UA136641U - Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем - Google Patents

Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем Download PDF

Info

Publication number
UA136641U
UA136641U UAU201902695U UAU201902695U UA136641U UA 136641 U UA136641 U UA 136641U UA U201902695 U UAU201902695 U UA U201902695U UA U201902695 U UAU201902695 U UA U201902695U UA 136641 U UA136641 U UA 136641U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
package
product
apple
packaging
snacks
Prior art date
Application number
UAU201902695U
Other languages
English (en)
Inventor
Людмила Василівна Стрельченко
Ігор Володимирович Дубковецький
Андрій Іванович Маринін
Василь Миколайович Пасічний
Original Assignee
Національний Університет Харчових Технологій
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Національний Університет Харчових Технологій filed Critical Національний Університет Харчових Технологій
Priority to UAU201902695U priority Critical patent/UA136641U/uk
Publication of UA136641U publication Critical patent/UA136641U/uk

Links

Landscapes

  • Storage Of Fruits Or Vegetables (AREA)
  • Packging For Living Organisms, Food Or Medicinal Products That Are Sensitive To Environmental Conditiond (AREA)

Abstract

Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту та герметизацію. Видалення повітря з упаковки здійснюють за допомогою вакууму. Заповнення об'єму упаковки здійснюють харчовою газовою сумішшю СО2:N2, при співвідношеннях від 20:80 % до 40:60 %, з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г. Як упаковку застосовують жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника, з кришкою. Всередині тари знаходяться яблучні снеки, запаковані в плівку, яка складається від 2 до 10 шарів з алюмінієвим покриттям та поліетиленом з товщиною від 60 до 500 мкм.

Description

Корисна модель належить до харчової промисловості і стосується упакування яблучних снеків в упаковку з газовим середовищем.
Найбільш близький до запропонованого способу є спосіб упакування продуктів харчування за патентом України ША 119865, опубл. 10.10.2017; бюл. Мо 19, який включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту - вуглекислого газу (СОг) 30 9о, азоту (М2) 40 95, киснем (О») та герметизацію.
Недоліком даного способу є висока цінова політика вказаної газової суміші, до того ж кисень, який міститься в складі скорочує термін зберігання харчового продукту, оскільки в даному продукті більш інтенсивно відбуваються дихальні процеси, що призводить до старіння продукту. Для видалення повітряного простору з оболонки з продуктом застосовують газову суміш і це призводить до нераціонального використання ресурсів та збільшує затрати на спосіб упакування, що відзначається на високій собівартості продуктів упакованих таким способом.
В основу корисної моделі поставлено задачу розробки способу зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем без доступу кисню до продукту з метою збереження вихідного хімічного складу харчового продукту і подовження його терміну придатності.
Поставлена задача вирішується тим, що у способі зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем, що включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту та герметизацію, згідно з корисною моделлю, видалення повітря з упаковки здійснюють за допомогою вакууму, заповнення об'єму упаковки здійснюють харчовою газовою сумішшю
СоО:Мо, при співвідношеннях від 20:80 95 до 40:60 95, з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г, як упаковку застосовують жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника, з кришкою, всередині тари знаходяться яблучні снеки, запаковані в плівку, яка складається від 2 до 10 шарів з алюмінієвим покриттям та поліетиленом з товщиною від 60 до 500 мкм.
Причинно-наслідковий зв'язок між сукупністю ознак корисної моделі і очікуваним технічним
Зо результатом полягає в наступному.
Технологія, за якою виготовляються яблучні снеки, зосереджена на бланшуванні сировини в цукровому сиропі з додаванням лимонної кислоти та антиоксиданту аскорбінової кислоти згідно з патентом України ША 113587, опубл. 10.02.2017, бюл. Мо 3. Завдяки особливостям даної технології максимально зберігається хімічний склад вихідної сировини, саме це є одним із ключових факторів збереження хімічного складу яблучних снеків в процесі зберігання.
Внутрішню упаковку жорсткої тари, наповнену продуктом, розміщують, наприклад, у вакуумну машину, де спочатку відбувається видалення повітря з упаковки. Після видалення повітря з внутрішньої упаковки з продуктом при атмосферному тиску здійснюється наповнення об'єму упаковки харчовою газовою сумішшю СО2М2 з подальшим термозапаюванням (герметизацією).
Видалення повітря з упаковки забезпечує цілковиту відсутність кисню в упаковці з яблучними снеками. Заповнення об'єму упаковки з яблучними снеками газовою сумішшю при атмосферному тиску забезпечує тривалий процес зберігання продукту без перевитрат харчової суміші.
Склад харчової газової суміші підбирався таким чином, щоб в складі не було кисню.
Відсутність кисню подовжує термін зберігання яблучних снеків. Основні складові суміші СО» та
М2, співвідношення їх від 20:80 95 до 40:60 95. Ці два гази є інертними і між собою і не вступають в реакцію, що забезпечує відсутність нових сполучень в тарі в процесі зберігання, які б могли вплинути на якість продукту, що зберігається. Саме це впливає на подовження терміну зберігання яблучних снеків.
Наявність в харчовій суміші СО» забезпечує інактивацію всіх аеробних мікроорганізмів, які можуть спричинити псування яблучних снеків. Це улюоеможливлює розвиток плісняви та гнилісних мікроорганізмів при концентрації 20 95 і вище. Після видалення повітряного середовища з упаковки, за допомогою вакууму, в порах і міжклітинних просторах яблучних снеків міститься залишковий кисень (О5), який інактивується діоксидом вуглецю (СОзг) харчової суміші, так як для реакції утворення СО» необхідний кисень (02). Однією із переваг даного газу те, що він легко адсорбується не лише поверхнею продукту, а й проникає у внутрішні шари, що забезпечує не місцеву, а цілковиту інактивацію О».
Концентрації СО» в кількості 1095 пригнічують розвиток пліснявих грибів, проте не інактивують їх повністю, тому концентрації діоксиду вуглецю СО» менше 20 95 не раціонально застосовувати, так як не можливо досягти бажаного результату в повній мірі.
Через велику вологість продукту більше 20 95 (вологість яблучних снеків становить 8-10 905) і при концентраціях більше 40 95 діоксиду вуглецю (СОг2) можливе утворення кислого присмаку продукту, тобто високі концентрації цього газу не доречні, адже зменшується бажаний ефект збереження вихідного хімічного складу та подовження терміну зберігання продукту в упаковці.
Відсутність діоксиду вуглецю (СОзг) при зберіганні яблучних снеків не забезпечує інактивацію і пригнічення аеробних мікроорганізмів, що в свою чергу зменшує термін зберігання упакованого продукту.
Наявність в харчовій суміші азоту (Мг) також інактивує аеробні мікроорганізми в упаковці за рахунок реакції з киснем О5 та запобігає окисленню жирів, які містяться в клітинних оболонках снеків хоча їх і незначна кількість (менше 1 90). Такі концентрації газу (8090 та 60 95) характеризується невисокою ціновою політикою, в порівнянні з іншими інертними газами. За рахунок присутності азоту в упаковці легше підтримувати постійну концентрацію суміші газів, це пов'язано з тим, що парціальні тиски М2 всередині упаковки і в атмосферному повітрі ближче до стану рівноваги.
Дана харчова суміш СО2:М» не має запаху, кольору та смаку, при розгерметизації упаковки суміш газів швидко видаляється з продукту і продукт безпечний для вживання.
Для забезпечення відсутності кисню (О2) в упаковці в процесі зберігання додатково поміщаємо в внутрішню упаковку жорсткої тари саше-пакет з поглиначем кисню, склад якого, в основному, зосереджений на металізованій стружці, яка окислюється киснем.
Саше-пакет з поглиначем кисню знаходяться в захисній вакуумній оболонці, яку необхідно відкрити безпосередньо перед упакуванням його в упаковку до харчового продукту, З подальшою герметизацією упаковки. Саше-пакет з поглиначем кисню знаходиться всередині пакета і не стикається з харчовим продуктом, тим самим ніяким чином не може вплинути на якість яблучних снеків. Максимальний термін перебування поглинача кисню в повітряному просторі одна година, тому необхідно упакувати поглинач якомога швидше, так як його можливості обмежені, в іншому випадку скінчиться його термін дії.
Зо На упаковку поглинача кисню нанесені зображення, які попереджують споживача про те, що його не можна споживати.
Маса поглинача кисню менше 2,0 г не може забезпечити відсутність кисню в упаковці з продуктом в процесі зберігання, так як поглинач одноразового використання і від моменту його розпакування до моменту герметизації упаковки його з продуктом може скінчитися термін його дії.
Маса поглинача кисню 14,0 г достатня для забезпечення безкисневих умов зберігання в упаковці з продуктом в процесі зберігання, а білоша маса поглинача кисню призводить до перевитрат матеріалів, що є не раціональним з точки зору економії (1 г поглинача кисню вбирає в себе 50 кубічних сантиметрів кисню).
Розвиток анаеробних мікроорганізмів в упаковці неможливий, оскільки відсоток вологи в яблучних снеках невеликий, то і активність води в яблучних снеках невисока, що виключає передумови розвитку анаеробних мікроорганізмів. Склад внутрішньої упаковки жорсткої тари підібраний таким чином, що волога з навколишнього середовища не проникає у внутрішню упаковку навіть у процесі зберігання - це впливає на безпечність яблучних снеків та подовження терміну їх придатності.
Жорстка тара складається з восьми шарів гофрованого картону, що забезпечує міцність упаковки від зовнішніх факторів, таких як механічні пошкодження, сприяє збереженню цілісності внутрішньої упаковки з яблучними снеками. Гофрований картон є екологічно чистим та інертним по відношенню до продукту.
В разі відсутності жорсткої тари (зовнішньої упаковки) існує висока ймовірність Пошкодження плівки, що в свою чергу призводить до браку продукції, що не раціонально.
Жорстка тара має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника. Форма та об'єм упаковки може змінюватися залежно від побажань виробника/споживача. Дно жорсткої тари міцно закріплене із боковою (боковими) частиною, зверху кришка виконана аналогічно з гофрованого картону, проте при необхідності її можна відкрити/закрити.
Даний шар тари є непрозорим і виконує ще одну функцію - світлонепроникності, що сприяє додатковому збереженню вітаміну С.
Всередині жорсткої тари міститься плівка (внутрішня упаковка), яка складається від 2 до 10 шарів до складу яких обов'язково входять алюмінієве покриття та поліетилен в розмірі від 60 до бо 500 мкм.
Склад внутрішньої плівки від 2 до 10 шарів, до складу яких обов'язково входять алюмінієве покриття (АТ) та поліетилен (ПЕ), забезпечує оптимальний режим зберігання яблучних снеків та сприяє подовженню терміну зберігання готового продукту.
Якщо внутрішня упаковка матиме менше двох шарів, то зменшується термін проникнення в упаковку вологи, світла чи газів з навколишнього середовища, що негативно впливає на якість продукту і цим самим знижується термін придатності до споживання.
Якщо внутрішня упаковка складається більше як з 10 шарів, то це призведе лише до нераціонального використання матеріалу упаковки, так як бажаний ефект досягається саме в межах від 2 до 10 шарів.
Присутність у внутрішній упаковці шару алюмінію (Ат) виконує бар'єрні функції - забезпечує світлонепроникність, цим самим оберігаючи вміст вітаміну С в продукті від руйнування сонячним світлом; вологонепроникність виключає можливість проникнення вологості, яка міститься в навколишньому середовищі потрапляти всередину упаковки, дана бар'єрна функція забезпечує відповідність зберігання гігроскопічних продуктів, якими є яблучні снеки; газонепроникність виключає можливість проникнення сторонніх запахів та смаків всередину упаковки, які б могли вплинути на погіршення якості упакованих яблучних снеків.
Шар алюмінію (Аї7) у внутрішній упаковці має ряд наведених переваг, проте якщо розглядати алюміній як однокомпонентну упаковку, то вона є надто тонкою, що збільшує ймовірність порушення цілісності упаковки в процесі зберігання і це призводить до більшого відсотку браку.
В разі відсутності шару алюмінію (А1) у внутрішній упаковці якість продукту буде значно нижча, оскільки промені світла руйнують вітамін С, що впливає на хімічний склад готового продукту та існує ймовірність збільшення гігроскопічності продукту за рахунок потрапляння вологи з навколишнього середовища, а також всмоктування яблучними снеками сторонніх запахів, що призведе до зміни органолептичних показників продукту - можлива поява сторонніх запахів та присмаків, а також зміни кольору, що вважається браком.
Присутність у внутрішній упаковці шару поліетилену (ПЕ) забезпечує внутрішній шар, в якому безпосередньо знаходиться продукт і виконує функцію формування упаковки та зварювання з зовнішніми шарами плівки. Дана упаковка є безпечною для харчових продуктів і
Зо не вступає в реакції з готовим продуктом.
Шар поліетилену (ПЕ) менший 60 мкм в процесі зберігання харчового продукту може пропускати кисень повітря, через це маємо нетривалий бажаний ефект, оскільки снеки окислюються киснем, що призводить до часткового руйнування вітаміну С, окисненню ліпідів, які знаходяться в структурних оболонках снеків, впливає на органолептику - тьмяність кольору, невираженість запаху; з метою обмеження проникності кисню застосовується плівка з товщиною 60 мкм.
Шар поліетилену (ПЕ) понад 500 мкм виключає можливість проникнення кисню всередину упаковки, проте окрім поліетилену у внутрішній упаковці є ще шар, який при комбінації з даним шаром виконують функції непроникності кисню, тому застосування поліетилену понад 500 мкм є перевитратою матеріалу і призводить до збільшення собівартості продукту, що є нераціональним. Достатньою товщиною плівки, яка буде виконувати вище описані функції це діапазон від 60 до 500 мкм.
Одношарова упаковка з поліетилену менше 60 мкм з часом пропускає кисень повітря (як було вказано вище), що погіршує хімічний склад продукту. Проте у внутрішній упаковці поліетиленовий шар не виконує основну бар'єру функцію, так як ззовні містяться щонайменше ще два шари, які описані вище. Основні бар'єрні функції виконує шар з покриттям алюмінію, поліетилен застосовують як додатковий шар захисту, але не як основний.
Залежно від умов зберігання яблучних снеків товщина будь-якого шару може змінюватися в більшу чи в меншу сторону.
БО Деякі наведені складові способу є відомими, проте бажаний результат, а саме - збереження хімічного складу яблучних снеків в процесі зберігання та подовження їх терміну придатності, досягається лише в комплексі всіх наведених елементів способу.
Спосіб здійснюється наступним чином. Видалення повітря з внутрішньої упаковки жорсткої тари, наповненої яблучними снеками, за допомогою вакууму, сприяє попередженню проникнення із повітря у висушений продукт бактерій. Завдяки вакуумному видаленню повітря з упаковки з наступним заповненням харчовою газовою сумішшю аеробні бактерії залишаються без кисню, внаслідок чого гинуть. Розвиток анаеробних мікроорганізмів виключається за рахунок усунення передумов їх розвитку.
Як інертний газ для яблучних снеків використовується заповнення об'єму упаковки харчовою газовою сумішшю СО»: Ме, при співвідношеннях від 20:80 95 до 40:6095, з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г.
Співвідношення харчової суміші СОг: М» від 20:80 95 до 40:60 95 забезпечує спеціальні умови зберігання яблучних снеків, при яких розвиток мікроорганізмів, які могли б негативно вплинути на якість чи тривалість зберігання - неможливий, завдяки відсутності кисню в упаковці та малому вмісту вологи в яблучних снеках.
Поглинач кисню призначений для довготривалої підтримки безкисневого середовища у будь-якій герметичній упаковці, що дозволяє відмовитися від шкідливих консервантів, що безсумнівно відображається на кінцевій якості продукту. Поглинач кисню запобігає росту патогенних мікроорганізмів, зменшує втрату цінних вітамінів. Зберігає початкові смак, колір, запах та харчову цінність продуктів на протязі терміну зберігання. Поглинач кисню виготовлений з використанням екологічно чистих та натуральних матеріалів: залізо, сіль, активоване вугілля і є нетоксичний та абсолютно безпечними в процесі зберігання яблучних снеків. Один пакетик- саше поглинача (2 г) вбирає в себе кисень із 100 кубічних сантиметрів повітря.
Як упаковку для яблучних снеків застосовують жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника, з кришкою, всередині тари знаходяться яблучні снеки, запаковані в плівку, яка складається від 2 до 10 шарів з алюмінієвим покриттям та поліетиленом з товщиною від 60 до 500 мкм.
Упаковка виключає можливість проникнення всередину сонячного проміння, вологи з навколишнього середовища та газів, які могли б негативно вплинути на якість яблучних снеків.
При цьому у внутрішній упаковці жорсткої тари харчова суміш СО2:М» залишається стабільною.
Приклади здійснення способу наведені в таблиці.
Як видно з наведених у таблиці прикладів, оптимальні параметри для зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем відповідають способу зберігання яблучних снеків в прикладах Мо 2, З та 4. Здійснення способу зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем в прикладі Мо 1 має задовільні параметри і може використовуватися при виробництві яблучних снеків. Якісні показники готового продукту в прикладі Мо 5 є незадовільними і не підходять для упакування та зберігання яблучних снеків.
Зо Технічний результат корисної моделі полягає в тому, що спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем, за рахунок створених спеціальних умов у внутрішній упаковці, забезпечує підвищення якості продукту, про що свідчить властивий свіжим яблукам світлий колір, насичений аромат та приємний кисло-солодкий смак, термін зберігання подовжується за рахунок харчової суміші, яка спрямована на нейтралізацію кисню в упаковці, а особливість складу жорсткої тари з внутрішньою упаковкою забезпечують відсутність проникнення кисню з навколишнього середовища.
Таблиця
Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем протягом 18 місяців
Суміш газів при
Мо Склад . Товщина шару різних Поглинач внутрішньої поліетилену, о: Висновки прикладу паковки МКМ співвідношеннях / кисню, г
У Со»: М, оо
Яблучні снеки зберігаються із задовільними показниками якості, злегка , помітний темніший колір ніж при 1 ле 10:90 2.0 упакуванні на зберігання, аромат яблук відчувається, але не виражений, смак приємний кисло-солодкий.
Яблучні снеки зберігаються з високими 2 ПЕХАІ-ПЕ (1):80 2080 4 якісними показниками, світлий колір, (п) (2) (2):80 І добре виражений аромат яблук, смак приємний кисло-солодкий
Яблучні снеки зберігаються з високими якісними показниками, при
ПЕХАІ-ПЕ (1)100 розгерметизації упаковки має добре
З (1) (г) (2:80 30:70 виражений аромат яблук, приємний вА1 ! кисло-солодкий смак без сторонніх запахів і смаків. Зовнішня упаковка без ушкоджень , Яблучні снеки зберігаються з високими 4 й) о) АЛЕ во 40:60 якісними показниками, світлий колір, (3) (3:60 ! добре виражений аромат яблук, смак " приємний кисло-солодкий
ПЕХАЇНПЕ б й бері - (1) 2) кАІНПЕ (1у:500 Яблучні снеки з ерігається із (3) (2100 показниками низької якості, ззовні снек я АЛЕ (3:80 80:20 14 вкритий краплями вологи, що свідчить (3 (4:80 ! про надлишок газу СО» в упаковці,
АІЕПЕ А! (Б)вО темний коричневий колір снеку, смак (5) ! кислуватий.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем, що включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту та герметизацію, який відрізняється тим, що видалення повітря з упаковки здійснюють за допомогою вакууму, заповнення об'єму упаковки здійснюють харчовою газовою сумішшю СО2:М2г, при співвідношеннях від 20:80 95 до 40:60 90, з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г, як упаковку застосовують жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника, з кришкою, всередині тари знаходяться яблучні снеки, запаковані в плівку, яка складається від 2 до 10 шарів з алюмінієвим покриттям та поліетиленом з товщиною від 60 до 500 мкм.
UAU201902695U 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем UA136641U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201902695U UA136641U (uk) 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201902695U UA136641U (uk) 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA136641U true UA136641U (uk) 2019-08-27

Family

ID=71119051

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201902695U UA136641U (uk) 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA136641U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JPH0414931B2 (uk)
US5698249A (en) Package of fresh plant
JPS60221031A (ja) 生肉の保存方法
Gaikwad et al. Current scenario of gas scavenging systems used in active packaging—a review
AU2006340388A1 (en) A reusable plastic storage container and lid with gas-permeable membranes for modified atmosphere storage of food and perishables
CA2698005C (en) Method for controlling banana and plantain quality by packaging
Mehyar et al. Active packaging for fresh‐cut fruits and vegetables
CN103010590A (zh) 一种具有自动调节功能的保鲜包装膜袋
US20130062242A1 (en) Package for preserving respiring produce and apparatus for making the same
US20140087034A1 (en) Biogenic amine oxidizer or unreactive absorber
UA136641U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем
UA136640U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в металевих банках з газовим середовищем
UA136355U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в комбінованій плівці з газовим середовищем
UA124390C2 (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків
UA124540C2 (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в упаковці
UA136354U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі
UA136356U (uk) Спосіб зберігання фруктових снеків
FR2813279A1 (fr) Procede et systeme de conditionnement de fromages a croute fleurie
CN2858549Y (zh) 防胀除氧泡菜包装袋
KR101848789B1 (ko) 혼합가스 및 미세천공필름을 이용한 신선절단과일의 포장방법
CN205221492U (zh) 一种食品保鲜包装袋
EP1194350B1 (en) Package comprising various compartments for different kinds of food and method for producing it
WO2023061645A1 (en) Package for preserving respiring produce and method
Rooney Novel food packaging
KR101023046B1 (ko) 유통 중 발효식품의 갈변을 억제하는 포장방법