UA151581U - Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii - Google Patents

Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii Download PDF

Info

Publication number
UA151581U
UA151581U UAU202107204U UAU202107204U UA151581U UA 151581 U UA151581 U UA 151581U UA U202107204 U UAU202107204 U UA U202107204U UA U202107204 U UAU202107204 U UA U202107204U UA 151581 U UA151581 U UA 151581U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
plasma
complex
cryoprecipitation
exchange chromatography
antiviral
Prior art date
Application number
UAU202107204U
Other languages
English (en)
Inventor
Тарас Васильович Даниш
Наталія Олегівна Шурко
Софія Євгенівна Мадич
Ольга Йосифівна Даниш
Василь Леонідович Новак
Наталія Анатоліївна Дульцева
Original Assignee
Державна Установа "Інститут Патології Крові Та Трансфузійної Медицини Намн України"
Тарас Васильович Даниш
Наталія Олегівна Шурко
Наталія Анатоліївна Дульцева
Софія Євгенівна Мадич
Ольга Йосифівна Даниш
Василь Леонідович Новак
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Державна Установа "Інститут Патології Крові Та Трансфузійної Медицини Намн України", Тарас Васильович Даниш, Наталія Олегівна Шурко, Наталія Анатоліївна Дульцева, Софія Євгенівна Мадич, Ольга Йосифівна Даниш, Василь Леонідович Новак filed Critical Державна Установа "Інститут Патології Крові Та Трансфузійної Медицини Намн України"
Priority to UAU202107204U priority Critical patent/UA151581U/uk
Publication of UA151581U publication Critical patent/UA151581U/uk

Links

Landscapes

  • Medicines That Contain Protein Lipid Enzymes And Other Medicines (AREA)
  • Peptides Or Proteins (AREA)

Abstract

Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові VIII і фактора фон Віллебранда, при якому виконують антивірусну сольвент-детергентну обробку плазми, кріоосадження, переосадження кріоосаду на гелі гідроксиду алюмінію та поліетиленгліколем (ПЕГ-4000), іонообмінну хроматографію на DEAE-Sepharose та негативну афінну сорбцію на макропористих кремнеземних сорбентах з лігандами-активними тріазиновими барвниками. Як додаткові процедури для антивірусного захисту та очищення перед етапом кріоосадження та подальшого фракціонування пропонується витримка плазми у 1,0 М розчині тіоціанату амонію протягом 60 хвилин при 22 °C. Після цього проводять іоно-обмінну хроматографію на DEAE-Sepharose зі ступінчатою елюцією комплексу 0,1-0,3 М розчином натрію хлориду.

Description

зЗерпагове зі ступінчатою елюцією комплексу 0,1-0,3 М розчином натрію хлориду.
Нлазма крові
Вірусна інактивація о (сольвент-детергент т тюціанат) о Кріопреципітація ! Супернатант
Осад
Солюбілізація
Вірус-безпечний розчин
Осад (білки о Осадження АКНЬь сн - я яко протромбінового і | комплексу)
Супернатанто
ОСкадження з ПЕГ-4000 | Осад (фібриноген, білки)
Супернатанто / Іонообмінна хроматографія на ПЕЛЕ-вервагове о Афінна хроматографія на кремнеземних сорбентах з барвниками-лігандами
Очищений комплекс
ЕМІН-ЕУМ ШУМ для
Корисна модель належить до галузей біохімії та біотехнології, зокрема стосується одержання очищених білкових препаратів, а саме способу очищення фактора зсідання крові МІЇ (ЕМІ), і може бути використана в медико-біологічній промисловості, на станціях переливання крові, а також в науково-дослідних лабораторіях.
Плазмові препарати ЕМП отримують з плазми крові людини. Кріопреципітат був першим препаратом ЕМІ, отриманим з цієї сировини. Плазмові продукти, такі як свіжозаморожена плазма та кріопреципітат з низькою питомою активністю ЕМІЇ, що використовувалися на ранніх етапах лікування хворих гемофілією, втрачають актуальність на даний час (121.
Кріопреципітат заморожений - білюювий компонент плазми крові людини, що містить не менше 70 МО РМІЇІ (антигемофільного глобуліну - АГГ) в одній дозі - і не менш 140 МЕ в двох дозах, являє собою осад кріоглобулінів білого кольору з 30-40 мл або 65-75 мл залишкової плазми в замороженому стані, і отриманий з однієї або двох доз свіжозамороженої плазми об'ємом, відповідно, не менше 200,0 або 400,0 мл ІЗ). У замороженому стані - тверда маса жовтуватого кольору, а при розморожуванні і розчиненні на водяній бані при температурі 35- 37 "С - прозора жовтуватого кольору рідина, не містить механічних домішок. Цей компонент донорської крові заготовляють на гемокоагулянтах з карантинізованої плазми, стерильний, тестований на антитіла до НІМ-1/2, вірусу гепатиту С, збудника сифілісу, поверхневого антигена вірусу гепатиту В |8І.
Фармакологічні властивості кріопреципітату: має антигемораргічний ефект при підвищених кровотечах, пов'язаних зі зниженням активності та вмісту антигемофільного глобуліну (ЕМПІС), фактора фон Віллебранда (УМ/Е), фібринстабілізуючого фактора (ЕХІЇЇ) і фібриногену (РЕ).
Система гемостазу у фізіологічних умовах забезпечує цілісність судинної стінки та рідкий стан крові в судинному руслі. Це складний ферментативний процес, в якому беруть участь ряд білків-протеаз, активаторів та інгібіторів процесу (11.
Гемофілія А - важкий розлад системи зсідання крові, викликаний дефіцитом або повною відсутністю ЕМ, що зустрічається приблизно в 1 з 5000 чоловіків і на його поширення не впливає етнічна приналежність.
Раніше, на початкових етапах лікування використовували переливання пацієнту цільної крові (14). В сучасних умовах, з метою корекції дефіциту фактора або для запобігання кровотеч
Зо у пацієнтів з гемофілією А, проводять замісну терапію, яка полягає у введені плазмових або рекомбінантних препаратів ЕМП! (101.
Препарат ЕРМІЇЇ використовують як діагностичний для лабораторних досліджень, так і для терапевтичних цілей в медичній практиці при лікуванні хворих на гемофілію А та хворобу фон
Віллебранда.
Широке застосування препаратів ЕМ у лікуванні пацієнтів, хворих на гемофілію А та хворобу фон Віллебранда, стало одним із значних успіхів в історії лікування захворювань. Таке лікування сьогодні дозволяє пацієнтам здолати негативні наслідки і запобігати кровотечам, що призводить до поліпшення якості життя (|121.
Більшість зареєстрованих препаратів ЕМ розроблені для лікування гемофілії А та, відповідно, мають низький вміст мУУЕ. Використання таких препаратів у лікуванні хвороби
Віллебранда, перш за все, пов'язане з підвищеним ризиком виникнення тромбозів |2| та може стати причиною основного ускладнення такої терапії - появою інгібіторних антитіл |17, 201.
Дослідження іп міго продемонстрували, що використання препаратів ЕМ з високим вмістом
МЕ, знижує ризик виникнення інгібіторів (18). Клінічні дослідження підтвердили, що використання рекомбінантних препаратів без МУМЕ в 2,5-3 рази збільшує ризик виникнення інгібіторних форм гемофілії (20Ї1. Так, у роботах Мапписсі Р.М. і Тадагіейо с. (18, 20) для лікування інгібіторних форм гемофілії А рекомендовано використовувати концентрати ЕМПІ-УМУЕ з високим вмістом МУР. Відносно лікування хвороби Віллебранда немає чіткої відповіді щодо співвідношення цих двох факторів, проте, у роботі Редегісі А.В. відмічено, що це співвідношення має бути не менше 0,77 |17|. Деякі із дослідників пропонують використовувати фактор фон
Віллебранда як стабілізатор ЕМП у готових препаратах на противагу альбуміну чи амінокислотам гліцину та лізину, оскільки він є природнім стабілізатором його активності (151, що не вимагає додавання стабілізаторів.
Сольвент-детергентний метод інактивації вірусів, який базується на використанні як сольвенту три(н-бутил)уфосфату, а як детергенту - Тритону Х-100, Твіну-80 чи іншого, в основному поліоксіетиленового неійонного детергенту, на сьогоднішній час залишається найефективнішим методом солюбілізації мембран вірусів (211.
Тіоціанат (ціансульфанід, сульфоціанат, тіоціанід, роданід) (5СМ) належать до хаотропних агентів та металохелаторів. Властивості цього іону зумовлені негативним зарядом присутніх бо сірки та азоту.
Оскільки сольвент-детергентний метод антивірусної обробки придатний для інактивації оболонкових вірусів, а тіоціанатний - неспецифічний (для оболонкових та безоболонкових вірусів), їх поєднання в одній технологічній схемі виділення та очищення білків плазми з використанням попереднього фракціонування та біоспецифічної хроматографії на кремнеземних макропористих сорбентах дозволить суттєво покращити безпеку отриманих препаратів (24, 27)|Ї. Поєднання застосування кількох методів хімічної вірусної інактивації завдяки синергізму дії покращує якісні характеристики отриманого препарату (211.
Авторами винаходу (І221| передбачено застосування комбінації хімічних сполук та фізичних чинників для забезпечення антивірусного захисту лабільних білкових продуктів плазми крові, не викликаючи їх денатурацію. Для цього препарат піддавали обробці хімічною сполукою, зокрема натрію тіоціанатом, з наступною ультрафільтрацією. Метод може бути застосований до плазми, сироватки, концентратів плазми, кріопреципітату, кріосупернатанту, продуктів субфракціонування плазми, що містять віруси гепатитів та імунодефіциту людини. Автори для інактивації вірусів застосовували тіоціанат натрію в концентрації 0,5-2 М, як окремо, такі в комбінації з 50-обробкою. Запропонований метод придатний для інактивації Негре5 5ітріех мігив їуре 1 (НБУ-1) та НІМ-1.
За даними авторів, досліджувані інгредієнти самі по собі не є сильнодіючими противірусними чинниками при випробуванні в розчині протягом однієї хвилини обробки. Однак, швидкий синергічний противірусний ефект досягається, коли ці компоненти використовуються в комбінації. Крім цього, найбільш потужна противірусна активність досягається, коли всі компоненти використовуються разом (більше 99,995 інактивація). Найкращий ефект для інактивації оболонкових вірусів спостерігається при використанні комбінації неорганічних одновалентних аніонів (наприклад бікарбонату натрію, тіоціанату натрію, фториду натрію і хлориду натрію) в концентрації від 0,5 до 5 95 (вага/об'єм), етанолу до 15 95 (об'єм/об'єм), неіонних детергентів, таких як Тугееп 20 в концентрації від 0,1 до З 95 (об'єм/об'єм) (22, 291|.
Додавання поліеєтиленгліколю (ПЕГ 200, 300, 400, 600, 900 та 1000) в концентрації 5-30 95 (по вазі) значно посилює антивірусний ефект застосування тіоціанатів (251.
За даними роботи (7, при елюції комплексу ЕМПІ-МЛ/Е з аніонообмінника ОЕАЕ-Зерпагозе у градієнті розчину натрію хлориду спочатку елююється УМ/Е (при 0,15М масі), а потім ЕМІІ! (при
Коо) 0о,зМ Масі).
Способи, які використовують для отримання препаратів ЕМІІЇ, є поєднанням кількох різних етапів очищення, а саме кріоосадження, осадження домішкових білків методами висолювання, а також використання різного роду хроматографій (іоонообмінної, гель-проникної, афінної та ін.) (231.
Хроматографічні методи передбачають високу специфічність і селективність, дозволяють одержувати біологічні сполуки з адекватною чистотою і в умовах збереження біологічних особливостей. Хроматографія також стала визнаним засобом для промислового отримання терапевтичних біопрепаратів. При отриманні низки препаратів, включаючи рекомбінанатні білки і глікопротеїни, обов'язково використовують одну або кілька хроматографічних стадій очищення 141.
Відомий спосіб отримання концентрату ЕМІЇЇ з плазми крові людини, що включає етапи: кріоосадження, сорбцію факторів протромбінового комплексу гідроксидом алюмінію, видалення фібриногену, фібронектину та нецільових білків поліетиленгліколем-4000, вірусну інактивацію з допомогою сольвент-детергенту (СД), попередню фільтрацію, аніоно-обмінну хроматографію з використанням ЕОМ-ТМАЕ РЕгасіоде!ї, з елюцією натрій хлоридвмісним буфером, стабілізації розчином альбуміну, стерильну фільтрацію на мембранних фільтрах з діаметром пор 0,22 мкм, ліофілізацію та повторну термічну вірусну інактивацію |в).
Відомий спосіб виділення ЕМ який полягає в підвищенні ступеня очищення препарату кріопреципітату шляхом додаткового застосування негативної афінної сорбції на кремнеземних сорбентах з лігандами - активними барвниками тріазинової групи |ЄЇ. У ньому передбачено декілька стадій процесу: 1) одержання кріопреципітату із плазми шляхом її заморожування-розморожування, відділення кріопреципітату центрифугуванням; розчинення осаду кріопреципітату у буферному розчині; 2) афінна хроматографія розчину кріопреципітату на кремнеземних макропористих сорбентах з різними лігандами-барвниками тріазинового ряду (Силохром-Ргосіоп Брішє НВ,
Силохром-Ргосіоп Біше МХК, Силохром-Активний яскраво-голубий К та Силохром-Активний червоний 4ЖТ).
Найближчим за сукупністю ознак, подібних до даної корисної моделі, є спосіб одержання бо комплексного препарату фактора зсідання крові МІ ї фактора фон Віллебранда |9|, при якому виконують антивірусну сольвент-детергентну обробку плазми, крісосадження, переосадження кріюосаду на гелі гідроксиду алюмінію та поліетиленгліколем (ПЕГ-4000), іонообмінну хроматографію на ОБЕАЕ-Зерпагозе та негативну афінну сорбцію на макропористих кремнеземних сорбентах з лігандами-активними тріазиновими барвниками.
Недоліками найближчого аналога є: застосування СД методу, придатного для інактивації лише оболонкових вірусів; елюція ЕМП з аніонообмінника ОЕАЕ-Зерпагозе 0,3М розчином хлориду натрію, яка не забезпечує можливості одержання комплексного препарату ЕМПІ-ЖММУ/Е з необхідним співвідношенням ЕМПІ-ММ/Е.
В основу корисної моделі поставлено задачу створити такий спосіб одержання комплексного препарату ЕМІП-ЖжМУЕ, який дозволить підвищити його антивірусну безпеку та ступінь очищення шляхом застосування додаткової тіоціанантної антивірусної обробки у поєднанні з СД перед етапом кріопереосадження, а також проведення іоно-обмінної хроматографії на ОЕАБЕ- зерпагозе зі ступінчатою елюцією комплексу ЕМПІ-УМ/Е 0,1-0,3 М розчином хлориду натрію.
Поставлена задача вирішується тим, що у способі одержання комплексного препарату фактора зсідання крові МІ і фактора фон Віллебранда, при якому виконують антивірусну сольвент-детергентну обробку плазми, кріоосадження, переосадження кріоосаду на гелі гідроксиду алюмінію та поліетиленгліколем (ПЕГ-4000), іонообмінну хроматографію на ОЕАЕ-
Зерпагобзе та негативну афінну сорбцію на макропористих кремнеземних сорбентах з лігандами-активними тріазиновими барвниками, згідно з корисною моделлю, як додаткові процедури для антивірусного захисту та очищення перед етапом крісосадження та подальшого фракціонування пропонується витримка плазми у 1,0 М розчині тіоціанату амонію протягом 60 хвилин при 22 "С, після чого проводять іоно-обмінну хроматографію на ЮОЕАЕ-Зерпагозе зі ступінчатою елюцією комплексу 0,1-0,3 М розчином натрію хлориду.
Відмінність запропонованого способу від найближчого аналога (9| полягає в удосконаленні технології одержання препарату за рахунок етапу подвійної вірусної інактивації, а також проведенні ступінчатої елюції комплексу ЕМПІ-ММ/Е з аніонообмінника ОЕАЕ-5Зернагозе 0,1-0,3
М розчином натрію хлориду. При цьому змінена послідовність процесів на наступну: вірусна інактивація, кріопреципітація, фракціонування гідроксидом алюмінію, поліетиленгліколем РЕС- 4000, іонообмінна хроматографія та негативна афінна сорбція.
Зо Синтез кремнеземних сорбентів з іммобілізованими барвниками здійснювали згідно з роботою (111.
Визначення активності мМ/Е грунтується на його властивості викликати аглютинацію фіксованих формальдегідом тромбоцитів здорових осіб у присутності рістоміцину (281.
Кількісне визначення ЕМІІЇ проводили за одностадійною уніфікованою методикою |ЗІ.
Одержання та заморожування плазми крові здійснювали згідно |5|.
На кресленні показана блок-схема одержання комплексного препарату ЕМПІ-ММ/Р.
При реалізації способу виконуємо такі послідовні дії та технологічні операції (див. блок- схему): - у свіжоодержану (до 2-х год. після донації) плазму крові вводять три(н-бутилуфосфат (Ск-О,1 9в), твін 80 (Ск-1 Фо), тіоціанат амонію (Ск-1М) та витримують протягом 1 год. при 22 "С; - кріопреципітація відповідно до (5); - розмороження плазми, одержання кріопреципітату, видалення кріосупернатанту, осадження нецільових білків на гелі гідроксиду алюмінію та з використанням ПЕГ-4000 проводили згідно з (|91|; - іонообмінна хроматографія на ОЕАЕ-Зерпагозе, одержаного на попередньому етапі супернатанту, аналогічно (9), за винятком етапу елюції, який проводили ступінчато 0,1-0,3 М розчином хлориду натрію в залежності від необхідності одержання співвідношення ЕМІПШЛАЛЕ; - негативна афінна сорбція на макропористому кремнеземному сорбенті згідно (9|.
Оскільки для вірусної інактивації використовували тіоціанат амонію у концентрації 1,0 М, цей етап необхідно здійснювати лише перед кріопреципітацією. При такій концентрації тіоціанату не відбувається зв'язування ЕМІІЇ з іонообмінником. На етапі кріопреципітації значна частина інактивуючих речовин (сольвент-детергенту та тіоціанату амонію) залишаються у супернатанті, тому не заважають наступним етапам отримання ЕМП! (119). Залишкова концентрація вірусінактивуючих речовин у кріопреципітаті відносно вихідної зменшується приблизно в 10 разів.
Залишкова концентрація тіоціанату (0,1 М) після кріопреципітації заважає зв'язуванню ЕМП на іонообміннику (сумарна іонна сила близько 0,2 М). Для усунення цього наслідку як робочий вихідний буфер використали 50 мМ Тріс-НСІ, що не містить 0,1 М Масі. Для остаточного видалення тіоціанату після зв'язування ЕМ на іонообміннику сорбент промивали вихідним 60 буферним розчином з 0,1 М Масі.
Одержаний, згідно з блок-схемою, препарат має в 1,5-1,8 раз вищу питому активність ЕМІЇЇ (75-90 Мо/мг білка) порівняно з прототипом ІФ). Залежно від концентрації елюючого розчину натрію хлориду з ОЕАЕ-Зерпагозе співвідношення ЕМПІЛАЛ/Е:КсОої становить в межах 0,5-1,75 (0,1-0,3 М Масі).
На останньому етапі очищення препарату (негативної афінної сорбції на кремнеземних макропористих сорбентах з лігандами-активними барвниками тріазинового ряду) це співвідношення суттєво не змінювалось, оскільки вони не сорбують ні ЕМІІЇ, ні МЛ/Е.
В кінцевому продукті не виявлено слідів фібриногену, тромбіну, фактора зсідання ІХ, три(н- бутил)фосфату, твіну 80, тіоціанату. Вихід продукту близько 70 95, ступінь очищення - 1000-1260 разів.
Таким чином, проведення додаткових етапів вірусної інактивації та зміна процедури очищення покращує аналітичні показники та безпеку кінцевого продукту - діагностичного чи лікувального препарату комплексу ЕМПІ-УЖМУРЕ.
Джерела інформації: 1. Виговська Я.І. Гемораргічні захворювання / Виговська Я.І. // Медична література.-Львів:
ВАТ "Бібльос", 1998. - 240 с. 2. Вьіделение комплекса ЕМІП/Ифактора Виллебранда из плазмьї донорской крови./О.Г.
Кутюрова, Т.Л. Дереза, И.А. Скрьілева, А.Л. Берковский // Гематология и трансфузиология. - 2014. - Мо 4 (59). - С. 19-24.
З. Козлов А.А. Метод определения активности фактора МІ в плазме крови человека и в антигемофильньх препаратах// Вестник службь крови. - 2006. - Мо 3. - С. 35-40. 4. Методичні рекомендації "Заготівля та використання кріопреципітату замороженого". Київ- 2006. 5. Національне керівництво з виробничої трансфузіології. / Тимченко А.С., Яворський В.В.,
Малигон О.І. та ін./Харків: "Золоті сторінки". - 2015. - 336 с. 6. Патент на винахід Мо 94299, Україна, МПК СО7К 1/22, СО7К 14/755. Спосіб очищення фактора МІ! зсідання крові / Шурко Н.О., Даниш Т.В., Новак В.Л., ДУ ІПКТМ НАМН; заявка Мо 2906990; заявл. 03.07.2009; опубл. 26.04.2011, бюл. Мо 8 від 26.04.2011. 7. Патент на изобретениеє Мо 2148411, Россия, МПК АбЄЯЇК 38/37, С0О7К 14/755. Способ получения с помощью хроматографических методов вирусно-инактивированой фракции, содержащей фактор МІ. / Странчар А., (5); Штадлер М. А. (АТ); Йозич Д. (ОЕ). Заявка Ме 96110890/14; заявл. - 30.09.1994; опубл. 10.05.2000. 8. Патент на изобретение Мо (11)2445947, Россия, МПК АбІК 38/37, АбІК 35/16. Способ получения концентрата фактора МІ из плазмь! крови человека. / Воробьев А.И., Берковский
А.Л., Юрьев А.С. Заявка Мо 2010116125/15; заявл. 26.04.2010; опубл. 10.11.2011. 9. Патент на корисну модель Мо 107509, Україна, МПК СО7К 1/22, СО7К 14/755, ВО10 15/18.
Спосіб виділення фактора МІ! згортання крові. / Шурко Н.О., Даниш Т.В., Новак В.Л., ДУ ІПКТМ
НАМН // Заявка Ме и 201512302 від 11.12.2015, опубл. 10.06.2016, бюл. Мо 11. 10. Наказ МОЗ України Мо 211 від 09.03.2010 р. "Про затвердження порядку контролю за дотриманням показників безпеки та якості донорської крові та її компонентів". 11. Синтез кремнеземних сорбентів із лігандами - активними барвниками тріазинового ряду /
Т.В. Даниш, М.І. Вороняк, Н.А. Дульцева, Н.О. Шурко // Вісник Львівського університету. Серія біологічна. - 2008. - В. 47. - С. 63-69. 12. Шурко Н.О., Вороняк М.І., Даниш Т.В. Препарати фактора згортання крові МІ! та способи їх отримання. // Біологічні студії. - 2014. - Т. 8 (Ме1). - С. 197-204. 13. Внадаппа Р., МоїКег5 В., Веї! А., єї аїЇ. Нуакорпобріс зирбіапсе5 іпдисе маїег 5ігев55 іп тісгобіа! сепІІ5.//Містовріа! Віотесппоіоду. - 2010. - М. З, Мо 6. - Р. 701-716. 14. Витпоці! Т. Ситепі віаїв апа пем/ демеіортепів іп Ше ргодисійп ої ріазта аегімаїйїмев. //
ІЗВТ Зсіепсе 5еїієв. - 2016. - М. 11. - Буррі. 2. - Р. 18-25. 15. Спепа Е. Рипнітісайоп ої соадиіайоп Ттасіог МИ Бу Іїдцід спготаїоагарну / Е. Снепа // У Віоса різога Тгапвіив5. - 2016. - 7:4 (5иррі). - Р. 82. 16. Оє Майте С. Сезійопе іегареціїса аеіІГетоїіа А / Ое М/ацге С., Садедаци С., сцаіапо М.-В. // Маїїап доштаї ої Рибіїс Неайн. - 2011. - М. 8. - Биррі. 2. - Р. 17-30. 17. Еєдетісі А. В. Нідніу риййеа ММУ/Р/ЕМІІ! сопсепігаїезв іп Ште неаїгтепі апа ргорпуїахів ої Те моп МШебгапа адізеазе: Ше РВОМЛІ. ішау.// Наеторнпіїа. - 2007. - 13(5). - Р. 15-24. 18. Іп міо геасіїмну ої Тасіюг МИ іпрірйоге мій моп УмМіПергапа Тасіог іп айшегепі соттегсіа
Тасіог МІ! сопсепігаїйев. / Сх. Тадагіво, 0. 7апоно, Р. Вадоззвівї евї а).// Ат. 3. Наєтацйо). - 2007. - М. 82. - зиррі. 6. - Р. 460-462. 19. І5 воїмепу/деїегдепі ріазта рейег ШТап 5іапаага їтезп-то2еп ріазта? А зузіетаїййс гемівм/ 60 апа ап ехреп сопзеп5и5 доситепі / М. Магіена еї аїІ. Віоса Тгапегив. - 2016. - М. 14. - Р. 277-286.
20. Мапписсі Р. М. Огид ТПнегару: Тгеаїтепі ої моп У/Пергапа адізеазе.// М. Епді. У. Меа. - 2004. - М. 351. - Мо 7. - Р. 683-694. 21. Раї, 4540573 05, АбІК 39/00, 35/14, 37/00, С07с 7/00, Сб07С 103/52. Опаепайшгаїей мігив- їтее БіоіодісайПу асіїме ргоїєїп дегімайме5. / Мешигакй А.К., Ногом/й» В. // Аррі. Мо 06/514,375; Рід: 14.07.1983. - РИБІ. 10.09.1985. 22. Раї. 5213803 05, АбІК 8/19. Апіїмігаї сотрозйоп апа теїноа./ Роїоск У), боспепу у. //
Аррі. Мо 07/840,321; Ріїєад: 24.02.1992. - РИБІ. 25.05.1993. 23. Раї. 6831159 5. МеїШйой їог ригіуїпуд Тасіюг МІ/ЛУМ/Е сотрапу Бу сайоп-ехснапає спготаїодгарпу / М. Різспег, В. Зспопрегдег, Т. Обап еї аї. // Аррі. Ме 09/367.459; Рієй: 08.05.2000. - Рибі. 14.12.2004. 24. Робепів Р.Г. Міги5 еійтіпайоп аигіпуд (Пе гесусіїпд ої спготаїюдгарніс соїштп5 изей ашгіпд
Ше тапитасіиге ої соадшиіайоп. // Віоіодіса!5. - 2014. - М. 42, Мо 4. - Р. 184-190. 25. Новреніз РІ, Поуа 0. Мігив іпасіїмайоп Бу ргоївїіп депаїигапів изедй іп айіпйу спготаїйодгарну. // Віоіодіса!5.- 2007. - М.35, Мо 4. - Р. 343-347. 26. Во 5еп 5., Сазопі Спіапйоп М. Сптотодепіс деїгептіпаїйоп ої Тасіог МІ асіїмйу іп ріазта апа
Тасюг МІ сопсепігаїев. // Спготодепіх - топодгарі зегієв. - 2000. - 34 р. 27. Зп,игко М., Ббапухп Т., Оапузп О. ЕнНесі ої Шіосуапаце оп Ше асіїміу ої Біоса соадшіайоп
Тасіог МІ. // Наетайіодіса. Арзігасі роок. - 2016. - М. 101, 51. - Р. 878. 28. Те адіадповіз ої моп М/ПШебгапає аізеазе: а диідейпе йїот Ше ОК Наєеторнпніїйа Сепіге
БРосіог5 Огдапігайоп / М. І амап еї аї|. // Наеторпіїа. - 2004. - М. 10. - Р. 199-217. 29. Тпіосуапаїе апа Нуагохуї іоп5 іпасіїмайе Ше з5сгаріє адепі. / Ргивіпег 5., Стоп 0., МеКіпіву
М., еї аї. // Ргос Маї! Асай 5сі О5А. - 1981. - М. 78, Мо 7. - Р. 4606-4610.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові МІП ії фактора фон Віллебранда, при якому виконують антивірусну сольвент-детергентну обробку плазми, кріососадження, переосадження кріоосаду на гелі гідроксиду алюмінію та поліетиленгліколем (ПЕГ-4000), іонообмінну хроматографію на ОЕАЕ-Зерпагобзе та негативну афінну сорбцію на 30 макропористих кремнеземних сорбентах з лігандами-активними триазиновими барвниками, який відрізняється тим, що як додаткові процедури для антивірусного захисту та очищення перед етапом кріоосадження та подальшого фракціонування пропонуються витримка плазми у 1,0 М розчині тіоціанату амонію протягом 60 хвилин при 22 "С, після чого проведення іонообмінної хроматографії на ОЕАЕ-5ЗерНнагозе зі ступінчатою елюцією комплексу 0,1-0,3. М 35 розчином натрію хлориду.
    о Плазмакрові Вірусна інактивація і (сольвент-детергент -- тіоціанат) Крюпреципітація | щ Супернатант : Осад о Солюбілізація - Вірус-безпечний розчин , | Осад (білки і Осадження АКОН); пн - я о протромбінового Ко - Я ня | комплексу) 000 Єупернатанто ( / Осадження з ПЕГ-4000 Осад (фібриноген, пон фібронектин с таіїн. / білки) о Супнернатант / Іонообмінна хроматографія на ВЕАЕ-зернагове і Афінцча хроматографія на кремнеземчих сорбентах з барвниками-лігандами : о Очищений комплекс ЕМП ЕМ ШУМ
UAU202107204U 2021-12-13 2021-12-13 Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii UA151581U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202107204U UA151581U (uk) 2021-12-13 2021-12-13 Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202107204U UA151581U (uk) 2021-12-13 2021-12-13 Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA151581U true UA151581U (uk) 2022-08-17

Family

ID=89901817

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202107204U UA151581U (uk) 2021-12-13 2021-12-13 Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA151581U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
FI106721B (fi) Menetelmä ihmisen standardisoidun, korkean puhtauden omaavan von Willebrand -tekijän konsentraatin valmistamiseksi
AU621148B2 (en) Removal of process chemicals from labile biological mixtures by hydrophobic interaction chromatography
EP0315968B1 (en) Plasma and recombinant protein formulations in low ionic strength media
US20080242844A1 (en) Ultra-high Yield Intravenous Immune Globulin Preparation
US7879332B2 (en) Ultra-high yield intravenous immune globulin preparation
AU2003244850B2 (en) Processes for the preparation of fibrinogen
CN106459140A (zh) 用于纯化免疫球蛋白的方法
NO324659B1 (no) Utvinning av von Willebrand-faktor ved kationebytterkromatografi samt preparat inneholdende slik faktor og anvendelse derav.
CA2285935C (en) An immunotolerant prothrombin complex preparation
JP4445386B2 (ja) ウィルス不活性化トロンビン調製物の製造方法
CA2068069C (en) Blood coagulation factor xi concentrate having high specific activity, suitable for therapeutic use, and process for preparing same
CN107163138A (zh) 一种人血浆蛋白α1‑抗胰蛋白酶的分离纯化方法
JP3650937B2 (ja) 治療に使用するためのインター−α−トリプシンインヒビター濃縮物の調製方法、およびそのようにして得られる濃縮物
US8293242B2 (en) Ultra-high yield of alpha-1-anti-trypsin
RU2649363C2 (ru) СПОСОБЫ СНИЖЕНИЯ И/ИЛИ УДАЛЕНИЯ FXI и FXIa ИЗ РАСТВОРОВ, СОДЕРЖАЩИХ УКАЗАННЫЕ ФАКТОРЫ СВЕРТЫВАНИЯ
JPS6072818A (ja) ヒト血漿の低温殺菌法
US4822872A (en) Method of purifying factor VIII
WO1998030230A1 (fr) Compositions proteinees et procede de production
US10806755B2 (en) Plasma-supplemented formulation
UA151581U (uk) Спосіб одержання комплексного препарату фактора зсідання крові viii
JP4105249B2 (ja) α2プラスミンインヒビターの製造方法
Schmidt et al. Blood derivative therapy
Grancha et al. Factor IX
RU2559576C1 (ru) Способ получения вирусбезопасного полного протромбинового комплекса
JPH0725696B2 (ja) プラスミノ−ゲンの安定化方法