UA137190U - Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження - Google Patents

Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження Download PDF

Info

Publication number
UA137190U
UA137190U UAU201903107U UAU201903107U UA137190U UA 137190 U UA137190 U UA 137190U UA U201903107 U UAU201903107 U UA U201903107U UA U201903107 U UAU201903107 U UA U201903107U UA 137190 U UA137190 U UA 137190U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
control unit
fact
automatic control
beacons
roadway
Prior art date
Application number
UAU201903107U
Other languages
English (en)
Inventor
Андрій Вікторович Григоренко
Original Assignee
Андрій Вікторович Григоренко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Андрій Вікторович Григоренко filed Critical Андрій Вікторович Григоренко
Priority to UAU201903107U priority Critical patent/UA137190U/uk
Publication of UA137190U publication Critical patent/UA137190U/uk

Links

Landscapes

  • Refuge Islands, Traffic Blockers, Or Guard Fence (AREA)

Abstract

Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження, містить джерело живлення, систему ручної і/або автоматичної активації, засіб формування світлового сигналу, а також розташований в корпусі блок автоматичного управління і засіб бездротового зв'язку, що забезпечує синхронізацію ввімкнення декількох аналогічних пристроїв по радіоканалу. При цьому засобом формування світлового сигналу є LED-маячки, які вбудовані в корпус блока автоматичного управління і забезпечують кут розсіювання світлового випромінювання не менше 30 градусів відносно джерела світла, а сам корпус виконаний з можливістю закріплення його на стаціонарних несучих конструкціях дорожніх знаків або на висувній опорній стійці переносних мобільних засобів.

Description

Корисна модель належить до пристроїв оповіщення, що забезпечують безпеку дорожнього руху і застосовуються при експлуатації автомобільних доріг і, зокрема, стосується пристроїв оповіщення для нерегульованих пішохідних переходів і/або ділянок проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження. Цей пристрій може бути встановлено на експлуатовані несучі конструкції що служать для розміщення дорожніх знаків "ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД"; "ОБЕРЕЖНО, ДІТИ!" на нерегульованих пішохідних переходах, а також на інших несучих конструкціях інших дорожніх знаків, у тому числі переносного або тимчасового типу "АВАРІЙНА
ЗУПИНКА"; ""ЕМОНТНІ РОБОТИ" у ситуаціях, коли дорожні або погодні умови вимагають підвищеної уваги водіїв у момент знаходження в зоні дії цих знаків.
Відомі пристрої що призначені для підвищення безпеки дорожнього руху шляхом попередження водіїв і відображення дорожньої ситуації за допомогою дорожніх знаків, що розташовувані вздовж дороги або перед перешкодою і виконані у вигляді квадратної або трикутної форми з використанням світловідбивних матеріалів, установлюються на стійках, опорах і т.д. у населених пунктах на висоті від 2,0 до 4,0 м, а поза населеними пунктами - від 1,5 доЗ,0 м.
Ці пристрої сьогодні широко використовуються для прямого або непрямого управління рухом транспортних засобів на регульованих і нерегульованих перехрестях. Однак ці пристрої належать до пасивних інформаційних пристроїв і не повідомляють про наявність пішохода на пішохідному переході і, що особливо актуально, про його намір зробити перехід по пішохідному переходу. Крім того, ці пристрої піддаються впливу шляхово-транспортних і природних умов з обмеженням їх видимості, таких як неправильно припарковані автомобілі, гілки низькорослих дерев, темний час доби, дощ, сніг, туман і т.п. Відсутність взаємного візуального контакту між пішоходом і водієм транспортного засобу призводить до помилкового розуміння їх подальших дій або маневрів, що часто служить причиною виникнення ДТП.
Відомий також технічний засіб для організації дорожнього руху, що застосовується при експлуатації автомобільних доріг (ВО, 12722701). Запропонований пристрій призначений для встановлення на стандартній опорі на нерегульованих і регульованих пішохідних переходах, а також на інших ділянках проїзної частини автомобільних доріг. За рахунок використання
Зо контурного підсвічування світлодіодними лінійками з широким кутом огляду світлодіодов при порівнянному енергоспоживанні вдалося досягти значно яскравішого підсвічування відображення рисунка. Як наслідок, покращилася видимість на великій відстані, особливо в складних погодних умовах. Крім того, такий пристрій краще видно в міських умовах, коли поруч з пішохідним переходом може бути розташовано відразу декілька яскравих джерел вуличного освітлення. Хоча такий відомий пристрій і привертає увагу водіїв безпосередньо до дорожнього знака, але ніяк не інформує про наявність пішохода в зоні дії знака, належить до пасивних пристроїв регулювання руху і при впровадженні вимагає капітальної заміни вже встановлених дорожніх знаків.
З рівня техніки відомі світлосигнальні пристрої, що виконані з можливістю отримання інформації про наявність пішохода на пішохідному переході і, що особливо актуально, про його намір зробити перехід по пішохідному переходу.
Отже, відомий дорожній знак, що містить корпус, світлопроникну панель з графічним зображенням знака зі світловідбивного матеріалу, світлодіодне джерело внутрішнього підсвічування, джерело електроживлення і електричне коло підведення електроживлення до джерела внутрішнього підсвічування, що вмикає пристрій регулювання світлового випромінювання (ВО, 114213, 1). Для забезпечення блимаючого режиму роботи світлодіодного джерела внутрішнього підсвічування, в електричне коло такого дорожнього знака додатково введені датчик руху та регульований блок комутації струму живлення світлодіодів.
При наближенні пішохода до дорожнього знака спрацьовує датчик руху і вмикається за допомогою блока комутації блимаючий режим роботи світлодіодного ланцюга Цей режим роботи привертає увагу водіїв, підвищуючи тим самим безпеку руху і забезпечуючи економію електроенергії.
Однак впровадження таких знаків вимагає заміни всіх раніше існуючих знаків, а використане електрообладнання вимагає наявності штатних електричних кіл. Крім того, датчик руху може видати неправильний сигнал, наприклад, при забрудненні або при проходженні пішохода вздовж смуги руху без наміру перетинати її по пішохідному переходу або ж з появою птахів і тварин.
Відомий пристрій оповіщення водіїв про наявність пішоходів на пішохідному переході, що включає освітлення пішохідного переходу при спрацьовуванні датчика руху пішохода на 60 пішохідному переході (ВИ, 2506368). Освітлення пішохідного переходу здійснюють видимим,
незалежним від часу доби світлом за допомогою світлодіодного прожектора. Світловий потік пропускають через рамку-трафарет, що імітує при проходженні через неї світлового потоку на поверхні пішохідного переходу розмітку "Зебра".
Недоліками цього пристрою є складність виконання запропонованої конструкції, а також можливість сприйняття ввімкнення прожектора і світлового потоку як несправне вуличне освітлення, що вимагає додаткового масового навчання і водіїв, і пішоходів і відсутність достатнього часу для прийняття водієм рішення про зниження швидкості. Активація пристрою тільки за допомогою датчика руху значно знижує надійність коректної роботи пристрою в цілому, тому що датчик руху може видати неправильний сигнал. Крім того, потрібна наявність штатних електричних кіл.
Крім зазначеного, відомим також є пристрій освітлення пішохідного переходу, що містить елемент сигнального освітлення, що виконаний у вигляді прожектора, датчик руху, джерело живлення, блок управління зазначеними прожектором і датчиком руху, а також засіб для установлення на ньому зазначених прожектора, датчика руху, блоку управління, що виконаний у вигляді опори і поперечини, розташованої в зоні пішохідного переходу над смугами руху транспортних засобів (ВИ, 101048, 01). Датчик руху являє собою пристрій, здатний на відстані фіксувати пересування пішохода і подавати сигнал на блок управління для ввімкнення елементів сигнального освітлення, при цьому як джерело живлення може бути використана електрична мережа і/або сонячна батарея, і/або вітрогенератор, і/або пристрій, здатний виробляти або акумулювати електричну енергію.
Недоліком цього відомого пристрою є відсутність можливості синхронізації двох пристроїв, розташованих на сторонах попутного і зустрічного напрямків руху, відсутність можливості бездротового налаштування параметрів.
Можливість синхронізації двох пристроїв, розташованих на сторонах попутного і зустрічного напрямків руху, забезпечується, зокрема, в пристрої оповіщення для нерегульованого пішохідного переходу, відомому з опису до патенту на корисну модель ВІ, 135829 01. Цей відомий пристрій є найближчим аналогом заявленого пристрою. Зазначений відомий пристрій містить блок управління, до якого підключений датчик руху і кнопка виклику, що є альтернативними джерелами сигналів ввімкнення пристрою в режим оповіщення. Засіб
Зо радіозв'язку в цьому пристрої вбудований в блок управління, підключений до антени і забезпечує синхронізацію ввімкнення декількох аналогічних пристроїв по радіоканалу. До керуючих ланцюгів блока управління (1) підключено щонайменше одне інформаційне табло, що розташоване над смугою руху, виконане із двох матриць ідентичних світлодіодів, що призначені для формування стилізованого зображення людини і фону, а також керуються незалежно таким чином, що можливі чотири режими світіння табло.
При ввімкненні пристрої перебувають у режимі очікування до появи пішохода в зоні дії датчиків руху або до натискання кнопок виклику. З появою пішохода спрацьовує датчик руху і переводить блок управління першого пристрою в режим оповіщення. При цьому вмикається інформаційне табло в режимі почергового блимання зображення людини і фону в залежності від вибраного алгоритму відображення. Одночасно з переходом пристрою в режим оповіщення блок управління за допомогою засобу радіозв'язку передає команду на другий пристрій, розташований на стороні зустрічного руху з протилежної сторони дороги, переводячи його в режим оповіщення. Час роботи пристрою в режимі оповіщення залежить від параметрів налаштування і визначається шириною проїзної частини. З появою пішохода на протилежній стороні дороги першим спрацьовує другий пристрій і передає команду на ввімкнення на перший пристрій.
До недоліків найближчого аналога можна віднести складність виконання і налаштування, що вимагають значної кількості додаткового обладнання, зокрема застосування як світлосигнального елемента інформаційних табло і необхідність їх монтажу на додаткових консольних конструкціях, обов'язкове використання штатних електричних кіл, тому що велике енергоспоживання світлосигнальних пристроїв ускладнить використання альтернативних джерел живлення, а також неможливість створення переносного пристрою і його мобільного застосування для регулювання руху на ділянках проїзної частини, що мають тимчасове огородження, наприклад, при оформленні ДТП або проведенні ремонтних робіт.
В основі корисної моделі стоїть задача спрощення конструкції пристрою оповіщення для нерегульованих пішохідних переходів і/або ділянок проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень і/або для ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження, за рахунок об'єднання в одному корпусі світлосигнальних елементів у вигляді вбудованих в пристрій І ЕЮ-маячків і блока автоматичного управління з радіоканалом, що дозволить 60 застосовувати для такого пристрою альтернативні джерела живлення і забезпечити досить просте встановлення цього пристрою на вже існуючих опорах дорожніх знаків або на висунутих опорах портативних мобільних пристроїв, а при активації режиму оповіщення забезпечити стійкий візуальний контакт між водієм транспортного засобу і пішоходом або перешкодою на проїзній частині, підвищуючи в результат безпеку руху.
Поставлена задача вирішується тим, що в пристрої оповіщення для нерегульованих пішохідних переходів і/або ділянок проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження, який містить джерело живлення, систему ручної і/або автоматичної активації, засіб формування світлового сигналу, а також розташовані в корпусі блок автоматичного управління і засіб бездротового зв'язку, що забезпечує синхронізацію ввімкнення декількох аналогічних пристроїв по радіоканалу або виклик екстрених служб, згідно з корисною моделлю, засобом формування почергового світлового сигналу служать І ЕЮ-маячки, вбудовані в корпус кожного з блоків автоматичного управління і забезпечують кут розсіювання світлового випромінювання не менше 30 градусів відносно джерела світла, а сам корпус виконаний з можливістю його кріплення його на всіх видах існуючих несучих конструкцій для розміщення дорожніх знаків або на висунутій опорній стійці переносних мобільних засобів, що беруть участь у регулюванні дорожнього руху.
Бажано корпус блока управління закріплювати на опорній стійці так, щоб І ЕЮ-маячки були повернуті в сторону зустрічного руху транспортних засобів або в сторону пішохода, переважно під кутом 15-25" відносно напрямку руху. При цьому ГЕЮО-маячки можуть бути виконані з почерговим випромінюванням червоного кольору, що імітують сигнал "СТОП", або ж з почерговим випромінюванням червоного і синього кольорів, що імітують проблискові маячки поліцейського автомобіля або автомобіля екстреної служби.
У ще одному варіанті виконання джерело живлення доцільно виконувати у вигляді акумуляторної батареї, вбудованої в корпус блока управління або в захисний кейс мобільної версії пристрою.
Запропонована конструкція пристрою дозволяє використовувати і зовнішнє джерело живлення, вибране із групи, що складається з вітрогенератора і сонячної панелі, які можливо задіяти як окремо або в комбінації один з одним, а також штатної електричної мережі. Такий пристрій дозволяє також вбудовувати в корпус блока автоматичного управління 45М-модуль,
Зо який можна використовувати, наприклад, для обліку статистики і моніторингу технічного стану роботи пристрою або передбачити вбудовану систему виклику екстреної служби, що активується у випадку виникнення позаштатної ситуації в районі розміщення пристрою.
Надалі суть корисної моделі пояснюється докладним описом з посиланням на креслення, на яких: фіг. 1 - представляє загальний вигляд фрагмента заявленого пристрою, що встановлюється на одній зі стаціонарних несучих конструкцій, що призначені для розміщення дорожнього знака на нерегульованому пішохідному переході з використанням альтернативних джерел живлення; фіг. 2 - загальний вигляд заявленого пристрою, що встановлюється на стаціонарних опорах дорожнього знака "Обережно, діти!» на обох сторонах проїзної частини з використанням альтернативних джерел живлення; фіг З - загальний вигляд заявленого пристрою, що встановлюється на висувній основі переносного мобільного пристрою в кейс-версії для роботи екіпажів патрульної поліції або бригад екстрених служб. фіг. 4 - блок-схема системи управління в одному з вибраних варіантів виконання пристрою згідно з корисною моделлю.
Як показано на фіг. 1, корпус одного з блоків 1 автоматичного управління заявленого пристрою оповіщення закріплений на несучій конструкції (стійці) 2 дорожнього знака З "Пішохідний перехід". У передній частині корпуса вбудовані | ЕЮО-маячки 4, а зі зворотної сторони корпуса виведений датчик 5 руху системи автоматичної активації оповіщення. На зовнішній стороні корпуса блока 1 є також кнопка 6 екстреного виклику. На стійці 2 закріплена система ручної активації з кнопкою 7, а також система 8 джерел альтернативної енергії. Кнопка 7 може мати підсвічування в темний час доби.
У вибраних варіантах виконання по радіоканалу може забезпечуватися ввімкнення, як мінімум двох пристроїв оповіщення, як це показано на фіг. 2 при розміщенні пристроїв у зоні дії дорожнього знака 9 "Обережно, діти!». До появи пішохода в зоні дії датчика 5 руху або до натискання кнопки 7 ручної активації, пристрої 10 ї 11 оповіщення, що розташовані в зоні дії зазначених дорожніх знаків, перебувають у режимі очікування. При намірі пішохода перейти проїзну частину і активуванні режиму оповіщення (спрацьовування датчика 5 і/або натискання кнопки 7) після обміну радіосигналами 12 відбувається одночасне ввімкнення І ЕО-маячків на бо пристроях 10 ії 11, що забезпечують режим почергового блимання, формуючи в результаті направлене світлове випромінювання 13, наприклад, червоного кольору або червоного і синього кольорів. Часовий інтервал одночасної роботи пристроїв 10, 11 у режимі оповіщення залежить від дорожніх умов і ширини проїзної частини. З появою пішохода на протилежній стороні проїзної частини, процес ввімкнення пристроїв оповіщення відбувається в дзеркальному режимі і після обміну сигналами "запит"/"відповідь", блок автоматичного управління пристрою 11 забезпечує одночасну активацію пристроїв 11 і 10 у зоні дії дорожнього знака.
Пристрій оповіщення згідно з корисною моделлю може бути виконаний також у вигляді переносного мобільного пристрою в кейс-версії для використання патрульною поліцією, екстреними службами або водіями Т3, як це показано на фіг. 3. У цьому варіанті корпус блока автоматичного управління пристрою оповіщення кріпиться на висунутій опорі 14, закріпленій в спеціальному кейсі 15, а саме переносний мобільний пристрій оповіщення встановлюється безпосередньо на проїзній частині дороги так, щоб забезпечити безпечний об'їзд перешкоди 16 учасниками руху.
Можливий варіант системи управління пристроєм, згідно з корисною моделлю, показаний на фіг. 4. При активації пристрою за допомогою кнопки 7 ручної активації і/або датчика 5 руху сформований сигнал надходить на блок 17 автоматичного управління, який активує модуль 18 бездротового зв'язку і передає сигнал "запит" на аналогічні пристрої в зоні дії пішохідного переходу (на фіг. 4 не показано) Після отримання сигналу "відповідь" зворотного зв'язку з підтвердженням про готовність ввімкнення, блок 17 формує сигнал "пуск", який одночасно передається на власний І ЕЮ-модуль 4 (І ЕЮО-маячки), вбудований у корпус пристрою, і на І ЕЮ- модулі дублюючих пристроїв у зоні дії дорожнього знака. Після закінчення заданого інтервалу часу за командою лічильника 19 режим одночасної активації пристроїв відключається командою "Стоп" і вмикається режим очікування. Живлення пристрою в залежності від вибраної схеми підключення, регулюється контролером 20 заряду живлення, до якого також підключений і зовнішній блок 21 живлення за наявності штатної електричної мережі. Інформація про поточний стан пристрою через 15М модуль 22 надходить у центр управління і обробки даних. Виклик екстреної допомоги через (15М модуль 22 пристрою можливий за допомогою кнопки 6. Для управління зовнішніми пристроями передбачено блок 23 управління зовнішніми пристроями.
Крім того, для резервного живлення блока 1 автоматичного управління в корпусі цього
Зо блока 1 вбудовано сонячну панель 24, як це показано на фіг. 1.
Корисна модель дозволяє створити автономний пристрій оповіщення з автоматичним регулюванням режимів роботи, який можна закріпити на будь-яку експлуатовану несучу конструкцію без внесення капітальних змін. Крім того, дозволяє також закріплювати такий пристрій на висунуту опорну ніжку для мобільного розміщення на проїзній частині.
Активація такого пристрою відбувається одночасно ручним і/або автоматичним способом і тільки після підтвердження готовності, як мінімум ще одного стаціонарно розміщеного пристрою (зворотний зв'язок), розташованого в зоні дії даного пішохідного переходу.
Обмін даними між пристроями, програмування режимів роботи, контроль сервісних показників здійснюється за допомогою бездротового з'єднання.
Пристрій відповідно до запропонованої корисній моделі може працювати в автономному (аварійному) режимі, режимі енергозбереження з використанням альтернативних джерел живлення або штатної електричної мережі 220 В, причому при застосуванні, наприклад, вітрогенератора, крім повітряних потоків природного походження, реально використовувати зустрічні повітряні потоки, що створюються автотранспортом, який проходить уздовж розміщених пристроїв.
Моніторинг роботи кожного пристрою може бути здійснений через підключення до систем арБ/Глонасс.
Крім того, запропонована система управління такого пристрою може взаємодіяти і управляти вбудованим підсвічуванням дорожніх знаків і/або іншими інформаційними носіями, що мають світлові індикатори в зоні пішохідного переходу, у тому числі вбудованими безпосередньо в дорожню розмітку "зебру" (на фіг. 4 не показано).
Саму систему управління пристроєм згідно з корисною моделлю можливо модернізувати та надати їй ще інші додаткові функції, наприклад передбачити, що після заданої кількості послідовних одна за одною активацій запускається режим тимчасового блокування для забезпечення проїзду автотранспорту, причому для такого режиму можна активувати і звукове оповіщення. Додатково корпус пристрою може повторювати пізнаваний контур автомобіля патрульної поліції, а в мобільному виконанні (кейс-версія) кріпитися на висувну опору, при цьому висувна опора може приводиться в дію ручним способом або за допомогою електропривода, а сам електропривод мати світлодіодне (І ЕО) підсвічування. (510)

Claims (8)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження, який містить джерело живлення, систему ручної і/або автоматичної активації, засіб формування світлового сигналу, а також розташований в корпусі блок автоматичного управління і засіб бездротового зв'язку, що забезпечує синхронізацію ввімкнення декількох аналогічних пристроїв по радіоканалу, який відрізняється тим, що засобом формування світлового сигналу є І ЕЮО-маячки, які вбудовані в корпус блока автоматичного управління і забезпечують кут розсіювання світлового випромінювання не менше 30 градусів відносно джерела світла, а сам корпус виконаний з можливістю закріплення його на стаціонарних несучих конструкціях дорожніх знаків або на висувній опорній стійці переносних мобільних засобів.
2. Пристрій оповіщення за п. 1, який відрізняється тим, що корпус блока управління закріплений на опорній стійці так, щоб І ЕЮб-маячки були повернуті в сторону зустрічного руху транспортних засобів або в сторону пішохода.
3. Пристрій за п. 1 або за п. 2, який відрізняється тим, що І ЕЮб-маячки виконані з почерговим випромінюванням червоного кольору, які імітують сигнал "СТОП".
4. Пристрій за п. 1 або п. 2, який відрізняється тим, що І ЕЮ-маячки виконані з почерговим випромінюванням червоного і синього кольорів, які імітують сигнал поліцейської машини.
5. Пристрій за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що джерело живлення виконано у вигляді акумуляторної батареї, вбудованої в корпус блока управління або в захисний кейс.
6. Пристрій за будь-яким пп. 1-5, який відрізняється тим, що додатково містить зовнішнє джерело живлення, вибране із групи, що складається з вітрогенератора, сонячної панелі та штатної електричної мережі, що підключаються як окремо, так і в комбінації один з одним.
7. Пристрій за п. 6, який відрізняється тим, що додатково містить сонячну панель, вбудовану в корпус блока автоматичного управління.
8. Пристрій за будь-яким одним з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що додатково містить вбудовані в корпус блока автоматичного регулювання 25М-модуль і/або систему Зо виклику екстрених служб. ШО р -8 Му, 24 сх й 4 Ор Б ! ча: У дн г сг м т Ібн 01)) 75 ми КЕН ном з І Ше
Фіг. 2 М ІА сн и и
І. дню 1 в о. (в)
гіноюва паведи Віхруатввапасор 2 2 1 гі ; у З ТтТТтТТтЕтКТТІ в я і М пеня п полон окоиннн пиши ааая Х Н х В: | / Н Кновка Н ! Датчик руку і ПК «КЕ» і ірчнио | і НН ни Но і Ївлодуль | іптеш Н Е АКАВОЖИАЄЯМИХ В Н модуль р рі Мінннннняниннтннннннння і і | ЗМ о ібезировідяєсюо | Н і Н і Ізки жу Н Н Н і Е | яодть | ; | ;, Б їх щ ща х Н шику чно ати даю р чин ПО НЕ | Жука вкстрепнагс а ; викл Акумулаиторов батареях 20 Н і М й а НЯ Н ПОННаАК : пилит : МЕНЯ аск Н і ку | контраляр пани і ПИ щ В . : пт заряду живлення к--------ї вагомого Я ПЕ моду. пееннннннй Н тпровління Уж АБ шохюв і ут В ШИ сення дал А Іі Н ; "й асяюзюній | ПО Я сну дізнлюкик Ся йаож ГА Несе тпрявлікзкя зовніхавяан т «жу Й | М 19 237
Фіг. 4
UAU201903107U 2019-03-29 2019-03-29 Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження UA137190U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201903107U UA137190U (uk) 2019-03-29 2019-03-29 Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201903107U UA137190U (uk) 2019-03-29 2019-03-29 Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA137190U true UA137190U (uk) 2019-10-10

Family

ID=71114216

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201903107U UA137190U (uk) 2019-03-29 2019-03-29 Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA137190U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US6597293B1 (en) Intersection traffic control apparatus
US6384742B1 (en) Pedestrian crosswalk signal apparatus—pedestrian crosswalk
US8081087B2 (en) Flashing beacon
US7471213B2 (en) Emergency response warning system
EP3298601A2 (en) Signaling equipment for temporarily controlled intersection and crosswalk
CN206249555U (zh) 一种用于减少交通事故的行人过马路警示系统
US20190103022A1 (en) Portable remotely operated traffic control signals
US9659493B2 (en) Traffic beacon
RU187177U1 (ru) Регулируемый пешеходный переход
CN210639749U (zh) 智能激光斑马线
CN206768643U (zh) 太阳能无线智能道钉装置
CN216793098U (zh) 一种智能交通信号灯
RU2644072C1 (ru) Способ и устройство оповещения водителей транспортных средств
CN116403423B (zh) Led智慧灯杆的智能显示控制方法、装置及智慧灯杆
CN210006205U (zh) 一种新型交通信号控制系统
UA137190U (uk) Пристрій оповіщення водіїв на нерегульованих пішохідних переходах і/або ділянках проїзної частини, що прилягають до шкіл, дитячих садків і лікарень, і/або ділянок проїзної частини, що мають тимчасове огородження
JP2002008192A (ja) 交通信号補助用発光装置
KR20120042209A (ko) 야간 횡단보도용 가로등
RU2748091C1 (ru) Способ оповещения водителей о наличии пешеходов на нерегулируемом пешеходном переходе и на подходах к нему
RU2759470C1 (ru) Устройство обеспечения безопасности пешеходного перехода
CN215104840U (zh) 一种更加明显的行人过街安全提醒装置
JP3081215U (ja) 横断用発光標示装置
PL243718B1 (pl) Układ wspomagający komfort i bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych
PL243721B1 (pl) Układ wspomagający komfort i bezpieczeństwo, zwłaszcza pieszych na przejściach dla pieszych
DE202021102226U1 (de) Verkehrssicherheitssystem