UA35110A - Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань - Google Patents

Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань Download PDF

Info

Publication number
UA35110A
UA35110A UA99084642A UA99084642A UA35110A UA 35110 A UA35110 A UA 35110A UA 99084642 A UA99084642 A UA 99084642A UA 99084642 A UA99084642 A UA 99084642A UA 35110 A UA35110 A UA 35110A
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
input
output
reflected signal
microwave
generator
Prior art date
Application number
UA99084642A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Григорій Іванович Хлопов
Григорий Иванович Хлопов
Original Assignee
Григорій Іванович Хлопов
Григорий Иванович Хлопов
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Григорій Іванович Хлопов, Григорий Иванович Хлопов filed Critical Григорій Іванович Хлопов
Priority to UA99084642A priority Critical patent/UA35110A/uk
Priority to PCT/UA2000/000029 priority patent/WO2001013078A1/ru
Publication of UA35110A publication Critical patent/UA35110A/uk

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01HMEASUREMENT OF MECHANICAL VIBRATIONS OR ULTRASONIC, SONIC OR INFRASONIC WAVES
    • G01H9/00Measuring mechanical vibrations or ultrasonic, sonic or infrasonic waves by using radiation-sensitive means, e.g. optical means

Landscapes

  • Physics & Mathematics (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Measurement Of Mechanical Vibrations Or Ultrasonic Waves (AREA)
  • Nitrogen And Oxygen Or Sulfur-Condensed Heterocyclic Ring Systems (AREA)

Abstract

Винахід належить до вимірювальної техніки. Пристрій містить генератор НВЧ, передавальну та приймальну антени і аналого-цифровий перетворювач, вихід якого з'єднаний з входом, обчислювального пристрою.

Description

Винахід належить до вимірювальної техніки і може бути використаний для оцінювання технічного стану машин, механізмів, будівельних конструкцій тощо, в різних галузях техніки.
Відомі пристрої для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, які опромінюють коливну поверхню радіохвилями надвисокої частоти (НВЧ) і вимірюють параметри вібрацій за характеристиками відбитих сигналів. Істотним недоліком таких пристроїв є залежність відбитого сигналу від багатьох важко врахованих факторів, а саме від потужності генератора НВУ, чутливості детектора, відстані до поверхні об'єкта, коефіцієнта відбиття від поверхні, тощо, що негативно впливає на точність вимірювання
Для усунення впливу складових похибки, зумовлених згаданими чинниками, перед початком вимірювання здійснюють калібрування пристроїв, тобто експериментальне установлення кількісного зв'язку між переміщенням поверхні даного конкретного об'єкта і відбитим сигналом. На жаль, це не завжди є здійсненним, особливо у випадках, коли контрольоване обладнання працює в безперервному технологічному циклі і не може бути зупинене для проведення калібрування.
Так, наприклад, відомі пристрої для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, що містять послідовно з'єднані генератор НВЧ, детектор з підключеним до нього індикатором і антену, в яких чутливість вимірювання знаходиться в безпосередній залежності як від відстані між генератором НВЧ і антеною, так і від відстані між антеною і контрольованим об'єктом |патенти Російської Федерації Мо 2025669,
Ме 2025670 від 17.07.91, МКВ НОТ Н/ОО).
Відомий також пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, що містить послідовно з'єднані генератор НВЧ, відгалужувач і випромінювач, а також приймальну антену, детектор, підсилювач, блок сканування частоти та реєструючий прилад (патент Російської Федерації Мо 2009452 від 11.09.91, МКВО0О1Т НИ 7/001.
Даному пристрою також притаманний недолік попереднього аналога - залежність точності вимірювання від відстані до контрольованого об'єкта.
Прототипом пристрою, що заявляється, є пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, який містить генератор НВЧ, передавальну та приймальну антени і аналого-дифровий перетворювач (АЦП), вихід якого з'єднаний з входом обчислювального пристрою (А.с. СРСР Мо 1293497 від 5.11.84, МКВ 201НеО/001. Пристрій також містить стробоскоп, перший і другий входи якого з'єднані відповідно з виходами генератора НВУ і приймальної антени, а вихід через аналога-цдифровий перетворювач підключений до входу обчислювального пристрою. Стробоскоп реєструє розподілені за часом миттєві значення амплітуд відбитих НВЧ хвиль в моменти, що відповідають двом крайнім значенням положення коливної поверхні. Далі вимірюють різниці АМ і А миттєвих значень амплітуд НВЧ хвилі відповідно в фазі л/4 і в фазі л/2, які відповідають їх середньому положенню, і визначають за допомогою обчислювального пристрою амплітуду 5 механічних коливань за формулою: вет | уз. - яд чи х БУ Мр й ! Я дессов) ї- ит 4 ве ї 12 ші 2 а де Ух - довжина НВЧ хвилі; АМ ії АШ - різниця миттєвих значень амплітуд підбитих НВЧ хвиль від двох крайніх положень коливної поверхні відповідно в фазі л/4 і в фазі л/2, які відповідають їх середньому положенню.
Основний недолік прототипу, як і вищезгаданих аналогів, полягає в невисокій точності вимірювання параметрів механічних коливань через залежність амплітуди відбитих НВЧ сигналів від властивостей відбиваючої поверхні, відстані до об'єкта та інших факторів, для усунення впливу яких перед початком вимірювання пристрій треба калібрувати.
До того ж, вимірювання параметрів механічних коливань, згідно з винаходом за прототипом, здійснюють виходячи з припущення, що коливання мають періодичний синусоїдальний характер, що рідко відбувається на практиці.
В основу винаходу поставлено задачу в пристрої для вимірювання параметрів механічних коливань шляхом введення нових елементів (задавального генератора, фазового модулятора, моста НВУ, перетворювача НВУ, посилювача і вимірювача рівня відбитого сигналу) і нових зв'язків між відомими і новими елементами, забезпечити високу точність вимірювання без проведення калібрування пристрою перед початком вимірювання і таким чином підвищити достовірність оцінки технічного стану обладнання, що працює в безперервному технологічному циклі.
Для вирішення поставленої задачі в пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, який містить генератор НВЧ, передавальну та приймальну антени і аналого-дифровий перетворювач, вихід якого з'єднаний з входом обчислювального пристрою, згідно з винаходом, введені задавальний генератор, фазовий модулятор, міст НВЧ, перетворювач НВЧ, підсилювач, вимірювач рівня відбитого сигналу та індикатор, вихід генератора НВЧ і вихід приймальної антени з'єднані відповідно з першим і другим входами моста НВЧ, перший і другий виходи якого з'єднані відповідно з першим входом фазового модулятора і входом перетворювача НВЧ, вихід якого з'єднаний з входом підсилювача, другий вихід задавального генератора з'єднаний з першим входом вимірювача рівня відбитого сигналу, вихід якого з'єднаний з входом індикатора, перший вихід задавального генератора з'єднаний з другим входом фазового модулятора, вихід якого з'єднаний з входом передавальної антени, третій вихід задавального генератора з'єднаний з першим входом аналого-дифрового перетворювача, другий вхід якого з'єднаний з другим входом вимірювача рівня відбитого сигналу і виходом підсилювача.
Вимірювач рівня відбитого сигналу в конкретному прикладі реалізації винаходу містить перший і другий ключі, перший і другий інтегратори, перший і другий квадратори, інвертор і суматор, перші ключ, інтегратор і квадратор з'єднані послідовно, другі ключ, інтегратор і квадратор з'єднані послідовно, перші входи першого і другого ключів об'єднані і з'єднані з другим входом вимірювача рівня відбитого сигналу, другий вхід першого ключа з'єднаний з виходом інвертора, вхід якого з'єднаний з другим входом другого ключа і першим входом вимірювача рівня відбитого сигналу, виходи першого і другого квадраторів з'єднані відповідно з першим і другим входами суматора, вихід якого з'єднаний з виходом вимірювача рівня відбитого сигналу.
Сукупність ознак технічного рішення, що заявляється, на відміну від аналогів і прототипу, забезпечує високу точність вимірювання параметрів механічних коливань при відсутності процедури калібрування завдяки тому, що поверхня коливного об'єкта опромінюється сигналом, модульованим за фазою (0, л/2|). а вибірки відбитого сигналу синхронно записуються по черзі в два окремі масиви даних, подальше перетворення яких дозволяє виключити складові похибки, що зумовлені впливом важко врахованих факторів, таких як: потужність генератора НВЧ, чутливість перетворювача НВЧ, відстань до поверхні об'єкта, коефіцієнт відбиття від поверхні, тощо. Завдяки цьому стає можливим безперервне стеження за технічним станом обладнання з високим ступенем достовірності і без порушення технологічного циклу для калібрування пристрою, а також одержання детальної інформації про основні параметри механічних коливань, такі як миттєва амплітуда, статистичні і спектральні характеристики, тощо, за допомогою обчислювального пристрою згідно з запропонованим автором алгоритмом.
Суть винаходу пояснюється кресленням, де на Фіг.1 представлено структурну схему пристрою для вимірювання параметрів механічних коливань; на Фіг.2 - приклад реалізації моста НВЧ; на Фіг.3 -приклад реалізації вимірювача рівня відбитого сигналу; на Ффіг.4 - часова діаграма робочого циклу пристрою, на Фіг.5 - часова діаграма спектрів сигналів випромінюваних, відбитих та на виході перетворювача НВЧ.
Пристрій для вимірювання параметрів механічних коливань (Фіг.1) містить генератор 1 НВУ, передавальну антену 2, приймальну антену 3, АЦП 4, обчислювальний пристрій 5, міст 6 НВЧ, перетворювач 7 НВУ, задавальний генератор 8, фазовий модулятор 9, підсилювач 10, вимірювач 11 рівня відбитого сигналу та індикатор 12. Перший і другий входи моста НВЧ з'єднані відповідно з виходом генератора 1 НВЧ і виходом приймальної антени 3, а перший і другий виходи моста 6 НВЧ з'єднані відповідно з першим входом фазового модулятора 9 і входом перетворювача 7 НВУ, вихід якого з'єднаний з входом підсилювача 10. Перший, другий і третій виходи задавального генератора 8 з'єднані відповідно з другим входом фазового модулятора 9, першим входом вимірювача 11 рівня відбитого сигналу і першим входом АЦП 4, другий вхід якого з'єднаний з другим входом вимірювача 11 рівня відбитого сигналу і виходом підсилювача 10, а вихід - з входом обчислювального пристрою 5. Вихід вимірювача 11 рівня відбитого сигналу з'єднаний з входом індикатора 12.
В конкретному прикладі реалізації пристрою міст 6 НВЧ (Фіг.2) являє собою паралельне з'єднання прямого і П-подібного відрізків хвилеводу вздовж спільної вузької стінки, в якій виконані отвори 13, при цьому кінці 14 і прямого відрізка хвилеводу утворюють відповідно перший вхід і вихід, а кінці 16 і 17 П-подібного відрізка хвилеводу - відповідно другі вхід і вихід моста 6 НВЧ. Діаметр і розташування отворів 13 забезпечують спрямоване відгалуження енергії в заданому співвідношенні (див. Фельдштейн А.Л., Явич Л.Р., Смирнов В.П.
Справочник по злементам волноводной техники. - М.: Сов. Радио, 1967. - С. 583-584). Міст 6 НВЧ призначений для складання потужності відбитих сигналів з виходу приймальної антени З і частини потужності генератора 1
НВЧ на вході перетворювача 7 НВЧ.
В конкретному прикладі реалізації пристрою вимірювач 11 рівня відбитого сигналу (Фіг.3) містить перший і другий ключі 18 і 19, відповідно, перший і другий інтегратори 20 і 21 відповідно, перший і другий квадратори 22 і 23 відповідно, інвертор 24 і суматор 25. Перші ключ 18, інтегратор 20 і квадратор 22 з'єднані послідовно, другі ключ 19, інтегратор 21 і квадратор 23 також з'єднані послідовно. Перші входи ключів 18 і 19 об'єднані і з'єднані з другим входом вимірювача 11 рівня відбитого сигналу, другий вхід першого ключа 18 з'єднаний з виходом інвертора 24, вхід якого з'єднаний з другим входом ключа 19 і першим входом вимірювача 11 рівня відбитого сигналу, виходи квадраторів 22 і 23 з'єднані відповідно з першим і другим входами суматора 25, вихід якого є виходом вимірювача 11 рівня відбитого сигналу.
Вимірювач 11 рівня відбитого сигналу призначений для усунення перевантаження АЦП 4 вхідними сигналами, тобто забезпечує такий режим робот АЦП 4, при якому рівень відбитих сигналів не перевищує максимально припустимого рівня вхідних сигналів АЦП 4. Це дає змогу з високою точністю вимірювати параметри механічних коливань незалежно від рівня відбитих від коливної поверхні сигналів.
Як фазовий модулятор 9 може бути використаний, наприклад, відрізок хвилеводу з резонансною діафрагмою, в якій розташований варактор |див. І еіспі С.А. Ерргеспі С.М. Сопігоїей У/ідерапа ОікКегепіаї
РПпазе 5пійеге Овіпд Магасіог Оіодез // ІЕЕЕ Тгапе5, оп Місгожшаме Тесппідоие апа ТНнеогу, м. МТТ-15, Осюбег 1967, Р. 586-589). В конкретному прикладі параметри пристрою обрані таким чином, щоб зміна фазового зсуву, що вноситься в хвилеводний тракт, складала л/2.
Перетворювач 7 НВЧ може бути виконаний, наприклад, у вигляді короткозамкненого відрізку хвилеводу, в якому встановлений напівпровідниковий НВЧ діод, вивід сигналу і дроселюючий пристрій, який запобігає витоку енергії НВЧ через вивід сигналу |див. Розанов Б.А., Розанов СБ. Приемники миллиметровьїх волн. - М.:
Радио и связь, 1989. - С. 83-90). Перетворювач 7 НВЧ призначений для виділення сигналів допплерівської частоти з відбитих сигналів.
Задавальний генератор 8 призначений для синхронізації, роботи фазового модулятора 9, АЦП 4 і вимірювача 11 рівня відбитого сигналу. Як задавальний генератор може бути, використаний, наприклад, відомий пристрій |див. Гершунский Б.С. Справочник по расчету злектронньїхх схем. - Киев: Вища школа, 1983, б. 223-233).
Як передавальну, так і приймальну антени 2 і З краще використовувати рупорно-лінзові антени див. Жук
М.С., Мопочков Ю.Б. Проектирование линзовьх, сканирующих, широкодиапазонньїх антенн и фидерньх устройств. - М.: Знергия, 1973. - С. 6-12).
Прикладом генератора 1 НВЧ може бути твердотілий генератор на лавино-пролітному діоді (див.
Давьїдова Н.С., Данюшевский Ю.3. Диоднье генераторь! и усилители СВЧ. - М: Сов. Радио, 1986. - С. 111- 115).
АЦП 4 може бути виконаний, наприклад, за відомою схемою (див. Ваїт Р. Моїаде Сопмепегз апа Рідна!
Мойтеїегз, ЕІесіготесі. Юезідп, 1965, м.9, дапиагу, Р. 301-310.
Підсилювач 10 є стандартним радіотехнічним пристроєм |див. Белкин М.К., Белинский ВТ., Мазор Ю.Л.,
Терещук Р.М. // Под ред. проф. Белкина М.К. Справочник по учебному проектированию приемо-усилительньмх устройств. - К.: Вища школа, 1988. - С. 405-432).
Обчислювальним пристроєм 5 може бути, наприклад, персональний комп'ютер ІВМ АТ 586.
Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань працює так. Генератор 1 НВЧ (фіг.1) випромінює не модульовані коливання на частоті Ро (приблизно 30 ГГц), які поступають по хвилеводу на перший вхід моста 6 НВЧ (Фіг.2) і далі по прямому відрізку 14,15 хвилеводу з першого виходу моста 6 НВЧ на перший вхід фазового модулятора 9, а з другого виходу моста 6 НВЧ через відрізок 17 хвилеводу - на вхід перетворювача 7 НВЧ.
Задавальний генератор 8 формує послідовність імпульсів напруги в моменти часу ц,,...Їп (Фіг.4.а), які поступають на другий вхід фазового модулятора 9 і керують роботою останнього, в результаті чого фаза сигналів на виході фазового модулятора 9 модулюється за законом |0, л/21 (Фіг.4,6).
Промодульовані за фазою коливання генератора 1 НВЧ з виходу фазового модулятора 9 подаються на вхід передавальної антени 2 і опромінюють досліджуваний об'єкт.
Відбиті від об'єкта коливання збираються приймальною антеною З і подаються на другий вхід моста 6 НВЧ (Фіг.2), з незначними втратами проходять послідовно через плечі 16 і 17, а потім, сумісно з вищезгаданою частиною потужності генератора 1 НВЧ, яка використовується як опорний сигнал, з другого виходу моста 6
НВЧ потрапляють на вхід перетворювача 7 НВЧ. Згідно з ефектом Допплера, частота Ро відбитого сигналу за рахунок руху поверхні коливного об'єкта набуває додаткового приросту ОЕ (фіг.4,в), величина і знак, якого залежать від швидкості і напрямку руху поверхні. Вид миттєвих спектрів З(Е) випромінюваного і відбитого сигналів наведено на фФіг.5.а. В результаті перетворення випромінюваного і відбитого сигналів в перетворювачі 7 НВЧ їхні спектри лінійно зміщуються на величину Ро в область нульових частот (Фіг.5,6б). При цьому частота випромінюваного сигналу відповідає нульовій частоті, а частота відбитого сигналу - допплерівському зміщенню частоти 5Е, що дозволяє використовувати достатньо низькочастотні (менше 100 кГу) радіотехнічні пристрої для подальшої обробки відбитих сигналів.
З виходу перетворювача 7 НВЧ відбитий сигнал, який несе інформацію про параметри вібрацій, поступає на вхід підсилювача 10 і потім - на другі входи вимірювача 11 рівня відбитого сигналу і АЦП 4, на перші входи яких подаються імпульси синхронізації з відповідно другого і третього виходів задавального генератора 8. В результаті вибірки сигналу з виходу АЦП 4 для обох станів фазового модулятора 9 |0 і 6/2 ) мають вигляд, як показано на Ффіг.4,г і Фіг.4 д відповідно.
Робота вимірювача 11 рівня відбитого сигналу здійснюється таким чином.
Сигнали з виходу підсилювача 10 подаються одночасно на перші входи ключів 18 і 19 (Фіг.3), комутація яких по других (керуючих) входах здійснюється в протифазі за допомогою інвертора 22 так, що їхні коефіцієнти пропускання змінюються за часом, як вказано на Фіг.4,е і Фіг4,ж. Внаслідок того, що переключення ключів 18 і 19 синхронізоване з роботою фазового модулятора 9 за допомогою задавального генератора 8, сигнали на виході кожного з інтеграторів 20 і 21 відрізняються за фазою на л/2, як це вказано на
Фіг.4,3, Фіг.4,і. Квадратори 22 і 23 здійснюють обчислення квадрата модуля сигналів з виходу інтеграторів 20 і 21, а їхня сума обчислюється за допомогою суматора 25, вихідний сигнал якого (Фіг.4,к) є пропорційним повній потужності відбитого фазомодульованого сигналу.
Для контролювання рівня відбитого сигналу використовується індикатор 12, вхід якого зв'язаний з виходом вимірювача 11 рівня відбитого сигналу.
Вибірки сигналу з виходу АЦП 4 (Фіг.4 д) заводяться в обчислювальний пристрій 5 безпосередньо або за допомогою накопичувача на гнучких дисках (на кресленні не показаний) з використанням стандартних пристроїв для запису даних вимірювань з виходу АЦП 4 і їх вводу в електронну пам'ять обчислювального пристрою 5.
Для обчислення параметрів вібрацій - АН() використовується запропонований автором алгоритм:
Оз б» сб
Я, Гід
АВ)» ас об ков Я ак що ПИ: бабу» ШееОг . ' чер жк де 7, - довжина хвилі випромінюваних коливань; ці. значення нормованої напруги з виходу АЦП для двох станів фазового модулятора -|О і л/2) відповідно;
Дн сне І їв пня ух у І чо? ня
ШІ І 2» - миттєві значення напруги з виходу АЦП для двох станів фазового модулятора -|О і л/2| відповідно; « що »і« ще » - середні значення нормованої напруги з виходу АЦП для двох станів фазового модулятора -
ІО і л/21 відповідно; т х «Й зе Гб «2 ен Тобою; о Ов.
Т - тривалість записаної реалізації відбитих сигналів.
Таким чином, пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, що заявляється, дозволяє з високим ступенем достовірності здійснювати безперервне стеження за технічним станом обладнання без порушення технологічного циклу для калібрування пристрою, і в той же самий час за допомогою обчислювального пристрою одержувати детальну інформацію про основні параметри вібрації, такі як миттєва амплітуда, статистичні та спектральні параметри механічних коливань, використовуючи запропонований автором алгоритм.
Пристрій, що заявляється, зручний в користуванні, легко транспортується і не потребує додаткових витрат часу на його калібрування перед початком вимірювань. -Е з і У рт кол інію т іні печення плит з п'я жи дження тентності що ї г
Є
І ПИ я і Же чай
І-ї Кк ст пр ЕТ нт р.й
А
Й ви 4 2 ві і - Кі щі
І. 1
Фіг 15
І! ша пні ША
Викід 1 | сл І Вхідї вана ї- 1 . й Вага ї Вк 2 Е пк" Тхж
Фіг. й вад: Ї
І | Ії Що ЩІ ї рак ис «ле
Вхід ЩІ | м | ! і в о КН ВЕ спаді то Г г шин зв шк
Вчехід,
Фіг. З
Фе й Е в | | "7 «ев
ІДОЛ, 1 щі і -- - 1 п. я я) х , Ії з й с б-ОТІТ з г | ї о сере ік; сх 7. стр
Фіг. 4
(в) а) | ! он да АН : Ї стежте тт тн Тв ве ЕКБЕ й в)
І. ее й
Фіг 5

Claims (2)

1. Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань, який містить генератор НВЧ, передавальну та приймальну антени і аналого-дифровий перетворювач, вихід якого з'єднаний з входом, обчислювального пристрою, який відрізняється тим, що введені задавальний генератор, фазовий модулятор, міст НВЧ, перетворювач НВЧ. підсилювач, вимірювач рівня відбитого сигналу та індикатор, вихід генератора НВЧ і вихід приймальної антени з'єднані відповідно з першим і другим входами моста НВУ, перший і другий виходи якого з'єднані відповідно з першим входом фазового модулятора і входом перетворювача НВЧ, вихід якого з'єднаний з входом підсилювача, другий вихід задавального генератора з'єднаний з першим входом вимірювача рівня відбитого сигналу, вихід якого з'єднаний з входом індикатора, перший вихід задавального генератора з'єднаний з другим входом фазового модулятора, вихід якого з'єднаний з входом передавальної антени, третій вихід задавального генератора з'єднаний з першим входом аналого-цифрового перетворювача, другий вхід якого з'єднаний з другим входом вимірювача рівня відбитого сигналу і виходом підсилювача.
2. Пристрій за п.1, який відрізняється тим, що вимірювач рівня відбитого сигналу містить перший і другий ключі, перший і другий інтегратори, перший і другий квадратори, інвертор і суматор, перші ключ, інтегратор і квадратор з'єднані послідовно, другі ключ, інтегратор і квадратор з'єднані послідовно, перші входи першого і другого ключів об'єднані і з'єднані з другим входом вимірювача рівня відбитого сигналу, другий вхід першого ключа з'єднаний з виходом інвертора, вхід якого з'єднаний з другим входом другого ключа і першим входом вимірювача рівня відбитого сигналу, виходи першого і другого квадраторів з'єднані відповідно з першим і другим входами суматора, вихід якого з'єднаний з виходом вимірювача рівня відбитого сигналу.
UA99084642A 1999-08-13 1999-08-13 Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань UA35110A (uk)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA99084642A UA35110A (uk) 1999-08-13 1999-08-13 Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань
PCT/UA2000/000029 WO2001013078A1 (fr) 1999-08-13 2000-08-10 Ameliorations en matiere de mesurage de vibrations

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA99084642A UA35110A (uk) 1999-08-13 1999-08-13 Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA35110A true UA35110A (uk) 2001-03-15

Family

ID=21689390

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA99084642A UA35110A (uk) 1999-08-13 1999-08-13 Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань

Country Status (2)

Country Link
UA (1) UA35110A (uk)
WO (1) WO2001013078A1 (uk)

Family Cites Families (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU1716321A1 (ru) * 1989-12-11 1992-02-28 Научно-исследовательский институт измерительной техники Способ Щурова измерени скорости механических колебаний объекта
SU1747937A1 (ru) * 1990-01-02 1992-07-15 Научно-исследовательский институт механики и физики при Саратовском государственном университете Устройство дл бесконтактного измерени параметров вибрации
GB2310099B (en) * 1996-02-08 2000-08-02 Mecon Limited Radar for vibration detection

Also Published As

Publication number Publication date
WO2001013078A1 (fr) 2001-02-22

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US6606904B2 (en) Filling level gage
KR20070038458A (ko) 거리를 측정하는 시스템 및 방법
JPS6027077B2 (ja) 物体の登録用装置
US6640628B2 (en) Level-measuring device
US4590477A (en) Automatic calibration system for distance measurement receivers
CN110850380B (zh) 一种天气雷达数字标定单元实现方法
JPS6030906B2 (ja) 距離測定装置
JP2007052035A (ja) レベル計測装置
CN105024770A (zh) 非相参fmcw自差式接收机灵敏度的定量测试
UA35110A (uk) Пристрій для безконтактного вимірювання параметрів механічних коливань
US3090955A (en) Test instrument for doppler radar systems
US3071726A (en) Frequency modulation measurment method and apparatus
RU54679U1 (ru) Радиолокационная станция
RU2769565C1 (ru) Способ определения расстояний от измерительной станции до нескольких транспондеров
CN113258998B (zh) 一种基于光混频与延时量化的光链路延时快速测量装置
EP0367487A2 (en) RF signal direction finding apparatus
US2562977A (en) Coarse and fine radar distance measuring system
SU1490654A1 (ru) Устройство дл измерени амплитудно-фазового распределени пол в раскрыве антенны
Barrington et al. A simple 3 cm Q-meter
US3363249A (en) X-band r. f. test set employing a single tuning control
Husten et al. Microwave frequency measurements and standards
JP2962983B2 (ja) Cwドプラ計測レーダ装置
JPS61260109A (ja) コンクリ−ト厚さ測定装置
Weaver et al. Accurate phase-length measurements of large microwave networks
Belkin et al. Studying Microwave-Photonics-Based Super-Wide Bandwidth Transceiver for High Resolution Radar Applications