UA1758U - Інформаційний елемент демонстраційної установки - Google Patents

Інформаційний елемент демонстраційної установки Download PDF

Info

Publication number
UA1758U
UA1758U UA2003010562U UA2003010562U UA1758U UA 1758 U UA1758 U UA 1758U UA 2003010562 U UA2003010562 U UA 2003010562U UA 2003010562 U UA2003010562 U UA 2003010562U UA 1758 U UA1758 U UA 1758U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
shelves
information element
plates
washers
element according
Prior art date
Application number
UA2003010562U
Other languages
English (en)
Inventor
Андрій Вікторович Баклан
Андрей Викторович Баклан
Original Assignee
Андрій Вікторович Баклан
Андрей Викторович Баклан
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Андрій Вікторович Баклан, Андрей Викторович Баклан filed Critical Андрій Вікторович Баклан
Priority to UA2003010562U priority Critical patent/UA1758U/uk
Publication of UA1758U publication Critical patent/UA1758U/uk

Links

Landscapes

  • Assembled Shelves (AREA)

Abstract

1. Інформаційний елемент демонстраційної установки, який включає нижню і верхню опори з осями, закріплену на опорах шестигранну трубу з поперемінне розташованими основними і неосновними гранями, принаймні одну прямокутну пластину, одна сторона якої призначена для розміщення інформаційного матеріалу, а на другій виконані L-подібні напрямні з полицями, які спрямовані одна до одної і мають круглі вирізи, розташовані на відстані один від одного вздовж полиць, причому на основних гранях труби виконані повздовжні виступи, на яких на тих же відстанях, що і вирізи в полицях, закріплені шайби, діаметр яких менший діаметру круглих вирізів, але більший відстані між краями полиць, завдяки чому можливе закріплення прямокутних пластин на шестигранній трубі шляхом просовування шайб через вирізи в полицях і наступного зміщення пластин вздовж виступів для заведення шайб за полиці, який відрізняється тим, що однією своєю стороною шайби притиснуті до поверхні виступу, ширина виступів рівна відстані між внутрішніми краями полиць, а висота рівна товщині полиць. 2. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що, відстань між зовнішніми краями напрямних рівна або більша ширини основних граней, так що, коли пластини знаходяться в закріпленому положенні, основні грані труби контактують з полицями по всій своїй поверхні. 3. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що напрямні виконані як одне ціле з пластинами 4. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що діаметр шайби рівний відстані між напрямними. 5. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що шайби закріплені на виступах за допомогою заклепок. 6. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що шестигранна труба і пластини з напрямними виконані з алюмінію 7. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що шайби виконані з пластмаси.

Description

Винахід відноситься до рекламної справи, а більш конкретно - до демонстраційних установок, в яких інформаційний матеріал прикріплений до елементів конструкції, що повертаються.
Широкого розповсюдження набули демонстраційні установки, що складаються з корпуса у вигляді короба і встановлених в корпусі інформаційних елементів, які в зібраному вигляді являють собою тригранні призми.
Призми встановлені в корпусі на осях з можливістю періодичного повороту на 120 градусів і фіксування у положенні, при якому одна із граней кожного інформаційного елемента розташована в одній площині з однією , із граней кожного іншого інформаційного елемента, утворюючи таким чином суцільне інформаційно- рекламне поле, на якому розташоване рекламне зображення. Тобто, грань кожного інформаційного елемента несе частину цього зображення. А оскільки кожний елемент має три грані, рекламних зображень може бути три.
Прикладом такої демонстраційної установки може бути установка, описана в деклараційному патенті 48908 А (С209Е 11/02, опубл. 15.08.2002). Інформаційний елемент цієї демонстраційної установки включає нижню і верхню опори з осями, закріплену на опорах шестигранну трубу з поперемінне розташованими основними і неосновними гранями, принаймні одну прямокутну пластину, одна сторона якої призначена для розміщення інформаційного матеріалу, а на другій стороні містяться І-подібні напрямні з полицями, які спрямовані одна до одної і мають круглі вирізи, розташовані на відстані один від одного вздовж полиць. На основних гранях труби виконані повздовжні виступи, на яких на тих же відстанях, що і вирізи в полицях, закріплені шайби, діаметр яких менший діаметру круглих вирізів, але більший відстані між краями полиць, завдяки чому можливе закріплення прямокутних пластин на шестигранній призмі шляхом просовування шайб через вирізи в полицях і наступного зміщення пластин вздовж виступів для заведення шайб за полиці.
У цьому інформаційному елементі використовуються напрямні, які виготовляються окремо і потім кріпляться на також окремо виготовлених пластинах. Відстань між закріпленими напрямними більша ніж ширина виступів, а ширина виступів більша ніж відстань між краями полиць напрямних. Використовуються еліпсоподібні у поперечному перерізі шайби, які закріплені на штифтах так, що, коли вони заведені за полиці і контактують з їх внутрішніми поверхнями, одна їх сторона знаходиться на деякій відстані від виступу, а друга від пластини.
Така конструкція інформаційних елементів має цілий ряд недоліків.
По-перше, вона утруднює процес кріплення і знімання пластин, оскільки не забезпечує позиціонування пластин відносно шестигранної труби. Таке позиціонування необхідне для того, щоб розташовані на одній лінії шайби попали в розташовані на одній лінії вирізи в напрямних. При закріпленні пластин полиці напрямних ковзають по шайбах чи краях виступів в різних напрямках доки положення шайб і вирізів не співпадуть. При зніманні пластин шайби ковзають по внутрішніх поверхнях полиць в різних напрямках знов-таки до випадкового суміщення шайб і вирізів. Якщо враховувати те, розмір пластини може становити ЗО0Оммх9вмМм, а демонстраційна установка містити 174 пластини, неважко бачити, що процеси монтажу і демонтажу пластин є досить трудомісткими.
По-друге, коли використовуються не всі три інформаційно-рекламні поля, тобто закріплено тільки один або два комплекти пластин, вони, не будучи притиснуті до виступів, перекошуються і не утворюють єдину плоску поверхню. Коли ж встановлені всі три комплекти пластин, вони своїми краями щільно контактують одна з одною, що через велику силу тертя утруднює їх знімання, особливо першого комплекту пластин. Процес знімання нерідко ускладнюється ще й тим, що в місця контакту пластин попадає клей, яким приклеєно рекламний матеріал. Після засихання клею зняти пластини можна тільки приклавши значні зусилля, що призводить до пошкоджень пластин.
По третє, окреме виготовлення напрямних з наступним їх прикріпленням до пластин ускладнює виготовлення інформаційних елементів.
В основу винаходу поставлена задача розробити інформаційний елемент, конструкція якого забезпечувала 6 зручний і простий процес кріплення і знімання пластин, а в закріпленому положенні надійну фіксацію кожної пластини відносно шестигранної труби, що уможливлювало б використання тільки одного чи двох комплектів пластин з утворенням єдиної плоскої поверхні.
Ще однією задачею винаходу спрощення виготовлення інформаційних елементів.
Згідно з винаходом ці задачі вирішується удосконаленням відомого інформаційного елементу, яке полягає в тому, що однією своєю стороною шайби притиснуті до поверхні виступу, ширина виступів рівна відстані між внутрішніми краями полиць, а висота рівна товщині полиць.
Завдяки такій конструкції процес кріплення і знімання пластин є зручним І простим, оскільки запобігається зміщення пластин в усіх інших напрямках, крім напрямку вздовж виступів.
Краще, щоб відстань між зовнішніми краями напрямних була рівна або більша ширини основних граней. В цьому разі, коли пластини знаходяться в закріпленому положенні, основні грані труби контактують з полицями по всій своїй поверхні і надійно фіксовані по відношенню до шестигранної труби.
Краще, щоб діаметр шайб був рівний відстані між напрямними. Це служить додатковим засобом для запобігання поперечного зміщування пластин при їх зніманні.
Далі винахід описано з посиланнями на креслення, де:
Фіг.1 - загальний вигляд інформаційного елемента у частковому повздовжньому перерізі;
Фіг.3 - вигляд інформаційного елемента у поперечному перерізі з тільки однією закріпленою пластиною;
Фіг.2 - вигляд повністю зібраного інформаційного елемента у поперечному перерізі;
Фіг. 4 - пластина в аксонометричній проекції.
Інформаційний елемент включає нижню опору 1 з центруючим виступом 2 і віссю З і верхню опору, яка складається з нерухомо закріплюваної осі 4 і втулки 5, яка може обертатися навколо осі 4 за допомогою підшипника 6. На центруючий виступ 2 і втулку 5 відповідно нижнім і верхнім кінцем надіта шестигранна труба 7, яка має основні і неосновні грані. В принципі, труба могла б бути і тригранною, але це призвело б до збільшення її ваги, тому кути тригранної труби зрізані і грані, які проходять в площині зрізу утворюють три неосновні грані. На основних гранях труби 7 виконані повздовжні виступи 8 (фіг.2, 3), на яких на відстані одна від одної за допомогою заклепок 9 закріплені пластмасові шайби 10 так, що нижньою своєю стороною вони притиснуті до поверхні виступів. Шестигранну трубу виготовляють з алюмінію методом екструзії.
Інформаційний елемент включає також пластини 11 (фіг.4). Вони мають прямокутну видовжену форму (на фіг.4 показано фрагмент пластини). На внутрішній стороні пластин виконані І -подібні напрямні 12 з полицями 13, які спрямовані одна до одної. Напрямні виготовляють як одне ціле з пластинами. Як і при виготовленні шестигранних труб, застосовують метод екструзії. Пластина з напрямними - це єдиний алюмінієвий профіль підвищеної точності, в якому напрямні виконують також роль ребер жорсткості.
В полицях 13 виконані круглі вирізи 14, розташовані на такій же відстані один від одного вздовж полиць, що і шайби 10 на виступах 8, але так, що коли пластина нижнім своїм кінцем опирається на нижню опору, шайби знаходяться вище від відповідних вирізів (фіг.1).
Діаметр шайб менший діаметру круглих вирізів, але більший відстані між краями полиць. В показаному варіанті здійснення винаходу діаметр шайб майже рівний відстані між напрямними, але він може бути і меншим. Ширина виступів 8 рівна відстані між внутрішніми краями полиць 13 (звичайно, між виступом і краями полиць існує невеликий зазор), а висота рівна товщині полиць 13. Відстань між зовнішніми краями полиць 13 рівна або більша ширини основних граней.
Процес кріплення пластин на шестигранній трубі відбувається таким чином.
Верхній чи нижній край пластини 11 прикладають до шестигранної труби 7 так, щоб виступ 8 зайшов у простір між краями полиць 13 напрямних 12. При цьому нижній край пластини необхідно розташувати по відношенню до нижньої опори так, щоб крайній нижній виріз 14 у полицях 13 напрямних 12 знаходився вище крайньої нижньої шайби 10 на виступі 8. Притискуючи пластину 11 до шестигранної труби 7, її зміщують вниз.
Напрямні 12 не дають зміщуватись пластині в поперечному напрямку і вона зміщується тільки у вздовж виступу 8. Після суміщення шайб 10 і вирізів 14 шайби заходять в вирізи, оскільки їх діаметр дещо менший діаметру вирізів. Пластину продовжують рухати вниз доки її нижній кінець не упреться у нижню опору 1. В цьому положенні шайби 10 заведені за полиці 13 і знаходяться вище вирізів 14 (фіг.1), а основні грані труби контактують з полицями по всій своїй поверхні, тобто пластина 11 закріплена на шестигранній трубі 7. Вона щільно прилягає до виступу і не може перекошуватись. Тому, навіть якщо на кожному інформаційному елементі закріплено тільки одну пластину (фіг.2), пластини усіх інформаційних елементів утворюють єдину плоску поверхню.
Інформаційний елемент з усіма закріпленими пластинами показано на фіг.3. Завдяки щільному приляганню пластин до шестигранної труби немає потреби в тому щоб їхні скошені краї прилягали один до одного. Ширину пластин підбирають такою, щоб в закріпленому положенні між їх скошеними краями був зазор (на кресленнях не показаний). Через те, що скошені краї пластин не контактують один з одним, при кріпленні і зніманні пластин відсутнє тертя між ними, що значно полегшує процес кріплення і знімання.
Знімання пластин здійснюють таким чином.
Пластину 11 зміщують вверх і злегка відтягують на себе. При цьому пластина рухається строго у напрямку повздовжнього виступу 8, оскільки ширина виступів рівна відстані між внутрішніми краями полиць. Після суміщення шайб 10 і вирізів 14 пластину 11 рухом на себе відокремлюють від шестигранної труби 7.
Я б
ЗВ
Іо с Ме й а п І 7 8 ща з ' ї ль ко Пк . Кен ,; ДН Щ ' ПІВ
ІК є І її 1
Фіг.1 Фіг.2
Це ду Ж. га Й пуд доню 5
Хо»
Фіг.3 Фіг.4

Claims (7)

1. Інформаційний елемент демонстраційної установки, який містить нижню і верхню опори з осями, закріплену на опорах шестигранну трубу з поперемінно розташованими основними 1 неосновними гранями, принаймні одну прямокутну пластину, один бік якої призначений для розміщення інформаційного матеріалу, а на другому виконані І-подібні напрямні з полицями, які спрямовані одна до одної і мають круглі вирізи, розташовані на відстані один від одного вздовж полиць, при цьому на основних гранях труби виконані повздовжні виступи, на яких на тих же відстанях, що і1 вирізи в полицях, закріплені шайби, діаметр яких менший діаметра круглих вирізів, але більший відстані між краями полиць, завдяки чому можливе закріплення прямокутних пластин на шестигранній трубі шляхом просовування шайб через вирізи в полицях і наступного зміщення пластин вздовж виступів для заведення щшайо за полиці, який відрізняється тим, що одним своїм боком шайби притиснуті до поверхні виступу, ширина виступів рівна відстані між внутрішніми краями полиць, а висота рівна товщині полиць.
2. Інформаційний елемент за п. І, який відрізняється тим, що, відстань між зовнішніми краями напрямних рівна або більша за ширину основних граней, так що, коли пластини знаходяться в закріпленому положенні, основні грані труби контактують з полицями по всій своїй поверхні.
3. Інформаційний елемент за п. І, який відрізняється тим, що напрямні виконані як одне ціле з пластинами.
4. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що діаметр шайби рівний відстані між напрямними.
5. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що шайби закріплені на виступах за допомогою заклепок.
6. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що шестигранна труба і пластини з напрямними виконані з алюмінію
7. Інформаційний елемент за п. 1, який відрізняється тим, що шайби виконані з пластмаси.
UA2003010562U 2003-01-22 2003-01-22 Інформаційний елемент демонстраційної установки UA1758U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2003010562U UA1758U (uk) 2003-01-22 2003-01-22 Інформаційний елемент демонстраційної установки

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2003010562U UA1758U (uk) 2003-01-22 2003-01-22 Інформаційний елемент демонстраційної установки

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA1758U true UA1758U (uk) 2003-04-15

Family

ID=74206813

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2003010562U UA1758U (uk) 2003-01-22 2003-01-22 Інформаційний елемент демонстраційної установки

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA1758U (uk)

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2527372C2 (ru) * 2012-09-10 2014-08-27 Андрей Викторович Баклан Призма информационного элемента демонстрационной установки

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2527372C2 (ru) * 2012-09-10 2014-08-27 Андрей Викторович Баклан Призма информационного элемента демонстрационной установки

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP6141337B2 (ja) レールを取り付ける装置およびスクリーンシステムを設置する方法
US20160306104A1 (en) Display device and backlight module thereof
EP2238309A1 (en) Screen system with a bracket for mounting a guiding rail
US8608346B2 (en) Backlight module and light guide plate fixture thereof
US20180102600A1 (en) Interface card fixing device and main board module
US9227754B2 (en) Folding box
EP3133429A1 (en) Optical cable splice protection device and method for mounting same
US20200366238A1 (en) Photovoltaic Wire Management System
KR20010040347A (ko) 평판형 열교환기 및 그에 사용되는 평판
UA1758U (uk) Інформаційний елемент демонстраційної установки
US20170261802A1 (en) Backlight Module And Display Device
EP3401727A1 (en) Optical film, backlight module and display panel
EP3133430B1 (en) Optical cable splice protection device and method for mounting same
JP2011224560A (ja) 物質移動用カラム及び物質移動用カラムのための冠状要素
MX2014002684A (es) Sistema de carriles de charolas de empalme.
CN105988244B (zh) 侧光式背光模块
JP6751303B2 (ja) 固定用金具
KR101537988B1 (ko) 주름관 연결 기구
KR101487889B1 (ko) 케이블 배선용 트레이의 연결장치
JP2017533389A (ja) 接続装置におけるまたは接続装置に関する改良
CN210436028U (zh) 一种凹面镜装夹工装
CA2829522A1 (en) Joint strip
US20220074578A1 (en) Connection system for a luminaire, and a lighting system using the connection system
US10458633B1 (en) Deformable and quick-installation illumination lamp
US20170199321A1 (en) Position-limiting structure for backlight module, backlight module and display device