UA44777C2 - Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку та супутникова система зв'язку. - Google Patents

Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку та супутникова система зв'язку. Download PDF

Info

Publication number
UA44777C2
UA44777C2 UA97125822A UA97125822A UA44777C2 UA 44777 C2 UA44777 C2 UA 44777C2 UA 97125822 A UA97125822 A UA 97125822A UA 97125822 A UA97125822 A UA 97125822A UA 44777 C2 UA44777 C2 UA 44777C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
communication
subscriber
satellite
inter
satellites
Prior art date
Application number
UA97125822A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Роберт А. Відман
Роберт А. ВИДМАН
Пол А. Монті
Пол А. Монти
Майкл Дж. Сайтс
Original Assignee
Глобалстар Л.П.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Глобалстар Л.П. filed Critical Глобалстар Л.П.
Publication of UA44777C2 publication Critical patent/UA44777C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04BTRANSMISSION
    • H04B7/00Radio transmission systems, i.e. using radiation field
    • H04B7/14Relay systems
    • H04B7/15Active relay systems
    • H04B7/185Space-based or airborne stations; Stations for satellite systems
    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04BTRANSMISSION
    • H04B7/00Radio transmission systems, i.e. using radiation field
    • H04B7/14Relay systems
    • H04B7/15Active relay systems
    • H04B7/185Space-based or airborne stations; Stations for satellite systems
    • H04B7/1853Satellite systems for providing telephony service to a mobile station, i.e. mobile satellite service
    • H04B7/18539Arrangements for managing radio, resources, i.e. for establishing or releasing a connection

Abstract

Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку та супутникова система зв'язку. Винахід передбачає спосіб та систему для точного обчислення рахунку за ресурси супутникової системи зв'язку, призначені абоненту і використані для обслуговування виклику або встановлення зв'язку. Спосіб ґрунтується на накопиченні даних, які одержують періодично протягом сеансу зв'язку і які являють собою частку повних ресурсів системи, витрачених як на прямий (від міжмережного терміналу через супутник(и) до абонента), так і на зворотний (від абонента через супутник(и) до міжмережного терміналу) зв'язок. Інформація про використання може включати рівні потужності, швидкість передачі, місцезнаходження абонента. Міжмережний інтерфейс, призначений для обробки викликів абонента, накопичує дані і передає їх через наземну інформаційну мережу до наземного центру керування операціями. Центр використовує одержані дані, щоб визначити суму рахунку для особи, що обслуговує зону, до якої належить інтерфейс. Центр може також використати ці дані для одержання статистичної інформації про комунікаційне завантаження міжмережного інтерфейсу і прогнозування розподілу ресурсів і розкладу їх використання.

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься взагалі до систем зв'язку і зокрема до супутникових систем зв'язку (далі ССЗ), у яких 2 сукупність абонентів має двосторонній безпровідний зв'язок з наземною комунікаційною мережею через міжмережевий інтерфейс і щонайменше один супутник.
У звичайних наземних сотових системах зв'язку користувач одержує рахунок за користування системою, складений на основі заздалегідь визначеної похвилинної розцінки. Однак, у ССЗ такий спосіб розрахунків може не дати вірну розрахункову суму. Наприклад, користувач, який приймає або передає через супутник великий 70 масив даних з швидкістю 9,6кбіт/с, скоріше за все споживатиме більше системних ресурсів (наприклад, енергії супутника), ніж користувач, який має мовний зв'язок з бітовою швидкістю менше 4кбіт/с. Це може призвести до невірних розрахунків, коли одні користувачі фактично субсидують інших.
Першою задачею винаходу є створення точної міри для ресурсів системи, які витрачаються користувачами
ССЗ за один виклик або сеанс зв'язку. 12 Ще однією задачею винаходу є створення точної міри для ресурсів системи, які витрачаються користувачами
ССЗ за один виклик або сеанс зв'язку і спосіб отримання і використання даних, що є результатом вимірювань, здійснюваних протягом сеансу зв'язку.
Ці та інші проблеми, а також задачі винаходу вирішено за допомогою способу точного кількісного визначення ресурсів ССЗ, що були призначені і використані користувацьким терміналом за один виклик або сеанс зв'язку.
Спосіб грунтується на накопиченні даних, які одержують періодично протягом сеансу зв'язку, таких, наприклад, як кадрова швидкість вокодера, частки повних ресурсів системи, витрачених як на прямий (від міжмережевого інтерфейсу через супутник(и) до користувацького терміналу), так і на зворотний (від користувацького терміналу через супутник(и) до міжмережевого терміналу) зв'язки. Міжмережевий інтерфейс (МІ), призначений для обробки викликів абонента накопичує дані і після цього передає їх Через наземну інформаційну мережу (НІМ) до с наземного центру керування операціями (НЦКО). НЦКО використовує одержані дані, щоб визначити суму Ге) рахунку для особи, що обслуговує зону, до якої належить МІ. НЦКО може також використати ці дані для одержання статистичної інформації про комунікаційне завантаження МІ і прогнозування розподілу ресурсів і розкладу їх використання для МІ.
Слід відзначити, що концепції винаходу можуть бути використані замість методики "Еквівалент хвилини в мовного зв'язку" (ЕХМ) або разом з нею, щоб модифікувати цю методику з метою більш точного урахування - витрат ресурсів системи за виклик.
Далі детально описано вищезгадані, а також інші особливості винаходу з посиланнями на супроводжуючі - креслення, де: «І фіг.1 містить блок-схему ССЗ, що побудована і працює згідно з бажаним втіленням винаходу; 3о фіг.2 містить блок-схему одного з МІ з фіг.1; З фіг.ЗА містить блок-схему комунікаційного обладнання одного з супутників з фіг.1; на фіг.З3Б зображено частину зони опромінювання променя одного з супутників з фіг.ЗБ; фіг.4 містить блок-схему наземного обладнання підтримки супутникових телеметрії і функцій керування; « фіг.5 містить блок-схему підсистеми паралельного доступу з кодовим ущільненням (ПДКУ) з фіг.2; З 50 фіг.6 містить блок-схему ССЗ, що більш детально ілюструє концепцію винаходу. с Фіг.1 ілюструє бажане втілення ССЗ 10, яку можна використати з бажаним втіленням винаходу. Для кращого з» розуміння винаходу перед його детальним описом слід спочатку розглянути систему 10.
Систему 10 зв'язку можна поділити на сегменти 1, 2, 3, 4, де 1 -космічний, 2 - користувацький, З - наземний сегменти, а сегмент 4 відповідає інфраструктурі телефонної системи.
Бажане втілення винаходу передбачає наявність 48 супутників на 1414км Низькій Земній Орбіті (НЗО). т- Супутники 12 розподілено по восьми орбітальних площинах, кожна з яких містить 6 рівновіддалених один від «» одного супутників (сузір'я Уолкера). Орбітальні площини мають нахил 52" відносно екватора і тривалість оберту кожного з супутників дорівнює 114хвил. Таке розміщення забезпечує зв'язком майже всю земну поверхню, і причому, бажано, кожний користувач, який знаходиться між 70" південної широти і 70" північної широти, у -І 20 кожний момент часу може мати у полі зору щонайменше два супутники. Таким чином, користувач може мати зв'язок майже з будь-яким пунктом земної поверхні у межах обслуговування МІ 18 (за допомогою ККТМ) через "м один або більше МІ 18 і через один або більше супутників 12, можливо, з використанням частини сегмента 4, що визначає телефонну інфраструктуру.
Слід відзначити, що подальший опис системи 10 репрезентує тільки одне з придатних втілень системи 25 зв'язку, з якою може бути використаний винахід. Тобто конкретні деталі системи не можуть розглядатися як
ГФ) фактори, обмежуючі об'єм винаходу або межі його використання.
Продовжуючи, слід відзначити, що м'яка комутація зв'язку між супутниками 12, а також між індивідуальними о абонентами 16 у межах радіопроменя кожного з супутників (фіг.З3Б) забезпечує безперервний сеанс зв'язку з використанням розширеного спектру (РОС) і ПДКУ. Бажана система РО-ПДКУ відповідає внутрішньому стандарту 60 ТІД/БІА (Моріе е(айоп-Вазе Зіайоп СотрайБійу еїапдаага їог ЮцаІ-Моде УУіїдерапа Зргеай Зресігт Сеїїшаг
Зувіет, ПА/ЕІАЛЗ-95, Одшу 1993), хоча можуть використовуватися інші РО-ПДКУ системи і протоколи.
Низькі орбіти дозволяють малопотужним нерухомим або мобільним абонентам 13 підтримувати зв'язок через супутники 12, кожен з яких функціонує (у цьому бажаному втіленні) лише як ретранслятор, що приймає комунікаційний сигнал (мовний або/і інформаційний) від абонента 13 або МІ 18, перетворює його у сигнал іншої бо смуги частот і ретранслює перетворений сигнал. Тобто не відбувається ніякої поточної обробки прийнятого сигналу і супутник 12 не сприймає ніякої інформації яку може нести прийнятий або трансльований комунікаційний сигнал.
Більш того, нема ніякої необхідності у прямому зв'язку або зв'язках між супутниками, тобто кожен з супутників 12 приймає сигнал тільки від передавача, розташованого у користувацькому сегменті 2 або у наземному сегменті З і транслює сигнал тільки до приймача, розташованого у тих же сегментах.
Користувацький сегмент може містити різні типи абонентів 13, пристосованих для зв'язку з супутниками 12.
Термінали 13 можуть бути багатьох різних типів, наприклад, нерухомими або мобільними, включаючи (але не обмежуючись) ручні радіотелефони 14, радіотелефони 15 на транспортних засобах, пейджерні/повідомлюючі 70 засоби 16 і нерухомі радіотелерони 14а. Абоненти 13 бажано оснащувати не спрямованими антенами для забезпечення двостороннього зв'язку через один або більше супутників 12.
Слід відзначити, що нерухомі радіотелефони можуть використовувати спрямовані антени. Це дає переваги, тому що зменшує інтерференцію і, отже, дає змогу збільшити кількість користувачів, які можуть обслуговуватись одним або більше супутниками 12.
Варто також відзначити, що абоненти 13 можуть бути приладами подвійного призначення і містити у собі також схеми для здійснення звичайного зв'язку з наземними сотовими системами.
Звертаючись до фіг.ЗА, можна бачити, що абоненти 13 можуть бути здатні працювати у повнодуплексному режимі і підтримувати зв'язок, наприклад, у І -діапазоні РЧ (зв'язок по прямому або зворотному каналу 176) і у
З-діапазоні (зв'язок по зворотному або прямому каналу 17а) через супутникові ретранслятори 12а, 126 відповідно. Зв'язок по зворотному каналу 176 у | діапазоні РЧ може здійснюватися у частотних межах 1,61 - 1,625ГГЦ, у смузі 16,5МГц, пакетизованими цифровими мовними сигналами і/або інформаційними сигналами бажано розширеного спектру (РС). Зв'язок по прямому каналу 17а у З-діапазоні РЧ може здійснюватися у частотних межах 2,485 - 2,5ГГЦ, у смузі 16,5МГЦц, пакетизованими цифровими мовними сигналами і/або інформаційними сигналами бажано розширеного спектру, причому модуляція здійснюється у МІ 18. сч
Смугу 16,5МГц прямого зв'язку розділено на 13 каналів, кожний канал обслуговує, наприклад, до 128 користувачів. Зв'язок по зворотному каналу може здійснюватися у різних смугах частот, а абоненту 13 може бути і) призначений той же канал прямого зв'язку або інший. Однак, при прийомі на рознесені антени у зворотному каналі (прийом від двох або більше супутників 12), абоненту призначається один РЧ канал для прямого і зворотного зв'язків з кожним з супутників. М зо Наземний сегмент З містить один, але частіше кілька МІ 18, які підтримують повнодуплексний зв'язок по каналу 19 з супутниками 12 у С-діапазоні РЧ (19а - канал прямого зв'язку до супутника, 196 - зворотний канал - від супутника) на частотах вище ЗГГц. С-діапазон РЧ може використовуватися для фідерного зв'язку, а також М для передачі команд до супутників і телеметричної інформації від них. Прямий фідерний зв'язок 19а може здійснюватися у смузі 5 - 5,25ГГЦц, зворотний (196) - у смузі 6,875 - 7,075ГГц. «
Бажано, щоб супутникові антени 126, 12ж фідерного зв'язку були широкопроменевими, здатними «Е опромінювати максимальну площу земної поверхні, яку можна бачити з низькоорбітального супутника 12. У бажаному втіленні системи 10 зв'язку кутова ширина променя дорівнює приблизно 108" (якщо кут піднесення супутника 12 над землею 10"). Це дає зону опромінювання діаметром приблизно ЗбООміль (5800км).
Антени І- та З-діапазонів є багатопроменевими і забезпечують опромінювання відповідної наземної зони « обслуговування. Бажано, щоб антени 12г, 12в І- та 5З-діапазонів були конгруентними, як це показано на фіг.ЗБ, з с тобто щоб супутникові промені прийому та передачі покривали одну й ту ж поверхню на землі, хоча це не є суттєвим для функціонування системи 10. ;» Через один з супутників 12, наприклад, можна підтримувати кілька тисяч сеансів повнодуплексного зв'язку.
Згідно з рисами системи 10, кожен з двох або більше супутників 12 може підтримувати один і той же сеанс зв'язку між певним абонентом 13 і одним з МІ 18. Такий режим, описаний більш детально далі, забезпечує їх рознесений прийом, що зменшує чутливість до інтерференції і уможливлює процедуру м'якої комутації.
Необхідно відзначити, що усі частоти, діапазони частот тощо, згадані тут, відповідають тільки одній з пи систем. Згідно з винаходом можуть бути використані і інші частоти та діапазони частот. Наприклад, для -І фідерних зв'язків між МІ можна використати частоти діапазону, відмінного від С- (приблизно від ЗГГцЦ до приблизно 7ГГц), наприклад, частоти Ки-діапазону (приблизно від 1ОГГц до приблизно 15ГГц) або Ка-діапазону
Ш- (вище приблизно 15ГГц). Функцією МІ 18 є передача комунікаційного навантаження ретрансляторів 12а, 126 "М (фіг.ЗА) супутників 12 до телефонного інфраструктурного сегмента 4. Ретранслятори 12а, 126 мають у своєму складі антену 12в для прийому у І -діапазоні, антену 12г для передачі у 5-діапазоні, підсилювач 12д потужності ії низькошумовий підсилювач 12е у С-діапазоні, антени 12є, 12ж С-діапазону, секцію 123 перетворення частот ов І-діапазону у частоти С-діапазону і секцію 12и перетворення частот С-діапазону у частоти З-діапазону.
Супутник 12 має також головний генератор 12і частоти і командно-телеметричне обладнання 121.
Ф) Стосовно цього можна звернутися до патенту США 5422647 від 6.06.95. ка Телефонний інфраструктурний сегмент 4 містить існуючі телефонні системи і міжмережеві інтерфейси 20 комунальної наземної мережі мобільного зв'язку (НММЗ), локальні телефонні системи, такі, як районні бо Комунальні телефонні мережі (РКТМ) 22 або інші локальні системи телефонного обслуговування, локальні великодистанційні мережі 24, міжнародні мережі 26, приватні мережі 28 і інші РКТМ 30. Система 10 зв'язку забезпечує двосторонній мовний та/або інформаційний зв'язок між користувацьким сегментом 2 і телефонами 32 комунальної комутаційної телефонної мережі (ККТМ) і телефонами 32 поза-ККТМ, що належать телефонному інфраструктурному сегменту 4, а також між іншими абонентами різних типів, якими можуть бути приватні мережі. 65 На фіг.1ї (а також 4) як частину наземного сегменту З показано центр 36 керування супутниковим обладнанням (ЦКСО) і центр 38 керування наземним обладнанням (ЦКНО). Для забезпечення зв'язку між Мі 18 і
ВТК тва і між ЦКСО 36 і ЦКНО 38 наземного сегменту З передбачено лінію зв'язку, яка включає наземну інформаційну мережу (НІМ) 39 (див. фіг.2). Ця частина системи 10 зв'язку виконує загальні функції керування системою.
На фіг.2 більш детально наведено МІ 18. Кожен МІ 18 має у своєму складі до чотирьох підсистем подвійної поляризації у С-діапазоні РЧ, кожна з яких має параболічну антену 42, привідний механізм 42 антени і основу 42а, низькошумові приймачі 44 і високопотужні підсилювачі 46. Усі ці компоненти можуть бути розміщені усередині обтічної конструкції для захисту від оточуючого середовища.
МІ 18, крім того, має у складі знижуючі конвертори 48 і підвищуючі конвертори 50 для обробки прийнятих і 7/0 призначених для передачі РЧ сигналів несучої. Конвертори 48, 50 з'єднано з підсистемою 52 ПДКУ, яку у свою чергу з'єднано з ККТМ через інтерфейс 54. У іншому варіанті використання ККТМ може бути непотрібним завдяки застосуванню прямого зв'язку між супутниками.
Підсистема 52 ПДКУ містить суматор/перемикач 52а сигналу, трансіверну підсистему 526 міжмережевого інтерфейсу (ТПМІ), контролер 52в ТПМІ (КТПМ), комутуючу підсистему 52г ПДКУ (КПП) і селекторну підсистему 7/5 92д (СП). Підсистема 52 ПДКУ, якою керує контролер базової станції (КБС), функціонує подібно до
ПДКУ-сумісних (наприклад, сумісних з ІЗ-95) базових станцій. Ця підсистема також має необхідний синтезатор 52є частот і приймач 52 Глобально! системи позиціювання (ГСП).
Інтерфейс 54 ККТМ має у своєму складі обслуговуючий комутаційний центр 54а (ОКЦ), процесор 546 керування викликами (ПКВ), регістр 54в місцезнаходжень візитерів (РМВ) і протокольний інтерфейс до регістра 4г внутрішніх місцезнаходжень (РВМ). РМВ може бути розміщений у сотовому МІ 20 (фіг.1) або, за бажанням, у інтерфейсі 54 ККТМ.
МІ 18 з'єднано з телекомунікаційною мережею через стандартний інтерфейс, яким є ОКЦ. МІ 18 забезпечує інтерфейс і з'єднання з ККТМ через первинний інтерфейс швидкостей (ПІШ). Крім того, МІ може забезпечувати пряме з'єднання з мобільним комутаційним центром (МКЦ). сч
МІ 18 забезпечує передачу сигналів до ПКВ 546 згідно з 55-7 ІЗОМ. З боку МІ ПКВ 546 взаємодіє з КПП 52г і отже, з підсистемою 52 ПДКУ. ПКВ 546 виконує функції трансляції згідно з протоколом для системи і) повітряного інтерфейсу (ПІ), який може бути подібний до внутрішнього стандарту І5-95 для зв'язку з ПДКУ.
Блоки 54в, 54г звичайно є інтерфейсами між МІ 18 і зовнішньою сотовою телефонною мережею, що відповідає, наприклад, 15-41 (Північно - американський стандарт, АМР5) або ОЗМ (Європейський стандарт, МАР) М
Зо для сотових систем і, зокрема, способам обслуговування "мандрівників", тобто користувачів, які роблять виклик за межами їх місцевих систем. МІ 18 здійснює перевірку аутентичності абонентів для телефонних систем - 10/АМРБ та 10/55М. У зонах обслуговування, де відсутня телекомунікаційна інфраструктура, до МІ може бути М доданий РВМ для взаємодії з сигнальним інтерфейсом 55-7.
Якщо користувач ("мандрівник") робить виклик за межами звичайної зони обслуговування, він при наявності « з5 дозволу отримує обслуговування системою 10. Таким чином, мандрівник за будь-яких обставин, використовуючи «г те ж саме обладнання, може робити виклик з будь-якого місця у світі, і МІ 18 виконає усі необхідні перетворення протоколу. Протокольний інтерфейс 54г не використовується, якщо нема потреби перетворення, наприклад, ОЗМ у АМР5. Одним з об'єктів винаходу є створення універсального інтерфейсу до сотових МІ 20 на додаток або замість звичайного "А" інтерфейсу, призначеного для з'єднання мобільних ЗМ комутаторів і « приватних комутаторів з мобільними комутаторами 15-41. Іншим об'єктом винаходу є створення інтерфейсу з с безпосередньо до ККТМ, як це показано на фіг.1, де шлях сигналу позначено ККТМ-ІНТ.
Загальне керування міжмережевими інтерфейсами (МІ) здійснює контролер 56 МІ, який містить інтерфейс ;» 5ба до вже згаданої НІМ 39 і інтерфейс 566 до центру керування обслуговуванням (ЦКО) 60. Контролер 56 МІ звичайно має взаємозв'язок з МІ 18 через КБС 52е і РЧ контролери 43, пов'язані з кожною з антен 40. Далі
Контролер 56 МІ має зв'язок з базою 62 даних, наприклад, базою даних користувачів, даних про ефемеріди їх супутників тощо, і з вузлом 64 входу/виходу, що забезпечує доступ персоналу до контролера 56. НІМ 39 також взаємодіє з вузлом 66 телеметрії та команд (ВТК) (фіг.1 та 4). ве Функцією ЦКНО 38 (фіг.4) є планування і керування використанням супутників за допомогою Мі 18 і -І координація дій з ЦКСО 36. Взагалі ЦКНО 38 аналізує траєкторії, планує інформаційне завантаження, призначає бр бупутники 12 і розподіляє ресурси системи (наприклад, енергію і канали зв'язку, але не тільки їх), веде
Ш- моніторинг загальної ефективності системи 10 і через НІМ 39 надсилає до МІ інструкції щодо використання "М ресурсів як у реальному часі, так і попередньо.
ЦКСО 36 поміж іншими функціями підтримує і веде моніторинг орбіт і через НІМ 39 надсилає інформацію про використання супутників до ЦКНО 38, веде моніторинг загального функціонування кожного з супутників 12, дв Включаючи стан джерел живлення супутників, встановлює рівень підсилення РУ сигналів під час їх проходження через схеми супутника 12 і, крім того, забезпечує оптимальну орієнтацію супутника відносно земної поверхні. (Ф) Як уже згадувалось, кожен з МІ 18 з'єднує абонента з ККТМ для обміну сигналами, мовного та/або ка інформаційного зв'язку, підготування даних для розрахунків з користувачами, використовуючи базу даних 62 (фіг.2). Деякі з МІ 18 мають ВТК 18а для одержання даних телеметрії, трансльованих супутниками 12 по во зворотній лінії зв'язку 196, і передачі команд до супутників 12 по прямому зв'язку 19а. НІМ 39 забезпечує взаємозв'язок між МІ 18, ЦКНО 38 і ЦКСО 36.
Взагалі кожен з супутників 12 ретранслює інформацію від МІ 18 (прямий канал 19а у С-діапазоні) до користувачів (прямий канал 17а у 5-діапазоні) і від користувачів (зворотний канал 176 у І -діапазоні) до МІ 18 (зворотний канал 196 у С-діапазоні). Ця інформація включає РО-ПДКУ синхронізацію і пейджінг, а також сигнали 65 Керування потужністю. Для моніторингу інтерференції у каналі прямого зв'язку можуть бути використані пілотні канали ПДКУ. Від МІ 18 до абонентів 13 через супутники передається також інформація про ефемериди супутників. Супутники 12 також ретранслюють від абонентів 13 до МІ 18 сигнальну інформацію, що включає запити на доступ, зміну потужності та реєстрацію. Супутники 12, крім того, ретранслюють комунікаційні сигнали, якими обмінюються користувачі і МІ 18, і можуть забезпечувати захист проти незаконного втручання.
Під час роботи супутники 12 передають телеметричну інформацію про дані вимірювань показників стану.
Потік телеметричної інформації від супутників, команди від ЦКСО і інформація, що передається по фідерному зв'язку 19, проходять через антени 12є та 12ж. Ті МІ, які мають ВТК, можуть пересилати прийняту телеметричну інформацію безпосередньо до ЦКСО 36, або зберігати її і пересилати пізніше, звичайно за вимогою від ЦКСО.
Незалежно від того, як пересилаються дані, вони надсилаються до НІМ 39 у вигляді пакетів-повідомлень, кожен 7/0 З'яких містить один малий кадр телеметрії. Якщо для керування супутниками використовуються більше, ніж один
ЦКСО, дані телеметрії надсилаються до усіх ЦКСО.
ЦКСО 36 виконує кілька інтерфейсних функцій з ЦКНО. 38. Однією з них є передача до ЦКНО інформації про орбіти, керуючись якою кожен МІ 18 може точно слідкувати за не менш, як чотирма супутниками, що знаходяться у полі зору МІ. Ця інформація включає таблиці даних, користуючись якими МІ 18 за допомогою відомих /5 алгоритмів можуть складати власні розклади контактів з супутниками. ЦКСО не зобов'язаний знати розклади слідкування МІ. ВТК 18а прослухує діапазон зворотної телеметрії і перед передачею команд однозначно ідентифікує супутник, за яким слідкує кожна з антен.
Іншою інтерфейсною функцією є передача інформації про статус супутника від ЦКСО 36 до ЦКНО 38. Вона включає інформацію про готовність супутника виконувати ретрансляцію, стан джерел живлення і орбітальну інформацію, а також, взагалі, будь-яку інформацію про появу обмежень у використанні для зв'язку всіх або частини супутників.
Важливою рисою системи 10 є використання ПДКУ з розширеним спектром (РСО-ПДКУ) разом з функцією об'єднання рознесених зв'язків у приймачах МІ. Таке об'єднання використовується, щоб послабити завмирання сигналів, що надходять до абонентів 13 або МІ 18 різними шляхами різної довжини від кількох супутників. сч
Комбінуючі приймачі абонентів 13 і МІ 18 приймають і об'єднують рознесені сигнали від кількох джерел.
Наприклад, абонент 13 або МІ 18 об'єднують рознесені сигнали каналів прямого або зворотного зв'язків, які і) одночасно передаються радіопроменями супутників 12.
У зв'язку з цим сюди у всій цілісності включено посиланням опис до патенту США 5233626 від 6.08.1993.
Режим об'єднання рознесених сигналів дає кращі результати, ніж прийом одного сигналу через один ї- зо Супутниковий повторювач; крім того, не трапляється перерв зв'язку, зумовлених втратою одного каналу внаслідок екранування або блокування групою дерев або іншими перепонами, які можуть негативно впливати на - прийом. ї-
Багатоспрямовані антени 40 кожного з МІ 18 здатні передавати сигнал прямого зв'язку (від МІ до користувача) через різні промені одного або більше супутників 12, забезпечуючи цим режим об'єднання «
Зв рознесених сигналів у абоненті 13. Всеспрямовані антени 13а абонентів 13 транслюють Через усі промені «Е супутників, які може бачити абонент 13. Кожний МІ 18 керує потужністю у випадках повільного завмирання, а також забезпечує перемішування блоків у випадках середніх і швидких завмирань. Керування потужністю здійснюється по каналах як прямого, так і зворотного зв'язків. Час реакції у цьому випадку регулюється так, щоб задовольнити найгіршому часу проходження сигналу до супутника і назад (ЗОмс). «
Перемішувачі блоків 5З3г, 5Зд, 5Зе (фіг.5) працюють з блоками довжиною, що відповідає довжині кадрів пт») с вокодера 53є. Перемішувач створює коротші оптимальні довжини, що полегшує виправлення помилок, але за рахунок збільшення загальної часової затримки. Бажане максимальне значення такої затримки дорівнює 150мс ;» або менше. Вона включає усі затримки, викликані зсувами рознесених сигналів при їх об'єднанні, затримки, що створюються вокодером 5З3є і перемішувачами 5Зг - 53Зе, і затримки у декодерах Вітебрі (не показані), що
ВХОДЯТЬ У склад підсистеми 52 ПДКУ. їх Фіг.5 містить блок-схему модулятора каналу прямого зв'язку, що є складовою частиною підсистеми 52 ПДКУ (фіг.2). Сигнали з виходу швидкодіючого суматора 53а надходять до швидкісного підвищуючого перетворювача ве 5Зв частоти (ШПІПЧ) і звідти до суматора/перемикача 52424. Телеметрична та керуюча інформація також -І надходить до блоку 52а.
Немодульована пряма послідовність пілот-сигналу РС породжує нульовий код Уолша бажаної бітової ш- швидкості. Цей потік даних об'єднується з коротким псевдошумовим кодом, який використовується для "М розділення сигналів від різних МІ 18 і різних супутників 12. Пілот сигнал (якщо він використовується) додається по той 2 до короткого коду і потім з квадратурною або двопозиційною фазовою маніпуляцією розповсюджується по усій РЧ смузі ПДКУ. Використовуються різні зсуви псевдошумового (ПШ) коду, що дв Дозволяють абоненту 13 однозначно ідентифікувати: (а) МІ 18; (б) супутник 12; і (в) один з 16 радіопроменів, які випромінює супутник 12. ПШ кодам пілот-сигналу різних супутників 12 надаються різні часові/фазові зсуви (Ф) відносно базового пілотного ПШ коду. ка Кожний пілот-сигнал (якщо він використовується), що транслюється МІ 18, має підвищену або знижену потужність порівняно з іншими сигналами. Пілот-сигнал дає змогу абоненту 13 синхронізуватися з каналом ПДКУ бо прямого зв'язку, одержати еталонну фазу, необхідну для когерентної демодуляції, і здійснювати процедури порівнянь рівнів сигналів, необхідних при виконанні комутації супутників. Використання пілот-сигналу, однак, не є обов'язковим і для виконання його функцій можна використати інші рішення.
Канал синхронізації є джерелом потоку даних, які включають: (а) час; (б) ідентифікатор МІ, що веде трансляцію; (в) ефемеріди супутника; (г) дані про канал пейджінгу. Дані цього каналу надходять до згортаючого 65 Кодуючого пристрою 53ж, який виконує кодування з згортанням і потім перемішує блоки для боротьби з швидким завмиранням. Результуючий потік даних додається по тоа 2 до синхронного коду Уолша і потім з квадратурною або двопозиційною фазовою маніпуляцією розповсюджується по усій РЧ смузі ПДКУ.
Сигнали каналу пейджінгу надходять до згортаючого кодуючого пристрою 5ЗиИ, який виконує кодування з згортанням і потім перемішує блоки. Для розпізнавання абонентів використовується довгій ПШ код. Сигнал каналу пейджінгу і довгий ПШ код складаються по той 2 і результат додається до по той 2 до коду Уолша.
Результат з квадратурною або двопозиційною фазовою маніпуляцією розповсюджується по усій РЧ смузі ПДКУ.
Взагалі у каналі пейджінгу проходять сигнали різних типів, включаючи: (а) повідомлення про параметри системи; (б) повідомлення про параметри доступу; і (в) перелік каналів з ПДКУ.
Повідомлення про параметри системи містить інформацію про конфігурацію каналу пейджінгу і параметри /о реєстрації і захвату на слідкування. Параметри доступу містять інформацію про конфігурацію каналу доступу і швидкість передачі у цьому каналі. Перелік каналів з ПДКУ містить ідентифікатори пілот-сигналів (якщо вони використовуються) і призначення коду Уолша.
Вокодер 53і перетворює голосовий сигнал у потік даних з імпульсно-кодовою модуляцією (ІКМ) для прямого каналу. Цей потік надходить до згортаючого кодуючого пристрою 53ї, який виконує кодування з згортанням і 7/5 потім перемішує блоки (у 53е). Результуючий потік даних комбінується з вихідними сигналами пристрою 5ЗІі генерації, і довгий код користувача використовується для відокремлення різних абонентських каналів.
Одержаний потік даних, потужність якого регулюється мультиплексором (МЛП) 53к, додається по тоа 2 до коду
Уолша і з квадратурною або двопозиційною фазовою маніпуляцією розповсюджується по усій РЧ смузі ПДКУ.
У МІ 18 відбувається демодуляція сигналів зворотних каналів з ПДКУ. Для зворотного каналу існують два 2о Візних коди: (а) код з нульовим зсувом і (б) довгий код. Ці коди використовуються у каналах зворотного зв'язку з ПДКУ двох різних типів, а саме, каналі доступу і зворотному каналі повідомлень.
У каналі доступу МІ 18 приймає і декодує пакети з вимогами доступу. Повідомлення цього каналу мають довгу преамбулу і порівняно малий об'єм даних після неї. Преамбула являє собою довгий ПШ код абонента.
Кожний абонент 13 має унікальний довгий ПШ код з унікальним зсувом, який ураховується при генеруванні сч ов поліному ПШ коду.
Отримавши запит на доступ, МІ 16 надсилає повідомлення у прямий канал пейджінгу (5Зд, 533, 5ЗИ), (8) підтверджуючи прийом запиту і призначаючи код Уолша абоненту 13, щоб визначити канал повідомлень. МІ 18 також призначає частотний канал для абонента 13. Абонент 13 і МІ обидва підключаються до призначеного каналу і починають дуплексний сеанс зв'язку, використовуючи призначені (розширюючі) коди Уолша. М зо Сигнали для каналу зворотних повідомлень створюються абонентом 13 шляхом згортаючого кодування цифрової інформації від локального джерела даних або абонентського вокодера. Потім дані піддаються - блочному перемішуванню з заздалегідь визначеними інтервалами і надсилаються до 128-арного модулятора і М рандомізатора пакетів даних, щоб зменшити збігання. Потім дані додаються до ПШ коду з нульовим зсувом і транслюються до МІ 18 через один або більше супутників. «
МІ 18 обробляє сигнали з зворотного каналу, використовуючи, наприклад, швидке перетворення Адамара «г для демодуляції 128-арного коду Уолша і забезпечення об'єднувача рознесених сигналів інформацією, одержаною після демодуляції.
Наведений вище опис стосується бажаного втілення системи 10 зв'язку. Далі наведено опис бажаного втілення винаходу. «
Спочатку слід відзначити, що можливим способом підготування рахунку за обслуговування сеансу зв'язкуабо -п-ш) с виклику є нарахування, що базується на тривалості сеансу. Похвилинну вартість приймають рівною вартості еквіваленту хвилини мовного зв'язку (ЕХМ) і використовують для обчислення вартості ресурсів системи, ;» спожитих абонентом за хвилину сеансу зв'язку. ЕХМ може базуватись на деяких типових особливостях мови, які у свою чергу визначають типові бітову швидкість вокодера (від якої залежить якість мови), потужність передачі
У канал прямого зв'язку, рівень рознесення тощо. їх ЕХМ являє собою порівняно простий спосіб складання рахунків за користування системою, але він не ураховує багато ситуацій, результатом яких може бути замала сума рахунку. Наприклад, користувач, який пи передає великий масив даних з швидкістю 96б00бод, споживає більше енергії супутника, ніж користувач, який -І веде звичайну телефонну розмову, яка перетворюється вокодером з швидкістю, наприклад, 2400бод. Іншим 5о прикладом може бути ситуація, коли користувач, який робить виклик, знаходячись у транспортному засобі,
Ш- споживає більше енергії супутника, ніж користувач, який робить виклик такої ж тривалості, але знаходиться на "М відкритому місці на віддаленні від перешкод для РУ.
Фіг.6 містить спрощену блок-схему ССЗ 10 з фіг.1. Абонентом 13 може бути ручний, або встановлений на транспортному засобі, або стаціонарний апарат. Абонент 13 має електронний серійний номер (ЕСН) 136, який в однозначно ідентифікує абонента і може, крім того, ідентифікувати тип апарату (наприклад, встановлений на транспортному засобі, стаціонарний, ручний, мовний, мовно-інформаційний, інформаційний тощо). Абонент 13
Ф) звичайно містить вокодер 13в з змінною швидкістю перетворення (1200, 2400, 4800, 9600бод) мови у цифрову ка форму і перетворення цифрової форми мови у аналогову. Абонент 13 має також замкнений контур 13Гг керування потужністю, який може бути подібним до пристрою, визначеному вже згадуваним внутрішнім бо стандартом ПА/ЕІА/Л5-95. Зв'язок терміналу 13 з одним або більше низькоорбітальних супутників 12 здійснюється антеною 13а.
Як уже згадувалось з посиланням на фіг.ЗА, у цьому втіленні винаходу, супутники 12 являють собою хвилевідні повторювачі, які по одному з 16 променів зворотного каналу 176 приймають сигнал від користувача і після перетворення частоти ретранслюють його до МІ 18 у каналі 196. Супутники 12 приймають також сигнали у 65 фідерному каналі 19а від МІ і передають їх до абонента тим же з 16 променів у прямому каналі 17а. Бітова швидкість сигналу у прямому каналі прямо пропорційна кількості енергії, яку має витратити супутник для передачі цього сигналу. Оскільки у супутнику використовуються лінійні підсилювачі, потужність передачі по певному промені прямо пропорційна також кількості користувачів, що обслуговуються цим променем.
У кожному з прямих і зворотних каналів 13 визначено різні частотні канали з використанням прямого
Возширюючого коду ПДКУ. Наприклад, 128 різних розширюючих кодів Уолша, визначених для частотного каналу, дають змогу багатьом користувачам (наприклад, 50) використовувати частоту цього каналу. Під час обслуговування виклику абоненту 13 призначаються щонайменше один код Уолша для прямого каналу зв'язку і щонайменше один код Уолша для зворотного каналу. Таким чином, коди Уолша також є споживчим системним ресурсом і, якщо усі наявні коди Уолша для певного каналу будуть призначені сеансам зв'язку, здатність каналу 7/0 до завантаження буде цілком вичерпано.
МІ 18 відповідає за призначення каналів і кодів Уолша абонентам і за керування потужністю передачі абонентами протягом сеансу зв'язку. Керування потужністю здійснюється шляхом визначення якості сигналу абонента у зворотному канапі і регулювання потужності передачі від абонента 13, причому МІ надсилає керуючі біти у прямому каналі. Враховуючи якість прийнятого сигналу від МІ, абонент 13 також приймає участь у /5 Керуванні потужністю переданого сигналу у прямому каналі. Тобто, якщо якість сигналу МІ, прийнятого абонентом 13, низька, абонент 13 надсилає до МІ 18 зворотному каналі такі біти керування потужністю, які викликають підвищення потужності передачі від МІ. Якість сигналу може визначатися, наприклад, витратою енергії на біт, або кількістю помилок у кадрі.
Як уже відзначалося, МІ 18 здатен також вести передачу до абонента 13 через більше, як один супутник 2о через його багатоспрямовані антени 40. Це призводить до прийому абонентом 13 кількох ідентичних копій сигналу. Такі копії когерентно з'єднуються абонентом 13, як це описано у документації до патенту США 5233626, і це підвищує нечутливість до завмирання.
МІ 18 має зв'язок з ККТМ і містить вищезгадані вокодери 53є змінної швидкості для перетворення мови у цифрову форму перед трансляцією у прямому каналі до абонента 13. Звичайно забезпечується також зв'язок з сч
МКЦ 70. МКЦ це звичайна система, яка має РВМ 70а і може мати один або більше з'єднаних з ним КБС 72, кожен з яких обслуговує наземні безпровідні чарунки. і)
Згідно з винаходом МІ 18 накопичує інформацію про кожний виклик або з'єднання, зроблені окремими абонентами. Джерелом цих даних є вимірювання, які виконуються з частотою кадрів (кожні 20мс) або з частотою, кратною частоті кадрів. МІ 18 виконує попередню обробку даних перед закінченням сеансу зв'язку. Зібрані дані М зо осереднюються на інтервалі, наприклад, 100мс або більше і зберігаються для подальшої передачі до ЦКНО 38 через НІМ 39. ЦКНО 38 використовує цю інформацію для досягнення щонайменше двох цілей. -
По-перше, грунтуючись на цих даних, будують статистичну історію використання системи 10, тобто, М використовуючи ці дані, працюють модулі довготермінового планування (ДТП) і аналізу тенденцій (АТ). Вихідні дані цих модулів надходять до модуля планування завантаження системи (ЗС), який прогнозує майбутні вимоги «
Зв ДО системи, базуючись на передісторії таких вимог. Вихідні дані модуля ЗС надходять до модуля розподілу «Е ресурсів (РР), який призначає канали, встановлює максимальні рівні потужності тощо для окремих МІ 18 через інтерфейс (ІФ) МІ, використовуючи НІМ 39. Ці призначення бажано робити з урахуванням також інформації від
ЦКСО 36. Як уже відзначалося, ЦКСО відповідає за моніторинг стану джерел живлення, статусу ретранслятора і оперативної здатності, а також усіх інших параметрів функціонування супутника. Кінцевим результатом є дані « для керування МІ 18 з метою пропорційного розподілу і балансування використання як усієї системи, так і з с ресурсів супутників, а також нагляду за якістю обслуговування користувачів. . По-друге, дані від МІ 18 дозволяють визначати повну кількість ресурсів системи, призначених і спожитих и?» абонентом 13 протягом виклику або сеансу зв'язку. З цією метою у ЦКНО 38 також передбачено модуль розрахунків за обслуговування (МР), який отримує від МІ 18 дані про використання системи разом з ідентифікатором абонента 13 і повною тривалістю сеансу зв'язку. Модуль МР згідно з заздалегідь визначеним їх алгоритмом обробляє дані про використання системи і готує дані для рахунків за обслуговування (РО), забезпечене МІ 18. ве Дані, акумульовані МІ 18, зокрема контролером 56 МІ протягом сеансу зв'язку і призначені для передачі до -І ЦКНО, можуть містити повністю або частково таку інформацію:
М М
-і ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК
І швидкість вокодера МІ швидкість вокодера абонента потужність передавача МІ потужність передавача абонента кількість кодів Уолта кількість кодів Уолта : й й й й й
Згідно з винаходом, акумульовані МІ дані можуть також включати рівень рознесення (тобто кількість
ГФ) супутників), тип абонента і місцезнаходження абонента. 7 Швидкість вокодера абонента 13 беруть рівній кадровій швидкості, оскільки МІ 18 має мати її значення, щоб належним чином декодувати трансльоване повідомлення абонента. Потужність передачі абонента 13 також має во бути відома МІ 18, оскільки МІ безперервно керує потужністю передачі абонента, знижуючи і підвищуючи Її відповідно до кадрової швидкості. Початковий рівень потужності передачі абонента стає відомим МІ у момент встановлення зв'язку, і подальше регулювання потужності відбувається відносно початкового рівня. Кількість кодів Уолша також відома Мі, оскільки він їх призначає. Рівень рознесення у каналі зворотного зв'язку може бути визначений МІ 18 по місцезнаходженню абонента 13, яке може бути визначене за допомогою даних про в положення супутника, одержаних при встановленні зв'язку, і ефемерид супутника, які зберігаються у МІ 18.
Тобто, маючи місцезнаходження абонента 13 і кількість Ї положення супутників, які знаходяться у межах досяжності антени 1За абонента, МІ 18 може визначити, скільки супутників використовується для забезпечення зворотного зв'язку від абонента 13 до МІ 18.
З даних про місцезнаходження абонента можна одержати його широту, що може бути корисним, якщо необхідно визначати широтнозалежні складові використаної енергії системи. Знання місцезнаходження абонента може бути корисним для визначення терміналів, що знаходяться на периферії області опромінювання супутника і тому потребують більших витрат енергії.
Дані про тип абонента дозволяють відрізняти, наприклад, ручні апарати від потужних, встановлених на транспортних засобах. 70 Використовуючи дані від МІ 18, МР визначає, наприклад, грошовий еквівалент загального об'єму ресурсів системи і енергії супутника, що були спожиті абонентом протягом сеансу зв'язку.
Винахід передбачає також використання системної інформації для визначення "вагових" коефіцієнтів, що можуть бути використані для корегування заздалегідь визначених ЕХМ, щоб вони більш точно характеризували фактичний об'єм використання системи за певний виклик або сеанс зв'язку.
В той час, як винахід було описано на прикладі його бажаного втілення, для спеціаліста зрозуміло, що у межах концепцій винаходу можливі зміни у деталях втілень. Наприклад, хоча вище було згадано швидкість вокодера і кадри, у згоді з винаходом можна використати також швидкість пристрою кодування даних і тривалість кадру або якісь інші часові параметри. У межах винаходу також знаходиться використання не тільки низькоорбітальних супутників, але і інших, наприклад одного або більше супутників на середніх орбітах (наприклад, таких, які знаходяться на відстані від 10000 до 19000Окм). Винахід передбачає також використання супутників, на яких відбувається поточна обробка комунікаційних повідомлень, з перехресними зв'язками або без них, на відміну від простих ретранслюючих супутників. Винахід також може бути успішно використаний у супутникових системах зв'язку, відмінних від систем з ПДКУ з розширеним спектром. Наприклад, винахід можна використати у супутниковій системі зв'язку з множинним доступом у режимі розподілу часу. с
Перелік скорочень
ПДКУ - паралельний доступ з кодовим ущільненням каналів; і)
НММ3З - наземна мережа мобільного зв'язку;
РКТМ - районна комунальна телефонна мережа;
ККТМ - комунальна комутаційна телефонна мережа; М зо ЦКСО - центр керування супутниковим обладнанням;
ЦКНО - центр керування наземним обладнанням; -
НІМ - наземна інформаційна мережа; М
ТПМІ - трансіверна підсистема міжмережевого інтерфейсу;
КТПМ - контролер ТПМІ; «
ШППУ - швидкісний підвищуючий перетворювач частоти; «Е
КПП - комутуюча підсистема ПДКУ;
СП - селекторна підсистема;
КБ - контролер базової станції;
ГОСП - глобальна система позиціювання; «
ОКЦ - обслуговуючий комутаційний центр; в с ПКВ - процесор керування викликами;
РМВ - регістр місцезнаходжень візитерів; ;» РВМ - регістр внутрішніх місцезнаходжень;
ПІШ - первинний інтерфейс швидкостей;
МКЦ - мобільний комутаційний центр; їх ЦКО - центр керування обслуговуванням;
ЇКМ - імпульсно-кодова модуляція; ве МР - модуль розрахунків за обслуговування; -І РО - рахунок за обслуговування;
ДТП - довготермінове планування;
Ш- АТ - аналізу тенденцій розподілу ресурсів; "М ЗС - завантаження системи;
РР - розподіл ресурсів.

Claims (1)

  1. Формула винаходу
    Ф) ГІ 1. Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку, в якому встановлюють безпровідний зв'язок з абонентом від міжмережного інтерфейсу, сполученого з абонентом, через щонайменше один супутник каналами прямого і бо Зворотного зв'язків, який відрізняється тим, що періодично визначають у міжмережному інтерфейсі протягом сеансу зв'язку кількість ресурсів супутникової системи, що використовуються для підтримання безпровідного зв'язку з абонентом; і видають міжмережним інтерфейсом після закінчення сеансу безпровідного зв'язку інформацію про використання системи, причому ця інформація визначає щонайменше кількість ресурсів супутникової системи, що були потрібні для забезпечення сеансу безпровідного зв'язку з абонентом.
    65 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення кількості енергії, що використовується для підтримання безпровідного зв'язку у каналі прямого зв'язку.
    З. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення кількості енергії, що використовується для підтримання безпровідного зв'язку у каналі зворотного зв'язку.
    4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення поточної швидкості передачі від міжмережного інтерфейсу.
    5. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення поточної швидкості передачі від абонента.
    6. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення поточної кількості супутників, через які підтримується безпровідний зв'язок. 70 7. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення кількості розширювальних кодів, що використовуються у каналі прямого зв'язку.
    8. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що кожна стадія визначення включає стадію визначення кількості розширювальних кодів, що використовуються у каналі зворотного зв'язку.
    9. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що включає стадію визначення місцезнаходження абонента.
    10. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що включає стадію визначення типу абонента.
    11. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що міжмережний інтерфейс має у складі вокодер для обробки мови з заздалегідь визначеною кадровою швидкістю, а кожна стадія визначення виконується з кадровою швидкістю або з швидкістю, кратною кадровій.
    12. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що додатково включає стадії обробки інформації про використання системи, одержаної від сукупності міжмережних інтерфейсів, з метою побудови запису передісторії використання супутникової системи, використання запису передісторії для прогнозування майбутнього використання системи; і розподілу ресурсів супутникової системи між міжмережними інтерфейсами згідно з прогнозованим використанням системи.
    13. Супутникова система зв'язку з щонайменше одним абонентом, пристосованим для двостороннього с ов Зв'язку з міжмережним інтерфейсом через щонайменше один супутник, що включає засіб у зазначеному міжмережному інтерфейсі для встановлення безпровідного зв'язку з абонентом через щонайменше один і) супутник каналами прямого і зворотного зв'язків, яка відрізняється тим, що має засіб для визначення у міжмережному інтерфейсі протягом сеансу зв'язку кількості ресурсів супутникової системи, що використовуються для підтримання безпровідного зв'язку з абонентом і засіб у зазначеному міжмережному інтерфейсі для видачі М зо Міжмережним інтерфейсом після закінчення сеансу безпровідного зв'язку інформації про використання системи, який визначає кількість ресурсів супутникової системи, що були потрібні для забезпечення сеансу безпровідного - зв'язку з абонентом. ї-
    14. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що зазначені засоби визначення включають засіб визначення щонайменше кількості енергії, що використовується для підтримання безпровідного зв'язку у каналі прямого « зв'язку або кількості енергії, що використовується для підтримання безпровідного зв'язку у каналі зворотного «Е зв'язку.
    15. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що зазначені засоби визначення включають засіб визначення щонайменше швидкості передачі у каналі прямого зв'язку або швидкості передачі у каналі зворотного зв'язку.
    16. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що зазначені засоби визначення включають засіб визначення « Кількості супутників, через які підтримується безпровідний зв'язок. з с 17. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що зв'язок між абонентом і між мережним терміналом здійснюється з застосуванням модуляції розширювальними кодами, а зазначені засоби визначення включають ;» засіб визначення щонайменше кількості розширювальних кодів, що використовуються у каналі прямого зв'язку або кількості розширювальних кодів, що використовуються у каналі зворотного зв'язку.
    18. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що зазначені засоби визначення включають засіб визначення ї5» місцезнаходження абонента.
    19. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що зазначені засоби визначення включають засіб визначення ве типу абонента. -І 20. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що міжмережний інтерфейс містить щонайменше один вокодер або один пристрій кодування даних, що працює з заздалегідь визначеною кадровою швидкістю, а зазначений Ш- засіб визначення виміряє витрати ресурсів супутникової системи на підтримання безпровідного зв'язку з І абонентом з швидкістю, що дорівнює або кратна кадровій.
    21. Система за п. 13, яка відрізняється тим, що додатково має засіб, сполучений з зазначеним міжмережним інтерфейсом, для обробки інформації про використання системи з метою побудови запису передісторії ов Використання супутникової системи, використання запису передісторії для прогнозування майбутнього використання системи і розподілу ресурсів супутникової системи між міжмережними інтерфейсами згідно з (Ф, прогнозованим використанням системи. ка 22. Супутникова система зв'язку, яка включає сузір'я супутників Землі, щонайменше один абонент, щонайменше один наземний міжмережний інтерфейс, який містить засіб для встановлення двостороннього бр Зв'язку між наземною системою зв'язку і щонайменше одним з зазначених абонентів через щонайменше один з означених супутників з використанням розширеного спектра і керування потужністю, щонайменше один наземний центр керування; і наземну інформаційну мережу, що сполучає щонайменше один з зазначених міжмережних інтерфейсів з щонайменше одним з зазначених центрів керування, яка відрізняється тим, що щонайменше один з зазначених міжмережних інтерфейсів має засіб для періодичного запису під час 65 двостороннього безпровідного зв'язку з абонентом інформації щонайменше про ідентифікатор абонента і кількість ресурсів супутникової системи зв'язку, що споживаються для забезпечення цього зв'язку, а також має засіб для передачі означеної записаної інформації до означеної інформаційної мережі і прийому її означеним центром керування.
    23. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначена записана інформація містить величину кількості енергії, витраченої у каналах прямого та зворотного зв'язків для підтримання безпровідного двостороннього зв'язку, і величину швидкості передачі у каналі прямого або зворотного зв'язку.
    24. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначена записана інформація містить кількість супутників, через які підтримується безпровідний двосторонній зв'язок.
    25. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначена записана інформація містить кількість 7/0 розширювальних кодів, що використовуються у каналі прямого зв'язку і кількість розширювальних кодів, що використовуються у каналі зворотного зв'язку.
    26. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що міжмережний інтерфейс має щонайменше один вокодер або один пристрій кодування даних, що працює з заздалегідь визначеною кадровою швидкістю, а запис інформації здійснюється з швидкістю, що дорівнює або кратна кадровій.
    27. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначений центр керування має засіб для обробки інформації про використання системи з метою побудови запису передісторії використання супутникової системи, для використання запису передісторії для прогнозування майбутнього використання системи і для призначення ресурсів супутникової системи щонайменше одному міжмережному інтерфейсу згідно з прогнозованим використанням системи.
    28. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначене сузір'я супутників Землі є сузір'ям низькоорбітальних супутників Землі.
    29. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначене сузір'я низькоорбітальних супутників Землі містить сукупність супутників, розподілених по п орбітальних площинах з т рівновіддалених один від одного супутників у кожній площині. сч
    30. Система за п. 29, яка відрізняється тим, що п дорівнює 8, ат - 6.
    31. Система за п. 29, яка відрізняється тим, що орбітальні площини мають нахил 522 відносно екватора, а (8) тривалість оберту кожного з супутників дорівнює 114 хв.
    32. Система за п. 22, яка відрізняється тим, що зазначена записана інформація використовується для модифікації постійної швидкості передачі. ча у у « «
    - . и? щ» щ» -і -і що іме) 60 б5
UA97125822A 1995-06-07 1996-01-23 Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку та супутникова система зв'язку. UA44777C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US08/474,443 US5664006A (en) 1995-06-07 1995-06-07 Method for accounting for user terminal connection to a satellite communications system
PCT/US1996/001502 WO1996041494A1 (en) 1995-06-07 1996-01-23 Accounting for a satellite communication system

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA44777C2 true UA44777C2 (uk) 2002-03-15

Family

ID=23883560

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA97125822A UA44777C2 (uk) 1995-06-07 1996-01-23 Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку та супутникова система зв'язку.

Country Status (15)

Country Link
US (2) US5664006A (uk)
EP (1) EP0748061B1 (uk)
JP (1) JPH08335902A (uk)
KR (1) KR970004439A (uk)
CN (1) CN1137711A (uk)
AU (1) AU695510B2 (uk)
BR (1) BR9608478A (uk)
CA (1) CA2167954A1 (uk)
DE (1) DE69631266T2 (uk)
FI (1) FI960548A0 (uk)
HK (1) HK1010433A1 (uk)
RU (1) RU2140725C1 (uk)
TW (1) TW300367B (uk)
UA (1) UA44777C2 (uk)
WO (1) WO1996041494A1 (uk)

Families Citing this family (138)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5303286A (en) * 1991-03-29 1994-04-12 Space Systems/Loral, Inc. Wireless telephone/satellite roaming system
US5439190A (en) * 1991-04-22 1995-08-08 Trw Inc. Medium-earth-altitude satellite-based cellular telecommunications
US6067442A (en) * 1991-10-10 2000-05-23 Globalstar L.P. Satellite communications system having distributed user assignment and resource assignment with terrestrial gateways
US6195555B1 (en) 1994-01-11 2001-02-27 Ericsson Inc. Method of directing a call to a mobile telephone in a dual mode cellular satellite communication network
US6868270B2 (en) * 1994-01-11 2005-03-15 Telefonaktiebolaget L.M. Ericsson Dual-mode methods, systems, and terminals providing reduced mobile terminal registrations
US6201801B1 (en) * 1994-03-24 2001-03-13 Ericsson Inc. Polarization diversity phased array cellular base station and associated methods
US5859874A (en) * 1994-05-09 1999-01-12 Globalstar L.P. Multipath communication system optimizer
KR0140130B1 (ko) * 1995-03-07 1998-07-01 김주용 디지탈이동통신 시스템 장치 및 각 서브시스템 간의 타이밍 설계 방법
US5612682A (en) * 1995-05-30 1997-03-18 Motorola, Inc. Method and apparatus for controlling utilization of a process added to a portable communication device
US6775519B1 (en) 1995-06-07 2004-08-10 Globalstar L.P. Method and apparatus for accounting for user terminal session-based connection to a satellite communication system
US5664006A (en) * 1995-06-07 1997-09-02 Globalstar L.P. Method for accounting for user terminal connection to a satellite communications system
ZA965340B (en) 1995-06-30 1997-01-27 Interdigital Tech Corp Code division multiple access (cdma) communication system
US5913164A (en) * 1995-11-30 1999-06-15 Amsc Subsidiary Corporation Conversion system used in billing system for mobile satellite system
US6272341B1 (en) * 1995-11-30 2001-08-07 Motient Services Inc. Network engineering/systems engineering system for mobile satellite communication system
US5828947A (en) * 1996-02-13 1998-10-27 Alcatel Espace Method of power regulation in a satellite telecommunication network with at least two satellites in view
US5910945A (en) * 1996-04-30 1999-06-08 Trw Inc. Method and apparatus for synchronizing communications in a satellite based telecommunications system
US5937352A (en) * 1996-05-13 1999-08-10 Trw Inc. Satellite-based cellular telecommunications system utilizing an earth station subsystem
US6678311B2 (en) 1996-05-28 2004-01-13 Qualcomm Incorporated High data CDMA wireless communication system using variable sized channel codes
WO1997050062A1 (en) * 1996-06-24 1997-12-31 Motorola Inc. Method for controlling use of a process
US5889492A (en) * 1996-07-31 1999-03-30 Motorola, Inc. Method and apparatus for an acquisition-aided Geo-locating subscriber unit
US6072768A (en) * 1996-09-04 2000-06-06 Globalstar L.P. Automatic satellite/terrestrial mobile terminal roaming system and method
JPH1093490A (ja) * 1996-09-11 1998-04-10 Fujitsu Ltd 移動通信システムを利用した衛星データ配信システム
US5896558A (en) * 1996-12-19 1999-04-20 Globalstar L.P. Interactive fixed and mobile satellite network
US6091933A (en) * 1997-01-03 2000-07-18 Globalstar L.P. Multiple satellite system power allocation by communication link optimization
US6377938B1 (en) * 1997-02-27 2002-04-23 Real-Time Billing, Inc. Real time subscriber billing system and method
US5918157A (en) * 1997-03-18 1999-06-29 Globalstar L.P. Satellite communications system having distributed user assignment and resource assignment with terrestrial gateways
US5884142A (en) * 1997-04-15 1999-03-16 Globalstar L.P. Low earth orbit distributed gateway communication system
US6069871A (en) * 1997-07-21 2000-05-30 Nortel Networks Corporation Traffic allocation and dynamic load balancing in a multiple carrier cellular wireless communication system
US6684030B1 (en) 1997-07-29 2004-01-27 Khamsin Technologies, Llc Super-ring architecture and method to support high bandwidth digital “last mile” telecommunications systems for unlimited video addressability in hub/star local loop architectures
US6560461B1 (en) 1997-08-04 2003-05-06 Mundi Fomukong Authorized location reporting paging system
US6138012A (en) * 1997-08-04 2000-10-24 Motorola, Inc. Method and apparatus for reducing signal blocking in a satellite communication system
US6781968B1 (en) * 1997-09-08 2004-08-24 Marc Arnold Wireless communication system, apparatus and method using an atmospheric platform having a wideband trunkline
US6052560A (en) * 1997-10-15 2000-04-18 Ericsson Inc Satellite system utilizing a plurality of air interface standards and method employing same
US5995805A (en) * 1997-10-17 1999-11-30 Lockheed Martin Missiles & Space Decision-theoretic satellite communications system
US6173175B1 (en) * 1997-10-21 2001-01-09 Nortel Networks Limited Process for provisioning resources in a radiotelephone network
JP3144362B2 (ja) * 1997-10-31 2001-03-12 日本電気株式会社 無線電話システムの課金方式
US6070073A (en) * 1997-12-18 2000-05-30 Nortel Networks Corporation Communication system and method for notification and call routing in a mobile satellite network
US6418147B1 (en) 1998-01-21 2002-07-09 Globalstar Lp Multiple vocoder mobile satellite telephone system
EP0935351A1 (en) * 1998-01-29 1999-08-11 ICO Services Ltd. Radio resource management in a mobile satellite telephone system
US6201786B1 (en) * 1998-06-29 2001-03-13 Northrop Grumman Corporation Adaptable and controllable multi-channel data link
US6154451A (en) * 1998-06-29 2000-11-28 Northrop Grumman Corporation Method for dissemination of multi-sensor products
US6314290B1 (en) 1998-07-13 2001-11-06 Hughes Electronics Corporation Mobile satellite system and method for implementing a single-hop terminal-to-terminal call
US6661996B1 (en) 1998-07-14 2003-12-09 Globalstar L.P. Satellite communication system providing multi-gateway diversity to a mobile user terminal
US6360270B1 (en) * 1998-11-16 2002-03-19 Hewlett-Packard Company Hybrid and predictive admission control strategies for a server
US6320843B1 (en) 1998-11-18 2001-11-20 Ericsson Inc. Wireless communications systems with standard and robust services and methods of operation thereof
US6324395B1 (en) * 1998-11-18 2001-11-27 Ericsson Inc. Apparatus and methods for assigning spectral and non-spectral resource charges in wireless communications systems
US6332006B1 (en) 1998-11-18 2001-12-18 Ericsson Inc. Apparatus and methods for providing high-penetration messaging in wireless communications systems
US6516065B1 (en) 1998-11-30 2003-02-04 Hughes Electronics Corporation Method for implementing ciphered communication for single-hop terminal-to-terminal calls in a mobile satellite system
KR20010112222A (ko) * 1998-11-30 2001-12-20 추후보정 최종 마일 통신 케이블링에 있어서의 사용자 인터페이스디바이스용 방법 및 소프트웨어
US6353738B1 (en) 1998-11-30 2002-03-05 Hughes Electronics Corporation Method for implementing a terminal-to-terminal call with an optimal use of radio resources in a mobile satellite system
US20080250458A1 (en) * 1998-12-21 2008-10-09 Roman Kendyl A Media exchange for handheld wireless receivers and other media user devices
US8054746B2 (en) * 1998-12-24 2011-11-08 Alcatel Lucent Resource usage measurement technique for pricing in a communications network
US7035897B1 (en) * 1999-01-15 2006-04-25 California Institute Of Technology Wireless augmented reality communication system
AU3243200A (en) * 1999-02-23 2000-09-14 Khamsin Technologies, Llc Architecture and method for high bandwidth data transmission in a "last mile" telecommunications system
GB2347824B (en) * 1999-03-05 2004-03-03 Internat Mobile Satellite Orga Communication methods and apparatus
US6628945B1 (en) 1999-04-20 2003-09-30 Ericsson Inc. Apparatus and methods for high-penetration random access in wireless communications systems
US6405039B1 (en) 1999-04-20 2002-06-11 Ericsson Inc. Apparatus and methods for allocation of high-penetration services in wireless communications systems
US6253080B1 (en) 1999-07-08 2001-06-26 Globalstar L.P. Low earth orbit distributed gateway communication system
US6553009B2 (en) 1999-07-09 2003-04-22 Satellite-Smart Solutions Ltd. Direct satellite communication
US6468069B2 (en) 1999-10-25 2002-10-22 Jerome H. Lemelson Automatically optimized combustion control
US6721568B1 (en) 1999-11-10 2004-04-13 Telefonaktiebolaget Lm Ericsson (Publ) Admission control in a mobile radio communications system
US6459898B1 (en) * 1999-11-19 2002-10-01 Comsat Corporation Information traffic and performance monitoring for multi-beam satellites with on-board switching
AU7169900A (en) * 2000-01-13 2001-07-19 Globalstar L.P. Method and apparatus for accounting for user terminal session-based connection to a satellite communication system
CA2813536C (en) * 2000-03-03 2015-08-25 Qualcomm Incorporated Method and apparatus for participating in group communication services in an existing communication system
WO2001075471A1 (en) * 2000-03-30 2001-10-11 Cellguide Ltd. Locating a mobile unit
US20020000931A1 (en) * 2000-04-14 2002-01-03 Mark Petronic User interface for a two-way satellite communication system
US20030158923A1 (en) * 2000-05-04 2003-08-21 Reed Burkhart System and method for automated negotiation for and allocation of a broadcast satellite, communication and caching system resource
FI109061B (fi) * 2000-05-10 2002-05-15 Nokia Corp Resurssien varaaminen pakettiverkossa
US6853630B1 (en) * 2000-06-16 2005-02-08 Nortel Networks Limited Method and apparatus for merging accounting records to minimize overhead
US7812856B2 (en) * 2000-10-26 2010-10-12 Front Row Technologies, Llc Providing multiple perspectives of a venue activity to electronic wireless hand held devices
US7149549B1 (en) 2000-10-26 2006-12-12 Ortiz Luis M Providing multiple perspectives for a venue activity through an electronic hand held device
US7630721B2 (en) 2000-06-27 2009-12-08 Ortiz & Associates Consulting, Llc Systems, methods and apparatuses for brokering data between wireless devices and data rendering devices
US20030112354A1 (en) * 2001-12-13 2003-06-19 Ortiz Luis M. Wireless transmission of in-play camera views to hand held devices
US7782363B2 (en) 2000-06-27 2010-08-24 Front Row Technologies, Llc Providing multiple video perspectives of activities through a data network to a remote multimedia server for selective display by remote viewing audiences
US8583027B2 (en) 2000-10-26 2013-11-12 Front Row Technologies, Llc Methods and systems for authorizing computing devices for receipt of venue-based data based on the location of a user
JP4246356B2 (ja) * 2000-08-08 2009-04-02 富士通株式会社 マルチメディア信号処理装置
US6567645B1 (en) 2000-08-28 2003-05-20 Globalstar L.P. Multiple satellite repeater management system using frame error rate for diversity selection
US6594469B1 (en) 2000-08-29 2003-07-15 Globalstar L.P. Methods and apparatus for broadcasting regional information over a satellite communication system
US7180873B1 (en) 2000-10-06 2007-02-20 Globalstar, Inc. Spread spectrum code division destination access (SS-CDDA) for satellite communication system with distributed gateways
US6965344B1 (en) 2000-10-18 2005-11-15 Information Systems Laboratories, Inc. Firefighter locator
US7304571B2 (en) * 2000-10-18 2007-12-04 Information Systems Laboratories, Inc. Firefighter locator with activator
US6959183B2 (en) 2000-10-20 2005-10-25 Leap Wireless International, Inc. Operations method for providing wireless communication services and network and system for delivering same
US6941107B2 (en) * 2001-01-19 2005-09-06 The Directv Group, Inc. Stratospheric platform based surface vehicle tracking and mobile data network
US6877035B2 (en) * 2001-01-29 2005-04-05 International Business Machines Corporation System for optimal resource allocation and planning for hosting computing services
US6804514B2 (en) * 2001-03-19 2004-10-12 Globalstar L.P. Global dual terminal low earth orbit communications system
US7596082B2 (en) * 2001-06-07 2009-09-29 Qualcomm Incorporated Method and apparatus for Walsh space assignment in a communication system
US6785543B2 (en) 2001-09-14 2004-08-31 Mobile Satellite Ventures, Lp Filters for combined radiotelephone/GPS terminals
US7454193B2 (en) * 2001-10-19 2008-11-18 Cricket Communications, Inc. System and method for providing wireless communications services
JP2003134031A (ja) * 2001-10-23 2003-05-09 Oki Electric Ind Co Ltd 通信装置
US7274731B2 (en) * 2001-11-09 2007-09-25 Adc Dsl Systems, Inc. Non-chronological system statistics
US7155204B1 (en) 2001-11-13 2006-12-26 Verizon Laboratories Inc. System and method for billing calls over a wireless network
WO2003077153A1 (en) * 2002-03-11 2003-09-18 Research In Motion Limited System and method for pushing data to a mobile device
US20060003762A1 (en) * 2004-06-22 2006-01-05 General Motors Corporation Method and system for telematically deactivating satellite radio systems
DE102005007549A1 (de) * 2005-02-18 2006-08-24 Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e.V. Verfahren und System zum Aufbau einer Datenverbindung für die satellitengestützte Übermittlung von Informationen in einem Notrufsystem vorzugsweise für die Verwendung im Uplink
US8116762B2 (en) * 2005-03-01 2012-02-14 Qualcomm Incorporated Method and system for providing aeronautical communication services
EP1913709B1 (en) * 2005-08-09 2010-04-28 ATC Technologies, LLC Satellite communications systems and methods using substantially co-located feeder link antennas
US8078141B2 (en) * 2006-01-18 2011-12-13 Overhorizon (Cyprus) Plc Systems and methods for collecting and processing satellite communications network usage information
US20080045146A1 (en) * 2006-01-18 2008-02-21 Per Wahlberg Systems and methods for establishing modular and flexible satellite communications networks
US8326217B2 (en) * 2006-01-18 2012-12-04 Overhorizon (Cyprus) Plc Systems and methods for satellite communications with mobile terrestrial terminals
US7962134B2 (en) * 2006-01-18 2011-06-14 M.N.C. Microsat Networks (Cyprus) Limited Systems and methods for communicating with satellites via non-compliant antennas
US8713324B2 (en) * 2006-01-18 2014-04-29 Overhorizon (Cyprus) Plc Systems and methods for tracking mobile terrestrial terminals for satellite communications
ES2628288T3 (es) * 2006-01-18 2017-08-02 Overhorizon Ab Sistemas y métodos para recoger and procesar información de uso de la red de comunicaciones por satélite
US8300798B1 (en) 2006-04-03 2012-10-30 Wai Wu Intelligent communication routing system and method
US8538323B2 (en) * 2006-09-26 2013-09-17 Viasat, Inc. Satellite architecture
EP2645596B2 (en) 2006-09-26 2020-02-12 ViaSat, Inc. Improved spot beam satellite systems
WO2008105687A1 (en) * 2007-02-27 2008-09-04 Telefonaktiebolaget Lm Ericsson (Publ) Ordering tracing of wireless terminal activities
US8948080B2 (en) 2007-07-17 2015-02-03 Overhorizon (Cyprus) Plc Methods comprising satellites having a regenerative payload, onboard computer, payload interface and interference elimination system
US8050628B2 (en) * 2007-07-17 2011-11-01 M.N.C. Microsat Networks (Cyprus) Limited Systems and methods for mitigating radio relay link interference in mobile satellite communications
JP2009029233A (ja) * 2007-07-26 2009-02-12 Omron Corp 車両用エントリーシステム
US8604925B2 (en) * 2009-10-23 2013-12-10 Globalstar, Inc. Simplex personal and asset tracker
US8676121B1 (en) 2011-05-31 2014-03-18 Globalstar, Inc. Method and apparatus for transmitting message from short-range wireless device over a satellite network
US9185152B2 (en) * 2011-08-25 2015-11-10 Ustream, Inc. Bidirectional communication on live multimedia broadcasts
FR2982033B1 (fr) * 2011-10-26 2013-12-27 Thales Sa Procede de traitement coordonne de signaux emis par des balises
EP2829085B1 (en) 2012-03-19 2020-03-11 Buckle, Robert, K. Apparatus, method and system for integrating mobile and satellite phone service
US20150004935A1 (en) * 2013-06-26 2015-01-01 Nokia Corporation Method and apparatus for generating access codes based on information embedded in various signals
CN103490808B (zh) * 2013-08-12 2016-06-22 上海卫星工程研究所 基于扩频体制的星载s频段中继用户终端系统及应用方法
KR20160130480A (ko) 2014-03-07 2016-11-11 글로벌스타, 인크. 위성에 액세스하여 셀 디바이스가 위성 네트워크에서 로밍하게 하는 셀 타워의 기능
US9408129B2 (en) 2014-06-17 2016-08-02 Gogo Llc Multiple modem communication system and method for a mobile platform
US10291597B2 (en) 2014-08-14 2019-05-14 Cisco Technology, Inc. Sharing resources across multiple devices in online meetings
US10542126B2 (en) 2014-12-22 2020-01-21 Cisco Technology, Inc. Offline virtual participation in an online conference meeting
US9930091B2 (en) 2015-02-10 2018-03-27 Viasat, Inc. Transport path-aware quality of service for mobile communications
US9948786B2 (en) 2015-04-17 2018-04-17 Cisco Technology, Inc. Handling conferences using highly-distributed agents
US10454877B2 (en) 2016-04-29 2019-10-22 Cisco Technology, Inc. Interoperability between data plane learning endpoints and control plane learning endpoints in overlay networks
US10592867B2 (en) 2016-11-11 2020-03-17 Cisco Technology, Inc. In-meeting graphical user interface display using calendar information and system
US10516707B2 (en) 2016-12-15 2019-12-24 Cisco Technology, Inc. Initiating a conferencing meeting using a conference room device
US10440073B2 (en) 2017-04-11 2019-10-08 Cisco Technology, Inc. User interface for proximity based teleconference transfer
US10375125B2 (en) 2017-04-27 2019-08-06 Cisco Technology, Inc. Automatically joining devices to a video conference
US10963813B2 (en) 2017-04-28 2021-03-30 Cisco Technology, Inc. Data sovereignty compliant machine learning
US10375474B2 (en) 2017-06-12 2019-08-06 Cisco Technology, Inc. Hybrid horn microphone
US10477148B2 (en) 2017-06-23 2019-11-12 Cisco Technology, Inc. Speaker anticipation
US10516709B2 (en) 2017-06-29 2019-12-24 Cisco Technology, Inc. Files automatically shared at conference initiation
US10608901B2 (en) 2017-07-12 2020-03-31 Cisco Technology, Inc. System and method for applying machine learning algorithms to compute health scores for workload scheduling
US10706391B2 (en) 2017-07-13 2020-07-07 Cisco Technology, Inc. Protecting scheduled meeting in physical room
US10091348B1 (en) * 2017-07-25 2018-10-02 Cisco Technology, Inc. Predictive model for voice/video over IP calls
RU2658879C1 (ru) * 2017-09-12 2018-06-25 Акционерное общество "Российская корпорация ракетно-космического приборостроения и информационных систем" (АО "Российские космические системы") Способ зональной регистрации абонентского терминала сети персональной спутниковой связи
US10867067B2 (en) 2018-06-07 2020-12-15 Cisco Technology, Inc. Hybrid cognitive system for AI/ML data privacy
JP2020005014A (ja) 2018-06-25 2020-01-09 パナソニック株式会社 情報処理装置、映像テキスト変換方法、および映像データ生成方法
US11483797B2 (en) 2020-02-12 2022-10-25 Charter Communications Operating, Llc Paging notification conflict and management in multiple wireless networks

Family Cites Families (34)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US32905A (en) * 1861-07-23 Daniel B Waite Watch and socket rim
USRE32905F1 (en) * 1980-10-20 1992-11-10 Satellite communications system and apparatus
US5303286A (en) * 1991-03-29 1994-04-12 Space Systems/Loral, Inc. Wireless telephone/satellite roaming system
US4901307A (en) * 1986-10-17 1990-02-13 Qualcomm, Inc. Spread spectrum multiple access communication system using satellite or terrestrial repeaters
US5115514A (en) * 1987-08-03 1992-05-19 Orion Industries, Inc. Measuring and controlling signal feedback between the transmit and receive antennas of a communications booster
GB8801008D0 (en) * 1988-01-18 1988-02-17 British Aerospace Acquisition system for multiple access optical communication system
IL91529A0 (en) * 1988-10-28 1990-04-29 Motorola Inc Satellite cellular telephone and data communication system
WO1990013186A1 (en) * 1989-04-25 1990-11-01 Geostar Corporation Communication system employing multiple relay satellites operating on common downlink frequency
US5161248A (en) * 1989-10-02 1992-11-03 Motorola, Inc. Method of predicting cell-to-cell hand-offs for a satellite cellular communications system
US5109390A (en) * 1989-11-07 1992-04-28 Qualcomm Incorporated Diversity receiver in a cdma cellular telephone system
US5010317A (en) * 1989-11-30 1991-04-23 Motorola, Inc. Satellite based simulcast paging system
CA2071490C (en) * 1989-12-14 1996-01-30 Robert J. Schwendeman Satellite based acknowledge-back paging system
US5446756A (en) * 1990-03-19 1995-08-29 Celsat America, Inc. Integrated cellular communications system
US5073900A (en) * 1990-03-19 1991-12-17 Mallinckrodt Albert J Integrated cellular communications system
US5081703A (en) * 1990-06-27 1992-01-14 Pactel Corporation Satellite mobile communication system for rural service areas
US5216427A (en) * 1990-11-01 1993-06-01 California Institute Of Technology Land-mobile satellite communication system
US5239671A (en) * 1990-11-13 1993-08-24 Pagemart, Inc. Simulcast satellite paging system with provision for signal interruption
US5439190A (en) * 1991-04-22 1995-08-08 Trw Inc. Medium-earth-altitude satellite-based cellular telecommunications
US5433726A (en) * 1991-04-22 1995-07-18 Trw Inc. Medium-earth-altitude satellite-based cellular telecommunications system
CA2078932C (en) * 1991-10-10 2003-12-02 Robert A. Wiedeman Satellite telecommunications system using network coordinating gateways operative with a terrestrial communication system
US5526404A (en) * 1991-10-10 1996-06-11 Space Systems/Loral, Inc. Worldwide satellite telephone system and a network coordinating gateway for allocating satellite and terrestrial gateway resources
WO1993012606A1 (en) * 1991-12-12 1993-06-24 Cellular Technical Services Company, Inc. Real-time information system for cellular telephones
US5233626A (en) * 1992-05-11 1993-08-03 Space Systems/Loral Inc. Repeater diversity spread spectrum communication system
US5483575A (en) * 1993-02-19 1996-01-09 Ericsson Ge Mobile Communications Inc. System for correlating RF usage in a trunked communication network based on channel assignments and channel drops for each call
US5422647A (en) * 1993-05-07 1995-06-06 Space Systems/Loral, Inc. Mobile communication satellite payload
US5448621A (en) * 1993-08-02 1995-09-05 Motorola, Inc. Dynamic reallocation of spectral capacity in cellular communication systems
FR2710484B1 (fr) * 1993-09-23 1995-11-10 Alcatel Telspace Système de transmission de données par satellite entre centres de commutation téléphoniques, station de trafic et procédé de transmission correspondants.
EP0647055A1 (en) * 1993-10-04 1995-04-05 AT&T Corp. Cellular telephone billing management system
US5590395A (en) * 1993-11-10 1996-12-31 Motorola, Inc. Satellite cellular network resource management method and apparatus
US5619503A (en) * 1994-01-11 1997-04-08 Ericsson Inc. Cellular/satellite communications system with improved frequency re-use
US5555444A (en) * 1994-03-11 1996-09-10 Motorola, Inc. Method and apparatus for predictive operation of a communication system
US5787336A (en) * 1994-11-08 1998-07-28 Space Systems/Loral, Inc. Satellite communication power management system
US5664006A (en) * 1995-06-07 1997-09-02 Globalstar L.P. Method for accounting for user terminal connection to a satellite communications system
US5812932A (en) * 1995-11-17 1998-09-22 Globalstar L.P. Mobile satellite user information request system and methods

Also Published As

Publication number Publication date
AU4863596A (en) 1996-12-30
RU2140725C1 (ru) 1999-10-27
KR970004439A (ko) 1997-01-29
AU695510B2 (en) 1998-08-13
FI960548A0 (fi) 1996-02-06
EP0748061B1 (en) 2004-01-07
EP0748061A3 (en) 1998-01-07
MX9709899A (es) 1998-08-30
HK1010433A1 (en) 1999-06-17
WO1996041494A1 (en) 1996-12-19
DE69631266D1 (de) 2004-02-12
TW300367B (uk) 1997-03-11
CA2167954A1 (en) 1996-12-08
CN1137711A (zh) 1996-12-11
BR9608478A (pt) 1999-07-06
EP0748061A2 (en) 1996-12-11
DE69631266T2 (de) 2004-11-25
US6023606A (en) 2000-02-08
US5664006A (en) 1997-09-02
JPH08335902A (ja) 1996-12-17

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA44777C2 (uk) Спосіб роботи з супутниковою системою зв'язку та супутникова система зв'язку.
RU2136108C1 (ru) Загрузка пропускной способности нескольких спутниковых ретрансляторов сигналами с расширенным спектром от нескольких антенн земных станций
RU2153225C2 (ru) Управление мощностью с обратной связью в системе связи через низкоорбитальные спутники
US5073900A (en) Integrated cellular communications system
RU2153226C2 (ru) Система управления средствами разнесенной передачи сигналов через спутниковые ретрансляторы
JP4750275B2 (ja) マルチビーム通信システムの呼ドロップ率を減少させるシステムおよび方法
US6240124B1 (en) Closed loop power control for low earth orbit satellite communications system
CA2590791C (en) Satellite communication system employing a combination of time slots and orthogonal codes
US20020039900A1 (en) Low earth orbit distributed gateway communication system
EP0866569A2 (en) Satellite communications system having distributed user assignment and resource assignment with terrestrial gateways
EP0753943A2 (en) Satellite communications system having user RF exposure monitoring and control
CN1139845A (zh) 低地球轨道通信卫星网关至网关中继系统
KR100715923B1 (ko) 페이징 장치 및 방법
US6594469B1 (en) Methods and apparatus for broadcasting regional information over a satellite communication system
RU2249300C2 (ru) Устройство и способ для передачи общей информации по каналам передачи общих данных
JP3610936B2 (ja) 移動体通信ネットワーク及び通信衛星のスポットビームの配置方法
EP1169791B1 (en) System and method for correlating traffic channel signal measurements in a communications system
MXPA97009899A (en) Assignment for a porsatel communication system
CN1156354A (zh) 带有用户rf辐射监视和控制的卫星通信系统
WO2000060769A1 (en) System and method for correlating traffic channel signal measurements in a communications system