17 (фіг.5) /о переважно складається з двох частин 17А і 178, які можуть бути скріплені кріпильними елементами 24.
Електричний мотор 26 з'єднаний з замикаючим елементом 12 з можливістю приведення його в дію, для вибіркового переміщення елементу 12 у принаймні одному напрямку, взагалі вздовж поздовжньої осі 28 (фіг.б) елементу 12, за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться поза пристрою 10. Джерелом електричного сигналу (фіг.б) може бути передавач 30, розміщений у ключі 32. Коли ключ 75.32 розміщений поблизу прийнятного приймача (не показаного) у електронній системі транспортного засобу (наприклад, біля вмикача запалювання), електричний сигнал подається до електронного пристрою 34, який знаходиться у електричному з'єднанні з мотором 26. Потім мотор 26 обертає шестерню 36, яка зачеплена з циліндричними прямозубими колесами 38. Фахівцю у цій галузі зрозуміло, що багато інших типів джерел електричного сигналу може бути використано, наприклад, пристрої для віддаленого керування, ключі, що спрацьовують від торкання, тощо.
Різьбовий вал 40 прикріплений до і обертається разом з колесом 38. Елемент 12 накручений на різьбу на валу 40. Елемент 12 має поздовжній паз 42. Коли вал 40 обертається, елемент 12 не обертається, а переміщується вздовж осі 28 завдяки пазу 42, який зачеплений з відповідно виконаною шпонкою 44 (фіг.5), яка знаходиться на частині замкової коробки 17А. На фіг.б показаний замикаючий елемент 12 у повністю втягненому сч об положенні, а на фіг.7 - у повністю висуненому положенні. Мотор 26 є переважно керованим для забезпечення переміщення елементу 12 як у положення замкового зачеплення, так і у положення розчеплення з коробкою і) передач 14 (фіг.ї) за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу (передавача 30).
Таким чином, елемент 12 є порожнім замикаючим елементом, який телескопічно встановлений відносно різьбового валу 40 (який діє як приводний гвинт) і знаходиться у різьбовому зачепленні з елементом 12. Ге! зо Перший датчик 46 (фіг.8 - 10) і другий датчик 48, помічені як мікроперемикачі 46 і 48, встановлені для визначення переміщення елемента 12. Елемент 12 (фіг.8) попередньо знаходиться у втягненому положенні, яке - відповідає повному втягненню елемента 12 у замкову коробку 17. Можна бачити, що обидва мікроперемикача 46 со і 48 знаходяться у включеному стані ( тобто, важелі перемикання у натисненому стані). Це дає сигнал електронному пристрою 34, щоб відключити мотор 26, для зупинення переміщення елемента 12 у коробку 17. о
Подібним чином (фіг.10), елемент 12 попередньо знаходиться у висуненому положенні, яке відповідає повному ю висуненню елемента 12 з замкової коробки 17. Можна бачити, що тепер обидва мікроперемикача 46 і 48 знаходяться у виключеному стані (тобто, важелі перемикання у ненатисненому стані). Це дає сигнал електронному пристрою 34, щоб відключити мотор 26, для зупинення переміщення елемента 12 з коробки 17. На фіг.9 показаний елемент 12 у проміжному положенні між положеннями, показаними на фіг.8 і 10. Можна бачити, « що мікроперемикач 46 є виключеним, а мікроперемикач 48 - включеним. Ця інформація може бути використана (шщ-) с для керування швидкістю переміщення елемента 12 у будь-якому напрямку (втягнення або висунення), щоб підготувати мотор для остаточного зупинення, коли буде досягнено кінця переміщення. Слід зауважити, що ;» мікроперемикач 48 може бути розміщений у будь-якому положенні вздовж шляху переміщення елемента 12, щоб зупинити переміщення елемента 12 у будь якому положенні, не досягаючи повної довжини елемента 12.
Взагалі, але не обов'язково, мотор 26 працює, щоб привести елемент 12 у замкове зачеплення з коробкою с передач 14, коли водій транспортного засобу розміщує важіль переключення коробки передач у положення реверсування (для ручної трансмісії) або у положення "паркінг" (для автоматичної трансмісії) і виключає о запалення. Переважно, схема затримки у електронному пристрої 34 призводить до затримки наперед о визначеного інтервалу часу перед тим, як привести мотор 26 у дію для переведення елемента 12 у замкове 5р зачеплення з коробкою передач 14. З'єднувач 50 переважно слугує для електричного з'єднання з електричною
Ш- системою транспортного засобу, для вище вказаної роботи електронного пристрою 34 і мотора 26. З'єднувач 50
Ге може також забезпечити з'єднання з допоміжною системою тривоги у транспортному засобі.
Крім того, пристрій 34 переважно має схему для визначення перенавантаження мотора 26, наприклад, таку, що призводиться шляхом деякого блокуючого попереджувального переміщення елемента 12, щоб виключити дв Мотор 26 і попередити його пошкодження. Як було описано вище, взагалі мотор 26 виводить елемент 12 із замкового зачеплення з коробкою передач 14 за допомогою зовнішнього електричного сигналу, який
Ф) посилається до електронного пристрою 34. У всіх попередніх операціях електронний пристрій 34 і мотор 26 ка живляться або батареєю транспортного засобу, або іншою батареєю призначеною для цього.
У відповідності з переважним втіленням винаходу пристрій має електричне і механічне керування роботою бо Замикаючого елемента 12 за допомогою зовнішнього електричного сигналу. Зокрема, електричне керування включає замковий циліндр 52 з ключем, який має поворотний тумблер 54. Замковий циліндр 52 має можливість вибірково діяти на перемикач 56 (переважно це мікроперемикач), який електричне з'єднаний з мотором 26. Це переважно здійснюється за допомогою прикріпленого до віддаленого кінця тумблера 54 пальця 58, який вибірково натискує на перемикач 56. Таким чином, у випадку несправної роботи електронного пристрою 34 для 65 приведення в дію мотора 26 для приводу замикаючого елемента 12 або у випадку несправної роботи системи передачі між зовнішнім електричним сигналом і пристроєм 34, прийнятним поворотом тумблера 54 приводиться в дію перемикач 56, завдяки чому забезпечується електричний сигнал до мотора 26, керований через електронний пристрій 34, для потрібного переміщення замикаючого елемента 12 у принаймні одному напрямку вздовж осі 28, як це було описано вище.
На фіг.11 ї 12 показаний замковий циліндр 52, який приводиться в дію ключем, відповідно перед і після приведення в дію перемикача 56 для приведення в дію мотора 26 для переміщення елемента 12.
У випадку будь-яких порушень електричної системи замковий пристрій 10 додатково має механізм 60 механічного керування, з'єднаний з елементом 12, про що буде далі описано з посиланнями на фіг.13 ії 14.
Механізм 60 переважно має паз 62 для викрутки, утворений у центральній маточині колеса 38 (див. фіг.б і 7). У /о випадку будь-якого порушення роботи електросистеми водій може ввести викрутку у паз 62 і повернути різьбовий вал 40, щоб перемістити елемент 12 вздовж осі 28.
Засувка 64 (див. фіг.5, 13 і 14; на фіг.б і 7 засувка не показана для ясності) може вибірково розміщатися для блокування доступу до механізму 60. Засувка переважно утворена з загартованої легованої сталі. Палець 66 (фіг.13 і 14) переважно впирається у ближній кінець тумблера 54. Засувка 64 (фіг.13) спочатку є зміщеною /5 проти одного або більше засобів 75 зміщення, наприклад, пружин, пальцем 66, блокуючи доступ до механізму 60. Прийнятний поворот тумблера 54 (фіг.14) у напрямку стрілки 68 дозволяє засобам зміщення 75 спонукати засувку 64 до переміщення у напрямку стрілки 70 у положення, яке дозволяє доступ до паза 62 механізму 60 механічного керування.
Для підвищення безпеки і унеможливлення доступу до пристрою 10 він має (фіг.5) один або більше елементів 72 проти несанкціонованого доступу і приведення в дію замикаючого елементу 12, які змонтовані у частинах 17А і 178 коробки. Зокрема, такими елементами 72 є переважно декілька загартованих стальних штифтів, які засвердлені у коробку 17, щоб створити доступ до колеса 38 надто ускладненим. Крім того, на іншому боці коробки 17 може бути розміщена загартована стальна плита 73 для запобігання доступу до замкового циліндру 52 шляхом висвердлюванням або іншим шляхом. сч
Для фахівців у цій галузі зрозуміло, що винахід не обмежується описаним вище варіантом. Винахід включає комбінації і підкомбінації особливостей, описаних вище, а також модифікації і варіанти винаходу, які можуть і) бути уявлені фахівцем при читанні опису і які були не відомі раніш.

Claims (15)

Формула винаходу іа 30 їч-
1. Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу, що має: со замикаючий елемент, який вибірково може бути переміщений у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу; і о 35 замковий циліндр, який приводиться в дію ключем і який має поворотний тумблер, який відрізняється тим, ю що електричний мотор з'єднаний з замикаючим елементом з можливістю його приводу для вибіркового переміщення замикаючого елемента у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу при подачі електричного сигналу від джерела електричного сигналу, і тим, що додатково замковий пристрій має механізм механічного керування, який з'єднаний з замикаючим « елементом і який встановлений з можливістю ручного оперування для переміщення замикаючого елемента ш-в с принаймні у одному напрямку.
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що додатково має засувку, яка встановлена з можливістю :з» вибіркового розташування для блокування доступу до механізму механічного керування.
З. Пристрій за п. 2, який відрізняється тим, що частина вказаного тумблера встановлена з можливістю вибірково натискати на засувку, виводячи її у положення блокування доступу до механізму механічного с керування, а при прийнятному повороті тумблера дозволяти засувці переміститися у положення, яке дає доступ до механізму механічного керування.
о 4. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що замковий циліндр, що приводиться о в дію ключем, встановлений з можливістю вибіркового з'єднання з перемикачем, електрично з'єднаним з 5р електричним мотором, причому прийнятний поворот тумблера приводить в дію перемикач, забезпечуючи - електричний сигнал до електричного мотора для вибіркового переміщення замикаючого елемента принаймні у Ге одному напрямку.
5. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що додатково має підсилений стальний корпус, який охоплює і містить принаймні частину замикаючого елемента, електричний мотор і замковий циліндр.
6. Пристрій за п. 5, який відрізняється тим, що додатково має зовнішню захисну втулку, яка виступає з (Ф) корпусу і яка принаймні частково охоплює замикаючий елемент, коли він знаходиться у втягненому положенні. ГІ
7. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що електричний мотор є керованим для забезпечення переміщення замикаючого механізму у положення замкового зачеплення і розчеплення з во коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться поза замковим пристроєм.
8. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що електричний мотор є керованим для забезпечення переміщення замикаючого елемента у положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться де поза замковим пристроєм, і є керованим для переміщення замкового елемента у положення розчеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою замкового циліндра, який приводиться в дію ключем.
9. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що має перший датчик, який визначає переміщення замикаючого елемента у положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу і дає сигнал електричному мотору зупинити переміщення замикаючого елемента.
10. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що має другий датчик, який визначає переміщення замикаючого елемента від положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу і дає сигнал електричному мотору зупинити переміщення замикаючого елемента у наперед визначеному втягненому положенні.
11. Пристрій за п. 5, який відрізняється тим, що має принаймні один екрануючий елемент, який змонтований 7/0 У підсиленому стальному корпусі і який взагалі запобігає несанкціонованому механічному доступу до замикаючого елемента і приведенню його в дію.
12. Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу, який має: замикаючий елемент, який вибірково може бути переміщений у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу; і замковий циліндр, який приводиться в дію ключем і який має поворотний тумблер, який відрізняється тим, що електричний мотор з'єднаний з можливістю приводу з замикаючим елементом для можливості вибірково переміщати вказаний замикаючий елемент у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, а замковий циліндр, який приводиться в дію ключем, встановлений з можливістю вибіркового з'єднання з 2о перемикачем, електрично з'єднаним з електричним мотором, а при прийнятному повороті тумблера приводить в дію перемикач, забезпечуючи передачу електричного сигналу до електричного мотора для вибіркового переміщення замикаючого елемента у принаймні одному напрямку.
13. Пристрій за п. 12, який відрізняється тим, що електричний мотор є керованим для забезпечення переміщення замикаючого елемента у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного с ов Засобу шляхом подачі електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться поза замковим о пристроєм.
14. Пристрій за п. 12 або 13, який відрізняється тим, що електричний мотор є керованим для забезпечення переміщення замкового елемента у положення замкового зачеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, яке знаходиться поза замковим б зо пристроєм, і є керованим для переміщення замикаючого елемента у положення розчеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою оперування замковим циліндром, який приводиться в дію ключем. -
15. Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу, який має: со замикаючий елемент, який вибірково може бути переміщений у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу; і о замковий циліндр, який приводиться в дію ключем і який має поворотний тумблер; ю який відрізняється тим, що електричний мотор з'єднаний з можливістю приводу з замикаючим елементом для вибіркового переміщення замикаючого елемента у замкове зачеплення і розчеплення з коробкою передач транспортного засобу за допомогою електричного сигналу від джерела електричного сигналу, причому замикаючий елемент складається з порожнього елемента, який телескопічно встановлений відносно привідного « 70 винта, який знаходиться у нарізному зачепленні з ним. в с ;» 1 («в) (ее) - 50 3е) Ф) іме) 60 б5
UA2001020809A 1998-07-07 1999-07-07 Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу UA50879C2 (uk)

Applications Claiming Priority (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
IL12525798A IL125257A (en) 1998-07-07 1998-07-07 Vehicle anti-theft system
IL12738998A IL127389A0 (en) 1998-12-03 1998-12-03 Vehicle anti-theft system
PCT/IL1999/000373 WO2000001562A1 (en) 1998-07-07 1999-07-07 Automatic vehicle anti-theft system

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA50879C2 true UA50879C2 (uk) 2002-11-15

Family

ID=26323669

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001020809A UA50879C2 (uk) 1998-07-07 1999-07-07 Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу

Country Status (5)

Country Link
CN (1) CN1131803C (uk)
AU (1) AU4644999A (uk)
BR (1) BR9912526A (uk)
UA (1) UA50879C2 (uk)
WO (1) WO2000001562A1 (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2007020637A1 (en) * 2005-08-15 2007-02-22 Salomon Sydney Ohayon Universal electronic immobilizing for a vehicle
IL176329A0 (en) * 2006-06-15 2007-08-19 Yair Jackoby An electromechanical device for locking the gearbox selector of a vehicle, and a method for its operation

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE1181081B (de) 1959-10-10 1964-11-05 Franz Pelz Sicherungsvorrichtung gegen Diebstahl von Kraftfahrzeugen mit Lenkradschaltung
IL69748A (en) 1983-09-16 1986-09-30 Jose Cykman Locking arrangement for the gear lever of a vehicle
JPH0429154Y2 (uk) * 1988-03-04 1992-07-15
IL95841A0 (en) 1990-09-28 1991-06-30 Nimrod Albo Safety device for automatically locking and unlocking the gearshift lever of a motor car
IL96262A (en) 1990-11-06 1994-02-27 Mul T Lock Ltd Vehicle protection system against theft
DE9015290U1 (de) * 1990-11-07 1991-01-17 Chang, Chau Cherng, San Chung, Taipei Verriegelung für einen Getriebeschalthebel
AU4967593A (en) 1992-08-22 1994-03-15 Anthony Wilfred Kibble Lever locking device and fitted unit
US5431266A (en) * 1992-12-02 1995-07-11 Nissan Motor Co., Ltd. Shift lock system
DE9306958U1 (de) 1993-05-07 1993-07-22 Ambroz, Petr, Velke Mezirici Einrichtung zur mechanischen Sicherung von Kraftfahrzeugen gegen Diebstahl
DE9414350U1 (de) * 1994-09-03 1994-11-10 Chang, Chao Sheng, San Chung, Taipeh Schalthebelarretierung

Also Published As

Publication number Publication date
CN1308580A (zh) 2001-08-15
WO2000001562B1 (en) 2000-03-16
CN1131803C (zh) 2003-12-24
BR9912526A (pt) 2001-05-02
WO2000001562A1 (en) 2000-01-13
AU4644999A (en) 2000-01-24

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4986098A (en) Vehicle door latches and locking mechanism
US5309745A (en) Interlocking device for doors of a motor vehicle
US6295848B1 (en) Steering lock system
US5537846A (en) Control pedal disabling device
DE19943483A1 (de) Kraftfahrzeugtürverschluss
US5586457A (en) Vehicle anti-theft device
US4884423A (en) Vehicle lock assembly operable with transmission shifter and method
US6766674B2 (en) Control pedal disabling device
US5085061A (en) Anti-theft device for motor vehicles
US6737758B2 (en) Motor-vehicle door locking system with quick unlocking
WO2012050429A1 (en) Locking device
EP2300281B1 (de) Vorrichtung zur ansteuerung eines sperrgliedes
US6578655B2 (en) Start/drive system for a vehicle
UA50879C2 (uk) Замковий пристрій проти викрадання транспортного засобу
US4683737A (en) Anti-theft device
RU6761U1 (ru) Устройство безопасности
RU2228859C2 (ru) Автоматическая противоугонная система транспортного средства
JP3663339B2 (ja) 自動二輪車用盗難防止装置の駆動装置
US6006851A (en) Vehicle steering wheel rotation restraining apparatus
RU2349471C2 (ru) Противоугонный комплекс
EP0559054A1 (de) Diebstahlsicherung für ein Fahrzeug
WO1998050245A1 (en) Gear lock
JPH01106754A (ja) シフトレバーのロック装置
AU726282B2 (en) Vehicle anti theft device
EP1012012A1 (en) Gear lock