UA127619C2 - Конструкція стріли для обприскування або розпилювання та машина, яка містить таку стрілу - Google Patents

Конструкція стріли для обприскування або розпилювання та машина, яка містить таку стрілу Download PDF

Info

Publication number
UA127619C2
UA127619C2 UAA201802853A UAA201802853A UA127619C2 UA 127619 C2 UA127619 C2 UA 127619C2 UA A201802853 A UAA201802853 A UA A201802853A UA A201802853 A UAA201802853 A UA A201802853A UA 127619 C2 UA127619 C2 UA 127619C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
section
boom
connection
tubes
tube
Prior art date
Application number
UAA201802853A
Other languages
English (en)
Inventor
Паскаль Ґотрон
Original Assignee
Кюн-Одюро Са
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Кюн-Одюро Са filed Critical Кюн-Одюро Са
Publication of UA127619C2 publication Critical patent/UA127619C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01MCATCHING, TRAPPING OR SCARING OF ANIMALS; APPARATUS FOR THE DESTRUCTION OF NOXIOUS ANIMALS OR NOXIOUS PLANTS
    • A01M7/00Special adaptations or arrangements of liquid-spraying apparatus for purposes covered by this subclass
    • A01M7/005Special arrangements or adaptations of the spraying or distributing parts, e.g. adaptations or mounting of the spray booms, mounting of the nozzles, protection shields
    • A01M7/0071Construction of the spray booms
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01MCATCHING, TRAPPING OR SCARING OF ANIMALS; APPARATUS FOR THE DESTRUCTION OF NOXIOUS ANIMALS OR NOXIOUS PLANTS
    • A01M7/00Special adaptations or arrangements of liquid-spraying apparatus for purposes covered by this subclass

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Insects & Arthropods (AREA)
  • Pest Control & Pesticides (AREA)
  • Wood Science & Technology (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Catching Or Destruction (AREA)
  • Jib Cranes (AREA)

Abstract

Винахід стосується конструкції стріли для обприскування, що містить центральну секцію (2) і дві бічні штанги (3, 3'), розташовані з двох сторін від центральної секції (2) і утворені, кожна, принаймні однією бічною секцією (4), при цьому кожна секція (4) має призматичну форму трикутного перерізу з висотою, що поступово зменшується від одного кінця до іншого даної секції (4), і утворена трубчастою збіркою, що містить вершинну подовжню трубку (5) і дві нижні подовжні трубки (6) і сполучні елементи (7, 7'), утворюючі підкоси і розпірки, що проходять між вершинною трубкою і двома нижніми трубками (6). Згідно з винаходом, в заявленій конструкції штанги проміжок між двома нижніми трубками (6) міняється аналогічно висоті від одного подовжнього кінця до іншого даної секції (4).

Description

Винахід належить до області подовжених і легких трубчастих конструкцій, що забезпечують значну консольність і подовження великого розміру, зокрема, в області сільськогосподарського устаткування і механізації.
Зокрема, винахід стосується конструкції стріли для обприскування або розпилювання, а також причіпного, навісного або самохідного обприскувача або розпилювача, що містить цю стрілу.
Обприскувачі використовують для розпилювання або обприскування з метою обробки культур хімічними речовинами у вигляді порошку або крапель.
Такий обприскувач містить стрілу і бак або резервуар, в якому знаходиться розпилювана речовина. Стріла розташована з одного і з іншого боку від машини (причіпного або навісного обприскувача) для розподілу речовини, що міститься в баку.
Стріла обприскувача і, зокрема, її конструкція головним чином призначена для кріплення на ній насадок і трубопроводів, в яких проходять речовини, що розпилюються.
Стріла повинна бути достатньо жорсткою, щоб не прогинатися під час обробки (постійна відстань між насадками і рослинами), повинна бути якомога легшою і повинна бути також виконана з можливістю складатися, щоб дотримувати норми руху на дорогах. Матеріали її конструкції повинні забезпечувати їй міцність і корозійну стійкість.
В даний час конструкції стріл часто виготовляють із сталевих трубок, сполучених механічно і за допомогою зварювання, а гратчаста конструкція дозволяє підвищити жорсткість без збільшення ваги.
З'єднання між різними трубками піддаються, зокрема, втомному напруженню і дії вигинаючого, пов'язаного з силою тяжкості, що призводить до утворення тріщин їі, можливо, до руйнування конструкції. Щоб обмежити цей ризик розриву зварювальних з'єднання, як відомо, зони з'єднання і кріплення підсилюють локально, але це призводить до істотного збільшення ваги стріли. Крім того, такі операції обслуговування і ремонту вимагають робіт різання і зварювання, що займає багато часу.
Крім того, робоча ширина обприскувачів змінюється, конструкції стріл стають все більш широкими (збільшується бічна протяжність), і все частіше використовують матеріали, що дозволяють зробити стріли більш легкими, такі як алюміній або композиційні матеріали. Низька
Зо щільність алюмінію дозволяє використовувати великорозмірні профілі для виготовлення жорстких стріл.
Ці конструкції стріл з алюмінію часто виконують за допомогою зварних елементів, і, отже, ці стріли мають також ослаблені зони на рівні зварних швів. Додатковим недоліком стріл з алюмінію або його сплавів є те, що ремонт неможливо проводити в приміщеннях користувача (сільськогосподарське підприємство, ферма), оскільки для цього необхідне відносно дороге спеціальне зварювальне устаткування. У альтернативному варіанті повністю замінюють секцію стріли.
Крім того, відомі обприскувачі з стрілами, що складаються з алюмінієвих секцій стріли, складання яких проводять за допомогою затискного кріплення без будь-якого зварного шва. Ця секція стріли має поперечний переріз у вигляді трикутника з вузькою верхньою частиною, з широкою нижньою частиною і з підкосами, які утворюють сторони трикутника. Підкоси закріплені за допомогою затискного кріплення на нижній частині і на верхній частині. Широка нижня частина має постійну ширину. Основним недоліком цієї стріли є неможливість демонтажу підкосу у разі поломки і особливо значна лінійна вага навіть в кінцевій частині.
З документів ЕР 1 302 107 1 ЕР 2 567 616 відомі також конструкції стріл з трапецієвидним або прямокутним поперечним перерізом, що містять профільовані елементи у верхній частині і в нижній частині, сполучені між собою підкосами. Ці підкоси закріплені на профілях за допомогою засобів з'єднання, утворених двома частинами взаємодоповнюючої форми, що затискають між собою кріпильний край одного з профілів і кінці двох підкосів. Таким чином, підкоси сполучені з зазначеними профілями за допомогою поворотних сполучень.
Проте стріли, розкриті в цих двох документах, мають чотирикутний переріз, що має велику площу і, - принаймні у разі документа ЕР 2 567 616, - є однаковим по всій їх довжині (звідси сильний вигинаючий момент). Крім того, вживані засоби подвійного з'єднання ускладнюють конструкцію, і верхня і нижня профільовані деталі є спеціальними нестандартними деталями з високою собівартістю. Крім того, кріплення засобів з'єднання на подовжніх профільованих деталях відбувається за рахунок затиску і лише в периферичних зонах цих деталей. Нарешті, для заміни одного підкоси необхідно повністю демонтувати два засоби з'єднання.
В основу винаходу поставлена задача запропонувати конструкцію стріли, оптимізовану з погляду ваги і вигинаючого моменту, що дозволяє подолати принаймні деякі з вищезазначених недоліків відомих рішень, зокрема, що стосується конструктивної складності, стійкості до напруження і обслуговування.
Поставлена задача вирішується тим, що конструкція стріли для обприскування або розпилювання, що містить центральну секцію і дві бічні штанги, розташовані з двох сторін від центральної секції і утворені, кожна, принаймні однією бічною секцією, при цьому єдина секція, кожна секція або принаймні одна з секцій кожної бічної штанги має призматичну форму трикутного перерізу з висотою, що поступово зменшується від одного кінця до іншого даної секції, при цьому єдина секція, кожна секція або принаймні одна з секцій кожної бічної штанги утворена збіркою трубчастих елементів, що містить, з одного боку, вершинну подовжню трубку і дві нижні подовжні трубки, при цьому вершинна подовжня трубка і дві нижні подовжні трубки утворюють три ребра призми і три вершини трикутного перерізу, і, з іншого боку, подовжені, переважно трубчасті сполучні елементи, утворюючі підкоси і розпірки, що проходять між вершинною трубкою і двома нижніми трубками і утворюючі дві гратчасті бічні сторони призми, утвореної даною секцією і сторонами трикутника, якщо розглядати в перерізі, при цьому, згідно з винаходом, проміжок між двома нижніми трубками, тобто ширина основи трикутника і призми, змінюється аналогічно висоті від одного подовжнього кінця до іншого даної секції, при цьому кінець більшого перерізу кожної секції сполучений з або направлений до центральної секції.
Суть винаходу пояснюють креслення, на яких наведено переважний варіант здійснення винаходу, як не обмежуючий приклад.
На фіг. 1 показаний обприскувач, оснащений заявленою конструкцією стріли, вигляд зверху; на фіг. 2 показана частина заявленої конструкції стріли, вигляд спереду; на фіг. З показана секція бічної штанги, що є частиною конструкції стріли, показаної на фіг. 2, вигляд в перспективі; на фіг. 4А і 48 показана призма, утворена секцією, зображеною на фіг. 3, відповідно в площині РСА і в площині РСВ, вигляди в розрізі; на фіг. 5 показаний вигляд збоку секції, зображеної на фіг. 3, в подовжньому напрямку з кінця більшого перерізу; на фіг. 6 показаний вигляд в перспективі секції, зображеної на фіг. 3, під іншим кутом і в іншому масштабі;
Зо на фіг. 7А їі 7В представлені види деталі А, показаної на фіг. 6, що ілюструють в іншому масштабі засіб з'єднання з вершинною трубкою, відповідно двом варіантам здійснення; на фіг. 8 показаний детальний вигляд в розрізі по площині, що містить вісь поворотного сполучення, засоби з'єднання з нижньою трубкою.
На фіг. 2, 3, 5 і 6 принаймні частково показана конструкція 1 стріли для обприскування або розпилювання, що містить центральну секцію 2 і дві бічні штанги 3, 3", розташовані з двох сторін від центральної секції 2 і утворені, кожна, принаймні однією бічною секцією 4. Єдина секція 4, кожна секція 4 або принаймні одна з секцій 4 кожних бічних штанг 3, 3' має призматичну форму трикутного перерізу з висотою (п), яка поступово зменшується від одного кінця до іншого даної секції 4. Крім того, єдина секція 4, кожна секція 4 або принаймні одна з секцій 4 кожної бічної штанги 3, 3' утворена трубчастою збіркою, що містить вершинну подовжню трубку 5 і дві нижні подовжні трубки 6, утворюючі три ребра призми і три вершини трикутного перерізу, а також подовжені, переважно трубчасті сполучні елементи 7, 7", утворюючі підкоси і розпірки, що проходять між вершинною трубкою 5 і двома нижніми трубками 6, і утворюючі дві гратчасті бічні сторони 4" призми, утвореної даною секцією 4 і сторонами трикутника, якщо розглядати в перерізі.
Згідно з винаходом, проміжок між двома нижніми трубками б, тобто ширина (І) основи трикутника і призми, змінюється аналогічно висоті (й) (тобто в одному напрямку) від одного подовжнього кінця до іншого даної секції 4, при цьому кінець більшого перерізу кожної секції 4 сполучений з або направлений до центральної секції 2.
Завдяки цій технічній ознаці, конструкція 1 стріли є не тільки в цілому легшою (ніж стріла постійного перерізу або ніж стріла, в якій зменшується тільки висота), але характеризується також меншим вигинаючим моментом (який дуже швидко зменшується до вільного кінця штанг3, 3), і створює менше напруження на рівні монтажного з'єднання між бічними штангами 3, 3' ії центральною секцією 2.
Крім того, така конструкція 1 стріли, зокрема, коли кожна штанга 3, 3' утворена принаймні двома секціями 4 (які переважно обидві виконані так, як було зазначено вище), дозволяє добитися меншого габариту по ширині на рівні кінця секції або першої секції 4 (суміжної з центральною секцією 2), що дозволяє зменшити загальний габарит машини і збільшити робочий об'єм бака або резервуара машини.
Згідно з переважним варіантом здійснення винаходу, представленому на фіг. 5-8, всі сполучні елементи 7, 77 що сполучають вершинну трубку 5 з однією з нижніх трубок 6, знаходяться в одній площині Р, Р", утворюючій одну з двох бічних сторін 4" призми і одну з двох сторін трикутника. Така безперервність і однорідність конструкції (поступове і симетричне зменшення перерізу без різких уступів) забезпечують хорошу однорідність і хорошу поступовість змін опору вигину уздовж секції 4. Крім того, можна передбачити, щоб засоби 8 з'єднання між цими сполучними елементами 7, 7' і зазначеними трубками 5, 6 утворили точки кріплення з поворотним сполученням 8', яке переважно є роз'ємним.
Такий тип з'єднання є ідеальним рішенням для даної збірки і компроміс між загальною жорсткістю зварного шва (що призводить до ризику розриву від втоми) і обмеженою жорсткістю з'єднання з кульовою поворотною опорою (менша жорсткість при крученні секції).
Щоб підвищити жорсткість секцій 4 при вигині у напрямку їх максимального напруження, трикутна форма, яку мають в поперечному перерізі зазначених секції 4 бічних штанг 3, 3", є формою рівнобедреного трикутника, при цьому зазначений трикутник орієнтований своєю вершиною вгору в положенні використання конструкції 1 стріли.
Згідно з відмітною ознакою винаходу, можна передбачити, щоб один із засобів 8 з'єднання містив корпус або частину 9, яка принаймні частково і навіть повністю оточує зовні подовжню трубку 5, 6, з якою вона сполучена.
Згідно з переважним практичним варіантом здійснення, представленим, зокрема, на фіг.7 і 8 і оптимізованому з погляду конструктивної простоти і механічної міцності, засіб 8 з'єднання кожної точки кріплення сполучного елемента 7, 7" з однією з подовжніх трубок 5, 6 є деталлю скріплення з корпусом 9 у вигляді кільцевого хомута або півхомута, встановленого на відповідній трубці 5, б і оснащеного принаймні однією бічною лапкою 10, що проходить радіально назовні і що має вушко 11, утворюючи опору поворотного сполучення.
Деталі 8 жорсткого скріпляє можуть містити кільцевий хомут 9 (фіг. 7А) або півхомут 9 (фіг. 78), легший в установці. Переважно хомути 9 сполучені за допомогою клею з відповідною трубкою 5 або б.
Взаємодіючи принаймні частково і навіть повністю з корпусом подовжніх трубок 5, 6, кожен засіб 8 з'єднання забезпечує оптимальну взаємодію з цими трубками, будучи приєднаним або щільно і, по суті, точним посадженим на них, але не обов'язково з блокуванням.
Кільцевий хомут 9 принаймні деяких деталей може мати певне подовжнє подовження і може служити також муфтою для з'єднання між суміжними трубчастими частинами, утворюючими трубки 5 і 6.
Щоб обмежити число сполучних деталей, забезпечити конструктивну безперервність і добитися оптимізованої механічної жорсткості, зокрема, з прямою передачею зусиль, переважно на рівні кожної точки 8' кріплення з поворотним сполученням можна з'єднати між собою зістиковані кінці двох сполучних елементів 7, 77 за допомогою одного поворотного сполучення 11, 12, 127, яке забезпечує також з'єднання цих сполучних елементів 7 і 7 з відповідною вершинною 5 або нижньою б подовжньою трубкою (через кільцевий хомут 9).
Таким чином, одна і та ж поворотна вісь 8" забезпечує одночасно поворотне сполучення між кожним сполучним елементом (розпіркою 7, 7) і одною з трубок 5 або б, з одного боку, і пряме поворотне сполучення між двома послідовними розпірками 7, 7", з іншого боку.
Щоб отримати місця з'єднання за допомогою поворотного сполучення, можна, наприклад, сплюснути кінці сполучних елементів і просвердлити в них отвори для отримання кінцевих частин у вигляді пластин, оснащених отворами (не показані).
У варіанті, як показано, наприклад, на фіг. 6 і 7, кожен сполучний елемент 7, 7" може містити наконечник 15, розташований на рівні кожного кінця. Такий приєднуваний наконечник 15, переважно виконаний у вигляді литої деталі, містить, наприклад, корпус 15' основи, встановлений на кінці трубчастого сполучного елемента 7, 7 і, наприклад, що закриває його (у вигляді ковпачка), та лапку або вушко 15" з крізним отвором. Цей наконечник 15 дозволяє здійснити з'єднання відповідного сполучного елемента 7, 7" із засобом 8 з'єднання і, отже, з однією з подовжніх трубок 5, 6, а також з іншим сполучним елементом 7, 7". Кожен наконечник 15 скріпляє за допомогою клею, за допомогою зварювання, загвинчування або за допомогою будь-якого іншого зіставного засобу з відповідним сполучним елементом 7, 7", будучи частково посадженим всередину або зовні на даний кінець.
Хоча можна передбачити самі різні практичні конструкції, на фігурах креслень, що додаються, представлена гратчаста трубчаста конструкція, яка є найбільш переважною в рамках винаходу.
Згідно з цим переважним варіантом здійснення, сполучні елементи 7, 7, що сполучають 60 вершинну трубку 5 з однією з нижніх трубок б, розташовані з нахилом відносно двох трубок, що сполучаються ними, 5, 6 під гострим кутом, стикуються між двома послідовними сполучними елементами 7 і 7 і сполучені між собою на рівні своїх зістикованих кінців і з вершинною 5 або відповідною нижньою б трубкою за допомогою одного і того ж поворотного сполучення 8', утворюючи, таким чином, разом трикутну фігуру на рівні кожної бічної сторони 4" даних призматичних секції 4.
Переважно сполучні елементи 7 і 7" мають однакову довжину. Подовжні трубки 5 і 6 одної секції можуть бути виконані у вигляді єдиної деталі, і засоби 8 з'єднання можуть переміщатися ковзанням по даній трубці 5, 6. У альтернативному варіанті подовжні трубки 5 і б можуть бути виконані з декількох зістикованих частин, сполучених за допомогою засобу 8 з'єднання, при цьому кільцева деталь 9 утворює сполучну муфту. Подовжні трубки 5, 6 можуть бути також сполучені між собою на одному з їх кінців, відповідному кінцю секції 4, за допомогою кінцевої пластини 16. При цьому даний кінець може мати монтажне пристосування, яке приклеюють, приварюють або загвинчують у відповідну подовжню трубку 5, 6. Така пластина 16 дозволяє підвищити жорсткість кінця секції 4, зафіксувати проміжок між трубками 5, 6 і утворити місце з'єднання.
Згідно з переважною конструктивною ознакою, показаною, зокрема, на фіг.7 і що належить до, по суті, симетричної конструкції, деталь скріплення кожного засобу 8 з'єднання з вершинною трубкою 5 містить корпус 9, оснащений двома бічними лапками 10, що мають відповідні вушка 11 ї розташовані, кожна, в одній з площин Р, Р", утворених бічними сторонами даної призматичної секції 4, при цьому кожне вушко 11 утворює опору для кріплення за допомогою одного поворотного сполучення 8' між двома сполучними елементами 7 і 7 із вершинною трубкою 5, при цьому осі 8" двох поворотних сполучень 8', відповідних вушкам 11 двох лапок 10 корпусів 9, переважно є пересічними і компланарними.
Переважно кожне поворотне сполучення 8' для з'єднання точок кріплення 8 є з'єднанням типу гвинт 12/гайка 12". Такий варіант виконання є не тільки надійним, простим і недорогим, але дозволяє також від'єднати і демонтувати один з підкосів або одну з розпірок 7 і 7" в одній точці кріплення, зберігаючи при цьому з'єднання з іншою.
Зрозуміло, кожна бічна штанга 3, 3' може містити тільки одну секцію 4.
Разом з тим, зокрема, у разі великорозмірних стріл, кожна штанга 3, 3 може складатися
Зо принаймні з двох секцій 4, сполучених між собою встик за допомогою шарнірного або нешарнірного з'єднання, при цьому принаймні одна з зазначених секцій 4 має проміжок між своїми нижніми трубками 6, який зменшується, переважно рівномірно і, можливо з коефіцієнтом зменшення, аналогічним коефіцієнту зменшення висоти (Г), у міру видалення від центральної секції 2.
Нарешті, як показано на фіг. 2, кожна бічна штанга 3, 3' переважно сполучена з центральною секцією 2 за допомогою шарнірного з'єднання 13, що забезпечує поворот зазначених штанг 3, З' між піднятим (по суті, вертикальним) положенням і опущеним (по суті, горизонтальним) положенням та/або між розгорненим в бічному напрямку положенням і складеним положенням (поворотом може керувати, наприклад, домкрат).
Переважно подовжні трубки 5, б і сполучні елементи 7, 77 мають круглий поперечний переріз. У альтернативному варіанті їх поперечний переріз може бути також багатокутним, трикутним, овальним, восьмикутним.
Засоби з'єднання підкосів 7, 77 з нижніми трубками б можуть також служити засобами кріплення для ділянок лотків або жолобів, в яких розташовані, наприклад, канали для проходження рідини, що живить розпилювальні насадки, і які служать також елементами розпорів і фіксують проміжок між зазначеними трубками 6.
У альтернативному варіанті, як показано на фіг. б, нижні-засоби 8 з'єднання (між трубками 6 і елементами 7, 1") можуть бути сполучені попарно розпіркою (різної довжини залежно від їх подовжнього положення на секції 4), яка локально фіксує проміжок між трубками 6. Переважно розпірка 14 і два кільцеві корпуси або хомути 9 з їх лапками можуть утворити єдину деталь.
Як показано на фіг. 7 і 8, можна передбачити втулку (з декількох частин), що полегшує обертання, між вушками 11 і 7" лапок 10 і кінцями трубчастих сполучних елементів 7, 7, з одного боку, і вузлом гвинт/гайка, з іншого боку.
Об'єктом винаходу є також показана на фіг. 1 машина 1" для обприскування або розпилювання причіпного, навісного або самохідного типу, що містить принаймні один резервуар, засоби перекачування речовини, один або декілька контурів розподілу і стрілу, на якій встановлені засоби розпилювання речовини, при цьому, згідно з винаходом, стріла має описану вище конструкцію 1 стріли.
Ця стріла призначена для кріплення на машині 1" за допомогою підвісного пристрою та/або бо пристрою регулювання висоти. У разі обприскувача стріла дозволяє розбризкувати рідку речовину через засоби 18 розпилювання, такі як насадки. Заявлену стрілу можна також використовувати для розпилювання твердих, сухих, порошкоподібних або пилоподібних речовин при відповідній адаптації засобів розпилювання.
Зрозуміло, винахід не обмежується описаним і представленим на кресленнях, що додаються, варіантом здійснення. У нього можна вносити зміни, зокрема, що стосується складу різних елементів, або шляхом їх заміни технічними еквівалентами, не виходячи при цьому за рамки об'єму захисту винаходу.

Claims (12)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ 10
1. Конструкція (1) стріли для обприскування або розпилювання, що містить центральну секцію (2) і дві бічні штанги (3, 3), розташовані з одного і з іншого боків від центральної секції (2) і утворені, кожна, принаймні однією бічною секцією, при цьому єдина секція (4), кожна секція (4) або принаймні одна з секцій (4) кожної бічної штанги 15 (3, 3) має призматичну форму трикутного перерізу з висотою (Пп), що поступово зменшується від одного кінця до іншого даної секції (4), при цьому єдина секція (4), кожна секція (4) або принаймні одна з секцій (4) кожної бічної штанги (3, 3) утворена збіркою трубчастих елементів, що містить, з одного боку, вершинну подовжню трубку (5) і дві нижні подовжні трубки (6), утворюючі три ребра призми і три вершини трикутного 20 перерізу, та, з іншого боку, подовжені сполучні елементи (7, 7, переважно трубчасті, утворюючі підкоси і розпірки, що проходять між вершинною трубкою (5) і двома нижніми трубками (б) і утворюють дві гратчасті бічні сторони (4) призми, утвореної даною секцією (4) і сторонами трикутника, якщо розглядати в перерізі, при цьому проміжок між двома нижніми трубками (6), тобто ширина (1) основи трикутника і 25 призми, міняється аналогічно висоті (й) від одного подовжнього кінця до іншого даної секції (4), при цьому кінець більшого перерізу кожної секції (4) сполучений з або направлений до центральної секції (2), причому засоби (8) з'єднання між зазначеними сполучними елементами (7, 7) і вказаними трубками (5, 6) утворюють точки кріплення з поворотним сполученням (8), яке переважно є 30 роз'ємним, яка відрізняється тим, що на рівні кожної точки (8) кріплення з поворотним сполученням зістиковані кінці двох сполучних елементів (7, 77) сполучені між собою за допомогою одного і того самого поворотного сполучення (11, 12, 12"), яке забезпечує також з'єднання цих сполучних елементів (7 і 7) з відповідною подовжньою трубкою, вершинною (5) або нижньою (б). 35
2. Конструкція стріли за п. 1, яка відрізняється тим, що всі сполучні елементи (7, 7), що сполучають вершинну трубку (5) з однією з двох нижніх трубок (6), знаходяться в одній площині (Р, Р"), утворюючій одну з двох бічних сторін (4) призми і одну з двох сторін трикутника.
3. Конструкція стріли за п. 1, яка відрізняється тим, що принаймні один із засобів (8) з'єднання містить корпус або частину (9), яка принаймні частково або навіть повністю оточує зовні 40 подовжню трубку (5, 6), з якою вона сполучена.
4. Конструкція стріли за будь-яким з пп. 1-3, яка відрізняється тим, що трикутна форма, яку мають в поперечному перерізі зазначені секції (4) бічних штанг (3, 3, є формою рівнобедреного трикутника.
5. Конструкція стріли за будь-яким з пп. 1-4, яка відрізняється тим, що засіб (8) з'єднання 45 кожної точки кріплення сполучного елемента (7, 7) з однією з подовжніх трубок (5, б) є деталлю скріплення з корпусом (9) у вигляді кільцевого хомута або півхомута, встановленого на відповідній трубці (5 або 6) і оснащеного принаймні однією бічною лапкою (10), що проходить радіально назовні і має вушко (11), утворюючи опору поворотного сполучення.
6. Конструкція стріли за будь-яким з пп. 1-5, яка відрізняється тим, що сполучні елементи (7, 50 Тт), які сполучають вершинну трубку (5) з однією з нижніх трубок (6), розташовані з нахилом відносно двох трубок (5, б), що сполучаються ними, під гострим кутом, стикуються між двома послідовними сполучними елементами (7 і 7") і сполучені між собою на рівні своїх зістикованих кінців і з вершинною (5) або відповідною нижньою (б) трубкою за допомогою одного і того ж поворотного сполучення (8), утворюючи, таким чином, разом трикутну фігуру на рівні кожної 55 бічної сторони (4) даної призматичної секції (4).
7. Конструкція стріли за п. 6, яка відрізняється тим, що засіб (8) з'єднання кожної точки кріплення сполучного елемента (7, 7") з однією з подовжніх трубок (5, б) є деталлю скріплення з корпусом (9) у вигляді кільцевого хомута або півхомута, встановленого на відповідній трубці (5 або 6) і оснащеного принаймні однією бічною лапкою (10), яка проходить радіально назовні і бо має вушко (11), утворюючи опору поворотного сполучення, при цьому деталь скріплення кожного засобу (8) з'єднання з вершинною трубкою (5) містить корпус (9), забезпечений двома бічними лапками (10), що мають відповідні вушка (11) і розташовані, кожна, в одній з площин (Р, Р), утворених бічними сторонами даної призматичної секції (4), при цьому кожне вушко (11) утворює опору скріплення за допомогою одного поворотного сполучення (8) між двома сполучними елементами (7 і 7) із вершинною трубкою (5), при цьому осі (8") двох поворотних сполучень (8), відповідних вушкам (11) двох лапок (10) корпусу (9), переважно є пересічними і компланарними.
8. Конструкція стріли за будь-яким з пп. 1-7, яка відрізняється тим, що кожне поворотне сполучення (8) для з'єднання точок кріплення (8) є з'єднанням типу гвинт (12)/гайка (12).
9. Конструкція стріли за будь-яким з пп. 1-8, яка відрізняється тим, що кожна бічна штанга (3, 3) складається принаймні з двох секцій (4), сполучених між собою встик за допомогою шарнірного або нешарнірного з'єднання, при цьому принаймні одна з зазначених секцій (4) має проміжок між своїми нижніми трубками (б), який зменшується, переважно рівномірно.
10. Конструкція стріли за п. 9, яка відрізняється тим, що проміжок між нижніми трубками (6) зменшується з коефіцієнтом зменшення, аналогічним коефіцієнту зменшення висоти (ГП), у міру віддалення від центральної секції (2).
11. Конструкція стріли за будь-яким з пп. 1-10, яка відрізняється тим, що кожна бічна штанга (3, 3) сполучена з центральною секцією (2) за допомогою шарнірного з'єднання (13), що забезпечує повертання зазначених штанг (3, 3) між піднятим положенням і опущеним положенням та/або між розгорненим в бічному напрямку положенням і складеним положенням.
12. Машина для обприскування або розбризкування причіпного, навісного або самохідного типу, що містить, зокрема, принаймні один резервуар, засоби перекачування речовини, один або декілька контурів розподілу і стрілу, на якій встановлені засоби розпилювання речовини, при цьому машина (1"), яка відрізняється тим, що стріла має конструкцію стріли за будь-яким з пп. 1-11. І" и й ще ! 16 Фе се ' се фе ех, ЇЇ Щооврввввия Ле Знай І ; 16 г п Ву а» речі луакя Б пика а х . 4 нор | 4 со ск я и туя о асо ра Х пи д о 2 дя т вк дао х 4 дян т пи ш-т дн Манн А
Фіг. 1 і!
3.4 за 13 | . М і 13 Кк 5 м и 5 х дев сжхх ЖИ фо тес ей Оки УТ прп ть во, Всю, їв В тов Крок в В ТИ ПИВО б ї б Фіг 2 а , Ко во мивх А "чу Кт КМ ря ща о х у . ш- р Я Я я У я, х ди Б ко ж кн д. З р с. Ко, 5 Ко ух Уж, дет у Ов и й- Ме Ох в т У, ї З М, т т "Мах т, Уа СІЛО і х не ВСВ че х ек, Уа - / Я ух БЕ т у; ней о, й 1 4 ши а т и КОЖ о ях
Фіг. З в м, Жов 1; я Кк де у д--- - - - и 1 їі 3: 1 ДУ У 9 ті - шия В У 1 гкджоккттюх г й г ; : к Гі -ив з пф й Ж й а.
п.4 ї й ! ї я х ЕД У 3 и ї фіг. А Фіг. 48 ин й їі хі У А же 5 бр п, 5 в Де 15, 8 т фу ті і і і і т іі кт . Пн 7 У М у з й пу і і КУ ; АК НЯ і у у о у , зу пря ЇЇ Вкея п Пудети і и пе си Із ПАК А я ів да те ЦЕ їх іл УЗ То Ф (со (у ЩО зх 4 і , ! і 1 у і 3
Фіг. 5
5. В дич 9 Кк т А . 7 шт ши ния Я 7 5 нт, дк й и / Е й риса й г ї ! я 7 - пи , и о ши . -5 , . , й, Й // ; шт си і /х ее Й И , р я з Ве ЩІ ий / , оо ' ХК й Й / Ж ММ Є то ли, Х у ПД й с ве й ій У х ї / т за я р й і, хх ЙО дн ай я ях Ах. і Не тоеВЙ м ОА Сеть
Я. З 5 я і у и ра ще о й ши І. ий / ся сис ТВ, / КО зр ей МК крою Кн ДИВО Ж Ул сла / х , С ет - де ко б Ф-к й дж ще ни ; 18 - 14
Фіг. 6
UAA201802853A 2017-03-23 2018-03-21 Конструкція стріли для обприскування або розпилювання та машина, яка містить таку стрілу UA127619C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR1752413A FR3064156B1 (fr) 2017-03-23 2017-03-23 Structure de rampe de pulverisation ou d'epandage et machine comportant une telle structure

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA127619C2 true UA127619C2 (uk) 2023-11-08

Family

ID=58670059

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201802853A UA127619C2 (uk) 2017-03-23 2018-03-21 Конструкція стріли для обприскування або розпилювання та машина, яка містить таку стрілу

Country Status (5)

Country Link
AR (1) AR111268A1 (uk)
BR (1) BR102018005574B1 (uk)
FR (1) FR3064156B1 (uk)
RU (1) RU2767203C2 (uk)
UA (1) UA127619C2 (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR3078863B1 (fr) 2018-03-19 2020-03-06 Kuhn-Audureau Sa Structure de rampe de pulverisation ou d'epandage et pulverisateur ou epandeur avec une telle rampe
DE202022102971U1 (de) * 2022-05-27 2023-05-31 Rauch Landmaschinenfabrik Gesellschaft mit beschränkter Haftung Landwirtschaftliche Verteilmaschine mit einem Ausleger

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB240309A (en) * 1924-10-27 1925-10-01 Boulton & Paul Ltd Improvements in or relating to girders, particularly applicable in the construction of aeroplanes or airships or other light structures
GB2100962A (en) * 1981-07-07 1983-01-12 British Petroleum Co Plc Spray boom
US4711398A (en) * 1985-02-12 1987-12-08 E. Allman & Company Limited Spraying equipment
FR2643831B1 (fr) * 1989-03-03 1991-10-18 Evrard Ets Perfectionnements aux rampes de pulverisation, notamment en agriculture
FR2706186B1 (fr) * 1993-06-08 1995-09-01 Amca Noval Dispositif de solidarisation entre une barre horizontale et deux tiges inclinées.
RU63175U1 (ru) * 2006-12-15 2007-05-27 Общество с ограниченной ответственностью "ХимАгроТех" (ООО "ХимАгроТех") Штанговый опрыскиватель
DE102015110696A1 (de) * 2015-07-02 2017-01-05 Carbofibretec Gmbh Feldspritze und Feldspritzenarm in Mischbauweise

Also Published As

Publication number Publication date
RU2018109977A3 (uk) 2021-06-21
RU2767203C2 (ru) 2022-03-16
FR3064156A1 (fr) 2018-09-28
BR102018005574A2 (pt) 2018-10-30
FR3064156B1 (fr) 2021-09-03
BR102018005574B1 (pt) 2022-11-22
RU2018109977A (ru) 2019-09-23
AR111268A1 (es) 2019-06-26

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US6837446B1 (en) Unitary boom structure
US20190123419A1 (en) Platform assemblies for radio transmission towers
US7665674B2 (en) Structure for fixing reducer for sprinkler in side wall
US9807997B2 (en) Agricultural sprayer boom
UA127619C2 (uk) Конструкція стріли для обприскування або розпилювання та машина, яка містить таку стрілу
US20070256388A1 (en) Structural reinforcement member and method of utilizing the same to reinforce a longitudinal section of an antenna support tower
US9376830B1 (en) Tower reinforcement apparatus and methods
KR100947554B1 (ko) 충전 강관 거더 교량용 충전 강관 연결 시스템
WO2013092272A1 (en) Modular sprayer boom construction
US20140366460A1 (en) Agricultural spray boom
KR101569865B1 (ko) 매립형 지주 고정장치
ES2546112T3 (es) Método para ensamblar un ensamble de tramo de puntal
CN111601999A (zh) Led面板的模块化支撑框架和包括该支撑框架的led墙
KR101343504B1 (ko) 도로시설물 설치용 지주장치
RU2776249C2 (ru) Конструкция штанги для опрыскивания или распыления и опрыскиватель или распылитель с такой штангой
JPWO2021090873A5 (uk)
US20190281807A1 (en) Sprayer or spreader boom structure and sprayer or spreader with such a boom
KR101996559B1 (ko) 헌치부를 지지하는 시스템 동바리
RU2816534C1 (ru) Штанга опрыскивателя сельскохозяйственных культур и способ изготовления
US11974566B2 (en) Boom section for an agricultural machine
KR102504725B1 (ko) 조립식 와이어리스 신호등주
US10358839B1 (en) Cross-bracing arrangement for structures
RU216737U1 (ru) Ферменный пролет многоопорной дождевальной машины
JP2021080678A (ja) 柵構造物
PL220029B1 (pl) Podpora do oszalowania mostu na drodze tranzytowej