UA22797U - Roll mill - Google Patents

Roll mill Download PDF

Info

Publication number
UA22797U
UA22797U UAU200613727U UAU200613727U UA22797U UA 22797 U UA22797 U UA 22797U UA U200613727 U UAU200613727 U UA U200613727U UA U200613727 U UAU200613727 U UA U200613727U UA 22797 U UA22797 U UA 22797U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
roller
rollers
center
cowling
oscillations
Prior art date
Application number
UAU200613727U
Other languages
English (en)
Inventor
Volodymyr Serhiiovych Pavlenko
Valentyna Mykolaivna Bandura
Andrii Fedorovych Surzhykov
Kyi Andrii Petrovych Tarnavs
Original Assignee
Volodymyr Serhiiovych Pavlenko
Valentyna Mykolaivna Bandura
Andrii Fedorovych Surzhykov
Kyi Andrii Petrovych Tarnavs
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Volodymyr Serhiiovych Pavlenko, Valentyna Mykolaivna Bandura, Andrii Fedorovych Surzhykov, Kyi Andrii Petrovych Tarnavs filed Critical Volodymyr Serhiiovych Pavlenko
Priority to UAU200613727U priority Critical patent/UA22797U/uk
Publication of UA22797U publication Critical patent/UA22797U/uk

Links

Landscapes

  • Support Of The Bearing (AREA)

Description

Опис винаходу
Корисна модель відноситься до вальцьових верстатів, котрі використовують для подрібнення і помелу 2 різноманітних матеріалів і може бути застосована у харчовій, переробній промисловості та у промисловості з подрібнення корисних копалин.
Відомий вальцьовий верстат (а.с. 1007720, бюл.Мо12, 1983р.|, котрий містить дві робочі секції, кожна з котрих містить тихохідний і швидкохідний вальці на опорних валах, привід вальців і механізм привала-відвала.
Подрібнення у цьому верстаті виникає за рахунок роздавлення, розплющення і перетирання часток матеріалу, 70 котрі проходять крізь щілину поміж вальцями за однократного стиску часток матеріалу.
Недоліком верстата є низька інтенсивність подрібнення матеріалу, оскільки на його частки діють сили лише у вертикальній площині, котрі викликають нормальні напруження стиску і частково дотичні напруження зрізання (за рахунок різниці колових швидкостей на робочих поверхнях вальців), при цьому практично відсутні сили, котрі викликають дотичні напруження у частках матеріалу в горизонтальній площині, що в свою чергу веде до 12 малого виходу мілкої фракції у кінцевому продукті.
Відомий вальцьовий верстат |І.С. Гулий та ін. Обладнання підприємств переробної і харчової промисловості. -Вінниця: Нова книга, 2001, рис. 4.1, с.153), що містить бункер, вальці, підшипникові вузли, пружини та прокладки. Необхідний розмір щілини поміж вальцями забезпечують прокладками поміж підшипниковими вузлами. Пружини забезпечують необхідний тиск у матеріалі. Вальці обертаються назустріч один одному з дещо різними кутовими швидкостями. Подрібнення у цьому верстаті виникає за рахунок роздавлення, розплющення і перетирання часток матеріалу, котрі проходять крізь щілину поміж вальцями за однократного стиску часток матеріалу.
Недоліком цього верстата є низька інтенсивність подрібнення матеріалу, оскільки на його частки діють сили лише у вертикальній площині, котрі викликають нормальні напруження стиску і частково дотичні напруження зрізання (за рахунок різниці колових швидкостей на робочих поверхнях вальців), при цьому практично відсутні в сили, котрі викликають дотичні напруження у частках матеріалу в горизонтальній площині, що, в свою чергу, веде до малого виходу мілкої фракції у кінцевому продукті.
Найбільш близьким до заявляемого за технічною суттю та досягаемому результату є вальцьовий верстат рішення про видачу деклараційного патенту на корисну модель за заявкою Мои200608003 від 17.07.2006 року), - що містить пару робочих вальців, в яких принаймні один складається з вальцьового центра і обичайки, Ге») просторові кулачки, упорні кільця, підпружинені до станини, привід вальців, механізм регулювання розміру щілини між вальцями. Вальці обертаються назустріч один одному з дещо різними кутовими швидкостями. -
Подрібнення у цьому верстаті виникає за рахунок роздавлення, розплющення і перетирання часток матеріалу, Га котрі проходять крізь щілину поміж вальцями за однократного стиску часток матеріалу і руйнування часток 3о матеріалу під дією сил, що виникають у горизонтальній площині за осцилюючого руху вальців. сч
Недоліком цього верстата є низька інтенсивність подрібнення матеріалу оскільки при роботі пари вальців осцилюючий рух задають лише одому вальцю пари, що обмежує амплітуду коливань вальця, що зменшує інтенсивність процесу помелу матеріалів і виходу мілкої фракції у кінцевому продукті. «
В основу корисної моделі поставлена задача інтенсифікації процесу подрібнення матеріалу у вальцьових З 50 верстатах та збільшення виходу мілкої фракції у кінцевому продукті. с Поставлену задачу здійснюють тим, що обидва робочих вальця пари містять дві частини-вальцьовий центр і з» обичайку, а просторові кулачки двох робочих вальців встановлені у протифазі, з можливістю забезпечення максимальної амплітуди коливань обичайки на одному вальцьовому центрі відносно обичайки на іншому вальцьовому центрі.
Суть корисної моделі пояснюється кресленнями: Фіг.1 - перетин повздовж осі вальця верстата; Фіг.2 - о перетин А-А на Фіг.1. ка Обидва робочих вальця пари мають однакову конструкцію. Робочий валець верстата містить дві частини: вальцьовий центр 1 та обичайку 2 (Фіг.1, 2) котра змонтована на вальцьовому центрі з можливістю вільного 7 переміщення в обидві сторони в осьовому напрямку відносно вальцьового центра 1 і передачі обертового (Те) 20 моменту від вальцьового центра і до обичайки 2. Така можливість досягнута за рахунок того, що внутрішній діаметр обичайки 2 є більшим зовнішнього діаметра вальцьового центра 1, а на внутрішній циліндричній тм поверхні обичайки 2 і на зовнішній циліндричній поверхні вальцьового центра 1 розташовані відповідно по три (або більше) повздовжніх канавок (наприклад, трикутної форми), в які закладені шарики 3, поміж котрими влаштовані сепаратори 4. Шарики 3, у повздовжніх канавках обичайки 2 і вальцьового центра 1, мають 29 можливість вільного обертання навколо своїх осей. На обох торцевих поверхнях обичайки 2 по колу закріплені с шарики 5, за допомогою кілець 6, з можливістю обертання шариків 5 навколо своїх осей (кріплення кілець 6 до обичайки 2 на кресленнях не показані). Шарики 5, що закріплені з лівого торця обичайки 2, контактують з просторовим кулачком 7, котрий нерухомо закріплений до станини 8 (кріплення просторового кулачка 7 до станини 8 на кресленнях не показано). Просторові кулачки двох робочих вальців встановлені у протифазі (на 60 кресленнях не показано), з можливістю забезпечення максимальної амплітуди коливань обичайки 2 на одному вальцьовому центрі відносно обичайки 2 на іншому вальцьовому центрі. Шарики 5, що закріплені до правого торця обичайки 2, контактують з упорним кільцем 9, котре підпружинене пружинами 10 до станини 8. Для захищення вказаних механізмів від попадання часток матеріалу, який подрібнюють, до станини 8 закріплені, наприклад гвинтами(на кресленнях не показані), ущільнення 11. Для утримання шариків З та сепараторів 4 у бо повздовжніх канавках вальцьового центра 1, слугують захисні кільця 12, що нерухомо з'єднані з вальцьовим центром 1, наприклад гвинтами (на кресленнях не показані).
Працює вальцьовий верстат слідуючим чином. Робочим вальцям верстата задають обертового руху у напрямку назустріч один одному з дещо різними кутовими швидкостями (пара вальців та їх привід не показаний).
При обертанні вальцьового центра 1, обичайка 2 буде обертатися у той же бік з такою ж кутовою швидкістю, як і вальцьовий центр 1, оскільки обертовий момент буде передаватися шариками 3, котрі закладені у повздовжніх канавках обичайки 2 та вальцьового центра 1 (Фіг.1, 2). Шарики 5, які закріплені кільцем 6, з правого торця обичайки 2, через упорне кільце 9 будуть сприймати сили з боку пружин 10, котрі відтискають упорне кільце 9 ліворуч від станини 8. Ці сили переміщують обичайку 2 ліворуч в осьовому напрямку і через шарики 5, які /о Закріплені з лівого торця обичайки 2, притискають обичайку 2 до просторового кулачка 7. При подальшому обертовому рухові просторовий кулачок 7 буде задавати закон руху обичайці 2 в осьовому напрямку. Отже, обичайка 2, за обертового руху вальцьового центра 1, отримає одночасно обертовий рух, разом з вальцьовим центром 1, та осцилюючий рух повздовж осі вальцьового центра 1. Оскільки просторові кулачки 7 на обох робочих вальцях встановлені у протифазі, то це забезпечує максимальну амплітуду коливань обичайки на /5 одному вальцьовому Центрі 1 відносно обичайки на іншому вальцьовому центрі 1. За однакових зовнішніх діаметрів вальців (на кресленнях не показані) і дещо різних їх кутових швидкостях, на частки матеріалу, який подрібнюють, у вертикальній площині, окрім сил стиску, діють зсуваючі сили, котрі викличуть дотичні напруження зрізання та зминання, що призведе до перетирання часток матеріалу. Осцилюючий рух обичайок 2, з максимальною амплітудою коливань однієї відносно іншої, призводить до того, що на частки матеріалу будуть 2о діяти сили у горизонтальній площині, котрі викличуть дотичні напруження зрізання та зминання, котрі будуть змінюватися за модулем та напрямком. Під дією цих напружень частки матеріалу будуть додатково перетиратися у горизонтальній площині, що призведе до інтенсифікації процесу подрібнення матеріалу. Окрім того, частки матеріалу будуть проходити щілину поміж вальцями не за прямолінійною траєкторією у вертикальній площині (як у верстатах без осциляцій вальців), а за траєкторією деякої кривої, наближеної до синусоїди, що ов теж, у свою чергу, призведе до інтенсифікації процесу подрібнення і підвищенню виходу мілкої фракції у кінцевому продукті, за рахунок збільшення амплітуди коливань обичайок 2 (одної відносно іншої), а, отже, і т часу знаходження частки матеріалу під дією руйнуючих сил, оскільки будь-яка траєкторія руху частки матеріалу буде завжди мати шлях більший від прямолінійного шляху лише у вертикальній площині (як у відомих верстатах без осциляцій обичайки). Отже, інтенсифікацію процесу подрібнення часток матеріалу забезпечить одночасна М
Зо дія на них зрізаючих і зминаючих сил у вертикальній і горизонтальній площинах. Ущільнення 11, які закріплені до станини 8, будуть захищати механізми вальця з осциляціями від попадання часток матеріалу, котрий б» подрібнюють. Захисні кільця 12, що закріплені до вальцьового центра 1 втримують шарики З з сепараторами 4 у М повздовжніх канавках вальцьового центра 1. с
Зо

Claims (1)

  1. Формула винаходу с
    Вальцьовий верстат, що містить пару робочих вальців, принаймні один із яких складається з вальцьового центра і обичайки, просторові кулачки, упорні кільця, підпружинені до станини, привід вальців, механізм « 70 Регулювання розміру щілини між вальцями, який відрізняється тим, що обидва робочих вальці пари містять дві з с частини - вальцьовий центр і обичайку, а просторові кулачки двох робочих вальців встановлені у протифазі, з можливістю забезпечення максимальної амплітуди коливань обичайки на одному вальцьовому центрі відносно
    :з» обичайки на іншому вальцьовому центрі.
    іме) іме) -І о 50 що с
    60 б5
UAU200613727U 2006-12-25 2006-12-25 Roll mill UA22797U (en)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU200613727U UA22797U (en) 2006-12-25 2006-12-25 Roll mill

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU200613727U UA22797U (en) 2006-12-25 2006-12-25 Roll mill

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA22797U true UA22797U (en) 2007-04-25

Family

ID=38137087

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200613727U UA22797U (en) 2006-12-25 2006-12-25 Roll mill

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA22797U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP3090805A1 (en) Roller mill
CA2932845A1 (en) Roller mill and assembly for driving a roller mill
JP2014534073A (ja) ロールスタンドロールネックシール
CN109759488A (zh) 一种高压扭转成形模具
US2344274A (en) Roller press
CN105618237A (zh) 适用于热矿加工设备的破碎部件抗磨损装置
UA22797U (en) Roll mill
CN102586556B (zh) 辊压压头主动旋转滚压精轧表面强化处理装置
US3332630A (en) Roll-equipped machines, in particular grinders and calenders
JP2012500723A (ja) ローラーミル
CA2818801C (en) Grinding roller of a roller mill
CN211051620U (zh) 一种多效研磨雷蒙磨粉机
UA20251U (en) Grinding mill
CN111215181A (zh) 一种破碎效果好的水泥辊压机
CN202893411U (zh) 辊式破碎机
UA22775U (en) Roller mill
CN1020334C (zh) 差速同扭矩挤压磨
CN105597884B (zh) 一种立式破碎机
UA22822U (en) Roll mill
EP3037556B1 (en) Mill juicer for plants
CN102773958A (zh) 压延机辊筒调距及间隙快开装置
CN101687198B (zh) 用于研磨颗粒材料的滚压机
US5601242A (en) Roller press
RU148345U1 (ru) Размольный узел мукомольного вальцового станка
UA20249U (en) Method of crushing materials in grinding mills