UA133018U - Блок-контейнер для будівництва - Google Patents

Блок-контейнер для будівництва Download PDF

Info

Publication number
UA133018U
UA133018U UAU201809204U UAU201809204U UA133018U UA 133018 U UA133018 U UA 133018U UA U201809204 U UAU201809204 U UA U201809204U UA U201809204 U UAU201809204 U UA U201809204U UA 133018 U UA133018 U UA 133018U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
construction
density polyethylene
plastic
plastics
block
Prior art date
Application number
UAU201809204U
Other languages
English (en)
Inventor
Святослав Ігорович Курносов
Original Assignee
Святослав Ігорович Курносов
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Святослав Ігорович Курносов filed Critical Святослав Ігорович Курносов
Priority to UAU201809204U priority Critical patent/UA133018U/uk
Publication of UA133018U publication Critical patent/UA133018U/uk

Links

Landscapes

  • Containers Having Bodies Formed In One Piece (AREA)

Abstract

Блок-контейнер для будівництва складається з двох частин - верхньої та нижньої, які мають можливість з'єднуватися між собою в одну конструкцію, не обмежену певною модифікацією, виготовлених з пластмасової складової, вибраної з групи: поліетилен високої щільності, поліетилен низької щільності, поліетилентерефталат, полівінілхлорид, поліпропілен, полістирол, полікарбонат, поліамід та інші види пластмас.

Description

Корисна модель належить до будівництва і стосується блок-контейнера та способу одержання будівельних блок-контейнерів із відходів, що включають пластмаси.
Утилізація (повернення на повторну переробку) пластмас, що містять чужорідні компоненти, зокрема пластмас з побутових відходів, набуває більшої актуальності Відповідне законодавче регулювання практично націлене на необхідність забезпечити в країні повну утилізацію пластмас.
В основу корисної моделі поставлено задачу переробки сумішей пластмас, які при мінімальних енерговитратах могли б забезпечити одержання пластмасового агломерату високої якості, отримання нового, надійного і маловитратного блок-контейнера, підвищення технологічності способу, що дозволяє досягти високих споживчих властивостей отриманого продукту. Додатковий результат - утилізація відходів.
Поставлена задача вирішується блок-контейнером для будівництва, який складається з двох частин - верхньої та нижньої, які можуть з'єднуватися між собою в одну конструкцію, не обмежену певною модифікацією, виготовлених з пластмасової складової, вибраної з групи: поліетилен високої щільності, поліетилен низької щільності, поліетилентерефталат, полівінілхлорид, поліпропілен, полістирол, полікарбонат, поліамід та інші види пластмас. Корпус блок-контейнера є литим, сформованим литтям під тиском або ротоформуванням, вакуумним формуванням, каландруванням, гарячою штамповкою або екструзією з подальшим роздуванням.
Корисна модель виконується наступним чином.
Пластмасова частина відходів пересортовується з отриманням: поліетилену високої щільності (НОРЕ), поліетилену низької щільності (І ОРЕ), поліетилентерефталату (РЕТ, РЕТЕ або поліестри), полівінілхлориду (РУС-ПВХ), поліпропілену (РР), полістиролу (Р), поліаміду та інших. Вирішення цієї задачі стало можливим за допомогою переробки сумішей пластмас, зокрема сумішей пластмас з побутових та інших видів відходів, або з нової пластмасової сировини; при цьому матеріал подрібнюється, переробляється на стадії подрібнення і подрібнений матеріал агломерують. Далі із подрібненого матеріалу дістають магнітні компоненти, під час агломерації видаляють леткі речовини за допомогою відсмоктувальних пристроїв агломерований матеріал висушують і просівають. Ефект технічного рішення полягає
Зо в тому, що при малих енерговитратах вдається отримати високоякісний пластмасовий агломерат завдяки здійснюваному вже в процесі агломерації практично повному вилученню летючих сторонніх домішок і наступному розподілу на ситі матеріалу, що агломерувався, передусім відділенню його дрібнозернистої фракції. Завдяки витяжці летючих речовин під час процесу агломерації вдається усунути більшу частину паперу, водяних парів і попелу, що містяться в пластмасовій суміші. Залишки цих речовин в матеріалах для переробки можуть бути майже повністю усунені за допомогою більш прийнятного варіанта виконання корисної моделі, в якому передбачене відсіювання дрібнозернистої фракції агломерату. За рахунок поєднання такого відсіювання дрібнозернистої фракції продукту з одночасним сушінням матеріалу, що агломерується, засіб, що пропонується, забезпечує отримання пластмасового агломерату, залишковий вміст вологи, в якому значно нижче одного відсотка і зольність якого не перевищує верхніх меж, що допускаються для наступного використання такого матеріалу як сировини. В цілому засіб, що пропонується, відрізняється тим, що з пластмаси для переробки, яку одержують вторинним способом за допомогою чистого сушіння при малих енерговитратах, одержують пластмасовий агломерат високої якості.
Пластмасову складову у вигляді пластмасового агломерату високої якості піддають подальшій переробці, де шляхом лиття під тиском або ротоформуванням, або вакуумним формуванням, каландруванням, гарячою штамповкою або екструзією з подальшим роздуванням переробляють у контейнери, заявники надали контейнерам спеціальну назву -
Треш-Блоки. В залежності від кліматичних умов та цільового призначення (використання в будівництві споруд, парканів чи дорожньому будівництві) контейнери для Треш-Блоків можуть вироблятися з пластмасової складової будь-яких груп та мати різні модифікації.
Далі описано декілька прикладів переробки пластмасової складової у контейнер. Лиття полімерів під тиском - це технологічний процес виготовлення виробів, при якому рідкий пластик впорскується під тиском в металеву прес-форму, де рівномірно розподіляється по ній і застигає.
Це найпоширеніший метод багатосерійного виготовлення пластикових виробів. Лиття пластмас під тиском здійснюється на спеціальних інжекційно-ливарних машинах - термопластавтоматах (ТПА). За допомогою даного методу можна зробити практично будь-який пластиковий виріб.
При цьому немає ніяких обмежень по величині або кількості деталей. Треш-Блоки можна отримати також шляхом ротоформування. Цей метод переробки дозволяє отримувати бо порожнисті вироби різноманітних форм та розмірів з термопластичних матеріалів, які використовуються у вигляді порошків або паст (пластизолів). Процес ротаційного формування відрізняється простотою і включає три основних стадії. На першій з них в холодну форму, що являє собою порожнисту чашоподібну конструкцію, завантажується певна кількість полімерного матеріалу. Далі (стадія ІІ) закриту форму поміщають в камеру нагріву, де і відбувається процес формування. При цьому за допомогою відповідних пристроїв форма наводиться в обертання щодо двох осей. При обертанні з відносно невисокою частотою розплавлений полімер розподіляється по стінках форми.
Третя стадія (ІП) полягає в охолодженні форми з відформованим виробом, яке може здійснюватися за допомогою холодного повітря або водяного туману; при цьому форма продовжує обертатися для повного і рівномірного затвердіння полімеру по всій поверхні форми.
Після завершення охолодження форма розкривається і готовий виріб витягується з неї; завдяки усадці матеріалу при охолодженні виробу процес вилучення не викликає ускладнень (пер/Лумли.роїмтегу.гиЛеНет.рпр?п ід-26748саї іа-Заераде ід-1; ппр/боеіррд.сот/Лесппо!од/ро. піті; пОру/Ллимлу.роїтутепогапсі.сот/егторіавзі/мієм/6/19. пЕті);
Нпер/Ллумли тритита.ги/іпаех.рпр?"радеїа--ргев5).
Запропонований спосіб є досить технологічним, має обмежену кількість операцій по переробці сміття, при цьому він забезпечує повну утилізацію, зокрема сміттєзвалищ за рахунок переробки всього масиву відходів, при якому одну частину відходів переробляють у Треш-Блоки (контейнери), а другою частиною заповнюють Треш-Блоки, створюючі герметичні міні- саркофаги.
Описані вище блоки можна використовувати в сфері дорожнього будівництва та будівництва в цілому, а саме: 1) використовувати в укладанні дорожнього покриття, замінивши Треш Блоками 3-4 шари "подушки" (землі, піску, гравію та базового шару). Такий метод будівництва не тільки дасть змогу суттєво зменшити витрати на укладання доріг, а й спростити сам процес укладання дорожнього покриття; 2) на основі цих блоків будувати паркани, автостоянки; 3) використовувати як один із шарів фундаменту в будівництві ангарів, фабрик, цехів,
Зо складських приміщень та інших промислових споруд; 4) застосовувати в інших будівельних та побутових роботах.

Claims (2)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Блок-контейнер для будівництва, який складається з двох частин - верхньої та нижньої, які мають можливість з'єднуватися між собою в одну конструкцію, не обмежену певною модифікацією, виготовлених з пластмасової складової, вибраної з групи: поліетилен високої щільності, поліетилен низької щільності, поліетилентерефталат, полівінілхлорид, поліпропілен, полістирол, полікарбонат, поліамід та інші види пластмас.
2. Блок-контейнер за п. 1, який відрізняється тим, що його корпус є литим, сформованим литтям під тиском або ротоформуванням, вакуумним формуванням, каландруванням, гарячою штамповкою або екструзією з подальшим роздуванням.
UAU201809204U 2018-09-07 2018-09-07 Блок-контейнер для будівництва UA133018U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201809204U UA133018U (uk) 2018-09-07 2018-09-07 Блок-контейнер для будівництва

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201809204U UA133018U (uk) 2018-09-07 2018-09-07 Блок-контейнер для будівництва

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA133018U true UA133018U (uk) 2019-03-25

Family

ID=65859408

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201809204U UA133018U (uk) 2018-09-07 2018-09-07 Блок-контейнер для будівництва

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA133018U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
KR101983826B1 (ko) 친환경 탄성코르크칩 연속식 제조 장치, 제조방법 및 이로부터 제조된 친환경 탄성코르크칩, 그 탄성코르크칩을 이용한 친환경 도로포장방법
US20070272775A1 (en) Method for Processing Plastic Waste to Obtain Matrix Material; the Matrix Material and the Composite Material
CN103934923A (zh) 废旧混合塑料回收分离装置及方法
US20120261863A1 (en) Building bricks including plastics
CN104144977A (zh) 回收废弃热塑性材料和在复合材料生产中利用这些回收的热塑性复合材料的方法
CN1440327A (zh) 物品成形方法和装置及所形成的物品
UA133018U (uk) Блок-контейнер для будівництва
UA136810U (uk) Блок-контейнер для будівництва з пластмасової складової
EP0775047B1 (en) A method for recycling and disposing of waste materials
JPH01281901A (ja) 産業廃棄物及び/又は固形都市廃棄物から回収される混合熱可塑性材料の再利用方法
UA128541C2 (uk) Спосіб отримання добавки для бітумних конгломератів
UA126243C2 (uk) Контейнер для зберігання екологічно шкідливих відходів
KR102117941B1 (ko) 복합 성형재를 이용한 성형품 제조장치 및 방법
KR101969681B1 (ko) 흙막이용 토류판의 제조방법
KR20170021109A (ko) 폐콘크리트의 미분말 분급공정 및 이를 이용한 콘크리트 제품
CN102350769A (zh) 一种低压注塑托盘加工方法
CN202507420U (zh) 一种废旧塑料混合处理装置和一种废旧塑料混合处理系统
RU2742432C2 (ru) Устройство, которое содержит блок-контейнер или саркофаг, и способ их получения
UA139758U (uk) Блок-контейнер (міні-саркофаг) із промислових та/або побутових, та/або будівельних відходів, та/або радіаційного сміття (пилу)
KR100286437B1 (ko) 폐스티로폴을 주원료로한 재활용품의 제조방법 및 그 재활용품
UA136846U (uk) Механіко-ізоляційний спосіб одержання блок-контейнера або міні-саркофага із промислових та/або побутових, та/або будівельних відходів, та/або радіаційного сміття (пилу)
CN206335741U (zh) 一种pvc板材破碎机
KR20030014929A (ko) 생활폐기물을 이용한 건축자재의 제조방법 및 이에 의한건축자재
CN103341991A (zh) 塑料废弃物制成的复合板及其制备工艺
CN115570821A (zh) 一种免造粒模压成型再生塑料板材的制造工艺