UA136354U - Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі - Google Patents

Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі Download PDF

Info

Publication number
UA136354U
UA136354U UAU201902689U UAU201902689U UA136354U UA 136354 U UA136354 U UA 136354U UA U201902689 U UAU201902689 U UA U201902689U UA U201902689 U UAU201902689 U UA U201902689U UA 136354 U UA136354 U UA 136354U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
package
product
apple snacks
snacks
apple
Prior art date
Application number
UAU201902689U
Other languages
English (en)
Inventor
Людмила Василівна Стрельченко
Ігор Володимирович Дубковецький
Андрій Іванович Маринін
Василь Миколайович Пасічний
Original Assignee
Національний Університет Харчових Технологій
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Національний Університет Харчових Технологій filed Critical Національний Університет Харчових Технологій
Priority to UAU201902689U priority Critical patent/UA136354U/uk
Publication of UA136354U publication Critical patent/UA136354U/uk

Links

Landscapes

  • Storage Of Fruits Or Vegetables (AREA)
  • Packages (AREA)

Abstract

Спосіб зберігання яблучних снеків в газовому середовищі включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту та герметизацію. З упаковки, яка володіє світло-, газо-, вологонепроникністю, наповненої яблучними снеками, видаляється повітря за допомогою вакууму із наступним заповненням об'єму упаковки харчовою газовою сумішшю СО2 та N2, при співвідношеннях СО2:N2 від 20:80 % до 40:60 %, з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г. Як упаковку застосовують комбіновану плівку, яка складається з не менше ніж 3-х шарів, в складі якої міститься та/або поліетилентерефталат, та/або алюмінієве покриття, та/або поліетилен розміром від 60 до 500 мкм. Упаковка розміщена в жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника та закривається кришкою, або в металеві банки з капроновими кришками, які мають циліндричну форму і виготовлені з тонкої білої жерсті товщиною від 0,2 до 0,5 мм, яка з внутрішньої сторони покрита шаром лаку.

Description

Корисна модель належить до харчової промисловості і стосується упакування яблучних снеків в упаковку з газовим середовищем.
Найбільш близький до запропонованого способу є спосіб упакування продуктів харчування за патентом України ША 119865, Опубл. 10.10.2017, Бюл. Мо 19, який включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту - вуглекислого газу (СОг) З0 90, азоту (Мг) 40 9о, киснем (Ог) та герметизацію.
Недоліком даного способу є висока цінова політика вказаної газової суміші, до того ж кисень, який міститься в складі скорочує термін зберігання харчового продукту, оскільки в даному продукті більш інтенсивно відбуваються дихальні процеси, що призводить до старіння продукту. Для видалення повітряного простору з оболонки з продуктом застосовують газову суміш і це призводить до нераціонального використання ресурсів та збільшує затрати на спосіб упакування, що відзначається на високій собівартості продуктів упакованих таким способом.
В основу корисної моделі поставлено задачу розробити спосіб зберігання яблучних снеків в газовому середовищі без доступу кисню до продукту для збереження вихідного хімічного складу харчового продукту і подовження його терміну придатності.
Поставлена задача вирішується тим, що у способі зберігання яблучних снеків в газовому середовищі, що включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту та герметизацію, згідно з корисною моделлю, з упаковки, яка має світло-, газо-, вологонепроникність, наповненої яблучними снеками, видаляється повітря за допомогою вакууму із наступним заповненням об'єму упаковки харчовою газовою сумішшю СО?» та М», при співвідношеннях СОг:М» від 20: 80 95 до 40: 60 95, з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г, як упаковку застосовують комбіновану плівку, що складається з не менше ніж 3-х шарів, в складі якої міститься та/або поліетилентерефталат, та/або алюмінієве покриття та/або поліетилен в розмірі від 60 до 500 мкм, що розміщена в жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника та закривається кришкою, або в металеві банки з капроновими кришками, які мають циліндричну форму і виготовлені з тонкої білої жерсті товщиною від 0,2 до 0,5 мм, яка з
Зо внутрішньої сторони покрита шаром лаку.
Причинно-наслідковий зв'язок між сукупністю ознак корисної моделі і очікуваним технічним результатом полягає в наступному.
Упаковка, яка використовується для пакування яблучних снеків володіє світло-, газо- та вологонепроникністю, завдяки цим характеристикам зберігається хімічний склад продукту в процесі зберігання.
Наявність в упаковці світлонепроникного шару забезпечує збереження вітамінів та певних мікро- та макроелементів в процесі зберігання. Цей шар сприяє збереженню вітаміну С, який є дуже чутливим і нестійким при сонячному світлі.
Наявність в упаковці газонепроникного шару забезпечує збереження вихідного хімічного складу яблучних снеків в процесі зберігання, оскільки даний продукт є сушеним і має велику кількість пор і міжклітинних ходів, які можуть вбирати неприємні чи шкідливі гази та накопичувати їх, що вважається браком. Тому наявність даного шару в упаковці є необхідним та обов'язковим.
Наявність в упаковці вологонепроникного шару забезпечує збереження вихідного хімічного складу яблучних снеків в процесі зберігання. Даний продукт відноситься до категорії гігроскопічних, тому вказаний шар в упаковці є необхідністю, так як в разі її відсутності яблучні снеки вбиратимуть вологу з навколишнього середовища, яка не є сталою, і в продукті можуть відбуватися процеси розвитку плісняви, грибків чи навіть бродіння, що є браком продукції.
Технологія, за якою виготовляються яблучні снеки, зосереджена на бланшуванні сировини в цукровому сиропі з додаванням лимонної кислоти та антиоксиданту аскорбінової кислоти згідно патенту України СА 113587, Опубл. 10. 02. 2017, Бюл. Мо 3. Завдяки особливостям даної технології з наступним конвективно-терморадіаційним сушінням максимально зберігається хімічний склад вихідної сировини, саме це є одним із ключових факторів збереження хімічного складу яблучних снеків в процесі зберігання упакованого продукту.
З упаковки, наповненої яблучними снеками, видаляється повітря за допомогою вакууму.
Після видалення повітря з упаковки з продуктом при атмосферному тиску здійснюється наповнення об'єму упаковки харчовою газовою сумішшю СО та Ме з подальшим термозапаюванням (герметизацією).
Видалення повітря з упаковки, за допомогою вакууму, забезпечує цілковиту відсутність 60 кисню в упаковці з продуктом. Заповнення об'єму упаковки з яблучними снеками газовою сумішшю при атмосферному тиску забезпечує тривалий процес зберігання продукту без перевитрат харчової суміші.
Склад харчової газової суміші підбирався таким чином, щоб в складі не було кисню.
Відсутність кисню подовжує термін зберігання яблучних снеків. Основні складові суміші СО» та
М2, при співвідношеннях від 20: 80 95 до 40: 60 95. Ці два гази є інертними і між собою і не вступають в реакцію, що забезпечує відсутність нових сполучень в тарі в процесі зберігання, які б могли вплинути на якість продукту, що зберігається.
Наявність в харчовій суміші СО» забезпечує інактивацію всіх аеробних мікроорганізмів, які можуть спричинити псування яблучних снеків. Це усеможливлює розвиток плісняви та гнилісних мікроорганізмів при концентрації 20 95 ії вище. Після видалення повітряного середовища з упаковки за допомогою вакууму в порах і міжклітинних просторах яблучних снеків міститься залишковий кисень (О5), який інактивується діоксидом вуглецю (СОг) харчової суміші, так як для реакції утворення СО2 необхідний кисень (Ог2). Одна із переваг даного газу те, що він легко адсорбується не лише поверхнею продукту, а й проникає у внутрішні шари, що забезпечує не місцеву, а цілковиту інактивацію О».
Концентрації СО» в кількості 1095 пригнічують розвиток пліснявих грибів, проте не інактивують їх повністю, тому концентрації діоксиду вуглецю СО» менше 20 95 не раціонально застосовувати, так як не можливо досягти бажаного результату в повній мірі.
Через велику вологість продукту більше 20 95 (вологість яблучних снеків становить 8-10 95) і при концентраціях більше 40 95 діоксиду вуглецю (СОг2) можливе утворення кислого присмаку продукту, тобто високі концентрації цього газу не доречні, адже зменшується бажаний ефект збереження вихідного хімічного складу та подовження терміну зберігання продукту в упаковці.
Відсутність діоксиду вуглецю (СОг) при зберіганні яблучних снеків не забезпечує інактивацію і пригнічення аеробних мікроорганізмів, що в свою чергу зменшує термін зберігання упакованого продукту.
Наявність в харчовій суміші азоту (Мг) також інактивує аеробні мікроорганізми в упаковці за рахунок реакції з киснем О5 та запобігає окисленню жирів, які містяться в клітинних оболонках снеків хоча їх і незначна кількість (менше 1 905). Така концентрація газу (8095 та 60 Об) характеризується невисокою ціновою політикою, в порівнянні з іншими інертними газами. За
Зо рахунок присутності азоту в упаковці легше підтримувати постійну концентрацію суміші газів, це пов'язано з тим, що парціальні тиски Ме2 всередині упаковки і в атмосферному повітрі ближче до стану рівноваги.
Дана харчова суміш СО» та М» не має запаху, кольору та смаку, при розгерметизації упаковки суміш газів швидко видаляється з продукту і продукт безпечний для вживання.
Розвиток анаеробних мікроорганізмів в упаковці неможливий, оскільки яблучні снеки піддаються сушінню, тому відсоток вологи в них невеликий, то і активність води в яблучних снеках невисока, що виключає передумови розвитку анаеробних мікроорганізмів.
Для цілковитого забезпечення відсутності кисню (О2) в упаковці в процесі зберігання додатково поміщаємо саше-пакет з поглиначем кисню, склад якого, в основному, зосереджений на металізованій стружці, яка окислюється киснем.
Саше-пакет з поглиначами кисню знаходяться в захисній вакуумній оболонці, яку необхідно відкрити безпосередньо перед упакуванням його в упаковку до харчового продукту, З подальшою герметизацією упаковки. Поглинач кисню знаходиться в середині пакету і не стикається з харчовим продуктом, тим самим ніяким чином не може вплинути на якість яблучних снеків. Максимальний термін перебування саше-пакета з поглиначем кисню в повітряному просторі одна година, тому необхідно упакувати поглинач якомога швидше, так як його можливості обмежені, в іншому випадку скінчиться його термін дії.
На упаковку поглинача кисню нанесені зображення, які попереджують споживача про те, що його не можна споживати.
Маса поглинача кисню менше 2,0 г не може забезпечити відсутність кисню в упаковці з продуктом в процесі зберігання, так як поглинач одноразового використання і від моменту його розпакування до моменту герметизації упаковки його з продуктом може скінчитися термін його дії.
Маса поглинача кисню 14,0 г достатня для забезпечення безкисневих умов зберігання в упаковці з продуктом в процесі зберігання, а більша маса поглинача кисню призводить до перевитрат матеріалів, що є не раціональним з точки зору економії (1,0 г поглинача кисню вбирає в себе 50 кубічних сантиметрів кисню).
Як упаковку застосовують комбіновану плівку, яка складається з декількох шарів, при цьому шарів не менше трьох, з метою забезпечення відповідних умов, які подовжують термін 60 зберігання яблучних снеків.
Наявність в складі комбінованої плівки шару поліетилентерефталату (РЕТ) забезпечує високу ударостійкість та міцність тари на розрив, що робить тару практичною у використанні.
Дана складова упаковки виступає лише зовнішнім (захисним) шаром.
При відсутності РЕТ в складі комбінованої плівки упаковка швидше піддається розривам і пошкодженням, що збільшує брак продукції і такі вироби не допускають до реалізації.
Присутність в комбінованій плівці шару алюмінію (Ат) виконує бар'єрні функції - забезпечує світлонепроникність, (оберігаючи вміст вітаміну С в продукті від руйнування сонячним світлом); вологонепроникність (виключає можливість проникнення вологості, яка міститься в навколишньому середовищі потрапляти в середину упаковки); газонепроникність (виключає можливість проникнення ззовні сторонніх запахів, які можуть вплинути на аромат та смак упакованих яблучних снеків).
Шар алюмінію (АТ) в комбінованій плівці має ряд наведених переваг, проте якщо розглядати алюміній як однокомпонентну упаковку, то вона є надто тонкою, що збільшує ймовірність порушення цілісності упаковки в процесі зберігання і це призводить до більшого відсотку браку.
В разі відсутності шару алюмінію (АТ) в упаковці якість продукту буде значно нижча, оскільки промені світла руйнують вітамін С, що впливає на хімічний склад готового продукту та існує ймовірність збільшення гігроскопічності продукту за рахунок потрапляння вологи з навколишнього середовища, а також всмоктування яблучними снеками сторонніх запахів, що призведе до зміни органолептичних показників продукту - можлива поява сторонніх запахів та присмаків, а також зміни кольору, що вважається браком.
Присутність в комбінованій плівці шару поліетилену (ПЕ) забезпечує внутрішній шар, в якому безпосередньо знаходиться продукт і виконує функцію формування упаковки та зварювання з зовнішніми шарами плівки з всіма шарами упаковки. Даний шар плівки є безпечним для яблучних снеків і не вступає в реакції з готовим продуктом.
Шар поліетилену (ПЕ) менший 60 мкм в процесі зберігання яблучних снеків може пропускати кисень повітря, через це маємо нетривалий бажаний ефект, оскільки снеки окислюються киснем, що призводить до часткового руйнування вітаміну С, окисненню ліпідів, які знаходяться в структурних оболонках снеків, впливає на органолептику - тьмяність кольору, невираженість запаху; з метою обмеження проникності кисню застосовується плівка з товщиною 60 мкм.
Зо Шар полієтилену (ПЕ) понад 500 мкм виключає можливість проникнення кисню в середину упаковки, проте окрім поліетилену в упаковці є ще шари, які при комбінації з даним шаром виконують функції непроникності кисню, тому застосування поліетилену понад 500 мкм є перевитратою матеріалу і призводить до збільшення собівартості продукту, що є нераціональним. Достатньою товщиною плівки, яка буде виконувати вище описані функції це діапазон від 60 до 500 мкм.
Одношарова упаковка з поліетилену менше 60 мкм з часом пропускає кисень повітря (як було вказано вище), що погіршує хімічний склад продукту. Проте в упаковці з комбінованої плівки внутрішній поліетиленовий шар не виконує основну бар'єру функцію, так як ззовні містяться як мінімум ще два шари плівки, які описані вище. Основні бар'єрні функції виконує шар з покриттям алюмінію, поліетилен застосовують як додатковий шар захисту, але не як основний.
Комбінована плівка може складатися з більшої кількості шарів і почергово поєднувати шари упаковки між собою, так наприклад, плівка з чотирьох шарів може складатися з шару поліетилентерефталату, шару поліетилену, шару алюмінію, шару поліетилену.
Комбінування, як мінімум, трьох шарів упаковки сприяє подовженню терміну зберігання продукту та збереженню вихідного хімічного складу яблучних снеків.
Залежно від умов зберігання яблучних снеків товщина будь-якого шару плівки може змінюватися в більшу чи в меншу сторону.
Комбінована плівка або її модифікація може бути розміщена в жорстку тару або металеву банку.
Жорстка тара складається з восьми шарів гофрованого картону, що забезпечує міцність упаковки від зовнішніх факторів, таких як механічні пошкодження, сприяє збереженню цілісності внутрішньої упаковки з яблучними снеками. Гофрований картон є екологічно чистим та інертним по відношенню до продукту. Жорстка тара має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника.
Форма та об'єм упаковки може змінюватися залежно від побажань виробника/споживача.
Дно жорсткої тари міцно закріплене із боковою (боковими) частиною, зверху кришка виконана аналогічно з гофрованого картону, проте при необхідності її можна відкрити/закрити.
Даний шар тари є непрозорим і виконує ще одну функцію - світлонепроникності, що сприяє бо додатковому збереженню вітаміну С.
Металеві банки, які виготовлені з тонкої білої жерсті товщиною 0,2...0,5 мм, мають форму циліндра і складаються з донної частини, герметично з'єднаної з бічною частиною банки, а верхня частина банки має знімну капронову кришку.
Товщина білої жерсті в діапазоні 0,2...0,5 мм забезпечує міцність тари та функціональність, зменшуючи наявність її деформацій, що є браком продукції.
Металеві банки товщиною менше 0,2 мм є тонкими, що збільшує відсоток браку за рахунок деформації тари в процесі упакування в ящики та в процесі транспортування, що є не раціонально.
Металеві банки товщиною більше 0,5 мм відрізняються високою міцністю, є більш важкими, проте це призводить до перевитрат металу, і як наслідок, до збільшення затрат на продукцію упаковану в таку тару, що теж є нераціональним з точки зору економії.
Для безпечності металевої банки по відношенню до харчового продукту з внутрішньої сторони її покривають шаром лаку, щоб уникнути реакцій між середовищем банки і продуктом після розпакування яблучних снеків.
При відсутності шару лаку з внутрішньої сторони банки можлива реакція металу з яблучними снеками, це може призвести до потемніння кольору продукту; металевого, гіркуватого присмаку та до серйозних проблем зі здоров'ям, як приклад, до харчового отруєння.
Яблучні снеки, які містяться в нелакованій банці, є браком і не допускаються до реалізації.
Розміри жорсткої тари та металевих банок, а також їх внутрішня упаковка та маса яблучних снеків може змінюватися в більшу/меншу сторону залежно від побажань виробника/споживача.
Жорстка тара та металеві банки після розпакування та видалення внутрішньої упаковки безпосередньо перед вживанням яблучних снеків можна використовувати для зручності процесу споживання.
Деякі наведені складові способу є відомими, проте бажаний результат, а саме - збереження хімічного складу яблучних снеків в процесі зберігання та подовження їх терміну придатності, досягається лише в комплексі всіх наведених елементів способу.
Спосіб здійснюється наступним чином. З упаковки, яка володіє світло-, газо-, вологонепроникністю, наповненої яблучними снеками, які отримані шляхом бланшування частинок яблук в цукровому сиропі з додаванням лимонної та аскорбінової кислоти, з
Зо подальшим сушінням конвективно-терморадіаційним способом, згідно патенту України ОА 113587, Опубл. 10. 02. 2017, Бюл. Мо 3, видаляють повітря за допомогою вакууму. Видалення повітря з упаковки, за допомогою вакууму, сприяє меншому обсіменінню поверхні яблучних снеків мікроорганізмами. Завдяки вакуумному видаленню повітря з упаковки з наступним заповненням харчовою газовою сумішшю аеробні бактерії залишаються без кисню, внаслідок чого гинуть. Розвиток анаеробних мікроорганізмів виключається за рахунок усунення передумов їх розвитку.
Наповнення об'єму упаковки, з яблучними снеками, харчовою газовою сумішшю СО2:М»2, при співвідношеннях від 20: 80 95 до 40: 60 95 з додатковим розміщенням в упаковці саше-пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г забезпечує відсутність кисню в упаковці в процесі зберігання, що впливає на збереження хімічного складу та подовження терміну зберігання яблучних снеків.
Поглинач кисню запобігає росту патогенних мікроорганізмів, зменшує втрату цінних вітамінів. Зберігає початкові смак, колір, запах та харчову цінність продуктів на протязі терміну зберігання. Поглинач кисню виготовлений з використанням екологічно чистих та натуральних матеріалів: залізо, сіль, активоване вугілля і є нетоксичний та абсолютно безпечними в процесі зберігання яблучних снеків.
Як упаковку застосовують комбіновану плівку в складі якої міститься та/або поліетилентерефталат, та/або алюмінієве покриття та/або поліетилен в розмірі від 60 до 500 мкм, що може бути розміщена в жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника та закривається кришкою, або в металеві банки з капроновими кришками, які мають циліндричну форму і виготовлені з тонкої білої жерсті товщиною від 0,2 до 0,5 мм, яка з внутрішньої сторони покрита шаром лаку.
Після наповнення упаковки яблучними снеками, видалення повітря з упаковки за допомогою вакууму та розміщенням саше-пакету з поглиначем кисню з наступним наповнення об'єму упаковки газовою сумішшю здійснюють герметизацію (термозапаювання) упаковки.
Приклади здійснення способу наведені в таблиці 1.
Як видно з наведених у таблиці 1 прикладів, оптимальні параметри для зберігання яблучних снеків в газовому середовищі, в упаковці, яка володіє світло-, газо-, вологонепроникністю, бо відповідають способу зберігання яблучних снеків в газовому середовищі в прикладах Мо 2, З та
4. Здійснення способів зберігання яблучних снеків в газовому середовищі в прикладах Ме 1 і 5 мають задовільні параметри і можуть використовуватися при виробництві яблучних снеків.
Якісні показники готового продукту в прикладі Мо б є незадовільними і не підходять для упакування та зберігання яблучних снеків. Технічний результат корисної моделі полягає в тому, що спосіб зберігання яблучних снеків в газовому середовищі, за рахунок створених спеціальних умов в упаковці, забезпечує підвищення якості продукту, про що свідчить властивий свіжим яблукам світлий колір, насичений аромат та приємний кисло-солодкий смак, термін зберігання подовжується за рахунок харчової суміші, яка спрямована на нейтралізацію кисню в упаковці, а особливість складу упаковки забезпечують відсутність проникнення кисню з навколишнього середовища.
Таблиця 1
Спосіб зберігання яблучних снеків в газовому середовищі на протязі 18 місяців
Мо Товщина шару Суміш газів прик- Склад поліетилену, . при різних Поглинач Висновки ладу плівки МКМ співвідношеннях| кисню, г
СО»:М»е, бо
Яблучні снеки зберігається із задовільними показниками якості, злегка темніший колір, аромат яблук відчувається, але не виражений. Після 1 РЕТТАІ-ПЕ 10:90 2,0 розгерметизації упаковки порівняли масу продукту до упакування на зберігання і після, маса не змінилася, що свідчить про непроникність упаковки для вологи
Яблучні снеки зберігається з високими якісними 2 РЕТЕАЇН-ПЕ 20:80 3,0 показниками, запах добре виражений, смак приємний кисло-солодкий
Яблучні снеки зберігається з високими якісними показниками, при
З РЕТХАІЗПЕ 100 3070 5 розгерметизації упаковки має добре виражений аромат яблук, приємний кисло- солодкий смак без сторонніх запахів і смаків
Яблучні снеки зберігається з високими якісними показниками, при , розгерметизації упаковки має 4 ГТРЕТ»АЇНПЕ 250 40:60 добре виражений аромат яблук, приємний кисло- солодкий смак без сторонніх запахів і смаків
Яблучні снеки зберігається із задовільними показниками якості, колір снеку зверху 5 РЕТЕАЇН-ПЕ 370 50:50 10,0 світлий коричневий, а всередині по лінії розлому світлий жовтий, аромат ледь відчутний, смак кисло-солодкий
Яблучні снеки зберігається із показниками низької якості, колір снеку зверху коричневий,
РЕТЕАЇН-ПЕ 500 60:40 14,0 а всередині по лінії розлом світлий жовтий, аромат ледь відчутний, смак кислуватий, а поверхня снека злегка волога

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі, що включає розміщення продуктів в оболонці, видалення повітряного середовища із маси продукту, насичення його сумішшю газів вищого сорту та герметизацію, який відрізняється тим, що з упаковки, яка має світло-, газо-, вологонепроникність, наповненої яблучними снеками, видаляється повітря за допомогою вакууму із наступним заповненням об'єму упаковки харчовою газовою сумішшю СО?» та М», при співвідношенні СО2:М2 від 20:80 95 до 40:60 95, з додатковим розміщенням в упаковці саше- пакета з поглиначем кисню масою від 2,0 до 14,0 г, як упаковку застосовують комбіновану плівку, яка складається з не менше ніж 3-х шарів, в складі якої міститься та/або поліетилентерефталат, та/або алюмінієве покриття, та/або поліетилен розміром від 60 до 500 мкм, що розміщена в жорстку тару, яка складається з восьми шарів гофрованого картону, що має об'ємну форму у вигляді циліндра/квадрата/прямокутника та закривається кришкою, або в металеві банки з капроновими кришками, які мають циліндричну форму і виготовлені з тонкої білої жерсті товщиною від 0,2 до 0,5 мм, яка з внутрішньої сторони покрита шаром лаку.
UAU201902689U 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі UA136354U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201902689U UA136354U (uk) 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201902689U UA136354U (uk) 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA136354U true UA136354U (uk) 2019-08-12

Family

ID=71116484

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201902689U UA136354U (uk) 2019-03-20 2019-03-20 Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA136354U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US6023915A (en) Modified atmosphere packaging method
JPH0414931B2 (uk)
CA2698005C (en) Method for controlling banana and plantain quality by packaging
US20100151166A1 (en) Micro-perforated poly(lactic) acid packaging systems and method of preparation thereof
EA008233B1 (ru) Способ продления срока хранения скоропортящихся сельскохозяйственных продуктов и/или пищевых продуктов
US20140087034A1 (en) Biogenic amine oxidizer or unreactive absorber
US20130062242A1 (en) Package for preserving respiring produce and apparatus for making the same
UA136354U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків у газовому середовищі
UA136356U (uk) Спосіб зберігання фруктових снеків
UA136640U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в металевих банках з газовим середовищем
UA124540C2 (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в упаковці
UA136641U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в жорсткій тарі з модифікованим середовищем
UA136355U (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків в комбінованій плівці з газовим середовищем
UA124390C2 (uk) Спосіб зберігання яблучних снеків
WO2000063092A1 (fr) Contenant pour emballage et procede d'emballage
JP2005047569A (ja) 生鶏卵の包装方法と包装容器
CN205221492U (zh) 一种食品保鲜包装袋
EP1194350B1 (en) Package comprising various compartments for different kinds of food and method for producing it
CN216333649U (zh) 鲜切水果便利包装盒
Chonhenchob et al. Packaging technologies for pineapple and pineapple products
Rooney Novel food packaging
JPH10507914A (ja) 微生物の生育の阻止
US20160272404A1 (en) Containers designed to keep food fresher
WO2023061645A1 (en) Package for preserving respiring produce and method
US1459232A (en) Method of preserving food products